ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 752
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.1 ,еп. 1
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:05
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
Пълна програма
  • 17:40
    Медиум; сезон 3, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2006
  • 18:30
    Незабравимо; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 19:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 20:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 17:25
    Спасители на кучета: Епизод 6
  • 18:20
    Договор за диви животни: Мечки/Капуцини/Тигри край пътя
  • 19:15
    В аквариума: Нов бизнес
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Повратен момент
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:15
    "Хайде, преценете!" - шоу викторина
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Дуел на двойките" - шоу викторина с Йорг Пилава
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3974 и 3975 епизод/
  • 18:45
    Светът на Япония Дегустатори на суши /7 епизод/
  • 18:50
    Туризмът №1: Светският блясък на Варна /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • 17:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 20
  • 18:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.22
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, еп.7
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп. 21
Пълна програма
  • 16:00
    "Ритъмът на греха" - драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор -Триш Си, актьори - Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард,
  • 18:30
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
  • 21:00
    "Търсачът" - драма (Австралия, Турция, САЩ, 2014), режисьор - Ръсел Кроу, актьори - Ръсел Кроу, Олга Куриленко, Ейлмъз Ердоган, Жаклин Маккензи, Дениз Акдениз, Раян Кор, Джем Ялмъз, Исабел Лукас,  Джей Кортни, и др.
  • 23:15
    "Всички хубави неща" - драма, уестърн, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Андрю Жарецки, актьори - Райън Гослинг, Кирстен Дънст, Франк Лангела, Даян Венора, Филип Бейкър Хол, Лили Рейб и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут: Ново поколение" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 17:45
    Могъщите Магимечове
  • 18:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:35
    Джони Тест
  • 19:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:35
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 19:15
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 21:00
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
  • 22:40
    "Централа Берлин I, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
  • 18:05
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 19:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 21:30
    "Любов и смърт", комедия, САЩ, 1975; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Даян Кийтън, Джеймс Толкан, Харолд Гулд, Олга Жорж-Пико, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Проклятието на Тутанкамон" - приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан Хайд, Леонор Валера, Стивън Уадингтън, Малкълм Макдауъл и др., II част, /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Lamborghini Urraco
  • 19:00
    Как се прави...: Машини за монтаж, лимонов тарт, миниатюрни оловни войници
  • 19:30
    Как са го направили?: Мултифункционален уред / Формула 1/ Стъкло
Пълна програма
  • 17:50
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
  • 18:15
    Фабрика за храна: Просто като фасул
  • 18:40
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 19:30
    Най-откаченото време на планетата: Цветно време
Пълна програма
  • 17:30
    Джеси
  • 18:00
    Късмет, Чарли!
  • 18:30
    Късмет, Чарли!
  • 19:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 17:50
    "Уголемена наука"
  • 18:15
    "Уголемена наука"
  • 18:40
    "Уголемена наука"
  • 19:10
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 22:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации), пряко
  • 21:00
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
Пълна програма
  • 17:35
    Супер конструкция, супер кола, еп. 7
  • 18:30
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 19:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
  • 20:00
    Царе на дърворезбата, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 18:00
    Dew Tour Beach
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Natural Games
Пълна програма
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Помощ след ремонт
  • 18:30
    Помощ след ремонт
  • 19:00
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 17:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 14
  • 18:00
    Татенце - четвърти сезон, еп. 22
  • 18:30
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 1
  • 19:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 18
  • 18:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 12
  • 19:15
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
  • 20:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 16:30
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 18:05
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 20:00
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
Пълна програма
  • 17:05
    Дългата сянка,еп. 2
  • 18:00
    Страхотни изобретения,еп. 12
  • 18:30
    Тайните на великите британски замъци,еп. 2
  • 19:20
    Втората световна война: Забравената война в Китай,еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Човекът-музей
  • 18:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Джаръд и Бранди
  • 18:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Даръл и Брандън
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 18:30
    Документален филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:25
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
  • 18:05
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
  • 19:40
    "Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая.
  • 21:10
    "Опасно синьо" - екшън / приключенски с Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин.
Пълна програма
  • 17:05
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
  • 17:55
    BRITPART FREELANDER CHALLENGE
  • 18:20
    ONE MOTORCYCLE, ONE HERO
  • 18:45
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP REPLAY
Пълна програма
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:35
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 18:00
    Alessia Cara's Soulful Stars
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    World Stage
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:20
    Ветеринар на хълма,еп. 6
  • 18:15
    Супер-ветеринар,еп. 4
  • 19:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 6
  • 19:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 7
Пълна програма
  • 17:00
    Плаване по Юкон, еп. 1
  • 18:00
    Плаване по Юкон, еп. 2
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 5
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 6
Пълна програма
  • 17:24
    Кървави врагове: лъв срещу бизон
  • 18:11
    Най-опасните животни в света: Азиатски Пасифик
  • 19:00
    Ледена мечка
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: 180-килограмов супер скат
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Брентфорд - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:05
    "Хайде да се оженим!"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:40
    "Първо студио" - пряко
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Рома - Фиорентина
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 18:30
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 19:20
    "Бялата гвардия"
  • 20:50
    "Културната революция"
  • 21:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Кольо.... това..е " - док филм , 3 - та част
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 17:45
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 18:15
    Scooby-Doo!
  • 18:45
    Sally Bollywood
  • 19:15
    Angelo!
