ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:35
    Денят започва с Култура /п/
  • 01:50
    Здравето отблизо /п/
  • 02:20
    Библиотеката /п/
  • 03:30
    Дойче веле: Шифт /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Аламинут: Добре дошли в България"
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 03:50
    "Клиника край езерото" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 586
Пълна програма
  • 01:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, 2 сезон
  • 02:00
    "Законите на съдбата"- сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 06:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 00:40
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 01:40
    Дзенга
  • 01:50
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
  • 05:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
  • 09:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 7, драма,  криминален, САЩ, 2015
  • 02:45
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 8, драма,  криминален, САЩ, 2015
  • 03:30
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 3, документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 11
  • 01:40
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 02:35
    В аквариума: Да плуваш с акули
  • 03:25
    Северна Америка: Изгнаници и скелети
Пълна програма
  • 01:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
  • 02:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 03:30
    Народна музика
  • 04:00
    Павторения
Пълна програма
  • 00:30
    "Манкел Валандър: Смърт в рая" - игрален филм, ФРГ/Швеция, 2006
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Пътят на войната" - игрален филм, САЩ, 2009
  • 03:45
    "Законът на улицата" - игрален филм, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:40
    Мускетари 2 сериен тв филм /7 епизод/п/
  • 01:35
    Регионални новини /п/
  • 02:20
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:50
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 02:05
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:35
    България днес информационен блок /п/
  • 04:05
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.13
  • 02:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.2
  • 03:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.5, еп.5
  • 04:15
    "Джунглата: Един вълшебен свят" - документален филм (Германия, 2012)
Пълна програма
  • 02:00
    "Къща на сенките " -драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Джим Шеридан, актьори -  Даниел Крейг, Наоми Уатс, Рейчъл Уайз, Елиас Котеас и др.
  • 04:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.13
  • 06:00
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.7
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 11,12
Пълна програма
  • 00:00
    "Луда по Стив" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Фил Трейл, актьори - Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кати Миксън, Кийт Дейвид, Кен Джонг и др.
  • 02:00
    "Клуб Веселие" /п./ - комедиен сериал
  • 03:00
    "Да отгледаш Хоуп " /п./ - сериал
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Парк авеню 666" - сериал
  • 02:10
    "Малки сладки лъжкини" - сериал
  • 03:15
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 01:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 01:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 02:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 02:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 00:45
    "Писък", хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Скийт Улрих, Дрю Баримор, [18+]
  • 02:35
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 04:45
    "Звездна вечер", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Станли Тучи, Кембъл Скот, с Тони Шалуб, Станли Тучи, Мини Драйвър, Иън Холм, Изабела Роселини, [12+]
  • 05:05
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Дуелът", драма - уестърн, САЩ, 2016; реж. Киърън Дарси-Смит, с Уди Харелсън, Лиъм Хемсуърт, Алис Брага, Емори Коен, Фелисити Прайс, [18+]
  • 03:00
    "Гумена глава", ужаси, САЩ, 1977; реж. Дейвид Линч, с Джак Нанс, Шарлот Стюарт, Алън Джоузеф, Джийн Бейтс, Джудит Робъртс, [18+]
  • 04:30
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 05:20
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Anderson Cooper 360
  • 02:00
    CNN Style
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Amanpour.
