ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Спорт ТОТО
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 96
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:20
    Скорпион; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Нов бизнес
  • 20:10
    Сам сред мечки: По цевта на оръжието
  • 20:35
    Сам сред мечки: Нашествието на мечките-гризли
  • 21:05
    Животински банди убийци: Банди хиени
Пълна програма
  • 19:00
    Парламентарни избори 2017 г.
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 2 еп.
  • 21:00
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Комисарят Паша: Bierleichen" - игрален филм, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:55
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Европа днес
Пълна програма
  • 19:15
    В кадър Без/опасно обаждане
  • 19:50
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.2
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Шарканзас" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Джим Уайнорски, актьори - Доминик Суейн, Трейси Лордс, Синди Лукас, Джон Арчър Лундгрен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Спечели среща с Тед Хамилтън" - комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Кейт Босуърт, Топър Грейс, Джош Дюамел, Дженифър Гудуин,  Катрин Хан, Шон Хейс, Ейми Смарт и др.
  • 21:00
    "Х-мен 2" - трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор - Брайън Сингър, актьори - Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др.
  • 23:30
    "Стръв за наемници" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2005), режисьор - Чарли Стадлър, актьори - Гари Олдман, Робърт Карлайл, Андрю Лиий-Потс, Елена Анайа, Били Зейн, Касандра Бел и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.4
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9, еп.1
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.90
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 18:15
    "Соларис (1972)", научно-фантастична драма, Русия, 1972; реж. Андрей Тарковски, с Донатас Банионис, Наталия Бондарчук, Юри Ярвет, Анатолий Солоницин, Владислав Дворжетский, [12+]
  • 21:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 23:00
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Камикадзе", комедийна драма, Испания, 2014; реж. Алекс Пина, с Алекс Гарсия, Едуардо Бланко, Вероника Ечегуи, Кармен Мачи, Летисия Долера, [12+]
  • 19:50
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
  • 21:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІІ, 4 еп. - Паднах на колене", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
  • 22:30
    "Новият свят (2015)", драма, Полша, 2015; реж. Елжбета Бенковска, Лукаш Осталски, Михал Вавжецки, с Олга Кавали-Аксионова, Хасан Акуч, Карина Минаева, Юлиан Швежевски, Ирена Мелцер, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Мисията невъзможна 3" - екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 11
  • 20:00
    Войни за имоти: Тоалетна трагедия
  • 20:30
    Войни за имоти: Купувачи, пазете се
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Обезоръжени и невредими
  • 19:30
    Фабрика за храна: САЩ: Среднощен загар
  • 19:55
    Фабрика за храна: САЩ: Джак и Кока-кола
  • 20:20
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Марви Хамър"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Обетована земя - Сериал
  • 19:30
    С други думи
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Приятелски мач (мл): Германия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Футбол, Шампионска лига (жени): Волфсбург - Лион, пряко
  • 23:15
    Колоездене: "През Фландрия"
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (четвърти етап)
  • 20:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица (квалификация)
  • 21:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 12
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 11
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 9
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 3
Пълна програма
  • 18:55
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 19:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 20:00
    Нова къща, нов живот
  • 20:30
    Нова къща, нов живот
Пълна програма
  • 19:00
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 12
  • 19:30
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 13
  • 19:55
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 1
  • 20:25
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:15
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 1
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 11
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 15
  • 22:00
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:10
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 21:00
    "Морис от Америка", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 22:30
    "Утре", документален, Франция, 2015; реж. Сирил Дион, Мелани Лоран, [12+]
Пълна програма
  • 19:10
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 2
  • 21:05
    Забранена история, еп. 3
  • 21:50
    Последните дни на Ан Болейн
Пълна програма
  • 19:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
  • 20:00
    Планинари: Обредът
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 22:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:55
    "Изгревът на пълната луна" - комедия с Адам Аркин, Ед МакМахон, Роз Кели, Кенет Марс.
  • 19:30
    "Помощ" - драма с Джеймс Уудс, Шон Янг.
