ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно публицистично предаване
  • 22:00
    Прокълнатите крале тв филм /10, последен епизод/ (12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.7
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Аз обичам България"- предаване на NOVA, нов сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Време за кино класика: Всичко за майка ми - комедия, драма, Испания, 1999 г.; режисьор: Педро Алмодовар; в ролите: Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто, Мариса Паредес, Елой Азорин, Кандела Пеня
  • 23:50
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 21:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 21:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 7, драма,  криминален, САЩ, 2015
  • 21:50
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 8, драма,  криминален, САЩ, 2015
  • 22:40
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:30
    Морски детективи; сезон 9, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 21:05
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 22:00
    Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Хиени
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Истински дявол
  • 23:50
    Братя в блатата: Ако в блатото падне дърво...
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 22:10
    "Тихият залив" - игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Медицинска практика с изглед: Добре дошли на остров Рюген" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "Местопрестъплението: Рум сървис" - тв филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Обирджийката игрален филм /Германия, 2013 г./, режисьор Кристиан Алварт, в ролите: Надежда Бренике, Чарли Хюбнер, Кен Дукен, Хайнц Хьониг и др.
Пълна програма
  • 21:05
    Пътуване с песента /Композиторът Тончо Русев на 85 години/ документален филм /2007 г./
  • 22:45
    Нако, Дако, Цако - шофьори комедия /1974 г./, режисьори: Иван Касабов и Мирослав Миндов, в ролите: Георги Калоянчев, Георги Парцалев, Никола Анастасов, Невена Коканова, Леа Иванова, Димитър Манчев и др.
Пълна програма
  • 21:25
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:35
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
Пълна програма
  • 21:00
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.
  • 23:30
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии" - приключенски, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори - Джо Пантолиано, Стив Куган, Логан Лърман, Пиърс Броснан и др.
Пълна програма
  • 21:30
    "Кухня" - комедиен сериал, с. 5
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 21:00
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 22:50
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джамати, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Шампоан", комедия, САЩ, 1975; реж. Хал Ашби, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Голди Хоун, Лий Грант, Джак Уордън, [15+]
  • 23:20
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:30
    African Voices
  • 23:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Спасителен отряд" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Кери Хироюки Тагава, Тарин Търнър, Джаклин Обрадорс, Дейвид Бари Грей, Чанън Ро и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Справедливост в тъмната гора: Пазете се
  • 22:00
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 5
  • 23:00
    Опасно за живота: Царете на съзиданието
Пълна програма
  • 21:10
    Невидими светове: В нашия свят
  • 22:00
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 22:50
    Създай прототип: Костюм за супергерой
  • 23:40
    Ловци на митове: Буболечки
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Късмет, Чарли
  • 23:00
    Ханк Зипзър
  • 23:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 21:30
    "Новият робот на Родни"
  • 22:30
    "Сурова наука"
  • 23:00
    "e?: Транспорт"
  • 23:30
    "Дъбът - изкуствата на оцеляването" - 2 ч.
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Пълна къща - 74 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Хофенхайм, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Конен спорт: "Клаш челъндж" Антверп
Пълна програма
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 3
  • 22:00
    Братски проекти, еп. 5
  • 22:20
    Братски проекти, еп. 6
  • 22:45
    Кино лаборатория, еп. 3
Пълна програма
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Night of the Jumps
  • 22:35
    Freeride World Tour 2016
  • 23:00
    Travellers with Skis
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 22:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 23:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 21:05
    Селест в града - игрален филм
  • 22:55
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 6
  • 23:55
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 13
  • 22:00
    Шерлок - втори сезон, еп. 1
  • 23:55
    Пропукване - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
Пълна програма
  • 21:10
    Забранена история, еп. 4
  • 22:00
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 1
  • 22:55
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 2
  • 23:50
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 22:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:25
    "Ото и музиката"
  • 21:40
    "Пингу"
  • 21:50
    "Твоят универсум"
  • 22:00
    "Чулурик"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Имате думата"/п/
  • 23:20
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:55
    "Бул Дърам " - драма / комедия / романс с Тим Робинс и Сюзън Сарандън.
  • 21:40
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 23:20
    "Къщата на игрите" - мистерии с Линдзи Круз, Джо Мантеня.
Пълна програма
  • 19:15
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 21:45
    MOBIL 1 THE GRID
  • 22:15
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:40
    RALLY SCHOOL - LAPLAND RALLY
Пълна програма
  • 21:30
    Абсурди
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Световна сцена
Пълна програма
  • 19:00
    Non Stop Party Hits! Top 40
  • 22:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 23:00
    World Stage
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Friday Night Rocking!
