ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:00
    Възстановителна репетиция документален филм/България, 2004г./, режисьор Светослав Овчаров
Пълна програма
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.2
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.10
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.21
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 16:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 17:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Париж-Рубе
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (четвърти етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (трети етап)
Пълна програма
  • 08:50
    Night of the Jumps
  • 09:45
    Dew Tour Breckenridge
  • 10:40
    Silent Revolution
  • 11:35
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 08:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 09:40
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 10:30
    BLANCPAIN GT SERIES ASIA
  • 11:20
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Жилет световен спорт
  • 10:00
    Мобил 1
  • 10:30
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}