ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Международен конкурс "Млади виртуози" - гала концерт
  • 14:30
    Изкуството на 21 век
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Фалшива принцеса тв филм /22 епизод/
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 49
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.33
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма"(премиера)- сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:30
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:35
    Медиум; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 14:25
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 15:15
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:45
    Речни чудовища: Лов на чудовища
  • 14:40
    Най-дивите острови: Остров Ванкувър: Реките на живота
  • 15:35
    В аквариума: Страхотен аквариум, човече
  • 16:30
    Речни чудовища: Най-трудните случаи
Пълна програма
  • 14:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 14:40
    Народна музика
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Синът на Сталин" - сериен филм, Русия, 6 еп.
Пълна програма
  • 13:10
    Футбол от Регионалните лиги на аматьорите, финали - пряко конферентно предаване
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Футбол от I и II Бундеслига
  • 23:45
    Каролине Кекебус
Пълна програма
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Земята е само една Преследване на отпадъците
  • 14:50
    Туризмът №1: От Царевград Търнов до столицата на културата /БНТ 2 Варна/
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 13:40
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 14:10
    The Garfield Show
  • 15:10
    Oddbods
  • 15:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:35
    NEW Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Стръв за наемници" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2005), режисьор - Чарли Стадлър, актьори - Гари Олдман, Робърт Карлайл, Андрю Лиий-Потс, Елена Анайа, Били Зейн, Касандра Бел и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.8
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.3
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.4, еп. 19
Пълна програма
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.7
  • 14:30
    "Убийствен финал" - трилър (Канада, 2014), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Джоси Лорен, Найал Матър, Шона Джоханесен, Сара Стрейндж и др.
  • 16:30
    "Островът на изгубените души" - фантастика, приключенски (Дания, 2007), режисьор - Николай Арсел, актьори -  Сара Лангеберг Гарман, Лукас Мюнк Билинг, Ласе Бьорг и др.
  • 18:30
    "Анализирай това" -комедия, криминален (САЩ, 1999) режисьор -  Харолд Реймис, актьори - Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели, Чаз Палминтери, Тони Бенет и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Барът" - сериал
  • 14:30
    "Хотел Елеон" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.104,105
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Истински истории" - риалити поредица
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:25
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 14:55
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 15:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 12:25
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 14:20
    "Саломе (2002)", драма, Испания, 2002; реж. Карлос Саура, с Аида Гомес, Пере Аркилуе, Пако Мора, Хавиер Тока, Кармен Вилена, [12+]
  • 15:45
    "Колос", екшън - трилър, Великобритания, 1974; реж. Ричард Лестър, с Ричард Харис, Омар Шариф, Дейвид Хемингс, Антъни Хопкинс, Шърли Найт, [12+]
  • 17:35
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Дуел между братя: "Адидас" срещу "Пума"", биографична драма, Германия, 2016; реж. Оливер Доменгет, с Кен Дукен, Торбен Лийбрехт, Пико Фон Гроте, Надя Бекер, Хенк Бухолц, [12+]
  • 14:35
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 16:20
    "Гладни сърца", драма, Италия, 2014; реж. Саверио Костанцо, с Адам Драйвър, Алба Роруочър, Роберта Максуел, Джейк Уебър, Натали Голд, [12+]
  • 18:15
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 15:00
    International Desk (with World Sport)
  • 16:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 17:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Голямото разчистване" - риалити, сезон 9
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Закони на войната" - сериал, сезон 1
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Снайперистът 3" - екшън с уч. на Том Беринджър, Байрън Ман, Джон Доман, Трой Уинбуш, Денис Арнд, Уилям Дъфи и др.
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    С влак през Аляска: Нападението на мечката
  • 15:00
    С влак през Аляска: Опасност в планината
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
Пълна програма
  • 13:50
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 14:38
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 15:26
    Как работят тези машини?: епизод 8
  • 16:14
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
Пълна програма
  • 14:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Alex & Co. S3
Пълна програма
  • 11:15
    Гейм шоу
  • 14:30
    Покер
  • 15:30
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 21:30
    Футбол от Бундеслигата: обзор на мачовете от уикенда
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Артзука"
Пълна програма
  • 13:30
    Всички кучета отиват в рая - анимац. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 123 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап)
  • 21:15
    Футбол, Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
Пълна програма
  • 13:35
    Супер-превозвачи, еп. 5
  • 14:20
    Супер конструкция, супер кола, еп. 8
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 6
  • 15:35
    Братски проекти, еп. 7
Пълна програма
  • 13:50
    Now Boarding
  • 14:20
    Roller Derby Till I Die
  • 14:45
    Roller Derby Till I Die
  • 15:15
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 14:10
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 16
  • 14:40
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 17
  • 15:15
    Малки сладки лъжкини, еп. 5
  • 16:10
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 13:55
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 9
  • 14:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 19
  • 15:25
    Извън играта - втори сезон, еп. 7
  • 16:20
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:10
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 15:10
    "Отмъстителите", фантастичен екшън, САЩ, 2012; реж. Джос Уедън, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 17:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 19:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
Пълна програма
  • 13:15
    Последните крале-воини на Европа, еп. 1
  • 14:20
    Личният живот на средновековните крале, еп. 1
  • 15:25
    Ловци на митове, еп. 2
  • 16:25
    Времето, което промени света, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
Пълна програма
  • 14:05
    "Чурулик"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 12:45
    Year One -Aller Anfang ist schwer
  • 14:35
    Dumm und dummer
  • 16:45
    kabel eins news
  • 17:00
    Next
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:40
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 16:05
    "Великолепната седморка: Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.
