ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg България и великите сили/п/
  • 11:35
    Светът на Япония: Дегустатори на суши
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Любов и брак - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:15
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2012
  • 11:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 11:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:45
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Най-невероятните риби
  • 11:00
    Кучета 101: Бернско пастирско куче, афганска хрътка, португалско водно куче, кеърнтериер
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Бони и Клайд
  • 12:50
    Пазителите на животните: Разяреният крал
Пълна програма
  • 10:40
    АТАКА в действие
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:40
    На нож: Четата на Хаджи Димитър и Стефан Караджа - документален филм
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 10:55
    Инуяша сериен анимационен филм, Япония /14 епизод/
  • 11:20
    Бакстър сериен тв филм /4 епизод/
  • 11:45
    Красотата на природата Поляните в Асо /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Потребителската кошница
  • 10:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:00
    The Garfield Show
  • 12:15
    Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 14:35
    NEW! Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 9
  • 11:00
    "Готъм" - сериал, еп. 13
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп. 13
  • 13:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Свалячът Хал" - комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Гуинет Полтроу, Джак Блек,  Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др.
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 7,8
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.12
  • 14:45
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Перлата на Нил"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 14:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.182, 183
Пълна програма
  • 10:15
    Marathon Mix: Бен 10
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON Looney Tunes Show
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Суперновобранци
  • 13:45
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 08:35
    "Андрей Рубльов", историческа драма, Русия, 1966; реж. Андрей Тарковски, с Анатолий Солоницин, Иван Лапиков, Николай Гринко, Николай Сергеев, Ирина Тарковская, [15+]
  • 11:35
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
  • 13:30
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
  • 15:15
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 12:00
    "Планината на девствеността", драма, Исландия, 2015; реж. Дагур Кари, с Гунар Йонсон, Илмур Кристиянсдотир, Сигурьон Кяртансон, Франциска Уна Дагсдотир, Маргрет Хелга Йохансдотир, [12+]
  • 13:35
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 15:15
    "Бункерът", хорър - комедия, Германия, 2015; реж. Никиас Крисос, с Пит Буковски, Даниел Фрипан, Она Фон Майдел, Давид Шелер, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 8, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21, /п/
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    С влак през Аляска: Голямото замръзване
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Ауди ТТ
  • 12:00
    Оцеляване на предела: Дивото зове... феновете
  • 13:00
    Оцеляване на предела: Компилация 2
Пълна програма
  • 10:38
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 11:26
    Странно или какво?: Странно животинско поведение
  • 12:14
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 13:02
    Как са го направили?: Сгради/ Електричество/Балони
Пълна програма
  • 10:30
    Bunk'd S2
  • 11:00
    11
  • 11:30
    Холограмна звезда
  • 13:05
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 10:45
    "Всичко за децата"
  • 11:15
    "Всичко за децата"
  • 11:45
    "Имало едно време"
  • 12:15
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Пътуване във времето - с Миглена Георгиева
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Австрия - Швейцария
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап), пряко
Пълна програма
  • 10:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже), пряко
  • 13:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Исландия
  • 14:45
    Тенис, "Уимбълдън": Финал (мъже)
  • 16:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже), пряко
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото зове, еп. 2
  • 10:55
    Големият див север, еп. 1
  • 11:40
    Риболовни войни, еп. 1
  • 12:05
    Риболовни войни, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Jet Truck
  • 11:05
    Jet Truck
  • 11:35
    Warped Roadies
  • 12:00
    Warped Roadies
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Дядо по неволя - първи сезон
  • 11:00
    Дядо по неволя - първи сезон
  • 11:30
    Нови в квартала - трети сезон
  • 11:55
    Нови в квартала - трети сезон
Пълна програма
  • 10:35
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал
  • 11:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 12:55
    От местопрестъплението - първи сезон
Пълна програма
  • 10:40
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 12:45
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
  • 14:50
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 17:00
    "Аферата І, 1 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Марк Майлъд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Тайните на великите британски замъци, еп. 1
  • 10:50
    Забранена история, еп. 6
  • 11:40
    География на убийствата, еп. 4
  • 12:30
    Студеният дом, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Чикаго
  • 11:00
    Американски антиквари: Лотарията
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Братко, къде са ми парите?
