ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3919 епизод/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Глухар - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:35
    Царство; сезон 2, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 09:25
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 10:15
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Северна Америка: Разкрития
  • 10:05
    В аквариума: Обвързващи правила
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Разрушение
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 13
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" - документална поредица
  • 10:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 10:30
    Дързост и красота тв сериал /3924 епизод/п/
  • 10:55
    Книга на книгите 2 анимационен филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:20
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 08:50
    The Mr Bean Animated Series
  • 09:20
    The new Tom & Jerry Show
  • 09:45
    Tom & Jerry Kids
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.4
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.11
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 3, еп.23
Пълна програма
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 15,16
  • 09:15
    "Приятели с деца" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Дженифър Уестфелд, актьори - Мая Рудолф, Мегън Фокс, Адам Скот, Кристен Уиг, Джон Хам, Едуард Бърнс и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.17,18
  • 13:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.2, еп.10
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно предаване
  • 10:00
    "Флика 2" - семеен, САЩ, 2010 г. Режисьор: Mайкъл Дамиен; Актьори: Патрик Уорбъртън, Taмин Сарсък, Eмили Тенант, Клинт Блек, Teд Уиттол, Райли Долман, Крейг Стангета, Дуейн Уайли и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 09:25
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 08:40
    "Подземен аромат", драма, Франция, 2015; реж. Пенг Фей Сонг, със Зе Инг, Уенджи Луо, Фую Зао, Сиаоуи Ли, Ксиаочу Лин, [12+]
  • 09:55
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 11:45
    "Камикадзе", комедийна драма, Испания, 2014; реж. Алекс Пина, с Алекс Гарсия, Едуардо Бланко, Вероника Ечегуи, Кармен Мачи, Летисия Долера, [12+]
  • 13:20
    "Тим (1979)", романтична драма, САЩ, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 10:30
    "Джеймс Уайт", драма, САЩ, 2015; реж. Джош Монд, с Кристофър Абът, Синтия Никсън, Скот Мескюди, Рон Ливингстън, Макензи Лий, [15+]
  • 11:55
    "Последен курс за Дарвин", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Джеръми Симс, с Майкъл Катън, Нингали Лоуфорд-Уолф, Марк Коулс Смит, Ема Хамилтън, Джаки Уивър, [12+]
  • 13:55
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    Amanpour.
  • 09:30
    News Special
  • 10:00
    New Day
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Мотив" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
  • 11:50
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, /п/
Пълна програма
  • 09:05
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Всичко е добре, когато завършва абсурдно
  • 10:00
    Асфалтови каубои: епизод 1
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 25 - първа част
Пълна програма
  • 09:02
    Екополис: Съвършеният екополис
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 10:14
    Фабрика за храна: Танци около шоколада
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Черните дупки: Таен произход
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
  • 15:30
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 16:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 102 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 10:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 10:30
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 08:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 13:30
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 08:45
    Империя за скрап, еп. 4
  • 09:15
    Страхотни изобретения, еп. 2
  • 09:40
    Голямото местене, еп. 5
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 6
Пълна програма
  • 08:50
    Alpine Adventurer
  • 09:45
    Dew Tour Breckenridge
  • 10:40
    Silent Revolution
  • 11:35
    The Exit Point
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 7
  • 09:35
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 1
  • 10:05
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 2
  • 10:30
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 08:35
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 2
  • 09:30
    Отдел "Разследване", еп. 13
  • 10:35
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 1
  • 11:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:05
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 10:40
    "Холар", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 12:10
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 14:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 09:05
    Невидими убийци у дома след войната
  • 10:10
    Страхотни изобретения, еп. 30
  • 10:40
    Забранена история, еп. 3
  • 11:30
    Конспирация, еп. 1
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: В безизходица
  • 10:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Връзката с тамплиерите
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много готвачи в склада
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:35
    Detektiv Rockford
  • 09:30
    Castle
  • 10:25
    Navy CIS: L.A.
