ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня Публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 6
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 20:00
    Investbook с Велко Каменов
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
  • 21:00
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:20
    Скорпион; сезон 1, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 21:55
    4исла; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Аквариуми за бейзболни и НАСКАР шампиони!
  • 20:10
    Сам сред мечки: Краят на резервата за мечки?
  • 20:35
    Острова на орангутаните: Предотвратяване на измиране
  • 21:05
    Ветеринари в провинцията: Епизод 5
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Облаците на Силс Мария" - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Приключението земя: Дивата Испания (1)"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Япония днес
  • 20:15
    Ню Йорк сериен тв филм /19 епизод/
Пълна програма
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Европейски маршрути
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.4
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Погрешен завой 4" - ужаси, трилър, САЩ, Германия, 2011 г., режисьор - Деклан О’Брайън, актьори - Дженифър Пудавик, Теника Дейвис, Тера Внеса, Дийн Армстронг, Шон Скене, Скот Джонсън и др.
Пълна програма
  • 19:15
    "Край реката" -  екшън, трилър (Канада, 2012), режисьор - Джон Лекуер, актьори - Рик Робъртс, Кари Матчет, Кенет Уелш, Синди Доар, Андрю Кролис, Лилиана Фокс, Джим Каларко и др.
  • 21:00
    Премиера: "Върколакът" - екшън, приключенски, фентъзи  (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Манголд, актьори - Хю Джакман, Тао Окамото, Рила Фукусима, Хироюки Санада, Светлана Ходченкова, Брайън Тий, Хал Яманоучи, Уил Юн Лий и др.
  • 23:30
    "Хрониките на Нарния: Плаването на разсъмване" - приключенски,фантастика (Велкобритания, 2010), режисьор - Майкъл Аптед, актьори - Джорджи Хенли, Скандар Кейнс, Бен Барнес, Тилда Суинтън, Питър Динклидж, Уил Полтър, Ана Попълуел, Уилям Моусли и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.4
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9, еп.4
  • 21:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал, с. 3
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.92
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:15
    НОВ! Време за приключения (NEW! Adventure Time)
Пълна програма
  • 17:30
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 19:30
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
  • 21:00
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 22:45
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
Пълна програма
  • 17:40
    "Заради теб", драма, Италия, 2015; реж. Джузепе М. Гаудино, с Валерия Голино, Масимилиано Гало, Адриано Джанини, Елизабета Мира, Едуард Кро, [12+]
  • 19:35
    "Изведнъж", драма, Германия, 2016; реж. Асли Йозге, със Зебастиан Хюлк, Юлия Йенш, Ханс Цишлер, Заша Александър Грезак, Луизе Хайер, [12+]
  • 21:30
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 23:10
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІІ, 4 еп. - Паднах на колене", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 20:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Легендата за пияния майстор" - екшън-комедия с уч. на Джаки Чан, Лунг Ти, Анита Миу, Феликс Уонг, Чиа-Лианг Лиу, Кен Ло, Кар Лок Чи и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 13
  • 20:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Ник Джонас
  • 21:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 21
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Куршум-бумеранг
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Тайната на невидимата планета
  • 20:20
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 20:45
    Фабрика за храна: Домът, който Дядо Коледа създаде
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:55
    Descendants Wicked World S2
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Спортна лаборатория"
  • 19:40
    "Спортна лаборатория"
  • 20:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Обетована земя - Сериал
  • 19:30
    С други думи - с Миглена Георгиева
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 20:00
    Колездене: Гент-Вевелгем
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 19:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 18:45
    Войните на роботите, еп. 14
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 13
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, еп. 1
  • 21:15
    Каубои в студени води, еп. 5
Пълна програма
  • 18:55
    Blood, Sweat & Gears
  • 19:50
    Dew Tour Beach
  • 20:45
    X Games Austin
  • 21:40
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчайващи пейзажи
  • 19:30
    Отчайващи пейзажи
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 19:00
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 16
  • 19:30
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 17
  • 19:55
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 5
  • 20:25
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:15
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 3
  • 20:10
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 13
  • 21:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 17
  • 22:00
    Престъпни намерения, еп. 13
Пълна програма
  • 19:15
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи I, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 22:00
    "Момичета VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 22:30
    "Сблъсъци I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Райън Макфол, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
Пълна програма
  • 18:35
    Загадки в музея, еп. 10
  • 19:25
    Най-големите измами в историята, еп. 5
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 4
  • 21:10
    Забранена история, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    В търсене на изгубените гиганти: Проклятието на гигантите
  • 20:00
    Планинари: Ад върху леда
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Епизод 16
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 19:10
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
  • 21:15
    "F/X ІІ" - екшън с Брая Браун и Браян Денехи.
