ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:55
    Шерлок 3 сериен игрален филм /3, последен епизод/
  • 22:30
    Открито с Валя Ахчиева
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Похитени - сериал, политически трилър
  • 23:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 21:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
  • 22:00
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 21:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:50
    Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:40
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 23:30
    Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на котки: Чуваш ли ме, котенце?
  • 22:00
    Вуду-акула
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Изгубени в блатата
  • 23:50
    Укротителката на змии: Епизод 7
Пълна програма
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Цивилизацията" - документален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Голямото шоу за чудесата на природата"
  • 22:45
    "Монитор"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Сатира
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 22:15
    Днес и утре
  • 22:45
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 3 епизод /п/
Пълна програма
  • 20:55
    Ярост игрален филм /2001 г./, режисьор Илиян Симеонов, в ролите: Петър Попйорданов, Ирини Жамбонас, Добрин Досев, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Димитър Терзиев, Малин Кръстев, Валери Йорданов, Борислав Стоилов, Стефан Мавродиев и др.
  • 22:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:35
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "С мръсна газ" - трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор - Патрик Лусиер, актьори - Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Ледена епоха 4: Континентален дрейф" - анимация,  приключенски, комедия (САЩ, 2012), сценаристи - Джейсън Фукс, Майкъл Берг, режисьори - Стив Мартино, Майк Търмайер.
  • 22:45
    "Сабрина" - комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор - Сидни Полак, актьори - Пол Джиамати, Джулия Ормънд, Харисън Форд, Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Нанси Марчанд, Джон Ууд, Лорън Холи, Ричард Крена и др.
Пълна програма
  • 21:30
    "Кухня" - комедиен сериал, с. 5
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.4
Пълна програма
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 21:00
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Уасиковска, Пол Джамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
  • 23:00
    "Гладни сърца", драма, Италия, 2014; реж. Саверио Костанцо, с Адам Драйвър, Алба Роруочър, Роберта Максуел, Джейк Уебър, Натали Голд, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" III, 9 еп.", драма, САЩ, 2012; реж. Роксан Доусън, с Уендъл Пиърс, Стийв Зан, Канди Александър, Кларк Питърс, Ким Дикенс, [18+]
  • 22:30
    "Товарът", романтична драма, Мексико, 2015; реж. Алън Джонсън, с Мария Валверде, Орасио Гарсия Рохас, Херардо Терасена, Ерик Франсес, Еузебио Лазаро, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 23:00
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Ярост" - екшън с уч. на Брад Пит, Шая Лебьоф, Логан Лърман, Майкъл Пеня, Джон Бернтал, Скот Истууд, Джейсън Исак и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Ликвидаторът: Кулинарно
  • 22:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 9
  • 22:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 10
  • 23:00
    Опасно за живота: Господари на стихиите
Пълна програма
  • 21:10
    Енергията на бъдещето: Постигане на баланс
  • 22:00
    Фабрика за домашни потреби: Танго с хавлиени кърпи
  • 22:25
    Фабрика за домашни потреби: Драсканици
  • 22:50
    Идващият свят: Опасностите на бъдещето
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Късмет, Чарли
  • 23:00
    Ханк Зипзър
  • 23:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 21:30
    "Възходът на жените "
  • 22:30
    "Сурова наука"
  • 23:00
    "Музиката на простите числа"
  • 23:30
    "Тайните на квантовата физика"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Футбол, МЛС: Портланд - Ванкувър
  • 23:45
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 22:00
    Империя за скрап, еп. 3
  • 22:30
    Империя за скрап, еп. 4
  • 23:00
    Треска за дървени къщи, еп. 3
Пълна програма
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Alpine Adventurer
  • 22:35
    Whistler
  • 23:00
    Snowfix
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 22:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 23:00
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 21:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Игра на лъжи - втори сезон, еп. 6
  • 22:55
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 10
  • 23:55
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 3
  • 23:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 15
  • 23:55
    Пропукване - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 21:00
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 22:45
    "Роналдо", документален - биография, Великобритания, 2015; реж. Антъни Уонки, [12+]
Пълна програма
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 2
  • 22:00
    Лов на вещици: един век, изпълнен с убийства, еп. 1
  • 22:50
    Американски принцеси за милиони долари, еп. 1
  • 23:40
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 22:00
    Премиера Лесни машини за големи пари: Мисия "Комисиона"
  • 22:30
    Премиера Лесни машини за големи пари: Балада за шевролет "Ел Камино"
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – четвърти сезон – 17 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 21:25
    "Ото и музиката"
  • 21:40
    "Пингу"
  • 21:50
    "Твоят универсум"
  • 22:00
    "Чулурик"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Имате думата"/п/
  • 23:20
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 21:30
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 23:00
    "Обадете се на Сол 3.3" - сериал
  • 23:50
    "Казанова на Фелини" - биографически филм / драма с Доналд Съдърланд, Тина Омонт.
