ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Сняг /филм от проекта "Ново БГ кино"/ игрален филм /България, 2015г./, режисьор Венцислав Василев, в ролите: Пламен Великов, Владимир Ямненко, Ованес Торосян, Красимир Донков и др.(12)
  • 22:10
    По света и у нас Информационна емисия
  • 22:25
    Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
  • 23:25
    Наполовина Нелсън - мъртва хватка игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Райън Флек, в ролите: Райън Гослинг, Шарика Епс, Антъни Маки и др.
Пълна програма
  • 21:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 22:30
    "Враг номер едно" - драма, екшън, исторически (САЩ, 2012), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Джейсън Кларк, Реда Катеб, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Дженифър Ел, Харолд Перино, Джеръми Стронг и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото" - с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др.
  • 22:20
    "Бърз или мъртъв" - с уч. на Шарън Стоун, Джийн Хекман, Ръсел Кроу, Леонардо Ди Каприо и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Трето не ни е дадено - историческа драма
  • 22:50
    Линията - екшън, криминален, драма, САЩ, Мексико, 2009 г.; режисьор: Джеймс Котен; в ролите: Анди Гарсия, Рей Лиота, Исай Моралес, Арманд Асанте, Дани Трехо
Пълна програма
  • 21:30
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    На ръба - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2017
  • 22:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 23:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:05
    Тексаски закони: Разузнаване в Мексиканския залив
  • 22:00
    Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Най-доброто от
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Проблеми с котешки драскотини
  • 23:50
    Ловци на алигатори: Изгубени в блатата
Пълна програма
  • 20:10
    "Четвъртата власт" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Смъртта е целият ни живот" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Комисията по убийствата в Истанбул: Разигран" - игрален филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 21:15
    Rock made in BG музикален филм
  • 21:45
    Черно слънце игрален филм /Италия, Франция, 2007 г./, режисьор Кшищоф Зануси, в ролите: Валерия Голино, Каспар Капарони, Лоренцо Балдучи, Мариела Лозардо, Джузепе Сулфаро, Антонио Яниело и др. (12)
  • 23:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Лов на дребни хищници игрален филм /2010 г./, режисьор Цветодар Марков, в ролите: Силвия Петкова, Бойко Кръстанов, Яна Титова, Мариан Вълев и др.
  • 22:20
    Спортна треска
  • 23:20
    По света и у нас
  • 23:35
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:35
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Първородно" - ужаси, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Предраг Антониевич, актьори - Ребека Да Коста, Майло Вентимиля, Анди Макдауъл,  Джонатан Скеч, Бриан Дейвис, Логан Браунинг и др.
  • 23:45
    "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
  • 23:15
    "Необходимата смърт на Чарли Кънтримен" - драма, комедия, романтика (САЩ, Румъния, 2013), режисьор - Фредрик Бонд, актьори - Шая Лебьоф, Евън Рейчъл Ууд, Мадс Микелсен, Тил Швайгер и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Нощ в музея: Тайната на гробницата" -  комедия,  приключенски,  семеен,  фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014) ,режисьор - Шон Леви, актьори - Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис,  Дан Стивънс,  Скайлър Джисондо, Патрик Галахар,
  • 22:30
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 23:30
    "Моето семейство" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "С Русия в сърцето" - сериал
  • 22:30
    "Камелот" - сериал
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал
Пълна програма
  • 21:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 21:00
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 22:35
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 1 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Рик Джейкъбсън, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
  • 23:10
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 2 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Тони Тилс, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
  • 23:35
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 3 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Тони Тилс, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Китът и сепията", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Ноа Баумбах, с Оуен Клайн, Джеф Даниелс, Лора Лини, Джеси Айзенбърг, Ана Пакуин, [15+]
  • 22:50
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    News Special
  • 22:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 23:00
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Севиля" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
  • 22:00
    "Йохана и пилотът: Легендата за жеравите" - романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Кай Шуман, Кевин Ото и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Фаворитът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Винг Реймс, Питър Фолк, Майкъл Рукър, Джон Седа и др.
