ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно Кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 47
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:40
    Глухар - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Семена от древността - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:05
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:45
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Кучета 101: Блутик куунхаунд, брюкселски грифон, шведски лапхунд, малък басетгрифон
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 2
  • 12:50
    Изследване на Земята с Джеф Коруин
  • 13:45
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:05
    Тайните на Варненското злато - култура или цивилизация документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:30
    Непозната земя
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
Пълна програма
  • 11:45
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:10
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:35
    Tom & Jerry Tales
  • 13:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 4, еп.19
  • 12:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.15
  • 13:00
    "Кошмарна раздяла" - трилър  (САЩ, 2016), режисьор - Марк Куод, актьори - Дженифър Дороги, Селеста ДеАстис, Фримън Лайън, Марк Гросман, Джоел Бърти и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп. 1,2
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.4
  • 14:15
    Премиера: "Отмъщението на сестрите" - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
  • 16:15
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Семейство Джоунс"- драма (САЩ ,2009), режисьор - Дерик Борте, актьори - Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
  • 12:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Барът" - сериал
  • 14:30
    "Хотел Елеон" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.98, 99
  • 14:30
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:25
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 11:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Трансформърс Прайм (CARTOON TOON TOON: Transformers Prime)
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Доктор Пространствени Джинси (CARTOON TOON TOON: Dr. Dimensionpants)
Пълна програма
  • 11:35
    "Рубен, Рубен", комедийна драма, САЩ, 1983; реж. Робърт Елис Милър, с Том Конти, Кели МакГилис, Робъртс Блосъм, Джоел Фабиани, Синтия Харис, [15+]
  • 13:15
    "Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]
  • 14:30
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 16:10
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
Пълна програма
  • 11:35
    "Не бъди лош", криминална драма, Италия, 2015; реж. Клаудио Калигари, с Лука Маринели, Алесандро Борги, Роберта Матеи, Силвия Д'Aмико, Алесандро Бернардини, [15+]
  • 13:15
    "Казвам се Емили", драма, Ирландия, 2015; реж. Саймън Фицморис, с Евана Линч, Джордж Уебстър, Майкъл Смайли, Бари МакГавърн, Мартин МакКан, [12+]
  • 14:50
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 16:45
    "Гарвънът (1963)", хорър - комедия, САЩ, 1963; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Питър Лори, Борис Карлоф, Хейзъл Корт, Джак Никълсън, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    New Day
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    World Sport
  • 13:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 11:30
    "Черешката на тортата" - предаване, сезон 5, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Голямото разчистване" - риалити, сезон 9
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, /п/
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Закони на войната" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Сааб 9-3
  • 12:00
    Смъртоносен улов: Уреждане на сметките
  • 13:00
    Смъртоносен улов: Пожар в морето Част 1
  • 14:00
    Смъртоносен улов: Пожар в морето Част 2
Пълна програма
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 12:14
    Ловци на митове: Квадратни колела
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 13:26
    Фабрика за храна: Епизод 14
Пълна програма
  • 11:45
    МИКИ МАУС
  • 11:50
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:20
    Кей Си под прикритие
  • 12:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Футбол от Европейската лига на УЕФА, полуфинали, реванш
  • 15:30
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 16:00
    Златни находки в гаражите
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпроси от науката"
  • 12:30
    "ГЕОлино"
  • 12:40
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 121 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
Пълна програма
  • 10:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас, пряко
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Италия - Уругвай
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Виетнам - Нова Зеландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
Пълна програма
  • 11:10
    Големият див север, еп. 7
  • 11:55
    Треска за нефрит, еп. 4
  • 12:20
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 13:05
    Империя за скрап, еп. 2
Пълна програма
  • 11:35
    X Games - Oslo
  • 12:30
    Selfmade
  • 12:55
    Isa Events
  • 13:25
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Градски момичета - игрален филм
  • 13:15
    Хотел към ада - първи сезон, еп. 5
  • 14:10
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 10
  • 14:40
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 11:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 10
  • 12:00
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 4
  • 13:00
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 14:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 10:25
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 11:55
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 13:25
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 15:00
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Най-големите измами в историята, еп. 5
  • 12:20
    Мускетарите, еп. 3
  • 13:20
    Последните крале-воини на Европа, еп. 1
  • 14:25
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята, еп. 1
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща - Австралия: Старият морски владетел
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 13:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
Пълна програма
  • 11:40
    "Каква е голямата идея?"
