ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Дързост и красота тв филм /3961 епизод/п/
  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 628
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Подли камериерки"- сериен филм, сезон 1
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 05:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 00:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 03:50
    4исла; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 04:35
    4исла; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 04:35
    4исла; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:20
    4исла; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
  • 05:02
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 5
  • 05:49
    Тексаски закони: Акция на границата
  • 06:36
    Училище за горили: След една година
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:10
    "Жената котка" - еротичен трилър, ФРГ, 2002
  • 04:40
    Журнал Европа
  • 04:40
    Журнал Европа
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 03:50
    Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /7 епизод/п/
  • 04:20
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
Пълна програма
  • 03:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 04:55
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 05:00
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 05:50
    Знаете ли, че...
Пълна програма
  • 03:55
    LazyTown
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.17
  • 05:00
    "Златното момче" - сериал, еп.12
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 1, еп.15
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп. 9
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 19, 20
  • 08:15
    "Шерлок Холмс" - екшън, драма, криминален, трилър, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор - Гай Ричи, актьори - Робърт Дауни-мл., Джуд Лоу, Рейчъл Макадамс, Марк Стронг, Кели Райли, Еди Марсан, Уилям Хюстън и др.
  • 11:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.20,21
Пълна програма
  • 04:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Клуб Веселие " /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Кунг Фу Пилета
  • 04:50
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:30
    "Голямото измъкване", военна драма, САЩ, 1963; реж. Джон Стърджис, със Стийв МакКуин, Джеймс Гарнър, Ричард Атенбъроу, Джеймс Доналдс, Чарлс Броснън, [All+]
  • 05:00
    "Аз и моето колело", късометражна анимация, Норвегия, 2014; реж. Торил Кове, [12+]
  • 05:15
    "Никой не се спасява сам", романтична драма, Италия, 2015; реж. Серджо Кастелито, с Рикардо Скамарчо, Ясмине Тринка, Анна Галиена, Анджела Молина, Марина Роко, [15+]
  • 07:00
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Издънка (2015)", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Бен Чесъл, с Джон Люк, Лили Съливан, Тимоти Спол, Кат Стюърт, Яцек Коман, [12+]
  • 05:15
    "Малкия Фос и Големия Халси", драма, САЩ, 1970; реж. Сидни Фурие, с Робърт Редфорд, Майкъл Дж. Полард, Лорън Хътън, Ноа Бири, Люсил Бенсън, [12+]
  • 07:00
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
  • 08:40
    "Театърът представя II - Снодграс", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Дейвид Блеър, с Иън Харт, Кевин Дойл, Ема Стансфийлд, Хю О'Брайън, Ерик МакНикъл, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Anderson Cooper 360
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Физически предизвикателства с Тод Сампсън: Епизод 5
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Ауди ТТ
  • 05:10
    Как се прави...: Епизод 46
  • 05:35
    Как се прави...: Допълнителни врати, червило, изкуствени палмови дървета, медни плакети
Пълна програма
  • 03:48
    Факти и лъжи: Повдигни "Мустанг" с глава
  • 04:36
    Най-откаченото време на планетата: Шумна природа
  • 05:24
    Ловци на митове: Мит-мисията невъзможна
  • 06:12
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
Пълна програма
  • 04:00
    Lolirock
  • 04:25
    Ранди Кънингам
  • 04:50
    Ранди Кънингам
  • 05:15
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "История на математиката"
  • 06:00
    "Музиката на простите числа"
  • 06:30
    "e? Енергия"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 140 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър, Шампионат на Великобритания: Селби - О`Съливан, финал
  • 05:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 05:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 06:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: "Рут дьо Суд" (четвъри етап)
  • 05:00
    Тенис, WTA: Турнир в Нотингам, финал
  • 06:00
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 07:00
    Снукър, Шампионат на Великобритания: Селби - О`Съливан, финал
Пълна програма
  • 00:30
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 8
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 1
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 2
Пълна програма
  • 04:05
    Fantasy Factory
  • 04:30
    Fantasy Factory
  • 04:30
    Fantasy Factory
  • 04:30
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
Пълна програма
  • 03:55
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 4
  • 04:20
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 4
  • 05:10
    Татенце - четвърти сезон, еп. 10
  • 05:35
    Татенце - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 03:30
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 2
  • 05:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 16
  • 06:45
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    "Не дишай", хорър, САЩ, 2016; реж. Фейд Алварес, със Стивън Ланг, Джейн Леви, Дилън Минет, Даниел Зовато, Ема Берковичи, [18+]
  • 04:45
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 05:35
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 07:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    Средновековните мъртъвци,еп. 6
  • 04:25
    Загадки в музея,еп. 4
  • 05:15
    101 герои на 20-ти век,еп. 4
  • 06:10
    Черни операции от далечното минало,еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    Последните дни на нацистите: Фабрика на смъртта
  • 04:55
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
Пълна програма
  • 04:15
    "Бож"
  • 04:40
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 04:40
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 05:05
    "Осуолд"
Пълна програма
  • 01:30
    05:30 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:10
    "Ханой Хилтън" - драма със Стивън Дейвис, Джефри Джоунс.