  • 17:45
    "Давай, Колумб" - игрален филм с Джим Дейл, Рик Майял, Морийн Липман, Алексей Сейл, Сара Кроу, Джулиан Клеъри.
  • 19:15
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
Пълна програма
  • 13:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 14:40
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 15:30
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 16:20
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    Demi Lovato: The Ride
  • 14:45
    Hot Spot: Demi Lovato
  • 15:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
  • 16:30
    MTV Essentials: Rihanna Vs The...
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, еп. 2
  • 15:05
    Градът на бялата мечка, еп. 11
  • 15:30
    Градът на бялата мечка, еп. 12
  • 16:00
    Най-свирепите животни!, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 3
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 5
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 17:00
    Златна треска, еп. 4
Пълна програма
  • 13:26
    Най-чудатите твари в света: животни табу: По приятелски
  • 14:17
    Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка
  • 15:04
    Животински боен клуб: Ужасна грешка
  • 15:51
    Възходът на черния вълк
Пълна програма
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 35-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:55
    "По средата" - сериал
  • 16:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 16:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Влюбен в булката" - комедия, САЩ, 2008
  • 15:55
    "Сватбеният агент" - комедия, САЩ, 2008
  • 18:00
    "Булчински войни" - комедия, САЩ, 2009
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 15:00
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
  • 16:00
    "Помогнете ми! Млади, разорени, в безизходица…" - доку-поредица
  • 17:00
    "Улични ченгета специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Вести
  • 14:25
    Вести-Москва
  • 14:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:10
    "Бивши настоящи: Zweiohrkuken" - комедия, ФРГ, 2009
  • 16:35
    "Бивши настоящи: Zweiohrkuken" - комедия, ФРГ, 2009
  • 18:45
    "Радостите на татко" - комедия, ФРГ, 2013
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    Документален филм
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:20
    Simsalabim Sabrina - Freunde fur immer
  • 14:35
    Barbie und ihre Schwestern in: Das gro.e Hundeabenteuer
  • 15:50
    Inspector Gadget: Fantastischer Fino!
  • 17:30
    Die Tom & Jerry Show - Spike, mein Hund und Helfer
Пълна програма
  • 14:10
    Щрак - комедийно шоу
  • 14:25
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 22 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - анимационен сериал - 4 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Чудовищата в мен: Злият ми близнак ме влудява
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Райън - част 2
  • 16:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурс "Принцесата на родеото"
  • 17:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
Пълна програма
  • 14:00
    10 забележителни крепости в България
  • 14:30
    Зелен свят - Любов за 1 лев
  • 15:00
    Песента на водопадите, част 2
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:05
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, с Тина Фей, 2008
  • 15:45
    Фенът, САЩ, екшън/драма/спортен, с Робърт ДеНиро, Уесли Снайпс, 1996
  • 17:40
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 19:30
    Горещи палки, Франция,Великобритания,САЩ, екшън/комедия, 2007
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Пиршеството на Хeстън - първи сезон, еп. 4
  • 14:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 10
  • 15:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19
  • 15:30
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
Пълна програма
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 3
  • 14:25
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
  • 14:55
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
  • 15:20
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 14:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 14:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап)
  • 21:15
    Футбол, Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.13
  • 14:30
    "Бар "Наздраве" - 25 и 26 еп.
  • 15:20
    "Спецотряд" - 18 еп.
  • 16:10
    "Д-р Куин Лечителката" - еп.1
Пълна програма
  • 14:05
    "Спешни случаи" - 9 и 10 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 8 еп.
