ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 04:50
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:20
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.1, еп.13
Пълна програма
  • 04:00
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 06:00
    Характери /п./
  • 06:30
    Клик /п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:05
    Медиум; сезон 5, епизод 16, криминален, мистерия, САЩ, 2009
  • 07:10
    Медиум; сезон 3, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 08:00
    Медиум; сезон 3, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 08:50
    4исла; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 05:02
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
  • 05:27
    Братя в блатата: Ухапан веднъж
  • 05:49
    Ловци на алигатори: Епизод 8
  • 06:36
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 04:35
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:00
    Америка днес /п/
  • 06:00
    Часът на зрителите /п/
  • 06:30
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /40 епизод/п/
  • 06:55
    5 минути София /п/
Пълна програма
  • 04:10
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 05:30
    Часът на зрителите /п/
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
  • 06:30
    Бърколино
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 04:30
    "Проклятието на спящата красавица" - фентъзи,  трилър,  мистерия (САЩ, 2016), режисьор - Пери Реджиналд Teo, актьори - Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.10-12
  • 11:00
    "Проклятието на спящата красавица" - фентъзи,  трилър,  мистерия (САЩ, 2016), режисьор - Пери Реджиналд Teo, актьори - Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.
Пълна програма
  • 03:30
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.5,6
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:15
    "Агент в оставка" (САЩ, 2006) - екшън, комедия, режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
  • 09:15
    "Ледена епоха 3: Зората на динозаврите" - анимация (САЩ, 2009), сценаристи - Майкъл Бърг, Питър Акерман, Майк Райс, Йони Бренер, режисьори - Карлос Салдана, Майкъл Търмайер
Пълна програма
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./- сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 07:00
    "Барът" - сериал
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 06:00
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:15
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 04:40
    "За едно момиче", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Марк Монхайм, с Ясна Фрици Бауер, Хайке Макач, Аурел Мантай, Симон Шварц, Лауриц Греве, [12+]
  • 07:00
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
  • 08:45
    "Доказателството", драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 10:25
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Тримей: Музика след "Катрина" III, 8 еп.", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
  • 07:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 08:55
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 10:35
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    World Sport
  • 05:30
    Eco Solutions
  • 05:45
    Make, Create, Innovate
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
  • 05:20
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:20
    "Специално разузнаване" - сериал, /п/
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:20
    Спасители на Еверест: Епизод 2
  • 05:10
    Мега влакове: Франция - безкрайните релси
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 06:25
    Как са го направили?: Епизод 8
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: Пържени картофи със завъртане
  • 05:24
    Фабрика за храна: Изобилие от риба
  • 05:48
    Фабрика за храна: С японски привкус
  • 06:12
    Фабрика за храна: Какво голямо парче
Пълна програма
  • 04:50
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:15
    Стридок
  • 05:40
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 05:55
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 02:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • 04:30
    "Тайните на квантовата физика"
  • 05:30
    "Градината на Дарвин"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (пети етап)
  • 06:30
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Майнц
  • 08:00
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:30
    Царе на дърворезбата, еп. 4
  • 06:05
    Деконструкция, еп. 4
  • 06:25
    Деконструкция, еп. 5
  • 07:15
    Треска за дървени къщи, еп. 1
Пълна програма
  • 05:00
    Mountain Movers
  • 05:55
    X Games - Oslo
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    AMA Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Шансът на моя живот - игрален филм
  • 06:00
    Имало едно време - пети сезон, еп. 13
  • 06:50
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 16
  • 07:45
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 04:50
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 9
  • 05:10
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 3
  • 06:45
    Ирис - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:30
    "Семена на злото", драма, САЩ, 2015; реж. Шоун Ку, с Рейчъл Карпани, Джеймс Маслоу, Джейсън Люис, Антъни Конечни, Сами Ханрати, [15+]
  • 07:00
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 08:30
    "Филми и звезди ІХ, 17 еп.", документален, Холандия, 2017; [All+]
Пълна програма
  • 04:40
    Загадки в музея, еп. 3
  • 05:35
    Невидими убийци у дома след войната, еп. 0
  • 06:35
    Времето, което промени света, еп. 6
  • 07:00
    Страхотни изобретения, еп. 13
Пълна програма
  • 04:55
    Пета предавка: Епизод 5
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Оръжия и клизми
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 29 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:35
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
  • 05:35
    "Клоуни убийци от космоса" - фантастика / комедия / ужаси с Грант Крамер, Сузане Снайдер, Джон Алън Нелсон, Джон Вернон.
  • 07:00
    "Помощ" - драма с Джеймс Уудс, Шон Янг.
  • 08:35
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
Пълна програма
  • 04:50
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 05:50
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 06:45
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 07:35
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 04:00
    Alessia Cara's Soulful Stars
  • 05:30
    The Ride: Fifth Harmony
  • 06:15
    Non Stop Hits!
