ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:55
    Нощта на избора пряко предаване
Пълна програма
  • 20:00
    "Парламент 44" - изборно студио
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите 240. Избори след изборите"
Пълна програма
  • 17:00
    44-Ти/Те - Парламентарни избори 2017, студио на живо
Пълна програма
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Скорпион; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:55
    Медиум; сезон 5, епизод 7, драма, [!! - GENRES - !!], САЩ, 2009
  • 22:45
    Медиум; сезон 5, епизод 8, драма, [!! - GENRES - !!], САЩ, 2009
Пълна програма
  • 20:10
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 21:05
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция "Пегас"
  • 22:00
    Новозеландските национални паркове: Фиордланд
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Битка в блатото
Пълна програма
  • 20:00
    "България гласува" - изборно студио
Пълна програма
  • 20:30
    Кръгла маса в Берлин
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Съседи" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    Ан Вил
Пълна програма
  • 20:30
    Кадифе 2 сериен тв филм /6 епизод/
  • 21:45
    Rock made in BG музикален филм
  • 22:15
    Фетва игрален филм /САЩ, 2005 г./, режисьор Джон Картър, в ролите: Лорън Холи, Роджър Гуенвър Смит, Микелти Уилямсън, Ангъс Макфейдън, Били Уорлок и др.
  • 23:50
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 18:55
    Нощта на избора пряко предаване
Пълна програма
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:35
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:45
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Пазители на наследството" - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
  • 21:00
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор - Матю Вон, актьори - Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоу
  • 23:30
    "Ловци на глави" - криминален, драма, трилър (Норвегия, Швеция, Германия, 2011), режисьор - Мортен Тилдум, актьори -Аксел Хени, Николай Костер-Валдау, Джели Р. Олгард, Ейвинд Сандер, Синове Макоди Лунд и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Хаос вкъщи" - комедия (САЩ, 2012), режисьор - Анди Фикман, актьори - Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др.
  • 22:30
    Премиера: "Онези от партера" - сериал, с.2, еп.9,10
  • 23:30
    "Моето семейство" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
  • 22:00
    "Една любовна история" - сериал
  • 23:30
    "Цветовете на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 20:40
    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)
  • 21:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 21:50
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 19:10
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 21:00
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
  • 22:20
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 23:45
    "Клоун завинаги", комедия, Дания, 2015; реж. Микел Норгард, с Каспър Кристенсен, Каспер Кристенсен, Франк Хвам, Миа Лин, Ибен Йейле, Николай Костер-Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 19:55
    "Задгробен живот (2014)", комедийна драма, Унгария, 2014; реж. Вираг Зомборац, с Мартон Крищоф, Ласло Галфи, Естер Чакани, Жолт Ангер, Йожеф Гябронка, [15+]
  • 21:30
    "Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди, Доминик Ян, Рифка Фер, Флурин Гигер, Лара Ласнинг, [15+]
  • 23:05
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Нова Зеландия" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
  • 22:00
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри, и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Мръсна игра" - криминален трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Бел Менделсон, Даш Михок, Лиана Либерато, Джордана Спиро и др.
  • 22:00
    "Съпротива" - сериал, сезон 3
  • 23:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
  • 23:50
    "Фрактура" - предаване за рок музика
Пълна програма
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Глутницата се завръща
  • 21:00
    Треска за злато: Мега шлеп и детска повеля
  • 22:00
    Колелото: Предизвикателен обрат
  • 23:00
    Американският Тарзан: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:20
    Тайните на дълбокия Koсмос: Епизод 1
  • 22:00
    Най-откаченото време на планетата: Червен дъжд
  • 22:50
    Най-откаченото време на планетата: Смърноносна морска пяна
  • 23:40
    Най-откаченото време на планетата: Пясъчно цунами
Пълна програма
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Хайскул Мюзикъл
  • 22:45
    Елена от Авалор
  • 23:10
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 20:30
    "Доказано от опит"
  • 21:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 22:00
    "Загадката на материята"
  • 23:00
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Избори 2017
  • 23:00
    Style&Class - с Едис Пала
  • 23:15
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 22:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 22:45
    Куриози
  • 23:00
    Колездене: Гент-Вевелгем
Пълна програма
  • 20:15
    Сноуборд: Световна купа Вейзона
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колездене: Гент-Вевелгем
Пълна програма
  • 20:30
    Империя за скрап, еп. 4
  • 21:00
    Империя за скрап, еп. 5
  • 21:30
    Империя за скрап, еп. 6
  • 22:00
    Треска за дървени къщи, еп. 4
Пълна програма
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Mantracker Season 5
  • 22:35
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
Пълна програма
  • 20:00
    Нереално -втори сезон, еп. 9
  • 21:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
  • 22:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 14
  • 22:55
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Престъпни намерения, еп. 12
  • 21:55
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 3
  • 22:50
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 18:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 21:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 23:05
    "Маги (2015)", драма - хорър, САЩ, 2015; реж. Хенри Хобсън, с Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас М. Грифин, Джей Ди Евърмор, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Рим: империя без предел, еп. 4
  • 21:05
    Мускетарите, еп. 9
  • 22:00
    Мускетарите, еп. 10
  • 22:55
    Тайните на подземния свят, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 21:00
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
  • 23:00
    Премиера В търсене на Хитлер: Заводът
Пълна програма
  • 20:30
    Светът на риболова - тв поредица, Сърбия, 27 еп.
