ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Фалшива принцеса тв филм /20 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 47
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.31
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.45
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:25
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:10
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:45
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
  • 14:40
    Планетата на мутантите: Япония
  • 15:35
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
  • 16:30
    Речни чудовища: Река от кръв
Пълна програма
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 1 част
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 2 част
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Потребителската кошница /п/
  • 15:10
    Баба - моята сестричка тв новела на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 14:00
    Часът на зрителите /п/
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 14:10
    The Garfield Show
  • 15:10
    Oddbods
  • 15:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:35
    NEW Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Кошмарна раздяла" - трилър  (САЩ, 2016), режисьор - Марк Куод, актьори - Дженифър Дороги, Селеста ДеАстис, Фримън Лайън, Марк Гросман, Джоел Бърти и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.5
  • 16:00
    "Праведен" - сериал, с.6, еп.13
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.4, еп. 16
Пълна програма
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.4
  • 14:15
    Премиера: "Отмъщението на сестрите" - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
  • 16:15
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 18:30
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Барът" - сериал
  • 14:30
    "Хотел Елеон" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.98, 99
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:25
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 14:55
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 15:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 13:15
    "Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]
  • 14:30
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 16:10
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 18:00
    "Андрей Рубльов", историческа драма, Русия, 1966; реж. Андрей Тарковски, с Анатолий Солоницин, Иван Лапиков, Николай Гринко, Николай Сергеев, Ирина Тарковская, [15+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Казвам се Емили", драма, Ирландия, 2015; реж. Саймън Фицморис, с Евана Линч, Джордж Уебстър, Майкъл Смайли, Бари МакГавърн, Мартин МакКан, [12+]
  • 14:50
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 16:45
    "Гарвънът (1963)", хорър - комедия, САЩ, 1963; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Питър Лори, Борис Карлоф, Хейзъл Корт, Джак Никълсън, [12+]
  • 18:10
    "Шаман", приключенска драма, Франция, 1996; реж. Бартабас, с Игор Готсман, Спартак Федотов, Владимир Яковлев, Сергей Емилиянов, Емилия Добрин, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 15:00
    International Desk (with World Sport)
  • 16:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 17:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Голямото разчистване" - риалити, сезон 9
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Закони на войната" - сериал, сезон 1
  • 15:00
    "Бевърли Хилс нинджа" - екшън-комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др., /п/
  • 17:00
    Студио "Първа лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Смъртоносен улов: Пожар в морето Част 2
  • 15:00
    Смъртоносен улов: Кръв и черва
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 13
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Йовил
Пълна програма
  • 13:50
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
  • 14:38
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 15:26
    Опасно за живота: Демонстрации
  • 16:14
    Ловци на митове: Квадратни колела
Пълна програма
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Alex & Co. S3
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Футбол от Европейската лига на УЕФА, полуфинали, реванш
  • 15:30
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 16:00
    Златни находки в гаражите
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 15:00
    "Артзука"
  • 15:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 13:30
    Белият зъб - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 121 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
Пълна програма
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Виетнам - Нова Зеландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 17:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и четвъртия кръг
Пълна програма
  • 13:35
    Супер-превозвачи, еп. 2
  • 14:20
    Супер конструкция, супер кола, еп. 5
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 13
  • 15:35
    Братски проекти, еп. 1
Пълна програма
  • 13:50
    Mtb Heroes
  • 14:20
    Roller Derby Till I Die
  • 14:45
    Roller Derby Till I Die
  • 15:15
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 14:10
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 10
  • 14:40
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 11
  • 15:15
    Малки сладки лъжкини, еп. 2
  • 16:10
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 14:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 16
  • 15:25
    Извън играта - втори сезон, еп. 4
  • 16:20
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:25
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 15:00
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 15:30
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Кристен Конъли, Лили Рабе, Ханк Азария, [12+]
  • 17:45
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    Последните крале-воини на Европа, еп. 1
  • 14:25
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята, еп. 1
  • 15:20
    Ловци на митове, еп. 12
  • 16:15
    Времето, което промени света, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
Пълна програма
  • 14:05
    "Чурулик"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 14:05
    Castle
  • 15:00
    The Mentalist
  • 15:55
    Navy CIS: L.A.
  • 16:50
    kabel eins news
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    "Кечистка" - с Регина Бафф, Милдред Бърк.
