ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    История.bg 180 години от рождението на Васил Левски
  • 22:00
    Песните на Левски музикален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 12
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
  • 23:45
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.12
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Викингите" - сериал, сезон 3
  • 22:00
    "Универсален войник: Завръщането" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Доей Уайт, Хайди Шанц, Ксандър Бъркли, Джъстин Лазард, Киана Том и др.
  • 23:50
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Италия - Русия, пряко
  • 20:55
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Швеция, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже), пряко
  • 21:00
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (жени)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
Пълна програма
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
  • 21:10
    MTB Heroes
  • 21:40
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 19:35
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 23:00
    SILK WAY RALLY
  • 23:25
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Монпелие , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Дартс: Световни серии, Мастърс САЩ 2017, първи ден, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:25
Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
Telekabel 20:25
Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Cinemax 21:00
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
AXN 21:00
Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}