ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Едно голямо семейство 2 тв филм /5 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 11
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.51
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.65
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Довереникът - исторически сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:10
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 15:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 15:50
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Експерт по лъвове: Епизод 1
  • 15:05
    Експерт по лъвове: Епизод 2
  • 15:05
    Експерт по лъвове: Епизод 2
  • 15:35
    В аквариума: Трейси и неговият октопод
Пълна програма
  • 14:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "В окото на бюрята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева, 1 част /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 14:55
    Часът на зрителите /п/
  • 15:25
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 12 епизод/п/
  • 15:50
    Стъпка по стъпка
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Европейски маршрути
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 14:35
    The Garfield Show
  • 15:35
    NEW Coconut, the Little Dragon
  • 15:45
    Coconut, the Little Dragon
  • 16:05
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 12:30
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.6
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.21
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 15
Пълна програма
  • 14:00
    "Най-бързият мотор" - биографичен, драма, приключенски (САЩ, 2005), режисьор - Роджър Доналдсън, актьори - Антъни Хопкинс, Ян Риа, Грег Джонсън и др.
  • 16:30
    "Дъщеря ми трябва да живее" - криминален, трилър (Канада, 2014), режисьор - Джон Л`Екайър, актьори - Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др.
  • 18:45
    "Сигурна печалба" - комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
  • 21:00
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 13:50
    CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои
  • 15:05
    Предаването "Малки титани: В готовност!"
  • 15:20
    Малки Титани: В готовност
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 14:30
    "Огнена любов", комедия, Италия, 2015; реж. Алберто Кавиля, с Давиде Джордано, Анна Феруцо, Бианка Наппи, Омеро Антонути, Виничо Марчиони, [12+]
  • 16:05
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
  • 17:30
    "Далечен гръм", драма, САЩ, 1988; реж. Рик Розентал, с Ралф Макио, Джон Литгоу, Кери Кийн, Реб Браун, Джанет Марголин, [15+]
  • 19:25
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
  • 16:20
    "Невинността на спомените", документален, Великобритания, 2015; реж. Грант Джий, с Пандора Колин, Мехмет Ерген, [12+]
  • 18:00
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 19:45
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    Amanpour
  • 16:30
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 14:30
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 1, 2 епизода
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:45
    "В.И.П." - сериал, сезон 1
  • 15:40
    "Внезапна смърт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Извън релси
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Неприятности край Пени
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
Пълна програма
  • 14:38
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
  • 15:26
    Странно или какво?: Извънземните сред нас
  • 16:14
    Космически пионери: Марс
  • 17:02
    Търсене в небето: Телескопът на Discovery Channel
Пълна програма
  • 14:50
    Елена от Авалор
  • 15:15
    БИЗААРДВАРК
  • 15:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 16:00
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 14:45
    "Удивителни създания"
  • 15:00
    "Удивителни създания"
  • 15:15
    "Спортна лаборатория"
  • 15:30
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол, МЛС: Филаделфия - НЙ Ред булс
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 16:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 16:30
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене, Обиколка на Словения: Рогашка слатина - Ново место (четвърти етап)
  • 15:15
    Колоездене: "Рут дьо Суд" (четвъри етап)
  • 16:00
    Снукър, Шампионат на Великобритания: Селби - О`Съливан, финал
  • 17:30
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Сиатъл
Пълна програма
  • 14:20
    Супер конструкция, супер кола, еп. 2
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 3
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 3
  • 15:35
    Братски проекти, еп. 4
Пълна програма
  • 14:20
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 15:15
    Crusty Demons: No Borders 3
  • 15:15
    Crusty Demons: No Borders 3
  • 15:40
    Crusty Demons: No Borders 4
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 14:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 12
  • 15:10
    Малки сладки лъжкини, еп. 23
  • 16:05
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 1
  • 16:35
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 14:50
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 1
  • 15:15
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 2
  • 17:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 13
  • 18:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 13:45
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 15:15
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 16:50
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
  • 18:30
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 14:15
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 1
  • 15:10
    Ловци на митове,еп. 8
  • 16:05
    География на убийствата,еп. 5
  • 16:55
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 1
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 15:30
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 16:00
    Камиони по леда: Изкуството на оцеляването
Пълна програма
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 15:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    Топ шоп
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 15:25
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 16:40
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 18:25
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кирсти Али, Логън Кларк.
