ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:10
    Колекцията тв филм /7 епизод/п/(12)
  • 04:15
    Дойче веле: Шифт
  • 04:30
    Малки истории /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.11,12
  • 04:00
    "Хищникът" - ужаси, трилър, екшън,фантастика (САЩ, 1987), режисьор - Джон Мактиърнън, актьори - Арнолд Шварценегер, Карл Уедърс, Бил Дюк, Джеси Вентура, Елпида Карило, Кевин Питър Хол и др.
  • 05:15
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.10
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, 3 епизода, /п/
  • 06:00
    "Робинзон Крузо" - сериал
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:30
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 05:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
Пълна програма
  • 03:15
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство за юноши до 17 г.: Финал
Пълна програма
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 03:10
    CATERHAM UK RACING
  • 04:00
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 04:50
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
  • 05:15
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 03:25
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Охота и рыбалка 03:30
Сезон охоты
bTV Action 03:30
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
Diema 03:30
"Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
Fox Crime 03:30
Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Беневенто - Рома
Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Руска Премиер лига

Всички предавания

Филми

Skat+ 03:30
"Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
HBO3 03:35
"Борджиите ІІ, 10 еп. - Изповед", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
AXN 03:40
От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
HBO 2 03:50
"Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
Cinemax 03:55
"Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}