ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
  • 15:30
    Спящата красавица детски игрален филм /Чехия, 2006г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др.
  • 16:30
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 17:30
    Студио Футбол Коментарно спортно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "Уморените лъвове" - комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор - Тим МакКанис, актьори - Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др.
  • 15:00
    "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия, Белгия, Люксембург, Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
  • 17:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 14:40
    "Джули и Джулия"- с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
  • 13:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 15:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 15:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 14:35
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:25
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 16:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 7, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 17:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Експерт по лъвове: Епизод 5
  • 15:05
    Експерт по лъвове: Епизод 6
  • 15:35
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: На живот и смърт
  • 16:30
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
Пълна програма
  • 14:10
    "Меси" - игрален филм
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
Пълна програма
  • 14:00
    "Там, където сърцето бие" - драма, Австрия, 2004
  • 15:30
    "Завинаги в сърцето" - игрален филм, ФРГ, 2004
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    Спортен преглед
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 14:00
    Извинявай, ако те нарека Любов игрален филм /п/
  • 16:00
    Хайдн и малкият Ото концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Герасим Георгиев - Геро и Теодор Елмазов
  • 16:55
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 11 епизод
  • 17:20
    Съвременници: "Хляб от бронз" документален филм
Пълна програма
  • 14:40
    Зомбриела тв новела на Евровизия
  • 15:00
    Детски етно фестивал "Децата на Балканите - с духовност в Европа" концерт /1 част/
  • 16:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:30
    Плюс това
Пълна програма
  • 14:35
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:00
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:20
    Jungle Beat
  • 15:30
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 13:00
    "Двете лица на януари" - трилър (САЩ, 2014), режисьор - Хосеин Амини, актьори - Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др.
  • 15:00
    Премиера: "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп.3,4
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 14:15
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
  • 16:45
    "Пропукване" - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор - Грегъри Хоблит, актьори - Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др.
  • 19:00
    "Пепеляшка" (първа част) - драма, романтичен (Италия, 2011 г.), режисьор - Кристиан Дюге, актьори - Франк Крудел, Илариа,Мариела Валентини, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубичек, Наталия Вюрнер и др.
  • 21:00
    "Тетрадката" (САЩ, 2004) - драма, романтичен, режисьор - Ник Касаветис, актьори - Тим Иви, Джина Роуландс, Рейчъл Макадамс, Кевин Конъли, Райън Гослинг, Джеймс Гарнър и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 18:30
    "Стъпка по стъпка"- сериал
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Очарователна Коледа" - драма ,романтичен (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Крег Прайс, актьори - Джули Бенц, Дейвид Сатклиф, Брус Грей и др.
  • 18:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 14:40
    Стивън Вселенски
  • 15:05
    Могъщите Магимечове
  • 15:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 15:55
    NEXO KNIGHTS
Пълна програма
  • 13:45
    "Турденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
  • 15:25
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 17:35
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 19:10
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуетел Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 16:15
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 17:55
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 19:55
    "45 години", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Андрю Хейф, с Шарлот Рамплинг, Том Кортни, Джералдин Джеймс, Доли Уелс, Дейвид Сибли, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Eco Solutions
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    Amanpour
  • 16:30
    African Voices
Пълна програма
  • 14:10
    "Корабът на мечтите: Малайзия"- романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Звезди над Йоланд" - романтичен филм с уч. на Нина Бот, Петер Сатман, Патрик Калупа и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:50
    "Кодът" - екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Рада Мичъл, Робърт Форстър и др.
