ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
  • 22:05
    SS Британия тв филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 45
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA, финал на сезона
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Тамплиерите - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:50
    Гепи; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2017
  • 22:40
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:10
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 21:05
    Спасители на кучета: Епизод 1
  • 22:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 22:55
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
Пълна програма
  • 20:10
    "Третото ни е дадено" - сериен филм, 2 еп.
  • 21:00
    "Боливар" - игрален филм
  • 23:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Спасителен отряд, Калифорния сериен тв филм /19 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Знаеш ли, бедни ми рибарю документален филм, режисьор Христо Димитров-Хиндо
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:05
    Варненско лято 2016: Румънски национален симфоничен оркестър
Пълна програма
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.19
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Доказано жив" - екшън, драма, трилър (САЩ, 2000), режисьор - Тейлър Хакфорд, актьори - Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Без изход" - трилър (Германия, 2007), режисьор - Рето Салимбени, актьори - Майкъл Кларк Дънкан, Тил Швайгер, Лорън Лий Смит, Себастиян Робъртс, Стефани фон Пфетен, Арт Хиндъл, Соня Смитс, Ерик Робъртс, Кенет Уелш, Нед Белам и др.
  • 21:00
    Премиера: "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 23:30
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Хотел Елеон" - комедиен сериал, с. 7,8
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.6
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.133
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 19:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:20
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 20:45
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
Пълна програма
  • 19:10
    "Цената на желанието", биографична драма, Ирландия, 2015; реж. Мери МакГъкиан, с Орла Брейди, Венсан Перес, Франческо Шана, Аланис Морисет, Доминик Пиньон, [12+]
  • 21:00
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 22:40
    "Тайният живот на г-н Авила III, 7 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 23:30
    "Война", драма, Швейцария, 2014; реж. Симон Жакме, с Бенямин Луцке, Ела Рампф, Сте, Заша Гислер, Джон Лойпи, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:30
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
  • 23:10
    "Шнайдер срещу Бакс", комедия - трилър, Холандия, 2015; реж. Алекс Ван Вармердам, с Том Девишпелар, Алекс Ван Вармердам, Мария Краакман, Хен Берфут, Анет Малербе, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    Amanpour.
  • 22:30
    World Sport
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Бягство" - екшън-трилър с уч. на Брендън Фрейзър, Доминик Пърсел, Итън Супли, Холи Девъкс, Даниел Кеш, Ейми Прайс-Франсис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Треска за злато: Двоен проблем
  • 21:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кортни Кокс
  • 22:00
    Физически предизвикателства с Тод Сампсън: ММА боец
  • 23:00
    Опасно за живота: Странна наука
Пълна програма
  • 19:30
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 20:45
    Фабрика за храна: Епизод 16
  • 21:10
    Големи умове: Търси и разрушавай
Пълна програма
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:25
    МИКИ МАУС
  • 20:30
    Milo Murphy's Law
  • 20:55
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 20:00
    "Марви Хамър"
  • 20:30
    "Фактология"
  • 21:00
    "Природни технологии"
  • 21:50
    "Футурис"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Куриози
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап)
  • 21:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Гвинея
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева
Пълна програма
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 15
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 6
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 22:00
    Мащабни продажби, еп. 2
Пълна програма
  • 20:15
    Crew, The
  • 20:45
    Mtb Heroes
  • 21:10
    Natural Games
  • 21:40
    Rumble & Hum
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 19:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 14
  • 20:30
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 15
  • 21:05
    Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 9
  • 22:00
    Имало едно време - шести сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 6
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 12
  • 22:00
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 21:55
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 23:50
    "Професия: стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 1
  • 21:10
    Забранена история, еп. 5
  • 22:00
    Личният живот на средновековните крале, еп. 1
  • 23:05
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Дървосекачи: Немарливият Джо
  • 21:00
    Американски антиквари: Скалата представя: Труден избор
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 23:00
    Бунтът на варварите: Отбрана
Пълна програма
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:50
    "Дневникът на наемния убиец" - криминален филм / драма с Шарън Стоун, Шерилин Фен, Форест Уитакър, Питър Уайт и др.
  • 21:20
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Питър Аскин.
  • 23:00
    "Проповедникът 1.7" - сериал
  • 23:45
    "Проповедникът 1.8" - сериал
Пълна програма
  • 20:05
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 20:55
    AUTO MUNDIAL
  • 21:20
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 21:45
    CIK-FIA EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Екс он дъ бийч
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 19:30
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    Charli XCX: The Ride
  • 22:45
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 23:05
    MTV Crashes Plymouth: Foxes
Пълна програма
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Мадагаскар, еп. 3
  • 21:00
    Планински горили, еп. 3
  • 21:55
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 3
  • 22:45
    Ветеринар на хълма, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 2
  • 21:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 8
  • 22:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 3
  • 23:00
    Лице в лице, еп. 3
Пълна програма
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Чудовищна риба
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически оръжия
  • 21:26
    Да оцелееш в Серенгети
  • 22:15
    Ледена мечка
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Уникаха - Иберостар Тенерифе, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Власик. Сянката на Сталин". Сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Цирк Хали-Гали" - шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Coming In" - комедия, ФРГ, 2014
  • 23:20
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "По пътя на Климент Охридски" - 3 та част - док. филм
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:10
    Angelo!
  • 23:20
    Fast Girls - Lauf fur deinen Traum
Пълна програма
  • 20:00
    Един по-добър живот - драма, Франция, 2011, режисьор Сдерик Кан, с Лейла Бехти, Гийом кане, Слиман Кетаби и др.
