ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:00
    Възстановителна репетиция документален филм/България, 2004г./, режисьор Светослав Овчаров
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Глухар - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:30
    Царство; сезон 1, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 09:20
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 10:10
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Северна Америка: На ръба на дивото
  • 10:05
    В аквариума: Аквариум с формата на очна ябълка
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Повратен момент
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 11
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:50
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /41 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3922 епизод/п/
  • 10:50
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:20
    Далматинци под знамето на Бенковски документален филм
Пълна програма
  • 08:50
    The Mr Bean Animated Series
  • 09:20
    NEW! The Tom & Jerry Show
  • 09:30
    The Tom and Jerry Show
  • 09:45
    Tom & Jerry Kids
Пълна програма
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.2
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.10
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.21
Пълна програма
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 11,12
  • 09:15
    "Забравените от Хуарес" - драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор - Грегъри Нава, актьори - Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес, Антонио Бандерас, Джон Норман, Иринео Алварес, Ричард Барела, Рандъл Батинкоф, Хуан Диего Бото и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.13,14
  • 13:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.2, еп.8
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Луда по Стив" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Фил Трейл, актьори - Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кати Миксън, Кийт Дейвид, Кен Джонг и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 09:25
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 07:00
    "Нашвил", комедина драма, САЩ, 1975; реж. Робърт Олтман, с Кийт Карадайн, Джералдин Чаплин, Карен Блек, Рони Блакли, Лили Томлин, [15+]
  • 09:35
    "В ядрото", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Никола Букриеф, с Малик Зиди, Димитри Сторож, Амед Драме, Франсоа Сивил, Насим Си Амед, [15+]
  • 11:05
    "Обикновена история", драма, Франция, 1978; реж. Клод Соте, с Роми Шнайдер, Бруно Кремер, Клод Брасьор, Роже Пигот, Арлет Бонар, [12+]
  • 12:50
    "Демон", хорър - драма, Полша, 2015; реж. Марчин Врона, с Итай Тиран, Агниешка Зулевска, Томаш Шухардт, Анджей Грабовски, Катаржина Херман, [15+]
Пълна програма
  • 08:25
    "Боксьор марионетка", драма, САЩ, 2015; реж. Нейт Гуолтни, с Томас Хейдън Чърч, Терънс Хауърд, Бойд Холбрук, Рис Уейкфийлд, Марло Томас, [15+]
  • 09:55
    "Улика", комедия - мистерия, САЩ, 1985; реж. Джонатан Лин, с Айлийн Бренън, Тим Къри, Маделин Кан, Кристофър Лойд, Мартин Мъл, [12+]
  • 11:35
    "От сега нататък", драма, Швеция, 2015; реж. Магнус Фон Хорн, с Улрик Мунтер, Матс Бломгрен, Александер Нордгрен, Виеслав Комаса, Лоа Ек, [15+]
  • 13:15
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Amanpour.
  • 09:30
    News Special
  • 10:00
    New Day
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
Пълна програма
  • 09:05
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Синди Хейдън: Вуду дете
  • 10:00
    Асфалтови каубои: Водени от любов
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес Косуърт - първа част
Пълна програма
  • 09:02
    Екополис: Градеж на бъдещето
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 10:14
    Фабрика за храна: С японски привкус
  • 10:38
    Фабрика за домашни потреби: Па-па-па
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 16:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 17:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 08:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Париж-Рубе
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
Пълна програма
  • 08:45
    Империя за скрап, еп. 2
  • 09:15
    Страхотни изобретения, еп. 30
  • 09:40
    Голямото местене, еп. 3
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 4
Пълна програма
  • 08:50
    Night of the Jumps
  • 09:45
    Dew Tour Breckenridge
  • 10:40
    Silent Revolution
  • 11:35
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:00
    Здравословни гурме ястия
  • 09:30
    Здравословни гурме ястия
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:30
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 5
  • 09:35
    Уитни- втори сезон, еп. 13
  • 10:05
    Уитни- втори сезон, еп. 14
  • 10:30
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 08:35
    Монк - седми сезон, еп. 16
  • 09:30
    Отдел "Разследване", еп. 11
  • 10:35
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 9
  • 11:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 08:40
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 10:30
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 11:55
    "Киното, моя любов", документален, Румъния, 2015; реж. Александру Белк, [12+]
  • 13:10
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    История на християнството, еп. 1
  • 09:45
    Страхотни изобретения, еп. 13
  • 10:10
    Страхотни изобретения, еп. 28
  • 10:40
    Забранена история, еп. 1
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Хищник
  • 10:00
    Сам: Ето как започва всичко
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко е илюзия
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опакован, натоварен и всичко е… боклук?