Пълна програма
  • 01:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Клонинг" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 01:50
    Сега си мъж: Епизод 1
  • 02:40
    Справедливост в тъмната гора: Пазете се
  • 03:30
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 5
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 02:10
    Невидими светове: В нашия свят
  • 03:00
    Създай прототип: Костюм за супергерой
  • 03:48
    Ловци на митове: Буболечки
Пълна програма
  • 01:25
    Бини и призракът
  • 01:55
    Хрониките на Евърмур
  • 02:20
    Хрониките на Евърмур
  • 02:45
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол от Бундеслигата актуално
  • 02:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
Пълна програма
  • 01:00
    "Възходът на жените"
  • 02:00
    "Сурова наука"
  • 02:30
    "Музиката на простите числа"
  • 03:00
    "Точност: мярка за всичко"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
  • 02:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Световно първенство
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Хофенхайм
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:30
    Империя за скрап, еп. 3
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 1
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 2
Пълна програма
  • 01:20
    Dew Tour Breckenridge
  • 02:15
    Freeride World Tour 2016
  • 02:40
    Travellers with Skis
  • 03:10
    Glory World Series
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 03:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 01:15
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 9
  • 01:45
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
  • 02:15
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
  • 02:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:55
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 1
  • 01:45
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 22
  • 02:30
    Отдел "Разследване", еп. 11
  • 03:20
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 10
Пълна програма
  • 00:15
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 02:05
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
  • 04:40
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 07:00
    "Целувката", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Ричард ЛаГравенес, с Холи Хънтър, Дани ДеВито, Куин Латифа, Мартин Донован, Ричард Шиф, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    Тайната война, еп. 4
  • 01:35
    Ловци на митове, еп. 7
  • 02:30
    Мускетарите, еп. 5
  • 03:25
    Средновековните мъртъвци, еп. 2
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 02:00
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 03:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
  • 04:55
    На лов за автомобили: Завръщането на Големия близнак
Пълна програма
  • 01:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 01:35
    " Отгатни колко те обичам"
  • 02:00
    "Паленца"
  • 02:25
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 01:10
    "Спорт в обектива"/п/
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:00
    "Обадете се на Сол 3.2" - сериал
  • 01:50
    "Завръщането на граф Йорга" - ужаси с Роджър Пери, Едуард Уолш, Джордж Макреди, Уолтър Брук.
  • 03:25
    "Вестникарски лъв" - драма с Алън Алда и Лорън Хътън.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.5 - Майкъл Ман" - поредица
Пълна програма
  • 01:30
    GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP 2016
  • 02:20
    THE INSIDE LINE
  • 02:45
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 05:40
    FIM MX BEHIND THE SCENE
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:30
    MTV Essentials: Mind-blowing...
  • 03:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 04:00
    World Stage
  • 05:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 01:20
    "Операция "Човекоядец", еп. 3
  • 02:15
    Кучетата и техният таен живот, еп. 3
  • 03:10
    Удивителни раждания при животните, еп. 1
  • 03:35
    Удивителни животни, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Наркотици ООД 5
  • 01:50
    Мегаколи
  • 02:40
    Арестувани зад граница 7
  • 03:25
    Хроники на дивото
Пълна програма
  • 01:30
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 02:18
    Анаконда: Тихият убиец
  • 03:06
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 03:54
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически супер сили
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:25
    Игрален филм
  • 02:55
    Игрален филм
  • 04:30
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Звездно" - тв шоу
  • 02:35
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 01:35
    "Специален отряд 2" - екшън филм, САЩ, 2011
  • 03:30
    "Кикбоксьор 3: Изкуството на войната" - екшън филм, Канада, 2008
  • 05:50
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:15
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
  • 02:00
    Италия, Серия А: Наполи - Удинезе
  • 04:00
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:30
    "Let's Dance" - танцово шоу
  • 03:45
    "Добре дошли при Марио Барт!" - комедийно шоу
  • 04:35
    "По-специалният обзор на седмицата на Кая" - комедийно шоу
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:35
    Игрален филм
  • 04:00
    "Бялото студио"
  • 04:40
    "Романтиката на романса"
  • 05:30
    Концерт
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 00:40
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 01:40
    "Switch reloaded" - шоу
  • 02:35
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
  • 03:25
    "Страхотни момчета" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата /повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Peter Hase
  • 07:30
    Peter Hase
Пълна програма
  • 01:00
    Концерт на Диана експрес
  • 03:15
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:40
    Светът на бъдещето - научнопопулярна поредица - 5 част
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 25 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможна диагноза: Обладана от демони
  • 02:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: На път: Филаделфия
  • 02:48
    Пух на помощ: Епизод 3
  • 03:36
    Оженени от мама и татко: Заживяха ли щастливо?
