ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3900 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 7
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" (премиера)- сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    VIB /п./
  • 14:00
    Характери /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:20
    Скорпион; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 12:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 13:00
    4исла; сезон 6, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 13:50
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Кучета 101: Дизайнерски кучета
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 2
  • 12:50
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция "Пегас"
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Силата на момичетата
Пълна програма
  • 11:30
    АТАКА в действие
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:20
    Лошите добри приятели сериен детски тв филм /10 епизод/
  • 11:45
    Япония днес /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 11:35
    Знаете ли, че...
  • 11:45
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:35
    The Flintstones
  • 12:05
    The Flintstones
  • 12:35
    Tom & Jerry Kids
  • 13:00
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 2, еп.21
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.12
  • 13:00
    "Робокоп: Мрачно правосъдие" - екшън, криминален (Канада, 2000), режисьор - Джулиан Грант, актьори - Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
  • 15:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.5, еп.9
Пълна програма
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.1,2
  • 13:00
    "Изгубена" - с.5, еп.1
  • 14:00
    "Волният Уили: Бягство от пиратската пещера" - семеен (САЩ, 2010), режисьор - Уил Гейгър, актьори - Бо Бриджис, Бинди Сю Ървин, Кевин Отто, Дарън Мейер и др.
  • 16:00
    "Коледа в страната на чудесата" - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор - Джеймс Ор, актьори - Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Гамбит" - комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор - Майкъл Хофман, актьори - Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 14:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.95
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:25
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 11:50
    Дракони: Ездачите от Бърк (DreamWorks Dragons: Riders of Berk)
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Скуби-Ду мистерия оод (CARTOON TOON TOON: Scooby-Doo Mystery Inc.)
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Шаолински хроники (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 10:15
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 12:05
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
  • 13:50
    "Хора и птици", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Паскал Феран, с Джош Чарлс, Анаис Демусте, Рошди Зем, Камелия Жордана, Джефри Кантор, [12+]
  • 16:00
    "Забележителен живот", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Вон Регенсбъргър, с Крис Бруно, Мари Авгеропулос, Дафни Зунига, Марк Марголис, Дилан Бруно, [12+]
Пълна програма
  • 11:35
    "Чуден свят", драма, САЩ, 2009; реж. Джошуа Голдин, с Матю Бродерик, Санаа Латан, Майкъл Кенет Уилямс, Джодел Ферланд, Филип Бейкър Хол, [12+]
  • 13:05
    "Момичето в книгата", драма, САЩ, 2015; реж. Мария Кон, с Емили ВанКамп, Майкъл Нюквист, Ана Мълвой-Тен, Талия Болсам, Али Ан, [12+]
  • 14:30
    "Ключ, дом, огледало", драма, Дания, 2015; реж. Микел Ноар, с Гита Норби, Свен Волтер, Трине Палесен, Йенс Брена, [12+]
  • 16:05
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    World Sport
  • 12:00
    News Stream (with World Sport)
  • 13:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 14:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 12
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Фолксваген "костенурка" - втора част
  • 12:00
    Градове на показ: Венеция - потъващият град
  • 13:00
    Градове на показ: Токио - град на земетресения
  • 14:00
    Градове на показ: Градът на ураганите - Ню Орлиънс
Пълна програма
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 12:14
    Ловци на митове: Качване на самолет
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 13:26
    Фабрика за храна: Над дъгата
Пълна програма
  • 11:25
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:50
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:20
    Кей Си под прикритие
  • 12:50
    Sunny Bunnies S1
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
  • 15:30
    Битки за складово пространство
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Удивителни създания"
  • 12:15
    "Гастрономи"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 77 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 13:00
    Кърлинг, Световно първенство (жени): Канада - Шотландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
  • 12:15
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 12:45
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 13:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
Пълна програма
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 5
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 5
  • 12:20
    Дроновете, еп. 7
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 5
Пълна програма
  • 11:35
    This Is Hot 97
  • 12:05
    Fantasy Factory Season 3
  • 12:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 12:55
    Crusty Demons: No Borders 2
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:30
    Ловци на къщи
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Нереално -втори сезон, еп. 9
  • 12:25
    Присъда - първи сезон, еп. 12
  • 13:20
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 3
  • 13:45
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 11:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 12
  • 12:00
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 8
  • 12:55
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
  • 13:55
    Втори шанс - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:20
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:45
    "Фокус (2015)", комедия, САЩ, 2015; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд МакРейни, Адриан Мартинес, [12+]
  • 13:30
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 14:55
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    Конспирация, еп. 2
  • 11:45
    Забранена история, еп. 1
  • 12:35
    Средновековните мъртъвци, еп. 1
  • 13:25
    Американски принцеси за милиони долари, еп. 4
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Изобретателят
Пълна програма
  • 11:15
    "Герои на града"
  • 11:40
    "Каква е голямата идея?"
