ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 01:45
    Шерлок 4 сериен тв филм /4, последен епизод/п/(12)
  • 03:15
    Виж БиБиСи: "Запознайте се със семейство Тръмп" документален филм /п/
  • 04:05
    Дивия Франк в Африка документална поредица /5 епизод/п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Лонгмайър"- сериал, с.4, еп.6
  • 01:00
    "Новите съседи" - сериал, с. 1, еп.17
  • 01:00
    "Новите съседи" - сериал, с. 1, еп.17
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:30
    "Д-р Хаус" - сериен филм, 8 сезон
  • 01:30
    "Хавай 5-0" - сериен филм, сезон 6 /п/
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 03:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:40
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 01:40
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
  • 01:40
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
  • 04:00
    Колела /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:20
    Морски детективи; сезон 10, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 01:10
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 10, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 01:10
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 10, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 02:00
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Епизод 6
  • 01:40
    Най-дивото от Африка: Туркана
  • 01:40
    Най-дивото от Африка: Туркана
  • 02:35
    В аквариума: Любимите аквариуми
Пълна програма
  • 00:30
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 02:10
    "На жълтите павета" - обзорно предаване /п/
  • 02:10
    "На жълтите павета" - обзорно предаване /п/
  • 02:40
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийство във висшето общество: В кухнята на дявола" - игрален филм, ФРГ, 2013
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Димни знаци - пътувания във времето - бъдещето" - любовен филм, ФРГ, 2006
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:45
    Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /4, последен епизод/п/
  • 01:30
    Регионални новини /п/
  • 02:15
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 03:15
    Концерт на Оркестъра на Българското национално радио произведения на Йоханес Брамс и Пьотр Илич Чайковски, диригент Давид Райц /п/
Пълна програма
  • 00:35
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:45
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 02:15
    България днес информационен блок /п/
  • 03:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The Owl & Co
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 00:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.19
  • 01:00
    "Луцифер" - сериал, еп.5
  • 01:00
    "Луцифер" - сериал, еп.5
  • 02:00
    "Експериментът" - сериал, с.5, еп.13
Пълна програма
  • 02:00
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп. 3, 4
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.11
  • 09:15
    "Пропукване" - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор - Грегъри Хоблит, актьори - Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Неправна кантора" - комедия (Италия, 2013), режисьор - Умберто Рикони Картени, актьори - Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.
  • 02:00
    "Клуб Веселие" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Пенсионер на 35" /П./ - сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.1
  • 01:20
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3
  • 02:00
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 03:10
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 00:40
    Роботбой
  • 01:05
    Роботбой
  • 01:05
    Роботбой
  • 01:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:10
    "Нощта на живата Деб", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Ранкън, с Мария Тейър, Майкъл Касиди, Рей Уайз, Сид Уайлдър, Крис Маркет, [18+]
  • 01:35
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 03:25
    "Уреден мач", криминален трилър, САЩ, 2014; реж. Ноа Бушел, с Кори Стол, Били Кръдъп, Марин Айрланд, Юл Васкес, Кели Линч, [12+]
  • 04:50
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Принцеса", драма, Израел, 2014; реж. Тали Шалом-Езер, с Шира Хаас, Адар Зоар-Ханетс, Ори Пфефър, Керен Мор, Шимон Мимран, [18+]
  • 02:30
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
  • 04:25
    "Нашвил", комедина драма, САЩ, 1975; реж. Робърт Олтман, с Кийт Карадайн, Джералдин Чаплин, Карен Блек, Рони Блакли, Лили Томлин, [15+]
  • 05:35
    "Падението на дома Ашър (1960)", хорър, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    African Voices
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 00:30
    "Пътеки към щастието" - сериен филм
  • 01:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 00:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 10
  • 01:00
    Мега влакове: Австралия - трансконтиненталният влак
  • 01:50
    Ловци на отрова: Течно злато
  • 02:40
    Земите на мъртвите - алтернативен сценарий: Серийният убиец от Батън Руж
Пълна програма
  • 00:55
    Фабрика за храна: Бейк ролс и сметана
  • 01:20
    Ловци на митове: Кастингът: Стрелба на сляпо
  • 02:10
    Как функционира Вселената?: Как Вселената направи автомобила
  • 03:00
    На живо от Плутон: Първа среща
Пълна програма
  • 00:00
    Виолета
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:55
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    ЕП Голф: BMW International Open: върховите моменти
  • 02:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
Пълна програма
  • 00:00
    "Последен шанс да видим"
  • 01:00
    "Всичко и нищо: Всичко"
  • 02:00
    "Всичко и нищо: Нищо"
  • 03:00
    "e?: Транспорт"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Пътуване във времето - с Миглена Георгиева
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:10
    Новини
  • 01:15
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • 01:15
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 04:00
    Снукър: "Рига мастърс"
Пълна програма
  • 00:20
    Страхотни изобретения, еп. 17
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 7
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 8
Пълна програма
  • 00:50
    Travellers With Skiis
  • 01:20
    Pro Bull Riders
  • 01:20
    Pro Bull Riders
  • 02:15
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:30
    Най-особените жилища в света
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Джада в Италия
Пълна програма
  • 00:50
    Обвързани - пети сезон, еп. 11
  • 01:20
    Обвързани - пети сезон, еп. 12
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:50
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 10
  • 01:50
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 20
  • 02:35
    Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 3
