ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg Студената война/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Любов и брак - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2012
  • 11:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 12:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:50
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Аквариум за Шакил
  • 11:00
    Кучета 101: Мастиф, китайско голо куче, малка италианска хрътка, бордър коли, лхаса апсо
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Навременно спасение
  • 12:50
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 1
Пълна програма
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 11:40
    "Баба Тинка - разказ за една истинска българка" - документален филм
Пълна програма
  • 10:05
    "Ура, утре няма да учим" - комедия, ФРГ, 1971
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:50
    Планински хроники документална поредица /1 сезон, 1 епизод/п/
  • 11:20
    Годишни награди на Фондация "Енчо Керязов" за деца - таланти 2017 /запис/
  • 11:55
    Часът на зрителите /п/
  • 12:25
    5 минути София
Пълна програма
  • 10:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Животът е вкусен /п/
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:00
    Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
  • 12:25
    My Knight and Me
  • 14:35
    NEW! Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 10
  • 11:00
    "Готъм" - сериал, еп. 14
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп. 14
  • 13:00
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.13
  • 14:30
    "Aх, тази Мери" - комедия (САЩ, 1998), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Камерън Диас, Бен Стилър, Мат Дилън, Лий Евънс, Кри Елиът, Джефри Тамбър, Сара Силверман и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 14:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.184, 185
Пълна програма
  • 10:15
    Marathon Mix: Чичо Дядко
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Зеленият Фенер
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Джони Тест
  • 13:45
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 10:35
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 11:20
    "Каубои", драма, Франция, 2015; реж. Тома Бидеган, с Франсоа Дамиен, Финеган Олдфийлд, Агат Дрон, Елора Торчиа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 13:05
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 14:40
    "Чуден свят", драма, САЩ, 2009; реж. Джошуа Голдин, с Матю Бродерик, Санаа Латан, Майкъл Кенет Уилямс, Джодел Ферланд, Филип Бейкър Хол, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 11:25
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 13:05
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 14:40
    "Бараш", комедийна драма, Израел, 2015; реж. Михал Виник, със Сиван Ноам Шимон, Хадас Хаид Сакурай, Двир Бенедек, Ирит Pashtan, Бар Бен Вакил, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Culinary Journeys
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 9, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21, /п/
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    С влак през Аляска: Леден ад
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген
  • 12:00
    Най-големите корабостроители в света: Отплаване
  • 13:00
    Най-големите корабостроители в света: Първо плаване
Пълна програма
  • 10:38
    Стани богат изобретател: На изчезване
  • 11:26
    Странно или какво?: Предчувствия
  • 12:14
    Ловци на митове: Самолет от тиксо
  • 13:02
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
Пълна програма
  • 10:30
    Bunk'd S2
  • 11:00
    11
  • 11:30
    Късмет, Чарли: Филмът
  • 13:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:45
    "Всичко за децата"
  • 11:15
    "Всичко за децата"
  • 11:45
    "Имало едно време"
  • 12:15
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
  • 11:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
  • 13:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап), пряко
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия, пряко
Пълна програма
  • 10:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (жени)
  • 11:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (жени), пряко
  • 13:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Испания - Португалия
  • 15:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Англия - Шотландия
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото зове, еп. 3
  • 10:55
    Големият див север, еп. 2
  • 11:40
    Риболовни войни, еп. 3
  • 12:05
    Риболовни войни, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Jet Truck
  • 11:05
    Jet Truck
  • 11:35
    Prophet, The 1
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:30
    Без думи - първи сезон
  • 11:55
    Без думи - първи сезон
Пълна програма
  • 10:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 11:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението - първи сезон
Пълна програма
  • 10:10
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 11:40
    "Шампионът (2015)", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Питър Ландесман, с Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морз, [12+]
  • 13:40
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 15:35
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    Забранена история, еп. 1
  • 11:40
    География на убийствата, еп. 5
  • 12:30
    Студеният дом, еп. 6
  • 13:25
    Войната, която промени света, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Австралийски антиквари: Както правят минго
  • 11:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опусът на г-н Незода
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Водачът на глутницата
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 22 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Време за игра"
  • 11:05
    "Меси отива в Окидо"
  • 11:30
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:35
    "Да нарушиш правилата" - драма / комедия със Си Томас Хауъл, Джейсън Бейтман, Джонатан Силвърман, Ани Потс.
  • 12:15
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуани.
  • 13:50
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
  • 15:30
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
Пълна програма
  • 10:05
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 11:45
    HILLCLIMB: FLATOUT IN FRANCE
  • 12:10
    SILK WAY RALLY
  • 12:35
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth 2016: The...
  • 12:45
    World Stage: Isle Of MTV...
  • 13:30
    MTV Asks Green Day
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:40
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 9
  • 11:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 10
  • 11:30
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 11
  • 11:55
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Мегаколи, еп. 5
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 1
  • 12:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 1
Пълна програма
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Сьомгодзила
  • 11:05
    Сафари компилации на живо: Живот на глутници
  • 11:53
    Големият морски дракон
  • 12:42
    На куката: Риболов на чудовища: Амазонски токов удар
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Нанси, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    International Champions Cup: Милан - Борусия Д
  • 12:00
     International Champions Cup: Байерн М - Арсенал
  • 14:00
    International Champions Cup: Рома - ПСЖ
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец - Виктория Пилзен
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 10:40
    Tom und Jerry
  • 11:10
    Tom und Jerry
  • 11:35
    Inspector Gadget
  • 12:05
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 10:30
    Панагюрското златно съкровище - филма на Телекабел ТВ
  • 11:05
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 58 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Сняг, учител и моделът Мери
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 7
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 8
  • 12:00
    Моята необикновена бременност: Деб, Лиз и Кайеша
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Осмото изкуство - еп.1
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:20
    Диваци, САЩ, комедия/драма, 2011
  • 10:55
    Отново заедно, Канада, комедия/драма/романтичен, 2001
  • 12:25
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, 1985
  • 14:10
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Кухня без граници - четвърти сезон
  • 10:55
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 11:25
    Просто Найджела - кулинарно предаване
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Кристиан Мингъл" - романтична комедия, САЩ, режисьор: Корбин Бернсен; в ролите: Лейси Чабърт, Джонатан Патрик Мур, Дейвид Кейт, Корбин Бернсен и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Куантико - първи сезон
  • 11:40
    "АПБ" - първи сезон
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
  • 13:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 11:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Рождени дни" - 1027 и 1028 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 6 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 197 и 198 еп.