  • 22:00
    "Дракула" - сериал
  • 23:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 21:00
    Треска за злато: Изоставяне
  • 22:00
    Колелото: Епизод 7
  • 23:00
    Спасители на Еверест: Епизод 3
Пълна програма
  • 21:10
    Космически пионери: Марс
  • 22:00
    Невидими светове: Във въздуха
  • 22:50
    Невидими светове: Във водата
  • 23:40
    Енергията на бъдещето: Енергийната планета
Пълна програма
  • 21:00
    Плажен Тийн Филм 2
  • 22:50
    МИКИ МАУС
  • 23:00
    Имението "Евърмур"
  • 23:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 21:00
    "Дешифраторът"
  • 22:00
    "Туберкулоза: бялата смърт"
  • 22:40
    "Футурис"
  • 23:00
    "e?: Транспорт"
Пълна програма
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, финал, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
  • 21:45
    Куриози
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Футбол, МЛС: Атланта - ДС Юнайтед, пряко
Пълна програма
  • 21:10
    Страхотни изобретения, еп. 13
  • 21:35
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 22:00
    Риболовни войни, еп. 5
  • 22:20
    Риболовни войни, еп. 6
Пълна програма
  • 20:45
    Night of the Jumps
  • 21:40
    Mountain Movers
  • 22:35
    IMMAF European Open
  • 23:30
    Continuum Project
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 22:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 23:00
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 21:30
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
  • 22:00
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 13
  • 22:30
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 14
  • 22:55
    Странни самотници - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Престъпни намерения, еп. 17
  • 21:55
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 23:50
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 21:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 23:00
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, еп. 4
  • 21:50
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, еп. 4
  • 22:40
    Тайните на подземния свят, еп. 3
  • 23:30
    Убийци от древността, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 22:00
    TBC
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: "Сондаж" в 4-и сезон, 2-ра част
Пълна програма
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 28 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 30 еп. /п/
Пълна програма
  • 21:25
    "Ото и музиката"
  • 21:40
    "Пингу"
  • 21:50
    "Твоят универсум"
  • 22:00
    "Чулурик"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Без монтаж"
  • 22:30
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 21:30
    " Архангел, втора част" - сериал / драма
  • 22:15
    " Архангел, трета част" - сериал / драма
  • 23:00
    "Заговорът" - екшън с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
Пълна програма
  • 21:20
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 21:45
    AUTO MUNDIAL
  • 22:10
    BISHOP GARAGE
  • 22:35
    SUPERCAR CHALLENGE
Пълна програма
  • 21:30
    MTV # YouGotGot
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 21:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 20
  • 22:30
    Zara Larsson: IN CTRL
  • 23:00
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 23:25
    Ed Sheeran: Storytellers
Пълна програма
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 21:00
    По-умен ли си от животно?, еп. 2
  • 21:50
    Животински лудории, еп. 9
  • 22:20
    Животински лудории, еп. 10
  • 22:50
    Животински лудории, еп. 11
Пълна програма
  • 21:00
    Произход: Пътешествието на човечеството
  • 22:00
    Геният
  • 23:00
    Невероятната човешка машина
Пълна програма
  • 21:26
    Дивият Индокитай
  • 22:15
    Дивата природа на Европа: Зеленото сърце на Европа
  • 23:03
    Насекоми на война
  • 23:52
    Дивият Египет
Пълна програма
  • 20:45
    Баскетбол: Реал Мадрид - Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна асоциация, запис
  • 22:15
    Футбол: Монако - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 22:30
    "Какво? Къде? Кога?" - пролетната серия на игрите. Финал
  • 23:50
    Игрален филм. "Без граници"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Интерстелар" - фантастичен филм, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 23:40
    Италия, Серия А: Рома - Лацио
Пълна програма
  • 21:15
    "Астерикс в Страната на боговете" - анимационен филм, Франция, 2015
  • 22:55
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 21:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:35
    Вести-Москва
  • 23:00
    Вести
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Малки големи звезди" - шоу за таланти с Томас Готшалк