  • 15:35
    "Даскали" - комедия с Ник Нолти, ДжоБет Уилямс, Джъд Хирш.
  • 17:20
    "Човек на страстта" - комедия с Антъни Куин, Мод Адамс, Рей Уолстън.
  • 18:55
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • 13:50
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 14:40
    BRITISH RALLY CHAMPIONSHIP
  • 15:30
    FLAT OUT
  • 15:55
    MOROCCO DESERT CHALLENGE
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 14:20
    Jess Glynne: World Stage
  • 14:45
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
  • 15:05
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:55
    "Операция "Диви животни", еп. 1
  • 15:00
    Най-странните двойки животни в света, еп. 1
  • 16:00
    Най-свирепите животни!, еп. 6
  • 16:55
    Най-дивият град в Аляска, еп. 9
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 15:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 7
  • 16:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 8
  • 17:00
    Златна треска, еп. 8
Пълна програма
  • 13:26
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
  • 14:17
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
  • 15:04
    Пустинното море: Земята на гигантите
  • 15:51
    Най-чудатите твари в света: Почти като хората
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Интер
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 15:00
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
  • 16:00
    "Помогнете ми! Млади, разорени, в безизходица…" - доку-поредица
  • 17:00
    "Улични ченгета специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Вести
  • 14:25
    Вести-Москва
  • 14:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Паралакс" 2 /повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 14:05
    Angelo!
  • 15:10
    Sally Bollywood
  • 15:40
    Inspector Gadget
  • 16:00
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
Пълна програма
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимационен сериал - 19 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - анимационен сериал - 1 епизод
  • 16:00
    Чудото на вкаменената сватба - документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Шампиони по пестене на време: Extreme Time Cheaters
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Дейвид и Ребека - част 1
  • 16:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Звездата на Юга" в Охайо
  • 17:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 3
Пълна програма
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 14:30
    Зелен свят - агроекология и природосъобразно земеделие
  • 15:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 15:30
    Магията на Китай - Чаят
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:00
    На ръба, Германия/ Саудитска Арабия/САЩ, драма/романтичен/трилър, с Чарли Хънам, Лив Тайлър, Патрик Уилсън, 2011
  • 14:45
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, с Хенри Кавил, Роуз Бърн, Бил Най, 2003
  • 16:40
    Кинг Конг, Нова Зеландия, САЩ, приключенски/драма, с Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, 2005
  • 19:45
    Почти невинен, САЩ, криминален/драма/трилър, с Дензъл Уошингтън, Ева Мендес, 2003
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 4
  • 15:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 16
  • 15:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 9
  • 16:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
Пълна програма
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 19
  • 14:25
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 9
  • 14:55
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 10
  • 15:20
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 14:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 14:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Виетнам - Нова Зеландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
  • 17:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и четвъртия кръг
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.10
  • 14:30
    "Бар "Наздраве" - 19 и 20 еп.
  • 15:20
    "Спецотряд" - 15 еп.
  • 16:10
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.20
Пълна програма
  • 14:05
    "Спешни случаи" - 16 и 17 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 4 еп.
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 507 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 71 и 72 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 14:00
    На охотничьей тропе
  • 14:25
    Рыболов-эксперт
  • 14:50
    От нашего шефа
  • 15:05
    Морская охота
Пълна програма
  • 12:45
    "Мултиплициране" - комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
  • 15:15
    "Карибски пирати: В непознати води" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън Макшейн, Джуди Денч, Кевин Макнали, Сам Клафин, Стивън Греъм, Кийт Ричардс, Джема Уорд и др., /п/
  • 18:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 14:07
    Cake Boss: Hair Raising
  • 14:30
    Gold Divers: Don't Tell Me To Chillax!
