ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:00
    Парламентарен контрол
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Глухар - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:55
    Царство; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 09:40
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2012
  • 10:30
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:10
    Атаката на тигъра: Епизод 1
  • 10:05
    В аквариума: Добра карма
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Следващата глава
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:50
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /43 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3927 епизод/п/
  • 10:50
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:00
    Открито с Валя Ахчиева
Пълна програма
  • 08:50
    The Mr Bean Animated Series
  • 09:20
    The new Tom & Jerry Show
  • 09:45
    Tom & Jerry Kids
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.6
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.14
  • 11:00
    "Стрелата" - еп.4, еп.2
Пълна програма
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп. 3,4
  • 09:15
    "Ерагон" - екшън, фентъзи, приключенски (Eragon, САЩ, 2006), режисьор - Стефан Фенгмайер, актьори - Джон Малкович, Каролин Шикези, Джеръми Айрънс, Едуърд Спелиърс, Сиена Гуилъри, Гарет Хедлънд, Даймън Хюнсоу, Робърт Карлайл, Алън Армстронг, Джеймс Бътлър
  • 11:30
    Премиера: "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.5,6
  • 13:30
    "Оцеляване" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Нашата семейна сватба" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Рик Фамуйва, актьори - Тай Дигс, Форест Уитакър, Америка Ферера, Реджина Кинг, Чарлс Мърфи, Ланс Грос и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 09:25
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 08:15
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
  • 09:35
    "Ако е рекъл Господ", комедия, Италия, 2015; реж. Едоардо Мария Фалконе, с Марко Джалини, Алесандро Гасман, Лаура Моранте, Илария Спада, Едоардо Пеше, [12+]
  • 11:05
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 12:55
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Уасиковска, Пол Джамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    "Хубава история", късометражна драма, Германия, 2013; реж. Мартин Кристофър Боде, с Петра Келинг, Михаел Трегор, Патрик Мьолекен, Ана Стралман, Андрей Райман, [12+]
  • 09:20
    "Произшествието", научна фантастика, Мексико, 2014; реж. Исаак Езбан, с Раул Мендес, Найлеа Норвинд, Ернан Мендоса, Умберто Бусто, Фернандо Алварес, [12+]
  • 11:00
    "Фанатик", драма, Австралия, 2015; реж. Ариел Клайман, с Венсан Касел, Джереми Шабриъл, Флоранс Мезара, Найджъл Барбър, Тимъти Стайлс, [12+]
  • 12:35
    "Не бъди лош", криминална драма, Италия, 2015; реж. Клаудио Калигари, с Лука Маринели, Алесандро Борги, Роберта Матеи, Силвия Д'Aмико, Алесандро Бернардини, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    Amanpour.
  • 09:30
    News Special
  • 10:00
    New Day
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Лъжовно сърце"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Голямото разчистване" - риалити, сезон 8, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Мотив" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, /п/
Пълна програма
  • 09:05
    Съкровища в склада: Епизод 13
  • 09:35
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 10:00
    Асфалтови каубои: Партньори в престъпленията
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга - първа част
Пълна програма
  • 09:02
    Невидими светове: Във водата
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 10:14
    Фабрика за храна: За утоляване на жаждата
  • 10:38
    Фабрика за домашни потреби: Танго с хавлиени кърпи
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 17:00
    Битки за складово пространство
  • 18:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 11:00
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 12:00
    Плажен футбол, Световно първенство: Нигерия - Италия
Пълна програма
  • 08:45
    Империя за скрап, еп. 1
  • 09:15
    Страхотни изобретения, еп. 5
  • 09:40
    Голямото местене, еп. 2
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 9
Пълна програма
  • 08:50
    Alpine Adventurer
  • 09:45
    Dew Tour Highlights
  • 10:40
    World of X Games
  • 11:35
    Showdown
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:00
    Здравословни гурме ястия
  • 09:30
    Здравословни гурме ястия
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:30
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 10
  • 09:35
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 7
  • 10:05
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 8
  • 10:30
    Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 08:30
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 5
  • 09:30
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 3
  • 10:35
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 4
  • 11:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:10
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 11:10
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 13:30
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 15:35
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    История на християнството, еп. 2
  • 09:40
    Страхотни изобретения, еп. 18
  • 10:10
    Страхотни изобретения, еп. 3
  • 10:40
    Забранена история, еп. 6
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Най-големите опасности
  • 10:00
    Сам: За хората и вълците
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последно наддаване
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:30
    Detektiv Rockford
  • 09:25
    Castle
  • 10:25
    Navy CIS: L.A.
