ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:35
    Денят започва с Култура /п/
  • 01:50
    Колекцията тв филм /1 епизод/п/
  • 02:50
    Зелената линейка /п/
  • 03:45
    Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документална поредица /6, последен епизод/п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Аламинут: Добре дошли в България"
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 03:50
    "Клиника край езерото" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 591
Пълна програма
  • 01:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, 2 сезон
  • 02:00
    "Законите на съдбата"- сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 06:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 01:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
  • 03:30
    Характери /п./
  • 04:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 05:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 9, драма,  криминален, САЩ, 2015
  • 02:45
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 10, драма,  криминален, САЩ, 2016
  • 03:30
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 8, документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 1
  • 01:40
    От сладко към хищно
  • 02:35
    В аквариума: Тайните на занаята
  • 03:25
    Атаката на тигъра: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
  • 02:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 03:30
    Народна музика
  • 04:00
    Павторения
Пълна програма
  • 00:30
    "Манкел Валандър: Тайни страсти" - игрален филм, ФРГ/Швеция, 2006
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Апокалипсис сега: Преоткриване " - игрален филм, САЩ, 2001
  • 05:10
    "Шуберт шоу"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Регионални новини /п/
  • 02:15
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 03:15
    Лудвиг ван Бетовен: "Миса Солемнис" концерт на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Емил Табаков /2 част/п/
  • 03:50
    Тя документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 00:35
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 02:10
    България днес информационен блок /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.15
  • 02:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.7
  • 03:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.5, еп.10
  • 04:15
    "Стрелата" - еп.4,еп.4
Пълна програма
  • 01:45
    "Златна възможност" - екшън, комедия,приключенски, романтичен
  • 04:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.5
  • 06:00
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.12
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп. 3,4
Пълна програма
  • 00:00
    "Нашата семейна сватба" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Рик Фамуйва, актьори - Тай Дигс, Форест Уитакър, Америка Ферера, Реджина Кинг, Чарлс Мърфи, Ланс Грос и др.
  • 02:00
    "Клуб Веселие" /п./ - комедиен сериал
  • 03:00
    "Не вярвай на кучката от апартамент 23" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Парк авеню 666" - сериал
  • 02:10
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 03:15
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 01:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 01:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 02:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 02:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 00:55
    "Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
  • 02:25
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуитъл Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
  • 04:20
    "Театърът представя II - Каржес", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Мат Смит, с Крейг Робъртс, Джо Коул, Пери Милуърд, Авигейл Тлалим, Алис Невърмор, [12+]
  • 04:50
    "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Пен Деншам, с Робин Райт Пен, Морган Фрийман, Стокард Ченинг, Бренда Фрикър, Джон Линч, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 03:10
    "Френска кръв", драма, Франция, 2015; реж. Диастем, с Албан Леноар, Пол Ами, Самуел Жуи, Патрик Пино, Оливие Шенил, [18+]
  • 04:45
    "Езерцето", късометражен хорър, Белгия, 2014; реж. Йерон Дюмолен, с Ксения Бореманс, Сара Дьо Бошер, Кирстен Питерс, Тибо Ванденбор, [18+]
  • 05:05
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Anderson Cooper 360
  • 02:00
    CNN Style
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Amanpour.
