ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:55
    Музикална сцена БНТ1 Живко Колев - живот като песен
  • 14:00
    Древни български хроники: Из мъглата на вековете първа хроника
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…"- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 12
  • 13:00
    "Моля, залагайте!" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Бронуен Хюз, актьори - Стивън Паскуале, Каролин Давернас, Антъни Керигън, Майкъл Арден, Джанкарло Еспозито, Дженифър Ферин, Майкъл Рисполи, Саша Слоан, Патрик Даро и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Предложение за брак" - с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др.
  • 14:15
    "Невъзможен романс" (премиера) - с уч. на Шон Робъртс, Алекса ПенаВега, Лея Гибсън, Крис Шийлдс и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 12:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 12:05
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 12:55
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 13:45
    Медиум; сезон 3, епизод 18, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 11:00
    Островът на хиеновите кучета
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 14
  • 12:50
    Планетата на мутантите: Австралия
  • 13:45
    Планетата на мутантите: Регионът Серадо в Бразилия
Пълна програма
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    Интервютата на Алфа Тв
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу пряко от парк Русъл
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Ароматът на бъз" - игрален филм, ФРГ, 2011
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие
  • 12:00
    Беленският мост документален филм
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Афиш културно-информационно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:55
    Извън играта
  • 13:30
    Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 2 епизод/п/
Пълна програма
  • 11:30
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 12:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 12:50
    The HAPPOS Family
  • 12:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Телефонна клопка"- драма,трилър (САЩ, 2002), режисьор - Джоуел Шумахер, актьори - Кийфър Съдърланд, Колин Фарел, Рада Мичъл, Кейти Холмс, Форест Уитакър и др.
  • 12:45
    "Невъзможно бягство" - екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д'Онофрио и др.
  • 15:00
    "Супергърл" - сериал,с.2, еп.16,17
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:15
    "Кутията" - трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор - Ричард Кели, актьори - Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Камерън Диас, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Джилиан Джейкъбс и др.
  • 12:30
    "Пробуждане" - драма (САЩ ,1990), режисьор - Пени Маршъл, актьори - Ан Миъра, Джон Хард, Пенелъпи Ан Милър, Робърт де Ниро, Робин Уилямс, Джули Кавнър, Джон Хърд и др.
  • 14:30
    "Бел" - драма (Великобритания, 2013), режисьор - Амма Асанте, актьори - Том Фелтън, Сам Рейд, Пенелопа Уилтон, Миранда Ричардсън, Емили Уотсън, Сара Гадон, Том Уилкинсън, Матю Гууд, Сюзан Браун и др.
  • 16:30
    "Островът на Ним" - приключенски (САЩ, 2008), режисьори - Марк Левин, Дженифър Флакет, актьори - Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Денис Белята" - комедия, САЩ, 1993, режисьор - Ник Касъл, актьори -Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др.
  • 12:00
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Моето семейство" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Кухня" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 11:30
    Кларънс (Clarence)
  • 11:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 12:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 12:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 10:35
    "Дует за солистка", драма, САЩ, 1986; реж. Андрей Кончаловски, с Джули Андрюс, Алън Бейтс, Макс Фон Сидоу, Рупърт Евърет, Маргарет Кортни, [12+]
  • 12:20
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 14:10
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 15:50
    "45 години", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Андрю Хейф, с Шарлот Рамплинг, Том Кортни, Джералдин Джеймс, Доли Уелс, Дейвид Сибли, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    "Млада кръв", драма, Франция, 2015; реж. Емануел Берко, с Катрин Деньов, Род Парадот, Беноа Мажимел, Сара Форестие, Диан Роксел, [15+]
  • 13:00
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 14:45
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
  • 16:15
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 13:00
    Inside Politics
Пълна програма
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Ние, нашите и вашите" - сериал, 2 епизода
  • 14:10
    "Дарени години" - романтичен филм с уч. на Гезине Цукровски, Мартин Раполд, Ролф Бекер, Мареса Хьорбигер и др.
