ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:30
    В сянката на властта тв филм /3 епизод/
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 23:50
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 23:35
    Възприятия; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 23:50
    Завръщането на супер змията-човекоядец
Пълна програма
  • 23:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    Футбол: Германия - Англия - пряко от Дортмунд
Пълна програма
  • 23:05
    Златна пролет 2016 конкурс за нова поп и рок музика
Пълна програма
  • 23:45
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
  • 23:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 23:25
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 22:00
    "Господари на нощта" - драма, криминален, трилър, (САЩ, 2007), режисьор: Джеймс Грей, актьори - Робърт Дювал, Ева Мендес, Хоакин Финикс, Марк Уолбърг и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Добрата лъжа" - трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор - Филип Фалардьо, актьори - Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 23:35
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
Пълна програма
  • 23:05
    "Карандиру", криминална драма, Бразилия, 2003; реж. Ектор Бабенко, с Луиз Карлос Васконселос, Милтон Гонсалвес, Иван Де Алмейда, Аилтон Граса, Мария Луиза Мендоса, [18+]
Пълна програма
  • 23:15
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 23:45
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Провали на 4 колела: Престъпници на колела
Пълна програма
  • 23:40
    Ловци на митове: Бягство от затвор
Пълна програма
  • 23:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 23:30
    "Страховити чудовища"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 23:15
    Колоездене: "През Фландрия"
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:00
    Опасни пътища, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Нова къща, нов живот
Пълна програма
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
  • 23:55
    Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
  • 23:55
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 23:05
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 23:05
    Средновековните мъртъвци, еп. 4
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 23:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 23:00
    "Имате думата"/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 23:00
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
Пълна програма
  • 23:00
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 23:55
    BISHOP GARAGE
Пълна програма
  • 23:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 23:35
    Sam Smith: MTV Brand New Live
Пълна програма
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 23:25
    Тайният живот на зоопарка, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    Семейни оръжия, еп. 8
Пълна програма
  • 23:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Пълна програма
  • 23:05
    Премиера. "Николай ІІ. Последната воля на императора" (16+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:35
    "Кутията" - мистъри филм, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 22:00
    Бойна вечер: Glory
Пълна програма
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 23:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 23:30
    Репортажи
Пълна програма
  • 23:00
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 23:00
    Dr. House
  • 23:55
    Dallas
Пълна програма
  • 22:50
    В очакване на Апокалипсиса - документален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Необичайни раждания с Кейти Пайпър
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:30
    Затворени и погребани
Пълна програма
  • 23:30
    Затворени и погребани
Пълна програма
  • 21:30
    Американски гангстер, САЩ, драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън и Ръсел Кроу, 2 номинации за Оскар, 2007
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:30
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 29
Пълна програма
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 23:10
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
Пълна програма
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 23:50
    Кости - шести сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 23:40
    "24 да убиеш" - 1 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:50
    "Противоотрова" - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Том Беринджър, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Крис Кристоферсън и др.
Пълна програма
  • 23:30
    LA Ink: Showdown at the Shop
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 23:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 23:05
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 23:40
    Obsession: Dark Desires: A Dangerous Mind
Пълна програма
  • 23:40
    Star Rated: Football Managers
Пълна програма
  • 23:30
    Madfin Shark Series
  • 23:55
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 23:00
    Марс, еп. 2
  • 23:55
    Теория на глупостта, еп. 1
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Праведен; сезон 3, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 23:25
    Друговремец; сезон 1, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 6
Пълна програма
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:51
    Busty Babes In Amateur Threesome (18+)
Пълна програма
  • 23:10
    "Помпей - тайната на вкаменелите тела" - документален филм
Пълна програма
  • 23:35
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ростов - среща-реванш от осминафиналите на "Лига Европа"
Пълна програма
  • 23:25
    Прекрасен човек
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    TECHNO-SCIENCE EP 2
Пълна програма
  • 23:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 22:00
    Перлите в короната
Пълна програма
  • 23:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 23:35
    Инквизиция (3)
Пълна програма
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /повторение/
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 22:30
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 23:40
    Мрачна обсебеност: Опасен ум
Пълна програма
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 23:30
    IBCC 2016. 1.част
Пълна програма
  • 23:50
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
Пълна програма
  • 23:50
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}