ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Още от деня Информационно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 97
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп. 3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Аз обичам България"- предаване на NOVA, нов сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:20
    Скорпион; сезон 1, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 14, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 21:55
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 15, драма, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Аквариуми по поръчка
  • 20:10
    Сам сред мечки: Подхранване на спора
  • 20:35
    Сам сред мечки: Човек срещу мечка
  • 21:05
    Най-големите и най-лошите: Тигри
Пълна програма
  • 19:00
    Парламентарни избори 2017 г.
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 3 еп.
  • 21:00
    Парламентарни избори 2017 г.
Пълна програма
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 19:50
    "Истина или лъжа" - шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Родителите сами в къщи: Семейство Шрьодер" - игрален филм, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Парламентарни избори 2017: Заключителни предизборни клипове
  • 20:30
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 18:30
    Още от деня информационно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Парламентарни избори 2017: Гласовете на България
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.3
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Ефектът на пеперудата" - драма, трилър (САЩ, 2004), режисьори - Дж. Макий Гръбър, Ерик Брес, актьори - Итън Саплий, Логан Лърман, Ейми Смарт, Ерик Столц, Уилиям Лий Скот, Елдън Хенсън, Мелора Уолтърс, Аштън Къчър и др.
  • 21:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Гр
  • 23:00
    "Убий я, Джо" - криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Уилям Фрийдкин, актьори - Матю Маконъхи, Емил Хърш, Томас Хейдън Чърч, Джуно Темпъл, Джина Гершон и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.4
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9, еп.1
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.90
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Uncle Grandpa Movie (Uncle Grandpa Movie)
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 19:20
    "Булката", романтична драма, Испания, 2015; реж. Паула Ортиз, с Мануела Велес, Алекс Гарсия, Имна Куеста, Асиер Етксеандиа, Летисия Долера, [12+]
  • 21:00
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 23:00
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
  • 20:00
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 21:30
    "Гладни сърца", драма, Италия, 2014; реж. Саверио Костанцо, с Адам Драйвър, Алба Роруочър, Роберта Максуел, Джейк Уебър, Натали Голд, [12+]
  • 23:25
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    Студио " Европейски квалификации 2018", директно
  • 21:45
    Футбол: Испания - Израел, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 12
  • 20:00
    Избавлението на чифлика: Довери се или умри
  • 21:00
    Земите на мъртвите: Епизод 11
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Скрити гадости
  • 19:30
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Вирус ли е престъпността?
  • 20:20
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 20:45
    Фабрика за храна: Любими зърнени храни
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Изумителни постижения"
  • 20:00
    "Марви Хамър"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Обетована земя - Сериал
  • 19:30
    С други думи
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
Пълна програма
  • 18:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 20:45
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 21:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 13
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 12
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 10
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Blood, Sweat & Gears
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    X Games Austin
  • 21:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчайващи пейзажи
  • 19:30
    Отчайващи пейзажи
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 19:00
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 14
  • 19:30
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 15
  • 19:55
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 3
  • 20:25
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:15
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 2
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 12
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 16
  • 22:00
    Броукънуд - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:20
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Посещението (2015)", хорър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 23:35
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    Последните дни на Ан Болейн, еп. 0
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 3
  • 21:10
    Забранена история, еп. 4
  • 22:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 19:30
    Търсачи на автомобили: Изобилие от буици
  • 20:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Черна дупка
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 18:00
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
  • 19:45
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
  • 21:50
    "Крузо" - приключенски филм с Ейдън Куин, Елвис Пейн, Ричард Д. Шарп, Уилям Хуткинс, Шейн Римър, Джими Нейл.
  • 23:25
    "Нощна игра" - трилър с Рой Шнайдер, Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
Пълна програма
  • 18:50
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 19:40
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 20:35
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 21:20
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 19:00
    Видеолюбов
  • 19:30
    Видеолюбов
  • 20:00
    Перфектни попхитове - класация на Тори Кели: Топ 20
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 18:00
    will.i.am's Dope Party Beats
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    This Week's MTV Top 20
  • 21:30
    MTV Asks Green Day
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
Пълна програма
  • 19:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 8
  • 19:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 9
  • 20:00
    Животински лудории, еп. 8
  • 20:30
    Животински лудории, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Engineering Connections, еп. 1
  • 20:00
    Engineering Connections, еп. 2
  • 21:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Диво царство: Царицата на севера
  • 19:48
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 20:37
    Най-големите съперници: котки срещу кучета
  • 21:26
    Диво царство: Царицата на севера
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
  • 21:45
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:50
    "Поле на чудесата" (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 21:55
    "Вечерният Ургант" (16+)
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Невероятният Спайдър-мен" - екшън филм, САЩ, 2012
  • 23:55
    "Земята на зомбитата" - комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 15:05
    Игрален филм
  • 23:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Комедийната вечер на игрите с Паул Панцер" - шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 19:50
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 20:00
    Предизборно студио
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 35
  • 19:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 36
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 20
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
  • 19:30
    Локър Арт център
  • 20:00
    Революционера Гоце Делчев
  • 20:30
    Художник на послания
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:40
    Кинг Конг, реж. Питър Джаксън, приключенски/ романтичен, 3 награди Оскар, 2005
  • 19:45
    Раздялата, САЩ, комедия/романтичен, с Дженифър Анистън и Винс Вон, 2006
  • 21:30
    Суингърс, САЩ, комедия/драма, 1996
  • 23:05
    Американски гангстер, САЩ, драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън и Ръсел Кроу, 2 номинации за Оскар, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 4
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 5
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 5
  • 21:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 18:00
    Добро настроение в петък!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    Дългата нощ на "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 19:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 13
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 13
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 14
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
  • 23:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 20:00
    FASHION FILMS
  • 20:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 18:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 20:45
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 21:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдебни медици - 21 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 10 еп.
