ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.3
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 09:00
    Новините ON AIR
  • 09:20
    Днес в събота с Бойка Делиева
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:05
    Медиум; сезон 3, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 09:50
    Медиум; сезон 3, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 10:40
    Скорпион; сезон 1, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:25
    Скорпион; сезон 1, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Спасяване на диви животни: Епизод 4
  • 10:05
    Спасители на котки: Стар познайник
  • 10:30
    Спасители на котки: Проблеми с котешки драскотини
  • 11:00
    Да станеш ветеринар: Надпревара към финала
Пълна програма
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 10:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 09:00
    "Чекер Чан"
  • 09:35
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 11:03
    "Бебета в зоопарка"
  • 11:45
    "Луди по морето" - доку поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Чудо /п/
Пълна програма
  • 08:45
    The Garfield Show
  • 09:15
    Pink Panther and Pals
  • 09:45
    NEW Tom & Jerry Kids
  • 10:10
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.7-9
  • 11:00
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
  • 13:00
    "Верижна реакция" - драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс и др.
  • 15:00
    "Готъм" - сериал,с.2, еп.20,21
Пълна програма
  • 07:15
    "С любов, Роузи" - романтичен, комедия (САЩ, 2010)., режисьор - Крисчън Дитер, актьори - Крисчън Кук, Джейми Уинстоун, Тамсин Егертън, Сам Клафлин, Лили Колинс, Суки Уотърхаус, Лили Лейт, Джейк Менли, Ник Ли и др.
  • 09:15
    "Къща на сенките " -драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Джим Шеридан, актьори -  Даниел Крейг, Наоми Уатс, Рейчъл Уайз, Елиас Котеас и др.
  • 11:15
    "Тайната на горските пазители" - анимация, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2013), сценаристи - Джеймс В. Харт, Уилям Джойс, Том Дж. Астъл, Мат Ембър, Даниел Шер, режисьор - Крис Уедж
  • 13:15
    "Ерагон" - екшън ,фентъзи, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Стефан Фенгмайер, актьори - Джон Малкович, Каролин Шикези, Джеръми Айрънс, Едуърд Спелиърс, Сиена Гуилъри, Гарет Хедлънд, Даймън Хюнсоу, Робърт Карлайл, Алън Армстронг, Джеймс Бътлър и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.6
  • 10:00
    "Нощ в музея 2: Битката за Смитсоните" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2009), режисьор - Шон Леви, актьори - Джей Барушел, Бен Стилър, Ейми Адамс, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Бил Хедар, Ханк Азария, Стив Куган, Джон Бернтал и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Моето семейство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 08:50
    Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords)
  • 09:15
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 09:35
    Бен 10 (Ben 10)
  • 10:00
    Скуби-Ду: Чудовището от Лох Нес (Scooby-Doo and the Loch Ness Monster)
Пълна програма
  • 08:50
    "До скоро", късометражна драма, Германия, 2014; реж. Бенямин Волф, с Гертруд Рол, Хорст Вестфал, Юлия Рихтер, Рикардиа Брамли, Юлиан Меене, [12+]
  • 09:15
    "Жива стомана", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
  • 11:20
    "Дуел между братя: "Адидас" срещу "Пума"", биографична драма, Германия, 2016; реж. Оливер Доменгет, с Кен Дукен, Торбен Лийбрехт, Пико Фон Гроте, Надя Бекер, Хенк Бухолц, [12+]
  • 13:20
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
Пълна програма
  • 08:50
    "Варио", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Педро Морели, с Гаел Гарсия Бернал, Алисън Пил, Мариана Шименес, Джейсън Пристли, Тайлър Лабайн, [12+]
  • 10:30
    "Едно детство", драма, Франция, 2015; реж. Филип Клодел, с Алекси Матио, Анджелика Саар, Пиер Деладоншон, Жул Гузлин, Патрик Д'Aсумсао, [15+]
  • 12:15
    "Хора и птици", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Паскал Феран, с Джош Чарлс, Анаис Демусте, Рошди Зем, Камелия Жордана, Джефри Кантор, [12+]
  • 14:25
    "Шампоан", комедия, САЩ, 1975; реж. Хал Ашби, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Голди Хоун, Лий Грант, Джак Уордън, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:00
    Best of Quest
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Без любов" - комедия с уч. на Юлия Стинсхоф, Ламберт Хамел, Юлия-Мария Кьолер, Петер Франке и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Спасителен отряд" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Кери Хироюки Тагава, Тарин Търнър, Джаклин Обрадорс, Дейвид Бари Грей, Чанън Ро и др., /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 08:35
    Един мъж и една жена в пустошта: Луизиана
  • 09:30
    Как се прави...: Керамични грилове, пневматични щанци, фонтани, дървени дъски за сърф
  • 10:00
    Британски съкровища, американско злато: Страховито
  • 11:00
    В преследване на класически автомобили: Къде са сега?
