ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня Публицистично предаване
  • 19:40
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 19:55
    Евровизия 2017/Германия/
Пълна програма
  • 18:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.22
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.13
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 17:00
    Битки за складово пространство
  • 18:55
    Футбол от младежката лига на УЕФА: Реал Мадрид . Бенфика Лисабон - пряко
  • 21:00
    Баскетбол от ГБЛ: топсреща - пряко
  • 23:00
    Футбол от Бундеслигата: обзор на мачовете от уикенда
Пълна програма
  • 13:45
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 18:15
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (четвърти етап)
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: "Гол: Специално"
  • 21:00
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Хофенхайм, пряко
Пълна програма
  • 18:25
    X-traordinary
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Dew Tour Breckenridge
Пълна програма
  • 18:00
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 18:50
    THE INSIDE LINE
  • 19:15
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 21:45
    MOBIL 1 THE GRID
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Марсилия - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 19:00
    Футбол: Метц - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Класика от Висшата Лига - Съндърланд - Фулъм (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

RTVi Russia 19:00
Сериал "Мотыльки" 12+
bTV Action 19:00
"Луцифер" - сериал, еп.7
bTV Comedy 19:00
"По средата" - сериал, с.4
bTV Lady 19:00
"Земя на честта" - сериал
Diema 19:00
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

BNT HD 18:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
Diema Sport 19:00
Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 19:00
Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
AXN Black 19:20
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
ТВ Европа 19:20
Спорт

Всички предавания

Филми

Skat+ 18:50
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Diema Family 19:00
"Моята карма" - сериен филм, /п/
Vivacom Arena 19:00
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
AXN White 19:05
Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}