ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Различни, но заедно концерт и връчване на годишните награди "Сърцето на София" и "Сърцето на България"
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…"- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 6
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Покана за приятелство" - с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др.
Пълна програма
  • 09:00
    Новините ON AIR
  • 09:20
    Днес в неделя с Бойка Делиева
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:40
    Морски детективи; сезон 9, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 09:30
    Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:20
    Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:10
    Вуду-акула
  • 10:05
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
  • 10:30
    Запознайте се с пингвините: Епизод 2
  • 11:00
    От сладко към хищно
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Синята светлина" - филм приказка, ФРГ, 2010
  • 12:00
    "Трите златни косъма на дявола" - филм приказка, ФРГ, 2013
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
  • 11:00
    Изкуството на 21 век
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Бразди /п/
  • 10:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
Пълна програма
  • 08:45
    The Garfield Show
  • 09:15
    Pink Panther and Pals
  • 09:45
    NEW Tom & Jerry Kids
  • 10:10
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.16-18
  • 11:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 11:30
    "Зодиак: Знаци на апокалипсиса" - фантастика, екшън (САЩ, 2014) ,режисьор - Дейвид Хоган, актьори - Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др.
  • 13:15
    "Първият удар на Джеки Чан" - екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор - Стенли Тонг, актьори - Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др.
Пълна програма
  • 07:15
    "Приятели с деца" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Дженифър Уестфелд, актьори - Мая Рудолф, Мегън Фокс, Адам Скот, Кристен Уиг, Джон Хам, Едуард Бърнс и др.
  • 09:30
    "Ледена епоха 4: Континентален дрейф" - анимация,  приключенски, комедия (САЩ, 2012), сценаристи - Джейсън Фукс, Майкъл Берг, режисьори - Стив Мартино, Майк Търмайер.
  • 11:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту
  • 13:30
    "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.6
  • 10:00
    "Феята на зъбките" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Моето семейство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 08:50
    Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords)
  • 09:15
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 09:35
    Бен 10 (Ben 10)
  • 10:00
    HOB! Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network! (NEW! The big big Big BIG Cartoon Network Show!)
Пълна програма
  • 08:35
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
  • 10:05
    "Младият Уинстън", биографичен, Великобритания, 1972; реж. Ричард Атенбъроу, със Саймън Уорд, Ан Банкрофт, Робърт Шоу, Джак Хоукинс, Джон Майлс, [12+]
  • 12:15
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 14:20
    "Никой не се спасява сам", романтична драма, Италия, 2015; реж. Серджо Кастелито, с Рикардо Скамарчо, Ясмине Тринка, Анна Галиена, Анджела Молина, Марина Роко, [15+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
  • 10:30
    "Диворасляк", драма, САЩ, 1987; реж. Ектор Бабенко, с Джак Никълсън, Мерил Стрийп, Каръл Бейкър, Майкъл О'Кийф, Даян Венора, [12+]
  • 12:50
    "Безопасна светлина", драма, САЩ, 2015; реж. Тони Алупис, с Евън Питърс, Джуно Темпъл, Кевин Алехандро, Кристин Лахти, Джейсън Бега, [15+]
  • 14:15
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:00
    Best of Quest
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Ние, нашите и вашите" - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 07:30
    "Клоунът" - сериал, сезон 1, 3 епизода
  • 11:00
    "Лъжльото" - комедия с уч. на Джим Кери, Кери Елуис, Сузи Кърц, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Дженифър Тили и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 08:35
    Бързи и шумни: Епизод 14
  • 09:30
    Как се прави...: Триизмерни букви, костюми за гмуркане, алуминиев самолет
  • 10:00
    Да продадеш колата си: разширяване на бизнеса: Полша
  • 11:00
    Бойни ботове: Големите надежди - четвъртфиналите
Пълна програма
  • 09:02
    Идващият свят: Екстремно бъдеще
  • 09:50
    Идващият свят: Опасностите на бъдещето
  • 10:38
    Идващият свят: Бъдещата Земя
  • 11:26
    Ловци на митове: Син лед
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
  • 10:30
    Репортажи
  • 11:15
    Футбол от Бундеслигата, 31 кръг: всички мачове, всички голове
Пълна програма
  • 09:00
    "Изглежда супер"
  • 09:30
    "История на изкуството"
  • 10:00
    "Спортна лаборатория"
  • 10:10
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (четвърти етап)
  • 11:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Шанхай
  • 12:15
    Световен шампионат за туристимчески автомобили: Монца (квалификация)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Кьолн
  • 09:30
