ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
  • 10:30
    Здравето отблизо/най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3963 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 13
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:45
    Незабравимо; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 10:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 10:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Експерт по лъвове: Епизод 6
  • 10:05
    В аквариума: Бети Уайт и аквариум-смартфон
  • 10:05
    В аквариума: Бети Уайт и аквариум-смартфон
  • 11:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Нежни грижи
Пълна програма
  • 09:40
    АТАКА в действие
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Дързост и красота тв сериал /3966 и 3967 епизод/п/
  • 10:45
    Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /9 епизод/
  • 11:15
    Пиксел Пинки 2 анимационен филм /8 епизод/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/
  • 11:20
    Казаков Великият документален филм за художника Димитър Казаков-Нерон
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Miss Moon
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    Scooby Doo Where Are You!
Пълна програма
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.22
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.3
  • 11:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.18
  • 12:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 16
Пълна програма
  • 08:15
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 11:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3,4
  • 13:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.11
  • 14:00
    "Сигурна печалба" - комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 10:00
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 08:40
    Бен 10
  • 10:00
    Предаването "Малки титани: В готовност!"
  • 10:15
    Малки Титани: В готовност
  • 12:15
    Микс маратон: Кларънс
Пълна програма
  • 08:55
    "В ядрото", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Никола Букриеф, с Малик Зиди, Димитри Сторож, Амед Драме, Франсоа Сивил, Насим Си Амед, [15+]
  • 10:25
    "Театърът представя III - Прокълнати", късометражна комедия, Великобритания, 2014; реж. Натали Бейли, с Джо Бранд, Алън Дейвис, Кевин Елдън, Ревека Стейтън, Ромеш Ранганатан, [12+]
  • 10:50
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
  • 12:40
    "Едно детство", драма, Франция, 2015; реж. Филип Клодел, с Алекси Матио, Анджелика Саар, Пиер Деладоншон, Жул Гузлин, Патрик Д'Aсумсао, [15+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 10:45
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 12:35
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
  • 14:10
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Culinary Journeys
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Лъжовно сърце"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 2, 2 епизода, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Закони на войната" - сериал, сезон 2, /п/
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 10:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Рейндж Роувър Мк3
  • 12:00
    С влак през Аляска: Планински ад
Пълна програма
  • 09:50
    Кацане върху комета: Розета
  • 10:38
    Стани богат изобретател: Игра с огъня
  • 11:26
    Факти и лъжи: Горски пожари
  • 12:14
    Ловци на митове: Контрабандни митове
Пълна програма
  • 09:40
    Законът на Майло Мърфи
  • 09:55
    МИКИ МАУС
  • 10:00
    Клонинги в мазето
  • 10:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 09:45
    "Удивителни създания"
  • 10:00
    "Удивителни създания"
  • 10:15
    "Спортна лаборатория"
  • 10:30
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Фехтовка: Шампионат на Азия - Обзор
  • 10:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Кипър
  • 11:00
    Снукър, Световно първенство: Селби - Хигинс, финал
  • 13:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 09:30
    Куриози
  • 10:00
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Кипър
  • 10:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
  • 12:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Хамбург
Пълна програма
  • 09:40
    Превозвачи на къщи, еп. 1
  • 10:00
    Превозвачи на къщи, еп. 2
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 2
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 2
Пълна програма
  • 09:45
    Pro Bull Riders
  • 10:40
    Crusty Demons: No Borders 7
  • 10:40
    Crusty Demons: No Borders 7
  • 11:05
    Crusty Demons: No Borders 8
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 09:35
    Татенце - четвърти сезон, еп. 14
  • 10:05
    Татенце - четвърти сезон, еп. 15
  • 10:30
    Обвързани - пети сезон, еп. 7
  • 11:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:35
    Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 2
  • 10:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 2
  • 11:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 9
  • 12:00
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 08:50
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 10:30
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 11:15
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 12:55
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 09:50
    Тайните на великите британски замъци,еп. 3
  • 10:40
    Забранена история,еп. 5
  • 11:30
    Най-големите измами в историята,еп. 4
  • 12:20
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 1
Пълна програма
  • 09:05
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 10:00
    Предизвикателство за войника: Американските Зелени барети срещу норвежките ФСК
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Трансформърс - роботи спасители"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:35
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
  • 10:05
    "Ничия земя" - драма / криминален с Чарли Шийн, Д.Б. Суини, Ранди Куейд.
