ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 20:55
    Тържествена заря по повод 180 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
  • 21:45
    Левски в моя град Младежки проект на БНТ
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.16
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 32
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, сезон 7
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Великата - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Одисей - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2010
  • 21:50
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:40
    Профилиране; сезон 7, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Кучета 101: Бернско пастирско куче, афганска хрътка, португалско водно куче, кеърнтериер
  • 21:05
    Спасители на кучета: Епизод 9
  • 22:00
    Пазителите на животните: Разяреният крал
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
Пълна програма
  • 20:10
    "Черните овце" - сериен филм, 4 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 23:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:05
    Прокълнатите крале сериен тв филм /3 епизод/ (12)
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    В огледалото документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 20:55
    Тържествена заря по повод 180 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
  • 21:45
    Левски в моя град
Пълна програма
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 13
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Стилето" - драма, eкшън, криминален (САЩ, 2008),режисьор - Ник Валелонга, актьори - Том Беринджър, Майкъл Бейн,Стана Катич, Пол Слоън, Уилям Форсайт и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
  • 21:00
    "Aх, тази Мери" - комедия (САЩ, 1998), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Камерън Диас, Бен Стилър, Мат Дилън, Лий Евънс, Кри Елиът, Джефри Тамбър, Сара Силверман и др.
  • 23:30
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.4
  • 22:30
    "Стъпка по стъппка" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Малки Титани: В готовност
  • 20:25
    Време за приключения Elements
  • 21:35
    Парк шоу
  • 21:45
    Парк шоу
Пълна програма
  • 18:00
    "Андрей Рубльов", историческа драма, Русия, 1966; реж. Андрей Тарковски, с Анатолий Солоницин, Иван Лапиков, Николай Гринко, Николай Сергеев, Ирина Тарковская, [15+]
  • 21:00
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
  • 22:55
    "Централа Берлин I, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 23:50
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
Пълна програма
  • 19:55
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 21:30
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
  • 23:05
    "Очите на моята майка", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Никълъс Пес, с Кика Махаляес, Уил Брил, Флора Диас, Пол Назак, Клара Уонг, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    World Right Now with Hala Gorani, The
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Викингите" - сериал, сезон 3
  • 22:00
    "Под дулото на пистолета" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Винсънт Риота, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън, Майкъл Елуин, Скай Бенет и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Амазонка
  • 21:00
    Легенда за златото на крокодилите: Кръв във водата
  • 22:00
    Домашен алкохол: Трудно начало
  • 23:00
    Сред корабните отломки: Злато в морето
Пълна програма
  • 19:30
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 20:20
    Как са го направили?: Сгради/ Електричество/Балони
  • 20:45
    Фабрика за храна: Приготвянето на храни
  • 21:10
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
Пълна програма
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Групата на Алекс
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • 20:10
    "Въпроси от науката"
  • 20:40
    "За играчките"
  • 20:50
    "За играчките"
  • 21:00
    "В търсене на щастие"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Австрия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Исландия, пряко
Пълна програма
  • 19:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: Отборно състезание, пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (жени)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
Пълна програма
  • 20:00
    Страхотни изобретения, еп. 12
  • 20:25
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, еп. 4
  • 22:00
    Мащабни продажби, еп. 5
Пълна програма
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
  • 21:10
    MTB Heroes
  • 21:40
    Warped Roadies
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Майк и Моли - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - трети сезон
  • 21:00
    Без пукната пара
  • 21:30
    Без пукната пара
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 22:00
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 23:00
    От местопрестъплението - първи сезон
Пълна програма
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 23:45
    "Ул. "Чудовищно" 10", трилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Дан Трактенбърг, с Джон Гудман, Мери Елизабет Уинстед, Джон Галахър Джуниър, Дъглас М. Грифин, Сюзан Крайър, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    Историята на Египет, еп. 2
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 3
  • 21:10
    Забранена история, еп. 5
  • 22:00
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 21:00
    Американски антиквари: Лотарията
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 85 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 39 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:10
    "Джармис"
  • 20:35
    "ЯЯ и Зук"
  • 20:50
    "Канадски турнир по скейтборд 2006"
  • 21:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Дякон Левски", част 2
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:45
    "Дигстаун" - екшън с Джеймс Уудс, Луис Госет младши, Хедър Греъм, Оливър Плат.
  • 21:20
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 23:00
    "Фарго 2.2"
  • 23:50
    "Хап и Ленърд 2.1" - сериал / драма
Пълна програма
  • 20:05
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 20:55
    AUTO MUNDIAL
  • 21:20
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Crashes Plymouth 2016: The...
  • 22:45
    Isle Of MTV 2016 Highlights
  • 23:30
    MTV Asks Lady Gaga
Пълна програма
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Гиганти от ледниковия период, еп. 1
  • 21:00
    Първите животни, еп. 3
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 13
  • 22:45
    Супер-ветеринар, еп. 11
Пълна програма
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 7
  • 21:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 22:00
    Пробив, еп. 5
  • 23:00
    Човекът и дивата природа, еп. 4
Пълна програма
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Речна акула!
  • 20:37
    Най-чудатите твари в света: Странна любов
  • 21:26
    Да оцелееш в Серенгети
  • 22:15
    Най-смъртоносните животни в Америка
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Дартс: Световни серии, Мастърс САЩ 2017, втори ден, повторение
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера "Червените планини" - сериен филм
  • 23:10
    Премиера. "Антарктида. Селфи"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 22:40
    "Мик" - комедиен сериал
  • 23:10
    "Mom" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 21:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 22:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Последното ченге" - криминален сериал
  • 23:15
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 20:00
    Трите красавици - комедия, Венецуела, 2014, режисьор Карлос Каридад Монтеро, с Диана Пенявер, Жозет Видал, Фабиан Морено
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 57 епизод
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джъд Лоу - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
  • 22:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Колко ниско може да падне?