    Плажен футбол, Световно първенство: Италия - Иран
  • 11:00
    Автомобилизъм: Купа ЕТС Монца, пряко
  • 12:00
    Супербайк: Гран При на Асен
Пълна програма
  • 09:00
    Империя за скрап, еп. 5
  • 09:30
    Империя за скрап, еп. 6
  • 10:00
    Империя за скрап, еп. 1
  • 10:30
    Империя за скрап, еп. 2
Пълна програма
  • 08:50
    AMA Motocross Series Highlights
  • 09:45
    Night of the Jumps
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:00
    Здравословни гурме ястия
  • 09:30
    Здравословни гурме ястия
  • 10:00
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 10:30
    Грандиозни ремонти на кухни
Пълна програма
  • 08:40
    Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 2
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 1
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 2
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:55
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 7
  • 10:00
    Гранчестър - първи сезон, еп. 1
  • 11:00
    Шерлок - втори сезон, еп. 2
  • 12:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 2
Пълна програма
  • 08:35
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; с Майкъл Бубле, Клаудия Уинкълман, [All+]
  • 09:35
    "Лотариен билет", комедия, САЩ, 2010; реж. Ерик Уайт, с Лил'Боу Уоу, Брeндън Т. Джаксън, Натъри Нoутън, Кейт Дейвид, Aйс Кюб, [12+]
  • 11:10
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [All+]
  • 12:55
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
Пълна програма
  • 08:50
    Страхотни изобретения, еп. 25
  • 09:20
    Страхотни изобретения, еп. 26
  • 09:45
    Страхотни изобретения, еп. 27
  • 10:10
    Забранена история, еп. 3
Пълна програма
  • 09:05
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 09:10
    Navy CIS: L.A.
  • 10:05
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 11:05
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 12:05
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
Пълна програма
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
  • 10:15
    "Всеки следобед с Криси", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:20
    " Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая, Джиа Каридес.
  • 09:50
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 12:05
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 14:05
    " Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая, Джиа Каридес.
Пълна програма
  • 08:25
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
  • 09:15
    FLAT OUT
  • 09:40
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 10:05
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 11:00
    Видеолюбов
  • 11:30
    Видеолюбов
Пълна програма
  • 09:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 10:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 11:00
    This Week's MTV Top 20
  • 12:30
    James Arthur: IN CTRL
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:50
    Супер-ветеринар, еп. 25
  • 09:45
    Супер-ветеринар, еп. 1
  • 10:40
    Супер-ветеринар, еп. 2
  • 11:35
    Супер-ветеринар, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол
  • 10:00
    Невероятният д-р Пол
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств
  • 12:00
    Панорама на Световното наследств
Пълна програма
  • 08:37
    Кралството на океаните: Раят на хищника
  • 09:26
    Дивите Хавайски острови: Земя на огъня
  • 10:16
    Гадни животни
  • 11:05
    Светът на дивото: Открият океан
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    "Здраве"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:10
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:30
    "Докато всички са у дома"
Пълна програма
  • 09:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 09:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 11:00
    "Семейство Симпсън - Филмът" - анимация, САЩ, 2007
  • 12:40
    "Йоко срещу Клаас: Дуел около света" - шоу
Пълна програма
  • 08:30
    Канадска борба, Белоградчик
  • 09:30
    Италия, Серия А: Торино - Сампдория
  • 11:30
    Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Лацио
Пълна програма
  • 08:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:30
    "Германия търси суперзвездата, 4-то мотошоу" - на живо
  • 12:30
    Бокс: Мачът Антъни Джошуа - Владимир Кличко в Лондон - повторение
  • 14:00
    Формула 1 за Голямата награда на Русия в Сочи: преди старта
Пълна програма
  • 07:45
    "Кейт и Леополд" - романтична комедия, САЩ, 2001
  • 10:00
    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал
  • 12:00
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 15:00
    "Старт в нов живот" - доку-сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 09:10
    Неделно токшоу
  • 09:30
    "Малки големи звезди" - шоу за таланти с Томас Готшалк
  • 11:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 15:40
    "Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:25
    Woozle Goozle
  • 09:50
    Sally Bollywood
  • 10:20
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 08:25
    Мишлето Перес -комедия, семен, анимация, Испания/Аржентина, 2006, режисьор Хуан Пабло Бускарини, с Ана Мария Ороско, Фабиан Масей, Делфина Варни и др.
