ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:02
    IQ на убиец: Лъв срещу хиена: Епизод 1
  • 05:49
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 1
  • 06:36
    Училище за горили: Да умееш да чакаш
  • 07:00
    Училище за горили: След една година
Пълна програма
  • 05:35
    Създадени от разруха: Монети, високоговорители и състезателни коли
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Мустанг
  • 06:50
    Бързи и шумни: епизод 4
  • 07:40
    Как се прави...: Епизод 58
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Катастрофи по холивудски
  • 06:12
    Ловци на митове: Свръхзвуков пинг понг
  • 07:00
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
  • 07:26
    Решени да избягат: Китайският ресторант
Пълна програма
  • 00:20
    Страхотни изобретения, еп. 13
  • 06:05
    Превозвачи на мегатовари, еп. 2
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 12
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 13
Пълна програма
  • 05:30
    Последните крале-воини на Европа,еп. 3
  • 06:30
    Страхотни изобретения,еп. 10
  • 07:05
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 1
  • 08:00
    Загадки в музея,еп. 13
Пълна програма
  • 05:20
    Търсачи на автомобили: Провинциален моторист
  • 05:45
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 06:35
    Надпревара за находки - Тексас: Мо е глух
  • 07:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 05:35
    Парк за всички сезони,еп. 7
  • 06:00
    Патрулиращи кучета,еп. 10
  • 06:25
    Патрулиращи кучета,еп. 11
  • 06:50
    Патрулиращи кучета,еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 8
  • 06:00
    Мигове от катастрофата, еп. 2
  • 06:20
    Brain Games 3, еп. 9
  • 06:45
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 34
Пълна програма
  • 05:26
    Свирепи котки
  • 06:13
    Дивата Аржентина: Водни кралства
  • 07:00
    Необикновената Африка: Континентът на цветовете
  • 07:24
    Необикновената Африка: Назинга
Пълна програма
  • 05:30
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 06:00
    Импресия Полша
  • 06:30
    Австрия
  • 06:30
    Австрия
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}