  • 03:30
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:10
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 03:05
    "Кучешки следобед", криминална драма, САЩ, 1975; реж. Сидни Лъмет, с Ал Пачино, Джон Казал, Чарлс Дърнинг, Съли Бояр, Крис Сарандън, [15+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 07:00
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
Пълна програма
  • 00:40
    Дългата сянка,еп. 2
  • 01:35
    Ловци на митове,еп. 2
  • 02:30
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 2
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци,еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Предизвикателство за войника: Американските Зелени барети срещу норвежките ФСК
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Нищо няма да заложа за теб
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Първата дама на залаганията
  • 02:00
    Американски антиквари: Бягство в планината на моторите
Пълна програма
  • 00:55
    "Осуолд"
  • 01:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 01:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 01:35
    " Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 02:30
    07:00 Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Синемаскоп
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 01:00
    "Обадете се на Сол 3.10" - сериал
  • 01:50
    "Завръщането на граф Йорга" - ужаси с Робърт Куори, Мариет Хартли, Роджър Пери, Ивон Уайлдър.
  • 03:25
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 05:25
    "Бягството" - екшън филм със Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн.
Пълна програма
  • 00:45
    STOP AND GO
  • 01:00
    YPRES RALLY
  • 01:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 02:20
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 00:00
    Световна сцена
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Clickbait
Пълна програма
  • 00:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
  • 01:30
    Young, Hot And Loaded: Top 20
  • 03:00
    Vidiots
  • 03:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 00:35
    Гиганти от ледниковия период,еп. 2
  • 01:25
    Гиганти от ледниковия период,еп. 3
  • 02:20
    Супер-ветеринар,еп. 2
  • 03:15
    Удивителни раждания при животните,еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Арестувани зад граница 7, еп. 8
  • 01:00
    Арестувани зад граница 7, еп. 9
  • 01:55
    Роден на пътя, еп. 9
  • 02:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
Пълна програма
  • 00:41
    Диво царство: Победа или смърт
  • 01:30
    Снежният леопард на Афганистан
  • 02:18
    Оригиналният "Боен клуб"
  • 03:06
    На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир
Пълна програма
  • 01:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:45
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    Край на програмата
  • 08:30
    Билярд: Световна купа 2017, пети ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
  • 00:15
    Филм
  • 02:00
    Филм
  • 03:50
    "Мажор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 01:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 00:35
    "Мегамикс" - само хитове
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:00
    "Ромео трябва да умре" - драма, САЩ, 2000
  • 02:10
    "Човек от стомана" - екшън филм, САЩ, 2013
  • 04:55
    "Отворени гробове" - трилъ р, САЩ/Е, 2008
  • 05:10
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
Пълна програма
  • 00:00
    "Кая Янар на живо! Около света" - сериал
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "Видни личности отново на училищната скамейка" - комедийно шоу
  • 03:55
    "Кая Янар на живо! Около света" - сериал
Пълна програма
  • 01:10
    Игрален филм
  • 04:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 04:55
    "Смехопанорама"
  • 10:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 00:00
    "Скенер"
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 00:45
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 01:40
    "Маркус" - скеч комедийно шоу
  • 01:40
    "Маркус" - скеч комедийно шоу
  • 02:35
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футболна сутрин
  • 01:00
    Висшата лига в аванс
  • 01:00
    Висшата лига в аванс
  • 01:30
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 00:05
    Vermisst
  • 01:10
    Infomercials
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
Пълна програма
  • 00:50
    Чудният Бокачо - историческа драма, Италия, 2015, режисьори Паоло и Виторио Тавиани, с Лело Арена, Паола Кортелези, Каролина Кресчентини
  • 02:50
    Плаването на техния живот - риалити - 2 сезон - 6 епизод
  • 02:50
    Плаването на техния живот - риалити - 2 сезон - 6 епизод
  • 03:40
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Пълна промяна: Отслабване: Тай и Чарита - част 1
  • 01:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Да си спомним за Пийти
  • 01:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Да си спомним за Пийти
  • 01:24
    Медиумът от Лонг Айлънд: Преди сватбата
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват Врачански карст
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват Врачански карст
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.8
Пълна програма
  • 00:00
    Странни храни в Америка
  • 01:00
    Загадките на паметниците
  • 01:00
    Загадките на паметниците
  • 02:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 00:00
    Странни храни в Америка
  • 01:00
    Загадките на паметниците
  • 01:00
    Загадките на паметниците
  • 02:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 00:55
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, Джейсън Бейтмън, Хоуп Дейвис, 2012
  • 02:50
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, с Холи Хънтър, Ръсел Брад, 2013
  • 02:50
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, с Холи Хънтър, Ръсел Брад, 2013
  • 04:15
    8 щури нощи, САЩ, анимационен/комедия/музикален, 2002
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Пътуващите антиквари: Диамантен юбилей" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Стефан Вълдобрев" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си под магията на Изтока?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 00:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 4
  • 01:20
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 7
  • 01:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 9
  • 02:30
    Кухня без граници - първи сезон, еп. 134
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 00:05
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Всичко за майка ми" - комедия/ драма, Испания, режисьор Педро Алмодовар; в ролите: Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто, Мариса Паредес, Елой Азорин, Кандела Пеня и др.