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 11:05
    Холивудски знаменитости - Ашли Джъд и Брус Уилис - документална поредица
  • 12:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Време е за промени...
  • 10:00
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
  • 10:30
    Кралят на тортите: Купони, психология и сладкиши
  • 11:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 47
Пълна програма
  • 09:00
    10 военни подвига в новата българска история
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 08:20
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 10:05
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
  • 12:05
    Пробуждане, САЩ, биографичен/драма, Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 3 номинации за Оскар, 1990
  • 14:05
    Маями Вайс, САЩ, екшън/ криминален, с Колин Фарел и Джейми Фокс, 2006
Пълна програма
  • 08:30
    "Историята на разкоша: Средновековието - "Смъртен грях"" - 2 еп., документален филм
  • 09:30
    "Големите любовни истории на XX век: Мери Пикфорд и Дъглас Феърбанкс" - 25 еп., документален филм
  • 10:00
    "Какво е да си олимпиец?" - забавно-информационно предаване
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 19
  • 09:15
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 17
  • 09:45
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 18
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 78
Пълна програма
  • 08:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 07:05
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица-премиера
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 08:50
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 7
  • 09:20
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 8
  • 09:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 9
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 09:00
    FASHION FILMS
  • 09:30
    FASHION FILMS
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Кьолн
  • 09:30
    Плажен футбол, Световно първенство: Италия - Иран
  • 11:00
    Автомобилизъм: Купа ЕТС Монца, пряко
  • 12:00
    Супербайк: Гран При на Асен
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 07:50
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.26 и 1-4
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 8 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 17 eп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.14-18
Пълна програма
  • 07:50
    "Джигитите отвръщат на удара" - 4-6 еп.
  • 09:30
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 6 еп.
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 09:05
    Секреты "трудных" водоемов
  • 09:40
    Планета охотника
  • 10:00
    Оружейные дома мира
  • 10:30
    Под водой с ружьем
Пълна програма
  • 08:40
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др.
  • 10:45
    "Коледа в белезници" - комедия с уч. на Мелиса Джоан Харт, Марио Лопес, Тимъти Ботъмс, Марки Пост, Кайл Хауърд, Габриел Милър, Лейла Ализада и др.
  • 12:45
    "Смахнатият професор 2" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес, Ричард Гант, Джанет Джаксън, Ана Мария Хорсфорд, Уанда Сайкс и др.
  • 15:00
    "Дърти хлапета" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Dogs 101: Specials: Best Dog Breeds For Active Lifestyles
  • 09:15
    Dogs 101: Specials: Best Family Dogs
  • 10:00
    Dogs 101: Specials: Best Traveling Companions
  • 10:45
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
Пълна програма
  • 09:10
    60 TIPS FOR LEARNERS OF ENGLISH
  • 09:15
    MOVIE CLUB
  • 09:25
    ECTV EXTREME
  • 09:35
    WORTH SEEING
Пълна програма
  • 09:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:00
    Гражданка в ранчото
  • 10:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:55
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (четвърти етап)
  • 11:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Шанхай
  • 12:15
    Световен шампионат за туристимчески автомобили: Монца (квалификация)
Пълна програма
  • 08:35
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; с Майкъл Бубле, Клаудия Уинкълман, [All+]
  • 09:35
    "Лотариен билет", комедия, САЩ, 2010; реж. Ерик Уайт, с Лил'Боу Уоу, Брeндън Т. Джаксън, Натъри Нoутън, Кейт Дейвид, Aйс Кюб, [12+]
  • 11:10
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [All+]
  • 12:55
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:50
    Goldie & Bear
  • 09:15
    Mickey And The Roadster Racers S1
  • 09:40
    Captain Jake and the Never...
