ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 22:00
    Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Хиени
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Истински дявол
  • 23:50
    Братя в блатата: Ако в блатото падне дърво...
Пълна програма
  • 21:00
    Справедливост в тъмната гора: Пазете се
  • 22:00
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 5
  • 23:00
    Опасно за живота: Царете на съзиданието
Пълна програма
  • 21:10
    Невидими светове: В нашия свят
  • 22:00
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 22:50
    Създай прототип: Костюм за супергерой
  • 23:40
    Ловци на митове: Буболечки
Пълна програма
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 3
  • 22:00
    Братски проекти, еп. 5
  • 22:20
    Братски проекти, еп. 6
  • 22:45
    Кино лаборатория, еп. 3
Пълна програма
  • 21:10
    Забранена история, еп. 4
  • 22:00
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 1
  • 22:55
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 2
  • 23:50
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 22:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Най-свирепите животни!, еп. 3
  • 21:55
    "Операция "Човекоядец", еп. 3
  • 22:50
    Ветеринар на хълма, еп. 7
  • 23:40
    Градът на бялата мечка, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Мегаструктури
  • 22:00
    Сервиз SOS
  • 23:00
    Мегаколи
Пълна програма
  • 21:26
    В кадър: Акула човекоядец
  • 22:15
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 23:03
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 23:52
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически супер сили
Пълна програма
  • 21:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 22:00
    Приказка за Балчик
  • 22:30
    Песпонеделник, Веселина Бабаджанкова
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.3
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}