ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня Публицистично предаване
  • 19:40
    Лека нощ, деца! Най-малкият слон на света
  • 19:55
    Евровизия 2017/Сърбия/
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 711
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 25
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни"(премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA, нов сезон
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Одисей - исторически сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:35
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 19:15
    Помощ за дивата природа: Епизод 7
  • 20:10
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
  • 21:05
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:25
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 3 епизод
  • 18:50
    Как е било документален филм /Украйна, 2012 г./
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:40
    Зелена светлина
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 18:00
    "Стрелата" - еп. 4, еп.1
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.12
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал, с.2, еп.22
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:45
    "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
  • 19:00
    "Ерагон" - екшън ,фентъзи, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Стефан Фенгмайер, актьори - Джон Малкович, Каролин Шикези, Джеръми Айрънс, Едуърд Спелиърс, Сиена Гуилъри, Гарет Хедлънд, Даймън Хюнсоу, Робърт Карлайл, Алън Армстронг, Джеймс Бътлър и др.
  • 21:00
    Премиера: "Тайният живот на Уолтър Мити" - комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор - Бен Стилър, актьори - Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др.
  • 23:30
    "Почти герои" - комедия, приключенски (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 19:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.5
  • 19:30
    Премиера: "Модерно семейство" - комедиен сериал, с.6
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Черни планини" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.113
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
Пълна програма
  • 16:40
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 19:20
    "Всичко ни е наред", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Кърк Джоунс, с Робърт Де Ниро, Дрю Баримор, Кейт Бекинсейл, Сам Рокуел, Лусиан Мейзъл, [12+]
  • 21:00
    "Аз, Джиг Роботът", екшън - драма, Италия, 2015; реж. Габриеле Маинети, с Клаудио Сантамария, Лука Маринели, Илениа Пасторели, Стефано Амброджи, Маурицио Тезей, [18+]
  • 23:00
    "Тайният живот на г-н Авила III, 3 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 19:50
    "Фехтовачът", драма, Финландия, 2015; реж. Клаус Харо, с Март Аванди, Урсула Ратасеп, Лембит Улфсак, Алис Копел, Кирил Каро, [12+]
  • 21:30
    "Задгробен живот (2014)", комедийна драма, Унгария, 2014; реж. Вираг Зомборац, с Мартон Крищоф, Ласло Галфи, Естер Чакани, Жолт Ангер, Йожеф Гябронка, [15+]
  • 23:05
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 19:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:30
    Да продадеш колата си: Ланчия Делта Интеграле - втора част
  • 19:00
    Как са го направили?: Желязна руда, вълни в аквариуми, полилеи
  • 19:30
    Как се прави...: Алуминиеви канута дървени купи, ванове с достъп за инвалиди, маримба
  • 20:00
    Треска за злато: Изоставяне
Пълна програма
  • 17:50
    Идващият свят: Свръхчовекът на бъдещето
  • 18:40
    Ловци на митове: Мехурът се пука
  • 19:30
    Спортна наука: Епизод 10
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Аз съм по средата
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
Пълна програма
  • 18:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 19:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 20:00
    Футбол от Бундеслигата актуално
  • 20:30
    Тенис - WTA турнир в Щутгарт, 1 кръг - пряко
Пълна програма
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "История на изкуството"
Пълна програма
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 19:10
    Обетована земя - 125 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог), пряко
  • 18:45
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 20:00
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Орландо
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
Пълна програма
  • 18:25
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 7
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 17
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 5
Пълна програма
  • 18:25
    X-traordinary
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Dew Tour Breckenridge
Пълна програма
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Помощ след ремонт
  • 19:00
    Просто Лаура
  • 19:30
    Просто Лаура
  • 20:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 18:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 4
  • 19:00
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 12
  • 19:30
    Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 1
  • 19:55
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 18:00
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 3
  • 19:00
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 24
  • 19:55
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 10
  • 20:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 18:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът I, 4 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 21:50
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Загадки в музея, еп. 31
  • 19:20
    Американски принцеси за милиони долари, еп. 2
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 10
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 19:30
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Специалната оферта
  • 20:00
    Планинари: Риск през зимата
Пълна програма
  • 18:30
    Риболовен филм – Америка
  • 19:30
    Документален филм
  • 20:00
    С въдица в ръка – втори сезон – 79 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 27 еп.
Пълна програма
  • 18:20
    "Чурулик"
  • 18:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 17:55
    Abenteuer Leben taglich
  • 18:55