Пълна програма
  • 21:00
    Най-свирепите животни!, еп. 3
  • 21:55
    "Операция "Човекоядец", еп. 3
  • 22:50
    Ветеринар на хълма, еп. 7
  • 23:40
    Градът на бялата мечка, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Мегаструктури
  • 22:00
    Сервиз SOS
  • 23:00
    Мегаколи
Пълна програма
  • 21:26
    В кадър: Акула човекоядец
  • 22:15
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 23:03
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 23:52
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически супер сили
Пълна програма
  • 21:15
    Класика от Висшата Лига - Съндърланд - Фулъм (2010-11), повторение
  • 21:45
    Футбол: Норич Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Пълна програма
  • 21:30
    "Най-добър от всички!"
  • 22:55
    "Вечерният Ургант"
  • 23:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Алиса в Страната на чудесата" - фентъзи филм, САЩ, 2010
  • 23:20
    "Константин" - трилър, САЩ, 1995
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет световен спорт
  • 22:00
    Бойна вечер: Bellator
Пълна програма
  • 21:15
    "Let's Dance" - танцово шоу
Пълна програма
  • 20:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 21:50
    Концерт
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "Комедийната вечер на игрите с Паул Панцер" - шоу
  • 22:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 23:15
    "Страхотни момчета" - скеч комедийно шоу
  • 23:45
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    "Дневниците на уфолога" - повторение/
  • 23:30
    "Без ограничение" с водещ Г.Костадинов/ повторение/
Пълна програма
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 21:15
    Asterix erobert Rom
  • 22:55
    Lucky Luke - Das gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 19:50
    Вълчи тотем - приключенски, Китай/Франция, 2015, реж. Жан-Жак Ано
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 22:50
    Три цвята червено - драма, Франция/Полша, 1994,режисьор Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Збигниев Замаховски, Александър Бардини, Жан-Луи Трентинян
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: На път: Филаделфия
  • 22:00
    Пух на помощ: Епизод 3
  • 23:00
    Оженени от мама и татко: Заживяха ли щастливо?
Пълна програма
  • 21:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 22:00
    Приказка за Балчик
  • 22:30
    Песпонеделник, Веселина Бабаджанкова
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.3
Пълна програма
  • 21:30
    Най-добрите плажове
  • 22:00
    Строителство в Аляска
  • 23:00
    Живот в дървена вила
  • 23:30
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 21:30
    Най-добрите плажове
  • 22:00
    Строителство в Аляска
  • 23:00
    Живот в дървена вила
  • 23:30
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 21:10
    Кралството, Германия/САЩ, екшън/трилър, с Джейми Фокс, 2007
  • 23:00
    Дяволът в Емили Роуз, САЩ, ужаси/трилър, Лаура Лини и Том Уилкинсън, 2005
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Големите любовни истории на XX век: Крал Джордж VI и Кралица Елизабет" - 15 еп., документален филм
  • 22:30
    "Новото познание" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    От любов към храната - първи сезон, еп. 30
  • 22:00
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 25
  • 22:30
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 26
  • 23:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 24
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
  • 23:10
    "Полицаите от Чикаго" - крими сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Раят е на запад"- драма, Франция, реж. Коста Гаврас, с участието на : Рикардо Скамарчо, Юлиане Кьолер, Ерик Каравака, Улрих Тукур, Мона Ашач и др.
  • 23:00
    Сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 4
  • 22:00
    Империя - трети сезон, еп. 13
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 13
  • 23:50
    Изгнаник - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
  • 23:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 21:30
    DESIGNERS
  • 22:00
    LINGERIE
  • 22:30
    LINGERIE
  • 23:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 29 и 30 еп.
  • 22:00
    "Призрачни досиета" - 5 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
  • 23:40
    "На косъм" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 21:20
    По следам Хемингуэя
  • 21:50
    Популярная охота
  • 22:05
    Мой мир - рыбалка
  • 22:30
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 21:00
    "Омразната осморка" (премиера) - уестърн с уч. на Кърт Ръсел, Самюел Л. Джаксън, Чанинг Тейтъм, Дженифър Джейсън Лий, Уолтън Гогинс, Тим Рот, Демиан Бичир, Брус Дърн, Майкъл Медсън, Зоуи Бел и др.
