ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:50
    Футбол - Купа на Конфедерациите: Австралия - Германия пряко предаване от Сочи
  • 19:50
    Студио Футбол Коментарно спортно предаване
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 746
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни"- телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
Пълна програма
  • 17:40
    Медиум; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 18:30
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Куче от склад за скрап
  • 18:20
    Тексаски закони: Акция на границата
  • 18:20
    Тексаски закони: Акция на границата
  • 19:15
    В аквариума: Трейси и неговият октопод
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:15
    "Хайде, преценете!" - шоу викторина
  • 18:00
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3962 и 3963 епизод/
  • 18:45
    Светът на Япония Дегустатори на суши /1 епизод/
  • 18:50
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    На прицел /п/
  • 18:30
    Две ръце на масата филм за Европейското първенство по канадска борба
  • 19:00
    Умно село Жажда: Величко Минеков
Пълна програма
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 14
  • 18:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.16
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, еп.1
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 16:15
    "Здрач"- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели, Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
  • 19:00
    Премиера: "Дъщеря ми трябва да живее" - криминален, трилър (Канада, 2014), режисьор - Джон Л`Екайър, актьори - Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др.
  • 21:00
    Премиера: "Гангстерски отдел" - драма, криминален, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Рубен Флейшър, актьори - Шон Пен, Райън Гослинг, Ема Стоун, Ник Нолти, Джош Бролин и др.
  • 23:30
    "Чудовище" - драма, криминален (Германия, САЩ, 2003), режисьор - Дебора Барнс, актьори - Чарлийз Терон, Кристина Ричи, Брус Дърн и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 17:45
    Могъщите Магимечове
  • 18:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:35
    Джони Тест
Пълна програма
  • 17:35
    "Звездна вечер", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Станли Тучи, Кембъл Скот, с Тони Шалуб, Станли Тучи, Мини Драйвър, Иън Холм, Изабела Роселини, [12+]
  • 19:25
    "Казвам се Емили", драма, Ирландия, 2015; реж. Саймън Фицморис, с Евана Линч, Джордж Уебстър, Майкъл Смайли, Бари МакГавърн, Мартин МакКан, [12+]
  • 21:00
    "Талантливият мистър Рипли", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
  • 23:20
    "Огнена любов", комедия, Италия, 2015; реж. Алберто Кавиля, с Давиде Джордано, Анна Феруцо, Бианка Наппи, Омеро Антонути, Виничо Марчиони, [12+]
Пълна програма
  • 16:40
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
  • 18:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 20:00
    "Кампер", комедийна драма, Полша, 2016; реж. Лукаш Гжегоржек, с Пьотр Журавски, Марта Ниерадкевич, Шейли Хименес, Юстина Сувала, Яцек Брачиак, [12+]
  • 21:30
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    News Stream (with World Sport)
  • 18:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 19:00
    Amanpour
  • 19:30
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 15:40
    "Еър Америка" - екшън-комедия с уч. на Мел Гибсън, Робърт Дауни Младши, Нанси Травис, Тим Томерсън, Маршал Бел, Майкъл Дудикоф и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 25
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Астон Мартин DB7
  • 19:00
    Как се прави...: Газови барбекюта, подложки за матраци
  • 19:30
    Как са го направили?: Безпилотни самолети/ Дълбоки мини/Съвършената футболна топка
Пълна програма
  • 17:50
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
  • 18:15
    Фабрика за храна: Хайвер на корем
  • 18:40
    Ловци на митове: Мит-мисията невъзможна
  • 19:30
    Странно или какво?: Извънземните сред нас
Пълна програма
  • 17:30
    Джеси
  • 18:00
    Късмет, Чарли!
  • 18:30
    Късмет, Чарли!
