ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:30
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
  • 20:50
    Спортни новини
  • 21:10
    Посолството тв филм /11, последен епизод/
  • 22:25
    В кадър Без/опасно обаждане
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 95
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Похитени - сериал, политически трилър
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:55
    Незабравимо; сезон 2, епизод 13, драма, криминален, САЩ, 2014
  • 22:45
    Възприятия; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:35
    Сам сред мечки: Ухапан
  • 21:05
    Джунглата на янките: Ново начало
  • 22:00
    Ние правим невиждани басейни: Трудностите на израстването
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Битка в блатото
Пълна програма
  • 20:00
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 1 еп.
  • 21:00
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Парламентарни избори 2017 г.
Пълна програма
  • 19:50
    "Хуберт и Щалер" - игрален филм, ФРГ, 2013
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Футбол: Германия - Англия - пряко от Дортмунд
Пълна програма
  • 20:15
    Ню Йорк сериен тв филм /17 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
  • 22:15
    Дивият Франк в Африка сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 4 епизод
Пълна програма
  • 20:30
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
  • 20:50
    Спортни новини
  • 21:10
    Кратка история тв филм /2007 г./, режисьор Петър Мечков, в ролите: Теодор Спасов, Наум Шопов, Валентин Ганев, Павел Поппандов, Ирини Жамбонас, Момчил Карамитев и др.
  • 22:00
    Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: "Борба с корупцията и престъпността"
Пълна програма
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    NEW bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.1
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Господари на нощта" - драма, криминален, трилър, (САЩ, 2007), режисьор: Джеймс Грей, актьори - Робърт Дювал, Ева Мендес, Хоакин Финикс, Марк Уолбърг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Без посока"- драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Уилям Х. Мейси, актьори - Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън, Селена Гомез, Кейт Микучи, Лорънс Фишбърн и др.
  • 21:00
    "Х-мен" - екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън,  Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин,  Ребека Ромийн,  Тайлър Мейн и др.
  • 23:00
    "Добрата лъжа" - трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор - Филип Фалардьо, актьори - Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9, еп.1
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.89
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 20:50
    Пълна Драма All Stars (Total Drama: All Stars)
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 19:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 21:00
    "Жива стомана", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
  • 23:05
    "Карандиру", криминална драма, Бразилия, 2003; реж. Ектор Бабенко, с Луиз Карлос Васконселос, Милтон Гонсалвес, Иван Де Алмейда, Аилтон Граса, Мария Луиза Мендоса, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 21:30
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 23:15
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Операция: "Край на играта" - екшън с уч. на Роб Кордри, Елън Баркин, Одет Анабел, Маги Кю,
  • 23:45
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Братята Дизел: Епизод 10
  • 21:00
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 22:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
  • 23:00
    Смешни провали: Епизод 35
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 20:45
    Фабрика за храна: Не тази нощ, Джозефин
  • 21:10
    Най-откаченото време на планетата: Пясъчно цунами
  • 22:00
    Космосът на показ: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
  • 21:00
    Soy Luna
  • 22:00
    Хаш две о
Пълна програма
  • 20:30
    "Сурова наука"
  • 21:00
    "e? Проект"
  • 21:30
    "Да си построиш наука"
  • 22:00
    "Последен шанс да видим"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (трети етап)
  • 22:00
    Колоездене: "През Фландрия"
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол, Еврокупа: Локомотив-Кубан - Уникаха, пряко
  • 20:45
    Новини
  • 20:50
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (трети етап)
  • 21:30
    Баскетбол, Еврокупа: Валенсия - Апоел (Ер), пряко
Пълна програма
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 8
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 2
  • 22:00
    Империя за скрап, еп. 5
  • 22:30
    Империя за скрап, еп. 6
Пълна програма
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games - Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 20:00
    Кралски особи - сериал, еп. 10
  • 21:00
    Това сме ние - първи сезон, еп. 1
  • 22:00
    Скандал - шести сезон, еп. 3
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 10
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 14
  • 22:00
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 15
  • 23:00
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:30
    "Сблъсъци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Шафър, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 21:00
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
  • 23:05
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 1
  • 21:10
    Забранена история, еп. 2
  • 22:00
    Последните крале-воини на Европа, еп. 2
  • 23:05
    Средновековните мъртъвци, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Тренировъчен ден
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Епизод 13
  • 22:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Новакът
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    Спорт в обектива
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 20:00
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 23:00
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
Пълна програма
  • 20:05
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 20:55
    AUTO MUNDIAL
  • 21:20
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 22:10
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 20:45
    Storytellers: Ed Sheeran Live!
