ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Хлор игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джей Алаймо, в ролите: Винсънт Донофрио, Кира Седжуик, Флора Крос, Райън Доноуху и др.
  • 14:05
    Телепазарен прозорец
  • 14:20
    Обзор "Лига Европа"
Пълна програма
  • 12:00
    "Ренегат" - с.3, еп. 16
  • 13:00
    Жребий за полуфиналите в Шампионска лига
  • 13:15
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
  • 15:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.2, еп.6
Пълна програма
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 13:50
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 14:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 12:30
    Футбол, Шампионска лига: Жребий за полуфиналите, пряко
  • 13:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 13:30
    Футбол, Лига Европа: Жребий за полуфиналите, пряко
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
  • 14:45
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап), пряко
Пълна програма
  • 12:00
    Travellers with Skis
  • 12:30
    Simple Session
  • 12:55
    X-traordinary
  • 13:25
    Mountain Movers
Пълна програма
  • 11:20
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 12:35
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 15:05
    AMA PRO MOTOCROSS 2016
  • 15:55
    AMA PRO MOTOCROSS 2016
Пълна програма
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
  • 13:00
    Футбол: Фулъм - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Футбол: Нант - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 13:30
    Италия, Серия А - обзор на кръга
  • 14:00
    Италия, Серия А: Пескара - Ювентус
Пълна програма
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 12:30
"Щурите съседи"- сериал
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Viasat History 12:35
Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
PRO 7 12:35
"Как срещнах майка ви" - сериал
Viasat Explorer 12:35
Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 12:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Eurosport HD 12:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
FilmBox Plus 13:00
Писмо до краля
BNT HD 13:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия обзор
Diema Sport 13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

HBO3 12:30
"Средностатистическо семейство ІХ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Viasat Nature/History HD 12:30
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите" - сериен филм
Telekabel 12:30
История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}