ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:30
    Глухаря тв филм /22 епизод/(12)
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 23:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 23:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
Пълна програма
  • 23:30
    Морски детективи; сезон 10, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 22:55
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
  • 23:50
    Речни чудовища: Най-трудните случаи
Пълна програма
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 23:45
    Каролине Кекебус
Пълна програма
  • 23:10
    Америка днес
Пълна програма
  • 23:30
    В кадър: Мандатът /Петър Стоянов на 65 години/ документален филм за Президента Петър Стоянов
Пълна програма
  • 23:00
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Импулс" - екшън, трилър (САЩ, ЮАР, 2015), режисьор - Стивън С. Кампанели, актьори - Морган Фрийман, Олга Куриленко,  Джеймс Пюърфой,  Джена Сарас, Карл Танинг, Ли-Ан Самърс, Дейниъл Фокс и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Барабанистка: Нов ритъм" - комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Били Уудръф, актьори - Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
Пълна програма
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 23:35
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
Пълна програма
  • 22:20
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]
Пълна програма
  • 22:30
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
Пълна програма
  • 23:30
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Опасно за живота: Истина ли е това?
Пълна програма
  • 23:40
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
Пълна програма
  • 23:30
    Бини и призракът
  • 23:55
    Counterfeit Cat (Shorts)
Пълна програма
  • 23:30
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико
Пълна програма
  • 23:45
    Новини
  • 23:50
    Баскетбол: Обзор на "Файнъл фор" в Евролигата
Пълна програма
  • 23:20
    Царе на дърворезбата, еп. 6
  • 23:55
    Риболовни войни, еп. 13
Пълна програма
  • 23:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 22:55
    Малки сладки лъжкини, еп. 6
  • 23:55
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 10
  • 23:55
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 22:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 22:50
    Кралски братовчеди на война, еп. 1
  • 23:55
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Меч пата
Пълна програма
  • 23:20
    "Барни и приятели"
  • 23:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 23:30
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 23:00
    "Обадете се на Сол 3.7" - сериал
  • 23:50
    "Имението "Две луни" - съспенс с Шерилин Фен, Ричард Тайсън, Луис Флетчър.
Пълна програма
  • 23:25
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 23:55
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:00
    Charlie Puth: In The Zone
Пълна програма
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 23:00
    Ветеринар на хълма, еп. 9
  • 23:55
    Най-свирепите животни!, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    Гранични войни, еп. 4
Пълна програма
  • 23:03
    На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир
  • 23:52
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:30
    "Червено" - журнал
Пълна програма
  • 23:40
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
Пълна програма
  • 23:10
    "Тед" - комедия, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 22:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Хари Потър и стаята на тайните" - фентъзи филм, копродукция, 2002
Пълна програма
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 23:10
    Aus dem All - Die Menschheit von oben
Пълна програма
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Юън Макгрегър - документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Стивън и Джъстин, част 1
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 21:30
    Да срещнеш Джо Блек, САЩ, фентъзи/мистерия/романтичен, Брад Пит, Антъни Хопкинс, 1998
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:30
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 23:35
    "Стражът" - трилър, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями, еп. 8
  • 23:50
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 23:40
    "Разкриването на убиеца на Мелани"
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:35
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 23:45
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Breaking Amish: Brave New World: Shunned on the Run
Пълна програма
  • 23:45
    CITY GRAMMAR
  • 23:55
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико
Пълна програма
  • 22:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    The Lion Guard
  • 23:55
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 23:40
    Betrayed: Dancing with Death
Пълна програма
  • 23:21
    Up Close With: Schalk Burger
  • 23:51
    Up Close With: Sam Tomkins
Пълна програма
  • 23:30
    SCI Expedition Safari
  • 23:55
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Меч пата
Пълна програма
  • 23:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 1
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 5, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 23:25
    Друговремец; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Неразрешени случаи: Епизод 6
Пълна програма
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:48
    Fingering And Anal For Ebony Booty (18+)
Пълна програма
  • 22:20
    Облаците на Силс Мария игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Оливие Асаяс, в ролите: Жулиет Бинош, Кристиен Стюарт, Клоуи Грейс Морец и др.
Пълна програма
  • 23:30
    Реконструкция
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    DEEP DEEP BLUE
Пълна програма
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:50
    AX Combat Night
Пълна програма
  • 22:45
    Скръб и радост
Пълна програма
  • 23:35
    Инквизиция (4)
Пълна програма
  • 23:00
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 19-и епизод
Пълна програма
  • 22:40
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 23:40
    Предателства: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 23:00
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 23:30
    Със спининг за пъстърва
Пълна програма
  • 23:15
    "Съпротива I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    "Бизнес преговори ІII, 10 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
Пълна програма
  • 23:40
    Тенис: ATP 250 Лион 2017
Пълна програма
  • 23:05
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}