  • 07:00
    Tinie Tempah: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Парк за всички сезони, еп. 12
  • 05:30
    Парк за всички сезони, еп. 13
  • 06:00
    Дебели домашни любимци, еп. 4
  • 06:55
    Дебели домашни любимци, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Хроники на дивото
  • 05:20
    Голямата картина с Кал Пен
  • 05:35
    Хроники на дивото
  • 06:00
    Сега или никога
Пълна програма
  • 04:40
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв
  • 05:26
    72 опасни австралийски животни: Да виждаш червено
  • 06:13
    Животни на годината за 2017 г.
  • 07:00
    Диво меню: Плодът на изкушението
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Норич Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:45
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    Игрален филм "По главната улица с оркестър"
Пълна програма
  • 05:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:45
    "Умирай трудно 3" - екшън филм, САЩ 1995
  • 05:30
    "14 часа" - драма, САЩ, 2005
  • 06:45
    "Малколм" - сериал
  • 07:30
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
Пълна програма
  • 03:15
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 04:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 06:05
    Игрален филм
  • 07:40
    Игрален филм
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 04:20
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:30
    "Свършихме ли вече?" - комедия, САЩ, 2007
  • 07:05
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 09:05
    Неделно токшоу
Пълна програма
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Peter Hase
  • 07:30
    Peter Hase
Пълна програма
  • 02:30
    Пророците на научната фантастика - документална поредица - 7 и 8 част
  • 06:10
    Биографии на прочути личности: Кралският живот на принц Уилям
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 48 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 21 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:24
    Истории за духове: Тунелът на смъртта
  • 05:12
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
  • 05:36
    Кралят на тортите: Хокейни шайби, сладкиши и нахалната Грейс
  • 06:00
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 06:00
    Импресия Ирландия
  • 06:30
    Тунис, Фригуа
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:30
    Последното завещание на Нобел, Швеция, драма/мистерия/трилър, 2012
  • 05:45
    Гениалният Боби Джоунс, САЩ, биографичен/драма, с Джим Кавийзъл, 2004
  • 07:50
    Теория на хаоса, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 09:15
    Рики Боби: Лудият на макс, САЩ, комедия/спортен, 2006
Пълна програма
  • 05:00
    "Големите любовни истории на XX век: Мерилин Монро и Джо Ди Маджио" - 24 еп., документален филм
  • 05:30
    "Рицари и изменници: Стогодишната война - Семейни неприятности 1337 - 1360 г." - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Пътуващите антиквари: Диамантен юбилей" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 188
  • 05:15
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 177
  • 05:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 47
  • 05:40
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 178
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 08:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:10
    "Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия" - приключенски филм / комедия, Франция, 2012
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 04:45
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17
  • 05:10
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 10
  • 05:35
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 11
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:00
    LINGERIE
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Майнц
  • 08:00
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:10
    "От време на време" - еп.8
  • 05:40
    "Бар "Наздраве" - еп.4
  • 06:10
    "Нова мисия невъзможна" - 10 еп.
  • 07:00
    "Защитниците" - 10 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Истински спасителни операции" - 15 и 16 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 125 и 126 еп.
  • 07:50
    "Джигитите отвръщат на удара" - 2-5 еп.
  • 09:30
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:00
    На охотничьей тропе
  • 05:25
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 05:50
    Нахлыст на разных широтах
  • 06:20
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:40
    "Смахнатият професор" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джейда Пинкет-Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Дейв Чапел, Джон Ейлс и др., /п/
  • 06:00
    "Ключът към моето сърце" - романтичен с уч. на Триша Хелфър, Джей Ти Ходжис, Марк Луц, Кристина Росато и др., /п/
  • 08:00
    "Шаферка под прикритие" - романтичен с уч. на Брук Бърнс, Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи и др.
