ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 11:30
    Телепазар
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 11:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 12:30
    Non Stop Hits!
  • 13:00
    James Arthur: In The Zone
  • 14:00
    Young, Hot And Loaded: Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}