  • 20:00
    "Златното дете" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Чарлз Данс, Шарлот Луис, Джеймс Хонг, Виктор Уонг и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Фордът на Сю от 56-та, част 1
  • 15:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Фордът на Сю от 56-та, част 2
  • 16:00
    С влак през Аляска: Нападението на мечката
  • 17:00
    Злато в Берингово море: Епизод 22
Пълна програма
  • 14:38
    Факти и лъжи: Разбиване на сейф с помощта на течен азот
  • 15:26
    Космически пионери: Марс
  • 16:14
    Космически пионери: Калисто
  • 17:02
    Космически пионери: Меркурий
Пълна програма
  • 14:50
    Елена от Авалор
  • 15:15
    БИЗААРДВАРК
  • 15:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 16:00
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 14:30
    "Артзука"
  • 15:00
    "Артзука"
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - 26 еп.- Анимация
Пълна програма
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 15:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство, пряко
  • 18:30
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Словакия", пряко
  • 17:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Португалия (квалификация), пряко
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Словакия", пряко
  • 23:10
    Новини
Пълна програма
  • 14:40
    Бандата на крана, еп. 3
  • 15:30
    В Ягуар: създаването на автомобила, който не може да се купи с пари, еп. 1
  • 16:30
    Каубои в студени води, еп. 5
  • 17:15
    Каубои в студени води, еп. 6
Пълна програма
  • 14:45
    Roller Derby Till I Die
  • 15:15
    Mantracker Season 4
  • 16:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 17:05
    Mantracker Season 7
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Платинени сватби
  • 15:30
    Платинени сватби
  • 16:00
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 14:15
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 10
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 11
  • 16:05
    Любовни авантюри - втори сезон, еп. 1
  • 17:00
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 14:15
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 1
  • 15:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
  • 16:05
    Шерлок - втори сезон, еп. 1
  • 18:00
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:35
    "Мама миа!", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Филида Лойд, с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън, Колин Фърт, Стелан Скарсгард, Аманда Сайфред, [12+]
  • 15:25
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 17:00
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 19:10
    "Утвърждаване", драма, САЩ, 2016; реж. Рик Фамуийва, с Кери Уошингтън, Уендъл Пиърс, Грег Киниър, Дилън Бейкър, Грейс Гъмър, [15+]
Пълна програма
  • 14:15
    В изгнание,еп. 7
  • 15:10
    Дубровник: Републиката,еп. 1
  • 16:10
    Невидими убийци у дома след войната
  • 17:15
    География на убийствата,еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 15:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 16:00
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
Пълна програма
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, втори сезон, 6 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 14:55
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 15:20
    "Герои на града"
  • 15:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 15:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:10
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 15:45
    Tоп шоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 13:40
    "Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
  • 15:10
    "Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
  • 16:35
    "Любов или пари" - комедия с Тимъти Дейли, Хавиланд Морис, Кевин Маккарти.
  • 18:05
    "Любовта на вампира" - комедия с Адам Ант, Кимбърли Фостър.
Пълна програма
  • 14:40
    (Live) FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP
  • 15:55
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 16:40
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 17:10
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 14:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 16:20
    Rita Ora: World Stage
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Saturday Night Rocking!
Пълна програма
  • 14:35
    Животински лудории,еп. 10
  • 15:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 1
  • 15:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 2
  • 16:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
Пълна програма
  • 14:17
    Големият морски дракон
  • 15:04
    Кралици на усойниците
  • 15:51
    Най-смъртоносните змии в света
  • 16:37
    Змийска мафия
Пълна програма
  • 14:05
    Футбол: Бирмингам Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 13:30
    "Журов". Сериен филм
  • 15:30
    Премиера. "Това се отнася за всеки"
  • 16:30
    Премиера. "За смеха"
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:25
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 15:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:10
    "Човек с план" - комедиен сериал
  • 18:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А: Торино - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 18:30
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Азербайджан, тренировка
  • 15:35
    Автомобилизъм - дълги разстояния: СП (WEC) в Льо Ман
  • 15:45
    Формула 1 за Голямата награда на Азербайджан, квалификация
Пълна програма
  • 11:55
    Игрален филм
  • 15:00
    Вести
  • 16:00
    Игрален филм
  • 19:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 15:15
    "През планини и морета" - Документален филм
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 14:35
    Project Mc.
