ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:15
    Спорт ТОТО
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Пимпа
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 47
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал, финал на сезона
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
  • 21:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 3, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 19:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 18:45
    Диви същества: Кой е царят?
  • 19:15
    В аквариума: Признание за дяволите
  • 20:10
    Котки 101: Оцикет, норвежка горска котка, селкирк рекс, абисинска, бомбайска, хавана браун
  • 21:05
    Скоростта на живота: Ловците от Източна Африка
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Третото ни е дадено" - сериен филм, 3 еп.
Пълна програма
  • 13:10
    Футбол от Регионалните лиги на аматьорите, финали - пряко конферентно предаване
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Футбол от I и II Бундеслига
  • 23:45
    Каролине Кекебус
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:55
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Сцени от модерния живот в Китай
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол /жени/: България - Азербайджан приятелска среща - пряко предаване от зала "Христо Ботев"
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Привързаният балон игрален филм /1967 г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Георги Калоянчев, Григор Вачков, Константин Коцев, Георги Парцалев, Иван Братанов и др.
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, с.5, еп.11
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Импулс" - екшън, трилър (САЩ, ЮАР, 2015), режисьор - Стивън С. Кампанели, актьори - Морган Фрийман, Олга Куриленко,  Джеймс Пюърфой,  Джена Сарас, Карл Танинг, Ли-Ан Самърс, Дейниъл Фокс и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Анализирай това" -комедия, криминален (САЩ, 1999) режисьор -  Харолд Реймис, актьори - Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели, Чаз Палминтери, Тони Бенет и др.
  • 21:00
    "Анализирай онова"- комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор -  Харолд Реймис, актьори - Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели и др.
  • 23:00
    "Барабанистка: Нов ритъм" - комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Били Уудръф, актьори - Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Хотел Елеон" - комедиен сериал, с. 11,12
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.135
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:30
    Кларънс (Clarence)
  • 19:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:20
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 17:35
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
  • 19:30
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
  • 21:00
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
  • 22:20
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 19:45
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 21:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" IV, 3 еп. - Дипърмаут блус", драма, САЩ, 2013; реж. Ърнест Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Канди Александър, Кларк Питърс, Роб Браун, Стийв Зан, [18+]
  • 22:30
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 20:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Връзки за железопътни мостове, мембранни филтри, биплани
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 20:00
    Аукционни войни в Канада: Пристрастеност
  • 20:30
    Аукционни войни в Канада: Надлъгване
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
  • 19:30
    Улична наука: Огнено торнадо
  • 19:55
    Улична наука: Летящи чинии
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Evermoor Chronicles S2
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 18:45
    "Артзука"
  • 19:15
    "Уголемена наука"
  • 19:45
    "Марви Хамър"
  • 20:15
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Обетована земя - 145 еп. - Сериал
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Презареди България - с Николай Бареков
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап)
  • 21:15
    Футбол, Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
  • 23:30
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 4
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 17
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 2
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 3
Пълна програма
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Crew, The
  • 20:15
    Crew, The
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 19:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 20:00
    Повече свободно пространство
  • 20:30
    Повече свободно пространство
Пълна програма
  • 19:00
    Обвързани - втори сезон, еп. 10
  • 19:30
    Обвързани - втори сезон, еп. 11
  • 19:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 18
  • 20:30
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 18:10
    Веществени доказателства: Париж - осми сезон, еп. 9
  • 19:15
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 22
  • 20:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 8
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 14
Пълна програма
  • 19:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 21:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 22:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 19:10
    Последните крале-воини на Европа, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 3
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 4
  • 22:00
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Голямото момче Маккой
  • 20:00
    Дървосекачи: Лудите от планината
  • 21:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 22:00
    Премиера Лесни машини за големи пари: Гигантски сандвич
Пълна програма
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:25
    Информационна рубрика на МЗХ
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:45
    "Давай, Колумб" - игрален филм с Джим Дейл, Рик Майял, Морийн Липман, Алексей Сейл, Сара Кроу, Джулиан Клеъри.
