ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:55
    Нощта на избора пряко предаване
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Парламент 44" - изборно студио
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Новите 240. Избори след изборите"
Пълна програма
  • 17:00
    44-Ти/Те - Парламентарни избори 2017, студио на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:20
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 20:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Скорпион; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:55
    Медиум; сезон 5, епизод 7, драма, [!! - GENRES - !!], САЩ, 2009
Пълна програма
  • 19:15
    Ветеринари в провинцията: Епизод 3
  • 19:40
    Ветеринари в провинцията: Епизод 4
  • 20:10
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 21:05
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция "Пегас"
Пълна програма
  • 19:10
    "Моят приятел Уго" - документален филм
  • 20:00
    "България гласува" - изборно студио
Пълна програма
  • 18:45
    Избори в Заарланд
  • 19:50
    "Линденщрасе" - сериал
  • 20:30
    Кръгла маса в Берлин
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:05
    Днес и утре
  • 19:30
    България новини
  • 20:30
    Кадифе 2 сериен тв филм /6 епизод/
  • 21:45
    Rock made in BG музикален филм
Пълна програма
  • 18:55
    Нощта на избора пряко предаване
Пълна програма
  • 19:15
    The Tom & Jerry Show
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 18:45
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Пазители на наследството" - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
  • 21:00
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор - Матю Вон, актьори - Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоу
  • 23:30
    "Ловци на глави" - криминален, драма, трилър (Норвегия, Швеция, Германия, 2011), режисьор - Мортен Тилдум, актьори -Аксел Хени, Николай Костер-Валдау, Джели Р. Олгард, Ейвинд Сандер, Синове Макоди Лунд и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.1
  • 19:30
    "Майк и Моли" /п./- сериал
  • 20:30
    "Хаос вкъщи" - комедия (САЩ, 2012), режисьор - Анди Фикман, актьори - Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др.
  • 22:30
    Премиера: "Онези от партера" - сериал, с.2, еп.9,10
Пълна програма
  • 18:30
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
  • 22:00
    "Една любовна история" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    НОВ! Време за приключения (NEW! Adventure Time)
  • 19:35
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 19:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 20:15
    Justice League Action (Justice League Action)
Пълна програма
  • 19:10
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 21:00
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
  • 22:20
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 23:45
    "Клоун завинаги", комедия, Дания, 2015; реж. Микел Норгард, с Каспър Кристенсен, Каспер Кристенсен, Франк Хвам, Миа Лин, Ибен Йейле, Николай Костер-Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Шаман", приключенска драма, Франция, 1996; реж. Бартабас, с Игор Готсман, Спартак Федотов, Владимир Яковлев, Сергей Емилиянов, Емилия Добрин, [12+]
  • 19:55
    "Задгробен живот (2014)", комедийна драма, Унгария, 2014; реж. Вираг Зомборац, с Мартон Крищоф, Ласло Галфи, Естер Чакани, Жолт Ангер, Йожеф Гябронка, [15+]
  • 21:30
    "Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди, Доминик Ян, Рифка Фер, Флурин Гигер, Лара Ласнинг, [15+]
  • 23:05
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 20:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 21:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 18:00
    "Моето ново начало" - романтична комедия с уч. на Катарина Мюлер-Елмау, Хендрик Дурин, Максимилян Грил и др.
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Нова Зеландия" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
  • 22:00
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри, и др., /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Дънди крокодила"- приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Марк Блум и др., /п/
  • 20:00
    "Мръсна игра" - криминален трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Бел Менделсон, Даш Михок, Лиана Либерато, Джордана Спиро и др.
