ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Малките червейчета
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 48
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.11
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, финал на 3 сезон
  • 21:00
    "Аз обичам България"- предаване на NOVA, финал на сезона
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 1, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 19:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Завъртете бутилките
  • 20:10
    Котки 101: Манкс, бирманска, сибирска, руска синя, корниш рекс, сингапурска
  • 21:05
    Смъртоносни острови: Островът на акулите
  • 22:00
    Най-дивото от Африка: Нгоронгоро
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Чудният Бокачо" - игрален филм
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол от Бундеслигата
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Заради теб ще върна времето обратно" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Китай на фокус: "Горска соната" Северният бор /първа част/
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Европейски маршрути
Пълна програма
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, с.5, еп.12
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.22
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Перфектната буря" - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Анализирай онова"- комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор -  Харолд Реймис, актьори - Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели и др.
  • 21:00
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
  • 23:00
    "Съветникът" - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Смърфовете" - анимация
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Хотел Елеон" - комедиен сериал, с. 13,14
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.136
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:30
    Кларънс (Clarence)
  • 19:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:20
    Време за приключения (Adventure Time)
Пълна програма
  • 19:15
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
  • 21:00
    "Секретна база", хорър - комедия, Израел, 2015; реж. Боаз Армони, с Итай Зволон, Еран Перец, Офер Рутенберг, Асаф Бен-Шимон, Кай Корабелников, [18+]
  • 22:30
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    "Случаят "Енфийлд", първа част", драма - мистерия, Великобритания, 2015; реж. Кристофър Нихолм, с Тимоти Спол, Елинор Уортингтън-Кокс, Джулиет Стивънсън, Фърн Дийкън, Роси Кавалиеро, [15+]
  • 20:20
    "Случаят "Енфийлд", втора част", драма - мистерия, Великобритания, 2015; реж. Кристофър Нихолм, с Тимоти Спол, Елинор Уортингтън-Кокс, Джулиет Стивънсън, Фърн Дийкън, Роси Кавалиеро, [15+]
  • 21:30
    "Белите рицари", драма, Франция, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 23:20
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour.
  • 19:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 20:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Плейофен мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:45
    Студио "Първа лига", директно
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Болнично пране, възстановяване на месингови инструменти, имитации на коне
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 20:00
    Сега си мъж: Епизод 6
  • 21:00
    Иноваторите: Изгубени в джунглата
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Китка от мини-митове
  • 19:30
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 20:45
    Фабрика за храна: Епизод 19
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Evermoor Chronicles S2
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:25
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Изумителни постижения"
  • 20:00
    "Марви Хамър"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Обетована земя - 146 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Корея
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Вануату
  • 21:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Втора Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
Пълна програма
  • 19:10
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 10
  • 19:55
    Войните на роботите, еп. 18
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 3
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:50
    Crew, The
  • 20:15
    Crew, The
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчайващи пейзажи
  • 19:30
    Отчайващи пейзажи
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 19:00
    Обвързани - втори сезон, еп. 12
  • 19:30
    Обвързани - втори сезон, еп. 13
  • 20:00
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
  • 21:00
    Завръщането на Поли - игрален филм
Пълна програма
  • 19:15
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 23
  • 20:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 9
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 15
  • 22:00
    Шерлок - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 18:50
    "Филми и звезди ІХ, 21 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:20
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 21:00
    "Куори I, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
  • 22:00
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    Последните крале-воини на Европа, еп. 2
  • 20:10
    Ловци на митове, еп. 4
  • 21:05
    Дубровник: Републиката, еп. 4
  • 22:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 20:00
    Дървосекачи: Разковничето на проблема
  • 21:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 22:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
Пълна програма
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 18:15
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп, Кимбърли Фостър.
  • 19:35
    "На лов за извънземни" - екшън с Тим Томерсън, Арт Лафльор, Блиф Менард.
  • 21:00
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 23:15
    "Саунд ефект" - трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу.