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица, 12 еп.
Пълна програма
  • 10:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Време за игра"
  • 11:05
    "Меси отива в Окидо"
  • 11:30
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:55
    "Тя" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 11:15
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
  • 12:50
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 14:30
    "Дигстаун" - екшън с Джеймс Уудс, Луис Госет младши, Хедър Греъм, Оливър Плат.
Пълна програма
  • 10:05
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
  • 10:55
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 11:45
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 12:10
    SILK WAY RALLY
Пълна програма
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth 2015: The...
  • 12:45
    Jason Derulo 2015: World Stage
  • 13:30
    MTV Asks Ed Sheeran
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:40
    Чудесата на кучетата, еп. 2
  • 11:30
    Чудесата на кучетата, еп. 3
  • 12:20
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, еп. 1
  • 13:15
    Гиганти от ледниковия период, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
  • 11:00
    Историята на храната, еп. 6
  • 12:00
    Историята на храната, еп. 3
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 3
Пълна програма
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 11:05
    Да оцелееш в Серенгети
  • 11:53
    Най-опасните змии на Азия
  • 12:42
    На куката: Риболов на чудовища: Най-големият скат на света
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Анже, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:20
    International Champions Cup: Реал Солт Лейк - Манчестър Юн
  • 12:20
    International Champions Cup: Милан - Борусия Д
  • 14:20
    ПРЯКО: International Champions Cup: Байерн М - Арсенал
  • 16:20
    УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Борусия Д
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:40
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:10
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:30
    Художникът и морето - филм за художника Константин Анастасов
  • 11:05
    Сянката на Елена - ТВ сериал, Бразилия - 57 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Дървосекачи и отплата
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 5
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 6
  • 12:00
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Странници в страници, еп.10
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Пловдив - Градът с много лица
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:45
    Налице и наопаки, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 12:35
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
  • 14:35
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж и Леа Томпсън, 2014
  • 16:25
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, екшън/комедия, 2009
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 10:55
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 11:25
    Просто Найджела - кулинарно предаване
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Глуха линия" - комедия, Испания, режисьор Алваро Фернандез Армеро, участват: Раул Алеваро, Инма Куеста, Аберто Сан Хуан и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Куантико - първи сезон
  • 11:40
    24: Наследството - първи сезон
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
  • 13:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 11:00
    FASHION FLIX
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Рождени дни" - 1025 и 1026 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 4 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 195 и 196 еп.
  • 12:50
    "Медицински сестри" - 39 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Европространство"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    По следам Хемингуэя
  • 11:05
    На охотничьей тропе
  • 11:30
    Секреты "трудных" водоемов
  • 12:00
    Рыболовы
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 1
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Падам си по теб" - романтична комедия с уч. на Бриджит Брана, Шон Патрик Фланъри, Кристин Скот Бенет и др.
  • 14:00
    "Маймунски приключения" - семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Science of the Movies: The Magical World of George Lucas
  • 11:30
    Deadliest Catch: Down to the Wire
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
  • 13:00
    Penn & Teller Tell A Lie: You Can Crack a Safe With Liquid Nitrogen
Пълна програма
  • 10:40
    "Европространство"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 11:00
    Гражданка в ранчото
  • 11:30
    Гражданка в ранчото
  • 12:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Австрия - Швейцария
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Пюй ан Веле - Роман сюр Изер (шестнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап), пряко
Пълна програма
  • 10:40
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 12:45
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
  • 14:50
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 17:00
    "Аферата І, 1 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Марк Майлъд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:40
    Welcome to McStuffinsville
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    30 Years Since...