  • 10:10
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 08:55
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 08:40
    I'd Kill for You: Agent of Death
  • 09:30
    I'd Kill for You: Hart of Darkness
  • 10:20
    I'd Kill for You: First to Die
  • 11:10
    Suspicion: Murder In Montana
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Charitable Footballers
  • 09:16
    In the Name of Good: Rio Mavuba
  • 09:46
    In the Name of Good: Ray Lewis
  • 10:10
    Battle of the Bling: US Football vs Rap
Пълна програма
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    World Class Sports Fishing
  • 09:45
    World Class Sports Fishing
  • 10:10
    Penn's Big Water Adventures
Пълна програма
  • 09:05
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
Пълна програма
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол
  • 10:00
    Панорама на Световното наследств
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств
  • 12:05
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…"- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 5, риалити, САЩ, 2013
  • 10:30
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2013
  • 11:00
    Най-великият ловец на патици; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Родина; сезон 7, епизод 11, драма, семеен, Канада, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
  • 10:00
    Чудовището в семейството ми: Кийт Джеспърсън
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Андерс Брейвик
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът похитител
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 08:45
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2007"
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Пътят на Калееви" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:25
    See Dad Run
  • 09:50
    Stand Up Express
  • 10:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 09:00
    Skinny Dipping GF's Underwater BJ (18+)
  • 09:27
    Adalisa's Bucket List (18+)
  • 09:50
    Deep Down (18+)
  • 10:15
    Kimmy Granger Fucks In A Tree (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    "Най-силните мъже на света" - 6 еп., спортно-забавно предаване
  • 13:00
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Европа
  • 11:00
    Световен шампионат по екстремен триатлон
  • 11:40
    Супер сериите предаване за фитнес
Пълна програма
  • 08:50
    Герои
  • 10:35
    Единственият
  • 12:20
    Сниф участва във войната
  • 14:00
    Товар за Африка
Пълна програма
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    На концерт: Групата на Хосе-Мария Джанели
  • 10:00
    Хора и животни
  • 10:30
    Хора и животни
  • 11:00
    Водачи и гурута
Пълна програма
  • 09:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 09:55
    WUSHU Championship
  • 10:05
    Ultimate First League
  • 10:25
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 08:00
    Още чудотворци на четири лапи
  • 09:25
    Последният легион
  • 11:05
    Куче-ченге
  • 12:35
    Клара и тайната на мечките
Пълна програма
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 09:30
    Surfing for Peace
  • 10:00
    Skate Na Veia
  • 11:30
    Chasing Dora
Пълна програма
  • 09:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 09:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 10:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 10:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документален филм
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, запис
  • 10:00
    Волейбол: Втори полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 31-и епизод, повторение
  • 12:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Тенис: Анет Контавейт - Маркета Вондрушова (Ladies Open Biel Bienne, Бил, WTA International - финал, повторение)
  • 10:05
    Тенис: Лара Аруабарена - Франческа Скиавоне (Claro Open Colsanitas, Богота, WTA International - финал, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - финал (WTA Premier)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, запис
  • 10:00
    Волейбол: Втори полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 31-и епизод, повторение
  • 12:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 08:40
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 09:30
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 10:20
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 11:10
    Подозирам те: Убийство в Монтана
Пълна програма
  • 09:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване LIVE
  • 11:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 09:00
    На лов за зъбати - По течението на една тайнствена река
  • 09:30
    Professional PB products -Крайни монтажи 3. част
  • 10:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - Знаменита ваканция 3. част
  • 10:30
    Дуди Байт - Тайни в улова на едри шарани
Пълна програма
  • 08:30
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 10:20
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 11:50
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 14:05
    "Хартиени градове", драма, САЩ, 2015; реж. Джейк Шрайър, с Нат Уолф, Кара Делевин, Остин Абрамс, Джъстис Смит, Халстън Сейдж, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
  • 10:05
    "Централа Берлин I, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 10:55
    "Централа Берлин I, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 11:50
    "Шанс І, 7 еп.", спортна драма, САЩ, 2012; реж. Брайън Кърк, с Дъстин Хофман, Денис Фарина, Джон Ортис, Ник Нолти, Кевин Дън, Ричард Кайнд, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 09:30
    Art + Fashion
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
Пълна програма
  • 08:50
    Винни Джонс. Реально о России. Охотники
  • 09:40
    Гражданское оружие. Меткий стрелок. Часть первая
  • 10:10
    Гражданское оружие. Меткий стрелок. Часть вторая
  • 10:40
    Жить морем. Часть первая
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 10:00
    Футбол: Украинска Висша лига 24 кръг
  • 12:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 14:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 15 епизод
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Открито първенство на Китай 2017
  • 12:00
    Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига 6 кръг
  • 16:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}