  • 05:10
    "Преследването" - уестърн с Оливър Рийд, Кандис Бъргън.
  • 07:00
    "Смъртта язди редом" - уестърн с Лий Ван Клиф, Джон Филип Лоу.
  • 08:55
    "Известен още като Джеси Джеймс" - уестърн с Боб Хоуп, Уендел Кори, Ронда Флеминг, Джим Дейвис.
Пълна програма
  • 04:00
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 05:40
    AUTO MUNDIAL
  • 06:05
    FERRARI CHALLENGE EUROPE
  • 06:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    MTV Asks Martin Garrix
  • 04:25
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 05:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 06:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 3
  • 04:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 4
  • 04:55
    Животински лудории,еп. 12
  • 05:00
    Животински лудории,еп. 11
Пълна програма
  • 04:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 05:00
    Хроники на дивото, еп. 16
  • 05:25
    Как да спечелим, еп. 9
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 9
Пълна програма
  • 03:54
    Най-опасните животни в света: Австралия
  • 04:40
    Най-зловещите убийци в света
  • 05:26
    Националните паркове на Америка: Йелоустоун
  • 06:13
    Змии в града: Най-смъртоносният улов
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ипсуич Таун - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, втори ден, първа сесия, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    "Мажор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Мажор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Малколм" - сериал
  • 05:10
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:30
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Интер - Дженоа
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Каляри - Наполи
  • 10:00
    Италия, Серия А: Торино - Ювентус
Пълна програма
  • 03:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 04:50
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Утрото на Русия"
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 04:15
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Дневниците на уфолога" - /повторение/
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "Хармония, цвят и красота" - док.филм
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 03:50
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Плаването на техния живот - риалити - 2 сезон - 4 епизод
  • 06:30
    Плаването на техния живот - риалити - 2 сезон - 4 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 17 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Майчина милувка
  • 04:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Когато я видя, ще я позная
  • 04:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Когато я видя, ще я позная
  • 05:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Най-добрата от всички
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    По следите старата българска къща, част 2
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 03:05
    Убий Бил: част 2, САЩ, екшън/драма/трилър, с Ума Търман, 2004
  • 06:25
    Децата на Хуан Ши, Австралия,Китай,Германия,САЩ, драма/военен, 2008
  • 08:55
    На ръба, Германия, САЩ, драма/романтичен, с Чарли Хънам и Лив Тайлър, 2011
  • 10:40
    Декан Спанли, Нова Зеландия,Великобритания, комедия/драма, 2009
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Третата световна война" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Най - странните оръжия на света: Бойни машини на нацистите" - 4 еп., документален филм
  • 04:30
    "Най - странните оръжия на света: Бойни машини на нацистите" - 4 еп., документален филм
  • 05:00
    "Красотата на книгите: Средновековни шедьоври" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:00
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 1
  • 04:50
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 14
  • 05:15
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
  • 05:35
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 149
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:05
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 1
  • 04:25
    Психаротерапия - първи сезон, еп. 8
  • 04:45
    Сирени - втори сезон, еп. 11
  • 05:10
    Живите мъртви - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Нерешени слуачи с Доналд Макинтаяр" - 2 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 31-32 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 31-32 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 241-242 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 03:50
    Сомы Европы
  • 04:20
    Фотоохота
  • 04:20
    Фотоохота
  • 04:45
    Стрелковый спорт
Пълна програма
  • 01:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15, /п/
  • 05:45
    "Круиз към щастието: Замбия" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др., /п/
  • 07:45
    "Тайнствени афери" - сериал, сезон 5, /п/
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15
Пълна програма
  • 04:00
    Sci-Trek: New York Earthquake
  • 04:45
    Sci-Trek: Mining the Moon
  • 05:30
    Kings of Construction: South Ferry Terminal
  • 06:15
    Kitchen Boss: Take Out Made Fresh
Пълна програма
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:00
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:45
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър, Шампионат на Великобритания: Селби - О`Съливан, финал
  • 05:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 05:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
  • 06:00
    Тенис, ATP: Турнир в Щутгарт, финал
Пълна програма
  • 03:15