  • 12:50
    "Медицински сестри" - 40 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    Бъдете здрави
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    На зарубежных водоемах
  • 11:20
    Охотничьи меридианы
  • 11:50
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 12:20
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Девет живота любов" - романтична комедия с уч. на на Брандън Раут, Грегъри Харисън, Челси Хобс, Кимбърли Състед и др.
  • 13:00
    "Втори шанс за успех" - семеен филм с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др.
  • 15:20
    "Джон Картър: Между два свята" - екшън-фантастика с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Sci-Fi Science: Force Fields
  • 11:08
    Sci-Fi Science: Robots
  • 11:30
    Deadliest Catch: Payback Time
  • 12:15
    Treehouse Masters: Backyard Bungalow
Пълна програма
  • 10:40
    Бъдете здрави
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Трапезата на Сиба
  • 11:00
    Гражданка в ранчото
  • 11:30
    Гражданка в ранчото
  • 12:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ла Мур - Сер Шевалие (седемнадесети етап)
  • 11:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
  • 13:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап), пряко
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия, пряко
Пълна програма
  • 10:10
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 11:40
    "Шампионът (2015)", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Питър Ландесман, с Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морз, [12+]
  • 13:40
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 15:35
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:40
    Mickey Mouse Clubhouse: Super...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
Пълна програма
  • 10:45
    The Locator: Episode 14
  • 11:10
    I'd Kill for You: Mother of All Evils
  • 12:00
    Swamp Murders: River Monster
  • 12:50
    Swamp Murders: Misty River
Пълна програма
  • 10:41
    Up Close With: Dejan Stankovic
  • 11:05
    Top 11: Italy
  • 11:36
    Legends: Dino Zoff
  • 12:00
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
Пълна програма
  • 10:35
    Shawn Michael's MRA
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 10:00
    Австралийски антиквари: Както правят минго
  • 11:00
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опусът на г-н Незода
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Водачът на глутницата
Пълна програма
  • 10:00
    Да поговорим за звездите, еп. 1
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Убийци: Бала: Убиецът романист
  • 11:00
    Убийци: Кот: Краковския вампир
  • 12:00
    Убийци: Крол: Канибала от Дуйсбург
  • 13:00
    Убийци: Туклин: Скорпиона
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "Патриотична мисия в Арцах" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "По стъпките на Комня Стоянова" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2006" - Акордеони
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up and More
  • 11:15
    Stand Up and More
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:39
    Devious Wives (18+)
  • 11:07
    Yoga Freaks (18+)
  • 11:29
    She Works Out (18+)
  • 11:50
    Reverse Psychology (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Виляреал - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Пърт, Австралия - обзор
  • 22:00
    Футбол: Крузейро - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 09:10
    Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки
  • 11:10
    Светът на конете предаване за конен спорт
  • 11:25
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 13:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Синът
  • 12:15
    Войната в "Роял Палас"
  • 14:00
    Венеция/Венеция
  • 15:45
    Бандата над закона
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    GLOBETROTTER - NEW TUNIS HAMMAMET KAIROUIN
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - VOLGA
Пълна програма
  • 10:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 11:00
    Mercedes Benz Kickboxing Night
  • 12:55
    World Series of Boxing - WSB
  • 13:45
    OZ Academy
Пълна програма
  • 09:50
    Сниф и призрачният замък
  • 11:10
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 12:45
    Последният легион
  • 14:25
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 10:30
    Drive Thru Australia
  • 11:00
    Drive Thru Australia
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    The 808
Пълна програма
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
  • 11:55
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Черно море - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Високо над окопите. Сражение с изтребители 1914 - 1918 г." - 19 еп., документален филм
  • 22:00
    "Гениални изобретения" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Лестър Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 11:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 13:00
    Футбол: Евертън - АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 10:45
    Намирачът: Епизод 14
  • 11:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
  • 12:00
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
  • 12:50
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    Рибите не разказват
  • 11:00
    Риболов без граници - За шаран в кариерата
  • 11:30
    Ватерлиния - Сивият плъх
  • 12:00
    Решенията на Валтер - Търси рибата
Пълна програма
  • 10:50
    "Най-добра възможност", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Маркус Х. Розенмюлер, с Ана Мария Щурм, Розали Томас, Фолкер Брух, Фердинанд Шмидт-Модров, Хайнц-Йозеф Браун, [12+]
  • 12:35
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
  • 14:10
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 15:45
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Филми и звезди ІХ, 25 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 11:15
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
  • 12:45
    "Аферата І, 1 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Марк Майлъд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 13:45
    "Аферата І, 2 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Chic Regale
  • 11:00
    Fashion Focus
  • 11:30
    Video Fashion News
  • 12:00
    Street Style: North America
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    С аромат на глина (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Васил Горанов рисува своя приказка (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Бокс: AIBA
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:05
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 22:35
    Новини
  • 22:40
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 11:00
АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
HBO 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
bTV Action 11:00
"Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}