ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Аз съм домашен ученик документален филм /България, 2013г./, режисьор Ралица Димитрова
  • 14:55
    Борис I: Слово за буквите игрален филм /2, последна част/
  • 17:00
    Азбука на надеждата документален филм /България, 2003г./, режисьор Стефан Командарев
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    "11 А" - драма, комедия (България, 2015), режисьор - Михаела Комитова, актьори - Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
  • 14:30
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 17:00
    "Природни сили" - комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор - Бронуен Хигис, актьори - Бен Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др.
  • 17:55
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:00
    "Шрек завинаги" - анимационен филм
  • 16:00
    "Купон с Дик и Джейн" - с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др.
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни"(премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 14:00
    Характери /п./
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:35
    Медиум; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 14:25
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 15:15
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:45
    Речни чудовища: Похитителят
  • 14:40
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 15:35
    В аквариума: Шеги и закачки!
  • 16:30
    Речни чудовища: Лов на чудовища
Пълна програма
  • 13:40
    "Българската писменост и светът" с Волен Сидеров - втора част
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Българска душа" - предаване за български фолклор /п/
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 14:10
    Новата тв новела на Евровизия
  • 14:25
    Съвременници: "Зетьово вино" документален филм /п/
  • 14:55
    Песни за юнаците концерт на Неврокопския ансамбъл за народни песни и танци - гр. Гоце Делчев и Държавния ансамбъл за народни игри и песни на Република Македония - "Танец" /БНТ 2 Благоевград/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:00
    Умно село: Всичко за баща ми /85 години от рождението на актьора Григор Вачков/
  • 14:50
    Любими БГ филми: "Изпити по никое време" детски игрален филм /1974 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 14:10
    The Garfield Show
  • 15:10
    Oddbods
  • 15:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:35
    NEW Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 12:30
    "Доказано жив" - екшън, драма, трилър (САЩ, 2000), режисьор - Тейлър Хакфорд, актьори - Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.7
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.2
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.4, еп. 18
Пълна програма
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.6
  • 14:30
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
  • 16:30
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 19:00
    "Пробуждане" - драма (САЩ ,1990), режисьор - Пени Маршъл, актьори - Ан Миъра, Джон Хард, Пенелъпи Ан Милър, Робърт де Ниро, Робин Уилямс, Джули Кавнър, Джон Хърд и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Барът" - сериал
  • 14:30
    "Хотел Елеон" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.102, 103
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:25
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 14:55
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 15:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 12:40
    "Цената на желанието", биографична драма, Ирландия, 2015; реж. Мери МакГъкиан, с Орла Брейди, Венсан Перес, Франческо Шана, Аланис Морисет, Доминик Пиньон, [12+]
  • 14:30
    "Падението на дома Ашър (1960)", хорър, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
  • 15:50
    "Пеперудите са свободни", комедийна драма, САЩ, 1972; реж. Милтън Кацелас, с Голди Хоун, Едуард Алберт, Айлийн Хекарт, Пол Майкъл Глейзър, Майк Уорън, [12+]
  • 17:40
    "Токийската годеница", драма, Белгия, 2014; реж. Стефан Либерски, с Полин Етиен, Таичи Иноуе, Жули Льо Бретон, Алис Дьо Льонкса, Акими Ота, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 16:05
    "През май прави каквото си искаш", военна драма, Франция, 2015; реж. Кристиан Карион, с Огуст Дил, Оливие Гурме, Матилд Сение, Алис Изас, Матю Рис, [12+]
  • 17:55
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 19:55
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 15:00
    International Desk (with World Sport)
  • 16:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 17:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Голямото разчистване" - риалити, сезон 9
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:50
    "Закони на войната" - сериал, сезон 1
  • 14:50
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5
  • 15:45
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др., /п/
  • 18:00
    Студио "Купа на България", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Дълбокият юг
  • 15:00
    Оцеляване на предела: Ирландия
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Лийдс
Пълна програма
  • 13:50
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 14:38
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 15:26
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 16:14
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
Пълна програма
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Alex & Co. S3
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 16:00
    Златни находки в гаражите
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Обединеното кралство
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Артзука"
Пълна програма
  • 13:30
    Отново на училище с Франклин - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Пея за вас приятели" - концерт на Кичка Бодурова
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Португалия - Коста Рика, пряко
  • 16:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 18:30
    Автомобилизъм: Формула "Е" Париж
  • 19:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап)
Пълна програма
  • 13:35
    Супер-превозвачи, еп. 4
  • 14:20
    Супер конструкция, супер кола, еп. 7
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 4
  • 15:35
    Братски проекти, еп. 5
Пълна програма
  • 13:50
    Now Boarding
  • 14:20
    Roller Derby Till I Die
  • 14:45
    Roller Derby Till I Die
  • 15:15
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 14:10
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 14
  • 14:40
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 15
  • 15:15
    Малки сладки лъжкини, еп. 4
  • 16:10
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 13:55
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
  • 14:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 18
  • 15:25
    Извън играта - втори сезон, еп. 6
  • 16:20
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    "От 5 до 7", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Виктор Левин, с Антон Йелчин, Беренис Марло, Оливия Търлби, Глен Клоуз, Франк Лангела, [12+]
  • 15:35
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 18:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тим Рош, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    Последните крале-воини на Европа, еп. 3
  • 14:25
    Кралски братовчеди на война, еп. 1
  • 15:30
    Ловци на митове, еп. 1
  • 16:25
    Времето, което промени света, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кмет на Маргаритавил
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки и кукли
Пълна програма
  • 14:05
    "Чурулик"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 14:00
    Castle
  • 14:55
    The Mentalist
  • 15:50
    Navy CIS: L.A.