Пълна програма
  • 01:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 01:00
    Австралийски железници: Епизод 3
  • 01:50
    Сега си мъж: епизод 2
  • 02:40
    Справедливост в тъмната гора: епизод 2
  • 03:30
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 02:10
    Енергията на бъдещето: Енергийна революция
  • 03:00
    Идващият свят: Бъдещата Земя
  • 03:48
    Ловци на митове: Кола за шпиони - втора част
Пълна програма
  • 01:25
    Бини и призракът
  • 01:55
    Хрониките на Евърмур
  • 02:20
    Хрониките на Евърмур
  • 02:45
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол от Бундеслигата актуално
  • 02:00
    Тенис - WTA турнир в Щутгарт, четвърт финали: върховите моменти
  • 02:45
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Възходът на жените"
  • 02:00
    "Сурова наука"
  • 02:30
    "Музиката на простите числа"
  • 03:00
    "Точност: мярка за всичко"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Йоркшър (първи етап)
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (трети етап)
Пълна програма
  • 01:15
    Снукър: Световно първенство
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:30
    Империя за скрап, еп. 2
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 11
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 12
Пълна програма
  • 01:20
    Dew Tour Highlights
  • 02:15
    Showdown
  • 02:40
    Showdown
  • 03:10
    IMMAF World Championships
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 03:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 01:15
    Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 7
  • 01:45
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 5
  • 02:15
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 6
  • 02:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:55
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 6
  • 01:45
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 3
  • 02:30
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 3
  • 03:20
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 03:05
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 05:15
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 07:00
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Тайната война, еп. 9
  • 01:40
    Ловци на митове, еп. 12
  • 02:30
    Мускетарите, еп. 10
  • 03:25
    Средновековните мъртъвци, еп. 1
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
  • 02:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 03:00
    TBC
  • 04:55
    На лов за автомобили: Да се бориш с "Форд", 2-ра част
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – пети сезон
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 9 еп.
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 28 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм - Америка
Пълна програма
  • 01:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 01:35
    " Отгатни колко те обичам"
  • 02:00
    "Паленца"
  • 02:25
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 01:10
    "Спорт в обектива"/п/
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:00
    "Обадете се на Сол 3.3" - сериал
  • 01:50
    "На лов за извънземни" - екшън с Тим Томерсън, Арт Лафльор, Блиф Менард.
  • 03:15
    "Ив разрушителката" - научнофантастичен/трилър с Грегъри Хайнс, Рене Соутендийк.
  • 04:55
    "Ханой Хилтън" - драма със Стивън Дейвис, Джефри Джоунс.
Пълна програма
  • 00:55
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 01:45
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 02:10
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
  • 03:00
    BRITPART FREELANDER CHALLENGE
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
  • 03:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 04:00
    World Stage
  • 05:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 01:25
    "Операция "Човекоядец", еп. 1
  • 02:20
    Кучетата и техният таен живот, еп. 1
  • 03:15
    Удивителни раждания при животните, еп. 3
  • 03:40
    Удивителни животни, еп. 3
Пълна програма
  • 00:55
    Наркотици ООД 6
  • 01:50
    Роден на пътя
  • 02:40
    Арестувани зад граница 7
  • 03:25
    Хроники на дивото
Пълна програма
  • 01:30
    Нападението на големите котки
  • 02:18
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв
  • 03:06
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 03:54
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:10
    Игрален филм
  • 02:40
    Игрален филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Което трябваше да бъде доказано". Продължение
Пълна програма
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Звездно" - тв шоу
  • 02:35
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 00:25
    "Големите филми на Галилей: 50 зрелищни открития" - шоу
  • 03:40
    "Retreat" - трилър, САЩ, 2011
  • 05:10
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 02:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 04:00
    Италия, Серия А: Милан - Емполи
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:30
    "Let's Dance" - танцово шоу
  • 03:55
    "Добре дошли при Марио Барт!" - комедийно шоу
  • 04:45
    "По-специалният обзор на седмицата на Кая" - комедийно шоу
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:00
    "Бялото студио"
  • 03:40
    "Романтиката на романса"
  • 04:35
    Игрален филм
  • 06:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 00:40
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 01:35
    "Switch reloaded" - шоу
  • 02:30
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
  • 03:25
    "Страхотни момчета" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата /повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:50
    Испанска афера - комедия, Испания, 2014, режисьор Емилио Мартинез Ласаро, с Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
  • 02:30
    Плаването на техния живот - 1 сезон - 3 епизод
  • 03:00
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:40
    Светът на бъдещето - научнопопулярна поредица - 10 част
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможна диагноза: Хладнокръвен
  • 02:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Моята принцеса ми липсва
  • 02:24
    Медиумът от Лонг Айлънд: Тереза спортува
  • 02:48
    Пух на помощ: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - Финално четене
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Земенски манастир Св. Йоан Богослов
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Строителство в Аляска
  • 04:00
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Строителство в Аляска
  • 04:00
    Живот в дървена вила
Пълна програма
  • 00:25
    Горещи палки, UK,САЩ, екшън/комедия, със Саймън Пег и Ник Фрост, 2007
  • 02:25
    Чудовища , Великобритания, фантастика/трилър, 2010
  • 03:55
    8 щури нощи, САЩ, анимация/комедия/музикален, с Адам Сандлър, 2002
  • 05:00
    Между два свята, САЩ, фентъзи/мистерия, Антъни Хопкинс, 2007
Пълна програма
  • 01:30
    "Мечтаният дом" - 7 еп., документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Милица Божинова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си авангарден?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:20
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 8
  • 01:50
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 13
  • 02:35
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 1
  • 03:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 85
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 17
  • 01:45
    Не си мой тип - първи сезон, еп. 7
  • 02:05
    Бракувани - първи сезон, еп. 7
  • 02:30
    Зловеща семейна история: Хотел - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 01:15
    Снукър: Световно първенство
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Съдебни медици" - 43 еп.
