ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:45
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Котки: сгушени котенца
  • 01:40
    Зоополицаите на Хюстън: Куче от склад за скрап
  • 01:40
    Зоополицаите на Хюстън: Куче от склад за скрап
  • 02:35
    В аквариума: Трейси и неговият октопод
Пълна програма
  • 01:00
    Мега влакове: Канада - водният влак
  • 01:50
    Голи и уплашени: Прах при прахта
  • 02:40
    Злато в Берингово море: Мътни води
  • 03:30
    Треска за злато: Викингско пътуване
Пълна програма
  • 01:20
    Странно или какво?: Извънземните сред нас
  • 02:10
    Космически пионери: Марс
  • 03:00
    Търсене в небето: Телескопът на Discovery Channel
  • 03:48
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
Пълна програма
  • 00:20
    Страхотни изобретения, еп. 13
  • 06:05
    Превозвачи на мегатовари, еп. 2
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 12
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 13
Пълна програма
  • 00:55
    Дългата сянка,еп. 1
  • 01:50
    Ловци на митове,еп. 11
  • 02:45
    В изгнание,еп. 6
  • 03:40
    Средновековните мъртъвци,еп. 5
Пълна програма
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: "Кръстникът" на залагащите
  • 02:00
    Американски антиквари: Извън Обърн
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 03:30
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Махмурлукът на Лиел
Пълна програма
  • 01:30
    Шокиращи природни прояви,еп. 1
  • 02:20
    Супер-ветеринар,еп. 23
  • 03:15
    Удивителни раждания при животните,еп. 2
  • 03:40
    Удивителни животни,еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Арестувани зад граница 7, еп. 1
  • 01:55
    Без закони: Разнообразни умения, еп. 1
  • 02:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 03:25
    Хроники на дивото, еп. 16
Пълна програма
  • 01:30
    Нощта на лъва
  • 02:18
    В търсене на крал Кобра
  • 03:06
    На куката: Риболов на чудовища: Амазонски токов удар
  • 03:54
    Най-опасните животни в света: Северна Америка
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.4
  • 02:00
    Устие на река Камчия, Лимана паша дере и лонгозна гора
  • 02:00
    Устие на река Камчия, Лимана паша дере и лонгозна гора
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

RTR 01:40
Сериал: "Следствени тайни"
Fox Life 01:45
Имало едно време - шести сезон, еп. 8
Fox Channel 01:45
Живите мъртви - пети сезон, еп. 8
AXN 01:50
Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 8, драма, криминален, САЩ, 2014
AXN Black 01:50
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Спорт

AXN Black 02:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Mtel Sport 1 02:00
Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
Nova Sport 02:10
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 02:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:45
"Аш срещу злите мъртви ІІ, 10 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Рик Джейкъбсън, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
BNT2 01:45
Червената кралица сериен тв филм /8 епизод/п/
AXN 01:50
Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 8, драма, криминален, САЩ, 2014
HBO3 01:55
"Туин Пийкс (2017) I, 14 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Skat+ 02:00
"Пътуване из древните крепости" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}