ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3967 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 16
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:40
    Незабравимо; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 10:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:20
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:10
    Бялата кралица; сезон 1, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:35
    Сред прайда: История за двама лидери
  • 10:05
    В аквариума: Бюфет с акули!
  • 11:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: На помощ на сиуксите
  • 11:55
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
Пълна програма
  • 09:40
    Народна музика
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Дързост и красота тв сериал /3972 и 3973 епизод/п/
  • 10:45
    Инуяша сериен анимационен филм, Япония /7 епизод/
  • 11:10
    Пиксел Пинки 2 сериен анимационен филм /9 епизод/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/
  • 11:20
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:35
    Делфините научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 09:45
    Miss Moon
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:00
    Tom and Jerry: The Fast and the Furry
  • 12:09
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.3
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.6
  • 11:00
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.21
  • 12:00
    "Ренегат" - сериал, с.5, еп. 19
Пълна програма
  • 08:15
    "Пепеляшка" (първа част) - драма, романтичен (Италия, 2011 г.), режисьор - Кристиан Дюге, актьори - Франк Крудел, Илариа,Мариела Валентини, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубичек, Наталия Вюрнер и др.
  • 10:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.9,10
  • 12:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.14
  • 13:30
    "Номер 42-ри" -  драма, биографичен, спортен (САЩ, 2013), режисьор - Брайън Хелгеланд, актьори - Чадуик Босман, Харисън Форд, Кристофър Мелони, Джуд Тейлър и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно предаване
  • 10:00
    "Нова в града" - драма,комедия,романтичен (САЩ, Канада, 2008), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 08:40
    Бен 10
  • 10:00
    Предаването "Малки титани: В готовност!"
  • 10:15
    Малки Титани: В готовност
  • 12:15
    Микс маратон: Време за приключения
Пълна програма
  • 08:55
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 10:35
    "Земя на мечти", комедийна драма, Великобритания, 2002; реж. Деймиън О'Донъл, с Майкъл Шийн, Марк Ади, Джим Картър, Силия Имри, Рут Джоунс, [12+]
  • 12:10
    "Младият Уинстън", биографичен, Великобритания, 1972; реж. Ричард Атенбъроу, със Саймън Уорд, Ан Банкрофт, Робърт Шоу, Джак Хоукинс, Джон Майлс, [12+]
  • 14:20
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 10:15
    "Любовно трио", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Флеминг, с Лара Флин Бойл, Стивън Болдуин, Джош Чарлз, Алексис Аркет, Марта Геман, [15+]
  • 11:45
    "Романтичната англичанка", комедийна драма, Великобритания, 1975; реж. Джоузеф Лоузи, с Гленда Джаксън, Майкъл Кейн, Хелмут Бергер, Майкъл Лонсдейл, Беатрис Роман, [12+]
  • 13:40
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Лъжовно сърце"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 2, 2 епизода, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Закони на войната" - сериал, сезон 2, /п/
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 10:00
    Тираджии: епизод 1
  • 11:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 12:00
    Злато в Берингово море: Мътни води
Пълна програма
  • 09:50
    Последните дни на динозавъра
  • 11:26
    Факти и лъжи: Боята за коса е ракетно гориво
  • 12:14
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 13:02
    Как функционира Вселената?: В края на Слънчевата система
Пълна програма
  • 09:40
    Законът на Майло Мърфи
  • 09:55
    МИКИ МАУС
  • 10:00
    Клонинги в мазето
  • 10:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 09:45
    "Удивителни създания"
  • 10:00
    "Удивителни създания"
  • 10:15
    "Спортна лаборатория"
  • 10:30
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 146 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Куриози
  • 10:30
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 11:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 13:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 11:30
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации)
  • 13:00
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации), пряко
  • 21:00
    Снукър: "Рига мастърс", финал
Пълна програма
  • 09:40
    Превозвачи на къщи, еп. 7
  • 10:00
    Превозвачи на къщи, еп. 8
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
  • 11:10
    Големият див север, еп. 1
Пълна програма
  • 09:45
    Pro Bull Riders
  • 10:40
    Crusty Demons: No Borders 13
  • 11:05
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 11:35
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Татенце - четвърти сезон, еп. 20
  • 10:05
    Татенце - четвърти сезон, еп. 21
  • 10:30
    Обвързани - пети сезон, еп. 13
  • 11:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:35
    Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 5
  • 10:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 5
  • 11:10
    Късметлията - първи сезон, еп. 2
  • 12:00
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 08:50
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 10:35
    "Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 12:55
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 14:25
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
Пълна програма
  • 09:50
    Тайните на великите британски замъци,еп. 6
  • 10:40
    Забранена история,еп. 2
  • 11:30
    География на убийствата,еп. 1
  • 12:20
    Големите надежди,еп. 1
Пълна програма
  • 09:05
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 10:00
    TBC
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
Пълна програма
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:50
    "Извънземен престъпник" - фантастика / екшън с Рос Хейгън, Тийгън Даян Ортели, Джеси Дабсън.
