ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Аскеер 2017 - церемония по връчване на годишните награди за театрално изкуство пряко предаване от театър "Българска армия"
  • 21:00
    Студио "Футбол" Коментарно спортно предаване
  • 21:45
    Футбол: "Аякс" - "Манчестър Юнайтед", финална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Стокхолм
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 46
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
  • 21:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 19:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Страхотен аквариум, човече
  • 20:10
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
  • 21:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Температурата се покачва
  • 22:00
    От приюта до голямата сцена: Денят на магарето!
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 19:50
    "Хуберт и Щалер" - игрален филм, ФРГ, 2013
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Кино в сряда: "Извън обсега на радара" - тв филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:00
    Пътят на буквите документален филм
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Очарователни погледи към Китай
Пълна програма
  • 19:00
    Аскеер 2017 - церемония по връчване на годишните награди за театрално изкуство пряко предаване от театър "Българска армия"
  • 21:00
    Джулай игрален филм /България, 2012 г./, режисьор Кирил Станков, в ролите: Параскева Джукелова, Димитър Терзиев, Стефан Щерев, Ицхак Финци, Филип Аврамов, Ованес Торосян, Яна Титова, Касиел Ноа Ашер, Кирил Ефремов, Полин Лалова и др.
  • 22:40
    История.bg Кой е Черноризец Храбър ?
  • 23:40
    Царете на магията шоу-спектакъл
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, с.5, еп.10
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.20
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Стръв за наемници" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2005), режисьор - Чарли Стадлър, актьори - Гари Олдман, Робърт Карлайл, Андрю Лиий-Потс, Елена Анайа, Били Зейн, Касандра Бел и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Пробуждане" - драма (САЩ ,1990), режисьор - Пени Маршъл, актьори - Ан Миъра, Джон Хард, Пенелъпи Ан Милър, Робърт де Ниро, Робин Уилямс, Джули Кавнър, Джон Хърд и др.
  • 21:00
    "Анализирай това" -комедия, криминален (САЩ, 1999) режисьор -  Харолд Реймис, актьори - Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели, Чаз Палминтери, Тони Бенет и др.
  • 23:15
    "Островът на изгубените души" - фантастика, приключенски (Дания, 2007), режисьор - Николай Арсел, актьори -  Сара Лангеберг Гарман, Лукас Мюнк Билинг, Ласе Бьорг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Хотел Елеон" - комедиен сериал, с. 9,10
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.134
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:30
    Кларънс (Clarence)
  • 19:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:20
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 17:40
    "Токийската годеница", драма, Белгия, 2014; реж. Стефан Либерски, с Полин Етиен, Таичи Иноуе, Жули Льо Бретон, Алис Дьо Льонкса, Акими Ота, [15+]
  • 19:20
    "Цял съм твой", комедия, Франция, 2015; реж. Бая Касми, с Вимала Понс, Мехди Джаади, Агнес Джаори, Рамзи Бедия, Лорен Капелуто, [15+]
  • 21:00
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 23:00
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 19:55
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
  • 21:30
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 23:15
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 20:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 19:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Лудогорец - Ботев (Пловдив), финален мач за Купата на България
  • 20:30
    Студио "Купа на България"
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Резервни убийци" - екшън-трилър с уч. на Чоу Юн-Фат, Мира Сорвино, Майкъл Рукър, Дани Трехо, Юрген Прохнов , Тил Швайгер, Карлос Гомез и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Звукоизолиращи стени, перални с предно зареждане, бърбън
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 20:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: На камиона с Трейо
  • 21:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Среща с Рамбо
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 19:30
    Как работят тези машини?: епизод 8
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 20:45
    Фабрика за храна: Епизод 17
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Evermoor Chronicles S2
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Изглежда супер"
  • 20:00
    "Марви Хамър"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    За Добри и фабриката, за Добри и песните - Документален филм
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Португалия - Коста Рика
Пълна програма
  • 18:30
    Автомобилизъм: Формула "Е" Париж
  • 19:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап)
  • 21:10
    Баскетбол: Обзор на "Файнъл фор" в Евролигата
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 16
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 1
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 2
Пълна програма
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Crew, The
  • 20:15
    Crew, The
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Мега бърлоги
  • 19:30
    Мега бърлоги
  • 20:00
    Помощ след ремонт
  • 20:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 19:00
    Обвързани - втори сезон, еп. 8
  • 19:30
    Обвързани - втори сезон, еп. 9
  • 19:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 16
  • 20:30
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 19:15
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 21
  • 20:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 7
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 13
  • 22:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тим Рош, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:30
    "Вице VІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Кристен Конъли, Лили Рабе, Ханк Азария, [12+]
Пълна програма
  • 19:10
    Последните крале-воини на Европа, еп. 3
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 2
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 5
  • 22:00
    Дубровник: Републиката, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 20:00
    Дървосекачи: Родословното дърво
  • 21:00
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 22:00
    Планинари: Най-големите опасности
Пълна програма
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:55
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 19:20
    "Нечестни сърца" - драма с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий.