    "Не дишай", хорър, САЩ, 2016; реж. Фейд Алварес, със Стивън Ланг, Джейн Леви, Дилън Минет, Даниел Зовато, Ема Берковичи, [18+]
  • 04:45
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 05:35
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 07:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:10
    ART ATTACK
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    ART ATTACK
Пълна програма
  • 04:00
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:45
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got to Hide in a Swamp
  • 04:36
    California Investigator: Dark Web
  • 05:01
    California Investigator: Rules Of Engagement
  • 05:24
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
Пълна програма
  • 04:01
    Up Close With: Ole Bischof
  • 04:30
    Top: Social Networks
  • 04:30
    Top: Social Networks
  • 05:01
    Power Events: China Golf Challenge
Пълна програма
  • 04:05
    Driven With Pat & Nicole
  • 04:30
    Lindner's Fishing Edge
  • 04:55
    Lindner's Fishing Edge
  • 05:20
    Lindner's Fishing Edge
Пълна програма
  • 04:00
    Последните дни на нацистите: Фабрика на смъртта
  • 04:55
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
Пълна програма
  • 04:00
    Хроники на дивото, еп. 17
  • 04:25
    Как да спечелим, еп. 10
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 10
  • 05:00
    Мигове от катастрофата, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 628
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 02:10
    Ханибал; сезон 2, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 02:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 1, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 04:30
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Убиец посред бял ден
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Убиеца Казанова
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:00
    "Гласове от Странджа - Калинка Згурова" - фолклорен филм /повторение/
  • 04:30
    "Възкръсналият манастир" - документален филм /повторение/
  • 04:30
    "Възкръсналият манастир" - документален филм /повторение/
  • 05:00
    "Минифилм за фестивала в гр.Попово" - документален филм
Пълна програма
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
Пълна програма
  • 04:10
    Gator's Dirty Secret (18+)
  • 04:32
    Striped Shorts (18+)
  • 04:59
    Double Anal Poolside (18+)
  • 05:25
    Sapphic Love (18+)
Пълна програма
  • 01:45
    Тенис: Гуидо Пея - Хорасио Себайос (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Мартин Клижан - Миша Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Мартин Клижан - Миша Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    "Кръстоносните походи" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 02:15
    Световна лига по волейбол: Бразилия - България
  • 04:20
    Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
  • 05:10
    24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
  • 07:00
    Арена спорт
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
  • 05:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 06:00
    ALL ABOARD - TRAIN OF IMPERIAL CITIES, MOROCCO
  • 07:00
    BONE DIGGERS
Пълна програма
  • 05:45
    AX Combat Night
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:00
    16 Below - Generation 3
  • 04:30
    16 Below - Generation 4
  • 05:00
    Firsthand
  • 05:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 03:55
    Майстори на шпионажа (2)
  • 04:40
    Ловци на митове (7)
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица"
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    "Уникална анатомия: Кости" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Тайният живот на слънцето" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбос (WTA International 2017 - полуфинали, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Флуминенсе - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Португалия - Сърбия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 11:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: Крия се в блатата
  • 04:36
    Калифорнийски следовател: Тъмна мрежа
  • 05:01
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
Пълна програма
  • 03:55
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
  • 05:10
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 07:00
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
  • 08:30
    "Овцата Шон II, 33 - 36 еп.", анимация, Великобритания, 2009; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 03:40
    "Игра на тронове IV, 3 еп. - Трошачката на окови", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 04:35
    "Игра на тронове IV, 4 еп. - Клетвопазител", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Мишел МакЛарън, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 05:15
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 07:00
    "Шампионът (2015)", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Питър Ландесман, с Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морз, [12+]
Пълна програма
  • 04:15
    Agencies Season 2 Ep7
  • 04:30
    Fashion Exposed
  • 04:30
    Fashion Exposed
  • 04:45
    Fashion Exposed
Пълна програма
  • 02:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Fox Life 04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 8, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
National Geographic 04:55
Строителна зона, еп. 26
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
TV1000 04:20
Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Skat+ 04:30
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
HBO HD 04:50
"Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}