ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 4
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Любов и брак - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 12:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:50
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 13:40
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 11:00
    Кучета 101: Английска овчарка, чау-чау, мини фокстериер, епаньол бретон, шнауцер джудже
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Помощници
  • 12:50
    Най-дивото от Африка: Сахара
  • 13:45
    Повелителят на големите риби: Монголия
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Искри на изобретателност: Любители на риска документална поредица /4 епизод/п/
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
Пълна програма
  • 11:00
    Tom and Jerry: Blast Off to Mars
  • 12:30
    The Tom and Jerry Show
  • 14:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 15:05
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Готъм" - сериал, еп. 11
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп. 11
  • 13:00
    "Отмъстителите" - екшън, приключенски (САЩ, 1998), режисьор - Джеръмая С. Чечик, актьори -  Ралф Файнс, Ума Търман, Шон Конъри, Джон Ууд, Еди Изард,  Джим Броудбент и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.3
Пълна програма
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 3,4
  • 14:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.10
  • 15:00
    "Улични танци: Да разтърсим света" - драма, музикален (Канада, 2011), режисьор - Робърт Адитай, актьори - Тайрон Браун, Мишел Морган, Ники Грант, Час Армитаж, Кристи Флорес, Шен Полард и др.
  • 16:45
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Такъв е животът" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Грег Берланти, актьори - Катрин Хейгъл, Андрю Дейли, Джош Дюамел, Джош Лукас,Кристина Хендрикс, Питър Новак, Брук Джоузефсън, Анди Бъкли, Хейс Макартър, Мелиса Маккарти и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 14:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.178, 179
  • 14:30
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 10:15
    Marathon Mix: Ние, мечоците
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Transformers Prime
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Доктор Пространствени Джинси
  • 13:45
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 10:35
    "Младият Уинстън", биографичен, Великобритания, 1972; реж. Ричард Атенбъроу, със Саймън Уорд, Ан Банкрофт, Робърт Шоу, Джак Хоукинс, Джон Майлс, [12+]
  • 12:45
    "Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зимбалист, Майкъл Зимбалист, с Кевин Де Паула, Леонардо Лима Карвальо, Сеу Жоржи, Мариана Нунес, Винсент Д'Онофрио, [12+]
  • 14:30
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
  • 16:25
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
Пълна програма
  • 11:25
    "Уреден мач", криминален трилър, САЩ, 2014; реж. Ноа Бушел, с Кори Стол, Били Кръдъп, Марин Айрланд, Юл Васкес, Кели Линч, [12+]
  • 12:55
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
  • 14:45
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 16:25
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм , /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 8
Пълна програма
  • 11:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис"- сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 14:00
    "Осмо чувство " - сериал, сезон 8
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Форд Тъндърбърд
  • 12:00
    От любов към автомобилите: Triumph Stag
  • 13:00
    От любов към автомобилите: Мини купър Mk1
  • 14:00
    От любов към автомобилите: MGTC
Пълна програма
  • 11:26
    Странно или какво?: Извънземните сред нас
  • 12:14
    Ловци на митове: Права линия
  • 13:02
    Как са го направили?: Безпилотни самолети/ Дълбоки мини/Съвършената футболна топка
  • 13:26
    Фабрика за храна: Пушена сьомга
Пълна програма
  • 11:30
    16 желания
  • 13:05
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:20
    Мики Маус
  • 13:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
  • 16:00
    Битки за контейнерите
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Обединеното кралство
Пълна програма
  • 11:45
    "Имало едно време"
  • 12:15
    "Имало едно време"
  • 12:45
    "Фокуси"
  • 13:00
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 7 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Норвегия
  • 12:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Дания - Белгия
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Лесак - Пюй ан Веле (петнадесети етап)
  • 13:30
    Футбол, Европейско първенство за юноши до 19 г.: Финал
Пълна програма
  • 11:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м синхронно (жени), пряко
  • 13:00
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
  • 14:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже), пряко
  • 15:45
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
Пълна програма
  • 11:40
    Чудовищни шарани, еп. 3
  • 12:30
    Треска за нефрит, еп. 9
  • 12:55
    Треска за нефрит, еп. 10
  • 13:20
    Австралийски търсачи на злато, еп. 2
Пълна програма
  • 11:35
    X Games - Oslo
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:25
    MTB Heroes
  • 13:50
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Френска целувка - игрален филм
  • 13:45
    Танцовата битка на Аби - сезон 2
  • 14:40
    Майк и Моли - трети сезон
  • 15:10
    Мама - първи сезон
Пълна програма
  • 11:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 12:00
    Военни престъпления - шести сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението - първи сезон
  • 13:55
    Д-р Розууд - първи сезон
Пълна програма
  • 09:55
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 11:55
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 13:55
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 15:30
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
Пълна програма
  • 11:40
    География на убийствата, еп. 2
  • 12:30
    Студеният дом, еп. 3
  • 13:25
    Втората световна война: Забравената война в Китай, еп. 1
  • 14:20
    Кралски братовчеди на война, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Империята отвръща с нови находки
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
  • 13:00
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 1-ва част
  • 13:30
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 3 еп. /п/
  • 12:30
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 11:40
    "ЯЯ и Зук"
  • 11:55
    "Пингу"
  • 12:05
    "Кипър"
  • 12:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:10
    "И в радост, и в мъка" - комедия / драма с Бо Бриджис, Стоккард Ченинг.
