ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:40
    Пътешествие около света за 80 дни 3-сериен игрален филм /2 част/п/
  • 02:15
    Зелената линейка /п/
  • 03:15
    Светът на Япония /п/
  • 03:25
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 01:20
    "Черни платна" - сериал, с. 2, еп.12
  • 02:20
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 03:50
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 3,4
  • 04:50
    "Търси се…" /п./- токшоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Посади любов" - с уч. на Джеси Шрам, Джеси Хътч, Линда Бойд и др. /п/
  • 04:00
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:20
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 02:20
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 03:20
    Дзенга
  • 03:30
    VIB /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:20
    Медиум; сезон 5, епизод 14, криминален, мистерия, САЩ, 2009
  • 02:10
    Медиум; сезон 5, епизод 15, криминален, мистерия, САЩ, 2009
  • 02:55
    Медиум; сезон 5, епизод 16, криминален, мистерия, САЩ, 2009
  • 03:40
    Медиум; сезон 5, епизод 17, криминален, мистерия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 00:45
    Северна Америка: Дивото зове
  • 01:40
    Северна Америка: Няма къде да се скрием
  • 02:35
    Северна Америка: Научи се от малък или умри
  • 03:25
    Северна Америка: На ръба на дивото
Пълна програма
  • 01:30
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 03:30
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:15
    "Арбитраж" - игрален филм, копродукция, 2012
  • 02:55
    "Законът на алчността" - игрален филм, Испания, 1986
  • 04:35
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:25
    Кадифе 3 сериен тв филм /1 епизод/п/
  • 02:45
    Потребителската кошница /п/
  • 03:15
    Прекрасен живот игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Алехандро Чомски, в ролите: Джеси Гарсия, Анджела Сарафян, Бай Лин, Малтъм Къмбъл и др.
  • 04:35
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 01:10
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 02:10
    Иде нашенската музика фолклорно шоу
  • 03:10
    Светът е 7 /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 00:00
    "Нинджа 2: Пътят на отмъщението" -  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор - Исак Флорентин, актьори - Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др.
  • 01:45
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.10-12
  • 04:30
    "Проклятието на спящата красавица" - фентъзи,  трилър,  мистерия (САЩ, 2016), режисьор - Пери Реджиналд Teo, актьори - Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 01:15
    "Заклинанието" - трилър,ужаси (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Уан, актьори - Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Джои Кинг, Макензи Фой, Джоуи Кинг и др.
  • 03:30
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.5,6
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:15
    "Агент в оставка" (САЩ, 2006) - екшън, комедия, режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Барът" /п./ - комедиен сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Майк и Моли" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:10
    "Тайните на времето" - сериал
  • 03:40
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 05:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 06:00
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
Пълна програма
  • 01:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 02:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 02:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 03:10
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
Пълна програма
  • 00:30
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 02:15
    "Писък 3", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Патрик Демпси, Джени МакКарти, [18+]
  • 04:10
    "Разруха", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Раду Михай, с Павле Чемерикик, Ана Чонтеа, Небойса Глоговак, Ремус Маргинеану, Сербан Павлу, [12+]
  • 04:40
    "За едно момиче", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Марк Монхайм, с Ясна Фрици Бауер, Хайке Макач, Аурел Мантай, Симон Шварц, Лауриц Греве, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 02:40
    "Нощта на живата Деб", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Ранкън, с Мария Тейър, Майкъл Касиди, Рей Уайз, Сид Уайлдър, Крис Маркет, [18+]
  • 04:05
    "Тримей: Музика след "Катрина" III, 8 еп.", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
  • 07:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Amanpour.