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:25
    "Между приятели" - романтичен с Мери Тайлър Мур, Кристин Лати, Тед Дансън.
  • 12:15
    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.
  • 14:00
    "Кечистка" - с Регина Бафф, Милдред Бърк.
  • 15:35
    "Даскали" - комедия с Ник Нолти, ДжоБет Уилямс, Джъд Хирш.
Пълна програма
  • 11:45
    AUTO MUNDIAL
  • 12:15
    GINETTA GT5 CHALLENGE
  • 12:40
    BRITISH MINI CHALLENGE
  • 13:05
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 11:30
    2017 MTV Movie & TV Awards Red...
  • 12:00
    2017 MTV Movie & TV Awards
  • 14:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 14:20
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:20
    Кучетата и техният таен живот, еп. 2
  • 12:10
    Микро чудовища, еп. 1
  • 13:05
    Най-свирепите животни!, еп. 2
  • 13:55
    "Операция "Диви животни", еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 3
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 4
  • 13:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 11:05
    Пустинното море: Земята на гигантите
  • 11:53
    Диво царство: Армията на бунтовниците
  • 12:42
    Националните паркове на Америка: Йелоустоун
  • 13:26
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Нанси - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лориен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Интер
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 11:50
    "За най-важното"
  • 12:45
    "Културният отдих"
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 11:45
    "С песните на Славка Секутова" -
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Scooby-Doo!
  • 12:00
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 12:25
    Coop gegen Kat
  • 12:50
    Die Dschungelhelden
Пълна програма
  • 11:05
    Сянката на Елена - Тв сериал, Бразилия - 15 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Зона Замфирова - комедия, Сърбия,2002, режисьор Здравко Шотра, с Воин Четкович и Катарина Радивойевич
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 4
  • 12:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: На път: Лас Вегас - част 2
  • 13:00
    Пух на помощ: Фобия от насекоми
  • 14:00
    Шампиони по пестене на време: Extreme Time Cheaters
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 12:30
    Виж България - Чардаци с гледка
  • 13:00
    Археологически резерват Мадара
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:25
    Купон с дявола, САЩ, комедия, 1996
  • 13:00
    На ръба, Германия/ Саудитска Арабия/САЩ, драма/романтичен/трилър, с Чарли Хънам, Лив Тайлър, Патрик Уилсън, 2011
  • 14:45
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, с Хенри Кавил, Роуз Бърн, Бил Най, 2003
  • 16:40
    Кинг Конг, Нова Зеландия, САЩ, приключенски/драма, с Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, 2005
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 30
  • 13:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 14:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Един крал в Ню Йорк" - дата на премиерата: 12 септември 1957 г.
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 11:40
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 2
  • 12:35
    Империя - трети сезон, еп. 17
  • 13:30
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 18
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FILMS
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 13:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 10:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас, пряко
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Италия - Уругвай
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Виетнам - Нова Зеландия, пряко
  • 16:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Валденго - Бергамо (петнадесети етап)
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:10
    "ЦРУ" - еп.5
  • 12:00
    "Ед" - еп.21
  • 12:50
    "Велополицаи" - 4 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.10
Пълна програма
  • 11:35
    "Кола примамка" - 4 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 111 и 112 еп.
  • 12:50
    "Неизлечимо болни" - 10 еп.