  • 21:00
    С въдица в ръка - втори сезон - 77 еп. /п/
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 23 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:55
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
Пълна програма
  • 18:30
    Парламентарни избори 2017 - студио
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:55
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор, Дейвид Фийлд.
  • 21:25
    "Трудни обещания" - комедия с Уилям Питърсън, Сиси Спасек.
  • 23:00
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
Пълна програма
  • 20:05
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 21:45
    BRITISH RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:35
    IRISH NATIONAL RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:30
    Абсурди
  • 21:00
    MTV # YouGotGot
  • 21:30
    MTV # YouGotGot
  • 22:00
    MTV’s Bugging Out
Пълна програма
  • 20:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
  • 21:00
    MTV Asks Charli XCX
  • 21:25
    Hot Spot: Charli XCX
  • 22:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:10
    Шокиращи природни прояви, еп. 3
  • 21:00
    Първите животни, еп. 2
  • 22:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 2
  • 23:05
    Ветеринар на хълма, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    В търсене на мамути, еп. 1
  • 21:00
    Войните на драконите, еп. 1
  • 22:05
    Бебе-мамут: Замръзнал във времето, еп. 1
Пълна програма
  • 20:37
    Вълчи планини
  • 21:26
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
  • 22:15
    Кралицата на преследването
  • 23:03
    Диво царство: Царицата на севера
Пълна програма
  • 19:30
    Баскетбол: Мовистар Естудиантес - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:10
    Футбол: Скънторп Юнайтед - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
  • 23:10
    Футбол: Донкастър Роувърс - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите" Висшата лига (16+)
  • 23:30
    Премиера. Катерина Шпица, Юрий Колоколников в лиричната комедия "Закуска при татко" (12+)
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Ергенският запой 3" - комедия, САЩ 2013
  • 23:10
    "Кучи син" - трилър, Австралия, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Байер Л
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Мобил 1
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    ЕП по футбол, квалификация: Азербайджан - Германия - пряко
  • 20:45
    ЕП по футбол, квалификация: репортажи от другите мачове
  • 21:15
    "Дуелът на братята: Историята на Адидас и Пума" - драма, ФРГ, 2015
  • 23:35
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 19:50
    "За най-важното"
  • 20:45
    "Културният отдих"
  • 21:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 22:00
    Вести
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "The Voice Kids: ФИНАЛИТЕ" - музикално шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес/ на живо/
  • 21:00
    Документален филм
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение/
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 19:00
    ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2017
  • 23:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 23:35
    Биографии на прочути личности: Убийството на Джон Кенеди - документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Нестандартни раждания: Раждане на тротоара
  • 21:00
    Всяка минута се ражда нов живот: Епизод 10
  • 22:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 4
  • 23:00
    Как да си направим бебе - Джоди Марш разплита историята
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 21:00
    Виж България - Шумен, по пътя за морето
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Мелник
Пълна програма
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 20:35
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 22:30
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, с Вин Дизел, 2004
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 20:45
    Изборно студио
  • 21:15
    Новини
  • 21:30
    Изборно студио
Пълна програма
  • 20:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
  • 21:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
  • 22:45
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 19:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Марш в лехата" - доку-поредица
  • 21:15
    "Перфектна вечеря за видни личности" - кулинарно шоу
  • 23:50
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
  • 21:30
    "Човек за човека" - драма, Франция режисьор Режис Варние; в ролите: Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас
Пълна програма
  • 19:35
    "Пазители на Галактиката"- игрален филм
  • 22:00
    Легион - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 12
  • 23:55
    24: Наследството - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    SUNDAY SPECIAL
  • 21:30
    SUNDAY SPECIAL
  • 22:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 22:00
    "Хладнокръвно" - 6 еп.
  • 22:50
    "Затвор" - 10 и 11 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Парламентарни избори 2017
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    Парламентарни избори 2017
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Особенности охоты на Руси
  • 20:55
    Нахлыст
  • 21:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 21:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 20:00
    "Механикът" - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Бен Фостър, Доналд Съдърланд, Тони Голдуин, Джеф Чейс и др.