  • 12:00
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 14:25
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 16:00
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Пълна програма
  • 11:25
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 12:10
    SILK WAY RALLY
  • 12:35
    WHEELIES
  • 13:05
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    US Hotlist 2017! Top 20
  • 13:35
    Hot Right Now!
  • 14:00
    2016 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:35
    Опасни кучета, еп. 11
  • 12:00
    Опасни кучета, еп. 12
  • 12:30
    Микро чудовища, еп. 3
  • 13:25
    Най-свирепите животни!, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Историята на храната, еп. 4
  • 12:00
    Историята на храната, еп. 1
  • 13:00
    Да разглобиш гигант, еп. 6
  • 14:00
    Да разглобиш гигант, еп. 1
Пълна програма
  • 11:05
    Диви гиганти от островите
  • 11:53
    Зимна приказка
  • 12:42
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 13:26
    Диво царство: Скалата на леопарда
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Марсилия , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
  • 13:20
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Бешикташ - Бенфика
  • 12:00
    УЕФА Шампионска Лига: Арсенал - ПСЖ
  • 14:00
    УЕФА Шампионска Лига: Селтик - Барселона
  • 18:00
    УЕФА Шампионска Лига Байерн М - Атлетико М
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:40
    Sally Bollywood
  • 12:10
    Sally Bollywood
  • 12:35
    Sally Bollywood
  • 13:05
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 11:05
    Сянката на Елена - ТВ сериал, Бразилия - 55 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Три цвята: бяло - драма, Франция/Полша, втори филм, режисьо Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Збигниев Замаховски, Жюли Делпи, Януш Гайош, Александър Бардини
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 2
  • 12:00
    Нестандартни раждания: Неочаквани раждания
  • 13:00
    Мини-мис Атланта: Ще се видим на сцената
  • 14:00
    Малко и ужасно: Мини куджо
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 12:30
    Медово - Малкият винен рай
  • 13:00
    Културни събития (Фестивали и събори) в България
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:50
    Деца шпиони, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2001
  • 12:15
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 14:05
    Стигмата на злото, САЩ, ужаси/мистерия, 2014
  • 16:05
    Градски каубои, САЩ, приключенски/комедия, 1991
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:25
    Просто Найджела - кулинарно предаване
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:30
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 13:00
    Кулинарен фестивал с Джейми - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "От вихъра отнесени" - драма/ комедия, Аржентина, режисьор Алехандро Агрести, участват Вера Фогвил, Фабиан Вена, Анхела Молина, Жан Рошфор, Улисес Дюмон и др. /п/
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 11:40
    24: Наследството - първи сезон
  • 12:35
    Светкавицата - трети сезон
  • 13:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
  • 12:30
    FASHION FLIX
  • 13:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 11:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м синхронно (жени), пряко
  • 13:00
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
  • 14:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже), пряко
  • 15:45
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:10
    "Велополицаи" - еп.10
  • 12:00
    "Ед" - еп.17
  • 12:50
    "Защитниците" - 10 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.22
Пълна програма
  • 11:35
    "Джигити" - 2 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 191 и 192 еп.
  • 12:50
    "Медицински сестри" - 37 еп.
  • 13:15
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:35
    Морская подводная охота
  • 12:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:30
    Охотничьи меридианы
  • 13:00
    Под водой с ружьем
Пълна програма
  • 11:00
    "Маймунски приключения" - семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др.
  • 13:00
    "Пръстен до пролетта" - романтична комедия с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт и др.