  • 13:15
    "Океански патрул" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:40
    Морская охота
  • 12:10
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:35
    Планета охотника
  • 13:00
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 11:00
    "Стюарт Литъл 3: Зовът на дивото " - анимационен филм, /п/
  • 12:45
    "Мултиплициране" - комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
  • 15:15
    "Карибски пирати: В непознати води" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън Макшейн, Джуди Денч, Кевин Макнали, Сам Клафин, Стивън Греъм, Кийт Ричардс, Джема Уорд и др., /п/
  • 18:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    Dirty Jobs: Penguin Keeper
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Missing Puppies
  • 13:00
    Ghost Lab: If Walls Could Talk
  • 13:45
    Cake Boss: Buttercream Submarine
Пълна програма
  • 11:45
    WHAT DID THEY SAY
  • 11:50
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
Пълна програма
  • 11:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:00
    Кухнята
  • 13:00
    Гражданка в ранчото
  • 13:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Хондурас
Пълна програма
  • 10:25
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 11:55
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 13:25
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 15:00
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:35
    Doc McStuffins
  • 12:05
    My Friends Tigger & Pooh
  • 12:35
    Sheriff Callie's Wild West
  • 13:05
    Gummi Bears
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Murder Comes to Town: Looking for Souls to Steal
  • 12:00
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
  • 12:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
Пълна програма
  • 11:35
    Gold Diggers: Team USA Basketball
  • 12:00
    Up Close With: Gregory Bauge
  • 12:30
    Top: Peace Loving Celebrities
  • 12:56
    Up Close With: Peter Odemwingie
Пълна програма
  • 11:25
    Saltwater Series
  • 11:50
    Saltwater Series
  • 12:15
    Fishing Edge
  • 12:40
    Adventure Guides - Fishing Edition
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща - Австралия: Старият морски владетел
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 13:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 4
  • 12:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 13:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 14:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 47
Пълна програма
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 7, риалити, САЩ, 2014
  • 14:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 7, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Раул Моат
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
  • 13:00
    Лудото ми бивше гадже: Сексуалност, смут и злочести съобщения
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът с картите: Алфредо Галан
Пълна програма
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 11:45
    "На ползу роду в село Баляново" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/ - І част
  • 13:30
    " Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:40
    102
  • 12:05
    103
  • 12:30
    Matthew Mounce
  • 12:55
    Biker Fox
Пълна програма
  • 11:39
    Nothing Like A Good Fuck (18+)
  • 12:05
    Let's Bake A Titty Cake (18+)
  • 12:30
    Devious Wives (18+)
  • 13:00
    Preach To The Perverted (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Хьон Чунг - Максимилиан Мартерер (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:25
    Тенис: Дъстин Браун - Миша Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Гуидо Пея - Седрик-Марсел Щебе (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Световно първенство по хокей на лед: Среща за 3-4 място
  • 12:20
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: финали /жени/
  • 14:35
    Извън играта
  • 15:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:45
    Бах и Ботин
  • 13:25
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 14:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 16:05
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    История на храните - повт.
  • 11:55
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    CULTURAL FLAVOURS - FRANCE
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - COLOMBIA - SEARCHING FOR ELDORADO
  • 13:00
    CHAMJE KHOLA
  • 14:00
    LUCIEN BONAPARTE, THE REBELLIOUS BROTHER
Пълна програма
  • 11:35
    Ultimate First League
  • 11:50
    Ultimate Taekwondo
  • 12:05
    Journey Fight
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:00
    Кунфуист убиец, еп.1
  • 12:30
    Островът на шепотите
  • 13:50
    Тайната на Чанда
  • 15:35
    Черният кон
Пълна програма
  • 11:30
    New Pollution
  • 12:00
    16 Below - Generation 1
  • 12:30
    16 Below - Generation 2
  • 13:00
    Bruce Lee Lives!
Пълна програма
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Viva la musica!"
  • 14:00
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 14:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 11:30
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 13:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:30
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:30
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Саутхямптън - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, запис
  • 14:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 33-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 11:10
    В града витае убийство: Кражба на души
  • 12:00
    Чудовищни майки: Мадам мама
  • 12:25
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 11:30
    Избрано: еМисия България
  • 12:30
    Новини с Ирена Казакова LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 14:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Рибата, рибарят и готвачът - Токай
  • 12:00
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
  • 12:30
    Предизвикателството
  • 13:00
    Риболов в Австралия - Полуостров Ейре
Пълна програма
  • 11:40
    "101 далматинци II: Приключението на Пач в Лондон", анимационна комедия, САЩ, 2003; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 12:55
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
  • 15:05
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 16:50
    "Бизнес преговори ІII, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
Пълна програма
  • 11:25
    "Когато кликне непознат", документален, САЩ, 2011; реж. Робърт Кенър, [12+]
  • 12:20
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 12 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, с Джон Оливър, [12+]
  • 12:55
    "Съвременно семейство VІІІ, 17 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 13:20
    "Силициевата долина ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    From the Runway
  • 12:00
    Photographers
  • 12:15
    Photographers
  • 12:30
    Invitation Only
Пълна програма
  • 11:45
    Снос. Команда разрушителей. Эпизод первый
  • 12:45
    Большой скачок. Воздушная безопасность. Часть первая
  • 13:15
    Большой скачок. Воздушная безопасность. Часть вторая
  • 13:45
    Самый-самый. Космический корабль "СОЮЗ МС"
Пълна програма
  • 11:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 12:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 13:40
    Новини
  • 13:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 12:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 13:30
    Хокей на лед: NHL
  • 16:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}