ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Неприлично предложение игрален филм /САЩ, 1993г./, режисьор Ейдриън Лайн, в ролите: Робърт Редфорд, Деми Мур, Уди Харелсън и др. (12)
  • 23:45
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    "А отборът" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2010), режисьор - Джо Карнахан, актьори - Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др.
  • 22:30
    "Добре дошли в джунглата" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Роб Мелцер, актьори - Жан-Клод Ван Дам, Адам Броуди, Роб Хубел, Кристен Щал, Мегън Бун и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "21" - с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Аарон Ю, Джейкъб Питс, Лорънс Фишбърн и др.
  • 22:30
    "Обществен враг" - с уч. на Уил Смит, Джийн Хекман, Джон Войт, Реджина Кинг, Бари Пепър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Лейла - комедия; Франция, 2011 г.; режисьор: Одри Еструго; в ролите: Лейла Бехти, Бенджамин Сиксу, Сесил Касел, Мари-Сона Конд
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 22:50
    Да си остане между нас - комедия, Хърватия, Сърбия, Словения, 2010 г.; режисьор: Райко Грлич; в ролите: Предраг Манойлович, Ксения Маринкович, Дария Лоренци, Наташа Доркич, Боян Навоич
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:20
    4исла; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 21:10
    4исла; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 22:00
    Медиум; сезон 5, епизод 13, криминален, мистерия, САЩ, 2009
  • 22:50
    Медиум; сезон 5, епизод 14, криминален, мистерия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 20:10
    Спасяване на диви животни: Епизод 4
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: До краен предел
  • 22:00
    Опасно правосъдие: Обезглавеният лос
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Епизод 8
Пълна програма
  • 20:10
    "Вълчият тотем" - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Избрано от "Неделник" с Волен Сидеров
  • 23:00
    "Скрийте усмивките си" - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед, включително футбол от Бундеслигата
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    " XXL дуел на двойките" - гейм шоу с Йорг Пилава
Пълна програма
  • 20:00
    Кадифе 2 сериен тв филм /13, последен епизод/
  • 21:15
    Докога, Маргарито концерт на Маргарита Хранова
  • 22:35
    Последно пътуване игрален филм /Австралия, 2009 г./, режисьор Глендин Айвин, в ролите: Хюго Уийвинг, Том Ръсел, Джон Бръмтън, Соня Суарес и др.
Пълна програма
  • 20:45
    Разследване игрален филм /2006 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Светлана Янчева, Красимир Доков, Христо Гърбов, Климент Денчев, Никол Кръстева, Атанас Атанасов и др.
  • 22:30
    Часът на българската музика: Група "Тангра" и Константин Марков
  • 23:35
    Европейски маршрути
  • 23:45
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 19:00
    "Код "Счупена стрела" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Джон Ву, актьори - Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Специалистът" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор - Луис Льоса, актьори - Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Агент в оставка" (САЩ, 2006) - екшън, комедия, режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
  • 21:00
    "Неудържим" - екшън, драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Тони Скот, актьори - Дейвид Уаршовски, Ти Джей Милър, Крис Пайн, Дензъл Уошингтън, Кевин Дън, Елизабет Матис, Росарио Доусън и др.
  • 23:00
    "Заклинанието" - трилър,ужаси (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Уан, актьори - Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Джои Кинг, Макензи Фой, Джоуи Кинг и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 22:30
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 23:30
    "Моето семейство" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "С Русия в сърцето" - сериал
  • 22:30
    "Камелот" - сериал
  • 23:30
    "Истински истории" - риалити поредица
Пълна програма
  • 20:40
    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)
  • 21:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 18:55
    "Жива стомана", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила III, 3 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 21:50
    "Изгубената магистрала", драма - мистерия, САЩ, 1997; реж. Дейвид Линч, с Бил Пулман, Патриша Аркет, Балтазар Гети, Робърт Блейк, Робърт Лоджия, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Варио", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Педро Морели, с Гаел Гарсия Бернал, Алисън Пил, Мариана Шименес, Джейсън Пристли, Тайлър Лабайн, [12+]
  • 21:30
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 23:35
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    Best of Quest
  • 21:00
    World Sport
  • 21:30
    News Special
  • 22:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Бермудите" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Хайди Келер, Зигфрид Раух, Хорст Науман и др.
