ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    В аквариума: Любимите аквариуми
  • 20:10
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейството на хилядолетието
  • 20:35
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
  • 21:05
    Опасно правосъдие: Горски пожар!
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 9
  • 20:00
    Треска за злато: Мега шлеп и детска повеля
  • 21:00
    Колелото: Изоставени
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Скок в боклукчийска кола
  • 19:30
    Спортна наука: Епизод 3
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 20:45
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
Пълна програма
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 10
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 9
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 7
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 1
Пълна програма
  • 19:15
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 13
  • 21:10
    Забранена история, еп. 1
  • 22:00
    Разбойници, пирати и измамници, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 19:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 20:00
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Хидро-ранчо
Пълна програма
  • 19:10
    Първите животни, еп. 2
  • 20:10
    Планетата Европа, еп. 10
  • 21:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 2
  • 22:05
    Животински лудории, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Човешката раса, еп. 3
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 4
  • 21:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 22:00
    Rock Stars, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 19:48
    Родени да убиват: Лъв
  • 20:37
    Американска пума
  • 21:26
    Котешки войни: лъв срещу гепард
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Сопот, с.2 еп. 11
  • 19:30
    Музеят на китовете - островите Сан Хуан
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
  • 20:30
    Цветовете на земята
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}