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:30
    Detektiv Rockford
  • 09:35
    Castle
  • 10:30
    Navy CIS: L.A.
  • 11:25
    Navy CIS
Пълна програма
  • 09:05
    "Парламентът на живо"
  • 10:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Непорочност" - драма с Шер, Барбара Лондон, Стивън Уитакър, Том Нолан.
  • 10:05
    "Последните добри" - екшън с Браян Денехи, Джеф Фейхи, Бил Пакстън.
  • 11:50
    "Чери 2000" - екшън с Мелани Грифит, Дейвид Андрюс, Бен Джонсън.
  • 13:25
    "Добре дошли в извън-картата" - комедия с Джонатан Шеч, Род Тейлър, Сузи Портър.
Пълна програма
  • 08:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 09:40
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 10:30
    BLANCPAIN GT SERIES ASIA
  • 11:20
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
  • 10:30
    Zara Larsson: IN CTRL
  • 11:00
    Non Stop Hits!
  • 12:00
    MTV Asks Ed Sheeran
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 08:40
    Голяма гневна риба, еп. 13
  • 09:25
    Бебета в зоопарка, еп. 8
  • 09:55
    Дебели домашни любимци, еп. 2
  • 10:45
    Удивителни животни, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Големи ремонти: Аляска
  • 10:00
    Мегаструктури
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
Пълна програма
  • 08:37
    Най-чудатите твари в света: Експерти в оцеляването
  • 09:26
    Защо нападат акулите
  • 10:16
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 11:05
    Отмъщението на тигъра
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 09:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:25
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:00
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Жилет световен спорт
  • 10:00
    Мобил 1
  • 10:30
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 10:00
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 12:00
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
Пълна програма
  • 07:00
    Игрален филм
  • 10:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 11:05
    Игрален филм
  • 19:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 09:25
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 09:50
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 10:20
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
Пълна програма
  • 08:20
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 74 епизод
  • 09:15
    Щрак - комедийно шоу
  • 09:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Не искам кожата ми да виси: Ариел и Шанте
  • 10:00
    Кралят на тортите: Торта "въздушен балон" и малки щастливи сладкари
  • 10:30
    Кралят на тортите: Кораби, сонограми и драма със сестри
  • 11:00
    Най-лошите татуировки на Америка: Имаш си татуировка?
Пълна програма
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.2
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Най-добрите плажове
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Най-добрите плажове
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 08:45
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма, Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, 1994
  • 10:20
    Облачно с кюфтета, САЩ, приключенски/анимационен/комедия/семеен, 2009
  • 11:50
    Каспър, САЩ, семеен/детски, 1995
  • 13:30
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 2
  • 09:40
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 15
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 73
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 74
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Топ 50: Поп 2000 + срещу Поп 2010 +
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица - премиера
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 08:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
  • 09:50
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 4
  • 10:45
    Касъл - седми сезон, еп. 2
  • 11:40
    Завинаги - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 09:00
    SWIMWEAR
  • 09:30
    SWIMWEAR
  • 10:00
    SWIMWEAR
  • 10:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Недосегаемите" - 14 eп.
  • 09:30
    "Бар "Наздраве" - 2 и 3 еп.
  • 10:20
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.24
  • 11:10
    "ЦРУ" - еп.6
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 16 еп.
  • 09:55
    "На косъм" - 9 и 10 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 11 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 08:55
    Планета охотника
  • 09:20
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 09:50
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 10:20
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 08:15
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3
  • 09:15
    "Скандал" - сериал, сезон 3, /п/
  • 10:30
    "Черният списък" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:30
    "Кучето, което спаси лятото" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Smash Lab: Long Range Lifeboat
  • 09:15
    Cake Boss: Stained Glass and a Surprised Danny
  • 09:37
    Cake Boss: Fast Hands and a Flaming Pearl
  • 10:00
    Alaska Gold Diggers: Mining for Miners
Пълна програма
  • 09:05
    THIS DAY in history
  • 09:15
    SPOT ON THE MAP
  • 09:25
    WORTH SEEING
  • 09:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Да готвиш наистина
  • 10:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Париж-Рубе
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:40
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 10:30
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 11:55
    "Киното, моя любов", документален, Румъния, 2015; реж. Александру Белк, [12+]
  • 13:10
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
Пълна програма
  • 08:50
    The Lion Guard
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 10:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
Пълна програма
  • 09:05
    Secret Lives of Stepford Wives: Third Time's the Charm
  • 09:30
    Love the Way You Lie: The End of the Affair
  • 10:20
    Evil Stepmothers: Newlydead
  • 11:10
    Web of Lies: Fatal Friendship
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Coaches for Celebs
  • 09:16
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 09:45
    Special: Felix Baumgartner
  • 10:10
    Top: Freesports Air
Пълна програма
  • 08:55
    Wardens
  • 09:20
    Wardens
  • 09:45
    Fight To Survive
  • 10:10
    Fight To Survive
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Хищник
  • 10:00
    Сам: Ето как започва всичко
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко е илюзия
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опакован, натоварен и всичко е… боклук?
