ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня Информационно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 20:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Олтар" - мистерия, ужаси (Великобритания, 2014), режисьор - Ник Уилинг, актьори - Оливия Уилямс, Матю Модайн, Антония Кларк, Адам Томас Райт, Ричард Дилейн, Ребека Калдер, Стив Орам и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Червената Соня" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Бригите Нилсен, Сандал Бергман и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 19:30
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 20:00
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 20:45
    Баскетбол, Еврокупа: Уникаха - Локомотив-Кубан
  • 21:45
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games - Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 18:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 20:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 21:20
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 21:45
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Тулуза - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    Спортът от първо лице
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}