  • 11:50
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп.
  • 13:10
    "Девическа гимназия" - комедия с Бърт Уорд, Трейси Дали, Ричард Габай, Джеф Баузър.
Пълна програма
  • 09:15
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 10:05
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 10:55
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 11:45
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 09:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Jess Glynne: World Stage
  • 12:20
    World Stage: Ellie Goulding 2015
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето,еп. 6
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето,еп. 7
  • 10:25
    Най-добрият приятел на кучето,еп. 8
  • 10:50
    Най-добрият приятел на кучето,еп. 9
Пълна програма
  • 09:00
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 10:00
    Мегаколи, еп. 8
  • 11:00
    80-те: Нашето десетилетие, еп. 3
  • 12:00
    80-те: Нашето десетилетие, еп. 4
Пълна програма
  • 09:26
    Животни рекордьори
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Кралят на тарпоните
  • 11:05
    Животински боен клуб: Дай воля на звяра
  • 11:53
    Човек срещу гепард
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, четвърти ден, първа сесия, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:45
    "По средата" - сериал
  • 11:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 10:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Наполи
  • 12:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Ювентус
  • 14:00
    Италия, Серия А: Болоня - Милан
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 10:00
    Вести
  • 10:25
    Вести-Москва
  • 10:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:30
    Mike der Ritter
  • 10:30
    Mike der Ritter
  • 10:40
    Peter Hase
Пълна програма
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Джони Деп - документална поредица
  • 10:00
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 10:12
    Top 10
Пълна програма
  • 09:30
    Кралят на тортите: Каубоите на Карло
  • 10:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
  • 10:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
  • 10:30
    Истински истории за изневяра: Пресечна точка
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Забравените гори
  • 10:00
    Забравените гори
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.7
Пълна програма
  • 09:30
    Първокласни RV каравани
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадките на паметниците
Пълна програма
  • 09:30
    Първокласни RV каравани
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадките на паметниците
Пълна програма
  • 09:20
    Децата на Хуан Ши, Австралия,Китай,Германия,САЩ, драма/военен, 2008
  • 11:20
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 11:20
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 13:00
    Рики Боби: Лудият на макс, САЩ, комедия/спортен, 2006
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 167
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 45
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 46
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
Пълна програма
  • 09:50
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 10:45
    Куантико - първи сезон, еп. 1
  • 11:40
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 9
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:00
    FASHION FILMS
  • 10:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 09:30
    Куриози
  • 10:00
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Кипър
  • 10:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
  • 12:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Хамбург
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Джигити" - 3 еп.
  • 09:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 и 13 еп.
  • 10:45
    "Истории за осиновявания" - 18 и 19 еп.
  • 11:35
    "Кола примамка" - 5 eп.
Пълна програма
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 09:50
    Энциклопедия охоты
  • 10:20
    Оружейные дома мира
  • 10:50
    Клевое место
  • 11:15
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15
  • 11:00
    "Круиз към щастието: Австралия" - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
  • 13:00
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др.