  • 23:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 21:00
    Документален филм
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение/
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 19:40
    Премиера: Труман - комедия, Испания, 2015, режисьор Сеск Гай, с Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонци, Едуард Фернандес, Алекс Брендемюл, Педро Касабланк
  • 22:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 22:35
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 22:50
    Пъзел - драма, романтичен, Румъния, 2013, режисьор Андрей Зинка, с Родика Мандаке, Каталина Мустата, Дан Нуту
Пълна програма
  • 21:00
    Парализирана и бременна с близнаци
  • 22:00
    Убийства на кралици на красотата: Престъпни намерения
  • 23:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
Пълна програма
  • 19:30
    Австрия
Пълна програма
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Авиошоу
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Авиошоу
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 21:30
    Гладиатор, екшън/драма, реж. Ридли Скот, с Ръсел Кроу, 2000
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 23:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 12
  • 22:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 23:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 25
  • 23:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 26
Пълна програма
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 21:15
    "Грил с и срещу Хенслер" - кулинарно шоу
Пълна програма
  • 21:30
    "Влюбените" - драма, Франция / Великобритания, режисьор Кристоф Оноре; в ролите: Катрин Деньов, Людвин Сание и Киара Мастнояни и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Чакала - игрален филм
  • 22:00
    Бягство от затвора, еп. 4
  • 22:55
    Империя - трети сезон, еп. 14
  • 23:55
    Последният човек на Земята, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 21:30
    SUNDAY SPECIAL
  • 22:00
    LINGERIE
  • 22:30
    LINGERIE
  • 23:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 514 еп.
  • 22:00
    "Мътните води на престъпността" - 6 еп..
  • 22:50
    "Дневниците на надзорника" - 7 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 8 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 21:20
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 21:45
    Рыболовы
  • 22:15
    Под водой с ружьем
  • 22:45
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 21:00
    "Дърти хлапета 2" (премиера) - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Салма Хайек, Мая Рудолф, Стив Бушеми, Мария Бело, Ник Суордсън и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Alaska Gold Diggers: The Honeymoon Is Over
  • 22:00
    LA Ink: Kat's New Roommate
  • 22:45
    LA Ink: Tats for Japan
  • 23:30
    LA Ink: Addicted
Пълна програма
  • 20:00
    BAD BOYS 2
  • 22:20
    HERE AND THERE
  • 22:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 22:40
    EVOLUTION
Пълна програма
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Тиа Маури у дома
  • 22:30
    Тиа Маури у дома
  • 23:00
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 21:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, финал, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 23:00
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    Mickey And The Roadster Racers S1
  • 22:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 22:30
    Miles From Tomorrow
Пълна програма
  • 21:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 21:10
    Your Worst Nightmare: Psycho for Love
  • 22:00
    Blood Relatives: All Tied Up And Nowhere To Go
  • 22:50
    Evil Kin: She Was A Good One
  • 23:40
    A Crime to Remember: The Newlydeads
Пълна програма
  • 21:30
    Top: US Football Scandals
  • 22:00
    Star Rated: Most Curious Sports
  • 22:25
    Top: Unsual Sports
  • 22:55
    Star Rated: Most Boring Sports
Пълна програма
  • 21:25
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 21:50
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 22:15
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 22:40
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 21:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 22:00
    TBC
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: "Сондаж" в 4-и сезон, 2-ра част
Пълна програма
  • 21:00
    Геният
  • 22:00
    Невероятната човешка машина
  • 23:55
    Геният
Пълна програма
  • 21:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 22:30
    "Враг номер едно" - драма, екшън, исторически (САЩ, 2012), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Джейсън Кларк, Реда Катеб, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Дженифър Ел, Харолд Перино, Джеръми Стронг и др.
