ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Туристически маршрути /п/
  • 15:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 14
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.54
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.68
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 15:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 15:50
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Експерт по лъвове: Епизод 7
  • 15:05
    Експерт по лъвове: Епизод 8
  • 15:05
    Експерт по лъвове: Епизод 8
  • 15:35
    В аквариума: Аквариуми за празниците
Пълна програма
  • 14:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:55
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:25
    Три алюра документална поредица, Португалия /8 епизод/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 14:35
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:50
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 14:35
    The Garfield Show
  • 15:35
    NEW Coconut, the Little Dragon
  • 15:45
    Coconut, the Little Dragon
  • 16:05
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 13:00
    "Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.9
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.2
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 18
Пълна програма
  • 14:45
    "Сътворение" - драма, исторически, биографичен (Великобритания, 2009), режисьор - Джон Амиел, актьори - Пол Бетани, Дженифър Конъли, Джеръми Нортъм, Тоби Джоунс, Бенедикт Къмбърбач и др.
  • 17:00
    "Сърфист" - комедия (САЩ, 2008), режисьор - С.Р. Биндлер, актьори - Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др.
  • 19:00
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
  • 21:00
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Играчи" - сериал, еп.3,4
  • 18:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Топмодели" - рилалити поредица
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 13:50
    CARTOON TOON TOON: Лабораторията на Декстър
  • 15:05
    Предаването "Малки титани: В готовност!"
  • 15:20
    Малки Титани: В готовност
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 13:50
    "Случаят "Енфийлд", първа част", драма - мистерия, Великобритания, 2015; реж. Кристофър Нихолм, с Тимоти Спол, Елинор Уортингтън-Кокс, Джулиет Стивънсън, Фърн Дийкън, Роси Кавалиеро, [15+]
  • 15:00
    "Случаят "Енфийлд", втора част", драма - мистерия, Великобритания, 2015; реж. Кристофър Нихолм, с Тимоти Спол, Елинор Уортингтън-Кокс, Джулиет Стивънсън, Фърн Дийкън, Роси Кавалиеро, [15+]
  • 16:15
    "Господарите на дисциплината", драма - трилър, САЩ, 1983; реж. Франк Родам, с Дейвид Кийт, Робърт Проски, Дж. Д. Спрадлин, Барбара Бабкок, Майкъл Бийн, [15+]
  • 18:00
    "Цурих (2015)", шпионска драма, Холандия, 2015; реж. Саша Полак, с Венде Снейдерс, Саша Александер Герсак, Бари Атсма, Мартейн Лайкмейер, Аарон Рохман, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Побързай, залез", драма, САЩ, 1967; реж. Ото Премингер, с Майкъл Кейн, Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Дайхан Каръл, Робърт Хукс, [12+]
  • 16:05
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 18:05
    "Бараш", комедийна драма, Израел, 2015; реж. Михал Виник, със Сиван Ноам Шимон, Хадас Хаид Сакурай, Двир Бенедек, Ирит Pashtan, Бар Бен Вакил, [15+]
  • 19:30
    "Банда плъхове", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Роб Коен, с Рей Лиота, Джо Мантеня, Дон Чийдъл, Ангъс Макфейдън, Уилям Питърсън, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    Amanpour
  • 16:30
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 14:30
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 1
  • 15:45
    "Бързи и яростни: Токио Дрифт" - екшън с уч. на Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Линда Бойд, Браян Гудман, Натали Кели, Ники Грифин и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Остров Андрос
  • 15:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Наводнение в амазонската джунгла
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 11
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Линкълншър
Пълна програма
  • 14:38
    Факти и лъжи: Пираните са безопасни
  • 15:26
    Фабрика за домашни потреби: Ни чук яли, ни чук мирисали
  • 15:50
    Фабрика за домашни потреби: Животът е празник
  • 16:14
    Космически пионери: Екзо-планета
Пълна програма
  • 14:50
    Елена от Авалор
  • 15:15
    БИЗААРДВАРК
  • 15:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 16:00
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 14:45
    "Удивителни създания"
  • 15:00
    "Удивителни създания"
  • 15:15
    "Спортна лаборатория"
  • 15:30
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 17:45
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство, пряко
  • 21:15
    Колоездене, "Тур дьо Франс"`2016: Обзор
  • 22:15
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Колоездене, "Тур дьо Франс"`2016: Обзор
  • 15:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
  • 16:45
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 17:45
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
Пълна програма
  • 14:20
    Супер конструкция, супер кола, еп. 5
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 9
  • 15:15
    Братски проекти, еп. 9
  • 15:35
    Братски проекти, еп. 10
Пълна програма
  • 14:20