  • 11:20
    "Смърт на чудовището!" - ужаси / фантастика с Ник Адам, Сюзън Фармър.
  • 12:40
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 14:45
    "Ловци на скалпове" - комедия / уестърн с Оси Дейвис, Бърт Ланкастър.
Пълна програма
  • 09:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 10:30
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
  • 11:20
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
  • 13:00
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 09:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 10:00
    MTV Asks Little Mix
  • 10:20
    Hot Spot: Little Mix
  • 11:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:05
    Чудесата на кучетата,еп. 1
  • 09:55
    Чудесата на кучетата,еп. 2
  • 10:45
    Чудесата на кучетата,еп. 3
  • 11:35
    Кучето с коефициент на интелигентност 102,еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 4
  • 10:00
    Големите миграции, еп. 3
  • 11:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 2
Пълна програма
  • 09:26
    Тайнствената росомаха
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: 180-килограмов супер скат
  • 11:05
    Екстремни животни: Майстори на бягството
  • 11:53
    Електрическата риба на Амазонка
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Престън Норт Енд - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:45
    "По средата" - сериал
  • 11:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Италия, Серия А: Болоня - Наполи
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 12:00
    Италия, Серия А: Пескара - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Интер
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 10:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 12:00
    Вести
  • 12:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:30
    Mike der Ritter
  • 10:40
    Peter Hase
  • 10:50
    Thomas & seine Freunde
Пълна програма
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Джон Траволта - документална поредица
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:30
    Плаването на техния живот - риалити - 1 сезон - 6 епизод
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:30
    Кралят на тортите: Високо във въздуха
  • 10:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
  • 11:00
    Необикновените сватби: Епизод 2
  • 12:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Обявявам ви за...
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.10
Пълна програма
  • 09:30
    Първокласни RV каравани
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадките на паметниците
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 09:30
    Първокласни RV каравани
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадките на паметниците
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 06:40
    Клетниците, Германия,Великобритания,САЩ, криминален/драма/романтичен, 1998
  • 10:15
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
  • 11:50
    Деца шпиони: Островът на изгубените мечти, САЩ, приключенски/фантастика, 2002
  • 13:30
    Всички кучета отиват в рая 2, САЩ, анимационен/семеен, 1996
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 173
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 51
  • 10:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 52
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 4
  • 10:45
    Куантико - първи сезон, еп. 4
  • 11:40
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 12
  • 12:35
    Слийпи Холоу - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    FASHION FILMS
  • 10:00
    SWIMWEAR
  • 10:30
    SWIMWEAR
  • 11:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 11:30
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации)
  • 13:00
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации), пряко
  • 21:00
    Снукър: "Рига мастърс", финал
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Джигити" - 6 еп.
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 10:45
    "Истории за осиновявания" - 24 и 25 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 2 eп.
Пълна програма
  • 09:45
    прогноза за времето и спорт
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Карпфишинг
  • 10:30
    Нахлыст
  • 10:55
    Энциклопедия охоты
Пълна програма
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Неочаквано приятелство" - драма с уч. на Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др.
  • 14:00
    "Рожденият ден на добрата вещица" - фантастика с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
Пълна програма
  • 09:37
    Kitchen Boss: Beans Baby
  • 10:00
    Sci-Trek: First Contact
  • 10:45
    Sci-Trek: Bolts of Fire
  • 11:30
    Moonshiners: The Law Comes Knockin'
Пълна програма
  • 09:45
    KEEP FIT
  • 10:00
    WEATHER FORECAST
  • 10:05
    BASIC LEXIS
  • 10:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 10:00
    Трапезата на Сиба
  • 10:30
    Трапезата на Сиба
  • 11:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    Куриози
  • 10:30
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 11:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 13:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
Пълна програма
  • 08:50
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 10:35
    "Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 12:55
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 14:25
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 09:40
    Goldie & Bear
  • 10:05
    Doc McStuffins
  • 10:35
    The Lion Guard
  • 11:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
Пълна програма
  • 09:30
    Blood Relatives: Don't Kill the Messenger
  • 10:20
    Murder Comes to Town: Who Killed the Music?