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс" /п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:25
    "Хари Холивуд" - драма с Катрин Фостър, Джо Спинел, Пит Шрам.
  • 13:05
    "F / X" - екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
  • 14:50
    "Той е моето момиче" - комедия с Дейвид Холидей, Т.К. Картър, Дженифър Тили.
  • 16:30
    "Бакару Банзай" - научна-фантастика с Джон Литгоу, Питър Уелър, Елън Баркин.
Пълна програма
  • 10:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 11:45
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 12:35
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 13:05
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 12:45
    Storytellers: Ed Sheeran Live!
  • 13:30
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 4
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 3
  • 12:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 5
  • 12:35
    Животински лудории, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 3
  • 12:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
  • 14:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 6
Пълна програма
  • 11:05
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
  • 11:53
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
  • 12:42
    Американска пума
  • 13:26
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
Пълна програма
  • 11:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 15:00
    Футбол: Бристъл Сити - Хъдърсфийл Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 17:00
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 12:20
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    "Времето ще покаже" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:35
    "По средата" - сериал
  • 12:25
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:15
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Дженоа
  • 12:00
    Италия, Серия А: Емполи - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Торино - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
Пълна програма
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 13:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 14:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Angelo!
  • 11:50
    Angry Birds Toons
  • 12:20
    Sally Bollywood
  • 12:50
    Coop gegen Kat
Пълна програма
  • 11:15
    Пророците на научната фантастика - документална поредица - 2 част
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 4
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Епизод 11
  • 13:00
    Първият удар на сърцето
  • 14:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Пълната танцьорка
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 12:30
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 13:00
    Зима - Ски
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:50
    Непоносима жестокост, САЩ, комедия/романтичен, с Джордж Клууни и Катрин Зита-Джоунс 2003
  • 12:30
    Децата на Хуан Ши, Австралия,Германия,САЩ, драма/военен, 2008
  • 14:30
    Раздялата, САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 16:15
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
  • 12:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 19
  • 13:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
  • 12:30
    "Мьобиус" - шпионски трилър, Франция, режисьор: Ерик Рошан; участват: Жан Дюжарден, Сесил дьо Франс, Тим Рот, Владимир Меншов, Емили Дюкен и др./п/
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:45
    Касъл - трети сезон, еп. 5
  • 11:40
    Касъл - трети сезон, еп. 6
  • 12:35
    "АПБ" - първи сезон, еп. 1
  • 13:30
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 13:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
  • 12:15
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 12:45
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 13:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:10
    "Уест Уайкики №1" - еп.14
  • 12:00
    "Сем.Колби" - еп.2
  • 12:50
    "Велополицаи" - 4 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.21
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 17 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 23 и 24 еп.
  • 12:50
    "Неоизлечимо болни" - 10 еп.
  • 13:15
    "Кеш и Кари" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 11:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:05
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 12:30
    Сезон охоты
  • 13:00
    Клевое место
Пълна програма
  • 10:50
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 8, /п/
  • 11:50
    "Коледа без мен, любими" - романтичен с уч. на Юта Шпайдел, Гезине Цукровски, Хенри Хюбхен, Щефан Кампвирт и др., /п/
  • 13:50
    "Кралицата девственица" - историческа драма филм с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част
  • 16:00
    "Офицери и пешки" - трилър с уч. на Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфилд, Питър Бърг, Кевин Дън, Дерек Люк и др., /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Preachin' To The Catfish
  • 12:15
    My Cat From Hell: Kitty Jail
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Live Forever?