  • 23:00
    "През прокълнати земи 2.2" - сериал / приключенски екшън
  • 23:45
    "Клоуни убийци от космоса" - фантастика / комедия / ужаси с Грант Крамер, Сузане Снайдер, Джон Алън Нелсон, Джон Вернон.
Пълна програма
  • 18:50
    FIA WEC 2016 BEST OF
  • 19:40
    NORTH WEST STAGES
  • 20:30
    BRITISH RALLY CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    MOBIL 1 THE GRID
Пълна програма
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    MTV # YouGotGot
Пълна програма
  • 19:00
    Bebe Rexha's Killer Collabs
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Asks Robbie Williams
  • 21:25
    Hot Spot: Robbie Williams
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Monday Mosh
Пълна програма
  • 19:10
    Животински лудории, еп. 10
  • 19:45
    Удивителни животни, еп. 5
  • 20:10
    Най-свирепите животни!, еп. 6
  • 21:00
    Шокиращи природни прояви, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 20:00
    Изследовател, еп. 7
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 22:00
    Криминална лаборатория, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Най-смъртоносните в Африка: Хищно сътрудничество
  • 19:48
    Фатално приличане
  • 20:37
    Битка за прайда
  • 21:26
    Най-смъртоносните в Африка: Хищно сътрудничество
Пълна програма
  • 17:30
    Дартс: Висша Лига 2017, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Футбол: Донакстър Роувърс - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
  • 23:15
    Класика от Висшата Лига - Лийдс Юнайтед - Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов (16+)
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. Ваина Джоканте, Максим Матвеев, Ксения Раппопорт, Светлана Ходченкова в многосерийния филм "Мата Хари" (16+)
  • 22:25
    "Вечерният Ургант" (16+)
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 23:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 19:50
    "За най-важното"
  • 20:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Смъртоносно оръжие" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата / на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:35
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:50
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:10
    Три цвята: синьо - драма, Франция/Полша, 1993, Режисьор: Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Беноа Режен, Флоранс Пернел, Шарлот Вери
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 37
  • 19:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 38
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
Пълна програма
  • 18:30
    Величественият Дунав
  • 19:30
    Никой
  • 20:00
    Легендите оживяват - с. Кондолово, еп. 7
  • 20:30
    Природата е моето ателие
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:35
    Теория на хаоса, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 20:00
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, с Майкъл Б. Джордън, 2013
  • 21:30
    Дяволът в Емили Роуз, САЩ, драма/ужаси/трилър, 2005
  • 23:25
    Престъпниците от Бейтаун, САЩ, екшън-комедия, с Били Боб Торнтън и Ева Лонгория, 2012
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 4
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 6
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 6
  • 21:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 20:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Познайте годината!
  • 23:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 19:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 15
  • 20:00
    Касъл - трети сезон, еп. 15
  • 21:00
    Касъл - трети сезон, еп. 16
  • 22:00
    "АПБ" - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 19:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 19:00
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдебни медици - 22 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 11 еп.
  • 20:20
    "Кеш и Кари" - 9 и 10 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 51 и 52 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    прогноза за времето и спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:50
    Спорт
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Поплавочный практикум
  • 19:30
    Сезон охоты
  • 20:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 20:30
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 19:00
    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 8
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Далече, далече" - драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Alaskan Bush People: The Wild Life
  • 19:45
    Arctic Rescue: The Thaw
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Makes Us Who We Are?