    Blood, Sweat & Gears
  • 15:15
    Crusty Demons: No Borders 9
  • 15:15
    Crusty Demons: No Borders 9
  • 15:40
    Crusty Demons: No Borders 10
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Платинени сватби
  • 15:30
    Платинени сватби
  • 16:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 14:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 18
  • 15:10
    Кристела - първи сезон, еп. 1
  • 15:40
    Кристела - първи сезон, еп. 2
  • 16:05
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:50
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 4
  • 15:15
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 5
  • 17:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 16
  • 18:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 13:30
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 15:10
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 17:00
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 18:50
    "Филми и звезди ІХ, 25 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    Денят, когато...,еп. 1
  • 15:15
    Времето, което промени света,еп. 3
  • 15:40
    Машини за убиване,еп. 1
  • 16:35
    Машини за убиване,еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 15:00
    Екстремни колела: Крайцер от Френската ривиера
  • 16:00
    Камиони по леда: Леден съюз
  • 17:00
    Американски антиквари: Нека сме искрени като Франк
Пълна програма
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 15:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    Топ шоп
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:10
    "Създателят на идоли" - драма / романтичен с Това Фелдшу, Питър Галахър.
  • 15:05
    "Лудницата" (1990) - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 16:35
    "Дулата на Великолепната седморка" - екшън / уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони, Франк Силвера.
  • 18:20
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
Пълна програма
  • 14:40
    FIA WRC BEST OF
  • 15:30
    AUTO MUNDIAL
  • 15:55
    BIKE WORLD
  • 16:20
    ONE MOTORCYCLE, ONE HERO
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 16:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 16:20
    Justin Bieber: MTV World Stage
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри,еп. 4
  • 15:10
    Кучето с коефициент на интелигентност 102,еп. 1
  • 16:00
    Най-свирепите животни!,еп. 2
  • 16:50
    Най-дивият град в Аляска,еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Корабостроителница, еп. 4
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 17:00
    Rock Stars, еп. 7
Пълна програма
  • 14:17
    Оригиналният "Боен клуб"
  • 15:04
    Кралството на океаните: Огън и лед
  • 15:51
    Гадни животни
  • 16:37
    20 животни, които ще ви убият
Пълна програма
  • 14:05
    Футбол: Норич Сити - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 16:10
    "По средата" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Каляри
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 18:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:50
    Концерт
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Игрален филм
  • 19:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 14:15
    Die Mr. Peabody & Sherman Show
  • 15:05
    Sally Bollywood
  • 15:05
    Sally Bollywood
  • 15:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 16 епизод
  • 15:00
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 16 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - анимационен сериал - 24 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 14:00
    Пълна промяна: Отслабване: Тай и Чарита - част 1
  • 15:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Международният конкурс "Новите лица на Мисури"
  • 15:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Международният конкурс "Новите лица на Мисури"
  • 16:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 15:00
    Белият Пирин, част 1
  • 15:00
    Белият Пирин, част 1
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:20
    Пробуждане, САЩ, биографичен/драма, с Робърт ДеНиро, Робин Уилямс, 1990
  • 15:20
    Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
  • 15:20
    Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
  • 16:40
    Тя е върхът, САЩ, комедия/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 2
  • 15:00
    В Италия с Джино д'Акампо, еп. 4
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 4
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Списък "А" - сензации: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:55
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 19
  • 15:20
    Светкавицата - първи сезон, еп. 13
  • 16:15
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    Бягство от затвора, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
  • 15:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Джигити" - 4 еп.
  • 15:20
    "Мръсни гадни негодници" - 5 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 119 и 120 еп.
  • 17:00
    "Истории за осиновявания" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
  • 15:30
    новини
Пълна програма
  • 14:55
    Водный мир
  • 15:20
    Морская охота
  • 15:50
    Энциклопедия охоты
  • 16:20
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 13:00
    "Ловци на духове 2" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др.