Пълна програма
  • 21:20
    BIKE WORLD
  • 21:45
    FIM MX BEHIND THE SCENE
  • 22:10
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
  • 23:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Акапулко
Пълна програма
  • 20:00
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    V Festival 2016: The Best Bits
  • 23:25
    The Chainsmokers Present Club...
  • 23:45
    Hot Spot: The Chainsmokers
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 21:00
    Гигантите на природата отвътре, еп. 1
  • 21:55
    Ветеринар на хълма, еп. 1
  • 22:45
    Ветеринар на хълма, еп. 9
  • 23:40
    Родени в дивата природа, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 23:00
    Гранични войни
Пълна програма
  • 21:26
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв
  • 22:15
    В кадър: Крокодили срещу Лъвове
  • 23:03
    На куката: Риболов на чудовища: Зеленият Голиат
  • 23:52
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
Пълна програма
  • 21:00
    Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Което трябваше да бъде доказано". Сериал
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Следващият топ модел на Германия" - кастинг шоу
  • 23:30
    "Червено" - журнал
Пълна програма
  • 21:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 22:00
    Бойна вечер: Bellator
Пълна програма
  • 21:15
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Вести-Москва
  • 21:50
    Вести
  • 22:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 23:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Престъпни намерения: Зад границата" - криминален сериал
  • 22:15
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 21:15
    Vermisst
  • 22:10
    Vermisst
  • 23:05
    Die Kuchenchefs
Пълна програма
  • 20:00
    Земя на чужденци - драма, трилър, Австралия, 2015, Режисьор: Ким Фарант, С: Никол Кидман, Джоузеф Файнс, Хюго Уайвинг
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 22:50
    Плаването на техния живот - документална поредица - 2 част
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 21:00
    Семейна клиника за борба с наднорменото тегло: Алън прохожда
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Никол
Пълна програма
  • 21:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 22:00
    По следите старата българска къща, част 2
  • 22:30
    Фолклорен ансамбъл "Родопа" 55 години
Пълна програма
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 22:30
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 23:00
    Авиошоу
Пълна програма
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 22:30
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 23:00
    Авиошоу
Пълна програма
  • 20:00
    Кинг Конг, реж. Питър Джаксън, приключенски/ романтичен, 3 награди Оскар, 2005
  • 23:00
    Страшен филм 2, САЩ, комедия, с Ана Фарис, 2001
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Хоризонт: Къде е полет MH370?" - документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 5
  • 22:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 6
  • 23:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 21
Пълна програма
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 21:15
    "Умирай трудно 4.0" - трилър / екшън, САЩ, 2007
  • 23:45
    "Смъртоносна надпревара" - фантастика / трилър / екшън, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 21:00
    "Човешкият капитал" - драма , Италия/Франция, режисьор Паоло Вирци; участват: Фабрицио Бентиволио, Валерия Голино, Валерия Бруни Тедески, Луиджи Ло Кашо
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 21:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 8
  • 22:00
    Бягство от затвора, еп. 4
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 16
  • 23:50
    Кости - седми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 21:30
    FASHION FILMS
  • 22:00
    LINGERIE
  • 22:30
    LINGERIE
  • 23:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 37 и 38 еп.
  • 22:00
    "Призрачни досиета" - 9 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 17 еп.