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Светкавицата - първи сезон, еп. 13
  • 01:45
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 1
  • 02:05
    Новобранци - първи сезон, еп. 1
  • 02:30
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 00:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 01:15
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 01:15
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 02:25
    Новини
  • 02:25
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 18 еп.
  • 01:25
    "Съдебни медици" - 12 еп.
  • 01:25
    "Съдебни медици" - 12 еп.
  • 01:50
    "Полицайките от окр.Брауард" - 11 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 00:50
    Клевое место
  • 01:15
    Энциклопедия охоты
  • 01:15
    Энциклопедия охоты
  • 01:45
    Стрелковый спорт
Пълна програма
  • 00:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16, /п/
  • 05:45
    "Круиз към щастието: Австралия" - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
  • 07:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16
Пълна програма
  • 00:15
    Extreme Forensics: Episode 18
  • 01:00
    Kings of Construction: Academy of Science
  • 01:45
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 02:30
    Moonshiners: Point of No Return
Пълна програма
  • 00:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 01:00
    WEATHER FORECAST
  • 01:05
    THIS DAY in history
  • 01:15
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 02:00
    Африканска кухня с Реза
  • 02:30
    Африканска кухня с Реза
Пълна програма
  • 00:45
    Хатауей и духовете
  • 01:05
    School of Rock
  • 01:05
    School of Rock
  • 01:30
    School of Rock
Пълна програма
  • 01:10
    Новини
  • 01:15
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • 01:10
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 03:05
    "Кучешки следобед", криминална драма, САЩ, 1975; реж. Сидни Лъмет, с Ал Пачино, Джон Казал, Чарлс Дърнинг, Съли Бояр, Крис Сарандън, [15+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 07:00
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:45
    Loopdidoo
  • 01:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 01:15
    Calimero
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
  • 00:45
    Хатауей и духовете
  • 01:05
    School of Rock
  • 01:05
    School of Rock
  • 01:30
    School of Rock
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:30
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 01:20
    Who Killed Jane Doe?: Her Whispering Bones
  • 02:10
    The Vanishing Women: In The Shadows
  • 03:00
    Casey Anthony: An American Murder Mystery: A Shallow Grave
Пълна програма
  • 00:40
    Top: From the Hood
  • 01:05
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 01:05
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 01:30
    Top: Leos
Пълна програма
  • 00:45
    Wardens
  • 01:10
    Wardens
  • 01:35
    Wardens
  • 02:00
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 00:00
    Предизвикателство за войника: Американските Зелени барети срещу норвежките ФСК
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Нищо няма да заложа за теб
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Първата дама на залаганията
  • 02:00
    Американски антиквари: Бягство в планината на моторите
Пълна програма
  • 00:55
    Роден на пътя, еп. 9
  • 01:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 02:25
    Хроники на дивото, еп. 20
  • 02:50
    Пробив в системата, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    "Лонгмайър"- сериал, с.4, еп.6
  • 01:00
    "Новите съседи" - сериал, с. 1, еп.17
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 631
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 01:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, САЩA, 2012
  • 01:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, САЩA, 2012
  • 01:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
Пълна програма
  • 00:55
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 01:55
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Чудовището в семейството ми: Стрелеца от Орландо: Омар Матийн
  • 01:00
    Моята призрачна къща: Светлини в нощта/Черната неделя
  • 02:00
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Джесика
  • 03:00
    Съпруги убийци: Да искаш значи да можеш
Пълна програма
  • 00:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 01:00
    "Тайм-код"
  • 01:00
    "Тайм-код"
  • 02:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Современные режиссеры
Пълна програма
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ" /повторение/
  • 01:30
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 01:30
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 03:00
    "Кървава чешма" - документален филм /1 част
Пълна програма
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 00:37
    Duelling For Pussy (18+)
  • 01:00
    Way Better Than Her Father (18+)
  • 01:00
    Way Better Than Her Father (18+)
  • 01:24
    The Whore of Wall Street: Part One (18+)
Пълна програма
  • 01:35
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Русия
  • 03:30
    Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
  • 05:15
    Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
  • 07:00
    Световен рали шампионат: Рали Сардиния - обзорна програма
Пълна програма
  • 01:10
    Възкръсналата Мери
  • 02:40
    Някой като мен
  • 04:30
    Познаваш ли ме?