  • 19:15
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 21:15
    "F / X 2" - екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
  • 23:00
    "Обадете се на Сол 3.7" - сериал
Пълна програма
  • 18:50
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 19:40
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 20:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    Jonas Blue's Best Brits
  • 19:30
    2017 MTV Movie & TV Awards Red...
  • 20:00
    2017 MTV Movie & TV Awards
  • 22:00
    The Ride: Fifth Harmony
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
Пълна програма
  • 18:20
    Супер-ветеринар, еп. 6
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 3
  • 20:10
    Най-свирепите животни!, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 21:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 22:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Животински схватки
  • 21:26
    Най-опасните животни на Австралия: Брегът на акулите
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Екзитър Сити - Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    "Първо студио" - пряко
  • 20:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Власик. Сянката на Сталин". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл, 1 част
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Следващият топ модел на Германия" - кастинг шоу
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Италия, Серия А - обзор
  • 21:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 18:00
    "Булчински войни" - комедия, САЩ, 2009
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Занаятчиите" - документация
  • 21:15
    "Дърти хлапета 2" - комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 18:45
    "Радостите на татко" - комедия, ФРГ, 2013
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хари Потър и стаята на тайните" - фентъзи филм, копродукция, 2002
Пълна програма
  • 18:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:50
    Труман - комедия, драма, Испания, 2015, режисьор Сеск Гай, с Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонци, Едуард Фернандес, Алекс Брендемюл и др.
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на тортите: Светеща торта
  • 19:30
    Кралят на тортите: Грозни крака и фиеста
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 20
Пълна програма
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 20:00
    10 забележителни факта за Дан Колов
  • 20:30
    Витоша, моя любов
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:40
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 19:30
    Горещи палки, Франция,Великобритания,САЩ, екшън/комедия, 2007
  • 21:30
    Да срещнеш Джо Блек, САЩ, фентъзи/мистерия/романтичен, Брад Пит, Антъни Хопкинс, 1998
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 7
  • 19:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 9
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:00
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "3 дни да убиеш" - трилър/екшън, Франция/САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица -
Пълна програма
  • 19:00
    Кости - пети сезон, еп. 5
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 4
  • 21:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
  • 22:00
    Бягство от затвора, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 19:00
    SWIMWEAR
  • 19:30
    SWIMWEAR
  • 20:00
    DESIGNERS
  • 20:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап)
  • 21:15
    Футбол, Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
  • 23:30
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Кола примамка" - 7 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 510 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 77 и 78 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • 19:00
    Планета охотника
  • 19:25
    Плaнета рыбака
  • 19:55
    От нашего шефа
  • 20:10
    Морская охота
Пълна програма
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Ерин Брокович" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Арън Екхарт, Албърт Фини, Марг Хелгенбъргър, Чери Джоунс, Питър Койот, Кончата Феръл и др.
  • 23:45
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Finding Bigfoot: Peeping Bigfoot
  • 19:45
    Finding Bigfoot: Canadian Bigfoot, Eh?
