ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3918 епизод/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Глухар - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:30
    Царство; сезон 1, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 09:20
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 10:10
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Северна Америка: Изгнаници и скелети
  • 10:05
    В аквариума: Да плуваш с акули
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Мисия на милосърдие
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 12
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Избрано от "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1 част /п/
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Пътят към слънцето или до Серес и обратно документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3923 епизод/п/
  • 10:50
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:20
    Знаете ли, че...
Пълна програма
  • 08:50
    The Mr Bean Animated Series
  • 09:20
    NEW! The Tom & Jerry Show
  • 09:30
    The Tom and Jerry Show
  • 09:45
    Tom & Jerry Kids
Пълна програма
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.3
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.10
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.22
Пълна програма
  • 08:15
    "Коко Шанел и Игор Стравински" - драма, романтичен (Франция, 2009), режисьор - Ян Кунен, актьори - Мадс Микелсен, Анна Мауглалис, Елена Морозова, Григорий Мануков и др.
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.15,16
  • 13:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.2, еп.9
  • 14:00
    "Агент в оставка" (САЩ, 2006) - екшън, комедия, режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11
  • 10:00
    "Денят на благодарността" - комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор - Нийл Фърнли, актьори - Фей Дънауей, Дан Пейн, Дафне Зунига, Джина Холдън, Кенеди Клемънтс и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 09:25
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 09:05
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 10:50
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
  • 12:25
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 14:05
    "Великан", драма, Финландия, 2016; реж. Алекси Салменпере, с Йонас Саартамо, Яни Воланен, Петър Францен, Сара Котканиеми, Елена Лееве, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Малкият Кенкен 3", криминална комедия, Франция, 2014; реж. Брюно Дюмон, с Алeн Дуле, Луси Карон, Бернар Пруво, Филип Жар, Филип Певьон, [15+]
  • 09:40
    "Малкият Кенкен 4", криминална комедия, Франция, 2014; реж. Брюно Дюмон, с Алeн Дуле, Луси Карон, Бернар Пруво, Филип Жар, Филип Певьон, [15+]
  • 10:35
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 12:20
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    News Special
  • 09:30
    African Voices
  • 10:00
    New Day
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
Пълна програма
  • 09:05
    Съкровища в склада: Епизод 9
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Аукционни войни: Екстремно издание
  • 10:00
    Асфалтови каубои: Най-големият ауспух
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Порше 928 - първа част
Пълна програма
  • 09:02
    Екополис: Енергията на бъдещето
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 10:14
    Фабрика за храна: Какво голямо парче
  • 10:38
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Тайните на Гравити Фолс
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 16:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 17:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 11:00
    Лека атлетика: Маратон на Лондон
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия - Обзор
Пълна програма
  • 09:00
    Мотокрос: Гран При на Европа
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 10:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 12:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 08:45
    Империя за скрап, еп. 3
  • 09:15
    Страхотни изобретения, еп. 1
  • 09:40
    Голямото местене, еп. 4
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
Пълна програма
  • 08:50
    Alpine Adventurer
  • 09:45
    Dew Tour Breckenridge
  • 10:40
    Silent Revolution
  • 11:35
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 6
  • 09:35
    Уитни- втори сезон, еп. 15
  • 10:05
    Уитни- втори сезон, еп. 16
  • 10:30
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 08:35
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 1
  • 09:30
    Отдел "Разследване", еп. 12
  • 10:35
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 10
  • 11:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 08:40
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 10:45
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 13:00
    "Най-добра възможност", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Маркус Х. Розенмюлер, с Ана Мария Щурм, Розали Томас, Фолкер Брух, Фердинанд Шмидт-Модров, Хайнц-Йозеф Браун, [12+]
  • 14:40
    "Сред великата пустош", драма - мистерия, САЩ, 2015; реж. Грег Коос, с Ланс Маки, Дик Маки, Кати Смит, Джеф Кинг, Джо Ръниан, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    Наполеон: Кампанията в Египет, еп. 1
  • 09:40
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 10:10
    Страхотни изобретения, еп. 29
  • 10:40
    Забранена история, еп. 2
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Живей, бори се и умри
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: За пръчките и камъните
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бозек е моето животно-тотем
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: В какво се превръщат мечтите на каубоите
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:30
    Detektiv Rockford
  • 09:30
    Castle
  • 10:25
    Navy CIS: L.A.
  • 11:20
    Navy CIS
Пълна програма
  • 09:05
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:50
    "Злата мащеха" - фантастичен / фентъзи / филм на ужасите с Бети Дейвис.
  • 10:25
    "Давай, Колумб" - игрален филм с Джим Дейл, Рик Майял, Морийн Липман, Алексей Сейл, Сара Кроу, Джулиан Клеъри.