  • 22:00
    "Съпротива" - сериал, сезон 3
  • 23:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 19:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 3
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Глутницата се завръща
  • 21:00
    Треска за злато: Мега шлеп и детска повеля
  • 22:00
    Колелото: Предизвикателен обрат
Пълна програма
  • 19:05
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 19:30
    Историята на телескопа
  • 20:20
    Тайните на дълбокия Koсмос: Епизод 1
  • 22:00
    Най-откаченото време на планетата: Червен дъжд
Пълна програма
  • 19:10
    Щурите Ронкс
  • 19:30
    Disney's The Lodge S1
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:00
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 19:30
    "Имало едно време"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Семеен лекар - 73 еп. - Сериал
  • 20:00
    Избори 2017
  • 23:00
    Style&Class - с Едис Пала
  • 23:15
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Кърлинг: Световно първенство (жени), финал
  • 19:30
    Колездене: Гент-Вевелгем
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 20:15
    Сноуборд: Световна купа Вейзона
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:40
    Супер конструкция, супер кола, еп. 3
  • 19:30
    Империя за скрап, еп. 2
  • 20:00
    Империя за скрап, еп. 3
  • 20:30
    Империя за скрап, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Строежи за милион долара
  • 19:30
    Строежи за милион долара
  • 20:00
    Помощ след ремонт
  • 20:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 19:00
    Скандал - шести сезон, еп. 3
  • 20:00
    Нереално -втори сезон, еп. 9
  • 21:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
  • 22:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Престъпни намерения, еп. 12
  • 21:55
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 3
  • 22:50
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 18:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 21:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 23:05
    "Маги (2015)", драма - хорър, САЩ, 2015; реж. Хенри Хобсън, с Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас М. Грифин, Джей Ди Евърмор, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Рим: империя без предел, еп. 3
  • 20:00
    Рим: империя без предел, еп. 4
  • 21:05
    Мускетарите, еп. 9
  • 22:00
    Мускетарите, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски антиквари: Мегаколекционерът
  • 20:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 21:00
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
Пълна програма
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 15 еп.
  • 20:30
    Светът на риболова - тв поредица, Сърбия, 27 еп.
  • 21:00
    С въдица в ръка - втори сезон - 77 еп. /п/
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели"
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 18:30
    Парламентарни избори 2017 - студио
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:20
    "Биодом" - комедия със Стивън Болдуин, Кайли Миноуг, Джоуи Адамс, Уилям Атъртън.
  • 19:55
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор, Дейвид Фийлд.
  • 21:25
    "Трудни обещания" - комедия с Уилям Питърсън, Сиси Спасек.
  • 23:00
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
Пълна програма
  • 18:50
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 19:40
    FLAT OUT
  • 20:05
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 19:00
    Абсурди
  • 19:30
    Абсурди
  • 20:00
    Абсурди
  • 20:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    MTV Asks Little Mix
  • 19:25
    Hot Spot: Little Mix
  • 20:00
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 20:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
Пълна програма
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:15
    Най-свирепите животни!, еп. 5
  • 20:10
    Шокиращи природни прояви, еп. 3
  • 21:00
    Първите животни, еп. 2
  • 22:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    В търсене на мамути, еп. 1
  • 21:00
    Войните на драконите, еп. 1
  • 22:05
    Бебе-мамут: Замръзнал във времето, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Кралицата на преследването
  • 19:48
    Диво царство: Царицата на севера
  • 20:37
    Вълчи планини
  • 21:26
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Барселона Ласа - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 19:30
    Баскетбол: Мовистар Естудиантес - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:10
    Футбол: Скънторп Юнайтед - Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение
  • 23:10
    Футбол: Донкастър Роувърс - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:30
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 20:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите" Висшата лига (16+)
  • 23:30
    Премиера. Катерина Шпица, Юрий Колоколников в лиричната комедия "Закуска при татко" (12+)
Пълна програма
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Ергенският запой 3" - комедия, САЩ 2013
  • 23:10
    "Кучи син" - трилър, Австралия, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Байер Л
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Мобил 1
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    ЕП по футбол, квалификация: Азербайджан - Германия - пряко
  • 20:45
    ЕП по футбол, квалификация: репортажи от другите мачове
  • 21:15
    "Дуелът на братята: Историята на Адидас и Пума" - драма, ФРГ, 2015
  • 23:35
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 19:50
    "За най-важното"
  • 20:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "The Voice Kids: ФИНАЛИТЕ" - музикално шоу
Пълна програма
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес/ на живо/
  • 21:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 19:50
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 19:00
    ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2017
  • 23:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 23:35
    Биографии на прочути личности: Убийството на Джон Кенеди - документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Ранди идва на помощ: Сан Диего
  • 20:00
    Нестандартни раждания: Раждане на тротоара
  • 21:00
    Всяка минута се ражда нов живот: Епизод 10
  • 22:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 4
Пълна програма
  • 19:00
    Берлин, възроденият метрополис
  • 19:30
    Австрия
  • 20:00
    Какво знаете за селищата в България?