Пълна програма
  • 20:40
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 3, риалити, Унгария, 2016
  • 21:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, 2012
  • 22:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 23:00
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 22:00
    Родина; сезон 7, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
  • 23:00
    Родина; сезон 7, епизод 11, драма, семеен, Канада, 2013
Пълна програма
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Заподозрян номер 1
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Рейчъл Бетс
  • 23:00
    Убийци: Отвъд мита: Канибала с арбалета
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Бардовете на Европа - Недялко Йорданов" - документален филм
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Цвете за Гошо 2011" - "Блус трафик"
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Broad City
  • 22:25
    Moonbeam City
  • 22:50
    South Park
Пълна програма
  • 21:26
    Dark Stockings (18+)
  • 21:42
    Don't Cross Me (18+)
  • 22:00
    A Little Cleavage Goes A Long Way (18+)
  • 22:17
    Crimson Room (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Ейбар - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 23:35
    Бокс: Владимир Кличко - Антъни Джошуа (HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP OF THE WORLD 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Стар трек: Пропадане в мрака игрален филм /САЩ, 2013 г/, режисьор Джей Джей Ейбръмс, в ролите: Джан Чо, Бен Крос, Зоуи Сандана и др.
Пълна програма
  • 20:20
    Винаги ще те чакам
  • 22:00
    Любовта не е престъпление
  • 23:30
    Ханибал: Началото
Пълна програма
  • 21:30
    Агротема
  • 21:40
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 21:00
    Аляска: Духът на дивото
  • 22:00
    Кулинарна палитра
  • 22:30
    Кулинарна палитра
  • 23:00
    Бедствията, които промениха света
Пълна програма
  • 11:00
    NEW High Explosive
Пълна програма
  • 20:20
    Диско
  • 22:00
    Изчезнала
  • 23:35
    Перлите в короната
Пълна програма
  • 21:30
    North Shore Bowl Jam
  • 22:00
    Check 1,2
  • 22:30
    Check 1,2
  • 23:00
    Fuel Tv's Skate Arabia
Пълна програма
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:40
    Майстори на шпионажа (5)
  • 23:30
    Викингите (2)
Пълна програма
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 22:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 23:30
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 31-и епизод, повторение
  • 22:00
    Студио "НБА", директно
  • 22:30
    Баскетбол: Мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 22:30
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 31-и епизод, повторение
  • 22:00
    Студио "НБА", директно
  • 22:30
    Баскетбол: Мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 21:10
    Най-лошият ти кошмар: Луд по любовта
  • 22:00
    Кръвожадни роднини: Без изход
  • 22:50
    Зъл род: Тя беше добра
  • 23:40
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
Пълна програма
  • 20:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
  • 22:00
    "Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, Режисьор: Айра Саш, в ролите: Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Кухнята на ловците - С Томаш Фюзеши
  • 22:00
    Ловна треска - Отново в Обора Радейов
  • 22:30
    Пейтер Пал Халми - За лопатар тук и там
  • 23:00
    Риболов в Австралия - Остров Флайндърс, Тасмания
Пълна програма
  • 20:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 22:00
    "Зенит", драма, Хърватия, 2015; реж. Далибор Матанич, с Тихана Лазович, Горан Маркович, Нивес Иванкович, Дадо Чосич, Стипе Радоя, Мира Баняц, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 22:00
    "Пактът I, 5 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
  • 22:50
    "Табу I, 7 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 23:55
    "През цялата нощ", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Патрик Брайс, с Джейсън Шварцман, Тейлър Шилинг, Адам Скот, Жюдит Годреш, Р. Дж Хърмис, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Mini Models
  • 22:00
    Walk The Aisle
  • 22:30
    Eco Fashion Season 3 Ep4
  • 23:00
    Design Genius Season 3 Ep6
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Руска Премиер лига 23 кръг
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
  • 23:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" 118 епизод
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}