  • 11:55
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
  • 14:55
    "Завръщането на вампира" - ужаси с Джордж Коул, Кейт О’Мара, Питър Кушинг.
Пълна програма
  • 08:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 09:40
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:10
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 13:50
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    MTV Essentials: Hip Hop Royalty
  • 10:30
    Non Stop Hits!
  • 12:00
    This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 08:40
    Голяма гневна риба, еп. 1
  • 09:25
    Бебета в зоопарка, еп. 1
  • 09:55
    Дебели домашни любимци, еп. 4
  • 10:45
    Удивителни животни, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Големи ремонти: Аляска
  • 10:00
    Суша
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
Пълна програма
  • 08:37
    Най-зловещите убийци в света
  • 09:26
    Дивият Египет
  • 10:16
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 11:05
    Дивата Канада: Легендите на Севера
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 09:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:25
    "Най-добрият й ход" - комедия, САЩ, 2006
  • 09:15
    "Пит с перушина" - семеен филм, САЩ, 2009
  • 11:00
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Емполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:10
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 10:00
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 12:00
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
Пълна програма
  • 09:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:10
    Bob der Baumeister
  • 09:25
    Die Oktonauten
  • 09:35
    Die Oktonauten
  • 09:50
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 08:25
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 75 епизод
  • 09:15
    Щрак - комедийно шоу
  • 09:30
    Биографии на прочути личности: Великият Зизу - историята на Зинедин Зидан - документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Не знаех, че съм бременна: Това в панталоните ви бебе ли е?
  • 09:30
    Не знаех, че съм бременна: Сама вкъщи
  • 10:00
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
  • 10:30
    Кралят на тортите: Хокейни шайби, сладкиши и нахалната Грейс
Пълна програма
  • 09:00
    JAM - еп.15
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Хората и парковете
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Най-добрите плажове
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Най-добрите плажове
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 07:10
    Клетниците, Германия,Великобритания,САЩ, криминален/драма/романтичен, 1998
  • 09:45
    Проклетият Лийдс Юнайтед, Великобритания, биографичен/драма/спортен, 2009
  • 11:25
    Каспър, САЩ, семеен/детски, 1995
  • 13:05
    Между два свята, САЩ, фентъзи/мистерия, Антъни Хопкинс, 2007
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 3
  • 09:40
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 11
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 75
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 76
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица - премиера
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 08:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 5
  • 09:50
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 6
  • 10:45
    Касъл - седми сезон, еп. 3
  • 11:40
    Завинаги - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 09:00
    FASHION FILMS
  • 09:30
    FASHION FILMS
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 09:00
    Мотокрос: Гран При на Европа
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 10:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесетия кръг
  • 12:00
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Недосегаемите" - 15 eп.
  • 09:30
    "Бар "Наздраве" - 4 и 5 еп.
  • 10:20
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.25
  • 11:10
    "ЦРУ" - еп.7
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 18 еп.
  • 09:55
    "На косъм" - 1 и 2 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 12 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 09:05
    Мой мир - рыбалка
  • 09:30
    На охотничьей тропе
  • 09:55
    По следам Хемингуэя
  • 10:25
    Популярная охота
Пълна програма
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 11:00
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 11:30
    "В очакване на Купидон" - романтичен филм с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф, Тимъти Ботъмс, Марион Рос и др., /п/
  • 13:20
    "Плажен тийн филм" - семеен филм с уч. на Рос Линч, Мая Мичъл, Грейс Фипс, Гарет Клейтън и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 09:15
    Cake Boss: Fitting In, Fed Up & A First Birthday
  • 09:37
    Cake Boss: Bar Mitzvah, Beads & Oh Baby!