    Schatze unterm Hammer -Ein Auktionator schlagt zu
  • 19:55
    Sicher ist sicher -Das Magazin fur Ihren Schutz
  • 21:15
    Raus aus dem Zwang -Messie trifft Putz-Neurotiker
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:55
    "Човек на страстта" - комедия с Антъни Куин, Мод Адамс, Рей Уолстън.
  • 19:30
    "Пoследнo причaстие" - драма с Том Беринджър, Дафне Зунига, Чик Венера.
  • 21:10
    "Капоти" - драма с Филип Сиймур Хофман, Клифтън Колинс мл., Катрин Кийнър, Боб Балабан и др.
  • 23:00
    "Проповедникът 1.4" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 19:40
    FIM MX BEHIND THE SCENE
  • 20:05
    DUBAI INTERNATIONAL BAJA
Пълна програма
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Essentials: R&B Dance-Off
  • 19:30
    Zara Larsson: IN CTRL
  • 20:00
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    MTV Brand New For 2017: The...
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 18:20
    Супер-ветеринар, еп. 25
  • 19:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 6
  • 19:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
  • 20:00
    Родени в дивата природа, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Богатство в открито море
  • 19:00
    Оцеляване в Америка
  • 20:00
    Оцеляване в Америка
  • 21:00
    Произход: Пътешествието на човечеството
Пълна програма
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 19:00
    Електрическата риба на Амазонка
  • 19:48
    Риболов на чудовища: Опасност в дълбините
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    "Първо студио" - пряко
  • 20:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Което трябваше да бъде доказано". Сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Спортът от първо лице
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 18:25
    Вести-Москва
  • 18:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 19:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 21:00
    Вести
Пълна програма
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    Концерт "5 години Северняци" - фолклорен концерт от гр.Видин..
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:10
    Oddbods
  • 18:45
    Dragons - Die Reiter von Berk
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
Пълна програма
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 77 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:00
    451 градуса по Фаренхайт - драма по романа на Рей Бредбъри, Великобритания, 1966, режисьор Франсоа Трюфо, с Алекс Скот, Бърнард Хърман, Джули Кристи, Оскар Вернер, Сирил Кюсак
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Тайни и изненади
  • 19:00
    Кралят на тортите: Буболечки, раздели и разочарования
  • 19:30
    Кралят на тортите: Движеща се торта, мрамор и бъркотия
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
Пълна програма
  • 18:30
    Герьовден
  • 19:00
    Да сме живи, за сме здрави
  • 19:30
    WWF - Непознатите гори
  • 20:00
    Да обиколим българските училища - Стара Загора
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:25
    Мажоретки: Всичко или нищо, САЩ, комедия/спортен, 2006
  • 20:00
    Да срещнеш Джо Блек, САЩ, фентъзи/романтичен, Антъни Хопкинс, Брад Пит, 1998
  • 22:55
    Мумията се завръща, САЩ, приключенски/ фентъзи, Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Дуейн Джонсън - Скалата, 2001
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:00
    Да хапнем заедно с Найджъл Слейтър - кулинарно предаване, еп. 6
  • 19:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 13
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Публицистика
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 19:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
  • 20:00
    Касъл - седми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 18:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 20:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог), пряко
  • 18:45
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 20:00
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Орландо
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Седем дена" - еп.11
  • 18:40
    "Недосегаемите" - еп.17
  • 19:30
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.15
  • 20:20
    "Велополицаи" - еп.8
Пълна програма
  • 17:50
    "На косъм" - 3 и 4 еп.
  • 18:40
    "Неизлечимо болни" - 17 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 13 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • 18:35
    Планета охотника
  • 19:00
    Мой мир - рыбалка
  • 19:25
    Рыболовы
  • 19:55
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 18:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Елизиум" - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др.
Пълна програма
  • 18:37
    Cake Boss: Presidents, Peanut Butter & Popping In
  • 19:00
    Deadliest Catch: Stay Focused Or Die
  • 19:45
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 20:30
    Smash Lab: Car Over a Cliff
Пълна програма
  • 18:35
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 19:00
    WEATHER FORECAST
  • 19:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 18:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът I, 4 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 21:50
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    Sofia the First
  • 18:40
    Doc McStuffins
  • 19:05
    Captain Jake and the Never...
  • 19:30
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got to Kill My Stepdad
  • 18:40
    Bad Blood: The Case Against Kevin
  • 19:05
    Bad Blood: Daughters Divided
  • 19:30
    A Crime to Remember: Accident on Banyan St.
Пълна програма
  • 18:20
    Star Block Workout: Toughest Exercises
  • 18:50
    Star Block Workout: Toughest Battles for the Top
  • 19:15
    Star Block Workout: South Africa
  • 19:45
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
Пълна програма
  • 18:30
    Speargun Hunter
  • 18:55
    Speargun Hunter
  • 19:20
    Speargun Hunter
  • 19:45
    Bucks Of Tecomate,The
Пълна програма
  • 18:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 19:30
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Специалната оферта
  • 20:00
    Планинари: Риск през зимата
Пълна програма
  • 18:00
