ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня Публицистично предаване
  • 19:40
    Лека нощ, деца! Възглавничките
  • 19:55
    Евровизия 2017 /Сан Марино/
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 710
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 24
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни"(премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Като две капки вода"- забавно предаване, 5 сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Глухар - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
  • 21:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 18:20
    Тексаски закони: Разузнаване в Мексиканския залив
  • 19:15
    В аквариума: Обвързващи правила
  • 20:10
    Северна Америка: Разкрития
  • 21:05
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:00
    Днес и утре
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:40
    Зелена светлина
  • 19:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 18:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.23
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.11
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 18:30
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии" - приключенски,фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори - Джо Пантолиано, Стив Куган, Логан Лърман, Пиърс Броснан и др.
  • 21:00
    Премиера: "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
  • 23:00
    "Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.5
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Кухня" - комедиен сериал, с. 5
Пълна програма
  • 18:00
    "Черни планини" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.112
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
Пълна програма
  • 17:30
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 19:10
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:00
    "Тим (1979)", романтична драма, САЩ, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 22:45
    "Камикадзе", комедийна драма, Испания, 2014; реж. Алекс Пина, с Алекс Гарсия, Едуардо Бланко, Вероника Ечегуи, Кармен Мачи, Летисия Долера, [12+]
Пълна програма
  • 18:35
    "Бараш", комедийна драма, Израел, 2015; реж. Михал Виник, със Сиван Ноам Шимон, Хадас Хаид Сакурай, Двир Бенедек, Ирит Pashtan, Бар Бен Вакил, [15+]
  • 20:00
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
  • 21:30
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 23:25
    "Тримей: Музика след "Катрина" III, 8 еп.", драма, САЩ, 2012; реж. Ърнест Р. Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 19:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:30
    Да продадеш колата си: Фолксваген 25 - втора част
  • 19:00
    Как са го направили?: Тестове за издръжливост, холандски порцелан, чадъри
  • 19:30
    Как се прави...: Хартиени чадъри, въглища, седалки за самолети, урни
  • 20:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Шакил О'Нийл
Пълна програма
  • 17:50
    Създай прототип: Дистанционно за кучета
  • 18:40
    Ловци на митове: Син лед
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: Черните дупки: Таен произход
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 4
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Тайните на Гравити Фолс
  • 19:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
Пълна програма
  • 18:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 18:55
    Футбол от младежката лига на УЕФА: финали - пряко
  • 21:00
    Покална треска
  • 21:20
    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига: обзор
Пълна програма
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Обетована земя - 124 еп. - Сериал
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 19:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
  • 20:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
  • 19:00
    Лека атлетика: Маратон на Лондон
  • 19:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 21:00
    Футбол, Втора Бундеслига: Щутгарт - Унион, пряко
Пълна програма
  • 18:25
    Каубои в студени води, еп. 8
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 6
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 16
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 4
Пълна програма
  • 18:25
    X-traordinary
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Dew Tour Breckenridge
Пълна програма
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 19:00
    Отчайващи пейзажи
  • 19:30
    Отчайващи пейзажи
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 18:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 2
  • 19:00
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 10
  • 19:30
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 11
  • 19:55
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 18:15
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 2
  • 19:10
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 23
  • 20:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 9
  • 21:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 21:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 22:00
    "Силициевата долина ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 22:30
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Загадки в музея, еп. 30
  • 19:20
    Американски принцеси за милиони долари, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 9
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Потънали кораби за милиарди: Прокълнат да опитва отново и отново
  • 19:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Великото приключение
  • 20:00
    Планинари: Заложено в кръвта
  • 21:00
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
Пълна програма
  • 18:30
    Документален филм
  • 19:30
    Риболов с Върхара – втори сезон /п/
  • 20:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 8 еп.
  • 21:00
    НАСЛУКА – пети сезон – 25 еп. /п/
Пълна програма
  • 18:20
    "Чурулик"
  • 18:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 17:55
    Abenteuer Leben taglich
  • 18:55
    Schatze unterm Hammer -Ein Auktionator schlagt zu
  • 19:55
    Sicher ist sicher -Das Magazin fur Ihren Schutz
  • 21:15
    Fantastic Four
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:10
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия с Кийнън Айвъри Уейанс, Бърни Кейси.
  • 19:40
    "Трудни обещания" - комедия с Уилям Питърсън, Сиси Спасек.
  • 21:15
    "F / X 2" - екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
  • 23:00
    "През прокълнати земи 2.6" - сериал / приключенски екшън
Пълна програма
  • 18:25
