ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.17
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 33
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, сезон 7
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Великата - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Ние правим невиждани басейни: Мечтаният басейн в космическия град
  • 19:15
    В аквариума: Аквариум за Шакил
  • 20:10
    Кучета 101: Мастиф, китайско голо куче, малка италианска хрътка, бордър коли, лхаса апсо
  • 21:05
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 1 еп.
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Хуберт и Щалер" - игрален филм, ФРГ, 2013
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Грейс на Монако" - биографичен филм, Франция, 2014
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:50
    Европа без граници: "Дарители и филантропи - България" документален филм /БНТ 2 Русе/втора част/п/
  • 19:20
    Потребителската кошница /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Япония днес
Пълна програма
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 10
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 14
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
Пълна програма
  • 16:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
  • 19:15
    "Улични танци: Да разтърсим света" - драма, музикален (Канада, 2011), режисьор - Робърт Адитай, актьори - Тайрон Браун, Мишел Морган, Ники Грант, Час Армитаж, Кристи Флорес, Шен Полард и др.
  • 21:00
    "Свекървище" - комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др.
  • 23:00
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
Пълна програма
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.4
  • 22:30
    "Стъпка по стъппка" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Кларънс
  • 19:35
    Джони Тест
  • 20:00
    Малки Титани: В готовност
  • 20:25
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 17:20
    "Нормален", драма, САЩ, 2003; реж. Джейн Андерсън, с Джесика Ланг, Том Уилкинсън, Хейдън Панетиери, Джо Сикора, Кланси Браун, [12+]
  • 19:15
    "Каубои", драма, Франция, 2015; реж. Тома Бидеган, с Франсоа Дамиен, Финеган Олдфийлд, Агат Дрон, Елора Торчиа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 21:00
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 22:35
    "Падението ІІІ, 5 еп.", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Алън Кюбит, с Джилиан Андерсън, Джейми Дорнан, Брона Уо, Джон Линч, Брона Тагарт, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Късче мъгла", шпионски трилър, Великобритания, 2015; реж. Майкъл Ленъкс, със Стивън Граам, Конлет Хил, Лара Пулвър, Ашър Али, Стюарт Греъм, [12+]
  • 19:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 21:30
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 23:05
    "Аз, Джиг Роботът", екшън - драма, Италия, 2015; реж. Габриеле Маинети, с Клаудио Сантамария, Лука Маринели, Илениа Пасторели, Стефано Амброджи, Маурицио Тезей, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    World Right Now with Hala Gorani, The
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Викингите" - сериал, сезон 3
  • 22:00
    "Железен план" - трилър с уч. на Мат Дилън, Жан Рено, Лорънс Фишбърн, Амаури Ноласко, Фред Уорд, Майло Вентимиля, Скийт Улрих и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Бръснарски ножчета, шоколадово-бананови рула
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 20:00
    Авто-лудост: Британски състезателни трактори
  • 21:00
    Да продадеш колата си: 1977 Honda CVCC
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Самолет от тиксо
  • 19:30
    Стани богат изобретател: На изчезване
  • 20:20
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
  • 20:45
    Фабрика за храна: В оранжерията
Пълна програма
  • 19:00
    Bunk'd S2
  • 19:30
    Клонинги в мазето
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:05
    "Артзука"
  • 19:30
    "Артзука"
  • 20:00
    "Артзука"
  • 20:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 32 еп. - Сериал
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Испания - Португалия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Англия - Шотландия, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (жени), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
Пълна програма
  • 18:20
    Треска за дървени къщи, еп. 1
  • 19:15
    Риболовни войни, еп. 3
  • 19:35
    Риболовни войни, еп. 4
  • 20:00
    Страхотни изобретения, еп. 13
Пълна програма
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Мега бърлоги
  • 19:30
    Мега бърлоги
  • 20:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 20:30
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 19:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 19:30
    Бивши - четвърти сезон
  • 20:00
    Майк и Моли - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - трети сезон
Пълна програма
  • 18:10
    Отдел "Разследване"
  • 19:15
    Безследно изчезнали - трети сезон
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
Пълна програма
  • 18:55
    "Шампионът (2015)", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Питър Ландесман, с Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морз, [12+]
  • 21:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 23:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 10 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 19:10
    Историята на Египет, еп. 3
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 4
  • 21:10
    Забранена история, еп. 6
  • 22:00
    Дубровник: Републиката, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 20:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 21:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 22:00
    Планинари: Възмездие
Пълна програма
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица, 12 еп.
