ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Малки истории /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
Пълна програма
  • 03:00
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:40
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:30
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 04:15
    "Тай-Пан" - с уч. на Браян Браун, Джоан Чен, Кира Седжуик, Тим Гуини, Джанин Търнър и др.
  • 06:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 04:00
    Авиошоу /п./
  • 04:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 03:40
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 04:25
    4исла; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:40
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:10
    Царство; сезон 1, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Втори шанс
  • 05:02
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 05:49
    Най-дивото от Африка: Туркана
  • 06:36
    Нощ: Прилепи
Пълна програма
  • 02:30
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Обединението на патриотите през 2016 г. - документален филм
Пълна програма
  • 03:05
    "Swinging with the Finkels" - комедия, ФРГ, 2011
  • 04:30
    "Да се греши е смъртоносно" - уестърн комедия, Италия, 1966
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:40
    Америка днес /п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 03:55
    История.bg 135 г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/п/
  • 05:10
    Светлина в безкрая документална поредица /п/
  • 05:20
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 03:55
    LazyTown
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.6,7
  • 05:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.2
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.6-8
Пълна програма
  • 01:30
    "Войната е опиат" - военен,драма,екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили и др.
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.11
  • 07:15
    "Сътворение" - драма, исторически, биографичен (Великобритания, 2009), режисьор - Джон Амиел, актьори - Пол Бетани, Дженифър Конъли, Джеръми Нортъм, Тоби Джоунс, Бенедикт Къмбърбач и др.
  • 09:30
    "Речта на краля" - драма, исторически (Великобритания, Австралия, САЩ , 2010), режисьор - Том Хупър, актьори - Колин Фърт, Хелена Бонъм Картър, Гай Пиърс, Тимъти Спол,Джефри Ръш, Тим Дауни, Майкъл Гембън, Дженифър Ел и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 05:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Друговремец" - сериал
  • 04:30
    "Очарователна Коледа" - драма ,романтичен (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Крег Прайс, актьори - Джули Бенц, Дейвид Сатклиф, Брус Грей и др.
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Топмодели" - рилалити поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Кунг Фу Пилета
  • 04:50
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:55
    "Товарът", романтична драма, Мексико, 2015; реж. Алън Джонсън, с Мария Валверде, Орасио Гарсия Рохас, Херардо Терасена, Ерик Франсес, Еузебио Лазаро, [18+]
  • 04:30
    "Централа Берлин I, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 07:00
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 08:35
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуетел Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Ужас в операта", ужаси, Италия, 1987; реж. Дарио Ардженто, с Кристина Марсилач, Иън Чарлсън, Урбано Барберини, Дария Николоди, Коралина Каталди-Тасони, [18+]
  • 07:00
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 08:55
    "45 години", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Андрю Хейф, с Шарлот Рамплинг, Том Кортни, Джералдин Джеймс, Доли Уелс, Дейвид Сибли, [12+]
  • 10:30
    "Банда плъхове", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Роб Коен, с Рей Лиота, Джо Мантеня, Дон Чийдъл, Ангъс Макфейдън, Уилям Питърсън, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Style
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Culinary Journeys
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Кошмари в кухнята" - предаване,1 сезон
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:10
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1, /п/
  • 05:00
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4, /п/
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Смъртоносен улов: Епизод 2
  • 04:20
    Колелото: Епизод 6
  • 05:10
    Как се прави...: Епизод 50
  • 05:35
    Как се прави...: Пресовано стъкло, покривала за пикапи, прежда от алпака, ножове
Пълна програма
  • 04:12
    Как са го направили?: Пренасяне на пари/Риболов/ Гайди
  • 04:36
    Как са го направили?: Изпитания на автомобили/Книгоиздаване/Маргарин
  • 05:24
    Ловци на митове: Опитайте да направите това вкъщи
  • 06:12
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
Пълна програма
  • 04:00
    Lolirock
  • 04:25
    Ранди Кънингам
  • 04:50
    Ранди Кънингам
  • 05:15
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Музиката на простите числа"
  • 04:30
    "e? Енергия"
  • 05:00
    "Градината на Дарвин"
  • 06:00
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:30
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 144 еп. - Сериал
  • 05:45
    Семеен лекар - 90 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 06:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 06:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 07:00
    Куриози
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 06:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 08:00
    Снукър: "Рига мастърс"
  • 09:30
    Модерен петобой: Световна купа
Пълна програма
  • 00:20
    Кино лаборатория, еп. 3
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 07:05
    Риболовни войни, еп. 1
  • 07:30
    Риболовни войни, еп. 2
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championships
  • 05:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:55
    Crusty Demons: No Borders 9
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 6
  • 04:20
    Приемен изпит - игрален филм
  • 05:10
    Татенце - четвърти сезон, еп. 18
  • 05:35
    Татенце - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 03:05
    Шерлок - втори сезон, еп. 2
  • 04:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 3
  • 05:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Пропукване - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 03:35
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 05:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 07:00
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 08:40
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
Пълна програма
  • 03:35
    Средновековните мъртъвци,еп. 4
  • 04:20
    101 герои на 20-ти век,еп. 7
  • 05:05
    101 герои на 20-ти век,еп. 8
  • 06:00
    Денят, когато...,еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 04:55
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, първи сезон, 10 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
Пълна програма
  • 04:15
    "Бож"
  • 04:40
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Спорт в обектива"/п/
  • 07:00
    Време, календар, хороскоп
  • 07:10
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:40
    "Проповедникът 1.7" - сериал
  • 04:25
    "Проповедникът 1.8" - сериал
  • 05:25
    "Хардуер" - научна фантастика / ужаси с Уилям Хуткинс, Джон Линч.
