ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:05
    Семеен бизнес тв филм /7 епизод/п/
  • 03:35
    Изкуството на 21 век
  • 04:00
    Зелената линейка /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:40
    "Най-страхотният баща на света" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Бобкат Голдуайт, актьори - Робин Уилямс, Дарил Сабара, Морган Мърфи, Наоми Глик, Дан Спенсър, Хенри Симънс, Елин Джеймисън и др.
  • 03:30
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 01:40
    "Невъзможен романс" - с уч. на Шон Робъртс, Алекса ПенаВега, Лея Гибсън, Крис Шийлдс и др. /п/
  • 04:00
    "Предложение за брак" - с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
Пълна програма
  • 03:15
    VIB /п./
  • 03:45
    Дзенга /п./
  • 04:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:00
    VIB /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    TECH STARS - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:40
    Профилиране; сезон 6, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:30
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 04:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 07:05
    Медиум; сезон 3, епизод 18, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 02:35
    Планетата на мутантите: Африканските рифтови езера
  • 03:25
    Планетата на мутантите: Мадагаскар
  • 04:15
    Планетата на мутантите: Япония
  • 05:02
    Кучета 101: Тибетски мастиф, японски хин, афенпинчер, леонбергер, той териер
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 02:10
    "Братята Блум" - игрален филм, САЩ, 2008
  • 04:00
    Ан Вил
  • 06:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Панда, горила и ко." - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 03:15
    Ричард Лъвското сърце: Бунтът игрален филм /п/ (16)
  • 04:55
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:40
    Часът на зрителите /п/
  • 06:10
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /48 епизод/п/
Пълна програма
  • 03:00
    Светът е 7 /п/
  • 03:30
    Потребителската кошница /п/
  • 04:00
    Знаете ли, че... /п/
  • 04:10
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
Пълна програма
  • 03:15
    The Owl & Co
  • 03:35
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 03:55
    LazyTown
  • 04:20
    LazyTown
Пълна програма
  • 02:15
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.14,15
  • 04:00
    "Заличителят"- екшън (САЩ, 1996), режисьор - Чарлз Ръсел, актьори - Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.13-15
Пълна програма
  • 01:30
    "Съветникът" - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:30
    "Ескадрилата" - екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006), режисьор - Тони Бил, актьори - Джеймс Франко, Жан Рено, Дженифър Декър и др.
  • 10:15
    "Кутията" - трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор - Ричард Кели, актьори - Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Камерън Диас, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Джилиан Джейкъбс и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Кое е това момиче " /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство " /п./ - сериал
  • 05:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 02:10
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:00
    "Друговремец" - сериал
  • 05:00
    "Хоуп Спрингс" - сериал
  • 06:00
    "Хоуп Спрингс" - сериал
Пълна програма
  • 03:10
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
  • 04:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 02:10
    "Принцеса", драма, Израел, 2014; реж. Тали Шалом-Езер, с Шира Хаас, Адар Зоар-Ханетс, Ори Пфефър, Керен Мор, Шимон Мимран, [18+]
  • 03:40
    "Изоставени", хорър - мистерия, САЩ, 2015; реж. Итън Рокъуей, с Джейсън Патрик, Луиза Краус, Марк Марголис, Езра Найт, Лу Карбону, [18+]
  • 05:20
    "Великан", драма, Финландия, 2016; реж. Алекси Салменпере, с Йонас Саартамо, Яни Воланен, Петър Францен, Сара Котканиеми, Елена Лееве, [12+]
  • 07:00
    "Любовно трио", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Флеминг, с Андрю Флеминг, [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Планините се движат", драма, Китай, 2015; реж. Дзанг Дзиа, с Тао Дзао, Йи Жанг, Джин Донг Лианг, Зиджиан Донг, Силвия Чанг, [12+]
  • 03:30
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 06:25
    "Пей", късометражна драма, Унгария, 2015; реж. Крищоф Деек, с Жофия Самоши, Дорка Гашпарфалви, Доротя Хаиш, [12+]
  • 07:00
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 04:00
    Talk Asia
  • 04:30
    News Special
  • 05:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 04:40
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, /п/
  • 05:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Треска за злато: Багерът потъва
  • 03:30
    Да спасим тукан
  • 04:20
    Спасители на Еверест: Спаси или умри
  • 05:10
    Войни за морски охлюви: Епизод 3
Пълна програма
  • 03:00
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 03:48
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
  • 04:36
    Ловци на митове: Тоалетна бомба
  • 05:00
    Фабрика за храна: Епизод 10
Пълна програма
  • 03:10
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:35
    Лолирок
  • 04:00
    Лолирок
  • 04:25
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 02:50
    Автомобилизъм: DTM на Лаузицринг
  • 03:50
    Автомобилизъм за Купата на Порше Карера на Лаузицринг - пряко
  • 04:20
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