  • 21:10
    "Капоти" - драма с Филип Сиймур Хофман, Клифтън Колинс мл., Катрин Кийнър, Боб Балабан и др.
  • 23:00
    "Бягството" - драма с Патрик Демпси, Бриджит Бако.
Пълна програма
  • 19:15
    CIK-FIA EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 19:40
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 20:05
    MOBIL 1 THE GRID
  • 20:30
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 19:30
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    Demi Lovato: The Ride
  • 22:45
    Hot Spot: Demi Lovato
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
Пълна програма
  • 19:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
  • 19:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 20:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, еп. 2
  • 21:00
    Най-странните двойки животни в света, еп. 1
Пълна програма
  • 19:05
    Теория на глупостта, еп. 5
  • 19:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 20:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 20:30
    Теория на глупостта, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Животински боен клуб: Ужасна грешка
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Кралят на тарпоните
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически супер сили
  • 21:26
    Животински боен клуб: Ужасна грешка
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Нанси - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    "Първо студио" - пряко
  • 20:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Власик. Сянката на Сталин". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Анатомията на Грей: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "15 неща, които трябва да знаете за домашните любимци" - документално шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов/на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 19:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 19:25
    Иконописецът от Пазарджик - филм за художника Георги Байлов
  • 20:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 21:05
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на тортите: Лунапарк, въртележки и катастрофа
  • 19:30
    Кралят на тортите: Скандали и домашни любимци
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - с. Сенник, с.3 еп.1
  • 19:30
    Зелен свят - Лалугери и орли
  • 20:00
    Това е България - Духът на българите
  • 20:30
    Живата вечност
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:05
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 19:50
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1994
  • 21:30
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 23:20
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, с Марк Руфъло, Кийра Найтли, 1 номинация за Оскар, 2013
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 1
  • 19:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 8
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 2
  • 21:00
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Кости - пети сезон, еп. 3
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 3
  • 21:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 5
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 20:00
    SWIMWEAR
  • 20:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 18:30
    Автомобилизъм: Формула "Е" Париж
  • 19:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Тирано - Каназеи (седемнадесети етап)
  • 21:10
    Баскетбол: Обзор на "Файнъл фор" в Евролигата
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Кола примамка" - 6 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 509 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 75 и 76 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Рыбалка без границ
  • 19:30
    Рыболов-эксперт
  • 19:55
    Охота с луком
  • 20:25
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Договорът" - екшън с уч. на Морган Фрийман, Джон Кюсак, Бил Смитрович, Джейми Андерсън, Меган Додс и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 19:45
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 20:30
    Ghost Lab: Watery Grave
  • 21:15
    Dirty Jobs: Salt Miner
Пълна програма
  • 19:15
    BASIC LEXIS
  • 19:25
    STEP BY STEP
  • 19:30
    HERE AND THERE
  • 19:40
    PERFECT ENGLISH
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Железният готвач на Америка
  • 21:00
    Режи!