Пълна програма
  • 14:40
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 15:30
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 18:00
    HERO UP
  • 18:50
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    US Hotlist 2017! Top 20
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Jess Glynne: World Stage
  • 16:20
    World Stage: Ellie Goulding 2015
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:15
    Планетата Европа,еп. 12
  • 15:05
    Удивителни животни,еп. 7
  • 15:30
    Удивителни животни,еп. 8
  • 16:00
    Най-свирепите животни!,еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Корабостроителница, еп. 6
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 17:00
    Rock Stars, еп. 1
Пълна програма
  • 14:17
    Крокодилът-господар
  • 15:04
    Змии в града: Най-смъртоносният улов
  • 15:51
    Дивият Север: На ръба
  • 16:37
    Дивият Север: Яростен живот
Пълна програма
  • 14:05
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Билярд: Световна купа 2017, втори ден, втора сесия, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 16:05
    "По средата" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Милан
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Лацио
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 18:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 16:00
    Вести
  • 17:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Зад фасадата" /повторение/
  • 16:00
    "Ако зажалиш..."с водещ Бони Милчева / повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 14:40
    Scooby-Doo!
  • 15:05
    Sally Bollywood
  • 15:05
    Sally Bollywood
  • 15:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 13:10
    Три цвята червено - драма, Франция/Полша, режисьор Кшищоф Кешловски, с Жулиет бинош, Збигниев Замаховски, Януш Гайош, Александър Бардини, Жан-Луи Трентинян
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 13 епизод
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 13 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - анимационен сериал - 21 епизод
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 14:00
    Пълна промяна: Отслабване: Дейвид - част 2
  • 15:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Островът на мечтите"
  • 15:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Островът на мечтите"
  • 16:00
    Истински истории за изневяра: Съпруг на заем
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Резерват Али Ботуш
  • 15:00
    Белият Пирин, част 3
  • 15:00
    Белият Пирин, част 3
  • 15:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:45
    Обсебване, САЩ, драма/мистерия/трилър, 2008
  • 15:10
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
  • 15:10
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
  • 16:25
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 6
  • 15:00
    В Италия с Джино д'Акампо, еп. 1
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 11
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:55
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 13
  • 15:20
    Светкавицата - първи сезон, еп. 10
  • 16:15
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 7
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 22
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Джигити" - 1 еп.
  • 15:20
    "Мръсни гадни негодници" - 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 113 и 114 еп.
  • 17:00
    "Истории за осиновявания" - 14 и 15 еп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
  • 15:30
    новини
Пълна програма
  • 14:55
    Энциклопедия охоты
  • 15:25
    Стрелковый спорт
  • 15:35
    Спиннинг на камских просторах
  • 16:05
    Водный мир
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейството на добрата вещица" - фантастика с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др., /п/
  • 15:10
    "Игрите на глада"- приключенска фантастика с уч. на Дженифър Лоурънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Уди Харелсън, Елизабет Банкс, Стенли Тучи, Уес Бентли, Доналд Съдърланд, Тоби Джоунс, Лени Кравиц, Уилоу Шийлдс и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 14:30
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Shark
  • 15:15
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Humboldt Squid
  • 16:00
    Groomer Has It: Chow Time
  • 16:45
    Dirty Jobs: Episode 62
Пълна програма
  • 14:10
    RATATOUILLE
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол, МЛС: Филаделфия - НЙ Ред булс
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 16:00
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 13:45
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 15:15
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 16:50
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
  • 18:30
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:35
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 15:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    30 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 14:30
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 15:20
    Murder Comes to Town: The Message in Red
  • 16:10
    Betrayed: The Devil You Know
  • 17:00
    The Locator: Episode 23
Пълна програма