  • 16:50
    kabel eins news
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:30
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:15
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Сомер, Филис Дилър.
  • 14:55
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия с Кийнън Айвъри Уейанс, Бърни Кейси.
  • 16:20
    "Трудни обещания" - комедия с Уилям Питърсън, Сиси Спасек.
  • 17:55
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
Пълна програма
  • 13:25
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    PORSCHE SUPERCUP SERIES
  • 14:35
    STOP AND GO
  • 14:40
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    Charli XCX: The Ride
  • 14:45
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 15:05
    MTV Crashes Plymouth: Foxes
  • 15:25
    Ellie Goulding Live @ V...
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:20
    Мадагаскар, еп. 3
  • 14:15
    Планински горили, еп. 3
  • 15:10
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 5
  • 15:55
    Най-свирепите животни!, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 17:00
    Златна треска, еп. 2
Пълна програма
  • 13:26
    Най-чудатите твари в света: животни табу: Питиета на промоция
  • 14:17
    Нашествието на белите мечки
  • 15:04
    Да оцелееш в Серенгети
  • 15:51
    Глутницата: Диви кучета
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Екзитър Сити - Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лутън Таун - Блекпул, първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нанси - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 15:00
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
  • 16:00
    "Помогнете ми! Млади, разорени, в безизходица…" - доку-поредица
  • 17:00
    "Улични ченгета специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Вести
  • 14:25
    Вести-Москва
  • 14:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:40
    Ritter hoch 3
  • 14:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 15:10
    Sally Bollywood
  • 15:40
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 13:00
    С България в сърцето - концерт на ДГ "Калина Малина"
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 21 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - анимационен сериал - 3 епизод
  • 16:00
    Внучката на Троянския зограф - документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 1 - част 1
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Райън - част 1
  • 16:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Марди Гра
  • 17:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 7
Пълна програма
  • 14:00
    10 успеха на българската авиация
  • 14:30
    Зелен свят - фестивал на хвърчилата
  • 15:00
    Истанбул
  • 15:30
    Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:25
    Спасение!, САЩ, комедия, 2004
  • 14:55
    Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс, САЩ, комедия/музикален, 2007
  • 16:30
    Стигмата на злото, САЩ, ужаси/мистерия, със Сам Клафлин, 2014
  • 18:05
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 8
  • 15:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 18
  • 15:30
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
Пълна програма
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 1
  • 14:25
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 13
  • 14:55
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 14
  • 15:20
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 14:00
    SWIMWEAR
  • 14:30
    SWIMWEAR
  • 15:00
    SWIMWEAR
  • 15:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 13:45
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Португалия - Коста Рика, пряко
  • 16:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 18:30
    Автомобилизъм: Формула "Е" Париж
  • 19:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап)
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.12
  • 14:30
    "Бар "Наздраве" - 23 и 24 еп.
  • 15:20
    "Спецотряд" - 17 еп.
  • 16:10
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.22
Пълна програма
  • 14:05
    "Спешни случаи" - 20 и 8 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 7 еп.
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 509 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 75 и 76 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 14:10
    Морская охота
  • 14:35
    На охотничьей тропе
  • 15:00
    Клевое место
  • 15:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 13:50
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., I част , /п/
  • 16:00
    "Затворът на миналото" - драма с уч. на Антон Йелчин, Робин Уилямс, Теа Леони, Дейвид Духовни, Ерика Баду, Франк Лангела и др.
  • 18:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 14:07
    Cake Boss: Next Great Bride
  • 14:30
    Alaska Monsters: Central Alaska's Bigfoot
  • 15:15
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
Пълна програма
  • 14:00
    THE EXTRA TERRESTRIAL
  • 15:50
    ECTV EXTREME
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 14:00
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 14:30
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 14:00
    "От 5 до 7", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Виктор Левин, с Антон Йелчин, Беренис Марло, Оливия Търлби, Глен Клоуз, Франк Лангела, [12+]
  • 15:35
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 18:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тим Рош, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:05
    Mickey And The Roadster Racers
  • 14:35
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    25 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 13:40
    Blood Relatives: My Brother's Keeper
  • 14:30
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 15:20
    I'd Kill for You: Stabbed in the Back
  • 16:10
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder At Yale
Пълна програма
  • 13:50
    Top: MLS Stories
  • 14:15
    Star Rated: Underrated Footballers
  • 14:45
    Top: Premier League FAQs
  • 15:10
    Top: Dumb Soccer Questions
Пълна програма
  • 13:55
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 14:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 14:45
    Pro Team Journal
  • 15:10
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кмет на Маргаритавил
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки и кукли
Пълна програма
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 16:00
    Златна треска, еп. 2
  • 17:00
    Златна треска, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    "11 А" - драма, комедия (България, 2015), режисьор - Михаела Комитова, актьори - Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
  • 14:30
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 17:00
    "Природни сили" - комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор - Бронуен Хигис, актьори - Бен Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др.
