ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Марина Матева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Ивайло Цветков-Нойзи
  • 10:30
    История.bg 180 години от рождението на Васил Левски/п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 06:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 07:00
    4исла; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:50
    4исла; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 08:40
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 8
  • 07:00
    Мисията на дивака: Видра в езерото
  • 07:25
    Кучета 101: Пекинез, грифон на Корталс, чезапикбей ретривър, австралийска овчарка
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Сплъстеният Мъри
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Америка днес /п/
  • 08:00
    Европа днес /п/
  • 08:10
    Многоликата Япония: Скритите съкровища в Гинза
Пълна програма
  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Знаци по пътя: Елин Пелин /140 години от рождението на писателя/
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 2, еп.12
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7 еп.18
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 3,4
  • 08:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.10
  • 09:30
    "Градът" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Пийт Постълуейт, Блейк Лайвли,  Крис Купър, Слейн, Джеръми Ренър, Тайтъс Уеливър и др.
  • 12:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 5,6
Пълна програма
  • 06:00
    "Различно еднакви" - сериал
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 06:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:00
    Могъщите Магимечове
  • 07:25
    Реактивните момичета
  • 07:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:20
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Рюл, Фей Дънауей, [18+]
  • 07:00
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
  • 08:30
    "Вива, Макс!", комдия, САЩ, 1969; реж. Джери Парис, с Питър Устинов, Памела Тифин, Джонатан Уинтърс, Джон Остин, Кийнан Уин, [15+]
  • 10:00
    "Продавачът", драма, Франция, 2016; реж. Силван Деклю, с Жилбер Мелки, Пю Мармай, Паскал Елсо, Клементин Пойдат, Сара Жироду, [15+]
Пълна програма
  • 05:40
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
  • 07:00
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 08:55
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 10:35
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Лъжовно сърце"- теленовела, /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч " - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 08:45
    "Осмо чувство " - сериал, сезон 8, /п/
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Бърз и яростен "Форд Феърмонт"
  • 07:40
    Как се прави...: Футболни топки/Усилватели/ Стъклени топчета/ Самолетни витла
  • 08:10
    Как се прави...: Ескалатор
  • 08:40
    Как са го направили?: Епизод 17
Пълна програма
  • 06:12
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 07:00
    Как са го направили?: Хеликоптер/Луксозни яхти/ Стадион за бейзбол
  • 07:26
    Странно или какво?: Проклятия
  • 08:14
    Ловци на митове: Байкъри и базуки
Пълна програма
  • 06:30
    Ханк Зипзър
  • 07:00
    Щурите Ронкс
  • 07:15
    Мики Маус
  • 07:20
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
  • 15:30
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 06:30
    "В преследване на дълголетието"
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 07:30
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 8 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Италия - Русия
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Швеция
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже)
  • 08:00
    Лека атлетика: Световно първенство за младежи
  • 09:00
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи
  • 10:00
    Куриози
Пълна програма
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 07:05
    Братски проекти, еп. 4
  • 07:25
    Братски проекти, еп. 5
  • 07:50
    Австралийски търсачи на злато, еп. 3
Пълна програма
  • 06:20
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
  • 07:00
    Sports Adventure
  • 07:25
    Sports Adventure
  • 07:55
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 07:15
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 07:45
    Осем прости правила - втори сеозн
  • 08:10
    Осем прости правила - втори сеозн
Пълна програма
  • 06:45
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
  • 08:35
    Отдел "Разследване"
  • 09:35
    Веществени доказателства: Рим - трети сезон
  • 10:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал
Пълна програма
  • 05:05
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 08:35
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 09:20
    "Гангстери на терена", драма, САЩ, 2006; реж. Фил Джану, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Алвин "Екзибит" Джойнър, Л. Скот Калдуел, Лион Рипи, Кевин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 06:10
    Черни операции от далечното минало, еп. 10
  • 07:00
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 2
  • 08:00
    Загадки в музея, еп. 21
  • 08:50
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини, еп. 2
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
Пълна програма
  • 06:30
    Документален филм
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 85 еп.
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 39 еп.
Пълна програма
  • 06:50
    "Канадски турнир по скейтборд 2006"
  • 07:00
    "Пингу"
  • 07:15
    "Кипър"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Тя" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 07:00
    "Къщата на игрите" - екшън / криминален с Линдзи Круз, Джо Мантеня, Майк Нусбаум, Лилия Скала.
  • 08:40
    "Фицуили" - комедия с Дик Ван Дайк, Барбара Фелдън.
  • 10:20
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
Пълна програма
  • 06:30
    V8 UTES
  • 07:15
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 08:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Wizkid's Global Riddims
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
  • 07:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 8
  • 07:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 08:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
Пълна програма
  • 06:45
    Теория на глупостта, еп. 22
  • 07:10
    Опасни срещи, еп. 1
  • 08:05
    Морски вълци, еп. 18
  • 10:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 2
Пълна програма
  • 06:13
    Екстремни животни: Закоравели престъпници
  • 07:00
    Диво меню: Ресторант Земята
  • 07:24
    Диво меню: Смесени салати
  • 07:50
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в реката
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:20
    УЕФА Шампионска Лига
  • 10:20
    International Champions Cup: ЛА Галакси - Манчестър Юн
  • 12:20
    International Champions Cup: Реал Солт Лейк - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 09:00
    Вести
  • 09:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "Песните на Йова" - Документален филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 07:05
    Calimero
  • 07:35
    Die Oktonauten
  • 07:45
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 17 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 7 епизод
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Пълна мобилизация
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Аз и конкурс за красота за домашни любимци
  • 08:00
    Мини-мис Атланта: Ще се видим на сцената
  • 09:00
    Малко и ужасно: Мини куджо
Пълна програма
  • 06:30
    Обичам те, Чирпане!