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 510 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 77 и 78 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 13:55
    Рыбалка без границ
  • 14:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:50
    Планета охотника
  • 15:20
    Плaнета рыбака
Пълна програма
  • 13:50
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., II част, /п/
  • 16:00
    "Договорът" - екшън с уч. на Морган Фрийман, Джон Кюсак, Бил Смитрович, Джейми Андерсън, Меган Додс и др., /п/
  • 18:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 14:07
    Cake Boss: Pimp My Cake
  • 14:30
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 15:15
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
Пълна програма
  • 14:10
    CORALINE
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Морена - Ортисеи (осемнадесети етап), пряко
  • 18:30
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
  • 13:10
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 15:10
    "Отмъстителите", фантастичен екшън, САЩ, 2012; реж. Джос Уедън, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 17:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 19:10
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:05
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 14:05
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 13:40
    Blood Relatives: Reap What You Sow
  • 14:30
    Obsession: Dark Desires: SOS SMS
  • 15:20
    I'd Kill for You: Agent of Death
  • 16:10
    Obsession: Dark Desires: The Devil in the Pews
Пълна програма
  • 13:50
    Cream of the Crop: Drivers and Pilots
  • 14:15
    National Icons: F1 Drivers
  • 14:45
    Legends: Mick Doohan
  • 15:10
    National Icons: Motorsport
Пълна програма
  • 13:55
    All Access Outdoors
  • 14:20
    All Access Outdoors
  • 14:45
    Foxpro Furtakers
  • 15:10
    Foxpro Furtakers
Пълна програма
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
Пълна програма
  • 14:00
    Магистрала през ада, еп. 5
  • 15:00
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 16:00
    Златна треска, еп. 4
  • 17:00
    Златна треска, еп. 5
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 2, еп. 49
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.33
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 2, риалити, САЩ, 2015
  • 15:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 16:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 14:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:10
    Царство; сезон 1, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в пустошта: Брадли Мърдок
  • 15:00
    Ловецът на убийци: Заклещен в ковчег
  • 16:00
    Истории за престъпления: Сериен убиец с нож: Елиас Абуелазам
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Роуз Уест
Пълна програма
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 13:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob, You’re Fired!
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    The Executive Treatment/Squid Plus One
Пълна програма
  • 14:00
    Soaking Bethany's Big Naturals (18+)
  • 14:26
    Booty Burglar (18+)
  • 14:41
    Emmanuelle In The Land Of Muff And Honey (18+)
  • 15:00
    Petite Latina Gives A Good Blowjob (18+)
Пълна програма
  • 13:20
    Световно първенство по хокей на лед: Четвъртфинална среща
  • 15:15
    Спортни новини
  • 15:25
    Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на "Лига Европа"
  • 17:30
    Как се прави? документална поредица /22 епизод/
Пълна програма
  • 13:25
    Като син
  • 14:45
    БАНДАТА ОТ ШУГЪР КРИЙК - ТАЙНОТО СКРИВАЛИЩЕ
  • 16:05
    Историята на Лейпъл
  • 17:40
    План 9 от Космоса
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 19
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
Пълна програма
  • 14:05
    OZ Academy
  • 14:35
    Ultimate Taekwondo
  • 14:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 15:05
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 12:50
    Преди да кажеш "Да"
  • 14:20
    Броукън Хил
  • 16:00
    Лъки Люк
  • 17:25
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 14:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 14:30
    Strangers in Danger
  • 15:00
    Strangers in Danger
  • 15:30
    Pull
Пълна програма
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
Пълна програма
  • 13:45
    "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
  • 14:15
    "Студентски етюди" - НХА
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:30
    Професионален бокс: Международна галавечер в Познан, Полша, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 34-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, финал за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лестър Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако, директно
  • 16:30
    Класика от Висшата Лига - Арсенал - Челси (1996-97), повторение
  • 17:00
    Футбол: Челси - Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Не заслужавате друго
  • 14:30
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
  • 15:20
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 16:10
    Мрачна обсебеност: Дяволът в църквата
Пълна програма
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 15:00
    "Различните като нас", документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева
  • 15:30
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 17:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 14:00
    Пейтер Пал Халми - Есенен пейзаж с унгарска четка
  • 14:30
    Ловна треска - Посока - Чудесната Африка - 3. част
  • 15:00
    По следите на плячката - По земите на дивото прасе
  • 15:30
    Риболов в Австралия - Полуостров Ейре
Пълна програма
  • 13:35
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 15:15
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
  • 17:35
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 17:55
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Централа Берлин I, 10 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джошуа Марстън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 14:35
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 16:05
    "Книга за джунглата (2016)", приключенска драма, САЩ, 2016; реж. Джон Фавро, с Нийл Сети, [0+]
  • 17:50
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    From the Runway
  • 14:15
    From the Runway
  • 14:30
    One to Watch
  • 14:45
    One to Watch
Пълна програма
  • 14:05
    Гражданское оружие. Страйкбол. Часть вторая
  • 14:35
    Охотники за сокровищами. Алмазная лихорадка
  • 15:20
    Аринология. Сварщики "Севмаша"
  • 15:50
    Аринология. Кузница
Пълна програма
  • 14:05
    Тенис: ATP 250 Лион 2017
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    Trans World Sport
  • 17:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
Пълна програма
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
  • 20:00
    Колоездене: "На колела"
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 21:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал
Fox Life 14:15
Майка бунтар - първи сезон, еп. 1
AXN Black 14:20
Кралят на умниците; сезон 3, епизод 5, риалити, САЩ, 2015
PRO 7 14:20
"Двама мъже и половина" - сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Diema Sport 14:30
Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Рединг, финален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
Discovery Science 14:38
Какво може да се обърка?: Количка за голф
BNT HD 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция - среща от първия кръг пряко предаване от Париж

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:10
Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
Alfa 14:10
"Синът на Сталин" - сериен филм, Русия, 9 еп.
AXN White 14:15
Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
AXN 14:25
Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2015
Nova TV 14:30
"Прости ми"(премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}