ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 10:30
    "Невъзможно бягство" - екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д'Онофрио и др.
  • 12:45
    "Косвени жертви" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Актьори: Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др.
  • 15:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 14,15
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част, /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Гейм шоу
  • 12:30
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 13:00
    Автомобилизъм, TCR в Монца: върховите моменти
Пълна програма
  • 10:15
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Аржентина, пряко
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 13:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 14:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап), пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Венесуела
  • 14:45
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Фрайбург, пряко
Пълна програма
  • 11:35
    Liquid Edge
  • 12:30
    Strongman Champions League
  • 13:25
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 10:55
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 11:45
    STOP AND GO
  • 11:55
    PORSCHE SUPERCUP SERIES
  • 12:10
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 13:00
    Футбол: Монако - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Реал М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Монако
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}