  • 15:10
    "Доблестни мъже" - драма с уч. на Том Круз, Джак Никълсън, Деми Мур, Кевин Бейкън, Кийфър Съдърланд, Кевин Полак, Джеймс Маршъл, Джей Ти Уолш, Кристофър Гус, Мат Крейвън и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 04:45
    Futurescape with James Woods: Cheating Time
  • 19:45
    Futurescape with James Woods: I Know What You're Thinking
  • 20:30
    Penn & Teller Tell A Lie: Piranha Will Not Kill You
  • 21:15
    Deadliest Catch: Deadline
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    Гражданка в ранчото
  • 12:00
    Кухнята
  • 13:00
    Гражданка в ранчото
  • 13:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Норвегия
  • 12:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Дания - Белгия
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Лесак - Пюй ан Веле (петнадесети етап)
  • 13:30
    Футбол, Европейско първенство за юноши до 19 г.: Финал
Пълна програма
  • 09:55
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 11:55
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 13:55
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 15:30
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
  • 12:50
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Nightmare Next Door: Where There's Smoke
  • 12:00
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 12:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Home Scary Home
  • 12:50
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 11:35
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 12:00
    Power Players: Toni Nadal
  • 12:30
    Top: Hardnut Champions
  • 12:55
    Up Close With: Milner & Hart
Пълна програма
  • 11:25
    Fly Rod Chronicles
  • 11:50
    Fly Rod Chronicles
  • 12:15
    Bill Dance Outdoors
  • 12:40
    Bill Dance Outdoors
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Империята отвръща с нови находки
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
  • 13:00
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 1-ва част
  • 13:30
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
Пълна програма
  • 11:00
    Историята на храната, еп. 1
  • 12:00
    Да разглобиш гигант, еп. 6
  • 13:00
    Да разглобиш гигант, еп. 1
  • 14:00
    Сервиз SOS, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 4
Пълна програма
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 11:30
    Убиецът до теб: Няма да те оставя да си тръгнеш
  • 12:00
    Убиецът до теб: Невинен съм
  • 12:30
    Убиецът до теб: Заради парите
  • 13:00
    Убиецът до теб: Тиха смърт
Пълна програма
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 11:45
    "Пътят на Калееви" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/ - І част
  • 13:30
    " Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:41
    Cock Intentions (18+)
  • 12:07
    Fallaciously Ever After (18+)
  • 12:30
    Brooklyn Lee Nymphomaniac (18+)
  • 12:58
    Dinner Table Deep Throat (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Депортиво /Ла Коруна/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Острови Мадейра, Португалия - финал (повторение)
  • 13:30
    Тенис: Доминика Цибулкова - Кирстен Флипкенс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 10:45
    Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки
  • 12:15
    Европейско първенство по кану-каяк /финали, 200 м/
  • 13:30
    Извън играта
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:40
    Бандата от Шугър Крийк - Противници на пробуждането
  • 12:55
    Бандата на Голямата стъпка
  • 14:20
    До Нова година
  • 15:50
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    История на храните - повт.
  • 11:55
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    CULTURAL FLAVOURS - FRANCE
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - COLOMBIA - SEARCHING FOR ELDORADO
  • 13:00
    CHAMJE KHOLA
  • 14:00
    LUCIEN BONAPARTE, THE REBELLIOUS BROTHER
Пълна програма
  • 11:45
    Ultimate Taekwondo
  • 12:00
    Journey Fight
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:15
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 10:35
    Изборът на Адел
  • 12:05
    Островът на шепотите
  • 13:25
    Ограбеният крадец
  • 15:30
    Пипи в Южните морета
Пълна програма
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    The Great Ride Open
  • 12:30
    The Great Ride Open
  • 13:00
    Stupidface
Пълна програма
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
  • 13:00
    Шипка
Пълна програма
  • 11:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 1-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Нефтохимик - Монтана, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Коринтианс - Атлетико Параненсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:50
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 12:05
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Хенинг плейс
  • 12:00
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 12:25
    Чудовищни майки: Ужасяващият дом
  • 12:50
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 11:30
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
  • 12:00
    Спининг академия - Пъстървата и Шампиона
  • 12:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
  • 13:00
    С Пупа - Кефалите мълчат 1. част
Пълна програма
  • 11:35
    "Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Джеймс Бобин, с Джейсън Сигъл, Ейми Адамс, Крис Купър, Рашида Джоунс, Алън Аркин, [0+]
  • 13:15
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 15:05
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [12+]
  • 16:45
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 12:30
    "Тежестта на нацията І, 4 еп. - Предизвикателства", документален, САЩ, 2012; реж. Дан Чейкин, [12+]
  • 13:40
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; с Джон Оливър, [12+]
  • 14:10
    "Лабиринтът: В обгорените земи", фантастичен екшън, САЩ, 2015; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Джанкарло Еспозито, Ейдън Гилън, , [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Model Yoga Season 3 Ep3
  • 12:00
    Design Genius Season 4 Ep2
  • 12:30
    Video Fashion News
  • 13:00
    From The Runway - Men
Пълна програма
  • 06:30
    Неудержимый Макс. Городской спецназ
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Знаци на времето. Село Козар Белене (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Бокс: AIBA
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 13:30
    Новини
  • 13:35
    Голф: "Светът на голфа"
  • 14:35
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:50
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Fox Life 11:55
Кое е това момиче? - първи сезон
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
Хоби ТВ 12:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
bTV Comedy 12:00
"Щурите съседи " /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Eurosport 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Eurosport HD 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: WTA Гщаад 2017

Всички предавания

Филми

MGM 11:45
"Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
Skat+ 11:45
"Бъди благословена" - документален филм /повторение/
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
RTR 12:00
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}