Пълна програма
  • 03:00
    "Това е цивилизация "
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "В търсене на щастие"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 04:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Замбия - Португалия
  • 05:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 02:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и четвъртия кръг
  • 03:45
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 00:30
    Царе на дърворезбата, еп. 8
  • 06:05
    Деконструкция, еп. 1
  • 06:25
    Деконструкция, еп. 7
  • 07:00
    Моят плаващ дом, еп. 13
Пълна програма
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Dew Tour Highlighs
  • 05:55
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 03:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
Пълна програма
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 04:20
    Всичко за дъщеря ми - игрален филм
  • 06:00
    Имало едно време - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 03:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 6
  • 04:50
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 15
  • 05:15
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 02:30
    "Зомбиленд", хорър - комедия, САЩ, 2009; реж. Рубен Флайшър, с Уди Харелсън, Джеси Айзенберг, Емма Стоун, Абигейл Бреслин, Амбър Хърд, [18+]
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:20
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алисия Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 07:00
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    Средновековните мъртъвци, еп. 6
  • 04:05
    Страхотни изобретения, еп. 15
  • 04:35
    101 герои на 20-ти век, еп. 2
  • 05:45
    Инквизиция, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    В търсене на изгубените гиганти: Снимка, зъб… Каква е истината?
  • 04:00
    Лесни машини за големи пари: Загадъчният триколесен мотоциклет
  • 04:30
    Лесни машини за големи пари: "Бронко" от блатото
  • 04:55
    Търсачи на автомобили: Пътища на славата
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 33 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 03:20
    "Анджелина балерина"
  • 03:35
    "Барни и приятели"
  • 04:00
    "Пингу"
  • 04:15
    "Бож"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:35
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
  • 04:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.14-15 - Фарели Брос" - поредица
  • 05:25
    "Нощна игра" - трилър с Рой Шнайдер, Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
  • 07:00
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кирсти Али, Логън Кларк.
Пълна програма
  • 02:50
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 03:40
    BISHOP GARAGE
  • 04:05
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
  • 04:55
    ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Световна сцена
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:00
    Non Stop Hits!
  • 03:30
    2017 MTV Movie & TV Awards Red...
  • 04:00
    2017 MTV Movie & TV Awards
  • 05:30
    MTV Asks Martin Garrix
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:15
    Най-дивият град в Аляска, еп. 9
  • 03:40
    Най-дивият град в Аляска, еп. 10
  • 04:10
    Удивителни животни, еп. 6
  • 04:35
    Парк за всички сезони, еп. 6
Пълна програма
  • 02:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 03:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 2
  • 03:50
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 04:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
Пълна програма
  • 03:06
    Животът на Големия бариерен риф: Епизод 2
  • 03:54
    Животът на Големия бариерен риф: Епизод 3
  • 04:40
    Кралици на усойниците
  • 05:26
    Акулотрас
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 02:10
    Филм "Съдията е в клопка"
  • 04:00
    Филм "По време на бой няма брод"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Търсете жената"
Пълна програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
Пълна програма
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:25
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън филм, САЩ, 2011
  • 03:45
    "В кръвта" - екшън филм, Англия 2013
  • 06:00
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 06:40
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Интер
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:45
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:10
    "По-специалният обзор на седмицата на Кая" - комедийно шоу
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Време е за шоу! Битката на най-добрите" - шоу
  • 04:20
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:15
    "Ловец: Rogue" - фантастичен филм, Австралия, 2007
  • 06:55
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - публицистично предаване/ повторение /
  • 03:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Концерт на Симфоничен оркестър Пазарджик
  • 06:00
    Плаването на техния живот - документална поредица - 2 сезон - 7 епизод
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация - 4 епизод
  • 07:30
    Детски свят -Уинкс - анимация - 4 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:48
    Джоди Марш влиза зад решетките
  • 03:36
    Хипохондрици
  • 04:24
    Истории за духове: Отмъщението на демона
  • 05:12
    Кралят на тортите: Статуята на свободата, болничен и вечеря
Пълна програма
  • 03:00
    Забравените гори
  • 04:00
    Обичам те, Чирпане!
