ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:35
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
  • 21:05
    Опасно правосъдие: Горски пожар!
  • 22:00
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Време на криза
Пълна програма
  • 20:00
    Треска за злато: Мега шлеп и детска повеля
  • 21:00
    Колелото: Изоставени
  • 22:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
  • 23:00
    Смешни провали: Епизод 34
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 20:45
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
  • 21:10
    Най-откаченото време на планетата: Смърноносна морска пяна
  • 22:00
    Спортна наука: Епизод 3
Пълна програма
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 7
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 22:00
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 22:45
    Страхотни изобретения, еп. 7
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 13
  • 21:10
    Забранена история, еп. 1
  • 22:00
    Разбойници, пирати и измамници, еп. 1
  • 23:05
    Годен да управлява: как кралските заболявания променят историята, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Хидро-ранчо
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Епизод 11
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Мрежата
Пълна програма
  • 20:10
    Планетата Европа, еп. 10
  • 21:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 2
  • 22:05
    Животински лудории, еп. 6
  • 22:35
    Удивителни животни, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 4
  • 21:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 22:00
    Rock Stars, еп. 10
  • 23:00
    Опасен живот, еп. 7
Пълна програма
  • 20:37
    Американска пума
  • 21:26
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 22:15
    Родени да убиват: Лъв
  • 23:03
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
Пълна програма
  • 20:30
    Цветовете на земята
  • 21:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 21:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 22:00
    Пътека към Мазалат
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}