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Singing To The Catfish Choir
Пълна програма
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
  • 19:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Железният готвач на Америка
  • 21:00
    Ресторанти под надзор
  • 22:00
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 19:15
    Геймърки
  • 19:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 20:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (седми етап)
  • 20:00
    Колездене: Гент-Вевелгем
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 19:15
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи I, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 22:00
    "Момичета VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 22:30
    "Сблъсъци I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Райън Макфол, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:15
    Геймърки
  • 19:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 20:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 19:00
    Monday Memories
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 19:05
    California Investigator: Rules Of Engagement
  • 19:30
    Deadly Affairs: Predator or Prey
  • 20:20
    Southern Fried Homicide: The Grim Reaper of Baton Rouge
  • 21:10
    Tabloid with Jerry Springer: Grave Mistake
Пълна програма
  • 19:16
    Nigerian in Premier League: Nwankwo Kanu
  • 19:45
    Rising Star: Danny Hart
  • 20:10
    Top: Bachelorettes
  • 20:41
    Up Close With: Dany Torres
Пълна програма
  • 19:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 19:45
    Buccaneers & Bones
  • 20:10
    Buccaneers & Bones
  • 20:35
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 19:00
    В търсене на изгубените гиганти: Проклятието на гигантите
  • 20:00
    Планинари: Ад върху леда
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Епизод 16
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
Пълна програма
  • 19:00
    Изследовател, еп. 7
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 21:00
    Криминална лаборатория, еп. 1
  • 22:00
    Океан без закони , еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 6
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 20:10
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 13, драма, ужаси, САЩ, 2015
  • 21:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2015
  • 22:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 4, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 20:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 21:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 22:15
    Друговремец; сезон 1, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Нощно бягство
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
  • 21:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
  • 22:00
    Премиера Ловецът на убийци: Г-н Ел Ей
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Минифилм за фестивала в гр.Попово" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Песента ме крепи" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:04
    XXX-Men: The Hellfire Club (18+)
  • 19:31
    Lingerie Seduction (18+)
  • 19:55
    Let Me Ride (18+)
  • 20:18
    White Leather (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 17:55
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Аржентина
  • 19:35
    Обзор "Световни футболни квалификации"
  • 20:00
    Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 18:40
    Кунфуистка
  • 20:20
    Фалшификатори
  • 22:00
    Перфектна съпруга
  • 23:30
    Царски игри
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 20:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VICTORIA, AUSTRALIA
  • 21:00
    WONDERFUL ITALY - ABRUZZO & MOLISE I
  • 21:30
    WONDERFUL ITALY - ABRUZZO & MOLISE II
Пълна програма
  • 16:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 18:50
    Американец в Китай
  • 20:20
    Семейство Орхейм
  • 22:00
    Отворени врати
Пълна програма
  • 19:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 19:30
    Thrillbillies
  • 20:00
    The Captain and Casey Show
  • 20:30
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (7)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (3)
  • 20:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 21:50
    Подемът на цивилизацията (3)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Viva la musica!"
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:15
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испания - Израел, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 20:00
    Обзор на кръга на Европейските квалификации за Севтовно първенство 2018, 5-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Англия - Литва, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 23:00
    Футбол: Азербайджан - Германия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 18:15
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
  • 22:15
    Класика от Висшата Лига - Ливърпул - Евертън (2005-06), повторение
  • 22:45
    Волейбол: Добруджа - Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
  • 19:30
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 20:20
    Убийство по южняшки: Смъртта дебне в Батон Руж
  • 21:10
    Престъпления от таблоидите: Сериозна грешка
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Спорно за спорта", спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински
  • 21:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Лов на сръндак в Боньхад
  • 19:30
    Решенията на Валтер - За шаран сред дърветата
  • 20:00
    Пупа - По дебел лед
  • 20:30
    На фокус Йожеф Ач - Новинките на The One в шаранджийството
Пълна програма
  • 17:50
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 20:00
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
  • 21:45
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
  • 23:55
    "Гомор ІІ, 3 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Стефано Солима, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 20:00
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 22:00
    "Големите малки лъжи I, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 23:00
    "Момичета VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    From the Runway
  • 20:00
    Top 5 Must-Haves for Summer
  • 20:30
    Invitation Only
  • 21:00
    Design Genius Season 3 Ep2
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 20:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига
  • 22:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}