  • 11:20
    Navy CIS
Пълна програма
  • 09:05
    "Парламентът на живо"
  • 10:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:35
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 10:05
    "Роботът на моя живот" - комедия с Джон Малкович, Ан Магнусон, Глен Хедли, Лори Меткаф.
  • 11:45
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 13:45
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
Пълна програма
  • 08:00
    FIA FORMULA 3 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 09:40
    AUTO MUNDIAL
  • 10:05
    ASIA TALENT CUP
  • 10:55
    ASIA TALENT CUP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    MTV Essentials: Rihanna Vs The...
  • 10:30
    Naughty Boy: IN CTRL
  • 11:00
    Non Stop Hits!
  • 12:00
    World Stage: Dizzee Rascal
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 08:40
    Голяма гневна риба, еп. 5
  • 09:25
    Бебета в зоопарка, еп. 5
  • 09:55
    Дебели домашни любимци, еп. 3
  • 10:45
    Удивителни животни, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Големи ремонти: Аляска
  • 10:00
    Мегаструктури
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 9
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 9
Пълна програма
  • 08:37
    Вълчи планини
  • 09:26
    Дивата Турция
  • 10:16
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 11:05
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона Ласа - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 09:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:00
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Пескара - Рома
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Емполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:25
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 10:00
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 12:00
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
Пълна програма
  • 09:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 10:05
    Игрален филм
  • 18:15
    "Безсмертнова"
  • 19:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Bob der Baumeister
  • 09:25
    Die Oktonauten
  • 09:35
    Die Oktonauten
  • 09:50
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 08:20
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 79 епизод
  • 09:15
    Щрак - комедийно шоу
  • 09:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Затворените от света
  • 10:00
    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!
  • 10:30
    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
Пълна програма
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.2
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Животът е плаж
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:00
    Отведи ме у дома
  • 09:30
    Животът е плаж
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 08:10
    Обичам те до смърт, САЩ, комедия/криминален, с Кеану Рийвс, 1990
  • 09:45
    Пробуждане, САЩ, биографичен/драма, Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 3 номинации за Оскар, 1990
  • 11:45
    Кралят на рибарите, САЩ, драма/фентъзи, с Джеф Бриджис, Робин Уилямс, 1991
  • 14:00
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма, Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, 1994
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 6
  • 09:40
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 16
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 83
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 84
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Топ 50: 2010 + срещу 2000 +
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица - премиера
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 08:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
  • 09:50
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 14
  • 10:45
    Касъл - седми сезон, еп. 7
  • 11:40
    Завинаги - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 09:00
    SWIMWEAR
  • 09:30
    SWIMWEAR
  • 10:00
    SWIMWEAR
  • 10:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 12:00
    Плажен футбол, Световно първенство: Нигерия - Италия
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Недосегаемите" - 19 eп.
  • 09:30
    "Бар "Наздраве" - 12 и 13 еп.
  • 10:20
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.3
  • 11:10
    "ЦРУ" - еп.11
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 12 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 2 еп.
  • 09:55
    "На косъм" - 9 и 10 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 3 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 08:50
    Планета охотника
  • 09:20
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 09:45
    Рыболовы
  • 10:15
    Под водой с ружьем
Пълна програма
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 11:00
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 11:30
    "Коледна бъркотия" - романтична комедия с уч. на Алиша Уит, Марк Вийбе, Скот Гибсън, Сюзън Хоугън и др.
