ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Градчето "Сидер Коув" тв филм /18 епизод/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.16
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 06:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 1, еп.14
Пълна програма
  • 05:00
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 06:00
    Футбол, МЛС: Филаделфия - НЙ Ред булс
  • 07:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 08:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 05:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 06:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
  • 07:15
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
  • 08:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Кипър
Пълна програма
  • 05:00
    Rumble & Hum
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 07:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 04:50
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 05:45
    FIM MX BEHIND THE GATE
  • 06:10
    STOP AND GO
  • 06:20
    HERO UP
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, първи ден, първа сесия, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}