  • 21:30
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
  • 22:00
    Brand New For 2017
Пълна програма
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Тайният живот на зоопарка, еп. 5
  • 20:50
    В прегръдка с дивите животни, еп. 3
  • 21:40
    Животински лудории, еп. 7
  • 22:10
    Удивителни животни, еп. 6
Пълна програма
  • 20:30
    Нито Едното, еп. 6
  • 21:00
    Марс, еп. 2
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 1
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 11
Пълна програма
  • 20:37
    Снежни тигри
  • 21:26
    Оцеляване в дивата природа: Интернетът на природата
  • 22:15
    Изобретателните убийци на Африка: Открита територия
  • 23:03
    Най-чудатите твари в света: пълзящи лекарства
Пълна програма
  • 19:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 23:15
    Класика от Висшата Лига - Норич Сити - Саутхямптън (1993-94), повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. Мария Луговая, Михаил Пореченков, Светлана Ходченкова, Сергей Гармаш в многосерийния филм "Мурка" (16+)
  • 22:30
    "Вечерният Ургант" (16+)
  • 23:05
    Премиера. "Николай ІІ. Последната воля на императора" (16+)
Пълна програма
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Преследване на щастието" - драма, САЩ, 2006
  • 23:35
    "Кутията" - мистъри филм, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 20:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 21:00
    Мобил 1
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойна вечер: Glory
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Ергенът" - реалити
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
  • 21:45
    "Културният отдих"
  • 22:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "21 топ новини: Най-зрелищните истории през 2000-те години" - документация
  • 23:30
    Репортажи
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    "Изгнаници клети" - публицистика за геноцида над арменците/ повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    King Julien
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:00
    Dr. House
Пълна програма
  • 20:00
    Предизборно студио
  • 21:10
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 21:40
    Принцесите в света - документален филм - 1 и 2 част
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 21:00
    Животът на високите: Любов към високите жени
  • 22:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 8
  • 23:00
    Необичайни раждания с Кейти Пайпър
Пълна програма
  • 20:30
    Обичам те, Чирпане!
  • 21:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 21:30
    Песента на Монголия
  • 22:00
    Есен в Боженци
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 19:40
    Спомените на неудачника, Великобритания, драма, с Даниел Крейг, 2008
  • 21:30
    Американски гангстер, САЩ, драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън и Ръсел Кроу, 2 номинации за Оскар, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Мозъкът: Тайна история - Увредени мозъци" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
  • 21:00
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:30
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
  • 23:10
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
Пълна програма
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
  • 21:00
    "Банклейди"- криминален екшън, Германия, режисьор Кристиан Алварт; в ролите: Надежда Бренике, Чарли Хюбнер, Кен Дукен и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 9
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 10
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 12
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями, еп. 20
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 21:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 22:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 18:40
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 45 и 46 еп.
  • 22:00
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 8 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
Пълна програма
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес линия
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 20:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:05
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 21:30
    Я и моя собака
  • 22:00
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Автомобил 19" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др.
  • 22:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
  • 23:50
    "Противоотрова" - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Том Беринджър, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Крис Кристоферсън и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will We Survive First Contact?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Beauty And The Geeks
  • 22:00
    Cats 101: Ocicat, Norwegian Forest Cat, Selkirk Rex, Abyssinian, Bombay, Havana Brown
  • 22:45
    Cats 101: Manx, Burmese, Siberian, Russian Blue, Cornish Rex, Singapura
Пълна програма
  • 20:00
    Режи!
