ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня Информационно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 94
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:35
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:25
    Скорпион; сезон 1, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Любимите аквариуми
  • 20:10
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейството на хилядолетието
  • 20:35
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
  • 21:05
    Опасно правосъдие: Горски пожар!
Пълна програма
  • 19:00
    Парламентарни избори 2017 г.
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Червената кралица" - сериен филм, Русия, 12 еп.
  • 21:00
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 19:55
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Шарите" - сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:50
    Пиренеите документална поредица /3 епизод/
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Днес и утре
Пълна програма
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 20:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Олтар" - мистерия, ужаси (Великобритания, 2014), режисьор - Ник Уилинг, актьори - Оливия Уилямс, Матю Модайн, Антония Кларк, Адам Томас Райт, Ричард Дилейн, Ребека Калдер, Стив Орам и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Казвам се Кхан" - драма, романтичен (Индия, 2010), режисьор - Каран Джохар, актьори - Шарух Кхан, Каджол, Кати А. Кени, Кристофър Дукан, Шейн Харпър, Мел Фейр и др.
  • 21:00
    Премиера: "Ловци на глави" - криминален, драма, трилър (Норвегия, Швеция, Германия, 2011), режисьор - Мортен Тилдум, актьори -Аксел Хени, Николай Костер-Валдау, Джели Р. Олгард, Ейвинд Сандер, Синове Макоди Лунд и др.
  • 23:00
    "Дами в лилаво" - драма, музикален (Великобритания, 2004), режисьор - Чарлс Данс, актьори - Тоби Джоунс, Джуди Денч, Маги Смит и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.88
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    HOB! Чичо Дядко (NEW! Uncle Grandpa)
  • 20:00
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
Пълна програма
  • 17:35
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 19:20
    "Произшествието", научна фантастика, Мексико, 2014; реж. Исаак Езбан, с Раул Мендес, Найлеа Норвинд, Ернан Мендоса, Умберто Бусто, Фернандо Алварес, [12+]
  • 21:00
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 22:40
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 8 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Тони Тилс, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Както си мечтахме", драма, Германия, 2015; реж. Андреас Дрезен, с Мерлин Розе, Юлиус Ничкоф, Джоел Басман, Фредерик Хазелон, Марсел Хойперман, [15+]
  • 19:30
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 21:30
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, [12+]
  • 23:30
    "Случаят "Енфийлд", първа част", драма - мистерия, Великобритания, 2015; реж. Кристофър Нихолм, с Тимоти Спол, Елинор Уортингтън-Кокс, Джулиет Стивънсън, Фърн Дийкън, Роси Кавалиеро, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Червената Соня" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Бригите Нилсен, Сандал Бергман и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 9
  • 20:00
    Треска за злато: Мега шлеп и детска повеля
  • 21:00
    Колелото: Изоставени
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Скок в боклукчийска кола
  • 19:30
    Спортна наука: Епизод 3
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 20:45
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Фактология"
  • 20:00
    "Имало едно време"
  • 20:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Обетована земя - Сериал
  • 19:30
    С други думи
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
Пълна програма
  • 19:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 19:30
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 20:00
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 20:45
    Баскетбол, Еврокупа: Уникаха - Локомотив-Кубан
  • 21:45
    Новини
Пълна програма
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 10
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 9
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 7
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 1
Пълна програма
  • 18:55
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games - Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Просто Лаура
  • 19:30
    Просто Лаура
  • 20:00
    Шедьоври от битпазара
  • 20:30
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 19:00
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 8
  • 19:30
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 9
  • 20:00
    Кралски особи - сериал, еп. 9
  • 21:00
    Присъда - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 19:15
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 23
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 9
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 13
  • 22:00
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 18:10
    "Хартиени градове", драма, САЩ, 2015; реж. Джейк Шрайър, с Нат Уолф, Кара Делевин, Остин Абрамс, Джъстис Смит, Халстън Сейдж, [12+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 21:00
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
  • 22:05
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 13
  • 21:10
    Забранена история, еп. 1
  • 22:00
    Разбойници, пирати и измамници, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 19:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 20:00
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Хидро-ранчо
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
Пълна програма
  • 18:10
    "Великолепната седморка" - уестърн с Юл Бринър, Илай Уолак, Стив Маккуин, Чарлс Бронсън, Робърт Вон, Джеймс Кобърн, Хорст Бухолц, Брад Декстър.