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - Финално четене
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Земенски манастир Св. Йоан Богослов
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Строителство в Аляска
  • 04:00
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Строителство в Аляска
  • 04:00
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 01:05
    Американски пай 2, САЩ, Комедия, 2001
  • 02:50
    Суингърс, САЩ, комедия/драма, с Винс Вон, 1996
  • 04:30
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, с Мерил Стрийп, 1994
  • 05:15
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 01:30
    "Мечтаният дом" - 6 еп., документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Стефан Иванов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да посрещаме по дрехите?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:20
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 3
  • 01:50
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 8
  • 02:35
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 3
  • 03:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 75
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 13
  • 01:45
    Не си мой тип - първи сезон, еп. 2
  • 02:05
    Бракувани - първи сезон, еп. 2
  • 02:30
    Зловеща семейна история: Фрийк шоу - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Световно първенство
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Хофенхайм
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Съдебни медици" - 38 еп.
  • 01:50
    "48 часа" - 15 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
  • 03:30
    "Призрачни досиета" - 5 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 01:30
    По следам Хемингуэя
  • 02:00
    Популярная охота
  • 02:15
    Уральская рыбалка
  • 02:40
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 01:30
    "Психо" - трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джанет Лий, Вера Майлс, Джон Гевин и др.., /п/
  • 05:20
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:20
    "Виолета" - сериaл, сезон 2, 2 епизода
  • 08:15
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 01:45
    Cats 101: Ocicat, Norwegian Forest Cat, Selkirk Rex, Abyssinian, Bombay, Havana Brown
  • 02:30
    Treehouse Masters: Twenty Ton Texas Treehouse
  • 03:15
    Solved: Gone But Not Forgotten
Пълна програма
  • 01:30
    HERE AND THERE
  • 01:40
    PERFECT ENGLISH
  • 01:50
    ENGLISH UP
  • 02:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 01:30
    Чин представя удивителната Азия
  • 02:00
    Реза, принцът на подправките: Тайланд
  • 02:30
    Реза, принцът на подправките: Виетнам
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:30
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
  • 02:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 00:15
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 02:05
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
  • 04:40
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 07:00
    "Целувката", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Ричард ЛаГравенес, с Холи Хънтър, Дани ДеВито, Куин Латифа, Мартин Донован, Ричард Шиф, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    ZOU
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:30
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:20
    A Crime to Remember: Killer Prophet
  • 02:10
    American Monster: Home Video Hit
  • 03:00
    The Grim Sleeper: People Magazine Investigates
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Coaches for Celebs
  • 02:00
    In the Name of Good: Rugbymen in Haiti
  • 02:30
    Special: Felix Baumgartner
  • 03:00
    Top: Freesports Air
Пълна програма
  • 01:10
    Gun Stories
  • 01:35
    Gun Stories
  • 02:00
    Mudslingers
  • 02:25
    Mudslingers
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 02:00
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 03:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
  • 04:55
    На лов за автомобили: Завръщането на Големия близнак
Пълна програма
  • 00:50
    Мегаколи
  • 01:40
    Арестувани зад граница 7
  • 02:25
    Хроники на дивото
  • 02:50
    Голямата картина с Кал Пен
Пълна програма
  • 01:30
    "Аламинут: Добре дошли в България"
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 03:50
    "Клиника край езерото" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 586
Пълна програма
  • 01:00
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 5, риалити, Унгария, 2016
  • 02:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:15
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:30
    Спасението; сезон 1, епизод 3, 2013
  • 02:45
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Моята призрачна къща: Хейзъл и Къщата на жертвоприношенията
  • 02:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 03:00
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
  • 04:00
    50 начина да убиеш своя любим: Епизод 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайм-код"
  • 02:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Современные режиссеры
  • 03:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 04:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 01:30
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 03:00
    "Жеравна 2011 - фестивал на народната носия" - документален филм /2 част
  • 03:30