  • 22:00
    "Сейф" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Кейтрин Чан, Робърт Джон Бърк, Джеймс Хонг и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Animal Cops Houston: Flood
  • 21:15
    Alaskan Bush People: The Wild Life
  • 22:00
    LA Ink: Showdown at the Shop
  • 22:45
    LA Ink: Training Day
Пълна програма
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Тиа Маури у дома
Пълна програма
  • 20:40
    School of Rock
  • 21:05
    Опасният Хенри
  • 21:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:00
    Бела и Булдозите
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 22:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 22:45
    Куриози
  • 23:00
    Колездене: Гент-Вевелгем
Пълна програма
  • 18:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 21:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 23:05
    "Маги (2015)", драма - хорър, САЩ, 2015; реж. Хенри Хобсън, с Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас М. Грифин, Джей Ди Евърмор, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:40
    School of Rock
  • 21:05
    Опасният Хенри
  • 21:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:00
    Бела и Булдозите
Пълна програма
  • 20:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Deadly Devotion
  • 21:10
    Web of Lies: Internet Casanova
  • 22:00
    Forbidden: Dying for Love: Love Behind Bars
  • 22:50
    Obsession: Dark Desires: A Dangerous Mind
Пълна програма
  • 20:40
    Star Rated: Female Racers
  • 21:06
    Up Close With: Katherine Legge
  • 21:30
    Top: Motor Madness
  • 22:01
    Up Close With: Dany Torres
Пълна програма
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Adventures Abroad
  • 21:25
    Adventures Abroad
  • 21:50
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 20:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 21:00
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
  • 23:00
    Премиера В търсене на Хитлер: Заводът
Пълна програма
  • 20:00
    Войните на драконите, еп. 1
  • 21:05
    Бебе-мамут: Замръзнал във времето, еп. 1
  • 23:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 23:55
    Бебе-мамут: Замръзнал във времето, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Парламент 44" - изборно студио
Пълна програма
  • 20:00
    До краен предел; сезон 2, епизод 3, екшън, комедия, Франция, 2013
  • 21:10
    До краен предел; сезон 2, епизод 4, екшън, комедия, Франция, 2013
  • 22:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, 2012
  • 23:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 20:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 22, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 22:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 23, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 23:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 24, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 20:00
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 21:00
    Убийци: Отвъд мита: Видеоубиеца/Тротоарния удушвач
  • 22:00
    "Броудмур": История на престъпниците с психически отклонения
  • 23:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Убийството на Тия Шарп
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Рокексплозия 2001" - "PIF" и "Сленг"
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "И озарява със своята светлина" - документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Вести недели
  • 21:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
  • 23:20
    Николай Юденич. Забытая победа
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Broad City
Пълна програма
  • 20:40
    Mediterranean Couple (18+)
  • 21:00
    Latina In Glasses Does Anal (18+)
  • 21:26
    Preach To The Perverted (18+)
  • 22:00
    Spying On You (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 20:15
    Обзор "Световни футболни квалификации"
  • 20:45
    Извън играта
  • 21:15
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
  • 22:30
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
Пълна програма
  • 20:30
    Брюксел в превод - премиера
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 21:00
    REINDEER POLICE
  • 22:00
    3D DIVE - SOUTH AFRICA
  • 23:00
    THE PRESIDENT AND HIS SPIES
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 20:30
    Nuclear Cowboyz: Behind The Scenes
  • 21:00
    2004 Body Glove Surfbout
  • 21:30
    Billabong Pro Maui
  • 22:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:40
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 22:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 23:30
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Азербайджан - Германия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 21:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (2015-16), повторение
  • 21:45
    Футбол: Черна гора - Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:55
    Обзор на кръга на Европейските квалификации за Севтовно първенство 2018
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Англия - Литва, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 21:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 32-и епизод, повторение
  • 21:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 25-и епизод, повторение
  • 22:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Чикаго Булс, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Смъртоносна посветеност
  • 21:10
    Мрежа от лъжи: Интернет Казанова
  • 22:00
    Забранено: Гладни за любов: Любов зад решетките
  • 22:50
    Мрачна обсебеност: Опасен ум
Пълна програма
  • 20:00
    Предизборно студио на Би Ай Ти с водещи Люба Кулезич и Сашо Диков LIVE
  • 22:00
    Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 21:55
    "Съседското момче", психотрилър, САЩ, 2015; реж. Роб Коен, с Дженифър Лопес, Райън Гузман, Джон Корбът, Иън Нелсън, Кристин Чиноует, [18+]
  • 23:25
    "Съвременно семейство VIII, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 23:50
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 6 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    "Сблъсъци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Шафър, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 22:00
    "Мълчаливата долина - 4. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
  • 23:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Сибирская рулетка. Фильм шестой
  • 20:50
    Лайнер будущего МС-21
  • 21:20
    ИЛ-2. Возвращение
  • 21:55
    Пятёрка лучших. Поезда
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 17:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 22:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}