ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: "Борба с корупцията и престъпността" /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:05
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 4, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 07:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 08:00
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 8, риалити, САЩ, 2015
  • 08:50
    Царство; сезон 1, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:02
    Експедициите на Джеф Коруин: Зовът на Луизиана
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 06:36
    Мисията на дивака: Трол във въглищата
  • 07:00
    Мисията на дивака: Треска за злато в Призрачния град
Пълна програма
  • 05:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 05:45
    "Шарите: Истории за живота и смъртта" - документален филм
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 05:00
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:45
    The Garfield Show
  • 06:35
    The Owl & Co
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
Пълна програма
  • 05:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.10
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
Пълна програма
  • 01:15
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.1
  • 06:00
    "Изгубена" - сериал, с.5, еп.1
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.1,2
  • 09:15
    "Коледа в страната на чудесата" - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор - Джеймс Ор, актьори - Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Черни планини" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:25
    "Военна книга", политическа драма, Великобритания, 2014; реж. Том Харпър, с Бен Чаплин, Софи Оконедо, Шон Еванс, Адийл Ахтар, Кери Фокс, [15+]
  • 07:00
    "Забележителен живот", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Вон Регенсбъргър, с Крис Бруно, Мари Авгеропулос, Дафни Зунига, Марк Марголис, Дилан Бруно, [12+]
  • 08:35
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 10:15
    "Пей", късометражна драма, Унгария, 2015; реж. Крищоф Деек, с Жофия Самоши, Дорка Гашпарфалви, Доротя Хаиш, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Ключ, дом, огледало", драма, Дания, 2015; реж. Микел Ноар, с Гита Норби, Свен Волтер, Трине Палесен, Йенс Брена, [12+]
  • 07:00
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
  • 08:40
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
  • 10:25
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Newsroom
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Клонинг" - сериал
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:15
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Епизод 5
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген "костенурка" - първа част
  • 06:25
    Да продадеш колата си: Фолксваген "костенурка" - втора част
  • 06:50
    Бързи и шумни: Модел А - нарязан и доставен, част II
Пълна програма
  • 05:24
    Спортна наука: Епизод 3
  • 06:12
    Най-откаченото време на планетата: Смърноносна морска пяна
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 07:26
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
Пълна програма
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
  • 06:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 05:30
    "Какво дължим на индустриалната революция"
  • 06:00
    "e? Проект"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 77 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 08:00
    С други думи
  • 08:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 08:00
    Баскетбол, Еврокупа: Уникаха - Локомотив-Кубан
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
Пълна програма
  • 00:00
    Супер конструкция, супер кола, еп. 3
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 16
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 17
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 6
Пълна програма
  • 05:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 05:55
    Alpine Adventurer Series 3
  • 07:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 07:55
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 5
  • 06:00
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 3
  • 06:25
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 4
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 05:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 13
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 1
  • 06:55
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 15
  • 07:50
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 05:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 08:25
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 10:15
    "Братът на мечката", приключенска анимация, САЩ, 2003; реж. Арън Блейз, Робърт Уокър, [0+]
Пълна програма
  • 05:05
    Загадки в музея, еп. 6
  • 05:50
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 1
  • 07:00
    Денят, когато..., еп. 4
  • 07:55
    Рим: Първата световна суперсила, еп. 2
Пълна програма
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 07:00
    Война за доставки: На куково лято
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 03:30
    Shaft -Liebesgru.e aus Pistolen
  • 06:00
    Human Target
  • 06:45
    The Mentalist
  • 07:35
    Detektiv Rockford
Пълна програма
  • 02:45
    05:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:30
    "Конфликт на интереси" - екшън с Джъд Нелсън, Алиса Милано, Кристофър Макдоналд, Грегъри Алън Харис.
  • 07:00
    "Империя 1.5" - сериал
  • 07:45
    "Империя 1.6" - сериал
  • 08:30
    "Бакару Банзай" - научна-фантастика с Джон Литгоу, Питър Уелър, Елън Баркин.