  • 04:30
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 03:00
    Съперници на пътя
  • 03:30
    Съперници на пътя
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Съперници на пътя
  • 03:30
    Съперници на пътя
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:50
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 04:45
    Самозванец, САЩ, фантастика/трилър, Гари Синийз, Мадлин Стоу, Винсънт Д’Онофрио, 2002
  • 05:25
    Четирите пера, Великобритания,САЩ, приключенски/драма/военен, 2002
  • 07:35
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
Пълна програма
  • 03:00
    "Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Армада - неразказаната история" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 03:10
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 34
  • 03:35
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 04:00
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 202
  • 04:25
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 203
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 08:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:15
    "Систър Акт 2: Отново в играта" - комедия, САЩ, 1993
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 18
  • 03:40
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 19
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 20
  • 04:25
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
  • 03:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 02:45
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и четвъртия кръг
  • 03:45
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 03:20
    "Нова мисия невъзможна" - 19 еп.
  • 04:10
    "От време на време" - еп.16
  • 05:00
    "Спецотдел 2" - 13 eп.
  • 05:45
    "Бар "Наздраве" - еп.9
Пълна програма
  • 03:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 16 еп.
  • 03:25
    "Призрачни досиета" - 4 еп.
  • 04:15
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 05:05
    "Истински спасителни операции" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 03:35
    Трофеи
  • 04:05
    Клевое место
  • 04:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 00:45
    "Най-търсеният човек" - трилър с уч. на Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс, Уилям Дефо, Робин Райт, Даниел Брюл, Нина Хос, Григорий Добригин и др.
  • 05:45
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., I част
  • 07:30
    "Книга за джунглата: Историята на Маугли" - семеен филм
  • 09:30
    "Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Герман, Джордан Бриджис, Кейт Вернон, Кристофър Кас, Кали Роча и др., /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Murder Shift: Boiling Point
  • 04:00
    Dirty Jobs: Bell Maker
  • 04:45
    Dirty Jobs: Mosquito Control Officer
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Backyard Breeder
Пълна програма
  • 03:15
    MOVIE CLUB
  • 03:25
    ECTV EXTREME
  • 03:35
    WORTH SEEING
  • 03:45
    KEEP FIT
Пълна програма
  • 03:00
    Вечеря при Тифани
  • 03:30
    Вечеря при Тифани
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 04:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Замбия - Португалия
  • 05:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 02:30
    "Зомбиленд", хорър - комедия, САЩ, 2009; реж. Рубен Флайшър, с Уди Харелсън, Джеси Айзенберг, Емма Стоун, Абигейл Бреслин, Амбър Хърд, [18+]
  • 04:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 05:20
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алисия Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 07:00
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:05
    ART ATTACK
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Loopdidoo
  • 03:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 03:00
    Killing Richard Glossip: Episode 1
  • 03:48
    A Crime to Remember: The Wrong Man
  • 04:36
    Murder Chose Me: The Boogie Man
  • 05:24
    I Almost Got Away With It: Got To Pretend To Be A Cop
Пълна програма
  • 03:00
    Top: Money
  • 03:30
    Top: Biggest Sport Deals
  • 04:01
    Up Close With: Peter Odemwingie
  • 04:30
    Top: Football Transfers
Пълна програма
  • 03:15
    Western Extreme
  • 03:40
    Western Extreme
  • 04:05
    Western Extreme
  • 04:30
    Sportsman Afield
Пълна програма
  • 03:00
    В търсене на изгубените гиганти: Снимка, зъб… Каква е истината?
  • 04:00
    Лесни машини за големи пари: Загадъчният триколесен мотоциклет
  • 04:30
    Лесни машини за големи пари: "Бронко" от блатото
  • 04:55
    Търсачи на автомобили: Пътища на славата
Пълна програма
  • 03:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 04:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 04:25
    Пробив в системата, еп. 2
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 4
Пълна програма
  • 01:40
    "Най-страхотният баща на света" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Бобкат Голдуайт, актьори - Робин Уилямс, Дарил Сабара, Морган Мърфи, Наоми Глик, Дан Спенсър, Хенри Симънс, Елин Джеймисън и др.