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 7 и 8 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 49 и 50 еп.
Пълна програма
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    "Бъдете здрави"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 19:30
    Сезон охоты
  • 20:05
    Клевое место
  • 20:35
    Поплавочный практикум
Пълна програма
  • 19:00
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 8
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Ох, на дядо!" (премиера) - комедия с уч. на Робърт де Ниро, Зак Ефрон, Зоуи Дойч, Обри Плаза, Джейсън Мантзукас, Дермът Мълроуни, Джулиян Хоф и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Animal Cops Houston: Tumour
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Flood
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is the Universe Alive?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 5
Пълна програма
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    "Бъдете здрави"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Железният готвач на Америка
  • 20:00
    Люк Нгуен представя Великобритания
  • 20:30
    Люк Нгуен представя Великобритания
  • 21:00
    Пътешествие с Донал: Европа
Пълна програма
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
  • 20:00
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
Пълна програма
  • 19:20
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Посещението (2015)", хорър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 23:35
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    The Lion Guard
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    Unbungalievable
  • 20:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 19:45
    Харви Клюн
  • 20:00
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 19:05
    California Investigator: Not So Prince Charming
  • 19:30
    Deadly Affairs: Deadly Obsession
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Deadly Devotion
  • 21:10
    I Was Murdered: Written in Blood
Пълна програма
  • 19:10
    Top: Injuries
  • 19:40
    Top: Nerd Champions
  • 20:05
    Star Rated: Biggest Party Boys
  • 20:30
    Top: Sports Geeks
Пълна програма
  • 19:20
    Dropped
  • 19:45
    Midway USA's Gun Stories
  • 20:10
    Midway USA's Gun Stories
  • 20:35
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 19:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 19:30
    Търсачи на автомобили: Изобилие от буици
  • 20:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Черна дупка
Пълна програма
  • 19:00
    Engineering Connections, еп. 2
  • 20:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 22:00
    Мегаколи, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2 ,еп. 97
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп. 3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 20:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2015
  • 22:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 19, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Уцелен войник/Кървава вендета
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Канък Чейс
  • 21:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
Пълна програма
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Загадката на Охридската легенда" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:20
    Double Anal Poolside (18+)
  • 19:43
    A Late Night Visitor (18+)
  • 20:07
    Dani Daniels Girl Perversions (18+)
  • 20:34
    French Kiss My Asshole (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Завръщане игрален филм
  • 19:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 21:15
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 18:40
    Историята на Лейпъл
  • 20:15
    Единственият
  • 22:00
    Мъжът, който обича
  • 23:35
    Черен петък
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 20:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - THE MIRACLES OF LIFE (CUBA)
  • 20:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - CLOSE ENCOUNTERS AT ROATAN (ROATAN)
  • 21:00
    BEAUTIFUL MINDS ? PABLO VALENZUELA PHD
Пълна програма
  • 19:05
    World Series of Boxing - WSB
  • 20:00
    Ultimate Taekwondo
  • 20:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 20:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 18:50
    Проект "Динозавър"
  • 20:10
    Деликатност
  • 23:35
    Шерлок 3/1
Пълна програма
  • 19:00
    Suzuki 9 Queens 2016
  • 19:30
    SLAM! 2
  • 20:00
    Bruce Lee Lives!
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния"- музикални фрагменти
  • 20:00
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища
  • 21:00
    "Viva la musica!"
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Монтана - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 10-и епизод
Пълна програма
  • 17:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Йорк, Великобритания, повторение
  • 21:00
    Студио "Европейски квалификации", директно
  • 21:45
    Футбол: Република Ирландия - Уелс, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:40
    Студио: Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, директно
Пълна програма
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Не е чаровният принц
  • 19:30
    Смъртоносни връзки: Смъртоносно обсебване
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Смъртоносна посветеност
  • 21:10
    Убиха ме: Кърваво писмо
Пълна програма
  • 18:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
Пълна програма
  • 19:00
    Пейтер Пал Халми - Кунхедьеш
  • 19:30
    Фидермания - За мряна сред корабите
  • 20:00
    Риболов в Австралия - Барамундата на баща ми
  • 20:30
    Поколение шарани -
Пълна програма
  • 18:15
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 20:00
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
  • 21:30
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 23:30
    "Утре", документален, Франция, 2015; реж. Сирил Дион, Мелани Лоран, [12+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 20:00
    "Останалите І, 8 еп. - Кайро", драма, САЩ, 2014; реж. Мишел МакЛарън, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Лив Тейлър, Чарли Карвър, [18+]
  • 21:00
    "Истинска кръв VІ, 4 еп. - Най-сетне", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Антъни Хемингуей, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 6 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Stefanie's Style Diaries: London Ep2
  • 19:30
    Invitation Only
  • 20:00
    What's Haute
  • 20:30
    Eco Fashion Season 1 Ep6
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Евролига
  • 19:50
    Студио "Баскетбол"
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 20:45
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}