ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    NEXO KNIGHTS (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:40
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 05:55
    МИКИ МАУС
  • 06:00
    Лолирок
  • 06:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}