  • 16:00
    "Пътят на Емир" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Изоставени конструкции: Отрязани крила
  • 12:00
    Ликвидаторът: Изгубени в увещаването
  • 12:30
    Ликвидаторът: В екипа на Шуорц
  • 13:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
Пълна програма
  • 11:26
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 12:14
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
  • 13:02
    Ловци на митове: Тоалетна бомба
  • 13:50
    Ловци на митове: Кой е по-силният пол?
Пълна програма
  • 11:30
    Размяна на телата
  • 13:10
    The ZhuZhus S1
  • 13:25
    Descendants Wicked World S2
  • 13:30
    The ZhuZhus S1
Пълна програма
  • 11:15
    Футбол от Бундеслигата, 33 кръг: всички мачове, всички голове
  • 13:00
    "Двоен пас" - на живо
  • 15:00
    Автомобилизъм: GT Masters на Лаузицринг - пряко
  • 16:15
    Автомобилизъм: GT Masters на Лаузицринг: анализи
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "Доказано от опит"
  • 12:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Пътуване във времето - с Миглена Георгиева
  • 14:00
    Сентинел - 8 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 12:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 11:00
    Куриози
  • 12:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Италия - Уругвай, пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 3
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 4
  • 13:00
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
  • 13:45
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 6
Пълна програма
  • 11:35
    Liquid Edge
  • 12:30
    Strongman Champions League
  • 13:25
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 11:30
    Преобразяване на двора
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
  • 12:25
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 19
  • 13:20
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 20
  • 14:15
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 12:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 13
  • 13:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 4
  • 14:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:40
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 12:05
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 13:45
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 15:35
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 11:10
    101 герои на 20-ти век, еп. 5
  • 12:05
    101 герои на 20-ти век, еп. 6
  • 13:00
    Забранена история, еп. 1
  • 13:50
    Забранена история, еп. 2
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 12:30
    Надпревара за находки - Тексас: Как Вик действа под напрежение
  • 13:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Островът на съкровищата
Пълна програма
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 33 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 11:00
    "Дот"
  • 12:10
    "Томас и приятели"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    Уикенд с Роси" /п/
  • 13:00
    "На гости на Ники Сотиров
  • 14:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 11:25
    "Пожар в слабините!" - драма с Денис Куейд и Уинона Райдър.
  • 13:10
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 14:35
    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.
  • 16:25
    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.
Пълна програма
  • 11:20
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 12:35
    MANX RALLY CHAMPIONSHIP
  • 13:00
    MOROCCO DESERT CHALLENGE
  • 13:25
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 11:00
    Поп хитове - класация на Зара Ларсон: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 11:30
    Martin Garrix: The Ride
  • 12:15
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 12:30
    The Ride: Fifth Harmony
  • 13:15
    Hot Spot: Fifth Harmony
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:25
    Супер-ветеринар, еп. 2
  • 12:20
    Супер-ветеринар, еп. 3
  • 13:15
    Най-дивият град в Аляска, еп. 4
  • 13:40
    Най-дивият град в Аляска, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Експрес за края на света, еп. 1
  • 12:00
    Експрес за края на света, еп. 2
  • 13:00
    Експрес за края на света, еп. 3
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 1
Пълна програма
  • 11:05
    Националните паркове на Америка: Йосемити
  • 11:53
    Националните паркове на Америка: Портите на Арктика
  • 12:42
    Националните паркове на Америка: Олимпик
  • 13:26
    Националните паркове на Америка: Сагуаро
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, запис
  • 14:00
    Футбол: Нанси - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:45
    "Смешки. ПИН-код"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Идеалният ремонт"
  • 13:05
    "Теория заговора" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 10:50
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 11:50
    "Йоко срещу Клаас: Дуел около света" - шоу
  • 15:00
    "Победи звездата" - шоу
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 13:30
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 15:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
Пълна програма
  • 11:35
    "В капана на подозренията - специално" - доку-поредица
  • 13:30
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 15:30
    "Дитър Болен" . мега шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 11:50
    "За най-важното"
  • 12:45
    "Културният отдих"
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:10
    "Време е за шоу! Битката на най-добрите" - шоу
  • 12:20
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 14:40
    "Крабат" - приключенски филм, ФРГ, 2008
  • 16:55
    "Хари Потър и Философският камък" - фентъзи филм, САЩ/Англия, 2001
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Без ограничение" с водещ Г.Костадинов/ на живо/
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 12:05
    Ninjago - Ein Neustart
  • 12:30
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 13:00
    Das Geheimnis der Feenflugel
Пълна програма
  • 11:35
    Холивудски знаменитости: Анджелина Джоли
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Исторически календар
  • 12:35
    Изискана кухня - комедия, романтичен, Франция, 2012, режисьор Кристиан Венсан, с Катрин Фро, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон и др.