Пълна програма
  • 09:02
    Фабрика за храна: Танци около шоколада
  • 09:26
    Как са го направили?: Метрото в Санкт Петербург/Копи Лувак/Чипове
  • 09:50
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 1
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Телешопинг
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:00
    "Въпроси от науката"
  • 10:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 10:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 11:00
    Професор Вучков - студиото на живота
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Конен спорт: "Клаш челъндж" Антверп
  • 10:00
    Колоездене: "Амстел голд"
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 08:35
    Голяма гневна риба, еп. 9
  • 09:20
    Рибар авантюрист, еп. 7
  • 10:05
    Рибар авантюрист, еп. 8
  • 11:00
    Риболовни войни, еп. 3
Пълна програма
  • 08:50
    AMA Motocross Series Highlights
  • 09:45
    Night of the Jumps
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Здравословни гурме ястия
  • 09:30
    Здравословни гурме ястия
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:30
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 15
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 15
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 07:55
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 4
  • 10:00
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 18
  • 11:00
    Убийства в Рая, еп. 2
  • 12:10
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 08:30
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 09:55
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [All+]
  • 11:10
    "Малката русалка: Началото на Ариел", анимация, САЩ, 2008; реж. Пеги Холмс, [All+]
  • 12:30
    "Пуешка мистерия на Джим Хенсън", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Кърк Р. Тачър, с Мери Стийнбъргън, Джей Харингтън, Грейъм Върчър, Женевиев Бюхнер, Рийз Алекзандър, [12+]
Пълна програма
  • 08:20
    Втората световна война: цената на империята, еп. 2
  • 09:15
    Втората световна война: цената на империята, еп. 3
  • 10:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 4
  • 11:05
    Втората световна война: цената на империята, еп. 5
Пълна програма
  • 09:05
    Президентът Обама: По собствените му думи
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: За пръчките и камъните
  • 13:00
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 09:05
    Navy CIS
  • 10:00
    Blue Bloods -Crime Scene New York
  • 11:00
    Blue Bloods -Crime Scene New York
  • 11:55
    Common Law
Пълна програма
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:30
    ТОП ШОП
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 08:40
    "Момичето от долината" - комедия с Никълъс Кейдж, Фредерик Форест, Дебора Форман, Елизабет Дейли.
  • 10:20
    "Той е моето момиче" - комедия с Дейвид Холидей, Т.К. Картър, Дженифър Тили.
  • 12:00
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 13:40
    "Бул Дърам " - драма / комедия / романс с Тим Робинс и Сюзън Сарандън.
Пълна програма
  • 08:50
    BIKE WORLD
  • 09:15
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 09:40
    RALLY SCHOOL - LAPLAND RALLY
  • 10:05
    DUBAI INTERNATIONAL BAJA
Пълна програма
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 11:00
    Видеолюбов
  • 11:30
    Видеолюбов
Пълна програма
  • 08:00
    This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    MTV Essentials: R&B Dance-Off
  • 11:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 12:30
    The Ride: Fifth Harmony
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:50
    Патрулиращи кучета, еп. 1
  • 09:15
    Патрулиращи кучета, еп. 2
  • 09:40
    Патрулиращи кучета, еп. 3
  • 10:10
    Патрулиращи кучета, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Арестувани зад граница 7
  • 10:00
    Арестувани зад граница 7
  • 11:00
    Опасни срещи
  • 12:00
    Суша
Пълна програма
  • 08:37
    72 опасни австралийски животни: Да виждаш червено
  • 09:26
    Да оцелееш в Серенгети
  • 10:16
    Орлите
  • 11:05
    72 опасни австралийски животни: Малки кръвопийци
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нант - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 09:40
    "Слово на пастора"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:10
    За 100 годишнината на Георгий Вицин. Премиера. "Чия е тази обувка?"