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 19:40
    GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP 2016
  • 20:30
    GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP 2016
  • 21:20
    GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    MTV # YouGotGot
Пълна програма
  • 18:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 19:00
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
  • 19:25
    Martin Solveig: IN CTRL
  • 20:00
    Non Stop Hits!
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 18:20
    Супер-ветеринар, еп. 24
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 4
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 20:10
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Големи ремонти: Аляска
  • 19:00
    Суша
  • 20:00
    Криминална лаборатория
  • 21:00
    Суша
Пълна програма
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: удивителни части на тялото
  • 19:00
    Премиера Десетте най-смъртоносни змии: Мексико
  • 19:48
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 20:37
    Най-зловещите убийци в света
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата Лига - Нюкасъл Юнайтед - Съндърланд (2005-06), повторение
  • 20:30
    Класика от Висшата Лига - Блекбърн Роувърс - Манчестър Сити (2006-07), повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:00
    "Първо студио" - пряко
  • 20:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Което трябваше да бъде доказано". Сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Жилет световен спорт
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 18:25
    Вести-Москва
  • 18:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 19:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 21:00
    Вести
Пълна програма
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:10
    Oddbods
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 76 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:10
    Всичко за майка ми - комедия, драма, Испания, 1999, режисьор Педро Алмодовар, с Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто и др.
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Труден избор
  • 19:00
    Кралят на тортите: Огромна пчела и шефката Грейс
  • 19:30
    Кралят на тортите: Състезание, усложнения и Свето причастие
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
Пълна програма
  • 18:30
    Тайната на Сапаревобанските шевици
  • 19:00
    Да сме живи, за сме здрави
  • 19:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 20:00
    Да обиколим българските училища - Дупница
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Облачно с кюфтета, САЩ, приключенски/анимационен/комедия/семеен, 2009
  • 19:30
    Секретен екип, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, с Бен Стилър, Джефри Ръш, 1999
  • 21:30
    Маями Вайс, САЩ, екшън/ криминален, с Колин Фарел и Джейми Фокс, 2006
  • 23:40
    Мраз, Великобритания,САЩ, трилър, с Емили Блънт, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 4
  • 19:00
    Да хапнем заедно с Найджъл Слейтър - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 12
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Публицистика
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 7
  • 19:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 20:00
    Касъл - седми сезон, еп. 4
  • 21:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 18:30
    SWIMWEAR
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 17:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
  • 19:00
    Лека атлетика: Маратон на Лондон
  • 19:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 21:00
    Футбол, Втора Бундеслига: Щутгарт - Унион, пряко
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Седем дена" - еп.10
  • 18:40
    "Недосегаемите" - еп.16
  • 19:30
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.14
  • 20:20
    "Велополицаи" - еп.7
Пълна програма
  • 17:50
    "На косъм" - 1 и 2 еп.
  • 18:40
    "Неизлечимо болни" - 16 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 12 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    прогноза за времето и спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:50
    Спорт
Пълна програма
  • 18:05
    Искусство нахлыста
  • 19:00
    Морская подводная охота
  • 19:25
    Оружейные дома мира
  • 19:55
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 18:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Сламени кучета" - трилър с уч. на Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Уолтън Гогинс, Александър Скарсгард, Джеймс Уудс, Доминик Пърсел, Рис Койро, Били Лъш, Уила Холанд, Лаз Алонсо и др.
Пълна програма
  • 18:37
    Cake Boss: Beer, Buttercups and Bumbling
  • 19:00
    Alaska Gold Diggers: Mining for Miners
  • 19:45
    BBQ Pit Wars: Georgia Big Pig Jig
  • 20:30
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
Пълна програма
  • 18:35
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 19:00
    WEATHER FORECAST
  • 19:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Невъзможен ресторант
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 19:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
  • 20:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 21:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 22:00
    "Силициевата долина ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 22:30
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:15
    Sofia the First
  • 18:40
    Doc McStuffins
  • 19:05
    Captain Jake and the Never...
  • 19:30
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 18:40
    Young, Hot & Crooked: Young, Fast and Out of Control
  • 19:05
    Young, Hot & Crooked: Femme Fatale
  • 19:30
    A Crime to Remember: Judge, Jury, Executioner
Пълна програма
  • 18:20
    Star Rated: Football Managers
  • 18:50
    Top: Best Coaches
  • 19:15
    The Truth About...: The Boardroom
  • 19:46
    In the Name of Good: Ray Lewis
Пълна програма
  • 18:30
    Outdoors In the Heartland
  • 18:55
    Outdoors In the Heartland
  • 19:20
    Outdoors In the Heartland
  • 19:45
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 18:00
    Потънали кораби за милиарди: Прокълнат да опитва отново и отново
  • 19:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Великото приключение
  • 20:00
    Планинари: Заложено в кръвта
  • 21:00
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
Пълна програма
  • 18:00
    Суша
  • 19:00
    Криминална лаборатория
  • 20:00
    Суша
  • 21:00
    Криминална лаборатория
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 710