  • 02:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 03:00
    Talk Asia
  • 03:30
    News Special
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 04:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
  • 05:20
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Необяснимо: Извънземен дъжд, гръм на плажа и ръкописът на Войних
  • 01:50
    Дивото семейство от Аляска: епизод 12
  • 02:40
    Треска за злато: Играта свърши
  • 03:30
    Колелото: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:20
    Невидими светове: В нашия свят
  • 02:10
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 03:00
    Ловци на митове: Обратно инженерство
  • 03:48
    Ловци на митове: Забърсване на покривка/Силата на ума
Пълна програма
  • 01:25
    Бини и призракът
  • 01:55
    Хрониките на Евърмур
  • 02:20
    Хрониките на Евърмур
  • 02:45
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:15
    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 30 кръг: обзор
  • 02:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
Пълна програма
  • 01:30
    "Природни технологии"
  • 02:30
    "Музей на живота - природонаучният музей във Виена"
  • 03:20
    "Футурис"
  • 03:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 02:30
    Професор Вучков - студиото на живота
  • 04:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:05
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (пети етап)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 02:10
    Новини
  • 02:15
    Мотокрос: Гран При на Европа
  • 03:00
    Футбол, Бундеслига: Фрайбург - Байер
Пълна програма
  • 00:30
    Царе на дърворезбата, еп. 4
  • 06:05
    Деконструкция, еп. 4
  • 06:25
    Деконструкция, еп. 5
  • 07:15
    Треска за дървени къщи, еп. 1
Пълна програма
  • 01:20
    TNA: Greatest Matches
  • 02:15
    TNA: Greatest Matches
  • 03:10
    The Prophet
  • 04:05
    IMMAF European Open
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 02:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 03:00
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 00:50
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 17
  • 01:45
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 18
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 17
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:45
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 2
  • 01:40
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 7
  • 02:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 8
  • 03:05
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:45
    "Дедпул", екшън - комедия, САЩ, 2016; реж. Тим Милър, с Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Ед Скрийн, Т. Дж Милър, Джина Карано, [18+]
  • 02:30
    "Съседското момче", психотрилър, САЩ, 2015; реж. Роб Коен, с Дженифър Лопес, Райън Гузман, Джон Корбът, Иън Нелсън, Кристин Чиноует, [18+]
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:30
    "Семена на злото", драма, САЩ, 2015; реж. Шоун Ку, с Рейчъл Карпани, Джеймс Маслоу, Джейсън Люис, Антъни Конечни, Сами Ханрати, [15+]
Пълна програма
  • 01:15
    Оръжия, променили света, еп. 6
  • 02:10
    Ловци на митове, еп. 5
  • 03:00
    Средновековните мъртъвци, еп. 7
  • 03:50
    Най-големите измами в историята, еп. 6
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
  • 02:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 03:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 04:00
    Лесни машини за големи пари: Страхотният шевролет
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 29 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.
Пълна програма
  • 01:35
    " Отгатни колко те обичам"
  • 02:00
    "Паленца"
  • 02:25
    "Време за игра"
  • 02:35
    "ЯЯ и Зук"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Клоуни убийци от космоса" - фантастика / комедия / ужаси с Грант Крамер, Сузане Снайдер, Джон Алън Нелсон, Джон Вернон.
  • 02:00
    "Пираня" - фантастика / филм на ужасите с Брадфорд Дилман, Киинан Уин, Хедър Мензис, Кевин МакКарти.
  • 03:35
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
  • 05:35
    "Клоуни убийци от космоса" - фантастика / комедия / ужаси с Грант Крамер, Сузане Снайдер, Джон Алън Нелсон, Джон Вернон.
Пълна програма
  • 01:15
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 02:05
    STOP AND GO
  • 02:20
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 03:10
    IRISH NATIONAL RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 01:00
    Пролетна ваканция с дядо
  • 02:00
    Екс он дъ бийч
  • 03:00
    Акапулко
  • 03:45
    Само хитове
Пълна програма
  • 00:45
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 02:15
    The Ride: Fifth Harmony
  • 03:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 04:00
    Alessia Cara's Soulful Stars
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:50
    Супер-ветеринар, еп. 23
  • 01:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
  • 02:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
Пълна програма
  • 00:55
    Геният
  • 01:50
    Живот в Космоса
  • 02:40
    Арестувани зад граница 7
  • 03:25
    Хроники на дивото
Пълна програма
  • 01:30
    Тайният риф на Куба
  • 02:18
    Хоаниб - тайните на пустинните слонове
  • 03:06
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв
  • 03:54
    Брегът на хиените
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:25
    Игрален филм. "Частен детектив, или Операция "Кооперация"
  • 03:00
    Игрален филм. "Убийство на улица Данте"
  • 04:45
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Автограф" - ток-шоу
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:45
    "Лабиринтът: Невъзможно бягство" - фантастичен филм, САЩ, 2014
  • 03:45
    "Умирай трудно 3" - екшън филм, САЩ 1995
  • 05:30
    "14 часа" - драма, САЩ, 2005
  • 06:45
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Милан - Емполи
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:55
    "Петдесет нюанса сиво" - драма / еротичен филм, САЩ, 2015
  • 03:15
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 04:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 06:05
    Игрален филм
  • 07:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:10
    "Малки големи звезди" - шоу за таланти с Томас Готшалк
  • 02:45
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 04:20
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:30