  • 10:20
    "Господари на вълните" - приключенски филм с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др., /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Treehouse Masters: Canopy Clubhouse
  • 05:30
    Cats 101: American Shorthair, Savannah, Scottish Fold, Persian, Ragdoll, Sphynx
  • 06:15
    Cats 101: Maine Coon, Egyptian Mau, Siamese, Himalayan, Oriental, Turkish Angora
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 11
Пълна програма
  • 05:05
    GADGET-X
  • 05:20
    ENGLISH 911
  • 05:25
    3WAYS2
  • 05:40
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 05:05
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (пети етап)
  • 06:30
    Колоездене: "Флеш Валон"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:30
    "Семена на злото", драма, САЩ, 2015; реж. Шоун Ку, с Рейчъл Карпани, Джеймс Маслоу, Джейсън Люис, Антъни Конечни, Сами Ханрати, [15+]
  • 07:00
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 08:30
    "Филми и звезди ІХ, 17 еп.", документален, Холандия, 2017; [All+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:05
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 04:36
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Married To Death
  • 05:24
    I Almost Got Away With It: Got to Prey on Tourists
  • 06:12
    I Almost Got Away With It: Got to Make You a Superstar
  • 07:00
    I'd Kill for You: The Crusader's Son
Пълна програма
  • 04:30
    Top 11: Brazil
  • 05:30
    The Burning Issue: Episode 3
  • 06:00
    Football Stars: David Luiz
  • 06:30
    Football Stars: Kaka
Пълна програма
  • 04:55
    Best of the West, The
  • 05:20
    Best of the West, The
  • 06:00
    Eastman's Hunting TV
  • 06:25
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 04:55
    Пета предавка: Епизод 5
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Оръжия и клизми
Пълна програма
  • 05:00
    Сега или никога
  • 05:20
    Нито едното
  • 05:45
    Теория на глупостта
  • 06:10
    Без закони
Пълна програма
  • 04:50
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:20
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.1, еп.13
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 1, риалити, САЩ, 2013
  • 10:30
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 7, епизод 6, драма, семеен, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Пет убийства, едно семейство… и един убиец
  • 06:00
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
  • 07:00
    Първите 48 часа: Хеликоптерът
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Манчестър
Пълна програма
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 05:00
    "Паметниците на културата в София" - документален филм
  • 05:30
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /2 част
  • 06:00
    Класическа музика: Концерт в памет на Вили Казасян - Джаз-аранжименти на Васил Спасов
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /2 част
Пълна програма
  • 05:05
    Jackass
  • 05:30
    See Dad Run
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:00
    Student Search (18+)
  • 05:27
    Super Happy Fun Fuck (18+)
  • 05:44
    Our Secret Place (18+)
  • 06:00
    Dirty Divorcee (18+)
Пълна програма
  • 04:30
    "Най-силните мъже на света" - 4 еп., спортно-забавно предаване
  • 06:00
    "Най-силните мъже на света" - 1 еп., спортно-забавно предаване
  • 06:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 1 еп., спортно-обзорно предаване
  • 07:00
    Тенис: Ladies Open Biel Bienne, Бил (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 02:30
    Лека атлетика: Световен шампионат за щафети пряко предаване от Насау /Бахамски о-ви/
  • 05:45
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /15 епизод/
Пълна програма
  • 04:05
    Малкият голям цирк
  • 06:40
    Скаутско приключение
  • 08:05
    Писмописецът
  • 09:30
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    По следите на кармата
  • 06:00
    За островите и хората: Сумба
  • 07:00
    Великият глад на Мао
  • 08:00
    Връзки: Споделените земи
Пълна програма
  • 05:05
    Bangkok Fight Night
  • 06:45
    WUSHU Championship
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 04:20
    Татко
  • 06:50
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:05
    Любов и други неприятности
  • 09:35
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 05:00
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
  • 06:00
    Making of Riding Waves
  • 06:30
    Monster Energy Pipeline Pro '08
  • 07:00
    2007 Roxy Chicken Jam
Пълна програма
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    "Нотни булеварди"
  • 05:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
  • 06:00
    "Шпионката на Коко"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Мач от НБА, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Лудогорец - ЦСКА (14-15), повторение
  • 11:00
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:10
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, двойки, повторение)
  • 10:00
    Тенис: Светлана Кузнецова - Елена Веснина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша Лига, запис
  • 10:00
    Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър, първи полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Женен за смъртта
  • 05:24
    Почти ми се размина: Туристи на прицел
  • 06:12
    Почти ми се размина: Суперзвезда
  • 07:00
    Убивам заради теб: Синът на скитника
Пълна програма
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:00
    "Американски истории", (п)
  • 06:30
    "Майсторски клас" - токшоу на BIT, (п)
  • 07:30
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
Пълна програма
  • 05:00
    Ловна треска - На лов в околностите на Лошонц
  • 05:30
    Сватба на благородни елени в Шефаг
  • 06:00
    Ловна треска - Гълъби и пъдпъдъци в Надьсалонта
  • 06:30
    Риболов без граници - Бабушки от диви води
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 06:25
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:00
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 08:30
    "Лоракс", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Кайл Болда, Крис Рено, със Зак Ефрън, Бети Уайт, Тейлър Суифт, Дани ДеВито, Ед Хелмс, [0+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Филми и звезди ІХ, 12 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 05:25
    "Банши, Пенсилвания I, 10 еп. - Лудешка бъркотия", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХІV, 13 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Color Story
  • 05:30
    Catwalk Stories Ep2
  • 06:00
    Fashion Exposed
  • 06:30
    From the Runway
Пълна програма
  • 04:45
    Андреевский флаг. Фильм второй
  • 05:45
    Основной элемент. Большой телескоп. Увидеть больше
  • 06:15
    Битва за "Салют". Космический детектив
  • 07:00
    Освободители. Штурмовики
Пълна програма
  • 03:10
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 06:50
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 08:30
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 05:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 08:00
    Голф: Открито първенство на Шънджън 2017
  • 12:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 15:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 05:05
Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
bTV 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
bTV HD 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:30
Екстремни водни паркове
Travel Channel HD 05:30
Екстремни водни паркове
Eurosport 2 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Mtel Sport 2 06:00
Голф: Европейски тур

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:05
"Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
VOX 05:15
"Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
TV1000 05:20
Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}