Пълна програма
  • 17:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 2 епизод
  • 18:00
    Биографии на прочути личности: Майкъл Джексън - отдаденост
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Без компромиси
  • 18:00
    Кралят на тортите: Големият звяр, гафове с брауни и завръщане към сладкарството
  • 18:30
    Кралят на тортите: Чай и ретро автомобили
  • 19:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 23
Пълна програма
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:20
    Когато падне мрак, Германия,САЩ, драма/романтичен, с Клер Дейнс, Мерил Стрийп, 2007
  • 18:15
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, с Джони Деп, 2004
  • 19:50
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, екшън/комедия, с Джак Блек, Оливър Плат, 2009
  • 21:30
    Американски пай 2, САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 17:50
    "Новото познание: Тайното учение на богомилите" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 17:25
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 11
  • 18:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 72
  • 18:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 9
  • 19:00
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Бягство от затвора, еп. 5
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 5
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 6
  • 20:00
    Куантико - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 17:30
    SWIMWEAR
  • 18:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 18:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 18:40
    "Медицински сестри" - 23 еп.
  • 19:05
    "Джигити" - 2 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:35
    Донская рыбалка
  • 18:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 18:35
    Охотничьи меридианы
  • 19:00
    Водный мир
Пълна програма
  • 16:00
    "Безпощадно"- екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 17:30
    Kings of Construction: Hallands?s
  • 18:15
    Kitchen Boss: Pizza Buffet
  • 18:37
    Kitchen Boss: Light and Airy
  • 19:00
    Sci-Trek: What Animals Build
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 22:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • 16:30
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 18:05
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 20:00
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
Пълна програма
  • 17:50
    Doc McStuffins
  • 18:15
    The Lion Guard
  • 18:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:05
    PJ Masks
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 18:40
    California Investigator: Naughty Professor
  • 19:05
    California Investigator: Little Boy Blue
  • 19:30
    Blood Relatives: Southern Helle
Пълна програма
  • 17:25
    Locker Room Secrets: Fitness Special
  • 17:55
    Special: Fashion vs Fitness
  • 18:20
    Q&A Generator: Fitness Special
  • 18:50
    Special: Music vs Fitness
Пълна програма
  • 17:40
    Western Extreme
  • 18:05
    Western Extreme
  • 18:30
    Gridiron Outdoors
  • 18:55
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Човекът-музей
  • 18:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Джаръд и Бранди
  • 18:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Даръл и Брандън
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
Пълна програма
  • 17:00
    Плаване по Юкон, еп. 2
  • 18:00
    Машина на времето, еп. 5
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 20:00
    Големите миграции, еп. 4
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 752
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.1 ,еп. 1
Пълна програма
  • 17:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
  • 18:20
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
  • 19:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, САЩA, 2012
Пълна програма
  • 17:05
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:05
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
  • 19:05
    Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:05
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    Градски кошмари: Посред нощ
  • 18:00
    Градски кошмари: Любов, алчност и предателство
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Андерс Брейвик
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Сали Ан Бауман
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 17:50
    "Априлското въстание" - документален филм /2 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:50
    Wendell & Vinnie
  • 18:15
    Wendell & Vinnie
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:51
    Wham, Bam, Thank You Paper Jam! (18+)
  • 18:17
    Yoga Obsessed Blonde Gets Banged (18+)
  • 18:42
    Yeah, Yeah, Yeah! (18+)
  • 19:03
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
  • 19:30
    Футбол: Спортинг /Хихон/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil"- 6 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Футбол: Сао Пауло - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 17:30
    Как се прави?
  • 17:55
    Червената кралица
  • 18:50
    Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
  • 20:40
    Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - LIJIANG RIVER, CHINA
  • 18:00
    NOMADIC NIGHTS
  • 19:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 20:00
    PRINCESS GAUCHA
Пълна програма
  • 10:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 17:00
    World of X Games 2014
  • 18:00
    Steez
  • 18:20
    Northbound
  • 18:30
    Stupidface
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Община Враца - Приказният град
  • 18:00
    Национален парк Рила
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
Пълна програма
  • 16:00
    Волейбол: Пирин - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - ЦСКА - Литекс (14-15), повторение
  • 19:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
  • 19:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Студената война 1945-1989 г." - 2 еп., документален филм
  • 22:00
    Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Италия - Германия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 18:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 45-и епизод, повторение
  • 18:30
    Студио "Футбол", директно
  • 19:00
    Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
Пълна програма
  • 17:50
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 18:40
    Калифорнийски следовател: Епизод 13
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Епизод 14
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Южен ад
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 17:45
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 20:00
    "Марсианецът", фантастична драма, САЩ, 2015; реж. Ридли Скот, с Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристън Уийг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, [12+]
  • 22:20
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 23:45
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 16 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, с Джон Оливър, [12+]
Пълна програма
  • 16:40
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 18:35
    "Западен свят (1973)", уестърн - фантастика, САЩ, 1973; реж. Майкъл Кричтън, с Юл Бринър, Ричард Бенджамин, Джеймс Бролин, Норман Бартолд, Алън Опънхаймър, [15+]
  • 20:05
    "Игра на тронове V, 3 еп. - Върховният врабец", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:05
    "Игра на тронове V, 4 еп. - Синовете на Харпията", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

e-kids 17:55
Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Viasat Nature 17:55
Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон
Kino Nova 18:00
"Не така, брат!" - сериал, 4 епизода

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/
TVT 18:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}