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 37 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 65 еп. /п/
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 19:00
    "Барни и приятели "
  • 19:30
    "Анджелина балерина"
  • 19:45
    "Меси отива в Окидо"
  • 20:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:55
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 19:45
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуани.
  • 21:20
    "Да нарушиш правилата" - драма / комедия със Си Томас Хауъл, Джейсън Бейтман, Джонатан Силвърман, Ани Потс.
  • 23:00
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
Пълна програма
  • 18:55
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 20:30
    THE INSIDE LINE
  • 20:55
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 21:45
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 18:00
    Tinie Tempah's Massive Mixtape 2
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Crashes Plymouth 2015: The...
  • 22:45
    Ibiza Rocks 2016
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
Пълна програма
  • 18:20
    Супер-ветеринар, еп. 6
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 6
  • 20:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
Пълна програма
  • 19:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 23
  • 19:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 24
  • 20:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 25
  • 20:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 26
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Сафари компилации на живо: Живот на глутници
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Подводни убийци
  • 21:26
    Сафари компилации на живо: Живот на глутници
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Ипсуич Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Дартс: Световни серии, Мастърс САЩ 2017, трети ден, повторение
Пълна програма
  • 18:40
    "Първо студио" - пряко
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера "Червените планини" - сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Истински гений" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Жилет световен спорт
  • 19:30
    Мобил 1
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 19:15
    "Храм за Онегин. След славата"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 21:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Сега или никога: 100-дневният експеримент" - шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов/на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 11:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:15
    Scooby-Doo!
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 21:05
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на тортите: Епизод 21
  • 19:30
    Кралят на тортите: Епизод 22
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 15
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Руенски манастир, еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 20:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 21:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Облачно с кюфтета, САЩ, приключенски/анимационен/комедия/семеен, 2009
  • 19:30
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, с Брендън Фрейзър, 1999
  • 21:30
    Човек отвътре, САЩ, криминален/драма/мистерия/трилър, с Клайв Оуен, Дензъл Уошингтън, 2006
  • 23:35
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Джоузеф Гордън-Левит, Скарлет Йохансон, Джулиан Мур, 2013
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:10
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване
  • 19:30
    Пържола срещу Морков - кулинарно предаване
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями
  • 20:00
    Куантико - първи сезон
  • 21:00
    "АПБ" - първи сезон
  • 22:00
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 19:00
    BIKINI
  • 19:30
    BIKINI
  • 20:00
    FTV FRESH
  • 20:30
    FTV TOP 20
Пълна програма
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (жени), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
Пълна програма
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Джигити" - 4 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 8 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 156 и 156 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    На зарубежных водоемах
  • 19:30
    Секреты "трудных" водоемов
  • 20:00
    Охота с луком
  • 20:25
    Популярная охота
Пълна програма
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Джон Картър: Между два свята" - екшън-фантастика с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Sci-Fi Science: Lightsaber
  • 19:23
    Sci-Fi Science: Planetbuster
  • 19:45
    Sci-Fi Science: Force Fields
  • 20:08
    Sci-Fi Science: Robots
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Режи!
