ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
  • 20:50
    Спортни новини
  • 21:00
    Легендата за Михаел Колхаас игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Арно де Палиер, в ролите: Мадс Микелсен, Мелюзин Меянс, Делфин Шуйо, Дейвид Крос и др. (12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 97
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп. 3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Аз обичам България"- предаване на NOVA, нов сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Време за кино класика: Три цвята: бяло - драма, Франция, Полша, 1994 г.; режисьор: Кшищоф Кешловски; в ролите: Жюли Делпи, Збигниев Замашовски, Янош Гайос, Йежи Стур
  • 23:50
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 14, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 21:55
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 15, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 22:45
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:35
    Сам сред мечки: Човек срещу мечка
  • 21:05
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 22:00
    Новозеландските национални паркове: Фиордланд
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Истински дявол
Пълна програма
  • 20:00
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 3 еп.
  • 21:00
    Парламентарни избори 2017 г.
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Парламентарни избори 2017 г.
Пълна програма
  • 19:50
    "Истина или лъжа" - шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Родителите сами в къщи: Семейство Шрьодер" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:30
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Жената, която се завръща сериен телевизионен филм, Италия /3 епизод/
Пълна програма
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
  • 20:50
    Спортни новини
  • 21:00
    Другият наш възможен живот игрален филм /2004 г./, режисьор Румяна Петкова, в ролите: Ваня Цветкова, Иван Иванов, Янка Стоименова, Кирил Господинов, Катя Динева, Ирини Жамбонас, Сашка Братинова и др.
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.3
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Ефектът на пеперудата" - драма, трилър (САЩ, 2004), режисьори - Дж. Макий Гръбър, Ерик Брес, актьори - Итън Саплий, Логан Лърман, Ейми Смарт, Ерик Столц, Уилиям Лий Скот, Елдън Хенсън, Мелора Уолтърс, Аштън Къчър и др.
  • 21:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Гр
  • 23:00
    "Убий я, Джо" - криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Уилям Фрийдкин, актьори - Матю Маконъхи, Емил Хърш, Томас Хейдън Чърч, Джуно Темпъл, Джина Гершон и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9, еп.1
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.90
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 20:50
    Пълна Драма All Stars (Total Drama: All Stars)
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 19:20
    "Булката", романтична драма, Испания, 2015; реж. Паула Ортиз, с Мануела Велес, Алекс Гарсия, Имна Куеста, Асиер Етксеандиа, Летисия Долера, [12+]
  • 21:00
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 23:00
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 21:30
    "Гладни сърца", драма, Италия, 2014; реж. Саверио Костанцо, с Адам Драйвър, Алба Роруочър, Роберта Максуел, Джейк Уебър, Натали Голд, [12+]
  • 23:25
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    Студио " Европейски квалификации 2018", директно
  • 21:45
    Футбол: Испания - Израел, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:45
    Студио "Европейски квалификации 2018", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Избавлението на чифлика: Довери се или умри
  • 21:00
    Земите на мъртвите: Епизод 11
  • 22:00
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 1
  • 23:00
    Смешни провали: Епизод 37
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 20:45
    Фабрика за храна: Любими зърнени храни
  • 21:10
    Как работи Земята: Астероиден армагедон
  • 22:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Вирус ли е престъпността?
Пълна програма
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
  • 21:00
    Soy Luna
  • 22:00
    Хаш две о
Пълна програма
  • 20:30
    "Фактология"
  • 21:00
    "Супернаука"
  • 21:30
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 22:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Пълна къща - 70 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 22:15
    Колоездене: "Гран При Е3"
Пълна програма
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 20:45
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 21:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 10
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 22:00
    Търсачи на съкровища, еп. 1
  • 22:45
    Дроновете, еп. 1
Пълна програма
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 20:25
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 4
  • 21:00
    "Скъпа Вайола" - игрален филм
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 3
  • 23:55
    Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 12
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 16
  • 22:00
    Броукънуд - трети сезон, еп. 4
  • 23:55
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:20
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Посещението (2015)", хорър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 23:35
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 3
  • 21:10
    Забранена история, еп. 4
  • 22:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, еп. 2
  • 22:50
    Шестте съпруги на Хенри VIII, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Черна дупка
  • 22:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 1
  • 23:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:45
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
  • 21:50
    "Крузо" - приключенски филм с Ейдън Куин, Елвис Пейн, Ричард Д. Шарп, Уилям Хуткинс, Шейн Римър, Джими Нейл.