Пълна програма
  • 09:05
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 09:20
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 09:45
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Лестър - Атлетико М
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Байерн М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Борусия Д
Пълна програма
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:35
    "Трудна свалка" - комедия, САЩ, 2003
  • 10:50
    "Петзвезден романс" - романтична комедия, САЩ, 2002
  • 12:55
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 14:55
    "Майстори готвачи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:35
    Таврида
  • 10:10
    Игрален филм
  • 13:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 13:55
    "Смехопанорама"
Пълна програма
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 08:35
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:30
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Футболна сутрин
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:55
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 10:25
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 10:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 08:25
    Лятото на пинг-понга - семейна комедия, САЩ. 2013, с Майлс Маси, Еми Шокли, Джоузеф Маккотри, Анди Ридъл, Хелена Сийбрук
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:20
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Само за твоите очи
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Ти се сбогуваш, аз ти казвам "Здравей!"
  • 11:00
    Не искам кожата ми да виси: Епизод 3
  • 12:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Кърстен
Пълна програма
  • 09:00
    10 интересни факта за град Варна
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 08:25
    Довери ми се, САЩ, комедия/драма, с Фелисити Хъфман, Аманда Пийт, 2013
  • 10:00
    Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
  • 11:25
    Секретен екип, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, с Бен Стилър, Джефри Ръш, 1999
  • 13:25
    Ловен сезон, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2006
Пълна програма
  • 08:30
    "Пътуващите антиквари: Шекспир" - документален филм
  • 09:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Светлин Николаев" - 118 еп., предаване за изкуство
  • 10:00
    "Новото познание" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 2
  • 09:15
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 11
  • 09:45
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 12
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 67
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: Поп 2000 + срещу Поп 2010 +
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
Пълна програма
  • 07:00
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица-премиера
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 08:50
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 7
  • 09:20
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 8
  • 09:45
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 9
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 09:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 09:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 10:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 10:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 07:50
    "Недосегаемите" - 11-15 eп.
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 5 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 14 eп.
  • 13:40
    "Джейк и Дебелака" - еп.3-7
Пълна програма
  • 07:50
    "Джигитите отвръщат на удара" - 5-7 и 1 еп.
  • 09:30
    "Бърз отклик" - 1 и 2 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 3 еп.
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 12 и 13 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 08:50
    По следам Хемингуэя
  • 09:20
    Охота с луком
  • 09:45
    Советы бывалых
  • 10:00
    Подводная охота
Пълна програма
  • 08:15
    " Моят ирландски меден месец" - романтичен филм с уч. на Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
  • 10:30
    "В очакване на Купидон" - романтичен филм с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф, Тимъти Ботъмс, Марион Рос и др.
  • 12:30
    "Плажен тийн филм" - семеен филм с уч. на Рос Линч, Мая Мичъл, Грейс Фипс, Гарет Клейтън и др.
  • 14:40
    "Господари на вълните" - приключенски филм с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Treehouse Masters: Spirit House Retreat
  • 09:15
    Treehouse Masters: Sky High Spa
  • 10:00
    Treehouse Masters: Twenty Ton Texas Treehouse
  • 10:45
    Cake Boss: Coffins, Costumes & Cake on a Gurney
Пълна програма
  • 09:10
    60 TIPS FOR LEARNERS OF ENGLISH
  • 09:15
    MOVIE CLUB
  • 09:25
    ECTV EXTREME
  • 09:35
    SPOT ON THE MAP
Пълна програма
  • 09:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:00
    Гражданка в ранчото
  • 10:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 09:00
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Конен спорт: "Клаш челъндж" Антверп
  • 10:00
    Колоездене: "Амстел голд"
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите (пети етап)
Пълна програма
  • 08:30
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 09:55
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [All+]
  • 11:10
    "Малката русалка: Началото на Ариел", анимация, САЩ, 2008; реж. Пеги Холмс, [All+]
  • 12:30
    "Пуешка мистерия на Джим Хенсън", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Кърк Р. Тачър, с Мери Стийнбъргън, Джей Харингтън, Грейъм Върчър, Женевиев Бюхнер, Рийз Алекзандър, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
Пълна програма
  • 08:50
    Goldie & Bear
  • 09:15
    Miles From Tomorrow
  • 09:40
    Captain Jake and the Never...