  • 20:30
    Ghost Lab: Alcatraz
  • 21:15
    Dirty Jobs: Wine Maker
Пълна програма
  • 19:05
    THIS DAY in history
  • 19:15
    BASIC LEXIS
  • 19:25
    STEP BY STEP
  • 19:30
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Железният готвач на Америка
  • 21:00
    Неделните вечери на Рев Рън
  • 21:30
    Неделните вечери на Рев Рън
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Пълна програма
  • 19:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 21:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 22:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Sofia The First
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:40
    Blood Relatives: Blood Is Thicker
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Occult Following
  • 20:20
    I'd Kill for You: Hart of Darkness
  • 21:10
    Murder Comes to Town: Last Walk to Bad Creek
Пълна програма
  • 18:51
    Up Close With: Sam Tomkins
  • 19:15
    Premiere Fight Stars: Episode 14
  • 19:45
    Up Close With: Mark Visser
  • 20:10
    Top: Celebrity Feuds
Пълна програма
  • 18:55
    All Access Outdoors
  • 19:20
    All Access Outdoors
  • 19:45
    Foxpro Furtakers
  • 20:10
    Foxpro Furtakers
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Голямото момче Маккой
  • 20:00
    Дървосекачи: Лудите от планината
  • 21:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 22:00
    Премиера Лесни машини за големи пари: Гигантски сандвич
Пълна програма
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 20:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 22:00
    Гранични войни, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 47
  • 21:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 20:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 20:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 19:05
    Царство; сезон 1, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 20:05
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:15
    Друговремец; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 23:25
    Друговремец; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в пустошта: Брадли Мърдок
  • 20:00
    Градски кошмари: Тялото във фризера
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Заклещен в ковчег
  • 22:00
    Ловецът на убийци: Точен прицел
Пълна програма
  • 19:00
    Мечтатели. Архимед. Повелитель чисел
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Земенски манастир" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "По следите на старата българска къща" - документален филм /2 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Julia Stiles, The Rock, Kaley Cuoco
  • 20:30
    Evan Rachael Wood, Jennifer Love Hewitt, Warren Sapp
Пълна програма
  • 19:06
    Badass Latina Breaks In To Fuck (18+)
  • 19:30
    Sea View Sex (18+)
  • 19:57
    Busty Chick's Back Seat Blow Job (18+)
  • 20:23
    Under The Sheets (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол /жени/: България - Азербайджан - приятелска среща пряко предаване от з. "Хр. Ботев"
  • 20:00
    Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на "Лига Европа"
  • 22:10
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:20
    Облаците на Силс Мария игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Оливие Асаяс, в ролите: Жулиет Бинош, Кристиен Стюарт, Клоуи Грейс Морец и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Красив хоризонт
  • 20:30
    Бандата над закона
  • 22:00
    Бавачката
  • 23:30
    Реконструкция
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 20:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? GREEN TERRACES (TERRAZAS VERDES)
  • 20:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? BIOMASS (BIODISEL)
  • 21:00
    TEQUILA'S HISTORY AND CULTURE - THE AGAVE LANDSCAPE
Пълна програма
  • 19:00
    NEW Cold Open
  • 21:30
    Journey Fight
  • 22:30
    Ultimate Taekwondo
  • 22:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 18:55
    Най-голямата женска надежда
  • 20:35
    Инсп. Мама
  • 22:00
    Петорката, еп.8
  • 22:45
    Скръб и радост
Пълна програма
  • 19:00
    World of X Games 2016
  • 20:00
    The 808
  • 20:30
    Punk Payback with Bas Rutten
  • 21:00
    Suzuki 9 Knights 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (10)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (6)
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
Пълна програма
  • 14:30
    Професионален бокс: Международна галавечер в Познан, Полша, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 34-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, финал за Купата на България, повторение
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 19-и епизод
Пълна програма
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 34-и епизод, директно
  • 20:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 41-и епизод
  • 20:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
  • 21:00
    Баскетбол: Барселона Ласа - Валенсия, втори плейофен мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Кръвта вода не става
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Окултистът-преследвач
  • 20:20
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 21:10
    В града витае убийство: Последната разходка до Бед Крийк
Пълна програма
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
Пълна програма
  • 19:00
    Ловна треска- Откриване на сезона за сръндаци в Бейкейшчаба
  • 19:30
    Решенията на Валтер - На канала с платиката
  • 20:00
    IPCC 2016. финал
  • 20:30
    Риболов около света с Арди Велткамп
Пълна програма
  • 18:20
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 20:00
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 21:45
    "Паранормална активност: Призрачното измерение", ужаси, САЩ, 2015; реж. Грегъри Плоткин, с Крис Дж. Мъри, Брит Шоу, Айви Джордж, Дан Гил, Оливия Тейлър Дъдли, [15+]
  • 23:15
    "Съпротива I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 17:50
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 20:00
    "Табу I, 5 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 21:00
    "Табу I, 6 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Останалите ІІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Карл Франклин, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Eco Fashion Season 4 Ep3
  • 19:15
    Eco Fashion Season 4 Ep3
  • 19:30
    Fashion Around the Globe Ep1
  • 19:45
    Invitation Only
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 21:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
  • 20:00
    Колоездене: "На колела"
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 21:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}