  • 15:05
    Inspector Gadget
  • 15:35
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 16:00
    Ninjago - Luftpiraten
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:30
    Невероятният свят на автомобилите - 4 епизод
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    Многоженецът: Цялата истина: Цялата истина: първа част
  • 15:00
    Многоженецът: Цялата истина: Цялата истина: втора част
  • 16:00
    Как да украсиш торта: Епизод 15
  • 16:30
    Как да украсиш торта: Епизод 16
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Образование и опазване на природата
  • 15:00
    Импресия - Вода в Рила
  • 15:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 16:00
    Образи от България - Сандански
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 13:40
    Човек отвътре, САЩ, криминален/ трилър, с Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, 2006
  • 15:45
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
  • 17:40
    Хелбой, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2004
  • 19:40
    Холивудленд, САЩ, криминален/драма, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, 2006
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:35
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 3
  • 15:05
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 15:30
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 16:00
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Списък "А" - сензации: Топ 50
  • 18:00
    Списък "А" - грандиозни: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 21:15
    "Хич" - комедия, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 13:55
    Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът - игрален филм
  • 16:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 7
  • 17:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 8
  • 18:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    SWIMWEAR
  • 15:00
    SWIMWEAR
  • 15:30
    SWIMWEAR
  • 16:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 111-115 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 20 еп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 4-7 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 38 и 39 еп.
Пълна програма
  • 14:45
    прогноза за времето и спорт
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Карпфишинг
  • 15:15
    Сомы Европы
  • 15:45
    Охотничьи меридианы
  • 16:10
    Нахлыст
Пълна програма
  • 12:40
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др.
  • 15:15
    "Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др., /п/
  • 17:20
    "Двестагодишен човек" - драма с уч. на Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Дейвидс, Оливър Плат и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 14:30
    Sci-Trek: New York Earthquake
  • 15:15
    Sci-Trek: Mining the Moon
  • 16:00
    Sci-Trek: Killer Germs
  • 16:45
    Sci-Trek: Neanderthals
Пълна програма
  • 14:00
    MR. PEABODY AND SHERMAN
  • 15:35
    SPOT ON THE MAP
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 15:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство, пряко
  • 18:30
    Снукър: "Рига мастърс", пряко
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 13:35
    "Мама миа!", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Филида Лойд, с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън, Колин Фърт, Стелан Скарсгард, Аманда Сайфред, [12+]
  • 15:25
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 17:00
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 19:10
    "Утвърждаване", драма, САЩ, 2016; реж. Рик Фамуийва, с Кери Уошингтън, Уендъл Пиърс, Грег Киниър, Дилън Бейкър, Грейс Гъмър, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:45
    Doc McStuffins
  • 15:10
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:40
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:05
    PJ Masks
Пълна програма
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 14:30
    I Almost Got Away With It: Got to Work on a Crab Boat
  • 15:20
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 16:10
    Betrayed: The Devil You Know
  • 17:00
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
Пълна програма
  • 14:46
    Up Close With: Nicolas Batum
  • 15:11
    Spirit of Champions: Ian Mahinmi
  • 15:25
    My Passions: Alexis Ajinca
  • 15:40
    Fight Stars: Episode 18
Пълна програма
  • 14:45
    Off Road Overhaul
  • 15:10
    SCI Expedition Safari
  • 15:35
    SCI Expedition Safari
  • 16:00
    Realtree's NASCAR Outdoors
Пълна програма
  • 14:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 15:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 16:00
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    "Уморените лъвове" - комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор - Тим МакКанис, актьори - Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др.