  • 07:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 07:30
    Пещерата
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.2
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:35
    Спънката, Великобритания, комедия/криминален/трилър, 2013
  • 08:00
    Чудовища, Великобритания, фантастика/трилър, 2010
  • 09:30
    Бялата графиня, Китай,Германия,Великобритания,САЩ, драма/исторически/романтичен, 2005
  • 11:45
    Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:45
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване
  • 07:05
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 07:35
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 08:05
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Модерно семейство - трети сезон
  • 07:10
    Модерно семейство - трети сезон
  • 07:35
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
  • 08:00
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:30
    DESSOUS
  • 07:00
    BIKINI
  • 07:30
    BIKINI
  • 08:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м синхронно (мъже)
  • 08:00
    Лека атлетика: Световно първенство за младежи
  • 09:00
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи
  • 10:00
    Куриози
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:40
    "Така е в Есекс" - еп.10
  • 07:00
    "Сънсет бийч" - 128 еп.
  • 07:50
    "Така е в Есекс" - еп.1 и 2
  • 08:40
    "Полицейска жилка" - еп.17
Пълна програма
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 2 и 7 еп.
  • 07:00
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 07:50
    "Майстори на сделките" - 17 еп.
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:35
    Морская подводная охота
  • 07:00
    Охотничьи меридианы
  • 07:30
    Рыболов-эксперт
  • 07:55
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 1
  • 11:00
    "Приключенията на Тинтин" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:37
    Kitchen Boss: Sicilian Soiree
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 07:45
    Deadliest Catch: Deadline
  • 08:30
    Penn & Teller Tell A Lie: Piranha Will Not Kill You
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:30
    Босата контеса
  • 08:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Италия - Русия
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Швеция
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на втората седмица
Пълна програма
  • 05:05
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 08:35
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 09:20
    "Гангстери на терена", драма, САЩ, 2006; реж. Фил Джану, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Алвин "Екзибит" Джойнър, Л. Скот Калдуел, Лион Рипи, Кевин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    ZOU
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 06:12
    Killer Confessions: SK Confessions
  • 07:00
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 07:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Home Scary Home
  • 07:50
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 06:30
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 07:00
    Clubland: Real Madrid
  • 07:25
    Clubland: Emery's Sevilla
  • 07:55
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
Пълна програма
  • 06:50
    Shawn Michael's MRA
  • 07:15
    Madfin Shark Series
  • 07:40
    Madfin Shark Series
  • 08:05
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
Пълна програма
  • 06:10
    Опасни срещи, еп. 1
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 18
  • 09:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 2
  • 10:00
    Историята на храната, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 08:00
    Първите 48 часа: Внезапна смърт/Дяволът на прага
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
Пълна програма
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 06:30
    "Обич за България" - документален филм
  • 07:00
    "Богатството на иконите" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
Пълна програма
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:39
    Hot Pink Tamale Tits (18+)
  • 07:00
    Reverse Psychology (18+)
  • 07:26
    Russian Redhead Is Easily Seduced (18+)
  • 07:52
    Teen Heaven (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Съкровищата на Древен Египет" - 2 еп., документален филм
  • 07:00
    Футбол: Коринтианс - Атлетико Параненсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Не е виновно кучето" - 6 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 05:15
    Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Световен рали шампионат: Рали Полша - обзорна програма
  • 08:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
Пълна програма
  • 06:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 08:05
    Синя птица
  • 09:25
    Бах и Ботин
  • 11:05
    Пирати от Грейт Солт Лейк
Пълна програма
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    ALL ABOARD - TRAIN OF IMPERIAL CITIES, MOROCCO
  • 07:00
    BONE DIGGERS
  • 08:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Ultimate First League
  • 07:40
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 06:20
    Брат и сестра
  • 07:55
    Гномове и троли
  • 09:15
    Писмописецът
  • 10:40
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Ellismania
  • 07:30
    Ellismania
  • 08:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 06:15
    Забранена история (2)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Нефтохимик - Монтана, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 1-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Хайдук Сплит - Левски, първи мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Всеки може да лети" - 17 еп., документален филм
  • 07:00
    "Гениални изобретения" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 06:12
    Признания в стаята за разпити: Признанието на режисьора
  • 07:00
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 07:25
    Чудовищни майки: Ужасяващият дом
  • 07:50
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова /п/
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 06:30
    Мач-риболов - Настройване за състезание
  • 07:00
    Ватерлиния - 47
  • 07:30
    Риболовни излети - Повече от риболов
  • 08:00
    Фидермания - С кльонк, когато цъфти акацията
Пълна програма
  • 05:30
    "Най-сладкото нещо", комедия, САЩ, 2002; реж. Роджър Къмбъл, с Камерън Диас, Кристина Апългейт, Селма Блеър, Томас Джейн, Паркър Поси, [15+]
  • 07:00
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [12+]
  • 08:45
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 10:20
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
Пълна програма
  • 06:30
    "В кадър ХІV, 24 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 09:00
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 10:55
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
Пълна програма
  • 06:30
    Street Style: North America
  • 07:00
    Stefanie's Style Diaries: Athens Ep1
  • 07:30
    Fashion Exposed
  • 08:00
    Design Genius Season 4 Ep2
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Хасково - времето като вечност (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Хасково - времето като вечност (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 04:30
    Бокс: AIBA
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Бокс: AIBA
  • 13:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 05:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
bTV Comedy 07:00
"Стажанти" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 2
MGM 07:00
"Пет дни до полунощ 1.3" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Eurosport HD 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Mtel Sport 2 07:00
Плажен футбол: Европейска лига
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 07:00
"Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
HBO 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
HBO 2 07:00
"Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
HBO HD 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}