  • 22:00
    Голямото състезание с камиони за храна
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Испания - Португалия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Англия - Шотландия, пряко
Пълна програма
  • 18:55
    "Шампионът (2015)", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Питър Ландесман, с Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морз, [12+]
  • 21:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 23:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 10 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:40
    Swamp Murders: Shoeprints In The Mud
  • 19:30
    Swamp Murders: A Dark Place To Die
  • 20:20
    The Locator: Episode 15
  • 20:45
    The Locator: Episode 16
Пълна програма
  • 18:51
    Legends: Dino Zoff
  • 19:15
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
  • 19:46
    Up Close With: Sam Tomkins
  • 20:10
    Top: Evolution of Summer
Пълна програма
  • 18:55
    Speargun Hunter
  • 19:20
    Speargun Hunter
  • 19:45
    Obsession Of Carter Andrews, The
  • 20:10
    Obsession Of Carter Andrews, The
Пълна програма
  • 18:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 20:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 21:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 22:00
    Планинари: Възмездие
Пълна програма
  • 19:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 25
  • 19:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 26
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 5
  • 21:05
    Brain Games 3, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.17
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 33
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 18:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, Унгария, 2017
  • 19:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:05
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 18:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:30
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:30
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 12, драма, САЩ, 2013
  • 21:30
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 22:00
    Моята призрачна къща: Светлини в нощта/Черната неделя
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Патриотична мисия в Арцах" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "С песните на Верка Сидерова" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:05
    Reed Between The Lines
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:01
    Orgasmic Sex For Hot Lesbian Babes (18+)
  • 19:23
    Make A Wish (18+)
  • 19:41
    Sales Pitch (18+)
  • 20:05
    Sugar Fuck Candy (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 18:00
    Животът на другите игрален филм
  • 20:15
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина от сезон 2017
  • 21:10
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:25
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
Пълна програма
  • 18:25
    Историята на Лейпъл
  • 20:00
    Париж 36
  • 22:00
    Бинки
  • 23:35
    Към тъмнината
Пълна програма
  • 19:00
    Ключът към успеха - Агрозона - премиера
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    KARMA TREKKER - TAIWAN
  • 20:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - THAILAND
  • 21:00
    WONDERFUL ITALY - ALTO ADIGE & SUD TIROL I
  • 21:30
    WONDERFUL ITALY - ALTO ADIGE & SUD TIROL II
Пълна програма
  • 19:00
    Explosion Fight Night
  • 19:50
    Japan Queen Tournament
  • 20:00
    Ultimate First League
  • 20:20
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 18:40
    Адът на 63-та
  • 20:25
    Коко
  • 22:00
    Гуидо суперзвездата
  • 23:25
    Олимп,5
Пълна програма
  • 19:00
    Occ-Cast
  • 19:30
    Thrillbillies
  • 20:00
    Drive Thru Australia
  • 20:30
    Drive Thru Australia
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (9)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (5)
  • 20:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - с. Сенник, с.3 еп.1
  • 19:30
    WWF - Непознатите гори
  • 20:00
    5 интересни факта за Велико Търново
  • 20:30
    Самоков - бялата порта на Рила
Пълна програма
  • 18:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 1-и епизод, повторение
  • 19:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, директно
  • 20:30
    Студио "Футбол", директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 18:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 10-и епизод, директно
  • 19:30
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:30
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 23:30
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Пълна програма
  • 18:40
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 19:30
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 15
  • 20:45
    Намирачът: Епизод 16
Пълна програма
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
  • 21:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински
  • 21:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
Пълна програма
  • 19:00
    Дебнене - Магията на гората
  • 19:30
    Фидермания - Шараните на RSD
  • 20:00
    Energofish - Energofish magazin 8.
  • 20:30
    Исландия - Изворът на древните води 1. част
Пълна програма
  • 18:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 20:00
    "Големите надежди", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Алфонсо Куарон, с Итън Хоук, Гуинет Полтроу, Ханк Азария, Крис Купър, Ан Банкрофт, [12+]
  • 21:55
    "Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
  • 23:25
    "Бялата принцеса I, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
Пълна програма
  • 18:40
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 20:10
    "Рей Донован I, 5 еп. - Голем", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Даниъл Атиас, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:05
    "Рей Донован I, 6 еп. - У дома ", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Апъндал, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Игра на гаджета І, 1 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Ейми Сеймец, с Райли Кеоу, Пол Спаркс, Мери Лин Раджскъб, Ейми Сеймец, Кейт Лин Шайл, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    One to Watch
  • 19:30
    Invitation Only
  • 20:00
    From The Runway - Designers
  • 20:30
    Model Yoga Season 3 Ep3
Пълна програма
  • 19:00
    Севлиево - пуритани в Ориента (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Хасково - времето като вечност (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:35
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 19:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 17:00
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Fox Crime 19:10
Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 15
Viasat Nature 19:10
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 19:50
Спорт
Film Plus 19:30
"Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}