  • 19:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 17:35
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Да изобретяваме"
  • 18:30
    "ГЕОлино"
  • 18:45
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 12 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 18:30
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
  • 19:30
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 20:00
    Супербайк: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 17:30
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 18:30
    Колоездене, Обиколка на Словения: Рогашка слатина - Ново место (четвърти етап)
  • 19:30
    Колоездене: "Рут дьо Суд" (четвъри етап)
  • 20:30
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
Пълна програма
  • 17:35
    Супер конструкция, супер кола, еп. 1
  • 18:30
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 18:30
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 19:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 13
Пълна програма
  • 17:05
    X Games - Oslo
  • 18:00
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 18:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 18:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 17:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 2
  • 18:00
    Татенце - четвърти сезон, еп. 10
  • 18:30
    Татенце - четвърти сезон, еп. 11
  • 19:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 12
  • 18:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 6
  • 19:15
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 16
  • 20:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 16:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:30
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
  • 20:05
    "Петата вълна", научна фантастика, САЩ, 2016; реж. Джей Блексън, с Клои Грейс Мориц, Ник Робинсън, Рон Ливингстън, Маги Сиф, Алекс Роу, [15+]
  • 22:00
    "Силициевата долина ІV, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 17:50
    Страхотни изобретения,еп. 7
  • 18:20
    Тайните на великите британски замъци,еп. 4
  • 19:10
    Кралски братовчеди на война,еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове,еп. 8
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: "Тъндърдоум"
  • 18:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 19:00
    Предизвикателство за войника: Морските тюлени срещу руските спецчасти
  • 20:00
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
Пълна програма
  • 17:35
    "Бож"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:10
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:25
    "Смъртта язди редом" - уестърн с Лий Ван Клиф, Джон Филип Лоу.
  • 18:20
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 19:45
    "Помощ" - драма / романтичен с Джеймс Уудс, Шон Янг, Стивън Хил, Аманда Блейк.
  • 21:20
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Доан Алън, Антъни Лапаля.
Пълна програма
  • 17:35
    AUTO MUNDIAL
  • 18:00
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 18:50
    FERRARI CHALLENGE EUROPE
  • 19:15
    FIM MX BEHIND THE GATE
Пълна програма
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:30
    Ветеринар на хълма,еп. 10
  • 18:20
    Супер-ветеринар,еп. 23
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 1
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Кръстниците, еп. 5
  • 18:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 19:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
  • 20:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
Пълна програма
  • 17:24
    Змии в града: Паника по улиците
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: Мутанти
  • 19:00
    Премиера Змии в града: Най-смъртоносният улов
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Амазонски токов удар
Пълна програма
  • 16:00
    Билярд: Световна купа 2017, първи ден, втора сесия, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Дижон - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:05
    "Хайде да се оженим!"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:40
    "Първо студио" - пряко
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
Пълна програма
  • 17:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 18:30
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Палермо
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 18:30
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 21:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 22:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 17:45
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 18:15
    Scooby-Doo!
  • 18:15
    Scooby-Doo!
  • 19:15
    Angelo!
Пълна програма
  • 17:00
    Биографии на прочути личности: Светът на Майли Сайръс
  • 18:00
    Завило се вито хоро - забавно предаване - 1 и 2 част
  • 18:00
    Завило се вито хоро - забавно предаване - 1 и 2 част
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Не очаквах това
  • 18:00
    Кралят на тортите: Черешката на тортата
  • 18:00
    Кралят на тортите: Черешката на тортата
  • 18:30
    Кралят на тортите: Бицепси и рождени дни
Пълна програма
  • 17:30
    Стара Загора - Посети я със сърцето си
  • 18:00
    Родопите - Планината на Орфей, Тракийското светилище при с.Татул
  • 18:00
    Родопите - Планината на Орфей, Тракийското светилище при с.Татул
  • 18:30
    Сирни заговезни Кукеровден и обряда "Пали - кош"
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:35
    Земните момичета са лесни, Великобритания,САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 18:10
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
  • 18:10
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
  • 19:45
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
Пълна програма
  • 17:50
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 5
  • 18:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 78
  • 18:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:00
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 36 еп. - премиера
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
  • 18:05
    Кости - шести сезон, еп. 16
  • 19:00
    Кости - шести сезон, еп. 17
  • 20:00
    Касъл - осми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 18:00
    SWIMWEAR
  • 18:00
    SWIMWEAR
  • 18:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 и 12 еп.
  • 18:40
    "Медицински сестри" - 17 еп.