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 17 епизод
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Клинт Истууд - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 15
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Цялата истина: Епизод 1
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Цялата истина: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:00
    10 силни жени в българската история
  • 20:30
    Поморие - Слънце и бриз
  • 21:00
    Приказка за нашия дом
  • 21:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот на път в RV каравана
  • 21:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот на път в RV каравана
  • 21:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 19:45
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, Емилио Естевес, Деми Мур, 1985
  • 21:30
    Седем души, САЩ, драма/романтичен, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, 2008
  • 23:30
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Студената война 1945-1989 г." - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 1
  • 21:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 16
  • 21:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
  • 22:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Изпей песента ми: 1. Марк Фостър" - музикална поредица
  • 23:00
    "Историята на Марк Фостър" - документация
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Монахинята"- драма Франция, режисьор Гийом Никлу; участват: Изабел Юпер, Марк Барбе, Паскал Бонгар, Агат Боницер, Лу Кастел и др.; по едноимения роман на Дени Дидро номинация за "Златна мечка" - Берлинале 2013
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 2
  • 21:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 4
  • 22:00
    Последният човек на Земята, еп. 17
  • 22:30
    Последният човек на Земята, еп. 18
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 20:00
    FASHION FILMS
  • 20:30
    FASHION FILMS
  • 21:00
    FASHION FILMS
  • 21:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 508 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 13 и 1 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 73 и 74 еп.
  • 22:00
    "Съпруги с ножове" - 1 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:00
    На охотничьей тропе
  • 20:25
    Рыболов-эксперт
  • 20:50
    От нашего шефа
  • 21:05
    Морская охота
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Кръв и пот" - криминална комедия с уч. на Марк Уолбърг, Дуейн Джонсън, Антъни Маки, Тони Шалуб, Ед Харис, Роб Кордри и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 20:30
    Ghost Lab: They're Watching You
  • 21:15
    Dirty Jobs: Cave Digger
  • 22:00
    Alaska Monsters: Central Alaska's Bigfoot
Пълна програма
  • 20:00
    Железният готвач на Америка
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Откривател на храна
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:30
    Доста странна Коледа
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Куриози
Пълна програма
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 21:55
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 23:50
    "Професия: стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Goldie & Bear
  • 20:35
    Goldie & Bear
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:30
    Доста странна Коледа
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 20:20
    I'd Kill for You: Stabbed in the Back
  • 21:10
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder At Yale
  • 22:00
    Killing Richard Glossip: Episode 3
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Peace Songs
  • 20:40
    The Truth About...: Belgian Football
  • 21:05
    Top: MLS Stories
  • 21:30
    Star Rated: Underrated Footballers
Пълна програма
  • 20:10
    Viking Chronicles
  • 20:35
    Viking Chronicles
  • 21:00
    American Rifleman
  • 21:25
    American Rifleman
Пълна програма
  • 20:00
    Дървосекачи: Немарливият Джо
  • 21:00
    Американски антиквари: Скалата представя: Труден избор
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 23:00
    Бунтът на варварите: Отбрана
Пълна програма
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 8
  • 21:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 3
  • 22:00
    Лице в лице, еп. 3
  • 23:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 45
  • 21:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 20:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:20
    Родина; сезон 7, епизод 18, драма, семеен, Канада, 2014
  • 20:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:25
    Друговремец; сезон 2, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 23:40
    Друговремец; сезон 2, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Градски кошмари: Признанията на един убиец
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Град на страха
  • 22:00
    Истории за престъпления: Чудовища в нощта: Братята Кук
  • 23:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 19:50
    "По следите на старата българска къща" - документален филм /1 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Незабрава" - Вечните песни на Тончо Русев /3 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 20:00
    Jaime Pressly, Blink 182 (Travis)
  • 20:30
    Dave Mirra, OutKast, Amber Tamblyn
  • 21:00
    Dougie Houser
  • 21:30
    Frigid Heirs
Пълна програма
  • 19:53
    Dirty Windows (18+)
  • 20:20
    Receptionist Goes Back to Get Fucked (18+)
  • 20:39
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 21:00
    Fallen Angelz (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Екстремно ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 22:00
    Тенис: Роберта Винчи - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 19:45
    Футбол: Селта - Манчестър Юнайтед - полуфинална среща от "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Семейни реликви игрален филм /България, 2015г./, режисьор Иван Черкелов, в ролите: Андрей Андреев, Жана Караиванова, Глория Петкова и др.(12)
  • 23:55
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Селта - полуфинална среща-реванш от "Лига Европа"
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SOLAR COLLECTORS
  • 20:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? WIND POWER (ENERGIA EOLICA )
  • 21:00
    TEQUILA'S HISTORY AND CULTURE - THE MEN, THE NAMES AND TEQUILA'S PRODUCTION
  • 22:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - DOGS CATS & HORNY BEASTS
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 20:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 20:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 27-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier - повторение)
  • 21:00
    "Опасни пътища" - 2 еп., документален филм
  • 22:00
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 20:20
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
  • 21:10
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Йейл
  • 22:00
    Смъртна присъда по погрешка?: Епизод 3
Пълна програма
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти, премиера
  • 22:00
    Избрано: "КултурНо"
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 21:45
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
  • 23:40
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    "Табу I, 1 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Централа Берлин I, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джошуа Марстън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 22:55
    "Централа Берлин I, 10 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джошуа Марстън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
Пълна програма
  • 20:15
    Eco Fashion Season 4 Ep2
  • 20:30
    Agencies Season 2 Ep4
  • 20:45
    Agencies Season 2 Ep4
  • 21:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 20:05
    Футбол: Байерн ТВ
  • 22:05
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
Пълна програма
  • 16:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:25
Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
Telekabel 20:25
Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Cinemax 21:00
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
AXN 21:00
Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}