ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня публицистично предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Малките червейчета
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 729
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 45
Пълна програма
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни"(премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:05
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:40
    Медиум; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 19:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:25
    Спасители на кучета: Епизод 1
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 19:15
    В аквариума: Шеги и закачки!
  • 20:10
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:10
    "Слон, тигър и ко" - поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Церемония по връчването на годишните награди "Пловдив" пряко предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.4, еп. 17
  • 18:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 4, еп.21
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, с.5, еп.9
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.19
Пълна програма
  • 16:30
    "Пътуване до тайнствения остров" - екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др.
  • 18:45
    "Без изход" - трилър (Германия, 2007), режисьор - Рето Салимбени, актьори - Майкъл Кларк Дънкан, Тил Швайгер, Лорън Лий Смит, Себастиян Робъртс, Стефани фон Пфетен, Арт Хиндъл, Соня Смитс, Ерик Робъртс, Кенет Уелш, Нед Белам и др.
  • 21:00
    Премиера: "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 23:30
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Барът" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.133
Пълна програма
  • 17:45
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 18:10
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
Пълна програма
  • 17:15
    "Заради теб", драма, Италия, 2015; реж. Джузепе М. Гаудино, с Валерия Голино, Масимилиано Гало, Адриано Джанини, Елизабета Мира, Едуард Кро, [12+]
  • 19:10
    "Цената на желанието", биографична драма, Ирландия, 2015; реж. Мери МакГъкиан, с Орла Брейди, Венсан Перес, Франческо Шана, Аланис Морисет, Доминик Пиньон, [12+]
  • 21:00
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 22:40
    "Тайният живот на г-н Авила III, 7 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Росита", романтична драма, Дания, 2015; реж. Фредерике Еспок, с Микел Бое Фолсгаард, Мерседес Кабрал, Йенс Албин, Юли Агнете Ванг, Мадс Рисом, [12+]
  • 18:00
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 19:40
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:30
    "Стокхолм, Пенсилвания", драма, САЩ, 2015; реж. Никол Бекуит, със Саоирс Ронан, Синтия Никсън, Джейсън Айзъкс, Дейвид Уаршофски, Розалинд Чао, [12+]
Пълна програма
  • 17:30
    News Special
  • 18:00
    Wolf
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Черешката на тортата" - предаване, сезон 5
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 6
  • 18:00
    Да продадеш колата си: ДеЛореан
  • 19:00
    Как се прави...: Абажури, бисквити с шоколадови парченца, машини за ЯМР
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 17:50
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 18:40
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
  • 19:30
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 8
Пълна програма
  • 17:30
    Milo Murphy's Law
  • 18:00
    Късмет, Чарли
  • 18:30
    Късмет, Чарли
  • 18:55
    Descendants Wicked World S2
Пълна програма
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Имало едно време"
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 18:30
    Баскетбол: Обзор на "Файнъл фор" в Евролигата
  • 18:45
    Мотокрос: Гран При на Германия
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап)
Пълна програма
  • 17:35
    Супер конструкция, супер кола, еп. 6
  • 18:25
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 10
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 15
Пълна програма
  • 17:05
    Rumble & Hum
  • 18:00
    Fantasy Factory Season 4
  • 18:25
    Fantasy Factory Season 4
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Помощ след ремонт
  • 18:30
    Помощ след ремонт
  • 19:00
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 17:05
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 7
  • 18:00
    Татенце - втори сезон, еп. 9
  • 18:30
    Татенце - втори сезон, еп. 10
  • 19:00
    Обвързани - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 16
  • 18:10
    Веществени доказателства: Париж - осми сезон, еп. 7
  • 19:15
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 20
  • 20:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 17:05
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 19:05
    "Съпротива I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
Пълна програма
  • 17:45
    Страхотни изобретения, еп. 6
  • 18:10
    101 герои на 20-ти век, еп. 7
  • 19:10
    Последните крале-воини на Европа, еп. 2
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 18:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 18:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Хюстън, имаме сделка
Пълна програма
  • 17:35
    "Бож"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:10
    "Кит и Кейт"
  • 18:20
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:25
    Информационна рубрика на МЗХ
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:35
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Сомер, Филис Дилър.