  • 23:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 21:05
    Нахлыст на разных широтах
  • 21:35
    Под водой с ружьем
  • 22:00
    Рыбалка без границ
  • 22:25
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 21:00
    "Хитч" - романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Treehouse Masters: Temple of Adventure
  • 22:00
    Gold Divers: Nice Guys Finish Last
  • 22:45
    Gold Divers: Gold Gettin' Hound Dog
  • 23:30
    LA Ink: Tats for Japan
Пълна програма
  • 20:00
    IDENTITY THIEF
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
  • 22:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 21:30
    Тиа Маури у дома
  • 22:00
    Вечеря при Тифани
  • 22:30
    Вечеря при Тифани
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 22:45
    "Роналдо", документален - биография, Великобритания, 2015; реж. Антъни Уонки, [12+]
Пълна програма
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    My Friends Tigger & Pooh
  • 22:00
    Gummi Bears
  • 22:30
    Miles From Tomorrow
Пълна програма
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 21:10
    Murder Comes to Town: A Place She'd Call Home
  • 22:00
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Bait and Kill
  • 22:50
    Murder Book: The Good Samaritan
  • 23:40
    The Perfect Murder: Prescription For Murder
Пълна програма
  • 21:30
    Special: Dream Team 92
  • 22:00
    The Truth About...: Fight Sports
  • 22:25
    Star Rated: Sporting Hardmen
  • 22:55
    Legends: Mike Tyson
Пълна програма
  • 21:25
    Familiar Waters
  • 21:50
    Familiar Waters
  • 22:15
    Bottom Feeders
  • 22:40
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 21:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 22:00
    Премиера Лесни машини за големи пари: Мисия "Комисиона"
  • 22:30
    Премиера Лесни машини за големи пари: Балада за шевролет "Ел Камино"
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
Пълна програма
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 22:00
    Гранични войни
  • 23:00
    Наркотици ООД 5
  • 23:55
    Наркотици ООД 5
Пълна програма
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:15
    Спасението; сезон 1, епизод 7, 2013
  • 22:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
  • 22:00
    Премиера Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
  • 23:00
    Премиера Неразрешени случаи: Епизод 2
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Мечтатели. Архимед. Повелитель чисел
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Водопадите в България - Старопланински водопади" - документален филм /2 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Храмове на българската памет - Перник" - документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    South Park
  • 22:25
    South Park
  • 22:50
    Inside Amy Schumer
Пълна програма
  • 21:27
    A Wild Night Out (18+)
  • 21:41
    Boner To The Rescue (18+)
  • 22:00
    The Cock That Wasn't There (18+)
  • 22:17
    Sweet Pink Pussy (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
Пълна програма
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Енигма игрален филм /копродукция, 2001 г/, режисьор Майкъл Аптед, в ролите: Дъгри Скот, Кейт Уинслет, Джереми Нортъм и др.
  • 23:55
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
Пълна програма
  • 20:15
    Адът на 63-та
  • 22:00
    Хамил - чука
  • 23:45
    Възкръсналата Мери
Пълна програма
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 21:00
    История и култура на текилата
  • 22:00
    Преди да стане твърде късно
  • 23:00
    В търсене на дълбочината
Пълна програма
  • 19:00
    NEW Snakepit
  • 21:35
    Journey Fight
  • 22:35
    Ultimate Taekwondo
  • 22:50
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 20:25
    Когато Доли Партън ми беше майка
  • 22:00
    Петорката 4
  • 22:45
    Бъди мой
Пълна програма
  • 21:30
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 22:00
    World of X Games 2014
  • 23:00
    Bruce Lee Lives!
  • 23:30
    Pull
Пълна програма
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 22:40
    Черни операции от далечното минало (3)
  • 23:35
    Инквизиция (4)
Пълна програма
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 23:00
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Висша Лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
  • 23:55
    Студио "Висша Лига", директно
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 22:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2016-17), 34-и епизод, повторение
  • 22:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 37-и епизод
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 15-и епизод
Пълна програма
  • 21:10
    В града витае убийство: Нейният дом
  • 22:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Примамка и убийство
  • 22:50
    Журнал на убийствата: Добрият самарянин
  • 23:40
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
Пълна програма
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 22:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 21:30
    Кухнята на ловците - С Томаш Фюзеши
  • 22:00
    Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
  • 22:30
    Шомодь Бараня - родината на груповия лов
  • 23:00
    IPCC 2016. II. полуфинал
Пълна програма
  • 21:30
    "13 часа: Тайните войници на Бенгази", военен екшън, САЩ, 2016; реж. Майкъл Бай, с Джеймс Бадж Дейл, Джон Красински, Макс Мартини, Пабло Шрайбър, Дейвид Денман, [18+]
  • 23:50
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Злокобна нощ I, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
  • 22:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 23:00
    "Бизнес преговори ІII, 6 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
  • 23:50
    "Хитмен: Агент 47", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Александър Бах, с Рупърт Френд, Хана Уеър, Закари Куинто, Сайърън Хaйндс, Томас Кречман, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Design Genius Season 3 Ep6
  • 22:30
    Eco Fashion Season 3 Ep4
  • 23:00
    Walk The Aisle
  • 23:30
    Stefanie's Style Diaries: Positano Ep3
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 22:00
    Автомобилизъм: Рали крос първи кръг
Пълна програма
  • 20:45
    Баскетбол: Евролига
  • 22:35
    Студио "Баскетбол"
  • 23:00
    Футбол: Руска Премиер лига 25 кръг
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}