  • 23:25
    "Нощна игра" - трилър с Рой Шнайдер, Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
Пълна програма
  • 20:35
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 21:20
    BIKE WORLD
  • 21:45
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 22:40
    BISHOP GARAGE
Пълна програма
  • 20:00
    Перфектни попхитове - класация на Тори Кели: Топ 20
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Световна сцена
Пълна програма
  • 20:00
    This Week's MTV Top 20
  • 21:30
    MTV Asks Green Day
  • 22:00
    World Stage
  • 22:45
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Party Like A Rockstar
Пълна програма
  • 20:30
    Животински лудории, еп. 9
  • 21:00
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 2
  • 21:25
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 3
  • 21:50
    Животински лудории, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Engineering Connections, еп. 2
  • 21:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 23:00
    Мегаколи, еп. 9
Пълна програма
  • 20:37
    Най-големите съперници: котки срещу кучета
  • 21:26
    Диво царство: Царицата на севера
  • 22:15
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 23:03
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 21:55
    "Вечерният Ургант" (16+)
  • 22:40
    Премиера. Фьодор Бондарчук, Семьон Трескунов, Ян Цапник, Игор Уголников във филма "Призрак" (12+)
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Невероятният Спайдър-мен" - екшън филм, САЩ, 2012
  • 23:55
    "Земята на зомбитата" - комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 22:00
    Бойна вечер: Bellator
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Let's Dance" - танцово шоу
Пълна програма
  • 15:05
    Игрален филм
  • 23:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Комедийната вечер на игрите с Паул Панцер" - шоу
  • 22:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    "Дневниците на уфолога" - повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 21:15
    Horton hort ein Hu!
  • 22:50
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 20:00
    Предизборно студио
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 22:50
    Насрещно движение - ТВ сериал - 2 епизод
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 20
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Музикална сватба
  • 21:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: И в здраве, и в болест
  • 22:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 7
Пълна програма
  • 20:30
    Художник на послания
  • 21:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 21:30
    Историята на Джинуичи
  • 22:00
    Боженци през пролетта
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 19:45
    Раздялата, САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 21:30
    Суингърс, САЩ, комедия/драма, 1996
  • 23:05
    Американски гангстер, САЩ, драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън и Ръсел Кроу, 2 номинации за Оскар, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Големите любовни истории на XX век: Вивиан Лий и Лорънс Оливие" - 11 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 5
  • 21:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 21
  • 21:30
    От любов към храната - първи сезон, еп. 22
  • 22:00
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 18:00
    Добро настроение в петък!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    Дългата нощ на "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
  • 21:00
    "Сломените"- драма, Великобритания, режисьор Руфъс Норис; в ролите: Килиън Мърфи, Тим Рот, Зана Марианович, Бил Милнер, Робърт Емс, Лино Фасиол и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 13
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 14
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 12
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями, еп. 22
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
  • 23:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 20:30
    FASHION FILMS
  • 21:00
    DESIGNERS
  • 21:30
    DESIGNERS
  • 22:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 7 и 8 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 49 и 50 еп.