  • 01:50
    "48 часа" - 20 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 18 еп.
  • 03:30
    "Призрачни досиета" - 10 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 01:25
    По следам Хемингуэя
  • 01:55
    Популярная охота
  • 02:10
    Подводная охота
  • 02:35
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 00:10
    "Северен апартамент" - трилър с уч. на Мишел Монаган, Майкъл Кийтън, Бари Слоун, Андрю Уокър и др.
  • 05:45
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:45
    "Скандал" - сериал, сезон 3, /п/
  • 07:45
    "Черният списък" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Runaway Big Rig
  • 01:45
    Dogs 101: Specials: Best Traveling Companions
  • 02:30
    Treehouse Masters: Santa's Workshop
  • 03:15
    Solved: Sin
Пълна програма
  • 01:30
    HERE AND THERE
  • 01:40
    PERFECT ENGLISH
  • 01:50
    ENGLISH UP
  • 02:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 01:30
    Чин представя удивителната Азия
  • 02:00
    Реза, принцът на подправките: Виетнам
  • 02:30
    Реза, принцът на подправките: Виетнам
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:30
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Йоркшър (първи етап)
  • 02:30
    Снукър: Световно първенство
  • 04:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (трети етап)
Пълна програма
  • 01:20
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 03:05
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 05:15
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 07:00
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    ART ATTACK
  • 01:55
    ZOU
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:30
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:20
    A Crime to Remember: The Newlydeads
  • 02:10
    American Monster: Shooting Phoenix
  • 03:00
    The Darkest Of Nights: People Magazine Investigates
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Family Coaching
  • 02:01
    In the Name of Good: Tim Cahill
  • 02:30
    The Truth About...: Fight Sports
  • 03:00
    Star Rated: Sporting Hardmen
Пълна програма
  • 01:10
    Gun Stories
  • 01:35
    Gun Stories
  • 02:00
    Mudslingers
  • 02:25
    Mudslingers
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
  • 02:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 03:00
    TBC
  • 04:55
    На лов за автомобили: Да се бориш с "Форд", 2-ра част
Пълна програма
  • 00:50
    Роден на пътя
  • 01:40
    Арестувани зад граница 7
  • 02:25
    Хроники на дивото
  • 02:50
    Голямата картина с Кал Пен
Пълна програма
  • 01:30
    "Аламинут: Добре дошли в България"
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 03:50
    "Клиника край езерото" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 591
Пълна програма
  • 00:55
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 10, риалити, Унгария, 2016
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:50
    Спасението; сезон 1, епизод 8, 2013
  • 03:10
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Моята призрачна къща: Призраци в Хановър
  • 02:00
    Истории за престъпления: Сериен убиец с нож: Елиас Абуелазам
  • 03:00
    Убийството на Джонбене: нейният баща споделя
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Чудаци, джакпот и саксии
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайм-код"
  • 02:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Современные режиссеры
  • 03:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 04:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 01:30
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 03:00
    "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм /2 част
  • 03:30
    "Водопадите в България - Стара планина" - документален филм /повторение/ /1 част
  • 04:00
    "Вятърът, вълните и морето" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    South Park
  • 02:10
    South Park
  • 02:35
    Drawn Together
Пълна програма
  • 01:25
    Bitch In A Box (18+)
  • 01:44
    Sweaty Titties Are Healthy Titties (18+)
  • 02:07
    Diamond Is Your Boss (18+)
  • 02:34
    Ivory's Touch (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International)
Пълна програма
  • 00:25
    Лека атлетика: Световен шампионат за щафети
  • 03:40
    Баскетбол: Среща от четвъртфиналите на Националната баскетболна лига
  • 06:05
    Формула Е: Операция Лед документален филм