  • 13:45
    Cake Boss: Episode 11
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 11:00
    Кухнята
  • 12:00
    Гражданка в ранчото
  • 12:30
    Гражданка в ранчото
  • 13:00
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 11:25
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 13:00
    Кърлинг, Световно първенство (жени): Канада - Шотландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
Пълна програма
  • 10:20
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:45
    "Фокус (2015)", комедия, САЩ, 2015; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд МакРейни, Адриан Мартинес, [12+]
  • 13:30
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 14:55
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:20
    My Friends Tigger & Pooh
  • 11:50
    Loopdidoo
  • 12:05
    Sheriff Callie's Wild West
  • 12:30
    Gummi Bears
Пълна програма
  • 11:25
    The Kъщата на Шумникови
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Web of Lies: The Perfect Bride
  • 12:00
    The Locator: Episode 25
  • 12:25
    The Locator: A Brother's Story
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got a Pen Pal
Пълна програма
  • 11:30
    Clubland: Sao Paulo FC
  • 11:55
    Clubland: Bayern Munich
  • 12:20
    The Truth About...: Scandals in Sport
  • 12:50
    Top: Family Scandals
Пълна програма
  • 11:25
    Bucks Of Tecomate
  • 11:50
    Western Extreme
  • 12:15
    All Access Outdoors
  • 12:40
    All Access Outdoors
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Изобретателят
Пълна програма
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
  • 13:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 6
  • 14:00
    Мигове от катастрофата, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 7
Пълна програма
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
  • 14:40
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 2, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Не съм го извършил аз: Рей Кроун
  • 12:00
    Не съм го извършил аз: Кларънс Елкинс
  • 13:00
    Не съм го извършил аз: Роналд Котън
  • 14:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Златната църква на цар Симеон" - документален филм
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 11:30
    Ridiculousness
  • 11:55
    Ridiculousness
  • 12:20
    Punk'd
  • 12:45
    Punk'd
Пълна програма
  • 11:29
    The Wedding Slammer (18+)
  • 11:53
    Learning The Ropes (18+)
  • 12:20
    Festival Girls (18+)
  • 12:44
    Booty Burglar (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    "Тайните на Южна Америка" - документален филм
  • 13:00
    "Афганистан отвътре: Как живеят талибаните?" - документален филм
  • 13:30
    Тенис: Алберт Рамос-Винолас - Роберто Карбайес Баена (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:40
    Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
  • 12:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Арена Баскет обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:10
    Бах и Ботин
  • 11:50
    Мама Гого
  • 13:15
    Пирати от Грейт Солт Лейк
  • 14:40
    Нечий герой
Пълна програма
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 11:30
    CONNEXIONS - INNOVATION
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF BLUES (1), THE (USA)
  • 13:00
    HUMANIMA - BIRD WATCHER, THE
  • 13:30
    HUMANIMA - BEYOND THE MASK
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 10:35
    Обратно движение
  • 12:15
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 13:40
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 15:15
    Семейство Орхейм
Пълна програма
  • 11:30
    SLAM!
  • 12:00
    New Pollution
  • 12:30
    New Pollution
  • 13:00
    Environmentally Challenged
Пълна програма
  • 11:00
    Надежда за дива природа (13)
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
  • 12:20
    Бебета в зоопарка (2)
  • 12:50
    Планетата Европа (2)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Viva la musica!"
  • 14:00
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Йорк, Великобритания, повторение
  • 12:00
    Футбол: Поморие - Етър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Атланта Хоукс - Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
  • 16:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:40
    Тенис: Паоло Лоренци - Алберт Рамос-Винолас (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    "Дивото приключение на Бил Бейли" - 1 еп., документален филм
  • 15:00
    "Семейните войни на шимпанзетата" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Мидълзбро - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:00
    Баскетбол: Детройт Пистънс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Идеалната булка
  • 12:00
    Намирачът: Епизод 25
  • 12:25
    Намирачът: Историята на нашия брат
  • 12:50
    Почти ми се размина: Непознат приятел
Пълна програма
  • 11:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:30
    IHR Приключения - Амазония 1.част
  • 12:00
    На фин монтаж с Колмич - Риболов на връх с Бенедек Надь
  • 12:30
    Рибен рай - Приключения по диви води - Метод Ебро
  • 13:00
    Исландия - Изворът на древните води1.част
Пълна програма
  • 10:45
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
  • 12:20
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 13:50
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 15:35
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
Пълна програма
  • 11:20
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 13:45
    "Силициевата долина ІІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:15
    "Силициевата долина ІІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:45
    "Бизнес преговори ІІ, 13 еп.", комедия, Бразилия, 2014; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:30
    Invitation Only
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 14:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига
  • 16:45
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 10:30
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
  • 13:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
  • 15:30
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:50
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Fox Life 11:55
Кое е това момиче? - първи сезон
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
Хоби ТВ 12:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
bTV Comedy 12:00
"Щурите съседи " /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Eurosport 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Eurosport HD 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: WTA Гщаад 2017

Всички предавания

Филми

HBO 11:40
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
HBO HD 11:40
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
MGM 11:45
"Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
Skat+ 11:45
"Бъди благословена" - документален филм /повторение/
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}