  • 15:30
    "Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 1" - приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др., /п/
Пълна програма
  • 09:37
    Kitchen Boss: Mediterranean Flavours
  • 10:00
    Sci-Trek: Killer Germs
  • 10:45
    Sci-Trek: Neanderthals
  • 11:30
    Dirty Jobs: Episode 64
Пълна програма
  • 09:45
    KEEP FIT
  • 10:00
    WEATHER FORECAST
  • 10:05
    BASIC LEXIS
  • 10:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Трапезата на Сиба
  • 10:30
    Трапезата на Сиба
  • 11:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    Фехтовка: Шампионат на Азия - Обзор
  • 10:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Кипър
  • 11:00
    Снукър, Световно първенство: Селби - Хигинс, финал
  • 13:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:50
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 10:30
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 11:15
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 12:55
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:40
    Goldie & Bear
  • 10:05
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 10:35
    The Lion Guard
  • 11:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
Пълна програма
  • 09:30
    Blood Relatives: Southern Helle
  • 10:20
    Murder Comes to Town: Mommy, Please Come Home
  • 11:10
    The Detectives Club: New Orleans: End Of Watch
  • 12:00
    The Locator: Episode 25
Пълна програма
  • 09:45
    The Truth About...: Late Bloomers
  • 10:10
    The Truth About...: Stadiums
  • 10:10
    The Truth About...: Stadiums
  • 10:40
    The Truth About...: WAGs
Пълна програма
  • 09:45
    Foxpro Furtakers
  • 10:10
    Shawn Michael's MRA
  • 10:35
    Shawn Michael's MRA
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 09:05
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 10:00
    Предизвикателство за войника: Американските Зелени барети срещу норвежките ФСК
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаколи, еп. 8
  • 10:00
    80-те: Нашето десетилетие, еп. 3
  • 11:00
    80-те: Нашето десетилетие, еп. 4
  • 12:00
    Корабостроителница, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 13
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 1, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Бомбеният атентат в Оума
  • 10:00
    Ловецът на убийци: Река от кръв
  • 11:00
    Градски кошмари: Изгаряща ревност
  • 12:00
    Градски кошмари: Най-жестокото срязване
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 09:45
    "Рила" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Кольо, това е ..." - документален филм /повторение//3 част
Пълна програма
  • 09:30
    Punk'd
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Instant Mom
  • 10:50
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 09:47
    Blissful Brunch (18+)
  • 10:13
    Athletic Blonde Plays With Sex Toys (18+)
  • 10:39
    Yoga Retreat (18+)
  • 10:58
    Alexis Adams's Outdoor Facial (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол - Купа на конфедерациите: Русия - Португалия
  • 10:45
    Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Нова Зеландия
  • 12:30
    Днес на Купата на конфедерациите
  • 13:00
    Световна лига по волейбол: България - Сърбия
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 09:20
    Планетата Европа (3)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (5)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
Пълна програма
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:00
    "Пъстра трапеза" - рецептите на шеф Иванов
  • 10:00
    "Пъстра трапеза" - рецептите на шеф Иванов
  • 10:30
    Българска популярна музика
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Черно море - Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Словакия - Англия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Футбол: Португалия - Испания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 12:00
    Футбол: Сърбия - Македония, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 14:00
    Футбол: Чехия - Италия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Южен ад
  • 10:20
    В града витае убийство: Мамо, ела си вкъщи
  • 11:10
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Краят на дежурството
  • 12:00
    Намирачът: Епизод 25
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовните излети - В преследване на щуките
  • 10:00
    Кухнята на обожателите на рибата - … с Ержебет Макаи Кьовари
  • 10:30
    Fishing Australia - Грамадните риби на Канбера
  • 11:00
    Риболов без граници - Метод техника за толстолоб
Пълна програма
  • 08:30
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 10:25
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 12:05
    "Безкрайният годеж", романтична комедия, САЩ, 2012; реж. Никълъс Столър, с Джейсън Сигъл, Емили Блънт, Крис Прат, Алисън Бри, Лорън Уийдман, [15+]
  • 14:10
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 11:00
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 12:45
    "Младият папа I, 7 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 13:35
    "Младият папа I, 8 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 09:45
    Invitation Only
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:15
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 10:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 11:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 12:55
    Новини
Пълна програма
  • 09:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 12:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:50
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Diema 10:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
RTVi Russia 10:00
Сериал "Не в последний раз" 16+
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Eurosport HD 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Film Plus 10:00
Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Запознай се с един приятел" - комедия (Италия, 2010) , режисьор - Карло Ванзина, актьори - Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.
HBO 2 10:05
"След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
HBO3 10:05
"В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}