  • 15:15
    "Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 2" - приключенски с уч. на с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Уди Харелсън, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 14:53
    America's Worst Tattoos: 18, Stupid, and the Tattoo Was Free
  • 15:15
    Amish Mafia: The End Is Near
  • 16:00
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 16:45
    Moonshiners: Moonshine Season Starts
Пълна програма
  • 14:00
    RANGO
  • 15:50
    ECTV EXTREME
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 17:45
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство, пряко
  • 21:15
    Колоездене, "Тур дьо Франс"`2016: Обзор
  • 22:15
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 15:10
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 17:00
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 18:50
    "Филми и звезди ІХ, 25 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:35
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 15:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 14:30
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 14:30
    Blood Relatives: Murder Mansion
  • 15:20
    Murder Comes to Town: Mum Makes Four
  • 16:10
    I Am Homicide: The Crossroads
  • 17:00
    The Locator: Episode 29
Пълна програма
  • 14:45
    The Truth About...: Comebacks
  • 15:10
    The Truth About...: Football Rivals
  • 15:10
    The Truth About...: Football Rivals
  • 15:40
    The Truth About...: Two Sport Athletes
Пълна програма
  • 14:45
    Wardens
  • 15:10
    Wardens
  • 15:35
    Wardens
  • 16:00
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 14:00
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 15:00
    Екстремни колела: Крайцер от Френската ривиера
  • 16:00
    Камиони по леда: Леден съюз
  • 17:00
    Американски антиквари: Нека сме искрени като Франк
Пълна програма
  • 14:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 16:00
    Rock Stars, еп. 7
  • 17:00
    Rock Stars, еп. 8
Пълна програма
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 14
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.54
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп.68
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:25
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 15:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2012
  • 15:15
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Царство; сезон 1, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 15:00
    Ловецът на убийци: Убийство в бутилка
  • 16:00
    Убийци: Бала: Убиецът романист
  • 17:00
    Градски кошмари: Признанията на един убиец
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:40
    Dirty Knives (18+)
  • 15:00
    Wham, Bam, Thank You Paper Jam! (18+)
  • 15:00
    Wham, Bam, Thank You Paper Jam! (18+)
  • 15:25
    Patient Needs Cock To Be Prescribed (18+)
Пълна програма
  • 14:25
    Световна лига по волейбол: Аржентина - България
  • 16:15
    Формула Е: Улични състезания
  • 16:45
    Как се прави?
  • 17:15
    Европейско първенство по минифутбол: финал
Пълна програма
  • 14:05
    Точно като вкъщи
  • 15:35
    Китайска приказка
  • 17:15
    Красивия хоризонт
  • 18:45
    Когато се намеси любовта мy
Пълна програма
  • 14:50
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
Пълна програма
  • 14:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 15:00
    ZOG AND THE FLOOD
  • 16:30
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 13:00
    East Side Fight
  • 15:45
    OZ Academy
  • 16:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 14:40
    Специална доставка
  • 16:15
    Да станеш Редууд
  • 17:55
    Пактът 23
  • 18:20
    Пактът 24
Пълна програма
  • 14:50
    Occ-Cast Special
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    World of X Games 2015
  • 17:00
    Girls Of Summer
Пълна програма
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (5)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
Пълна програма
  • 14:00
    Документален филм
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 19:00
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Англия - Полша, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 16:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Азербайджан, директно
  • 17:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 38-и епизод, повторение
  • 18:30
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 45-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 15:20
    В града витае убийство: С мама стават четирима
  • 16:10
    Детектив Убийство: Кръстопътища
  • 17:00
    Намирачът: Епизод 29
Пълна програма
  • 13:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 14:30
    Петер Пал Халми - Кунхедеш
  • 15:00
    Ultimate Shot - Грамадният крокодил
  • 15:30
    Бъди там! - През пролетта
  • 16:00
    На фокус: Йожеф Ач - Шараните на винарския район във Вилан
Пълна програма
  • 14:10
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 15:50
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 17:30
    "Без ангажименти II, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майкъл Уивър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 18:00
    "Без ангажименти II, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майкъл Уивър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 16:30
    "Маймунджилъци", анимация, Франция, 2015; реж. Джамел Дебуз, [0+]
  • 18:10
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 20:05
    "Игра на тронове IV, 9 еп. - Стражът на Вала", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • 14:45
    From the Runway
  • 15:00
    Photographers
  • 15:00
    Photographers
  • 15:15
    Photographers
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
TVT 15:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}