  • 11:20
    Navy CIS
Пълна програма
  • 09:05
    "Беновска пита" /п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия с Кийнън Айвъри Уейанс, Бърни Кейси.
  • 10:00
    "Безстрашният Франк" - комедия / фентъзи филм с Джон Войт, Лу Жилбер, Моник Ван Воорен, Джоан Дарлинг.
  • 11:15
    "F / X 2" - екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
  • 13:10
    "Дневникът на наемния убиец" - криминален филм / драма с Шарън Стоун, Шерилин Фен, Форест Уитакър, Питър Уайт и др.
Пълна програма
  • 08:50
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 10:30
    FIA FORMULA 3 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:10
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 13:00
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 10:00
    Zara Larsson: IN CTRL
  • 10:30
    Non Stop Hits!
  • 12:00
    The Ride: Green Day
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 08:40
    Голяма гневна риба, еп. 2
  • 09:25
    Бебета в зоопарка, еп. 2
  • 09:55
    Дебели домашни любимци, еп. 5
  • 10:45
    Удивителни животни, еп. 9
Пълна програма
  • 09:00
    Големи ремонти: Аляска
  • 10:00
    Произход: Пътешествието на човечеството
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
Пълна програма
  • 08:37
    Дивото сърце на Индокитай: Дивият Виетнам
  • 09:26
    Дивите Хавайски острови: Земя на огъня
  • 10:16
    Риболов на чудовища: Опасност в дълбините
  • 11:05
    Десетте най-смъртоносни змии: Мексико
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нанси - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 09:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:00
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Пескара - Рома
  • 12:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Емполи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 10:00
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 12:00
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
Пълна програма
  • 09:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:10
    Bob der Baumeister
  • 09:25
    Die Oktonauten
  • 09:35
    Die Oktonauten
  • 09:50
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 08:25
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия- 76 епизод
  • 09:15
    Щрак - комедийно шоу
  • 09:30
    Биографии на прочути личности: Феноменът Тайгър Уудс -документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Оженени от мама и татко: Заживяха ли щастливо?
  • 10:00
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
  • 10:30
    Кралят на тортите: Купони, психология и сладкиши
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 3
Пълна програма
  • 09:00
    JAM - еп.17
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Животът е плаж
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Животът е плаж
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 08:30
    Гражданката Рут, САЩ, комедия/драма, 1996
  • 10:15
    Щастливи в Тексас, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1999
  • 11:50
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
  • 13:35
    Довери ми се, САЩ, комедия/драма, с Фелисити Хъфман, Аманда Пийт, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    Безстрашният готвач - кулинарно предаване, еп. 8
  • 09:40
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 132
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 77
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 78
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица - премиера
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 08:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 7
  • 09:50
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 10:45
    Касъл - седми сезон, еп. 4
  • 11:40
    Завинаги - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 09:00
    SWIMWEAR
  • 09:30
    SWIMWEAR
  • 10:00
    SWIMWEAR
  • 10:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 08:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Колоездене: Лиеж-Бастон-Лиеж
  • 13:30
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Недосегаемите" - 16 eп.
  • 09:30
    "Бар "Наздраве" - 6 и 7 еп.
  • 10:20
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.26
  • 11:10
    "ЦРУ" - еп.8
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
  • 09:55
    "На косъм" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 13 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 09:05
    Нахлыст на разных широтах
  • 09:35
    Под водой с ружьем
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:25
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 11:00
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3
  • 12:00
    "Моят ирландски меден месец" - романтичен с уч. Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др.
  • 14:00
    "Алиса" - фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част
Пълна програма
  • 08:30
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
  • 09:15
    Cake Boss: Silly Seuss & Surprise!
  • 09:37
    Cake Boss: Beer, Buttercups and Bumbling
  • 10:00
    Yukon Men: Feast or Famine
Пълна програма
  • 09:05
    THIS DAY in history
  • 09:15
    SPOT ON THE MAP
  • 09:25
    WORTH SEEING
  • 09:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Да готвиш наистина
  • 10:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 10:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 10:30
    Лека атлетика: Световно първенство щафети
Пълна програма
  • 09:05
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 10:40
    "Холар", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 12:10
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 14:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:50
    The Lion Guard
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 10:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    30 Years Since...
