ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:30
    В сянката на властта тв филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 23:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 23:30
    4исла; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 23:50
    Укротителката на змии: Епизод 1
Пълна програма
  • 23:00
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
Пълна програма
  • 23:45
    Документация
Пълна програма
  • 22:40
    Майсторски клас на Райна Кабаиванска
Пълна програма
  • 23:30
    Jazz & me - Концерт на Хилда Казасян
Пълна програма
  • 23:25
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 23:45
    "Готъм" - сериал,с.2, еп.4
Пълна програма
  • 23:30
    "Хрониките на Нарния: Плаването на разсъмване" - приключенски,фантастика (Велкобритания, 2010), режисьор - Майкъл Аптед, актьори - Джорджи Хенли, Скандар Кейнс, Бен Барнес, Тилда Суинтън, Питър Динклидж, Уил Полтър, Ана Попълуел, Уилям Моусли и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 23:35
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
Пълна програма
  • 22:45
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
Пълна програма
  • 23:10
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІІ, 4 еп. - Паднах на колене", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Легендата за пияния майстор" - екшън-комедия с уч. на Джаки Чан, Лунг Ти, Анита Миу, Феликс Уонг, Чиа-Лианг Лиу, Кен Ло, Кар Лок Чи и др.
Пълна програма
  • 23:30
    Провали на 4 колела: Магистрални катастрофи
Пълна програма
  • 23:40
    Ловци на митове: Куршум-бумеранг
Пълна програма
  • 23:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 23:30
    "Най-силното сияние"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Тайван (втори етап)
Пълна програма
  • 23:30
    В Ягуар: създаването на автомобила, който не може да се купи с пари, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 4
  • 23:55
    Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 23:00
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
  • 23:55
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 23:05
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
Пълна програма
  • 22:55
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 4
  • 23:55
    След Холокоста, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
Пълна програма
  • 23:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 23:20
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 23:45
    "Клоуни убийци от космоса" - фантастика / комедия / ужаси с Грант Крамер, Сузане Снайдер, Джон Алън Нелсон, Джон Вернон.
Пълна програма
  • 23:25
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP BEST OF
Пълна програма
  • 22:30
    MTV # YouGotGot
Пълна програма
  • 23:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
Пълна програма
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 23:35
    Най-свирепите животни!, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    Океан без закони , еп. 5
Пълна програма
  • 23:52
    Битка за прайда
Пълна програма
  • 23:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Пълна програма
  • 23:00
    "Познер" (16+)
  • 23:55
    "Насаме с всички" (16+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Бойна вечер: Glory
Пълна програма
  • 23:15
    "Екстра" - журнал
Пълна програма
  • 23:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 23:10
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /повторение/
Пълна програма
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 22:40
    Конвой - драма, Русия, 2012, с Олег Василков, Азамат Нигманов, Дмитри Куличков
Пълна програма
  • 23:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Да загубиш заради любовта
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 23:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 23:25
    Престъпниците от Бейтаун, САЩ, екшън-комедия, с Били Боб Торнтън и Ева Лонгория, 2012
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:30
    Безстрашният готвач - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 23:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 23:50
    Кости - шести сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 23:40
    "24 да убиеш" - 4 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 21:00
    "Далече, далече" - драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др.
Пълна програма
  • 23:52
    Extreme Forensics: Episode 24
Пълна програма
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:30
    Костенурките нинджа
  • 23:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:05
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    Костенурките нинджа
  • 23:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 23:40
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Dungeon Of Dread
Пълна програма
  • 23:51
    Nigerian in Premier League: Taribo West
Пълна програма
  • 23:30
    Fly Rod Chronicles
  • 23:55
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
Пълна програма
  • 23:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 23:55
    Криминална лаборатория, еп. 1
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Праведен; сезон 3, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 23:55
    Праведен; сезон 3, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 23:25
    Друговремец; сезон 1, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 23:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
Пълна програма
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:49
    Nothing Is Better Than Sex (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 23:20
    Световно първенство по сноуборд: сноубордкрос
Пълна програма
  • 23:30
    Царски игри
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    ROMANTIC CITIES - MIAMI
Пълна програма
  • 16:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 22:00
    Отворени врати
Пълна програма
  • 23:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 23:40
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 23:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Азербайджан - Германия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 22:45
    Волейбол: Добруджа - Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 23:40
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Ужасяващото подземие
Пълна програма
  • 23:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
Пълна програма
  • 23:30
    За хищна риба под леда
Пълна програма
  • 21:45
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
  • 23:55
    "Гомор ІІ, 3 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Стефано Солима, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    "Сблъсъци I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Райън Макфол, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Design Genius Season 3 Ep3
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 22:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}