  • 21:00
    Звездата на Food Network
  • 22:00
    Кухненски ад
  • 23:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:35
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (трети етап)
  • 22:00
    Колоездене: "През Фландрия"
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 20:30
    "Сблъсъци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Шафър, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 21:00
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
  • 23:05
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 21:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 21:25
    Gummi Bears
  • 21:55
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: The Perfect Poisoner
  • 21:10
    Vanity Fair Confidential: Love's Deadly Harness
  • 22:00
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Heartland Massacre
  • 22:50
    Married With Secrets: The Mastermind
Пълна програма
  • 20:30
    Top: Recovery Secrets
  • 21:00
    Top: Mascots in Sport
  • 21:25
    Rising Star: Steele & Van Dijk
  • 21:55
    The Truth About...: Coaches
Пълна програма
  • 20:35
    Speargun Hunter
  • 21:00
    Major League Fishing
  • 21:50
    Major League Fishing
  • 22:40
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Тренировъчен ден
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Епизод 13
  • 22:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Новакът
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:00
    Марс, еп. 2
  • 21:05
    Теория на глупостта, еп. 1
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 11
  • 22:00
    Семейни оръжия, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 95
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:15
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 20, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 22:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 1, риалити, САЩ, 2015
  • 23:00
    Праведен; сезон 3, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 23:25
    Друговремец; сезон 1, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Мери Бел
  • 21:00
    Истории за престъпления: Сериен убиец с нож: Елиас Абуелазам
  • 22:00
    Лудото ми бивше гадже: Растения в обектив, патриотични излияния и йога панталони
  • 23:00
    Премиера Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Концерт-ът" - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов и др. /3 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Странното село Кирово" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    South Park
Пълна програма
  • 20:27
    Massaging The Masseuse (18+)
  • 21:00
    Baby Fuck Me Hard This Time! (18+)
  • 21:17
    Crazy Bubble Butt (18+)
  • 21:34
    Last Doctor Visit (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Тайният живот на гейшите" - документален филм
  • 23:10
    "Помпей - тайната на вкаменелите тела" - документален филм
Пълна програма
  • 19:35
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
  • 21:15
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Веселият джентълмен игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Майкъл Кийтън, в ролите: Майкъл Кийтън, Кели Макдоналд, Том Бастунс, Дарлин Хънт и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - THE LAND OF WARMTH AND COLORS (BRAZIL)
  • 21:00
    BEAUTIFUL MINDS ? NIBALDO INESTROSA PHD
  • 21:30
    BEAUTIFUL MINDS ? PABLO VALENZUELA PHD
  • 22:00
    MYTHICAL ROADS - ON THE TRAIL OF THE BUSHMEN
Пълна програма
  • 20:25
    Osaka Funny Wrestling
  • 20:45
    WUSHU Championship
  • 21:00
    FightBox King of Kings Heroes Series, Tallinn
  • 23:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
  • 21:00
    Built To Shred
  • 21:30
    Built To Shred
  • 22:00
    The Gypsy Tour
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (5)
  • 20:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:30
    Военновременна ферма (5)
Пълна програма
  • 20:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1/п./
  • 21:00
    Игрален филм
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 34-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Пол-Анри Матьо - Винсент Мило (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Кени Дьо Шепе - Миша Зверев (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 22:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Баскетбол: Детройт Пистънс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
  • 22:30
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Идеалната отровителка
  • 21:10
    Поверително от Венити Феър: Смъртоносните окови на любовта
  • 22:00
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Клане в Средния Запад
  • 22:50
    Тайните на семейния живот: Престъпникът-гений
Пълна програма
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 22:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 22:10
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 23:50
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Останалите І, 6 еп. - Гост", драма, САЩ, 2014; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Лив Тейлър, Чарли Карвър, [18+]
  • 21:05
    "Истинска кръв VІ, 2 еп. - И слънцето изгрява", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Даниъл Атиас, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Шанс І, 2 еп.", спортна драма, САЩ, 2012; реж. Тери Джордж, с Дъстин Хофман, Денис Фарина, Джон Ортис, Ник Нолти, Кевин Дън, Ричард Кайнд, [12+]
  • 23:00
    "Полусветове ІІ, 8 еп.", фентъзи - трилър, Тайланд, 2017; реж. Екачай Уекронгтам, с Пийм Джайен, Тиа Тавий, Ема Грант, Майра Молой, Дейвид Асаванонд, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Баскетбол: Евролига
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}