Пълна програма
  • 18:50
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 19:40
    THE INSIDE LINE
  • 20:05
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 20:55
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 20:00
    The Ride
  • 21:00
    The Ride
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    US Hotlist 2017! Top 40
  • 22:00
    KSI: In The Zone
  • 23:00
    World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
Пълна програма
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 4
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 20:10
    Фатално привличане, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
  • 20:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 21:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 22:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Диво царство: Царицата на севера
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: 180-килограмов супер скат
  • 20:37
    Най-опасните животни в света: Африка
  • 21:26
    Диво царство: Царицата на севера
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лутън Таун - Блекпул, първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Лориен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 20:00
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Най-добър от всички!"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл, 2 част
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Върколакът" - екшън филм, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Игрален филм
  • 23:00
    "Бялото студио"
  • 23:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "ЛЮК: ВИП срещу деца" - гейм шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 19:50
    Тихият залив - криминална комедия, 2016, Франция, режисьор Брюно Дюмон, с Жюлиет Бинош, Фабрис Лукини, Валерия Бруни Тедески
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 21:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Безпощадно лято
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Дряново, с.3 еп.2
  • 19:30
    Зелен свят - Пасищата
  • 20:00
    Революционера Гоце Делчев
  • 20:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, с Майкъл Дъглас, Шон Пен, Дебора Кара Ънгър, 1997
  • 19:35
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
  • 21:10
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 23:00
    Блекууд, Великобритания, ужаси/трилър, 2014
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 8
  • 19:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 10
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 39
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Кости - пети сезон, еп. 7
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 7
  • 22:00
    Империя - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
  • 23:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:00
    FASHION FILMS
  • 20:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис, "Ролан Гарос": Квалификации, пряко
  • 21:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 21:15
    Новини
  • 21:20
    Футбол, Втора Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Кола примамка" - 8 eп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 511 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 79 и 80 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    "Бъдете здрави"
Пълна програма
  • 19:00
    Прикладная ихтиология
  • 19:25
    Трофеи
  • 19:55
    Рыбалка без границ
  • 20:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 19:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Война на дронове" (премиера) - военен трилър с уч. на Хелън Мирън, Арън Пол, Алън Рикман, Бархад Абди, Иън Глен, Фиби Фокс, Ким Енгелбрехт, Джеръми Нортъм и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплениетo" - сериал, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    I Was Bitten: The Walker County Incident
  • 20:30
    Ghost Lab: Ghost of Blackbeard
  • 21:15
    Dirty Jobs: Steam Ship Cleaner
  • 22:00
    I Was Bitten: The Walker County Incident
Пълна програма
  • 19:15
    BASIC LEXIS
  • 19:25
    STEP BY STEP
  • 19:30
    HERE AND THERE
  • 19:40
    PERFECT ENGLISH
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Железният готвач на Америка
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 22:00
    Реза, принцът на подправките: Виетнам
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Корея
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Вануату
  • 21:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 18:50
    "Филми и звезди ІХ, 21 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:20
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 21:00
    "Куори I, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
  • 22:00
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 20:05
    The Lion Guard
  • 20:35
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 18:40
    Blood Relatives: Sins and Spurs
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Mad for Teacher
  • 20:20
    I'd Kill for You: First to Die
  • 21:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Taunting Evil
Пълна програма
  • 19:15
    Premiere The Burning Issue: Episode 8
  • 19:45
    Up Close With: Pauline Ado
  • 20:10
    Top: Dumb Soccer Questions
  • 20:40
    Top: Sexy Rugby Players
Пълна програма
  • 18:55
    Wardens
  • 19:20
    Wardens
  • 19:45
    Alaska's Wild Gourmet
  • 20:10
    Alaska's Wild Gourmet
Пълна програма
  • 19:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 20:00
    Дървосекачи: Разковничето на проблема
  • 21:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 22:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
Пълна програма
  • 19:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 20:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 21:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 22:00
    Роден на пътя, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 48
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.11
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 18:30
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 4, риалити, САЩ, 2015
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 20:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 20:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Царство; сезон 1, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2013
  • 20:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:20
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Зеленоокото чудовище: Елиът Търнър
  • 20:00
    Градски кошмари: Врагът отвътре
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Измъчената ми душа
  • 22:00
    Деца убийци: "Един процент"/Защо не?!
