ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Готъм" - сериал, еп. 12
  • 19:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 8
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 12
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
Пълна програма
  • 17:45
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
  • 18:15
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Лесак - Пюй ан Веле (петнадесети етап)
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Италия - Русия, пряко
  • 20:55
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
Пълна програма
  • 17:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м синхронно (жени), пряко
  • 18:15
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже), пряко
  • 21:00
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (жени)
Пълна програма
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
  • 19:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 18:00
    V8 UTES
  • 18:50
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 19:35
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Монпелие , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Дартс: Световни серии, Мастърс САЩ 2017, първи ден, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска Лига Байерн М - Атлетико М
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 18:10
Всичко е под контрол - първи сезон
AXN 18:10
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
Viasat History 18:15
Войната на асовете, сезон 1, еп. 2
Fox Crime 18:15
Късметлията - първи сезон
e-kids 18:20
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 2 18:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Ring.BG 18:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - ПСЖ

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/
TVT 18:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}