  • 03:30
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 03:40
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:20
    Друговремец; сезон 2, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 04:20
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
  • 04:00
    Обладан: Кевин Сорбо
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Хейтър
  • 06:00
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
Пълна програма
  • 02:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 03:00
    "Храмът и дарителите" - документален филм
  • 03:30
    "Храмове на българската памет - Кремиковски манастир" - документален филм /повторение/
  • 04:00
    "Живей като другите и бъди благословен" - документален филм
  • 04:30
    "Църквата край Златния рог" - документален филм
Пълна програма
  • 03:10
    Any Given Workday
  • 03:35
    Fatbeard
  • 04:00
    Dead Celebrities
  • 04:25
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:12
    Full Metal Anal (18+)
  • 03:39
    Nothing Like A Good Fuck (18+)
  • 04:05
    Let's Bake A Titty Cake (18+)
  • 04:30
    Devious Wives (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 05:15
    Футбол: Реал/М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Лас Палмас - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:15
    Формула Е: Е-при на Париж - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 03:50
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /девойки/
  • 04:35
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /жени/
  • 05:10
    Световно първенство по хокей на лед: Полуфинална среща
Пълна програма
  • 03:20
    Черната вдовица
  • 04:45
    Невероятният Андре
  • 06:35
    Мечо Пух
  • 07:30
    Малки герои
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 04:00
    AMYU -THE ARMY OF WASP MEN
  • 05:00
    KARMA TREKKER - NEPAL
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
Пълна програма
  • 05:00
    Bangkok Fight Night
  • 06:40
    WUSHU Championship
  • 07:05
    Ultimate First League
  • 07:20
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 02:55
    Джакпот
  • 04:20
    Г-н Батиньол
  • 06:10
    Най-щастливият дракон
  • 07:45
    Фин
Пълна програма
  • 03:00
    Bruce Lee Lives!
  • 03:30
    Bruce Lee Lives!
  • 04:00
    Bruce Lee Lives!
  • 04:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 02:50
    Военновременна ферма (7)
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
Пълна програма
  • 03:00
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 03:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера /п./
  • 04:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 05:00
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 03:30
    Баскетбол: Трети полуфинален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Верея - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 05:30
    Тенис: Анджелик Кербер - Катерина Синякова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 08:00
    "Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя" - документален филм .....
  • 09:00
    "Кометата на века" - документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 06:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Голдън Стейт Уориърс, трети полуфинален мач от плейофите на Западната конференция на НБА, повторение
  • 10:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Смъртна присъда по погрешка?: Епизод 1
  • 03:48
    Престъплението, което ще се помни: Грешният човек
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Чудовището
  • 05:24
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
Пълна програма
  • 03:00
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус, (п)
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:00
    "Американски истории", (п)
  • 06:30
    "Майсторски клас" - токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 03:00
    Ловна треска - Отстрелване на първия самец в Мадярнандор
  • 03:30
    Поколение шарани - Преимущество
  • 04:00
    На фокус Йожеф Ач - По затопляща се вода
  • 04:30
    Бъди Там!- С бамбуков прът
Пълна програма
  • 02:35
    "Опасен шофьор", криминален трилър, САЩ, 2015; реж. Микаел Саломон, с Мария Бело, Олимпия Дукакис, Джоан Джет, Ан Дауд, Уил Харис, [18+]
  • 04:00
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 05:30
    "Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
  • 07:00
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Ул. "Чудовищно" 10", трилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Дан Трактенбърг, с Джон Гудман, Мери Елизабет Уинстед, Джон Галахър Джуниър, Дъглас М. Грифин, Сюзан Крайър, [15+]
  • 04:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 1 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Кайл МакЛоклан, Еверет МакГил, Шерил Лий, [18+]
  • 05:35
    "Паранормална активност: Призрачното измерение", ужаси, САЩ, 2015; реж. Грегъри Плоткин, с Крис Дж. Мъри, Брит Шоу, Айви Джордж, Дан Гил, Оливия Тейлър Дъдли, [15+]
  • 07:00
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
Пълна програма
  • 03:15
    What's Haute
  • 03:30
    Photographers
  • 03:45
    Photographers
  • 04:00
    Eco Fashion Season 4 Ep2
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 03:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:15
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига
  • 04:30
    Баскетбол: Евролига
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 07:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 03:25
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Охота и рыбалка 03:30
Сезон охоты
bTV Action 03:30
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
Diema 03:30
"Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
Fox Crime 03:30
Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Беневенто - Рома
Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Руска Премиер лига

Всички предавания

Филми

Skat+ 03:30
"Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
HBO3 03:35
"Борджиите ІІ, 10 еп. - Изповед", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
AXN 03:40
От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
HBO 2 03:50
"Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
Cinemax 03:55
"Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}