  • 22:00
    "Лято в Гърция"- романтичен филм с уч. на Аглая Шишковиц, Костас Зомер, Юрген Тарач, Вангелис Диамантис, Алексис Георгулис и др, /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Старски и Хъч" - криминална комедия с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Снууп Дог, Джулиет Люис, Кармен Електра, Джейсън Бейтман, Ейми Смарт и др.
  • 22:00
    "Съпротива" - сериал, сезон 3
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване"
Пълна програма
  • 20:00
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 21:00
    Идрис Елба -боецът: Слабост
  • 22:00
    Идрис Елба - без ограничения: Драг състезания
  • 23:00
    Бойни ботове: Опасните 16 - Част 2
Пълна програма
  • 20:20
    Спортна наука: Епизод 8
  • 21:10
    Космосът на показ: Епизод 5
  • 22:00
    Фабрика за домашни потреби: Па-па-па
  • 22:25
    Фабрика за домашни потреби: Модерни плетеници
Пълна програма
  • 20:30
    Кей Си под прикритие
  • 21:00
    Принцесата и жабокът
  • 22:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:00
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 20:30
    "e? Проект"
  • 21:00
    "e? Архитектура посредник"
  • 22:00
    "Градината на Дарвин"
  • 23:00
    "Животът е подписва"
Пълна програма
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Сентинел - 4 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Борусия Д, пряко
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (пети етап)
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър, пряко
Пълна програма
  • 20:35
    Търсачи на съкровища, еп. 7
  • 21:15
    Търсачи на съкровища, еп. 8
  • 22:00
    Царе на дърворезбата, еп. 7
  • 22:20
    Царе на дърворезбата, еп. 8
Пълна програма
  • 20:45
    Night of the Jumps
  • 21:40
    Mountain Movers
  • 22:35
    IMMAF European Open
  • 23:30
    Glory Rewind
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Просто Лаура
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 20:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 16
  • 21:00
    Сготвено с любов- първи сезон, еп. 9
  • 21:30
    Сготвено с любов- първи сезон, еп. 10
  • 22:00
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Късметлията - първи сезон, еп. 3
  • 22:00
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 20
  • 22:55
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 19:25
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 21:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 22:30
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сийфрийд, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    Карпов - Каспаров: двама крале, в съперничество за една корона, еп. 0
  • 21:10
    Рим: Първата световна суперсила, еп. 2
  • 22:00
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини, еп. 1
  • 23:05
    Наполеон: Кампанията в Египет, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Къса предавка: Нещото
  • 21:00
    Планинари: На път
  • 22:00
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 23:00
    Лиипу и Питбула: Борба за пикапа
Пълна програма
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Документален филм
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
Пълна програма
  • 20:30
    Без монтаж, избрано от седмицата
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 19:15
    "Извинете, че дишам" - комедия с Рик Клас.
  • 21:10
    "От мошеник нагоре" - комедия / криминален със Стийв Мартин, Майкъл Кейн.
  • 23:00
    "Защо точно на мен?" - комедия с Кристоф Ламбер.
Пълна програма
  • 20:30
    FIA WRC BEST OF
  • 21:20
    THE INSIDE LINE
  • 21:45
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 22:35
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
  • 23:00
    MTV Brand New For 2017: The...
  • 23:45
    Yahoo! Wireless 2013: The Best...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Saturday Night Rocking!
Пълна програма
  • 20:10
    Ветеринар на хълма, еп. 10
  • 21:05
    Мамутите: гиганти от ледниковия период, еп. 1
  • 22:00
    Шокиращи природни прояви, еп. 2
  • 22:55
    Голяма гневна риба, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Дивата Русия
  • 21:00
    Лудото време на Ричард Хамънд
  • 22:00
    Вода и енергия: Калифорнийският обир
Пълна програма
  • 20:37
    Да оцелееш в Серенгети
  • 21:26
    Животни на годината за 2017 г.
