ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
Пълна програма
  • 12:25
    Ed Sheeran: Storytellers
  • 13:10
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 14:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 15:00
    Example: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 12:30
"Щурите съседи"- сериал
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Viasat History 12:35
Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
PRO 7 12:35
"Как срещнах майка ви" - сериал
Viasat Explorer 12:35
Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 12:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Eurosport HD 12:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
FilmBox Plus 13:00
Писмо до краля
BNT HD 13:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия обзор
Diema Sport 13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

HBO3 12:30
"Средностатистическо семейство ІХ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Viasat Nature/History HD 12:30
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите" - сериен филм
Telekabel 12:30
История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}