Пълна програма
  • 09:05
    Young, Hot & Crooked: Tycoon Killer
  • 09:30
    A Crime to Remember: Time Bomb
  • 10:20
    Web of Lies: The Honeytrap
  • 11:10
    Nightmare Next Door: Hilltop Horror
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Rivalries
  • 09:16
    In the Name of Good: Ray Lewis
  • 09:45
    Cream of the Crop: Club Owners
  • 10:10
    Special: Coaches and Transfers
Пълна програма
  • 08:55
    Familiar Waters
  • 09:20
    Familiar Waters
  • 09:45
    Bucks Of Tecomate,The
  • 10:10
    Bucks Of Tecomate,The
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: В безизходица
  • 10:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Връзката с тамплиерите
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много готвачи в склада
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • 09:00
    Произход: Пътешествието на човечеството
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 6, епизод 15, драма, семеен, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Кутията с играчки
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
  • 11:00
    Първите 48 часа: Борецът/Последна разходка
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Руско - Турската война" - документален филм /1 част
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    Punk'd
  • 09:25
    Instant Mom
  • 09:50
    Wendell & Vinnie
  • 10:15
    Wendell & Vinnie
Пълна програма
  • 09:00
    Sweaty Titties Are Healthy Titties (18+)
  • 09:23
    You Taste So Good (18+)
  • 09:47
    Ghostbusters Parody: Part 4 (18+)
  • 10:12
    Push Ups Or Squats (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Тайните на "Мадам Тюсо"" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Volvo Car Open, Чарлстън (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 18:00
    "Тайните на "Мадам Тюсо"" - документален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Светът на конете предаване за конен спорт
  • 09:15
    Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
  • 12:30
    Баскетбол: Беоре - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 08:50
    Феликс
  • 10:25
    Племенниците ми в Ютланд
  • 11:45
    Пипи отново на борда
  • 13:05
    Път към Рая
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    Какво готвят по света?
  • 09:30
    Какво готвят по света?
  • 10:00
    Околосветско пътешествие
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
Пълна програма
  • 09:00
    Journey Fight
  • 10:00
    Ultimate Taekwondo
  • 10:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 10:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:20
    Манди и съкровището на чероките
  • 10:05
    Най-щастливият дракон
  • 11:40
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 13:05
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 09:00
    Bruce Lee Lives!
  • 09:30
    Bubba's World
  • 10:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 10:30
    Suzuki 9 Queens 2016
Пълна програма
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 09:20
    Планетата Европа (1)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 09:30
    Класика от "А" Професионална футболна група: Левски - ЦСКА (14-15), повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Abierto Monterrey Afirme presented by Mastercard, Монтерей (WTA International 2017 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Винъс Уилямс - Лаура Зигемунд (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 14:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    Млад, готин и опасен: Убиецът милионер
  • 09:30
    Престъплението, което ще се помни: Бомба със закъснител
  • 10:20
    Мрежа от лъжи: В капан
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Ужасът на хълма
Пълна програма
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
Пълна програма
  • 09:00
    На лов за зъбати - Улов в плитки води
  • 09:30
    Риболов в Австралия - Остров Флайндърс, Тасмания
  • 10:00
    Бъди там! В Херцеговина 1. част
  • 10:30
    Бъди там! В Херцеговина 2. част
Пълна програма
  • 09:05
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
  • 11:05
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
  • 12:35
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 14:15
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "101 далматинци II: Приключението на Пач в Лондон", анимационна комедия, САЩ, 2003; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 10:00
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 11:45
    "Принцесата лебед и тайната на замъка", анимация - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Ричард Рич, [0+]
  • 13:00
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
  • 16:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 30 кръг
Пълна програма
  • 08:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №11
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 3 кръг
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №8
  • 13:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}