  • 15:00
    "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия, Белгия, Люксембург, Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
  • 17:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 14:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 15:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
  • 15:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:45
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2012
  • 17:45
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2012
  • 18:45
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 14:00
    Първите 48 часа: Хеликоптерът
  • 15:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Врагове на Църквата
  • 16:00
    "Холоуей": Жени зад решетките
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Ханрати
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
Пълна програма
  • 14:35
    Wendell & Vinnie
  • 15:00
    Stand Up and More
  • 15:30
    Stand Up and More
  • 16:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 14:41
    Coach's Boner (18+)
  • 15:00
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 15:25
    Dirty Politics (18+)
  • 15:47
    Student Search (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - I полуфинал (WTA Premier 2017)
  • 15:30
    "Footbrazil"- 6 еп., обзорно предаване
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Mallorca Open, Майорка - I полуфинал (WTA International 2017)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Mallorca Open, Майорка - II полуфинал (WTA International 2017)
Пълна програма
  • 14:55
    Супер сериите +
  • 15:10
    24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
  • 17:00
    Пътят към Русия
  • 17:30
    Студио Футбол
Пълна програма
  • 14:00
    Път към Рая
  • 15:30
    Пипи в Южните морета
  • 17:10
    Коко
  • 18:45
    Писмописецът
Пълна програма
  • 14:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 15:00
    Акценти
  • 15:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
  • 21:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Limasoli 24.06.2017 - LIVE
  • 23:30
    Xtreme Fighting Championship
  • 23:55
    DEEP
Пълна програма
  • 14:25
    Фин
  • 15:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 17:20
    Г-н Батиньол
  • 19:00
    Потайните кътчета в душите ни
Пълна програма
  • 14:30
    EMENTA SB
  • 15:00
    EMENTA SB
  • 15:20
    EMENTA SB
  • 16:00
    Munich Mash 2015
Пълна програма
  • 14:50
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 15:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:40
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 16:05
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Професия: Пазител на орли
  • 15:00
    Белият Пирин, част 4
  • 15:30
    Старият град Лижианг
  • 16:00
    Виж България - Природен парк Витоша
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: ЦСКА - Университатия Крайова, международен приятелски мач, повторение
  • 16:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Лудогорец - Берое (15-16), повторение
  • 16:30
    Волейбол: Нефтохимик - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:30
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier 2017)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Mallorca Open, Майорка - II полуфинал (WTA International 2017)
  • 20:00
    Тенис: Mallorca Open, Майорка - I полуфинал (WTA International 2017 - повторение)
  • 22:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Сърбия - Испания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 16:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, директно
  • 17:00
    Класика от Висшата Лига - Арсенал - Астън Вила (2005-06), повторение
  • 17:30
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Почти ми се размина: Работа на кораб за раци
  • 15:20
    Почти ми се размина: Отмъщение
  • 16:10
    Предателства: Епизод 4
  • 17:00
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
Пълна програма
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 1 част
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 14:30
    Петер Пал Халми - Ловът на фазан в буреносния край
  • 15:00
    Ultimate Shot - По древните земи
  • 15:30
    Риболовните излети - В преследване на щуките
  • 16:00
    Кухнята на обожателите на рибата - … с Ержебет Макаи Кьовари
Пълна програма
  • 14:40
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 16:25
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [12+]
  • 18:15
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 20:00
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
Пълна програма
  • 14:40
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 15:35
    "Измерение 404 I, 1 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2017; реж. Фреди Уонг, Дезмънд Доли, с Лий Мишел, Робърт Бъкли, Меган Мълали, Констанс Ву, Райън Лий, [15+]
  • 16:15
    "Измерение 404 I, 2 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2017; реж. Фреди Уонг, Дезмънд Доли, с Лий Мишел, Робърт Бъкли, Меган Мълали, Констанс Ву, Райън Лий, [15+]
  • 17:00
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
Пълна програма
  • 14:45
    One to Watch
  • 15:00
    Video Fashion News
  • 15:15
    Video Fashion News
  • 15:30
    Eco Fashion Season 4 Ep6
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Старовремска жътва (образователен филм за селски туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Потопът в Черно море (образователен филм за морски туризъм)
Пълна програма
  • 13:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 15:30
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 14:05
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 16:35
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
TVT 15:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}