  • 14:45
    National Icons: Golfers Special
  • 15:11
    Power Events: China Golf Challenge
  • 15:11
    Power Events: China Golf Challenge
  • 15:43
    Legends: Tiger Woods
Пълна програма
  • 14:45
    Driven With Pat & Nicole
  • 15:10
    Driven With Pat & Nicole
  • 15:35
    Driven With Pat & Nicole
  • 16:00
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 15:30
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 16:00
    Камиони по леда: Изкуството на оцеляването
Пълна програма
  • 14:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 16:00
    Rock Stars, еп. 1
  • 17:00
    Rock Stars, еп. 2
Пълна програма
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 11
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.51
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.65
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:55
    Скорпион; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, Унгария, 2016
  • 17:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, Унгария, 2016
  • 17:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 16:20
    Царство; сезон 1, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 15:00
    Ловецът на убийци: Жестоки убийства
  • 16:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 17:00
    Градски кошмари: Окървавени ръце
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:38
    Babes In Black 2 (18+)
  • 15:00
    Hard Worker (18+)
  • 15:22
    Amateur Cowgirl Fucks For Cash (18+)
  • 15:49
    Sensual Orgasms For Spanish Hottie (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбос (WTA International 2017 - полуфинали, повторение)
  • 18:00
    Снукър: Efbet Eleven 30: Рони О'Съливан - Марк Селби, Пловдив (повторение)
  • 19:40
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil"- 5 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 14:25
    24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
  • 17:25
    Светът на конете
  • 17:40
    Как се прави?
  • 18:05
    Червената кралица
Пълна програма
  • 14:10
    Жорж и Фаншет
  • 15:40
    Крокодилите
  • 17:15
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 18:50
    Машинист
Пълна програма
  • 14:30
    Флора и Фауна - повт.
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
Пълна програма
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - LOS ANGELES
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - EL CHUPACABRA
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 14:00
    Индианецът
  • 15:20
    Тайната на Чанда
  • 17:05
    Манди и съкровището на чероките
  • 18:50
    Кунфуистка
Пълна програма
  • 14:00
    Surfing Favela
  • 15:00
    Moments
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    Radical - The Controversial Saga of Dada Figueiredo
Пълна програма
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
Пълна програма
  • 14:00
    Документален филм
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Марек - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:00
    Професионален бокс: Международна галавечер във Вецлар, Германия, повторение
  • 23:00
    Головете на сезона в Първа професионална лига (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: RICOH OPEN, Хертогенбос (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Флуминенсе - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    "Тайният живот на слънцето" - документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Словакия - Англия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 16:00
    Футбол: Полша - Швеция, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 18:00
    Класика от Висшата Лига - Уигън Атлетик - Манчестър Сити (2005-06), повторение
  • 18:30
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 15:20
    В града витае убийство: Послание в червено
  • 16:10
    Предателства: Епизод 4
  • 17:00
    Намирачът: Епизод 23
Пълна програма
  • 14:30
    Стажата броди (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 14:30
    Петер Пал Халми - Кинооператорът отива на лов
  • 15:00
    Ultimate Shot - По протежение на река Luangwa
  • 15:30
    На фокус: Йожеф Ач - Шараните на винарския район във Вилан
  • 16:00
    Трудният зъбат улов - Щуките, небосклонът и ние
Пълна програма
  • 14:45
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 17:10
    "Силициевата долина ІV, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 17:40
    "Вице VІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Морган Сакет, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 18:15
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алисия Викандер, Анте Трауе, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
  • 16:50
    "Семейство Савидж", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Тамара Дженкинс, с Лора Лини, Филип Сиймор Хофман, Филип Боско, Питър Фрийдман, [12+]
  • 18:45
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Геруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
  • 20:10
    "Игра на тронове IV, 3 еп. - Трошачката на окови", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • 14:45
    One to Watch
  • 15:00
    Invitation Only
  • 15:00
    Invitation Only
  • 15:15
    Invitation Only
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}