  • 10:00
    Gold Divers: Point of No Return
Пълна програма
  • 09:05
    THIS DAY in history
  • 09:15
    SPOT ON THE MAP
  • 09:25
    WORTH SEEING
  • 09:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Да готвиш наистина
  • 10:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 11:00
    Лека атлетика: Маратон на Лондон
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия - Обзор
Пълна програма
  • 08:40
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 10:45
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 13:00
    "Най-добра възможност", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Маркус Х. Розенмюлер, с Ана Мария Щурм, Розали Томас, Фолкер Брух, Фердинанд Шмидт-Модров, Хайнц-Йозеф Браун, [12+]
  • 14:40
    "Сред великата пустош", драма - мистерия, САЩ, 2015; реж. Грег Коос, с Ланс Маки, Дик Маки, Кати Смит, Джеф Кинг, Джо Ръниан, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
Пълна програма
  • 08:50
    The Lion Guard
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 10:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
Пълна програма
  • 09:05
    Young, Hot & Crooked: Point Blank
  • 09:30
    Love the Way You Lie: Girl Gone
  • 10:20
    Evil Stepmothers: Death Becomes Her
  • 11:10
    Murder Comes to Town: Mommy, Please Come Home
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Biggest Trashings
  • 09:16
    In the Name of Good: Mark Webber
  • 09:45
    Up Close With: Usain Bolt
  • 10:10
    Ultimate Clash: Powell vs Blake
Пълна програма
  • 08:55
    Wardens
  • 09:20
    Wardens
  • 09:45
    Big Water Adventure
  • 10:10
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Живей, бори се и умри
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: За пръчките и камъните
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бозек е моето животно-тотем
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: В какво се превръщат мечтите на каубоите
Пълна програма
  • 09:00
    Суша
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 7, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 6, епизод 14, драма, семеен, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 16, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийство чрез поща: Кийт Котингам
  • 11:00
    Първите 48 часа: Кървав Св. Валентин/Предупреждение за буря
Пълна програма
  • 09:00
    "Тайм-код"
  • 10:00
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 10:55
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 08:45
    "Фолклорна дъга": Ансамбъл "Бояна" - Костандово /2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    Punk'd
  • 09:25
    Instant Mom
  • 09:50
    See Dad Run
  • 10:15
    See Dad Run
Пълна програма
  • 09:00
    Let's Go Together (18+)
  • 09:26
    Dickfan (18+)
  • 09:51
    Like What You See? (18+)
  • 10:17
    Hitched And Ditched (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Марк Зукърбърг - Facebook отвътре" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Андре Са/Роджерио Дутра Силва - Маркос Даниел/Марсело де Молинер (Brasil Open - Сао Пауло; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал двойки, повторение)
  • 14:10
    Тенис: Маркъс Даниел-Марсело Демолинер/Гилермо Дуран-Жоао Соуса (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия - 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
  • 11:00
    Баскетбол: Куманово - Берое - финална среща от Балканската лига
  • 12:55
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
Пълна програма
  • 08:25
    Пистата
  • 09:55
    Рисковете на любовта
  • 11:20
    Сянката на Пени
  • 13:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агротема
Пълна програма
  • 09:00
    Драконов дом
  • 10:00
    Околосветско пътешествие
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Кулинарна палитра
Пълна програма
  • 09:00
    Mercedes Benz Kickboxing Night
  • 10:55
    OZ Academy
  • 11:25
    Ultimate First League
  • 11:40
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 07:25
    Последният дар
  • 09:20
    Уинкс клуб: Тайната на изгубеното кралство
  • 10:55
    Фин
  • 12:25
    Индианецът
Пълна програма
  • 09:00
    Standard Snowboard Show
  • 09:30
    Bubba's World
  • 10:00
    Strangers in Danger
  • 10:30
    9 Knights
Пълна програма
  • 08:25
    Див инстинкт (1)
  • 09:15
    Животът в големите влажни зони (2) (Р)
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве"
  • 09:30
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища /п./
  • 10:30
    Българска популярна музика
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Сундсвал, Швеция, повторение
  • 14:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 38-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Геният на Мария Кюри: Жената, озарила света" - документален филм
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Моника Пуиг - Дария Kасаткина (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, запис
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 11:00
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    Млад, готин и опасен: От упор
  • 09:30
    Обичам да ме лъжеш: Не казвай сбогом
  • 10:20
    Зли мащехи: Смъртта й прилича
  • 11:10
    В града витае убийство: Мамо, ела си вкъщи
Пълна програма
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
Пълна програма
  • 09:00
    The Fishing TV Show - Крайбрежен риболов
  • 09:30
    Поколение шарани - Зеленото езеро - Радостите от риболова
  • 10:00
    Кухнята на любителите на риба с Томаш Валтер
  • 10:30
    Шаранджийски маратон в Прага
Пълна програма
  • 08:55
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
  • 11:05
    "Макс (2015)", приключенски, САЩ, 2015; реж. Боаз Якин, с Джош Уигинс, Лорън Греъм, Томас Хейдън Чърч, Люк Клайнтанк, Роби Амел, [12+]
  • 12:55
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 14:50
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
Пълна програма
  • 08:50
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 10:35
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 11:50
    "Vogue: Погледът на редактора", документален, САЩ, 2012; реж. Фентън Бейли, Ранди Барбато, [12+]
  • 12:55
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 06:35
    Самый-самый. Скафандр "Орлан-МК"
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
  • 12:00
    Автомобилизъм: Спийдкарс втори кръг
  • 13:00
    Автомобилизъм: Спийдкарс втори кръг
  • 14:30
    Баскетбол: Евролига 29 епизод
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 3 кръг
  • 12:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №8
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига
  • 17:45
    Колоездене: "На колела" 7 епизод
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}