  • 15:15
    Gold Divers: Gold Stress
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Grumpy Wilma
Пълна програма
  • 14:10
    THE LEGO MOVIE
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 14:00
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 14:30
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
Пълна програма
  • 13:25
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 15:00
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 15:30
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Кристен Конъли, Лили Рабе, Ханк Азария, [12+]
  • 17:45
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:05
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
Пълна програма
  • 13:40
    Beauty Queen Murders: Buried Secrets
  • 14:30
    Swamp Murders: What Lies Beneath
  • 15:20
    I'd Kill for You: Deadliest Catch
  • 16:10
    Nightmare Next Door: Taste of Murder
Пълна програма
  • 13:50
    Top: Money
  • 14:15
    Top: Biggest Sport Deals
  • 14:45
    Top: Football Transfers
  • 15:10
    Top: Football vs Actors
Пълна програма
  • 13:55
    Fly Rod Chronicles
  • 14:20
    Fly Rod Chronicles
  • 14:45
    Saltwater Series
  • 15:10
    Saltwater Series
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
Пълна програма
  • 14:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 7
  • 15:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 8
  • 16:00
    Златна треска, еп. 8
  • 17:00
    Златна треска, еп. 9
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 47
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.31
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.45
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 7, риалити, САЩ, 2014
  • 14:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 16:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
  • 14:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 1, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:25
    Родина; сезон 7, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2014
  • 17:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът с картите: Алфредо Галан
  • 15:00
    Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
  • 16:00
    Истории за престъпления: Призракът от "Батън руж": Дерик Тод Лий
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Раул Моат
Пълна програма
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/ - ІІ част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    License to Milkshake/Squid Baby
  • 15:30
    Little Yellow Book/Bumper to Bumper
Пълна програма
  • 14:00
    All The Better To Fuck You With (18+)
  • 14:27
    Land Of The Fucking Free (18+)
  • 15:00
    Built To Spill (18+)
  • 15:22
    All Mums (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Хьон Чунг - Максимилиан Мартерер (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:25
    Тенис: Дъстин Браун - Миша Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Гуидо Пея - Седрик-Марсел Щебе (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:15
    Тенис: Филип Колшрайбер - Каспер Рууд (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 12:20
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /жени/
  • 14:35
    Извън играта
  • 15:05
    Спортни новини
  • 15:15
    Световно първенство по хокей на лед: Финал
Пълна програма
  • 13:25
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 14:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 16:05
    Фалшификатори
  • 17:45
    Някой като Ходър
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    LUCIEN BONAPARTE, THE REBELLIOUS BROTHER
  • 15:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - BURKINA
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CHINA
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:50
    Тайната на Чанда
  • 15:35
    Черният кон
  • 17:25
    Неговото дело и слава
  • 19:15
    Пиу!
Пълна програма
  • 14:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 14:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 15:00
    Strangers in Danger
  • 15:30
    Pull
Пълна програма
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 14:00
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:30
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:30
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier - повторение)
  • 21:00
    "Опасни пътища" - 1 еп., документален филм
  • 22:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 33-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, запис
  • 17:00
    Футбол: Лестър Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 35-и епизод
Пълна програма
  • 13:40
    Убийства на кралици на красотата: Заровени тайни
  • 14:30
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
  • 15:20
    Убивам заради теб: Смъртоносен улов
  • 16:10
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
Пълна програма
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 14:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
Пълна програма
  • 14:00
    Ловна треска - Отново Обора Радейов
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Есенен пейзаж с унгарска четка
  • 15:00
    Ловна треска - Отстрелване на първия самец в Мадярнандор
  • 15:30
    TopMixTV - По земята на арапаймите
Пълна програма
  • 12:55
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
  • 15:05
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 16:50
    "Бизнес преговори ІII, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
  • 17:45
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Вице VІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 14:20
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 16:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 18:05
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    One to Watch
  • 14:15
    One to Watch
  • 14:30
    From the Runway
  • 14:45
    From the Runway
Пълна програма
  • 13:45
    Самый-самый. Космический корабль "СОЮЗ МС"
  • 14:15
    Самый-самый. Ракета-носитель "Союз"
  • 14:45
    Лицензия на бурение. Большая заморозка
  • 15:40
    Гражданское оружие. Винтовки
Пълна програма
  • 13:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 18:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 13:30
    Хокей на лед: NHL
  • 16:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:20
Кралят на умниците; сезон 3, епизод 5, риалити, САЩ, 2015
AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал
Fox Life 14:15
Майка бунтар - първи сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Diema Sport 14:30
Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Рединг, финален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
Discovery Science 14:38
Какво може да се обърка?: Количка за голф
BNT HD 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция - среща от първия кръг пряко предаване от Париж

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:10
Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
Alfa 14:10
"Синът на Сталин" - сериен филм, Русия, 9 еп.
AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
AXN 14:25
Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2015
Nova TV 14:30
"Прости ми"(премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}