    "По стъпките на св.Климент Охридски - о-в Свети Ахил, Костур" - документален филм /повторение/ /3 част
  • 04:00
    "Храмът и дарителите" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    South Park
  • 02:10
    South Park
  • 02:35
    Drawn Together
Пълна програма
  • 01:23
    Ghostbusters Parody: Part 1 (18+)
  • 01:49
    Ghostbusters Parody: Part 2 (18+)
  • 02:19
    Ghostbusters Parody: Part 4 (18+)
  • 02:44
    I'm Feeling So Dirty (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Чарлз и Даяна: Първото десетилетие" - документален филм
  • 07:00
    "Пътуващите антиквари" - сезон 32, 8 еп., документален филм
  • 08:00
    "Орелът - харпия от Венецуела" - документален филм
  • 09:00
    "Майкъл Джексън - зад завесите на Холивуд" - документален филм
Пълна програма
  • 00:05
    Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
  • 01:50
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
  • 03:35
    Световно първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
  • 05:15
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
Пълна програма
  • 01:20
    Пурпурни реки 2
  • 03:00
    Аукмен
  • 04:30
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 06:25
    Жаби и жабчета
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Вълшебната планина на Тибет
  • 02:00
    Мистерията на Атлит Ям
  • 03:00
    Шамже Кола
  • 04:00
    Акули: Истинската заплаха
Пълна програма
  • 02:45
    Art of Fighting
  • 03:25
    New York Wrestling Connection - NYWC
  • 05:05
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:25
    Екзекуторът
  • 03:05
    Зад стената
  • 04:35
    Най-щастливият дракон
  • 06:00
    Специална доставка
Пълна програма
  • 01:00
    World of X Games 2016
  • 02:00
    2007 Roxy Chicken Jam
  • 02:30
    Rockstar Masa Pro 2007
  • 03:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 01:05
    В търсене на изгубения свят на Александър (6)
  • 02:00
    Загадки в музея (14)
  • 02:50
    Инквизиция (3)
  • 03:45
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Петолиния"
  • 02:00
    Документален филм
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Нанси - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Нефтохимик, пети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Марек - Левски (14-15), повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Volvo Car Open, Чарлстън (WTA Premier 2017 - полуфинали, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Volvo Car Open, Чарлстън (WTA Premier 2017 - финал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Abierto Monterrey Afirme presented by Mastercard, Монтерей (WTA International 2017 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Левски - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 09:00
    Футбол: Съндърланд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 01:20
    Престъплението, което ще се помни: Проповедникът-убиец
  • 02:10
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 03:00
    Зловещият сънчо: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:48
    Почти ми се размина: Грабеж на вили
Пълна програма
  • 01:30
    "Съветите на Лазар", безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 02:00
    "Аз уча английски" с Николая
  • 02:30
    На живо от Чикаго - Седми фестивал "Верея" LIVE
  • 04:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 01:30
    Бъди там! В Херцеговина 2. част
  • 02:00
    Ловна треска - На лов в околностите на Лошонц
  • 02:30
    Сватба на благородни елени в Шефаг
  • 03:00
    Ловна треска - Гълъби и пъдпъдъци в Надьсалонта
Пълна програма
  • 01:55
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
  • 04:30
    "Пийт Холмс: Лица и звуци", стендъп комедия, САЩ, 2016; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [15+]
  • 05:10
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 07:00
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Вице VІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 01:35
    "Лабиринтът: В обгорените земи", фантастичен екшън, САЩ, 2015; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Джанкарло Еспозито, Ейдън Гилън, , [15+]
  • 03:45
    "Пактът I, 3 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 04:40
    "Животни ІІ, 5 еп.", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Лучиано, Фил Матарийз, [18+]
Пълна програма
  • 01:30
    From the Runway
  • 02:00
    Stefanie's Style Diaries: Positano Ep2
  • 02:30
    Eco Fashion Season 3 Ep4
  • 03:00
    Catwalk Stories Ep2
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 04:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига
  • 03:45
    Баскетбол: Евролига
  • 05:30
    Голф: Открито първенство на Шънджън 2017
Пълна програма

Сериали

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN Black 01:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Life 01:45
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 9
Fox Channel 01:45
Психаротерапия - трети сезон

Всички предавания

Спорт

AXN Black 02:15
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Sky Sports 01:45
Футбол
DSF 02:00
Тенис: АТР турнир в Базел, 1 кръг: върховите моменти
Mtel Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
ARD 1 01:35
"Местопрестъплението: Отново в светлината" - тв филм, ФРГ, 2017
Nova TV 02:00
"Чучулигата"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
AXN White 02:05
4исла; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}