  • 10:10
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 09:00
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 09:05
    Secret Lives of Stepford Wives: Third Time's the Charm
  • 09:30
    Young, Hot & Crooked: In Too Deep
  • 09:55
    Young, Hot & Crooked: Point Blank
  • 10:20
    Young, Hot & Crooked: Real Wolf of Wall Street
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Turncoat Footballers
  • 09:15
    In the Name of Good: Rugbymen in Haiti
  • 09:45
    Up Close With: Billy Wingrove
  • 10:10
    Red Bull Makin' It: New Zealand
Пълна програма
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    Shooting Gallery
  • 09:45
    Shooting Gallery
  • 10:10
    Penn's Big Water Adventures
Пълна програма
  • 09:05
    Президентът Обама: По собствените му думи
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: За пръчките и камъните
  • 13:00
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
Пълна програма
  • 09:00
    Арестувани зад граница 7
  • 10:00
    Опасни срещи
  • 11:00
    Суша
  • 12:00
    Майкъл Уеър: Без цензура
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.3
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, Унгария, 2016
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:00
    Градски кошмари: Гробът на терасата
  • 10:00
    Градски кошмари: Добрият самарянин
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "В огъня на борбата и любовта" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:25
    See Dad Run
  • 09:50
    Stand Up Express
  • 10:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 09:00
    Through The Glass Wall (18+)
  • 09:23
    Ghostbusters Parody: Part 1 (18+)
  • 09:49
    Ghostbusters Parody: Part 2 (18+)
  • 10:19
    Ghostbusters Parody: Part 4 (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Ladies Open Biel Bienne, Бил (WTA International - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Спортинг /Хихон/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Предаване за конен спорт
  • 09:30
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
  • 10:45
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Трентино
Пълна програма
  • 08:00
    Крокодилите 3
  • 09:25
    Път към Рая
  • 10:55
    Коко
  • 12:30
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    Всичко за животните, еп.13
  • 09:30
    Всичко за животните, еп.14
  • 10:00
    Околосветско пътешествие
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
Пълна програма
  • 09:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 11:30
    Explosion Fight Night
  • 12:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 12:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:35
    Татко
  • 09:50
    Крокодилите 2
  • 11:20
    Вратичката
  • 13:00
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 09:00
    Strangers in Danger
  • 09:30
    Munich Mash 2015
  • 10:00
    Bruce Lee Lives!
  • 10:30
    Monster Energy Pipeline Pro '08
Пълна програма
  • 09:05
    Животински лудории (11)
  • 09:30
    Животински лудории (12)
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Ключът към успеха" - външна продукция
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Монтана - Нефтохимик, пети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нанси - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 11:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 1 еп., спортно-обзорно предаване
  • 11:30
    Хандбал: Европейско първенство по хандбал за жени 2016 - финал (повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 23-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Мидълзбро - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 13:00
    "Преди кръга в английската Висша Лига" (2016-17), 33-и епизод
Пълна програма
  • 09:05
    Тайният живот на степфордските съпруги: Три пъти за щастие
  • 09:30
    Млад, готин и опасен: В дълбокото
  • 09:55
    Млад, готин и опасен: От упор
  • 10:20
    Млад, готин и опасен: Истинският Вълк от Уолстрийст
Пълна програма
  • 09:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване LIVE
  • 11:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 09:00
    The Fishing TV Show - Мряната
  • 09:30
    IPCC 2016. II. полуфинал
  • 10:00
    Риболовни излети - Тролене, 2. част
  • 10:30
    IHR приключения - Амазония 2. част
Пълна програма
  • 08:30
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 10:25
    "Шаферки", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мая Рудолф, Роуз Бърн, Мелиса МакKарти, Уенди МакЛендън-Кови, [12+]
  • 12:30
    "Филми и звезди ІХ, 17 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 13:00
    "Холивудски ченгета", екшън крими комедия, САЩ, 2003; реж. Рон Шелтън, с Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Грийнууд, Исая Уошингтън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 09:25
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 11:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
  • 11:35
    "Съвременно семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джефри Уокър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:55
    Диалоги о рыбалке. Дальний Восток. Горбуша
  • 09:25
    Большой скачок. Жаропрочные сплавы
  • 09:55
    Большой скачок. Аккумуляторы
  • 10:25
    Как мы изобрели мир. Автомобили
Пълна програма
  • 08:45
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 12:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 13:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Открито първенство на Шънджън 2017
  • 12:00
    Колоездене: "На колела"
  • 12:30
    Футбол: Байерн ТВ
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}