    "Свършихме ли вече?" - комедия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 02:00
    "Паралакс" - публицистично предаване/ повторение /
  • 03:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Peter Hase
  • 07:30
    Peter Hase
Пълна програма
  • 00:45
    Малкият остров - трилър, криминален, Испания, 2014, режисьор Алберто Родригес, с Хавиер Гутиерес, Раул Аревало, Мария Варод
  • 02:30
    Пророците на научната фантастика - документална поредица - 7 и 8 част
  • 06:10
    Биографии на прочути личности: Кралският живот на принц Уилям
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 48 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Истории за духове: Къщата на скръбта
  • 02:00
    Всяка минута се ражда нов живот: Епизод 14
  • 02:48
    Гаджето ми ме бие
  • 03:36
    Бременни зад решетките: Аз съм опасна престъпничка
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 06:00
    Импресия Ирландия
  • 06:30
    Тунис, Фригуа
Пълна програма
  • 01:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Трудни пътешествия: Индия
  • 03:30
    Трудни пътешествия: Индия
Пълна програма
  • 01:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Трудни пътешествия: Индия
  • 03:30
    Трудни пътешествия: Индия
Пълна програма
  • 01:35
    Да срещнеш Джо Блек, САЩ, фентъзи/романтичен, Антъни Хопкинс, Брад Пит, 1998
  • 04:30
    Последното завещание на Нобел, Швеция, драма/мистерия/трилър, 2012
  • 05:45
    Гениалният Боби Джоунс, САЩ, биографичен/драма, с Джим Кавийзъл, 2004
  • 07:50
    Теория на хаоса, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 01:00
    "Пътуващите антиквари: Диамантен юбилей" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Елена Атанасова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да обичаш Зимата?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Българска царска династия Шишмановци" - I част, документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 18
  • 01:55
    От любов към храната - първи сезон, еп. 29
  • 02:20
    От любов към храната - първи сезон, еп. 30
  • 02:45
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 25
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 08:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:10
    "Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия" - приключенски филм / комедия, Франция, 2012
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:30
    "ТВ меню"/п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Империя - трети сезон, еп. 13
  • 01:45
    Кости - шести сезон, еп. 20
  • 02:30
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 03:15
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Big Tunes!
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 02:10
    Новини
  • 02:15
    Мотокрос: Гран При на Европа
  • 03:00
    Футбол, Бундеслига: Фрайбург - Байер
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Прелюбодейци" - 16 и 17 еп.
  • 02:10
    "Мътните води на престъпността" - 4 еп.
  • 03:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:25
    На охотничьей тропе
  • 01:55
    Мой мир - рыбалка
  • 02:20
    Подводная охота
  • 02:50
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:40
    "Смахнатият професор" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джейда Пинкет-Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Дейв Чапел, Джон Ейлс и др., /п/
  • 06:00
    "Ключът към моето сърце" - романтичен с уч. на Триша Хелфър, Джей Ти Ходжис, Марк Луц, Кристина Росато и др., /п/
  • 08:00
    "Шаферка под прикритие" - романтичен с уч. на Брук Бърнс, Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи и др.
  • 10:20
    "Господари на вълните" - приключенски филм с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др., /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Solved: Sin
  • 01:45
    Solved: Betrayal
  • 02:30
    Solved: No Way Out
  • 03:15
    Solved: Last Man Standing
Пълна програма
  • 01:30
    PERFECT ENGLISH
  • 01:40
    ENGLISH UP
  • 01:50
    SPEAK UP
  • 01:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 01:00
    Голямото състезание с камиони за храна
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 01:25
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:05
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия (пети етап)
Пълна програма
  • 00:45
    "Дедпул", екшън - комедия, САЩ, 2016; реж. Тим Милър, с Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Ед Скрийн, Т. Дж Милър, Джина Карано, [18+]
  • 02:30
    "Съседското момче", психотрилър, САЩ, 2015; реж. Роб Коен, с Дженифър Лопес, Райън Гузман, Джон Корбът, Иън Нелсън, Кристин Чиноует, [18+]
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:30
    "Семена на злото", драма, САЩ, 2015; реж. Шоун Ку, с Рейчъл Карпани, Джеймс Маслоу, Джейсън Люис, Антъни Конечни, Сами Ханрати, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    ZOU
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:25
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 01:20
    A Haunting: Ghost Confessions
  • 02:10
    Dead Silent: The Desert Drifter
  • 03:00
    In The Name Of Love: People Magazine Investigates
  • 03:48
    Hate in America: A Town On Fire
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Social Networks
  • 02:01
    In the Name of Good: Mark Webber
  • 02:30
    Football Stars: David Luiz
  • 03:00
    Football Stars: Kaka
Пълна програма
  • 01:35
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 02:00
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 02:25
    Adventures Abroad
  • 02:50
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
  • 02:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 03:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 04:00
    Лесни машини за големи пари: Страхотният шевролет
Пълна програма
  • 00:50
    Живот в Космоса
  • 01:40
    Арестувани зад граница 7
  • 02:25
    Хроники на дивото
  • 02:50
    Голямата картина с Кал Пен
Пълна програма
  • 01:20
    "Черни платна" - сериал, с. 2, еп.12
  • 02:20
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 03:50
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 3,4
  • 04:50
    "Търси се…" /п./- токшоу
Пълна програма
  • 01:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
  • 01:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, 2012
  • 02:25