  • 07:00
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
Пълна програма
  • 03:10
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 04:25
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 05:10
    IRISH NATIONAL RALLY CHAMPIONSHIP
  • 05:35
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    will.i.am's Dope Party Beats
  • 05:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    MTV Asks Lady Gaga
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:15
    Удивителни животни,еп. 5
  • 04:40
    Парк за всички сезони,еп. 8
  • 05:00
    Животински лудории,еп. 2
  • 05:30
    Бебета в зоопарка,еп. 5
Пълна програма
  • 04:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 05:00
    Хроники на дивото, еп. 20
  • 05:25
    Пробив в системата, еп. 1
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 13
Пълна програма
  • 03:54
    Анаконда: Тихият убиец
  • 04:40
    Кралици на усойниците
  • 05:26
    Националните паркове на Америка: Гранд Каньон
  • 06:13
    Диво царство: Победа или смърт
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Хъдърсфийлд Tаун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Каен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 03:45
    Филм "Неповторима пролет"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Вий"
  • 07:20
    Филм "А вие дори и не сте го сънували..."
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:55
    "Ромео трябва да умре" - драма, САЩ, 2000
  • 06:25
    "Играта" - сериал
  • 07:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Торино - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 10:00
    Италия, Серия А: Каляри - Дженоа
Пълна програма
  • 04:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 05:45
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 05:20
    Вести-Москва
  • 06:00
    Вести
  • 06:15
    "Русия, моя любов"
Пълна програма
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
Пълна програма
  • 03:40
    "Чуждоземецът" - фантастичен филм, САЩ, 2008
  • 05:10
    "Сега ще е зверско! Забавният свят на домашните любимци" - клип шоу
  • 05:50
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 06:15
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 04:00
    "Изгнаници клети …" "Арцах - на кръстопътя на историята" - 3 та част
  • 04:30
    "Рай или Ад" с водещ Желяз Турлаков /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 03:30
    Биографии на прочути личности: Светът на Майли Сайръс - документална поредица
  • 06:00
    Невероятният свят на автомобилите - документална поредица - 1 част
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация - 9 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимация - 9 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:12
    Кралят на тортите: Черешката на тортата
  • 04:36
    Кралят на тортите: Бицепси и рождени дни
  • 05:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Каквото каже мама
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Предизвикателства
Пълна програма
  • 04:00
    Талант и човеколюбие
  • 04:30
    Рила
  • 05:00
    Пътуване към скалите, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
Пълна програма
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:15
    Диваци, САЩ, комедия/драма, Джулиет Луис, Еди Редмейн, Блейк Лайвли, 2011
  • 04:50
    0, Русия, ужаси/мистерия/трилър, 2015
  • 05:30
    Светлосиньо, САЩ, драма, 2008
  • 07:15
    Чудовища , Великобритания, фантастика/трилър, 2010
Пълна програма
  • 04:00
    "Репортажът: 77 и половина" - информационно предаване (повторение)
  • 04:30
    "Съкровищата на Древен Египет" - 3 еп., документален филм
  • 05:00
    "Пътуващите антиквари: Диамантен юбилей" - документален филм
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 385 еп., предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 04:05
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 6
  • 04:30
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 212
  • 04:55
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 213
  • 05:15
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 04:50
    "Хич" - комедия, САЩ, 2005
  • 05:45
    "авто мобил" - журнал
  • 07:05
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
Пълна програма
  • 04:00
    Малкълм - пети сезон, еп. 17
  • 04:25
    Малкълм - пети сезон, еп. 18
  • 04:45
    Семейство Симпсън - петнадесети сезон, еп. 4
  • 05:10
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
  • 05:00
    MIDNITE HAUTE
  • 05:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Кошмарни съседи" - 504 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 249-250 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 23 и 24 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 159 и 160 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:00
    Охотничьи меридианы
  • 04:30
    Сомы Европы
  • 05:20
    Нахлыст
  • 05:45
    Энциклопедия охоты
Пълна програма
  • 00:20
    "Двестагодишен човек" - драма с уч. на Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Дейвидс, Оливър Плат и др., /п/
  • 05:45
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 06:20
    "Круиз към щастието: Сицилия" - романтичен филм с уч. на Джесика Боерс, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух,
  • 08:15
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис,
Пълна програма
  • 04:00
    Groomer Has It: Meowza!