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Многоженецът: Коуди поема отговорност
  • 12:00
    Многоженецът: Предложение за брак
  • 13:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 6
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 12:30
    Талант и човеколюбие
  • 13:00
    Голф
Пълна програма
  • 11:30
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 11:30
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:45
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, с Джони Деп, 2004
  • 12:20
    Местни новини, САЩ, драма, 2001
  • 14:10
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, с Ким Бейсинджър, 1988
  • 15:55
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 5
  • 12:05
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:35
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:05
    На живо с Габриеле Спонза - кулинарно предаване, еп. 33
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Пейте заедно с топ 50 денс изпълнителите !
  • 18:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "Следователите на катастрофи" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Извинявай, ако те нарека любов" - романтичен, Испания, режисьор: Хоакин Лямас, в ролите: Алехандро Батлори, Палома Блойд, Джоел Боскед, Кристина Брондо и др./п/
Пълна програма
  • 11:25
    Светкавицата - втори сезон, еп. 21
  • 12:20
    Светкавицата - втори сезон, еп. 22
  • 13:10
    Светкавицата - втори сезон, еп. 23
  • 14:00
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FILMS
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 13:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 11:00
    Куриози
  • 12:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Италия - Уругвай, пряко
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 07:50
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.15-19
  • 12:00
    "Сeдем дена" - 1 eп.
  • 12:50
    "Бар "Наздраве" - 15 и 16 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.6-10
Пълна програма
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 30 и 31 еп.
  • 12:00
    "Полицайките от окр.Брауард" - 3 еп.
  • 12:50
    "Уличен патрул" - 8 еп.
  • 13:40
    "Нерешени слуачи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Спорт
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    "В обектива"
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:20
    Охота с луком
  • 11:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 12:05
    Как перехитрить мудрого карпа
  • 13:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 11:30
    "Лесна, а?" - комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Пен Беджли, Лиса Кудроу, Дан Бърд ,Томас Хейдън Чърч, Патриша Кларксън, Кам Жиганде , Стенли Тучи и др.