  • 17:55
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:00
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 1, риалити, САЩ, 2015
  • 14:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 16:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
  • 14:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:20
    Родина; сезон 7, епизод 18, драма, семеен, Канада, 2014
  • 17:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: На свобода да убива: Лий Робинсън
  • 15:00
    Ловецът на убийци: Случаят, който трябва да разреша
  • 16:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Колин Айрланд
Пълна програма
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 13:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Don’t Look Now/Seance Schmeance
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    Professor's Got The Moves (18+)
  • 14:26
    Friends Reunited (18+)
  • 14:46
    The Big Black Dildo (18+)
  • 15:00
    Kneading A Teen (18+)
Пълна програма
  • 13:35
    Тенис: Жереми Шарди - Александър Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:00
    Тенис: Гаел Монфис - Хьон Чунг (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:30
    ...............
Пълна програма
  • 12:00
    Песенен конкурс на Евровизия 2017 - финал
  • 16:20
    Вчера игрален филм /България/, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева и др.
  • 17:45
    Поне за миг да полетя документален филм за Иван Андонов /България, 2016г./, режисьор Галина Кралева
  • 18:45
    Винету 3-сериен игрален филм /Германия, 2016г./, 1 част, режисьор Филип Щьолцл, в ролите: Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич, Мари Версини и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Момичето
  • 15:40
    На кайманите
  • 17:10
    Бързо момиче
  • 18:35
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Динамика на основните 5
  • 14:20
    Агрокоментар
  • 14:25
    Агротема
Пълна програма
  • 14:00
    PASSPORT TO EXPLORE - NASHVILLE
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - NEW YORK CITY
  • 15:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - DOMINICA
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
Пълна програма
  • 13:00
    Fight Code
  • 15:00
    Journey Fight
  • 16:00
    Ultimate First League
  • 16:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 13:50
    Да станеш Редууд
  • 15:30
    Татко
  • 16:45
    Дни и облаци
  • 18:40
    Принцът и аз
Пълна програма
  • 14:00
    World of X Games 2014
  • 14:30
    Strangers in Danger
  • 15:00
    Strangers in Danger
  • 15:30
    Pull
Пълна програма
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (4)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (5)
Пълна програма
  • 14:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 15:00
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 13:30
    Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 33-и епизод, повторение
  • 14:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Левски - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 15:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Верея - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    .............................
Пълна програма
  • 14:00
    "Премиър Лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2016-17), 35-и епизод, повторение
  • 15:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 15:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Испания, повторение
  • 16:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Пазачът на брат ми
  • 14:30
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 15:20
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
  • 16:10
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Йейл
Пълна програма
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 15:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 15:30
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 17:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 14:00
    Пейтер Пал Халми - Старият дъб и фиданката
  • 14:30
    Ловна треска - Посока - Чудесната Африка - 2. част
  • 15:00
    Първа ловна среща на дружинките
  • 15:30
    XX. риболовна купа на Fishing&Hunting, Energofish и др. Маконка 2016.
Пълна програма
  • 13:10
    "Разпилени от вятъра", драма, САЩ, 2014; реж. Карън Монкрийф, с Хедър Греъм, Елън Бърстин, Роуз МакАйвър, Уайът Наш, Бейли Бънтейн, [15+]
  • 14:40
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 16:15
    "Бранд: Второ пришествие", документален - биография, Великобритания, 2015; реж. Онди Тимонър, с Ръсел Бранд, [12+]
  • 18:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 13:55
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 12 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, с Джон Оливър, [12+]
  • 14:30
    "Съвременно семейство VІІІ, 17 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 14:55
    "Мама миа!", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Филида Лойд, с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън, Колин Фърт, Стелан Скарсгард, Аманда Сайфред, [12+]
  • 16:45
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    One to Watch
  • 14:15
    One to Watch
  • 14:30
    From the Runway
  • 14:45
    From the Runway
Пълна програма
  • 12:35
    Война за воду
  • 14:35
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм третий
  • 15:25
    Самый-самый. МКС
  • 15:55
    Самый-самый. Большой телескоп азимутальный
Пълна програма
  • 12:55
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 14:55
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 14:30
    Новини
  • 14:35
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 17:30
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:20
Кралят на умниците; сезон 3, епизод 5, риалити, САЩ, 2015
AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал
Fox Life 14:15
Майка бунтар - първи сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Diema Sport 14:30
Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Рединг, финален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
Discovery Science 14:38
Какво може да се обърка?: Количка за голф
BNT HD 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция - среща от първия кръг пряко предаване от Париж

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:10
Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
Alfa 14:10
"Синът на Сталин" - сериен филм, Русия, 9 еп.
AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
AXN 14:25
Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2015
Nova TV 14:30
"Прости ми"(премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}