  • 04:45
    Groomer Has It: Chow Time
  • 05:30
    Kings of Construction: Academy of Science
  • 06:15
    Kitchen Boss: Mainly Meat
Пълна програма
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:05
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 06:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 06:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 07:00
    Куриози
Пълна програма
  • 03:35
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 05:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 07:00
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 08:40
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:05
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got that Tough Girl Look
  • 04:36
    I Almost Got Away With It: Got to Hide in a Swamp
  • 05:01
    California Investigator: Deadly Poison
  • 05:24
    Blood Relatives: Don't Kill the Messenger
Пълна програма
  • 04:00
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 04:30
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 05:01
    Spirit of Champions: Ian Mahinmi
  • 05:15
    My Passions: Alexis Ajinca
Пълна програма
  • 04:05
    Ducks Unlimited
  • 04:30
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 04:55
    The Fowl Life with Chad Belding
  • 05:20
    Lindner's Fishing Edge
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 04:55
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
Пълна програма
  • 04:00
    Хроники на дивото, еп. 19
  • 04:25
    Как да спечелим, еп. 11
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 05:00
    Мигове от катастрофата, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:40
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:30
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 03:40
    Хрониките на Метал Хърлант; сезон 2, епизод 6, научна фантастика, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 03:40
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 04:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2010
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:00
    Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 2
  • 05:00
    Моята призрачна къща: Светлини в нощта/Черната неделя
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Клевети, гняв и сводници
  • 07:00
    Първите 48 часа: Квартален патрул/Наблюдателна камера
Пълна програма
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
Пълна програма
  • 04:00
    "Разходка до село Бръшлян" - документален филм
  • 04:30
    "Тракийски огън" - документален филм
  • 05:00
    "Еньовден" - документален филм
  • 05:30
    "Кольо, това е ..." - документален филм /5 част
Пълна програма
  • 03:45
    Москва - Лопушки. Х/ф
  • 05:35
    Гении и злодеи. Александр Афанасьев
  • 06:00
    Семейный детектив
  • 08:00
    Вести. Местное время
Пълна програма
  • 04:00
    South Park
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Review
Пълна програма
  • 04:15
    Oiled-Up And Ready To Fuck (18+)
  • 04:40
    Lingering Looks (18+)
  • 04:59
    The Perfect Match (18+)
  • 05:21
    Tall Hitchhiker's Juicy Pussy (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: RICOH OPEN, Хертогенбос - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    "Климатичните изменения в числа" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Footbrazil"- 6 еп., обзорно предаване
  • 07:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 03:55
    Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Русия
  • 05:15
    Футбол - Купа на конфедерациите: Русия - Португалия
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:10
    Пътят към Русия
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 05:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    GREENPEACE, THE STORY
Пълна програма
  • 04:05
    Ultimate Ring of Combat
  • 06:05
    Reality Cage of Combat
  • 06:50
    Ultimate Taekwondo
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:00
    Occ-Cast
  • 04:50
    Occ-Cast Special
  • 05:00
    Blue Carpet Special 
  • 05:30
    Blue Carpet Special
Пълна програма
  • 02:40
    Загадки в музея (5)
  • 04:25
    Военновременна ферма (6)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
Пълна програма
  • 03:45
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, повторение
  • 04:45
    Край на програмата
  • 06:20
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 06:30
    "Footbrazil"- 6 еп., обзорно предаване
  • 07:00
    Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA Premier 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Чехия - Дания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Македония - Португалия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Азербайджан, повторение
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 04:36
    Почти ми се размина: Крия се в блатата
  • 05:01
    Калифорнийски следовател: 50 нюанса Кей
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Не убивайте пратеника
Пълна програма
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 02:30
    "Станфордският затворнически експеримент", психологическа драма, САЩ, 2015; реж. Кайл Патрик Алварес, с Били Кръдъп, Езра Милър, Майкъл Ангарано, Тай Шеридан, Джони Симънс, [15+]
  • 04:30
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 05:25
    "От 5 до 7", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Виктор Левин, с Антон Йелчин, Беренис Марло, Оливия Търлби, Глен Клоуз, Франк Лангела, [12+]
  • 07:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Игра на тронове IV, 8 еп. - Планината и Пепелянката", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 05:05
    "Игра на тронове IV, 9 еп. - Стражът на Вала", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 05:55
    "Игра на тронове IV, 10 еп. - Чедата", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 07:00
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
Пълна програма
  • 04:15
    Paris Haute Couture Autumn/Winter Collections
  • 04:30
    Bare Necessity
  • 04:45
    Bare Necessity
  • 05:00
    Catwalk Stories Ep3
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Старовремска жътва (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:30
    Trans World Sport
  • 04:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
Пълна програма
  • 02:30
    Бокс: AIBA
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Fox Life 04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 8, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
National Geographic 04:55
Строителна зона, еп. 26
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
TV1000 04:20
Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Skat+ 04:30
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
HBO HD 04:50
"Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}