  • 11:10
    Nightmare Next Door: Cruel Intentions
  • 12:00
    The Locator: Episode 31
Пълна програма
  • 09:45
    The Truth About...: Lionel Messi
  • 10:10
    Top 11: Argentina
  • 10:40
    Up Close With: Lionel Messi
  • 11:05
    Football Clash: Maradona vs Messi
Пълна програма
  • 09:45
    Driven With Pat & Nicole
  • 10:10
    Driven With Pat & Nicole
  • 10:35
    Driven With Pat & Nicole
  • 11:00
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 09:05
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 10:00
    TBC
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
Пълна програма
  • 09:00
    Големите миграции, еп. 3
  • 10:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
  • 11:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 2
  • 12:00
    Корабостроителница, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    "Тайни" - сериал, с. 1, еп. 16
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 3, спорт, Унгария, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 2, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Сали Ан Бауман
  • 10:00
    Ловецът на убийци: Кървавочервената магистрала
  • 11:00
    Градски кошмари: Посред нощ
  • 12:00
    Градски кошмари: Любов, алчност и предателство
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 09:45
    "Комитопули: Векът на цар Самуил" - документален филм /1 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /1 част
Пълна програма
  • 09:30
    Punk'd
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Instant Mom
  • 10:50
    Wendell & Vinnie
Пълна програма
  • 09:51
    Wham, Bam, Thank You Paper Jam! (18+)
  • 10:17
    Yoga Obsessed Blonde Gets Banged (18+)
  • 10:42
    Yeah, Yeah, Yeah! (18+)
  • 11:03
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за котките: Лъвът в скута ни" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Спортинг /Хихон/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    "Борбата с рака" - документален филм
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 09:10
    Световна лига по волейбол: България - Аржентина
  • 11:40
    Футбол - Купа на конфедерациите: Мексико - Нова Зеландия
  • 13:30
    Световен рали шампионат: Рали Полша - всичко преди старта
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:20
    Планетата Европа (1)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 11:00
    Надежда за дива природа (13)
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Хората и парковете
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.12
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: ЦСКА - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив ГО - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Олимпиакос, международен приятелски мач, повторение
  • 14:00
    Футбол: Левски - Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
  • 19:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Студената война 1945-1989 г." - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Азербайджан, повторение
  • 11:00
    Обзор на сезона в английската Висша Лига (2016-17), повторение
  • 12:00
    Футбол: Чехия - Дания, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 14:00
    Футбол: Македония - Португалия, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Не убивайте пратеника
  • 10:20
    В града витае убийство: Кой уби музиката?
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Жестоки намерения
  • 12:00
    Намирачът: Епизод 31
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова /п/
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
Пълна програма
  • 09:30
    III-то рандеву на риболовците на езерото Веленце
  • 10:00
    Перфектният риболовец - Палавници летни шарани
  • 10:30
    Matchfishing - Настройването за състезание
  • 11:00
    Бъди там! - През пролетта
Пълна програма
  • 08:25
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", приключенски - фенъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 10:15
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 11:50
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 13:25
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Къща чудовище", анимация, САЩ, 2006; реж. Джил Кенан , [12+]
  • 10:10
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 11:35
    "Коледата невъзможна 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Алекс Зам, с Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Сантино Марела, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек, [12+]
  • 13:10
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 23 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 09:45
    Invitation Only
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:15
    From the Runway
  • 10:30
    What's Haute
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Мото 3
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 10:30
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 12:55
    Бокс: AIBA
  • 16:25
    Новини
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:50
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Diema 10:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
RTVi Russia 10:00
Сериал "Не в последний раз" 16+
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Eurosport HD 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Film Plus 10:00
Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Запознай се с един приятел" - комедия (Италия, 2010) , режисьор - Карло Ванзина, актьори - Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.
HBO 2 10:05
"След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
HBO3 10:05
"В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}