Пълна програма
  • 05:35
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 08:00
    GSERIES
  • 08:25
    MOBIL 1 THE GRID
  • 08:50
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    Brand New For 2017
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:10
    Голяма гневна риба, еп. 5
  • 06:00
    Животински лудории, еп. 5
  • 06:30
    Удивителни животни, еп. 4
  • 07:00
    Удивителни раждания при животните, еп. 3
Пълна програма
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 7
  • 06:00
    Хроники на дивото, еп. 7
  • 06:20
    Не знаех това, еп. 10
  • 06:45
    Шифърът на злополуките, еп. 9
Пълна програма
  • 05:26
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
  • 06:13
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 07:00
    Светът на дивото: Американска прерия
  • 07:24
    Светът на дивото: Джунглите на Азия
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Каен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бристъл Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Дартс: Висша Лига 2017, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:40
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:20
    "Малколм" - сериал
  • 06:05
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:45
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Емполи - Наполи
Пълна програма
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 01:20
    "Аутопсия: Мистериозни смъртни случаи" - крими сериал
  • 06:10
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 09:55
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 05:00
    "Дневниците на уфолога" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:15
    Китка народна музика
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Kati & Mim-Mim
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Peter Hase
Пълна програма
  • 04:25
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:40
    Пророците на научната фантастика - документална поредица - 1 част
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 3 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 6
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 5
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 6
  • 07:00
    Невероятните спестовници: Най-изумителните моменти
Пълна програма
  • 05:30
    Да преживееш Макао
  • 06:00
    Лаос не е хаос
  • 06:30
    Гражданин на света
  • 07:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Страхотни момичета, САЩ, драма/романтичен, с Дакота Фанинг, 2013
  • 06:30
    Наем, САЩ, драма/музикален, с Росарио Доусън, 2005
  • 08:40
    Купон с дявола, САЩ, комедия, 1996
  • 10:10
    Бялата графиня, САЩ, драма/ исторически, с Рейф Файнс, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    "Мозъкът: Тайна история - Емоции" - 2 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 127
  • 06:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:25
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 07:15
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 02:55
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 10
  • 06:00
    Сирени - първи сезон, еп. 6
  • 06:25
    Сирени - първи сезон, еп. 7
  • 06:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    I Wish I Was In Miami
Пълна програма
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
  • 07:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 08:00
    Баскетбол, Еврокупа: Уникаха - Локомотив-Кубан
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Това е животът" - 2 еп.
  • 05:50
    "Бар "Наздраве" - 1 еп.
  • 06:10
    "Подопечните на Робин" - еп.15
  • 07:00
    "Сънсет бийч" - 44 еп.
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 113-114 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 4 и 5 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 07:50
    "Спешна помощ на две колела" - 8 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:30
    Нахлыст
  • 06:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:35
    Следопыт
  • 07:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 05:40
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1, /п/
  • 06:40
    "Виолета" - сериaл, сезон 2, 2 епизода
  • 08:50
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1
  • 09:40
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Do Aliens Look Like?
  • 06:15
    Cake Boss: Episode 13
  • 06:37
    Cake Boss: Episode 15
  • 07:00
    My Cat From Hell: Roscoe The Menace
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 06:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
Пълна програма
  • 05:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 08:25
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 10:15
    "Братът на мечката", приключенска анимация, САЩ, 2003; реж. Арън Блейз, Робърт Уокър, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    Loopdidoo
  • 06:00
    ZOU
  • 06:15
    Calimero
  • 06:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Deadly Affairs: Fatal Finale
  • 06:12
    Southern Fried Homicide: Romance is Dead
  • 07:00
    The Locator: Episode 25
  • 07:25
    The Locator: A Brother's Story
Пълна програма
  • 05:30
    Rising Star: Dexter Lee
  • 06:00
    Top: Sportsmen Diet
  • 06:25
    Star Rated: Sporting Lifestyles
  • 06:55
    Top: Recovery Secrets
Пълна програма
  • 05:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 06:50
    Major League Fishing
  • 07:40
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 07:00
    Война за доставки: На куково лято
Пълна програма
  • 05:45
    Шифърът на злополуките, еп. 9
  • 06:10
    Най-трудните ремонти на света, еп. 3
  • 07:05
    Най-трудните ремонти на света, еп. 4
  • 08:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Деца убийци: Слухове/Списъкът със задачи
  • 06:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 07:00
    Истории за престъпления: Сериен убиец с нож: Елиас Абуелазам
  • 08:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Мери Бел
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Живи разкази за Хайтов" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Извънземни в село Кирово" - документален филм
  • 06:30
    "Завръщане към изворите" - документален филм
  • 07:00
    "Хармония, цвят и красота" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:34
    Last Doctor Visit (18+)
  • 06:00
    All Play And No Work (18+)
  • 06:18
    One Soggy Afternoon (18+)
  • 06:37
    Horny Little Student (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    "Афганистан отвътре: Как живеят талибаните?" - документален филм
  • 06:30
    "Най-силните мъже на света" - 6 еп., спортно-забавно предаване
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /13 епизод/
  • 08:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /23 епизод/
Пълна програма
  • 04:30
    Енигма
  • 06:10
    Всичко на Цукер!
