ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.13
  • 10:00
    "Експериментът" - сериал, с.5, еп.8
Пълна програма
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
  • 15:30
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Гигантски слалом
  • 07:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 09:30
    Фехтовка: "Гран При" серии Лонг бийч
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 08:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 09:00
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 15 км (мъже)
Пълна програма
  • 07:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 07:55
    X Games - Austin
  • 08:50
    X Games - Aspen
  • 09:45
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 06:20
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 07:10
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 08:50
    ROAD RACING SERIES 2016
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Дженоа
  • 12:00
    Италия, Серия А: Емполи - Наполи
Пълна програма
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
Пълна програма

Сериали

Utilisima 07:05
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 41
PRO 7 07:10
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat Explorer 07:15
Треска за нефрит, сезон 1, еп. 6
Fox Life 07:15
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 11
Viasat Nature 07:20
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Eurosport HD 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Mtel Sport 2 07:00
Плажен футбол: Европейска лига
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Маша и мечока - анимация
MGM 07:45
"Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
AXN 07:50
Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
TVT 08:00
Западнородопски приказки (образователен филм за еко туризъм)
BNT HD 08:00
Дивия Франк в Бразилия документален филм /2 епизод/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}