  • 21:05
    "Нечестни сърца" - драма с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий.
  • 23:00
    "Хора 2.6" - сериал фантастика / драма
Пълна програма
  • 19:15
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:05
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:55
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 21:45
    GSERIES
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 18:00
    This Week's MTV Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 20:25
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
Пълна програма
  • 19:10
    В прегръдка с дивите животни, еп. 1
  • 20:00
    Ветеринар на хълма, еп. 6
  • 20:50
    Кучетата и техният таен живот, еп. 3
  • 21:40
    Животински лудории, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Странната война на нацистите, еп. 5
  • 20:00
    Странната война на нацистите, еп. 6
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Вълчи планини
  • 19:48
    Животински боен клуб: Леопарди, диви свине, скарида пистолет
  • 20:37
    Душата на котките
  • 21:26
    Вълчи планини
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Лил - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 19:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:00
    Дартс: Висша Лига 2017, директно
Пълна програма
  • 19:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. Мария Луговая, Михаил Пореченков, Светлана Ходченкова, Сергей Гармаш в многосерийния филм "Мурка" (16+)
  • 22:30
    "Вечерният Ургант" (16+)
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Следващият топ модел на Германия" - кастинг шоу
  • 23:30
    "Kiss Bang Love" - шоу за запознанства
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Торино - Интер
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Престъпни намерения: Зад границата" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    King Julien
  • 21:15
    Das perfekte Promi Dinner
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Предизборно студио
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 33
  • 19:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 34
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    Института Франклин - Филаделфия
  • 20:00
    10 забележителни факта за Дан Колов
  • 20:30
    Чудото на каменнaта сватба
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:10
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, с Джони Деп, 2004
  • 19:45
    Мистична пица, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1988
  • 21:30
    Диваци, САЩ, комедия/драма, с Блейк Лайвли, 2011
  • 23:10
    Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, с Кевин Костнър, 1 номинация за Оскар, 1995
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
  • 21:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Земята: Ново начало" - приключенски фентъзи екшън филм, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 19:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 11
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 11
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 12
  • 22:00
    Легион - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 20:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (четвърти етап)
  • 20:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица (квалификация)
  • 21:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдебни медици - 19 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 47 и 48 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Охотничьи меридианы
  • 19:30
    Рыболов-эксперт
  • 20:00
    Карпфишинг
  • 20:30
    Следопыт
Пълна програма
  • 19:00
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 8
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Да срещнеш Джо Блек" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Клер Форлани, Джейк Уебър, Марша Гей Хардън, Джефри Тамбор и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Treehouse Masters: Spirit House Retreat
  • 19:45
    Treehouse Masters: Sky High Spa
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Superior Race?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Jersey Shore Noodlers
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Железният готвач на Америка
  • 20:00
    Тиа Маури у дома
  • 20:30
    Тиа Маури у дома
  • 21:00
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Приятелски мач (мл): Германия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Футбол, Шампионска лига (жени): Волфсбург - Лион, пряко
  • 23:15
    Колоездене: "През Фландрия"
Пълна програма
  • 19:10
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 21:00
    "Морис от Америка", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 22:30
    "Утре", документален, Франция, 2015; реж. Сирил Дион, Мелани Лоран, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia the First
  • 19:30
    Sofia the First
  • 20:00
    Unbungalievable
  • 20:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:05
    California Investigator: Organ Trail
  • 19:30
    Deadly Affairs: Lethal Acquisition
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Music City Murder