  • 22:00
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 10 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 15 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Бизнес линия
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Поплавочный практикум
  • 21:05
    Особенности охоты на Руси
  • 21:30
    Рыболов-эксперт
  • 22:00
    Плaнета рыбака
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Ох, на дядо!" (премиера) - комедия с уч. на Робърт де Ниро, Зак Ефрон, Зоуи Дойч, Обри Плаза, Джейсън Мантзукас, Дермът Мълроуни, Джулиян Хоф и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is the Universe Alive?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 5
  • 22:00
    Animal Cops Houston: Tumour
  • 22:45
    Animal Cops Houston: Flood
Пълна програма
  • 20:30
    Люк Нгуен представя Великобритания
  • 21:00
    Пътешествие с Донал: Европа
  • 21:30
    Пътешествие с Донал: Европа
  • 22:00
    Момичето, храната и светът
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 22:15
    Колоездене: "Гран При Е3"
Пълна програма
  • 19:20
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Посещението (2015)", хорър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 23:35
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 20:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 21:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 21:25
    Gummi Bears
  • 21:55
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Deadly Devotion
  • 21:10
    I Was Murdered: Written in Blood
  • 21:35
    I Was Murdered: The Mask
  • 22:00
    A Crime to Remember: Devil's Advocate
Пълна програма
  • 20:30
    Top: Sports Geeks
  • 21:00
    Top: Basketball Scandals
  • 21:27
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 21:55
    The Truth About...: Women in Sports
Пълна програма
  • 20:35
    Midway USA's Gun Stories
  • 21:00
    Major League Fishing
  • 21:50
    Major League Fishing
  • 22:40
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Черна дупка
  • 22:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 1
  • 23:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 22:00
    Мегаколи, еп. 9
  • 23:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 97
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп. 3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2015
  • 22:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2015
  • 23:00
    Праведен; сезон 3, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 23:25
    Друговремец; сезон 1, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Канък Чейс
  • 21:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
Пълна програма
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Незабрава" - Вечните песни на Тончо Русев /4 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Славянският Олимп" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    South Park
Пълна програма
  • 20:34
    French Kiss My Asshole (18+)
  • 21:00
    Fuck Me And I'll Join Your Gym (18+)
  • 21:23
    Wet & Tasty (18+)
  • 21:34
    Intimate (18+)
Пълна програма
  • 19:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 21:15
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Изгубен на границата игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьори Дейвид Мърфи и Скот Пек, в ролите: Емилио Росо, Уес Кливланд и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - CLOSE ENCOUNTERS AT ROATAN (ROATAN)
  • 21:00
    BEAUTIFUL MINDS ? PABLO VALENZUELA PHD
  • 21:30
    BEAUTIFUL MINDS ? RAMON LATORRE PHD
  • 22:00
    MYTHICAL ROADS - AOTEAROA (NEW ZEALAND)
Пълна програма
  • 20:30
    WUSHU Championship
  • 20:45
    Ultimate First League
  • 21:00
    NEW Extreme IV
  • 23:15
    WCFC 5 "Road to Dublin"
Пълна програма
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
  • 21:00
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 21:30
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 22:00
    Surfing Favela
Пълна програма
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:30
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 23:20
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 20:00
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища
  • 21:00
    "Viva la musica!"
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер /п./
  • 22:30
    "Анфас"- предаване за култура на ТВ1 /п./
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Монтана - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 10-и епизод
Пълна програма
  • 17:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Йорк, Великобритания, повторение
  • 21:00
    Студио "Европейски квалификации", директно
  • 21:45
    Футбол: Република Ирландия - Уелс, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:40
    Студио: Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, директно
Пълна програма
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Смъртоносна посветеност
  • 21:10
    Убиха ме: Кърваво писмо
  • 21:35
    Убиха ме: Маската
  • 22:00
    Престъплението, което ще се помни: Адвокат на Дявола
Пълна програма
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
  • 21:30
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 23:30
    "Утре", документален, Франция, 2015; реж. Сирил Дион, Мелани Лоран, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Останалите І, 8 еп. - Кайро", драма, САЩ, 2014; реж. Мишел МакЛарън, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Лив Тейлър, Чарли Карвър, [18+]
  • 21:00
    "Истинска кръв VІ, 4 еп. - Най-сетне", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Антъни Хемингуей, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 6 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
  • 22:30
    "Съвременно семейство VIII, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 20:45
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:45
    Студио "Баскетбол"
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}