Пълна програма
  • 20:00
    10 факта за Средновековна България
  • 20:30
    Витоша, моя любов
  • 21:00
    Несебър - Почувствай вечността
  • 21:30
    Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 21:30
    Блу Валънтайн, САЩ, драма/романтичен, с Райън Гослинг, 2010
  • 23:20
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имал ли е Бог жена?" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 21:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
  • 21:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Изпей песента ми: 9. Die Premieren" - музикална поредица
  • 23:10
    "Историята на Glasperlenspiel" - документация
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Исус ме обича" - комедия, САЩ; режисьор: Флориан Давид Фиц, в ролите: Джесика Шварц, Флориан Давид Фиц и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Куантико - първи сезон
  • 21:00
    24: Наследството - първи сезон
  • 22:00
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
  • 22:55
    Хавай 5-0 - първи сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 20:00
    MASTERPIECES
  • 20:30
    MASTERPIECES
  • 21:00
    FTV FRESH
  • 21:30
    FTV TOP 20
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 153 и 154 еп.
  • 22:00
    "Непознат в дома ми" - 2 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    Новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 19:55
    На охотничьей тропе
  • 20:20
    Секреты "трудных" водоемов
  • 20:50
    Дело вкуса
  • 21:05
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Престъпник" - криминален екшън с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Science of the Movies: The Magical World of George Lucas
  • 20:30
    Penn & Teller Tell A Lie: You Can Crack a Safe With Liquid Nitrogen
  • 21:15
    Deadliest Catch: Down to the Wire
  • 22:00
    Science of the Movies: The Force is with You: Skywalker Sound
Пълна програма
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Австрия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Исландия, пряко
Пълна програма
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 23:45
    "Ул. "Чудовищно" 10", трилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Дан Трактенбърг, с Джон Гудман, Мери Елизабет Уинстед, Джон Галахър Джуниър, Дъглас М. Грифин, Сюзан Крайър, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 21:05
    The Lion Guard
  • 21:35
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Exposed
  • 20:20
    The Locator: Episode 13
  • 20:45
    The Locator: Episode 14
  • 21:10
    I'd Kill for You: Mother of All Evils
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Halftime Performance
  • 20:40
    Clubland: Mancini's Man City
  • 21:05
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 21:30
    Clubland: Real Madrid
Пълна програма
  • 20:10
    Bucks of Tecomate
  • 20:35
    Bucks of Tecomate
  • 21:00
    Shawn Michael's MRA
  • 21:25
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 21:00
    Американски антиквари: Лотарията
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
Пълна програма
  • 20:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 21:00
    Пробив, еп. 5
  • 22:00
    Човекът и дивата природа, еп. 4
  • 23:00
    Без закони, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.16
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 32
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:05
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 21:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:50
    Царство; сезон 2, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 20:45
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 11, драма, САЩ, 2012
  • 21:45
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 22:40
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Катрин Мери Найт
  • 22:00
    Не съм го извършил аз: Кларънс Елкинс
  • 23:00
    Премиера Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 19:50
    "Последната нощ на Апостола" - концерт-спектакъл на НФА"Българе"
  • 22:00
    "Фолклорна дъга": "Торлашка пролет" - концерт-спектакъл /1 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Професия актриса - Ивана Джеджева" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 20:06
    Happy Anniversary, Slut! (18+)
  • 20:32
    Wa Wa Iwia (18+)
  • 20:57
    Long Leg Of The Law (18+)
  • 21:20
    Reign Over Me (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Марщранд, Швеция - обзор
  • 22:00
    Футбол: Коринтианс - Атлетико Параненсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 18:50
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 21:20
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Ипрес рали"
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Животът на другите игрален филм /Германия, 2006г./, режисьор Флориан Хенкел фон Донерсмарк, в ролите: Мартина Гедек, Улрих Мюе, Себастиан Кох и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SOLAR COLLECTORS
  • 20:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? WIND POWER (ENERGIA EOLICA )
  • 21:00
    INTO THE ARCTIC I
  • 22:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - DOGS CATS & HORNY BEASTS
Пълна програма
  • 10:40
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 20:00
    Drive Thru Australia
  • 20:30
    Drive Thru Australia
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 1-и епизод
  • 20:30
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:30
    Футбол: Берое - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Всеки може да лети" - 17 еп., документален филм
  • 22:00
    "Гениални изобретения" - 1 еп., документален филм
  • 23:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Циндао, Китай - финал (повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Ливърпул - Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Челси - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: На показ
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 13
  • 20:45
    Намирачът: Епизод 14
  • 21:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
Пълна програма
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
  • 21:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински
  • 21:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 22:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 22:15
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 23:55
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 20:15
    "Рей Донован I, 3 еп. - Разни", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Грег Яйтейнс, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:10
    "Рей Донован I, 4 еп. - Черен кадилак", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Джон Дал , с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Аферата І, 1 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Марк Майлъд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Invitation Only
  • 20:30
    Chic Regale
  • 21:00
    Photographers
  • 21:30
    What's Haute
Пълна програма
  • 20:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    По медобер в Лобош (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 22:15
    Новини
Пълна програма
  • 17:35
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:25
Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
Telekabel 20:25
Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Cinemax 21:00
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
AXN 21:00
Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}