  • 22:00
    Шампионат по барбекю за деца
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Португалия - Коста Рика
Пълна програма
  • 18:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тим Рош, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:30
    "Вице VІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Кристен Конъли, Лили Рабе, Ханк Азария, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:05
    PJ Masks
  • 20:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:40
    Blood Relatives: Reap What You Sow
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: SOS SMS
  • 20:20
    I'd Kill for You: Agent of Death
  • 21:10
    Obsession: Dark Desires: The Devil in the Pews
Пълна програма
  • 19:15
    The Truth About...: Board Sports
  • 19:45
    Up Close With: Lionel Messi
  • 20:10
    Top: Events for Peace
  • 20:40
    National Icons: Motorsport
Пълна програма
  • 18:55
    Pro Team Journal
  • 19:20
    Pro Team Journal
  • 19:45
    Obsession of Carter Andrews, The
  • 20:10
    Obsession of Carter Andrews, The
Пълна програма
  • 19:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 20:00
    Дървосекачи: Родословното дърво
  • 21:00
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 22:00
    Планинари: Най-големите опасности
Пълна програма
  • 19:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 19:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 20:00
    Геният, еп. 5
  • 21:05
    Brain Games, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 46
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 19:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 20:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 18:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 19:20
    Царство; сезон 1, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 20:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:15
    Друговремец; сезон 2, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: На свобода да убива: Лий Робинсън
  • 20:00
    Градски кошмари: Сестрите отцеубийци
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Случаят, който трябва да разреша
  • 22:00
    Лудото ми бивше гадже: Прикрит, измамен и клониран
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "България - земя на три писмености" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "За българската народност на св.св.Кирил и Методий" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:05
    Let's Talk About Writer's Block
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Eve, Matthew Perry, Adam Brody (The O.C.)
  • 20:30
    Vivica Fox, Tisha Campbell, Jeremy Sisto, Chris Klein
Пълна програма
  • 19:01
    Built To Spill (18+)
  • 19:24
    Filthy Anal Fuckfest (18+)
  • 19:47
    Driving Me Wild (18+)
  • 20:14
    Amor Apasionado (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    ...............
Пълна програма
  • 18:45
    Винету 3-сериен игрален филм /Германия, 2016г./, 1 част, режисьор Филип Щьолцл, в ролите: Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич, Мари Версини и др.
  • 20:45
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на "Лига Европа" пряко предаване от Стокхолм
Пълна програма
  • 18:35
    Копнеещи сърца
  • 20:35
    Бандата на Голямата стъпка
  • 22:00
    40
  • 23:30
    Пишман промоутъри
Пълна програма
  • 19:00
    Ключът към успеха - Агрозона - премиера
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    KARMA TREKKER - TAIWAN
  • 20:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - THAILAND
  • 21:00
    WONDERFUL ITALY - ALTO ADIGE & SUD TIROL I
  • 21:30
    WONDERFUL ITALY - ALTO ADIGE & SUD TIROL II
Пълна програма
  • 19:05
    Explosion Fight Night
  • 20:00
    Ultimate First League
  • 20:10
    Ultimate Taekwondo
  • 20:25
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 18:40
    Принцът и аз
  • 20:30
    Обратният път към дома
  • 22:00
    Енигма
  • 23:40
    Чиста монета
Пълна програма
  • 19:00
    Bruce Lee Lives!
  • 19:30
    New Pollution
  • 20:00
    Punk Payback with Bas Rutten
  • 20:30
    Punk Payback with Bas Rutten
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (9)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (5)
  • 20:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 20:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1/п./
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 43-и епизод, директно
  • 22:00
    Футбол: Славия - Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 18:30
    .............................
Пълна програма
  • 17:30
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Испания, повторение
  • 19:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата Лига - Арсенал - Челси (1996-97), повторение
  • 20:30
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2016-17), 36-и епизод
Пълна програма
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Не заслужавате друго
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
  • 20:20
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 21:10
    Мрачна обсебеност: Дяволът в църквата
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
Пълна програма
  • 19:00
    Ловна треска - Лов на сръндак в окръг Чонград
  • 19:30
    Решенията на Валтер - С фидер по наклона
  • 20:00
    Energofish - Енергофиш магазин 6.
  • 20:30
    IPCC 2016. III. полуфинал
Пълна програма
  • 18:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 20:00
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Геруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 21:25
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 23:30
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Неуязвимият", трилър - фантастика, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [15+]
  • 20:05
    "Табу I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 21:00
    "Табу I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нихолм, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Съпротива I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    Photographers
  • 19:30
    Shades of Summer
  • 19:45
    Shades of Summer
  • 20:00
    Stefanie's Style Diaries Vancouver Ep1
Пълна програма
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Барса ТВ
  • 22:05
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 17:35
    Баскетбол: Евролига
  • 19:30
    Колоездене: "На колела"
  • 20:00
    Професионални майстори на родеото
  • 21:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}