  • 22:15
    Хипо срещу Кроки
  • 23:03
    В кадър: Акула човекоядец
Пълна програма
  • 20:30
    Класика от Висшата Лига - Съндърланд - Фулъм (2010-11), повторение
  • 21:00
    Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, директно , в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 23:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:10
    "Минута на славата". Нов сезон
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта" с Андрей Малахов
  • 22:50
    "Прожекторперисхилтон"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Най-хубавото шоу в света" - шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Спортът от първо лице
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 23:40
    Бойна вечер: Bellator
Пълна програма
  • 20:05
    "Експлозивно" - журнал
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата, 3-то мотошоу" - на живо
Пълна програма
  • 20:15
    "Абсолютният слух"
  • 20:55
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Огледалце, огледалце: Истинската история за Снежанка" - фентъзи филм, САЩ, 2012
  • 23:15
    "Нощен полет" - трилър, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    Изпълнения на Александър Лялиус -пиано/от предаването "Размисли и страсти"/
Пълна програма
  • 20:45
    Inspector Gadget
  • 21:15
    Tom & Jerry - Piraten auf Schatzsuche
  • 22:30
    Asterix erobert Rom
Пълна програма
  • 19:40
    Премиера: Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 22:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 22:20
    Адмирал - историческа драма, Русия, 2008г., Режисьор Андрей Кравчук, с Константин Хабенски, Елизавета Боярская, Сергей Безруков, Анна Ковалчук, Николай Бурляев и др
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 4
  • 21:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Непорочни цигански булки
  • 22:00
    6 дъщери: Петорен проблем
  • 23:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Ергенското парти
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 21:00
    Културни събития (Фестивали и събори) в България
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Български занаяти
Пълна програма
  • 20:00
    Загадки в Белия дом
  • 21:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Загадки в Белия дом
  • 21:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 19:25
    Седем души, САЩ, драма/романтичен, с Уил Смит, Росарио Доусън, 2008
  • 21:30
    Мумията се завръща, САЩ, приключенски/ фентъзи, Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Дуейн Джонсън - Скалата, 2001
  • 23:40
    Слипърс, САЩ, драма/трилър, с Робърт ДеНиро, Кевин Бейкън, Брад Пит, 1 номинация за Оскар, 1996
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Рицари и изменници: Стогодишната война - Семейни неприятности 1337 - 1360 г." - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Спести с Джейми - първи сезон, еп. 5
  • 21:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 22:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 23:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 25
Пълна програма
  • 18:00
    Парти хитове срещу класически балади
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
  • 21:15
    "Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия" - приключенски филм / комедия, Франция, 2012
  • 23:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
  • 21:30
    "Превъплъщенията на Казанова" - биографична музикална драма, Португалия, режисьор Михаел Щурмингер, участват: Джон Малкович, Фани Ардан, Вероника Ферес и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Салон за красота" - игрален филм
  • 21:35
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 12
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 16
  • 22:55
    "АПБ" - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:30
    SWIMWEAR
  • 21:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 21:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 22:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Бърз отклик" - 1 и 2 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 511 еп.
  • 22:00
    "Мътните води на престъпността" - 3 еп.
  • 22:50
    "Дневниците на надзорника" - 4 еп..
Пълна програма
  • 20:40
    Кариера
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:20
    Подводная охота
  • 20:50
    Охота с луком
  • 21:15
    Советы бывалых
  • 21:30
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Внедрени в час" - екшън-комедия с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Бри Ларсън, Дейв Франко, Роб Ригъл, Айс Кюб, Дерай Дейвис, Ели Кемпър и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 21:15
    BBQ Pit Wars: Georgia Big Pig Jig
  • 22:00
    LA Ink: Oh, Brother
  • 22:45
    LA Ink: Rock and Ink
Пълна програма
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Невъзможен ресторант
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бела и Булдозите
  • 21:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 19:25
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 21:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 22:30
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сийфрийд, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 20:25
    Doc McStuffins
  • 20:50
    PJ Masks
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    Mickey And The Roadster Racers S1
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бела и Булдозите
  • 21:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 20:20
    I'd Kill for You: Deadliest Catch
  • 21:10
    Nightmare Next Door: Hilltop Horror
  • 22:00
    Dead Silent: The Desert Drifter
  • 22:50
    Ghosts Of Shepherdstown: Do You Know You're Dead
Пълна програма
  • 20:40
    Up Close With: Billy Wingrove
  • 21:05
    Red Bull Makin' It: New Zealand
  • 21:30
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 22:00
    Football Stars: David Luiz
Пълна програма
  • 20:10
    Carter's W.A.R.