  • 13:30
    "Детегледачката е мъж" - романтична комедия с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Smash Lab: Unbreakable Car
  • 09:15
    Cake Boss: A Bittersweet Homecoming
  • 09:37
    Cake Boss: Ice-ing On The Cake
  • 10:00
    Alaska Gold Diggers: The Honeymoon Is Over
Пълна програма
  • 09:05
    THIS DAY in history
  • 09:15
    SPOT ON THE MAP
  • 09:25
    WORTH SEEING
  • 09:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Да готвиш наистина
  • 10:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (втори етап)
  • 11:00
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 09:10
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
  • 11:10
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 13:30
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 15:35
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
Пълна програма
  • 08:50
    The Lion Guard
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 10:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 09:10
    Санджей и Крейг
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
Пълна програма
  • 09:05
    Bad Blood: The Preacher's Daughters
  • 09:30
    A Crime to Remember: Comedy of Terrors
  • 10:20
    Web of Lies: New Year's Retribution
  • 11:10
    Web of Lies: New Year's Retribution
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Family Coaching
  • 09:16
    In the Name of Good: George Elokobi
  • 09:45
    The Truth About...: Fight Sports
  • 10:10
    Star Rated: Sporting Hardmen
Пълна програма
  • 08:55
    Familiar Waters
  • 09:20
    Familiar Waters
  • 09:45
    Fight To Survive
  • 10:10
    Fight To Survive
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Най-големите опасности
  • 10:00
    Сам: За хората и вълците
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последно наддаване
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 9
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 9
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 6, епизод 18, драма, семеен, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Как да разгадаеш убийство
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Веществени доказателства: Роджър Сивърс
  • 11:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
Пълна програма
  • 08:00
    Худ.фильм "Мио, мой Мио" 6+
  • 09:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 10:00
    Худ.фильм "Счастливого пути!" 12+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм /2 част
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    Punk'd
  • 09:25
    Instant Mom
  • 09:50
    Brotherhood
  • 10:15
    Brotherhood
Пълна програма
  • 09:00
    Titties In The Tent (18+)
  • 09:27
    Boat Bang (18+)
  • 09:54
    Let's Go Together (18+)
  • 10:20
    Attack Of The Rack (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - четвъртфинали (WTA Premier)
Пълна програма
  • 09:05
    Световно първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
  • 10:40
    Баскетбол: Среща от четвъртфиналите на Националната баскетболна лига
  • 12:25
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
  • 14:10
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:05
    Ограбеният крадец
  • 11:10
    Жорж и Фаншет
  • 12:40
    Жорж и Фаншет
  • 14:10
    Сниф и призрачният замък
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    По следите на кармата
  • 10:00
    Околосветско пътешествие
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Кулинарна палитра
Пълна програма
  • 09:00
    Explosion Fight Night
  • 10:05
    Ultimate Taekwondo
  • 10:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 10:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:25
    Неговото дело и слава
  • 10:15
    Смотанякът Макс
  • 11:55
    Неотменимото обещание
  • 13:20
    Бележката
Пълна програма
  • 09:00
    Riding Along with Filipe Toledo
  • 09:30
    Bubba's World
  • 10:00
    16 Below - Generation 1
  • 10:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 09:20
    Планетата Европа (4)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Трети мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    Футбол: Барселона - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - четвъртфинали (WTA Premier)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 11:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, директно
  • 12:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 37-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    Убийство в семейството: Дъщерите на проповедника
  • 09:30
    Престъплението, което ще се помни: Комедия на ужаси
  • 10:20
    Мрежа от лъжи: Новогодишно възмездие
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Новогодишно възмездие
Пълна програма
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
Пълна програма
  • 09:00
    На лов за зъбати - Значение имат не думите, а примамките
  • 09:30
    Carp Zoom - Щастлив риболов на Балатон
  • 10:00
    На фокус Йожеф Ач - За шаран на езеро Ковач в Токай
  • 10:30
    Карой Бокор - За щука на езерото Чейпань
Пълна програма
  • 08:45
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 10:10
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:35
    "Любовни квартири", романтична комедия, САЩ, 1992; реж. Камерън Кроу, с Бриджит Фонда, Кемпбъл Скот, Кийра Седжуик, Шийла Кели, Мат Дилън, [12+]
  • 13:15
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Goosebumps: Страховити истории", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Роб Летърман, с Джак Блек, Дилън Минет, Одея Ръш, Райън Лий, Ейми Райън, [12+]
  • 10:20
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 12:15
    "Коледната песен на Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 1992; реж. Брайън Хенсън, с Майкъл Кейн, [0+]
  • 13:40
    "Шанс І, 7 еп.", спортна драма, САЩ, 2012; реж. Брайън Кърк, с Дъстин Хофман, Денис Фарина, Джон Ортис, Ник Нолти, Кевин Дън, Ричард Кайнд, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ 74 епизод
  • 10:00
    Trans World Sport 15 епизод
  • 11:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 11:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 15 епизод
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: "Светът на голфа" 74 епизод
  • 09:30
    Голф: Открито първенство на Китай 2017
  • 12:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №8
  • 13:30
    Колоездене: "На колела" 8 епизод
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}