Пълна програма
  • 21:15
    Treehouse Masters: Twenty Ton Texas Treehouse
  • 22:00
    Yukon Men: Feast or Famine
  • 22:45
    Yukon Men: New Kid in Town
  • 23:30
    LA Ink: Kat Minus Sixx
Пълна програма
  • 20:00
    JERRY MAGUIRE
  • 22:15
    STEP BY STEP
  • 22:20
    HERE AND THERE
  • 22:30
    ENGLISH IS THE KEY
Пълна програма
  • 21:30
    Чин представя удивителната Азия
  • 22:00
    Реза, принцът на подправките: Тайланд
  • 22:30
    Реза, принцът на подправките: Виетнам
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 21:00
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
Пълна програма
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    My Friends Tigger & Pooh
  • 22:00
    Gummi Bears
  • 22:30
    Miles From Tomorrow
Пълна програма
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 21:10
    Suspicion: A Sister's Suspicion
  • 22:00
    A Crime to Remember: Killer Prophet
  • 22:50
    American Monster: Home Video Hit
  • 23:40
    The Grim Sleeper: People Magazine Investigates
Пълна програма
  • 21:31
    Up Close With: Valery Rozov
  • 22:00
    Up Close With: Billy Wingrove
  • 22:25
    Red Bull Makin' It: New Zealand
  • 22:55
    Up Close With: Matthias Dandois
Пълна програма
  • 21:25
    Wardens
  • 21:50
    Wardens
  • 22:15
    Lindner's Fishing Edge
  • 22:40
    Lindner's Fishing Edge
Пълна програма
  • 21:00
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 22:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS
  • 22:00
    Мегаколи
  • 23:00
    Наркотици ООД 5
  • 23:55
    Наркотици ООД 5
Пълна програма
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.7
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:15
    Спасението; сезон 1, епизод 3, 2013
  • 22:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Време на смърт: Албърт Уокър
  • 22:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 23:00
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Худ.фильм "Окно в Париж" 12+
Пълна програма
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Читалище "Постоянство" - неугасващ свещник" - документален филм
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Пенчо Славейков и Мара Белчева" - документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    South Park
  • 22:25
    South Park
  • 22:50
    Review
Пълна програма
  • 21:23
    This One Is For My Neighbor (18+)
  • 21:45
    Stayin' Tight (18+)
  • 22:00
    Bubble Butt Gets A Juicy Double (18+)
  • 22:19
    Teens Like It Rough (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:30
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Нокаут игрален филм /САЩ, 2011 г/
  • 23:35
    Супер сериите предаване за фитнес
Пълна програма
  • 20:25
    Бурята
  • 22:00
    Доверие
  • 23:35
    Съперници
Пълна програма
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 21:30
    Красиви умове
  • 22:00
    Митични пътища
  • 23:00
    Техно-наука, еп.3
Пълна програма
  • 20:30
    NEW Deadline
  • 23:05
    Fight Exclusive Night
Пълна програма
  • 20:20
    Най-голямата женска надежда
  • 22:00
    Трима в нощта
  • 23:35
    Гарванът
Пълна програма
  • 21:30
    SLAM!
  • 22:00
    World of X Games 2015
  • 22:30
    EMENTA SB
  • 23:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:30
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 23:20
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 21:00
    "Viva la musica!"
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер /п./
  • 22:30
    "Анфас"- предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 23:00
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Левски - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Лудогорец - ЦСКА (14-15), повторение
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 14-и епизод
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 22:00
    Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 21:45
    Футбол: Нанси - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 21:10
    Подозирам те: Сестринско подозрение
  • 22:00
    Престъплението, което ще се помни: Проповедникът-убиец
  • 22:50
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 23:40
    Зловещият сънчо: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 21:30
    Ловна треска - На лов в околностите на Лошонц
  • 22:00
    Сватба на благородни елени в Шефаг
  • 22:30
    Ловна треска - Гълъби и пъдпъдъци в Надьсалонта
  • 23:00
    Риболов без граници - Бабушки от диви води
Пълна програма
  • 20:00
    "Тини: Голямата промяна на Виолета", семеен - музикален, Испания, 2016; реж. Хуан Пабло Бускарини, с Мартина Стоесел, Хорхе Бланко, Адриан Салседо, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, [12+]
  • 21:40
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 23:15
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Оливия Тейлър Дъдли, [12+]
  • 23:55
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 20:55
    "Истинска кръв VІІ, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
  • 22:30
    "Съвременно семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джефри Уокър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 23:00
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Eco Fashion Season 3 Ep3
  • 22:00
    The Best of Seven
  • 22:30
    Stefanie's Style Diaries: Positano Ep2
  • 23:00
    Color Story
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига
  • 22:50
    Студио "Баскетбол"
  • 23:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 20:30
    Професионални майстори на родеото
  • 21:45
    Студио "Баскетбол"
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}