  • 21:00
    RMEF Team Elk
  • 21:25
    RMEF Team Elk
  • 21:50
    RMEF Team Elk
Пълна програма
  • 20:00
    Къса предавка: Нещото
  • 21:00
    Планинари: На път
  • 22:00
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 23:00
    Лиипу и Питбула: Борба за пикапа
Пълна програма
  • 20:00
    Лудото време на Ричард Хамънд
  • 21:00
    Вода и енергия: Калифорнийският обир
  • 23:00
    Лудото време на Ричард Хамънд
  • 23:55
    Лудото време на Ричард Хамънд
Пълна програма
  • 20:00
    "А отборът" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2010), режисьор - Джо Карнахан, актьори - Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др.
  • 22:30
    "Добре дошли в джунглата" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Роб Мелцер, актьори - Жан-Клод Ван Дам, Адам Броуди, Роб Хубел, Кристен Щал, Мегън Бун и др.
Пълна програма
  • 20:25
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2013
  • 20:55
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2013
  • 21:25
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 4, риалити, САЩ, 2013
  • 21:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:15
    Царство; сезон 3, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:10
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 22:10
    Друговремец; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 23:25
    Друговремец; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Основна улика
  • 22:00
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Джесика
  • 23:00
    Премиера Лия Римини: Сциентологията и след това: Появява се лидер
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    Концерт на група "Епизод"
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Паметниците на културата в София" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Огонь, вода и ржавые трубы. Х/ф
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Rules Of Engagement
  • 22:00
    South Park
Пълна програма
  • 20:35
    Hitched And Ditched (18+)
  • 21:00
    What A View (18+)
  • 21:22
    Like What You See? (18+)
  • 21:47
    Gettin' Jolly With Holly (18+)
Пълна програма
  • 19:15
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 23:35
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Нокаут игрален филм
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:30
    Обзор "Лига Европа"
Пълна програма
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    Любовниците от езерото Лагу
  • 21:00
    Номадски нощи
  • 22:00
    Бялото злато на Китай
  • 23:00
    История на френските тайни служби
Пълна програма
  • 20:45
    WUSHU Championship
  • 21:00
    Mercedes Benz Kickboxing Night
  • 22:55
    Xtreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:30
    Gatorade Sessions
  • 21:00
    Gone Mentawais
  • 22:00
    Stupidface
  • 23:00
    Stuntwood
Пълна програма
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 21:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п/
  • 22:30
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Верея - Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Професионален бокс: Международна галавечер в Сундсвал, Швеция, директно
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 23:35
    Тенис: Каролине Возняцки - Каролина Плишкова (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 21:10
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 21:45
    Баскетбол: Мач от НБА, запис
Пълна програма
  • 20:20
    Убивам заради теб: Смъртоносен улов
  • 21:10
    Кошмарни съседи: Ужасът на хълма
  • 22:00
    Мъртва тишина: Скитникът в пустинята
  • 22:50
    Духовете от Шепърдстаун: Знаеш ли, че си мъртва?
Пълна програма
  • 20:00
    Кино Европа: "Влюбените", романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., Сценарист и режисьор: Кристоф Оноре; В ролите: Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер
  • 22:15
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 23:45
    "Американски истории"
Пълна програма
  • 20:00
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 21:30
    "Изключи", психологическа драма, САЩ, 2012; реж. Хенри-Алекс Рубин, с Джейсън Бейтман, Хоуп Дейвис, Франк Грило, Паула Патън, Александър Скарсгард, [15+]
  • 23:25
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
Пълна програма
  • 18:45
    "Марсианецът", фантастична драма, САЩ, 2015; реж. Ридли Скот, с Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристън Уийг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, [12+]
  • 21:05
    "Пактът I, 3 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 22:00
    "Банши, Пенсилвания І, 1 еп. - Пилотен епизод", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Грег Яйтейнс, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 22:55
    "Банши, Пенсилвания І, 2 еп. - Веселбата", криминална драма, САЩ, 2013; реж. С. Дж. Кларксън, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 20:35
    Освободители. Штурмовики
  • 21:25
    Самый-самый. "Спрут-СД"
  • 21:55
    Самый-самый. РСЗО "Торнадо-Г". Су-35
  • 22:25
    Винни Джонс. Реально о России. Железнодорожники
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:40
    Студио "Футбол"
  • 23:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}