  • 20:15
    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.
  • 22:00
    "Съучастницата" - еротичен с Марк Сингър, Шанън Туийд.
  • 23:30
    "Пази се от живите мъртви 2.11" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 20:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 21:20
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 21:45
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Майки тийнейджрки UK
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 18:00
    This Week's MTV Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 20:25
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
Пълна програма
  • 19:10
    Първите животни, еп. 2
  • 20:10
    Планетата Европа, еп. 10
  • 21:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 2
  • 22:05
    Животински лудории, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Човешката раса, еп. 3
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 4
  • 21:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 22:00
    Rock Stars, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 19:48
    Родени да убиват: Лъв
  • 20:37
    Американска пума
  • 21:26
    Котешки войни: лъв срещу гепард
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Тулуза - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. Мария Луговая, Михаил Пореченков, Светлана Ходченкова, Сергей Гармаш в многосерийния филм "Мурка" (16+)
  • 22:30
    "Вечерният Ургант" (16+)
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България / Песен без граници" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:15
    "Цирк Хали-Гали" - шоу
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    Спортът от първо лице
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Със сърце през стената" - комедия, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Турбулентност" - с водещ А. Божидаров / на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 19:50
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    King Julien
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:00
    Земя на чужденци - драма, трилър, Австралия, 2015, режисьор: Ким Фарант, с Никол Кидман, Джоузеф Файнс, Хюго Уайвинг
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
Пълна програма
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 29
  • 19:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 30
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Сопот, с.2 еп. 11
  • 19:30
    Музеят на китовете - островите Сан Хуан
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
  • 20:30
    Цветовете на земята
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:10
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма, с Хийт Леджър, 2005
  • 19:55
    Проклетият Лийдс Юнайтед, Великобритания, биографичен/драма/спортен, 2009
  • 21:30
    Трудна мишена, САЩ, криминален/трилър, с Жан-Клод Ван Дам, 1993
  • 23:05
    Седем души, САЩ, драма/романтичен, с Уил Смит, Росарио Доусън, 2008
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 2
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
  • 21:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Вечни герои" - спортна доку-поредица
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 19:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 7
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 7
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 8
  • 22:00
    24: Наследството - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 20:00
    FASHION FILMS
  • 20:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 20:00
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 20:45
    Баскетбол, Еврокупа: Уникаха - Локомотив-Кубан
  • 21:45
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдебни медици - 17 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 1 и 2 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 43 и 44 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Плaнета рыбака
  • 19:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 19:55
    Я и моя собака
  • 20:20
    Нахлыст
Пълна програма
  • 19:00
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 8
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Кралството" - екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Whale Wars: International Incidents R Us
  • 19:45
    Whale Wars: We Are Hooligans
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Do Aliens Look Like?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 2
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Железният готвач на Америка
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 19:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 19:30
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
Пълна програма
  • 18:10
    "Хартиени градове", драма, САЩ, 2015; реж. Джейк Шрайър, с Нат Уолф, Кара Делевин, Остин Абрамс, Джъстис Смит, Халстън Сейдж, [12+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 21:00
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
  • 22:05
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Goldie & Bear
  • 19:30
    Goldie & Bear
  • 20:00
    Unbungalievable
  • 20:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:05
    California Investigator: Deep Inside Job
  • 19:30
    Deadly Affairs: Fatal Finale