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 01:05
    НЛО
  • 02:45
    Безмълвен град
  • 04:15
    Брат и сестра
  • 06:10
    Пиколо, саксо и компания
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Сираци на Тибет
  • 02:00
    Катар: Перла на бъдещето
  • 03:00
    Паспорт за приключения
  • 03:30
    Паспорт за приключения
Пълна програма
  • 02:55
    Art of Fighting
  • 03:40
    New York Wrestling Connection - NYWC
  • 05:00
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 06:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 01:35
    Блиц
  • 03:15
    Пътят на оръжието
  • 07:00
    Кметицата-кексче
  • 08:25
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 01:30
    Xcel Pro 2008
  • 02:00
    2008 Roxy Chicken Jam
  • 02:30
    North Shore Bowl Jam
  • 03:00
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 01:05
    В търсене на изгубения свят на Александър (6)
  • 02:00
    Загадки в музея (14)
  • 02:50
    Инквизиция (3)
  • 03:45
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Петолиния"
  • 02:00
    Документален филм
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Литекс - Лудогорец, полуфинален мач реванш за Купата на България, повторение
  • 02:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 03:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 04:50
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    Футбол: Барселона - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:20
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
  • 02:10
    Американско чудовище: Стрелецът от Финикс
  • 03:00
    Най-тъмната нощ: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:48
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
Пълна програма
  • 01:30
    "Съветите на Лазар", безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 02:00
    "Аз уча английски" с Николая
  • 03:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 04:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 01:30
    На бойли на езеро Золтан и Диана
  • 02:00
    На лов за криворогия от Яношхаза
  • 02:30
    Ловна треска - Хайка в Орманшаг
  • 03:00
    Пейтер Пал Халми - На лов операторът
Пълна програма
  • 01:05
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [18+]
  • 02:45
    "Пийт Холмс: Лица и звуци", стендъп комедия, САЩ, 2016; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [15+]
  • 03:45
    "Най-сладкото нещо", комедия, САЩ, 2002; реж. Роджър Къмбъл, с Камерън Диас, Кристина Апългейт, Селма Блеър, Томас Джейн, Паркър Поси, [15+]
  • 05:00
    "Холивудски ченгета", екшън крими комедия, САЩ, 2003; реж. Рон Шелтън, с Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Грийнууд, Исая Уошингтън, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 03:30
    "Пактът I, 4 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 04:20
    "Животни ІІ, 6 еп.", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Лучиано, Фил Матарийз, [18+]
  • 04:50
    "Силициевата долина ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    From the Runway
  • 02:00
    Stefanie's Style Diaries: Positano Ep3
  • 02:30
    Eco Fashion Season 3 Ep5
  • 03:00
    Walk The Aisle
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Барса ТВ 73 епизод
  • 02:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 30 кръг
  • 03:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ 74 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Евролига
  • 02:45
    Баскетбол: Евролига
  • 04:30
    Футбол: Китайска суперлига 5 кръг
  • 05:00
    Колоездене: "На колела" 7 епизод
Пълна програма

Сериали

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN Black 01:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Life 01:45
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 9
Fox Channel 01:45
Психаротерапия - трети сезон

Всички предавания

Спорт

AXN Black 02:15
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Sky Sports 01:45
Футбол
DSF 02:00
Тенис: АТР турнир в Базел, 1 кръг: върховите моменти
Mtel Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

AXN 01:35
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2016
ARD 1 01:35
"Местопрестъплението: Отново в светлината" - тв филм, ФРГ, 2017
Nova TV 02:00
"Чучулигата"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
AXN White 02:05
4исла; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}