  • 05:45
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    NEXOS - A SHARED FUTURE
  • 01:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 02:00
    DISCOVERING THE WORLD - QATAR - PEARL OF THE FUTURE
  • 03:00
    PASSPORT TO ADVENTURE - PATAGONIA, CHILE: CONDORS, LAKES, AND GLACIERS IN AYSEN
Пълна програма
  • 02:35
    Art of Fighting
  • 02:35
    Art of Fighting
  • 03:20
    New York Wrestling Connection - NYWC
  • 03:20
    New York Wrestling Connection - NYWC
Пълна програма
  • 00:30
    Бандата от Ос
  • 02:20
    Отвътре
  • 02:20
    Отвътре
  • 03:50
    Вулкан
Пълна програма
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    World of X Games 2016
  • 02:00
    2007 Etnies GvR
  • 02:30
    2007 Tampa Pro
Пълна програма
  • 00:10
    Ловци на митове (5)
  • 01:05
    В търсене на изгубения свят на Александър (6)
  • 02:00
    Загадки в музея (14)
  • 02:50
    Инквизиция (3)
Пълна програма
  • 00:00
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища /п./
  • 01:00
    "Петолиния"
  • 01:00
    "Петолиния"
  • 02:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:15
    Професионална борба: "Разбиване", 23-и епизод
  • 01:15
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Азербайджан, повторение
  • 02:40
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Азербайджан, повторение
  • 04:05
    Футбол: Македония - Португалия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Сърбия - Испания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Португалия - Испания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Футбол: Сърбия - Македония, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 01:20
    Кой уби Джейн Доу?: Нейните шепнещи останки
  • 02:10
    Изчезващите жени: Епизод 5
  • 03:00
    Кейси Антъни: Американска криминална мистерия: Плитък гроб
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорно за спорта", (п)
  • 01:00
    еМисия България, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:30
    Фидермания - С фидер прът ръкавите на Дунав в Словакия
  • 01:00
    Перфектният риболовец - Палавници летни шарани
  • 01:30
    Matchfishing - Настройването за състезание
  • 02:00
    Ловната треска - Hukvaldy, най-старият ловен парк-градина в Европа
Пълна програма
  • 00:10
    "Кърт Кобейн: Дяволски монтаж", документален, САЩ, 2015; реж. Брет Моргън, [15+]
  • 02:20
    "Туин Пийкс (2017) I, 7 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 03:25
    "Зенит", драма, Хърватия, 2015; реж. Далибор Матанич, с Тихана Лазович, Горан Маркович, Нивес Иванкович, Дадо Чосич, Стипе Радоя, Мира Баняц, [15+]
  • 06:15
    "В кадър ХІV, 25 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
  • 02:25
    "Пактът ІІ, 6 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 03:25
    "Грейвс I, 4 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Боб Балабан, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 04:00
    "Силициевата долина ІV, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Inside Fashion Week Ep3
  • 01:00
    Inside Fashion Week Ep3
  • 01:00
    Inside Fashion Week Ep3
  • 01:15
    Inside Fashion Week Ep3
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 03:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

Nova TV 01:00
"Костюмари" - сериен филм, сезон 4
Utilisima 01:00
Менюто днес - четвърти сезон, еп. 37
Хоби ТВ 01:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 17 еп.
AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
AXN Black 01:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Спорт

Food Network HD 01:00
Екстремни сладкарски войни
AXN Black 01:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT HD 01:45
Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира "Лига Европа"
PRO 7 01:50
Е-спорт

Всички предавания

Филми

MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Nova TV 01:00
"Костюмари" - сериен филм, сезон 4
TVPlus 01:00
"Проблясъци на изобретателността: Живот и смърт" - 6 еп., документален филм
AXN White 01:05
4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
HBO 01:10
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}