ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:30
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 12:00
    Coconut, the Little Dragon
  • 12:25
    The HAPPOS Family
  • 12:30
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 11:30
    Кларънс (Clarence)
  • 11:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 12:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 12:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 11:30
    Кралицата На Бала
  • 13:10
    The ZhuZhus S1
  • 13:25
    Descendants Wicked World S2
  • 13:30
    The ZhuZhus S1
Пълна програма
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 11:00
    "Дот"
  • 12:10
    "Томас и приятели"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}