  • 19:05
    "Кола примамка" - 2 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 1 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 17:55
    Сомы Европы
  • 17:55
    Сомы Европы
  • 18:25
    Фотоохота
Пълна програма
  • 15:20
    "Оз: Великият и могъщият" - приключенски с уч. на Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уайз, Мишел Уилямс, Зак Браф, Бил Кобс и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Тайнствени афери" - сериал, сезон 5
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 17:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Raiders of the Lost Keg
  • 18:15
    Kitchen Boss: Take Out Made Fresh
  • 18:37
    Kitchen Boss: Picky Eaters
  • 19:00
    America's Worst Tattoos: I'll Never Let a Boyfriend Tattoo Me Again
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 18:30
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
  • 18:30
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
  • 19:30
    Суперспорт: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 16:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:30
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
  • 20:05
    "Петата вълна", научна фантастика, САЩ, 2016; реж. Джей Блексън, с Клои Грейс Мориц, Ник Робинсън, Рон Ливингстън, Маги Сиф, Алекс Роу, [15+]
  • 22:00
    "Силициевата долина ІV, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:50
    Doc McStuffins
  • 18:15
    The Lion Guard
  • 18:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:05
    PJ Masks
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got that Tough Girl Look
  • 18:40
    California Investigator: No Country for Old Women
  • 19:05
    California Investigator: Rules Of Engagement
  • 19:30
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
Пълна програма
  • 17:25
    Planet Champion: European Footballers
  • 17:55
    Top: Football vs Actors
  • 17:55
    Top: Football vs Actors
  • 18:20
    Top: Social Networks
Пълна програма
  • 17:40
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 18:05
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 18:30
    Ultimate Match Fishing
  • 18:55
    Ultimate Match Fishing
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: "Тъндърдоум"
  • 18:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 19:00
    Предизвикателство за войника: Морските тюлени срещу руските спецчасти
  • 20:00
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
Пълна програма
  • 17:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 18:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
  • 19:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 20:00
    Морски вълци, еп. 5
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 746
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, Унгария, 2016
  • 18:15
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:15
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, САЩA, 2012
Пълна програма
  • 17:20
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2011
  • 18:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2012
  • 19:20
    Царство; сезон 1, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 17:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
  • 18:00
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Рис Джоунс
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
Пълна програма
  • 17:50
    "Минифилм за фестивала в гр.Попово" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2006" - Акордеони
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2006" - Акордеони
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:50
    See Dad Run
  • 18:15
    See Dad Run
  • 18:40
    Stand Up Express
  • 19:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 17:44
    Big Tits In History: Part 2 (18+)
  • 18:08
    Indiana Cutie Banged In The Car (18+)
  • 18:33
    Executive Affairs (18+)
  • 18:52
    Dad Can't Know (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбос (WTA International 2017 - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 17:50
    Футбол - Купа на конфедерациите: Австралия - Германия
  • 19:50
    Студио Футбол
  • 20:15
    Световна лига по волейбол: Аржентина - България
  • 21:50
    Арена спорт
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 17:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 18:00
    HOMES OF BRAZIL ? RIO DE JANEIRO
  • 18:30
    HOMES OF BRAZIL ? PETROPOLIS
  • 19:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 16:40
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 17:30
    Stupidface
  • 18:00
    World of X Games 2016
  • 19:00
    The Search
  • 19:05
    The Search
Пълна програма
  • 17:10
    Надежда за дива природа (13)
  • 18:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 18:30
    Бебета в зоопарка (2)
  • 19:00
    Ловци на митове (7)
Пълна програма
  • 17:30
    Научнопопулярни филми
  • 18:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 18:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 18:30
    Сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Лудогорец - Берое (15-16), повторение
  • 18:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (15-16), повторение
  • 19:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2016-17)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбос (WTA International 2017 - четвъртфинали, повторение)
  • 19:00
    Футбол: Васко да Гама - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    "Дневниците на големите котки: Историята на Таму" - документален филм
  • 22:00
    Тенис: RICOH OPEN, Хертогенбос (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Португалия - Сърбия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 18:00
    Класика от Висшата Лига - Арсенал - Астън Вила (2005-06), повторение
  • 18:30
    Студио "Футбол", директно
  • 19:00
    Футбол: Словакия - Англия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 18:40
    Калифорнийски следовател: Епизод 16
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 17:00
    "Бизнес преговори ІII, 13 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]
  • 18:00
    "Стая (2015)", драма, Канада, 2015; реж. Лени Ейбръхамсън, с Бри Ларсън, Джейкъб Трембли, Джоан Алън, Шон Бриджис, Уилям Х. Мейси, [15+]
  • 20:00
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 21:40
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Неуязвимият", трилър - фантастика, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [15+]
  • 18:20
    "Пактът ІІ, 6 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 19:20
    "Куори I, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
  • 20:10
    "Игра на тронове IV, 1 еп. - Два меча", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Д. Б. Вайс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • 17:25
    Финал FIFA 17 Ultimate Team Championship Series
  • 18:25
    Непобедимый. Две войны Кирилла Орловского
  • 18:25
    Непобедимый. Две войны Кирилла Орловского
  • 19:20
    Генерал без биографии. Пётр Ивашутин
Пълна програма
  • 16:05
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 20:05
    Новини
Пълна програма
  • 17:05
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

e-kids 17:55
Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Viasat Nature 17:55
Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон
Kino Nova 18:00
"Не така, брат!" - сериал, 4 епизода

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/
TVT 18:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}