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Romance is Dead
  • 21:10
    The Vanishing Women: Episode 4
Пълна програма
  • 19:10
    Top: Tennis Scandals
  • 19:40
    Clubland: Tottenham Hotspur
  • 20:05
    Clubland: Juventus Turin
  • 20:30
    Clubland: Seattle Sounders
Пълна програма
  • 18:55
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 19:20
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 19:45
    Solo Hunters
  • 20:10
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 19:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 20:00
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Хидро-ранчо
Пълна програма
  • 19:00
    Човешката раса, еп. 4
  • 20:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 21:00
    Rock Stars, еп. 10
  • 22:00
    Опасен живот, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 94
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 18:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 19:20
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 20:15
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 19, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Стая за нощта/Бездомният
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Джон Страфън: Затворникът с най-дългата присъда
  • 21:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Хеликоптерът
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Преди първата световна война" - документален филм /1 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Живи разкази за Хайтов" - документален филм /2 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:06
    She's Dumping You (18+)
  • 19:29
    The Wedding Slammer (18+)
  • 19:53
    Learning The Ropes (18+)
  • 20:20
    Festival Girls (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    "Най-силните мъже на света" - 6 еп., спортно-забавно предаване
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Римска империя: Скритото под повърхността" - документален филм
  • 23:00
    "Проституцията - има ли нещо лошо в това?" - документален филм
Пълна програма
  • 18:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 20:20
    Световна купа по бобслей репортаж от Пьончанг /Реп. Корея/
  • 20:35
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 19:05
    Лиси и дивият император
  • 20:30
    Любов и брак 1/3
  • 21:15
    Любов и брак 1/4
  • 22:00
    Читалнята
Пълна програма
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA
  • 19:30
    GUIDES & GURUS - SRI LANKA
  • 20:00
    SCEPTICS - MIRACLE PRODUCTS
  • 21:00
    AVIATORS, THE S1 E1
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 18:40
    Кунфуистка
  • 20:20
    Г-н Батиньол
  • 22:00
    Невидимата
  • 23:50
    Селото на вещиците
Пълна програма
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
  • 19:30
    SLAM!
  • 20:00
    The Captain and Casey Show
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 20:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 25-и епизод
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 19-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Нефтохимик - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Паоло Лоренци - Виктор Естрея Бургос (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 22:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 19-и епизод, директно
  • 20:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Усилена работа
  • 19:30
    Смъртоносни връзки: Фатален край
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Романтиката е мъртва
  • 21:10
    Изчезващите жени: Епизод 4
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти, премиера
Пълна програма
  • 19:00
    Пейтер Халми - Ловът
  • 19:30
    Фидермания - Платики от каменната кариера
  • 20:00
    Бъди там! - Връзване на мухи
  • 20:30
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
Пълна програма
  • 18:20
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 20:00
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 21:55
    "Виктор Франкенщайн", хорър - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Пол МакГигън, с Джеймс Макавой, Даниъл Радклиф, Джесика Браун Финдли, Андрю Скот, Чарлз Данс, [15+]
  • 23:45
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 18:35
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
  • 20:10
    "Останалите І, 5 еп. - Гладис", драма, САЩ, 2014; реж. Мими Ледър, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Лив Тейлър, Чарли Карвър, [18+]
  • 21:05
    "Истинска кръв VІ, 1 еп. - Искам да съм пределно ясен", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Стивън Мойър, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Гомор ІІ, 3 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Стефано Солима, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Summer 2015 Trends
  • 19:30
    Couture Market
  • 20:00
    Eco Fashion Season 1 Ep6
  • 20:30
    Design Genius Season 3 Ep2
Пълна програма
  • 19:15
    Тенис: ATP WT Uncovered
  • 19:45
    Студио "Евролига"
  • 20:00
    Баскетбол: Евролига
  • 21:50
    Студио "Евролига"
Пълна програма
  • 18:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 21:00
    Голф: Светът на голфа
  • 22:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 23:00
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}