ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Градчето "Сидер Коув" тв филм /18 епизод/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.16
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 06:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 1, еп.14
Пълна програма
  • 05:00
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 06:00
    Футбол, МЛС: Филаделфия - НЙ Ред булс
  • 07:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 08:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 05:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 05:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 06:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 07:15
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
Пълна програма
  • 05:00
    Rumble & Hum
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 07:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 04:50
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 05:45
    FIM MX BEHIND THE GATE
  • 06:10
    STOP AND GO
  • 06:20
    HERO UP
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, първи ден, първа сесия, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
bTV 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
bTV HD 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
Fox Channel 05:35
Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:30
Екстремни водни паркове
Travel Channel HD 05:30
Екстремни водни паркове
Eurosport 2 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Mtel Sport 2 06:00
Голф: Европейски тур

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
VOX 05:15
"Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
TV1000 05:20
Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014
MGM 05:25
"Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}