  • 13:30
    "Карибски пирати: На края на светa" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
Пълна програма
  • 11:30
    Ghost Lab: Murky Water
  • 12:15
    Ghost Lab: Under the Skin
  • 13:00
    Ghost Lab: If Walls Could Talk
  • 13:45
    Ghost Lab: Shadowman
Пълна програма
  • 11:45
    GADGET-X
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:30
    Трапезата на Сиба
  • 12:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 13:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Splitting Adam
  • 14:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 12:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
Пълна програма
  • 10:40
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 12:05
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 13:45
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 15:35
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
  • 12:55
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Splitting Adam
  • 14:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: If I Can't Have You
  • 12:00
    Swamp Murders: A Dark Place To Die
  • 12:50
    Swamp Murders: Dark Water
  • 13:40
    Swamp Murders: In Too Deep
Пълна програма
  • 11:35
    Top: Football vs Actors
  • 12:00
    The Truth About...: Sports Contracts
  • 12:30
    Top: Women in Football
  • 12:55
    Up Close With: Benoit Assou-Ekotto
Пълна програма
  • 11:25
    Buccaneers & Bones
  • 11:50
    Trip Gone Bad
  • 12:15
    Trip Gone Bad
  • 12:40
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 12:30
    Надпревара за находки - Тексас: Как Вик действа под напрежение
  • 13:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Островът на съкровищата
Пълна програма
  • 11:00
    Експрес за края на света, еп. 2
  • 12:00
    Експрес за края на света, еп. 3
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 1
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…"- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 12
  • 13:00
    "Моля, залагайте!" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Бронуен Хюз, актьори - Стивън Паскуале, Каролин Давернас, Антъни Керигън, Майкъл Арден, Джанкарло Еспозито, Дженифър Ферин, Майкъл Рисполи, Саша Слоан, Патрик Даро и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Фалко; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Focus RS: Суперколата на народа.; документален, Великобритания, 2016
  • 15:10
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, документален, Великобритания, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в семейството: Джейсън Дауни
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Убийцата Миранда
Пълна програма
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:45
    "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Гюмри" - Армения
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    "Комитопули: Векът на цар Самуил" - документален филм /2 част
Пълна програма
  • 11:40
    Big Black
  • 12:05
    The Dingo
  • 12:30
    School
  • 12:55
    The Editor
Пълна програма
  • 11:38
    Anal Debauchery 3 (18+)
  • 12:05
    You Can't Spell Horny Without 'HR' (18+)
  • 12:28
    Young Harlots Carnal Education (18+)
  • 13:00
    Roses Are Red, Angelika Black (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier)
  • 16:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 17:45
    Пряко: Футбол: Севиля - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 11:30
    Пътят към Русия магазинно предаване /21 епизод/
  • 12:00
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /девойки/ пряко предаване от Будапеща
  • 12:45
    Супер сериите предаване за фитнес
  • 13:10
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 10:10
    Синът
  • 12:25
    Бандата над закона
  • 13:55
    Бури
  • 15:25
    Като син
Пълна програма
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Акценти
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 11:00
    FACING THE GIANT BEES
  • 12:00
    ROUNDING UP BUFFALO
  • 13:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 14:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
Пълна програма
  • 10:35
    Детегледачът-футболист
  • 12:10
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 13:35
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 15:00
    Пактът 15
Пълна програма
  • 11:30
    Action Sports Plus Special
  • 12:30
    M80
  • 13:00
    Stupidface
  • 14:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 10:55
    Планетата Европа (2)
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 12:15
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 12:40
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
Пълна програма
  • 11:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 13:30
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 14:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 42-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Лудогорец - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 13:30
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier)
  • 16:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 17:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 11:30
    Футбол: Лестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 13:30
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 34-и епизод
  • 16:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Ако не мога да те имам
  • 12:00
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 12:50
    Убийства в тресавището: Тъмни води
  • 13:40
    Убийства в тресавището: В дълбоки води
Пълна програма
  • 11:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
  • 14:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Кухнята на любителите на риба - Със Золтан Бажика
  • 12:00
    TopMixTV - По земята на арапаймите
  • 12:30
    Поколение шарани - Преимущество
  • 13:00
    Решенията на Валтер - Със щека за хищници
Пълна програма
  • 10:35
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 12:05
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 13:35
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [0+]
  • 15:15
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
Пълна програма
  • 11:30
    "Централа Берлин I, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 12:20
    "Бизнес преговори ІII, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
  • 13:15
    "Без ангажименти II, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Карин Кусама, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 13:45
    "Без ангажименти II, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Карин Кусама, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    From the Runway
  • 12:00
    Photographers
  • 12:15
    Photographers
  • 12:30
    Invitation Only
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 13:30
    Новини
  • 13:35
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 11:15
    Колоездене: "На колела"
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:20
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:20
    Новини
Пълна програма

Сериали

Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"
Utilisima 12:00
Лесни рецепти - трети сезон

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}