  • 21:10
    I Am Homicide: The Crossroads
Пълна програма
  • 19:10
    Top: Mascots in Sport
  • 19:40
    The Truth About...: Coaches
  • 20:05
    Top: Coaches' Favourites
  • 20:30
    Top: Family Coaching
Пълна програма
  • 18:55
    Heartland Bowhunter
  • 19:20
    Heartland Bowhunter
  • 19:45
    Under Wild Skies
  • 20:10
    Under Wild Skies
Пълна програма
  • 19:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
  • 20:00
    Планинари: Обредът
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 22:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
Пълна програма
  • 19:00
    Странната война на нацистите, еп. 6
  • 20:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 22:00
    Наркотици ООД 3, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 96
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:15
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 20:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 1, риалити, САЩ, 2015
  • 22:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 19, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Лоша любов
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Питър Манюъл
  • 21:00
    Истории за престъпления: Палача: Дутри и Савидж
  • 22:00
    Премиера Ловецът на убийци: Непредсказуем човек
Пълна програма
  • 19:00
    Мечтатели. Архимед. Повелитель чисел
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Първата световна война" - документален филм /3 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Странджа пее в с.Граматиково" - документален филм
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": Странджански песни в изпълнение на Стоян Физиев
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:03
    Mia Gets Closer (18+)
  • 19:33
    Brooklyn Lee Nymphomaniac (18+)
  • 19:54
    Euro Blonde Bangs Outdoors (18+)
  • 20:21
    Big Titted Waitress Fucks for Money (18+)
Пълна програма
  • 18:05
    Веселият джентълмен игрален филм
  • 19:40
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ростов - среща-реванш от осминафиналите на "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Завръщане игрален филм /Русия, 2003 г./, режисьор Андрей Звягинцев, в ролите: Владимир Гарин, Иван Добронравов, Константин Лавроненко, Наталия Вдовина
Пълна програма
  • 18:20
    Каквото искаш
  • 20:00
    Париж 36
  • 22:00
    Далавера
  • 23:40
    Горчиво и сладко
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 20:00
    SCEPTICS - THE WORLD OF SUPERSTITION
  • 21:00
    AVIATORS, THE S1 E3
  • 21:30
    AVIATORS, THE S1 E4
Пълна програма
  • 19:00
    NEW Extreme IV
  • 21:05
    Journey Fight
  • 22:05
    WUSHU Championship
  • 22:20
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 18:45
    Горещият картоф
  • 20:25
    Когато Доли Партън ми беше майка
  • 22:00
    Арбитраж
  • 23:45
    Пътят на оръжието
Пълна програма
  • 19:00
    World of X Games 2015
  • 19:30
    SLAM!
  • 20:00
    Bruce Lee Lives!
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (10)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (6)
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    Футбол: Верея - Пирин, мач от Първа професионална лига, повтореине
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 10-и епизод
Пълна програма
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 25-и епизод, директно
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Оправдани подозрения
  • 19:30
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Убийство в града на музиката
  • 21:10
    Детектив Убийство: Кръстопътища
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Кросфайър/Кръстосан огън" - кандидатите за властта в студиото на Би Ай Ти: Красимир Каракачанов, "Обединени патриоти".
  • 21:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Пейтер Пал Халми - Тайната на големите бивни
  • 19:30
    Фидермания - Езерни шарани
  • 20:00
    Решенията на Валтер - На щека по следите на шараните в езерото
  • 20:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Шипош
Пълна програма
  • 18:20
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 20:00
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 21:55
    "Дедпул", екшън - комедия, САЩ, 2016; реж. Тим Милър, с Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Ед Скрийн, Т. Дж Милър, Джина Карано, [18+]
  • 23:40
    "Табу I, 1 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Антъни Белю, [12+]
  • 20:00
    "Останалите І, 7 еп. - Отмора за изнурени нозе", драма, САЩ, 2014; реж. Мими Ледър, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Лив Тейлър, Чарли Карвър, [18+]
  • 21:00
    "Истинска кръв VІ, 3 еп. - Не ставаш", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Хауард Дойч, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Eco Fashion Season 2 Ep3
  • 19:30
    Summer 2015 Trends
  • 20:00
    Stefanie's Style Diaries: London Ep2
  • 20:30
    Design Genius Season 3 Ep1
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Студио "Баскетбол"
  • 19:30
    Баскетбол: Евролига
  • 21:20
    Студио "Баскетбол"
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}