Пълна програма
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Пролет в Боженци" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Скалните манастири - документален филм /1 час
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:05
    Hurricane Party
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Dave Navarro, Carmen Electra, Tara Reid
  • 20:30
    Mekhi Phiffer, Brandy, Linkin Park
Пълна програма
  • 19:04
    Kneading A Teen (18+)
  • 19:31
    Come Closer (18+)
  • 19:55
    A Teen Tied Me Up (18+)
  • 20:19
    Surf & Turf (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Трета среща от финалите на Националната баскетболна лига пряко предаване
  • 20:15
    Супер сериите предаване за фитнес
  • 20:40
    Световно първенство по плажен футбол репортаж
  • 21:00
    Спортувай предаване за масовия спорт
Пълна програма
  • 17:50
    Бури
  • 19:20
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 20:35
    Амбицията на Тръмп
  • 22:00
    Зад стената
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 20:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - QUEENSLAND, AUSTRALIA
  • 21:00
    WONDERFUL ITALY - LAZIO I
  • 21:30
    WONDERFUL ITALY - LAZIO II
Пълна програма
  • 19:05
    World Series of Boxing - WSB
  • 20:05
    Ultimate Taekwondo
  • 20:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 20:35
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 19:10
    Такъв е животът
  • 20:35
    Инсп. Мама: Отвличане в 10 стъпки
  • 22:00
    Оневинен 1/7
  • 22:50
    Оневинен 1/8
Пълна програма
  • 19:00
    Steez
  • 19:30
    New Pollution
  • 20:00
    The 808
  • 20:30
    Punk Payback with Bas Rutten
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния"- музикални фрагменти
  • 20:00
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища
  • 21:00
    "Viva la musica!"
Пълна програма
  • 18:30
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 34-и епизод, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 18:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако, повторение
  • 20:00
    Преди кръга за Купата на Футболната асоциация (2016-17), 8-и епизод
  • 20:30
    Студио "Баскетбол", директно
  • 21:00
    Баскетбол: Морабанк Андора - Реал Мадрид, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Грехове и коне
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
  • 20:20
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 21:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
Пълна програма
  • 19:00
    Ловна треска - За сръндак в Бейкейшчаба 2. част
  • 19:30
    Решенията на Валтер - Платики от Венецианското езеро
  • 20:00
    С Пупа - Na bode mrazu - или липаните не зъзнат 1. част
  • 20:30
    С Пупа - Na bode mrazu - или липаните не зъзнат 2. част
Пълна програма
  • 17:55
    "Безкрайният годеж", романтична комедия, САЩ, 2012; реж. Никълъс Столър, с Джейсън Сигъл, Емили Блънт, Крис Прат, Алисън Бри, Лорън Уийдман, [15+]
  • 20:00
    "Маймунджилъци", анимация, Франция, 2015; реж. Джамел Дебуз, [0+]
  • 21:40
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 23:45
    "Момиче в реката: Цената на прошката", документален, Пакистан, 2015; реж. Шармийн Обейд-Чиной, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Антъни Белю, [12+]
  • 20:00
    "Табу I, 7 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 21:00
    "Табу I, 8 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андерс Енгстрьом, с Том Харди, Дейвид Хейман, Уна Чаплин, Джонатан Прайс, Джеси Бъкли, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 13 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, с Джон Оливър, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    Stefanie's Style Diaries Vancouver Ep2
  • 19:30
    Invitation Only
  • 19:45
    Invitation Only
  • 20:00
    Shades of Summer
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: ATP 250 Лион 2017
  • 19:30
    Тенис: WTA Нюрнберг 2017
  • 21:30
    Тенис: WTA Нюрнберг 2017
  • 23:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:00
    Trans World Sport
  • 20:30
    Колоездене: "На колела"
  • 21:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}