    Оцеляване в Америка
  • 19:00
    Оцеляване в Америка
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството
  • 21:00
    Тайните на историята
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 711
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 25
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 18:30
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 6, риалити, Унгария, 2016
  • 19:40
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 7, риалити, Унгария, 2016
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 18:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 19:05
    Родина; сезон 6, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2012
  • 20:00
    Спасението; сезон 1, епизод 5, 2013
  • 22:15
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Първите 48 часа: Какво ни свързва
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът от Коста дел Сол: Дейвид Баксъндейл
  • 20:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Източен и Западен Лондон
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
Пълна програма
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Строител на българската култура" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "България - земя на три писмености" - документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 18:39
    Big Cock In The Back Pocket (18+)
  • 19:05
    Mom's Twist Of Date (18+)
  • 19:30
    Banging Into The Mainstream (18+)
  • 19:53
    Badass Latina Fucks Handyman (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    "Тайните на "Мадам Тюсо"" - документален филм
  • 19:00
    "Битката за Британия: Истинската история" - документален филм
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 20:30
    Пряко: Футбол: Спортинг /Хихон/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 18:00
    Ликвидация сериен филм /10 епизод/
  • 18:45
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
  • 19:45
    Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
  • 21:25
    Евровизия 2017 /Кипър/
Пълна програма
  • 17:30
    Гномове и троли
  • 18:50
    Машинист
  • 20:25
    Господин и госпожа "Убийство": Чистокръвно смъртоносна
  • 21:10
    Господин и госпожа "Убийство": Убийство със сигнален пистолет
Пълна програма
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - премиера
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    Най-трудната железопътна линия в света
  • 19:00
    Мечки
  • 20:00
    Да възстановим околната среда
  • 20:30
    Да възстановим околната среда
Пълна програма
  • 18:30
    WUSHU Championship
  • 18:45
    Ultimate First League
  • 19:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 21:15
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 17:40
    Бандата над закона
  • 19:10
    Рисковете на любовта
  • 20:35
    Инсп. Мама: Отвличане в 10 стъпки
  • 22:00
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 18:30
    Bubba's World
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
  • 19:30
    New Pollution
  • 20:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 20:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 38-и епизод, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 23-и епизод, директно
  • 20:00
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 29-и епизод
  • 21:00
    Класика от "А" Професионална футболна група: Литекс - Лудогорец (14-15), повторение
Пълна програма
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Денонощни куриерски услуги" - документален филм
  • 20:00
    "Голф войната на Доналд Тръмп" - документален филм
  • 21:00
    "Земята под вода: Най - голямото предизвикателство" - документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение
  • 19:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 19:30
    Волейбол: Първи мач за Купата на България, директно
  • 21:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
  • 18:40
    Убийство в семейството: Делото срещу Кевин
  • 19:05
    Убийство в семейството: Раздор сред сестрите
  • 19:30
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти, премиера
Пълна програма
  • 18:30
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 2. част
  • 19:00
    Дебнене - Духът на върха
  • 19:30
    Решенията на Валтер - Търси рибата
  • 20:00
    IPCC 2016. III. полуфинал
Пълна програма
  • 18:05
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 20:00
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 22:40
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 19:45
    "Рим І, 5 еп. - Изборът", историческа драма, Великобритания, 2005; реж. Алън Култър, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Кенет Кранам, Сайърън Хaйндс, [15+]
  • 20:40
    "Злокобна нощ I, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
  • 22:00
    "Централа Берлин I, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Design Genius Season 3 Ep6
  • 19:00
    From the Runway
  • 20:00
    Mini Models
  • 20:30
    Catwalk Stories Ep2
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Байерн ТВ 48 епизод
  • 20:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 20:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 15 епизод
  • 21:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 30 кръг
Пълна програма
  • 18:15
    Голф: "Светът на голфа" 72 епизод
  • 19:15
    Хокей на лед: "Удар със стик" 113 епизод
  • 20:15
    Студио "Баскетбол"
  • 20:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

RTVi Russia 19:00
Сериал "Мотыльки" 12+
bTV Action 19:00
"Луцифер" - сериал, еп.7
bTV Comedy 19:00
"По средата" - сериал, с.4
bTV Lady 19:00
"Земя на честта" - сериал
Diema 19:00
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

BNT HD 18:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
Diema Sport 19:00
Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 19:00
Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
AXN Black 19:20
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
ТВ Европа 19:20
Спорт

Всички предавания

Филми

Skat+ 18:50
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Diema Family 19:00
"Моята карма" - сериен филм, /п/
Vivacom Arena 19:00
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
AXN White 19:05
Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}