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 03:25
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:10
    Родина; сезон 7, епизод 9, драма, семеен, Канада, 2013
  • 02:10
    Друговремец; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 03:20
    Друговремец; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 04:15
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:00
    Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 8
  • 02:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 03:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Катрин Мери Найт
  • 04:00
    Обладан: Одрина Патридж
Пълна програма
  • 01:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 02:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 01:30
    "Княз Борис І - Покръстителят"- документален филм /повторение/
  • 02:00
    "Църквата "Св.Николай Софийски" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Храмове на българската памет - Велюса" - документален филм
  • 03:00
    "Паметниците на културата в София" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:20
    Ugly Americans
  • 01:45
    Ugly Americans
  • 02:10
    Ugly Americans
  • 02:35
    South Park
Пълна програма
  • 01:26
    Dickfan (18+)
  • 01:51
    Like What You See? (18+)
  • 02:17
    Hitched And Ditched (18+)
  • 02:41
    Sexercise For The Best Workout (18+)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    "Най-силните мъже на света" - 4 еп., спортно-забавно предаване
  • 06:00
    "Най-силните мъже на света" - 1 еп., спортно-забавно предаване
  • 06:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 1 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 01:40
    Световен рали шампионат: Рали Аржентина - всичко преди старта
  • 02:05
    Обзор "Лига Европа"
  • 02:30
    Лека атлетика: Световен шампионат за щафети пряко предаване от Насау /Бахамски о-ви/
  • 05:45
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
Пълна програма
  • 01:00
    Ловкост
  • 02:35
    Изтрезняване
  • 04:05
    Малкият голям цирк
  • 06:40
    Скаутско приключение
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Дестинация Антарктика
  • 02:00
    Опознаване на света: Норвежка Лапландия - магията на песента
  • 03:00
    Дива култура
  • 04:00
    Амю: Армията на осите-бойци
Пълна програма
  • 01:00
    Fighting Rookies
  • 01:45
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 03:05
    Fight Exclusive Night
  • 05:05
    Bangkok Fight Night
Пълна програма
  • 01:25
    Една малко лъжа
  • 02:40
    Доста грозни хора
  • 04:20
    Татко
  • 06:50
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    SLAM!
  • 02:30
    SLAM!
  • 03:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 01:15
    Инквизиция (2)
  • 02:00
    Загадки в музея (6)
  • 02:50
    Военновременна ферма (7)
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
Пълна програма
  • 01:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 03:00
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 03:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера /п./
  • 04:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
Пълна програма
  • 00:10
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, първи полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 02:10
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 01:50
    Тенис: Каролин Возняцки - Джоана Конта (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - финал и награждаване, повторение)
  • 04:10
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, двойки, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Бърнли - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 03:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 01:20
    Истории за духове: Признания на призрак
  • 02:10
    Мъртва тишина: Скитникът в пустинята
  • 03:00
    В името на любовта: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:48
    Омраза в Америка: SPLC отвътре
Пълна програма
  • 01:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 03:00
    "Американски истории", (п)
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:00
    "Американски истории", (п)
Пълна програма
  • 01:30
    Поколение шарани - Лилав дъжд
  • 02:00
    Страната на хилядата острова
  • 02:30
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 1. част
  • 03:00
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 2. част
Пълна програма
  • 00:30
    "Перфектният човек", трилър, САЩ, 2015; реж. Дейвид М. Розентал, със Санаа Латан, Майкъл Ийли, Морис Честнът, Л. Скот Калдуел, Чарлз С. Дътън, [15+]
  • 02:10
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
  • 03:45
    "Дневникът на една тийнейджърка", драма, САЩ, 2015; реж. Мариел Хелър, с Бел Паули, Александър Скарсгард, Кристън Уийг, Кристофър Мелъни, Маргарита Левиева, [15+]
  • 05:00
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
  • 04:30
    "Филми и звезди ІХ, 12 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 05:25
    "Банши, Пенсилвания I, 10 еп. - Лудешка бъркотия", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХІV, 13 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Iconic Male Designers
  • 02:30
    Catwalk Stories Ep2
  • 03:00
    Color Story
  • 03:30
    Photographers
Пълна програма
  • 01:30
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 03:10
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 06:50
    Автомобилизъм: Спийдкарс
  • 08:30
    Тенис: Открито първенство на Монте Карло 2017
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 02:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 04:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 05:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма

Сериали

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN Black 01:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Life 01:45
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 9
Fox Channel 01:45
Психаротерапия - трети сезон

Всички предавания

Спорт

AXN Black 02:15
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Sky Sports 01:45
Футбол
DSF 02:00
Тенис: АТР турнир в Базел, 1 кръг: върховите моменти
Mtel Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
ARD 1 01:35
"Местопрестъплението: Отново в светлината" - тв филм, ФРГ, 2017
Nova TV 02:00
"Чучулигата"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
AXN White 02:05
4исла; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}