  • 07:45
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:00
    Мюмю
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    KARMA TREKKER - NEPAL
  • 06:00
    WAR AGAINST SAND
  • 07:00
    ALL ABOARD - CHINA, THE DRAGON OF THE HIMALAYAS
  • 08:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
Пълна програма
  • 03:10
    Superkombat Fighting Championship
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:40
    Куче-ченге
  • 06:20
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 07:35
    Най-щастливият дракон
  • 09:10
    Любовта на войника
Пълна програма
  • 05:30
    Thrillbillies
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    New Pollution
  • 07:00
    Bubba's World
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (9)
Пълна програма
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Поморие - Етър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 19-и епизод, повторение
  • 11:00
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Беноа Пер - Карен Качанов (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:20
    Тенис: Аляз Бедене - Борна Чорич (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:20
    Тенис: Данил Медведев - Тобиас Камке (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:40
    Тенис: Жюлиен Бенето - Фелисиано Лопес (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Смъртоносни връзки: Фатален край
  • 06:12
    Убийство по южняшки: Романтиката е мъртва
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 25
  • 07:25
    Намирачът: Историята на нашия брат
Пълна програма
  • 04:30
    еМисия България (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 05:30
    Майстор-оръжейник - Оптическите прицели - вечната тема 1.част
  • 06:00
    Майстор-оръжейник - Оптическите прицели - вечната тема 2.част
  • 06:30
    Рибен рай - Томаш Пуц- Само синьо! В нови варианти
  • 07:00
    Ватерлиния - В плен на леда
Пълна програма
  • 05:25
    "Готини колкото мен", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Макс Мейър, със Сара Болгър, Томас Ман, Джеймс Марсдън, Клеър Дейнс, Джеръми Систо, [15+]
  • 07:00
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 08:45
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [0+]
  • 10:20
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Изключи", психологическа драма, САЩ, 2012; реж. Хенри-Алекс Рубин, с Джейсън Бейтман, Хоуп Дейвис, Франк Грило, Паула Патън, Александър Скарсгард, [15+]
  • 06:05
    "Сред великата пустош", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Грег Коос, с Ланс Маки, Дик Маки, Кати Смит, Джеф Кинг, Джо Ръниан, [12+]
  • 07:00
    "Австралия", приключенска драма, Австралия, 2008; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Хю Джакман, Дейвид Уенам, Брайън Браун, Джак Томпсън, [12+]
  • 09:40
    "Как да оцелееш на моминско парти", комедия, Испания, 2015; реж. Мануела Морено, с Наталия Де Молина, Урсула Корбело, Мария Ервас, Силия де Молина, Брийс Ефе, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    From the Runway
  • 06:00
    Invitation Only
  • 06:30
    Fashion Exposed
  • 07:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 03:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP WT Uncovered
Пълна програма
  • 05:00
    Професионални майстори на родеото
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 09:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

SAT 1 05:45
"Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
PRO 7 05:50
"Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
bTV Cinema 06:00
"Убийството" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 06:00
"Клуб Веселие" - сериал, с.5
bTV Lady 06:00
"С аромат на Свети Валентин" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Mtel Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
Sky Sports 06:15
Футбол

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма"- сериен филм
Film Plus 06:00
"Издигането на Меркел" - документален филм
bTV 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Fishing and Hunting 17:30
Кухнята на любителите на риба - С Томаш Варга - олимпийски шампион по водна топка

Всички предавания



{START_COUNTER}