  • 18:15
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуани.
  • 19:50
    "Дневникът на наемния убиец" - криминален филм / драма с Шарън Стоун, Шерилин Фен, Форест Уитакър, Питър Уайт и др.
  • 21:20
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Питър Аскин.
Пълна програма
  • 17:35
    MOBIL 1 THE GRID
  • 18:00
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    GINETTA GT5 CHALLENGE
  • 19:15
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 16:00
    2017 MTV Movie & TV Awards
  • 18:00
    Alessia Cara's Soulful Stars
  • 19:30
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    Charli XCX: The Ride
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на зоопарка, еп. 1
  • 18:10
    Супер-ветеринар, еп. 4
  • 19:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 19:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 6
Пълна програма
  • 17:00
    Златна треска, еп. 10
  • 18:00
    Златна треска, еп. 1
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 1
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 2
Пълна програма
  • 17:24
    Най-дивите острови: Шри Ланка: Гори в облаците
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 19:00
    Да оцелееш в Серенгети
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Чудовищна риба
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Екзитър Сити - Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лориен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:15
    "Мъжко / Женско"
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 18:35
    "Хайде да се оженим!"
  • 19:30
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 20:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:50
    Вести
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 17:20
    Camp Sumpfgrund
  • 18:15
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 18:45
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 19:10
    Angelo!
Пълна програма
  • 17:00
    Биографии на прочути личности: Момичето от Оз Никол Кидман
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия - 97 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 6
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бременни булки
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Булки с нова фигура
  • 19:00
    Кралят на тортите: Операция "Торта-танк"
Пълна програма
  • 17:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 18:00
    Казанлъшка гробница
  • 18:30
    Природата на Община Сливница
  • 19:00
    Легендите оживяват - Руенски манастир, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Бялата графиня, Китай,Германия,Великобритания,САЩ, драма/исторически/романтичен, 2005
  • 19:45
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, Емилио Естевес, Деми Мур, 1985
  • 21:30
    Седем души, САЩ, драма/романтичен, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, 2008
  • 23:30
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
Пълна програма
  • 17:50
    "Новото познание: Политическите елити и извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 17:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 21
  • 18:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 22
  • 18:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 2
  • 19:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 17 еп. - премиера
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 5
  • 18:05
    Кости - четвърти сезон, еп. 26
  • 19:00
    Кости - пети сезон, еп. 1
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 17:30
    SWIMWEAR
  • 18:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 18:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "На косъм" - 8 и 9 еп.
  • 18:40
    "Неизлечимо болни" - 11 еп.
  • 19:05
    "Кола примамка" - 5 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 508 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:40
    Морская охота
  • 18:10
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 18:35
    Планета охотника
  • 19:00
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 14:15
    "Тежка сватба" - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Даян Кийтън, Сюзън Сарандън, Катрин Хейгъл, Аманда Сийфрид, Робин Уилямс, Бен Барнс, Тофър Грейс и др., /п/
  • 18:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
Пълна програма
  • 17:30
    Ghost Lab: John Wilkes Booth
  • 18:15
    Cake Boss: Biceps and Birthdays
  • 18:37
    Cake Boss: Next Great Bride
  • 19:00
    Alaska Monsters: Central Alaska's Bigfoot
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 17:05
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 19:05
    "Съпротива I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 20:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 21:00
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    The Adventures of the Disney...