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Влакове по трудни маршрути
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Влакове по трудни маршрути
Пълна програма
  • 18:30
    Гордост и предразсъдъци, драма/романтичен, 4 номинации за Оскар, 2005
  • 20:35
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 22:30
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, с Вин Дизел, 2004
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Изборно студио
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 3
  • 20:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
  • 21:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 19:15
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 20:15
    "Марш в лехата" - доку-поредица
  • 21:15
    "Перфектна вечеря за видни личности" - кулинарно шоу
  • 23:50
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    "Синът на Сталин" - исторически сериал, Русия, режисьори Сергей Шчербин и Сергей Гинзбург; в ролите: Гела Месхи, Васили Прокопев, Иля Ермолов, Алексей Вертков, Александър Николски, Анатоли Гущин, Евгени Сангаджиев, Кристина Пакарина - 4 еп.
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:40
    Кости - пети сезон, еп. 16
  • 19:35
    "Пазители на Галактиката"- игрален филм
  • 22:00
    Легион - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:00
    DESIGNERS
  • 20:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 20:15
    Сноуборд: Световна купа Вейзона
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Истински спасителни операции" - 18 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 20:20
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    Парламентарни избори 2017
  • 19:30
    Новини
  • 19:40
    Парламентарни избори 2017
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Энциклопедия охоты
  • 19:30
    Клевое место
  • 20:00
    Рыболов-эксперт
  • 20:25
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "Механикът" - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Бен Фостър, Доналд Съдърланд, Тони Голдуин, Джеф Чейс и др.
  • 22:00
    "Сейф" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Кейтрин Чан, Робърт Джон Бърк, Джеймс Хонг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Treehouse Masters: Sky High Spa
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Tumour
  • 20:30
    Animal Cops Houston: Flood
  • 21:15
    Alaskan Bush People: The Wild Life
Пълна програма
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
  • 19:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 19:15
    The Kъщата на Шумникови
  • 19:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:10
    Костенурките нинджа
  • 20:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 18:30
    Кърлинг: Световно първенство (жени), финал
  • 19:30
    Колездене: Гент-Вевелгем
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
Пълна програма
  • 18:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 21:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 23:05
    "Маги (2015)", драма - хорър, САЩ, 2015; реж. Хенри Хобсън, с Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас М. Грифин, Джей Ди Евърмор, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:15
    The Kъщата на Шумникови
  • 19:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:10
    Костенурките нинджа
  • 20:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 14:00
    Nothing But The 00s
  • 20:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:40
    Southern Fried Homicide: The Perfect Poisoner
  • 19:30
    Southern Fried Homicide: Music City Murder
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: Deadly Devotion
  • 21:10
    Web of Lies: Internet Casanova
Пълна програма
  • 19:15
    Up Close With: Taddy Blazusiak
  • 19:45
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 20:11
    Top: Pitch Invaders
  • 20:40
    Star Rated: Female Racers
Пълна програма
  • 19:20
    Wardens
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Adventures Abroad
  • 21:25
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски антиквари: Мегаколекционерът
  • 20:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 21:00
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
Пълна програма
  • 18:05
    В търсене на мамути, еп. 1
  • 20:00
    Войните на драконите, еп. 1
  • 21:05
    Бебе-мамут: Замръзнал във времето, еп. 1
  • 23:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Парламент 44" - изборно студио
Пълна програма
  • 18:55
    До краен предел; сезон 2, епизод 2, екшън, комедия, Франция, 2013
  • 20:00
    До краен предел; сезон 2, епизод 3, екшън, комедия, Франция, 2013
  • 21:10
    До краен предел; сезон 2, епизод 4, екшън, комедия, Франция, 2013