Пълна програма
  • 10:45
    The Locator: Episode 12
  • 11:10
    Betrayed: Flirting With Death
  • 12:00
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
  • 12:50
    Obsession: Dark Desires: Going Postal
Пълна програма
  • 10:40
    Top: Peace Loving Celebrities
  • 11:05
    Top: Events for Peace
  • 11:35
    Top: Peace Songs
  • 12:00
    Top: Champions Politically Involved
Пълна програма
  • 10:35
    World Class Sports Fishing
  • 11:00
    Speargun Hunter
  • 11:25
    Speargun Hunter
  • 11:50
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 10:00
    Американска схема с Рони О'Съливан: Чикаго
  • 11:00
    Американски антиквари: Лотарията
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Братко, къде са ми парите?
Пълна програма
  • 10:00
    Историята на храната, еп. 6
  • 11:00
    Историята на храната, еп. 3
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 2, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Истории за престъпления: Палача: Дутри и Савидж
  • 11:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 12:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
  • 13:00
    Истории за престъпления: Чудовища в нощта: Братята Кук
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "Бардовете на Европа - Недялко Йорданов" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Обич за България" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
Пълна програма
  • 10:25
    Instant Mom
  • 10:50
    Stand Up and More
  • 11:15
    Stand Up and More
  • 11:40
    Reed Between The Lines
Пълна програма
  • 10:36
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 11:01
    Orgasmic Sex For Hot Lesbian Babes (18+)
  • 11:23
    Make A Wish (18+)
  • 11:41
    Sales Pitch (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 09:15
    Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки
  • 12:35
    Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
  • 13:55
    Аз съм…
  • 14:10
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 11:10
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 12:30
    Невероятният Андре
  • 13:55
    Красив хоризонт
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    GLOBETROTTER - MAMAK REST LANGKAWI
  • 11:00
    CULTURAL FLAVOURS - NEPAL
  • 11:30
    CULTURAL FLAVOURS - JAPAN
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - BHUTAN - EDEN VALLEY OF THE HIMALAYAS
Пълна програма
  • 10:30
    NEW Extreme IV
  • 11:25
    OZ Academy
  • 11:55
    Ultimate First League
  • 12:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 10:30
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 12:10
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 13:45
    Жорж и Фаншет
  • 15:15
    Деликатност
Пълна програма
  • 10:30
    Drive Thru Australia
  • 11:00
    Drive Thru Australia
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Жалгирис - Лудогорец, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионска лига, повторение
  • 12:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:30
    Футбол: Берое - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:30
    Футбол: Септември - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Коритиба - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 12:30
    Студио "Футбол", директно
  • 13:00
    Футбол: Лестър Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, директно
Пълна програма
  • 10:45
    Намирачът: Епизод 12
  • 11:10
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 12:00
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
  • 12:50
    Мрачна обсебеност: Колега от пощата
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
  • 11:00
    Перфектният рибар - Напред за Шарана
  • 11:30
    Ватерлиния - Борба
  • 12:00
    Предизвикателството
Пълна програма
  • 10:30
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Антъни Белю, [12+]
  • 12:45
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
  • 15:00
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 16:35
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
  • 12:05
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 13:50
    "Анджи Трайбека ІІІ, 5 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Бренън Шроф, с Рашида Джоунс, Хейс МакАртър, Джер Бърнс, Дион Коул, Андре Вермюлен, [12+]
  • 14:10
    "Анджи Трайбека ІІІ, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Том Магил, с Рашида Джоунс, Хейс МакАртър, Джер Бърнс, Дион Коул, Андре Вермюлен, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Couture Market
  • 11:00
    Fashion Focus
  • 11:30
    Model Yoga Season 3 Ep3
  • 12:00
    Chic Regale
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Сердика е моят Рим (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Бокс: AIBA
Пълна програма
  • 10:30
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 12:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:30
    Новини
  • 13:35
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 11:00
АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
HBO 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
bTV Action 11:00
"Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}