ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:00
    Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
Пълна програма
  • 22:30
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
Пълна програма
  • 22:20
    "Американска схема" - с уч. на Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Брадли Купър, Джеръми Ренър, Дженифър Лорънс, Джак Хюстън, Майкъл Пеня и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Милениум 2: Момичето, което си играеше с огъня - трилър, криминален, Швеция, Германия, Дания, 2009 г.; режисьор: Даниел Алфредсон; в ролите: Нуми Рапас, Лена Ендре, Георги Стайков, София Ледарп, Майк Спретз, Аника Халин
Пълна програма
  • 22:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:55
    Островът на хиеновите кучета
  • 23:50
    Яо Минг спасява африканските слонове
Пълна програма
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 23:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 22:50
    Ричард Лъвското сърце: Бунтът игрален филм /САЩ, 2015 г./втора, последна част/ (16)
Пълна програма
  • 23:30
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 23:00
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Саботаж" - екшън (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Айър, актьори - Арнолд Шварценегер, Сам Уортингтън, Джо Манганиело, Терънс Хауърд, Оливия Уилямс, Малин Акерман и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Прераждане" - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джонатан Глейзър, актьори - Никол Кидман, Камерън Брайт, Дани Хюстън, Лорийн Бъкол, Алисън Елиът и др.
Пълна програма
  • 23:30
    "Моето семейство" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал
Пълна програма
  • 23:35
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
Пълна програма
  • 23:00
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 22:00
    "Дарени години" - романтичен филм с уч. на Гезине Цукровски, Мартин Раполд, Ролф Бекер, Мареса Хьорбигер и др., /п/
Пълна програма
  • 23:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 23:00
    Спасители на Еверест: Спаси или умри
Пълна програма
  • 23:40
    Решени да избягат: Китайският ресторант
Пълна програма
  • 23:30
    Бини и призракът
  • 23:55
    Counterfeit Cat (Shorts)
Пълна програма
  • 23:00
    "Обикновени чудеса"
Пълна програма
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 23:30
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
Пълна програма
  • 23:30
    Империя за скрап, еп. 5
Пълна програма
  • 23:30
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 22:55
    Връзки - втори сезон, еп. 3
  • 23:50
    Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 22:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 4
  • 23:50
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 23:15
    "Хитмен: Агент 47", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Александър Бах, с Рупърт Френд, Хана Уеър, Закари Куинто, Сайърън Хaйндс, Томас Кречман, [18+]
Пълна програма
  • 23:45
    Убийци от древността, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на изгубените гиганти: Снимка, зъб… Каква е истината?
Пълна програма
  • 23:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 33 еп. /п/
Пълна програма
  • 23:20
    "Барни и приятели"
  • 23:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 22:30
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 23:00
    "Моторизирано ченге" - драма с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли.
Пълна програма
  • 23:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:45
    MTV @ V Festival 2015 Sunday's...
Пълна програма
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 23:35
    Супер-ветеринар, еп. 7
Пълна програма
  • 23:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
Пълна програма
  • 23:03
    Глутницата: Лъвове
  • 23:52
    Дивото кралство на Перу
Пълна програма
  • 23:45
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Уест Бромич Албиън (2008-09), повторение
Пълна програма
  • 22:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите" Висшата лига
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:25
    "В кръвта" - екшън филм, Англия 2013
Пълна програма
  • 23:40
    Италия, Серия А:  Ювентус - Кротоне
Пълна програма
  • 21:15
    "Двамата - Готшалк и Яух срещу ВСИЧКИ" - шоу
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Време е за шоу! Битката на най-добрите" - шоу
Пълна програма
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 23:00
    Екзарх Йосиф - Златоустият - документален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Хипохондрици
Пълна програма
  • 23:30
    Древните постройки в Хонджоу
Пълна програма
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 23:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 23:35
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, 1 номинация за Златен глобус, 2003
Пълна програма
  • 23:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 21:15
    "Грил с и срещу Хенслер" - кулинарно шоу
Пълна програма
  • 21:30
    "Хиляди пъти лека нощ" - драма, САЩ, режисьор Ерик Попе, в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костер - Валдау
Пълна програма
  • 22:55
    Империя - трети сезон, еп. 17
  • 23:55
    Последният човек на Земята, еп. 15
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 23:40
    "Призрачни досиета" - 4 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:45
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Breaking Amish: Finale
Пълна програма
  • 23:30
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 23:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 23:30
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 23:15
    "Хитмен: Агент 47", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Александър Бах, с Рупърт Френд, Хана Уеър, Закари Куинто, Сайърън Хaйндс, Томас Кречман, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    Miles From Tomorrow
  • 23:55
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 23:40
    Your Worst Nightmare: Cabin In Over Woods
Пълна програма
  • 23:20
    In the Name of Good: Lance Armstrong
  • 23:50
    Gold Diggers: Team USA Basketball
Пълна програма
  • 23:30
    Western Extreme
  • 23:55
    Western Extreme
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на изгубените гиганти: Снимка, зъб… Каква е истината?
Пълна програма
  • 23:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 8
Пълна програма
  • 22:30
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 23:20
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 23:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
Пълна програма
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:25
    Moonbeam City
  • 23:50
    Fishsticks
Пълна програма
  • 23:49
    Double Plumbing (18+)
Пълна програма
  • 23:15
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:45
    Световно първенство по хокей на лед: Финал пряко предаване от Кьолн
Пълна програма
  • 23:40
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    THE PRESIDENT AND HIS SPIES
Пълна програма
  • 23:35
    Булевард "Лондон"
Пълна програма
  • 23:00
    Hooters Dream Girl 2012
Пълна програма
  • 23:30
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 23:30
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 23:10
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 22:30
    Футбол: Хъл Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 23:40
    Най-лошият ти кошмар: Хижа в гората
Пълна програма
  • 22:00
    Кино Европа: "Хана Аренд", игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор: Маргарете фон Трота; в ролите: Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др.
Пълна програма
  • 23:30
    Решенията на Валтер - Със щека по следите на шараните от езерото
Пълна програма
  • 22:25
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    "Куори I, 2 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
Пълна програма
  • 23:45
    On the Label Ep5
Пълна програма
  • 22:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 23:30
    Голф: Открито първенство на Сицилия
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}