  • 22:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 18:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
  • 20:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 22, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 22:20
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 23, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 19:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
  • 20:00
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 21:00
    Убийци: Отвъд мита: Видеоубиеца/Тротоарния удушвач
  • 22:00
    "Броудмур": История на престъпниците с психически отклонения
Пълна програма
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 18:50
    "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - музикален филм /2 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": С песните на Славка Сакутова
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    The King of Queens
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:00
    A Late Night Visitor (18+)
  • 19:24
    Buttfuck The Bride (18+)
  • 19:49
    Big French Boobs! (18+)
  • 20:13
    Sharing Is Caring (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018
  • 20:15
    Обзор "Световни футболни квалификации"
  • 20:45
    Извън играта
  • 21:15
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
Пълна програма
  • 19:05
    Многодетен баща: Баща по японски
  • 20:25
    Всичко на Цукер!
  • 22:00
    Броукън Хил
  • 23:40
    Играчът
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Акценти
Пълна програма
  • 19:00
    THE NEOLITHIC MOUNTAINS
  • 20:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - REUNION ISLAND
  • 20:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 21:00
    REINDEER POLICE
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 18:50
    Последният легион
  • 20:30
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 22:00
    Шерлок 3/2
  • 23:30
    Опа!
Пълна програма
  • 19:00
    Strangers in Danger
  • 19:30
    World of X Games 2014
  • 20:30
    Nuclear Cowboyz: Behind The Scenes
  • 21:00
    2004 Body Glove Surfbout
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la musica!"
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 22:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Азербайджан - Германия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 21:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (2015-16), повторение
  • 21:45
    Футбол: Черна гора - Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:55
    Обзор на кръга на Европейските квалификации за Севтовно първенство 2018
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Англия - Литва, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 21:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 32-и епизод, повторение
  • 21:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 25-и епизод, повторение
  • 22:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Чикаго Булс, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 18:40
    Убийство по южняшки: Идеалната отровителка
  • 19:30
    Убийство по южняшки: Убийство в града на музиката
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Смъртоносна посветеност
  • 21:10
    Мрежа от лъжи: Интернет Казанова
Пълна програма
  • 18:30
    Предизборно студио на Би Ай Ти с водещи Люба Кулезич и Сашо Диков LIVE
  • 19:30
    Уикенд новини с Жени Цанев LIVE
  • 20:00
    Предизборно студио на Би Ай Ти с водещи Люба Кулезич и Сашо Диков LIVE
  • 22:00
    Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Пейтер Пал Халми- Четири сезона в гората - Есен
  • 19:30
    Фидермания - Нощ на кораба
  • 20:00
    Риболов в Австралия - Барамундата на баща ми
  • 20:30
    Решенията на Валтер - На щека по следите на шараните в езерото
Пълна програма
  • 18:05
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
  • 20:00
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 21:55
    "Съседското момче", психотрилър, САЩ, 2015; реж. Роб Коен, с Дженифър Лопес, Райън Гузман, Джон Корбът, Иън Нелсън, Кристин Чиноует, [18+]
  • 23:25
    "Съвременно семейство VIII, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 20:00
    "Момичета VI, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 20:30
    "Сблъсъци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Шафър, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Design Genius Season 3 Ep2
  • 19:30
    From the Runway
  • 20:00
    Fashion Selections: Africa
  • 20:30
    Eco Fashion Season 2 Ep3
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 17:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 22:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}