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 6, епизод 13, драма, семеен, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 15, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Мъжът с триона
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Подходящ за убийство
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Време на смърт: Албърт Уокър
  • 11:00
    Първите 48 часа: Третият мъж/Убийство за дребни пари
Пълна програма
  • 08:00
    Худ.фильм "Мио, мой Мио" 6+
  • 09:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 10:00
    Худ.фильм "Счастливого пути!" 12+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Жеравна 2011 - фестивал на народната носия" - документален филм /2 част
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    Punk'd
  • 09:25
    Instant Mom
  • 09:50
    Brotherhood
  • 10:15
    Brotherhood
Пълна програма
  • 09:00
    Ghostbusters Parody: Part 4 (18+)
  • 09:24
    Taxi Service (18+)
  • 09:52
    My Body's Telling Me Yes (18+)
  • 10:18
    Dirty-Talking Spinner Gets It Good (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Майкъл Джексън - зад завесите на Холивуд" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Алавес - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:00
    "Чарлз и Даяна: Първото десетилетие" - документален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /15 епизод/
  • 09:40
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 11:55
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
Пълна програма
  • 09:00
    Изборът на Адел
  • 10:30
    Сниф залавя крадеца
  • 11:50
    Сниф участва във войната
  • 13:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    На концерт: Джеф Каванда
  • 10:00
    Околосветско пътешествие
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Катрин Дестивел: Отвъд върховете
Пълна програма
  • 09:00
    Explosion Fight Night
  • 10:00
    Ultimate Taekwondo
  • 10:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 10:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 09:10
    Манди и съкровището на чероките
  • 10:55
    Лили Давид
  • 12:30
    Бандата над закона
  • 14:00
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 09:00
    Gymkhana Grid
  • 09:30
    Bubba's World
  • 10:00
    Bruce Lee Lives!
  • 10:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 09:20
    Планетата Европа (4)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Нефтохимик, пети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Марек - Левски (14-15), повторение
  • 10:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 28-и епизод, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бахрейн, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Abierto Monterrey Afirme presented by Mastercard, Монтерей (WTA International 2017 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота - (WTA International - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Съндърланд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 11:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Глазгоу, Шотландия, повторение
  • 15:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 23-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    Тайният живот на степфордските съпруги: Три пъти за щастие
  • 09:30
    Обичам да ме лъжеш: Краят на аферата
  • 10:20
    Зли мащехи: Прясно убийство
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
Пълна програма
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
Пълна програма
  • 09:00
    The Fishing TV Show - За шаран през лятото
  • 09:30
    Рибен рай, Уроци по английски фидер, 2 част - Тънкостите на шаранджийския метод
  • 10:00
    Риболовни излети - Тролене, 1. част
  • 10:30
    IHR приключения - Амазония 1. част
Пълна програма
  • 08:35
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
  • 10:20
    "Тини: Голямата промяна на Виолета", семеен - музикален, Испания, 2016; реж. Хуан Пабло Бускарини, с Мартина Стоесел, Хорхе Бланко, Адриан Салседо, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, [12+]
  • 12:00
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
  • 13:45
    "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Мая Форбс, с Марк Ръфало, Зоуи Салдана, Имоджин Володарски, Ашли Ауфдерхайд, Бет Диксън, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:15
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 11:15
    "Лабиринтът: В обгорените земи", фантастичен екшън, САЩ, 2015; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Джанкарло Еспозито, Ейдън Гилън, , [15+]
  • 13:25
    "Шанс І, 6 еп.", спортна драма, САЩ, 2012; реж. Хенри Брончтейн, с Дъстин Хофман, Денис Фарина, Джон Ортис, Ник Нолти, Кевин Дън, Ричард Кайнд, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:45
    Основной элемент. Большой телескоп. Увидеть больше
  • 09:15
    Энергия. Первые в космосе
  • 09:45
    Полигон. ТАВКР "Адмирал Кузнецов"
  • 10:40
    Юрий Гагарин. Семь лет одиночества
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 12:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол: Китайска суперлига
  • 09:30
    Голф: Открито първенство на Шънджън 2017
  • 12:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}