  • 18:15
    Sofia The First
  • 18:40
    Doc McStuffins
  • 19:05
    PJ Masks
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got To Hit Homes On Halloween
  • 18:40
    Blood Relatives: My Brother's Keeper
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 20:20
    I'd Kill for You: Stabbed in the Back
Пълна програма
  • 17:55
    National Icons: F1 Drivers
  • 18:20
    Legends: Mick Doohan
  • 18:50
    National Icons: Motorsport
  • 19:16
    Up Close With: Dany Torres
Пълна програма
  • 17:40
    Realtree Road Trip
  • 18:05
    Realtree Road Trip
  • 18:30
    Raised Hunting
  • 18:55
    Raised Hunting
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 18:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 18:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Хюстън, имаме сделка
Пълна програма
  • 17:00
    Златна треска, еп. 1
  • 18:00
    Машина на времето, еп. 1
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 2
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 8
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 729
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 45
Пълна програма
  • 17:45
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 1, риалити, САЩ, 2015
  • 18:40
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
  • 19:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, Унгария, 2016
  • 19:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 17:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2010
  • 18:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
  • 19:20
    Родина; сезон 7, епизод 18, драма, семеен, Канада, 2014
  • 20:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Сътклиф
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Кристофър Фостър
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът от Коста дел Сол: Дейвид Баксъндейл
  • 20:00
    Градски кошмари: Признанията на един убиец
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 17:50
    "Български старини из Македония: Скопие" - документален филм /2 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Среща с Атон" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:50
    Sick & Tired
  • 18:15
    First Dances & Last Chances
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:45
    You Can't Spell Horny Without 'HR' (18+)
  • 18:08
    Sorority Blues Part 3 (18+)
  • 18:34
    Cozy By The Fire (18+)
  • 19:01
    Our Babysitter's Butt: Part 1 (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: Ян Ленард Щруф - Александър Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:30
    Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Екстремно ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 22:00
    Тенис: Роберта Винчи - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 17:40
    Ликвидация сериен филм /13 епизод/
  • 18:25
    Петдесет хапчета игрален филм/САЩ, 2006г./, режисьор Тео Аведжеринос, в ролите: Кристен Бел, Майкъл Масини, Лу Тейлър Пучи, Майкъл Пеня и др.(12)
  • 19:45
    Футбол: Селта - Манчестър Юнайтед - полуфинална среща от "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - MEKONG RIVER, THAILAND
  • 18:00
    MOST DIFFICULT TRAIN IN THE WORLD, THE
  • 19:00
    BEARS
  • 20:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SOLAR COLLECTORS
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 17:30
    On Surfari
  • 18:00
    World of X Games 2015
  • 18:30
    American Misfits
  • 19:00
    Northbound
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Научнопопулярни филми
  • 18:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 18:15
    "Нотни булеварди"
  • 18:30
    Сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Славия - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 33-и епизод
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 27-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier - повторение)
  • 21:00
    "Опасни пътища" - 2 еп., документален филм
  • 22:00
    Футбол: Малага - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 17:50
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Испания, повторение
  • 19:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 35-и епизод, директно
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Пазачът на брат ми
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 20:20
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти, премиера
Пълна програма
  • 17:45
    "Вице VІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 18:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 20:00
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 21:45
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
Пълна програма
  • 16:25
    "Рататуи ", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 18:15
    "Хартиени градове", драма, САЩ, 2015; реж. Джейк Шрайър, с Нат Уолф, Кара Делевин, Остин Абрамс, Джъстис Смит, Халстън Сейдж, [12+]
  • 20:05
    "Табу I, 1 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 21:00
    "Табу I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 16:40
    Война за воду
  • 18:40
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм третий
  • 19:30
    Самый-самый. МКС
  • 20:00
    Самый-самый. Большой телескоп азимутальный
Пълна програма
  • 16:05
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 16:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон
Kino Nova 18:00
"Не така, брат!" - сериал, 4 епизода
Diema Family 18:00
"Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
Fox Channel 18:10
Всичко е под контрол - първи сезон

Всички предавания

Спорт

БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 2 18:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Ring.BG 18:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - ПСЖ

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/
TVT 18:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}