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 24
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 18:25
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 5, риалити, Унгария, 2016
  • 19:40
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 6, риалити, Унгария, 2016
  • 20:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 18:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 19:10
    Родина; сезон 6, епизод 15, драма, семеен, Канада, 2012
  • 20:10
    Спасението; сезон 1, епизод 4, 2013
  • 22:15
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Първите 48 часа: Разбитият дом
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът с картите: Алфредо Галан
  • 20:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Бирмингам
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийство чрез поща: Кийт Котингам
Пълна програма
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Живата вечност" - документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 18:17
    Hitched And Ditched (18+)
  • 18:41
    Sexercise For The Best Workout (18+)
  • 19:05
    Cum-Petitive Pricing (18+)
  • 19:30
    Hooked Up (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    "Марк Зукърбърг - Facebook отвътре" - документален филм
  • 19:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 20:10
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Ейбар - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 17:45
    Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
  • 20:55
    Евровизия 2017 /Белгия/
  • 21:00
    Арена Баскет обзорно предаване
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 18:00
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 19:25
    Китайска приказка
  • 21:05
    Повикайте акушерката
  • 22:00
    Дано да ти мине бързо
Пълна програма
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
  • 18:45
    Агротема
  • 18:55
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 18:30
    Домовете на Бразилия
  • 19:00
    Бедствията, които промениха света
  • 20:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 21:00
    Великолепната Италия
Пълна програма
  • 17:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 19:25
    FightBox - Aiba road to dreams
  • 20:15
    WUSHU Championship
  • 20:25
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 17:00
    Млади по душа
  • 18:45
    Деликатност
  • 20:35
    Инсп. Мама
  • 22:00
    Мари Кройер
Пълна програма
  • 18:00
    World of X Games 2016
  • 19:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 19:30
    New Pollution
  • 20:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 18:30
    Бебета в зоопарка (2)
  • 19:00
    Ловци на митове (7)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (3)
  • 20:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Viva la musica!"
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:15
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Септември - Созопол, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 19:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Пирин - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 17:35
    Тенис: Мадисън Кийс - Шелби Роджърс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 19:30
    "Убил ли е Дарвин Бог?" - документален филм
  • 20:30
    "Бясното куче - тайният свят на Муамар Кадафи" - документален филм
  • 22:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 18:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод
  • 19:30
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 33-и епизод
  • 20:30
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 24-и епизод
  • 21:30
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 18:40
    Млад, готин и опасен: Млади, бързи и неконтролируеми
  • 19:05
    Млад, готин и опасен: Фатална жена
  • 19:30
    Престъплението, което ще се помни: Съдия, жури, екзекутор
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Спорно за спорта", спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински
  • 21:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков (п)
Пълна програма
  • 18:30
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 1. част
  • 19:00
    Дебнене - Магията на гората
  • 19:30
    Решенията на Валтер - Фидер или мач
  • 20:00
    Carp Zoom - Щастлив риболов на Балатон
Пълна програма
  • 18:05
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
  • 20:00
    "Зенит", драма, Хърватия, 2015; реж. Далибор Матанич, с Тихана Лазович, Горан Маркович, Нивес Иванкович, Дадо Чосич, Стипе Радоя, Мира Баняц, [15+]
  • 22:05
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [12+]
  • 23:55
    "Гомор ІІ, 11 еп.", криминална драма, Италия, 2016; реж. Клаудио Купелини, с Марко Д'Аморе, Фортунато Черлино, Салваторе Еспозито, Марко Плавети, Кристиана Дел'Анна, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Пактът I, 4 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 19:10
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 20:15
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 22:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    What's Haute
  • 19:00
    From the Runway
  • 20:00
    Agencies Ep4
  • 20:30
    Invitation Only
Пълна програма
  • 06:35
    Самый-самый. Скафандр "Орлан-МК"
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 19:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
  • 20:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 30 кръг
  • 21:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP втори кръг
Пълна програма
  • 18:15
    Голф: "Светът на голфа" 71 епизод
  • 19:15
    Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
  • 20:15
    Баскетбол: Евролига
  • 22:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №11
Пълна програма

Сериали

RTVi Russia 19:00
Сериал "Мотыльки" 12+
bTV Action 19:00
"Луцифер" - сериал, еп.7
bTV Comedy 19:00
"По средата" - сериал, с.4
bTV Lady 19:00
"Земя на честта" - сериал
Diema 19:00
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

BNT HD 18:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
Diema Sport 19:00
Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 19:00
Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
AXN Black 19:20
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
ТВ Европа 19:20
Спорт

Всички предавания

Филми

Skat+ 18:50
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Diema Family 19:00
"Моята карма" - сериен филм, /п/
Vivacom Arena 19:00
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
AXN White 19:05
Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}