ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
Пълна програма
  • 05:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.21
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.2
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
Пълна програма
  • 03:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Париж-Рубе
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Куриози
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
Пълна програма
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:55
    Silent Revolution
  • 07:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 07:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 05:40
    FIM MX BEHIND THE SCENE
  • 06:20
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 07:10
    ROAD RACING SERIES 2016
  • 08:00
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}