ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Спорт ТОТО
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.18
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 34
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, сезон 7
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Великата - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Иноватори - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:30
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Уникалният аквариум на Уилмър
  • 20:10
    Кучета 101: Дизайнерски кучета
  • 21:05
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
  • 22:00
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 2 еп.
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Кръвта на Исус" - криминален филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:20
    По Илинден документален филм
  • 19:20
    Потребителската кошница /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Красотата на природата
Пълна програма
  • 19:15
    В кадър Родът на Апостола/п/
  • 19:50
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 19:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 15
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Блокада" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Едуард Зуик, актьори - Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис идр.
Пълна програма
  • 19:15
    "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид МакНали, актьори - Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др.
  • 21:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
  • 23:30
    "Фред Клаус" - комедия (САЩ, 2007), режисьор - Дейвед Допкин, актьори - Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс,  Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.4
  • 22:30
    "Стъпка по стъппка" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Кларънс
  • 19:35
    Джони Тест
  • 20:00
    Малки Титани: В готовност
  • 20:25
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 17:45
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 19:20
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 21:00
    "Писък", хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Скийт Улрих, Дрю Баримор, [18+]
  • 22:50
    "Писък 2", късометражна комедия, САЩ, 1997; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Сара Мишел Гелар, Джейми Кенеди, [18+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Цурих (2015)", шпионска драма, Холандия, 2015; реж. Саша Полак, с Венде Снейдерс, Саша Александер Герсак, Бари Атсма, Мартейн Лайкмейер, Аарон Рохман, [12+]
  • 19:30
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 21:30
    "Джон от Синсинати І, 6 еп. - Посещението му: Пети ден", драма, САЩ, 2007; реж. Том Вон, с Брус Грийнууд, Ребека Де Морни, Брайън Ван Холт, Остин Никълс, Ед О'Нийл, [12+]
  • 22:20
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    World Right Now with Hala Gorani, The
Пълна програма
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22:00
    "Терминатор: Спасение" - екшън-фантастика с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Ултра тънко стъкло, демонтажни уреди за палети
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 20:00
    Аукционни войни в Канада: Семеен спор
  • 20:30
    Аукционни войни в Канада: Без задръжки
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 19:30
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
  • 19:55
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 20:20
    Как са го направили?: Скафандър/Дизелов двигател/Неонови реклами
Пълна програма
  • 19:00
    Bunk'd S2
  • 19:30
    Клонинги в мазето
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:05
    "История на изкуството"
  • 19:30
    "Изумителни постижения"
  • 20:00
    "Изумителни постижения"
  • 20:30
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 33 еп. - Сериал
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Презареди България - с Николай Бареков
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (жени)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
Пълна програма
  • 19:15
    Риболовни войни, еп. 5
  • 19:35
    Риболовни войни, еп. 6
  • 20:00
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 20:25
    Каубои в студени води, еп. 6
Пълна програма
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 19:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 20:00
    Строежи за милион долара
  • 20:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 19:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 19:30
    Бивши - четвърти сезон
  • 20:00
    Майк и Моли - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - трети сезон
Пълна програма
  • 19:15
    Безследно изчезнали - трети сезон
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 22:00
    Д-р Розууд - втори сезон
Пълна програма
  • 19:00
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 21:00
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 22:40
    "Само един дъх", документален, Румъния, 2016; реж. Моника Лазуреан-Горган, с Добрин Сикреа, Лиа Сикреа, Дениса Сикреа, [12+]
  • 23:50
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 19:10
    Историята на Египет, еп. 4
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 5
  • 21:10
    Забранена история, еп. 1
  • 22:00
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Ловът приключва
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингски меч
  • 21:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 22:00
    Премиера Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
Пълна програма
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 43 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 22 еп.
Пълна програма
  • 19:00
    "Барни и приятели "
  • 19:30
    "Анджелина балерина"
  • 19:45
    "Меси отива в Окидо"
  • 20:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 18:25
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кърсти Али, Логън Кларк.
  • 19:50
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кембъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 21:30
    "Съучастницата" - еротичен с Марк Сингър, Шанън Туийд.
  • 23:00
    "Проповедникът 2.5" - сериал
Пълна програма
  • 18:50
    IRISH TARMAC RALLY CHAMPIONSHIP
  • 19:35
    GT CUP
  • 20:25
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 18:00
    US Hotlist 2017! Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Crashes Plymouth: Best Bits
  • 22:45
    MTV Brand New For 2016: The...
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
Пълна програма
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 7
  • 19:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 8
  • 20:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, еп. 11
  • 20:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 3
  • 20:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 5
  • 21:00
    Мегаколи, еп. 4
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 74
Пълна програма
  • 19:00
    Големият морски дракон
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Сьомгодзила
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Осмокраки убийци
  • 21:26
    Големият морски дракон
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Норич Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 18:40
    "Първо студио" - пряко
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера "Червените планини" - сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Срок за влюбване" - романтична комедия, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска Лига: Виктория Пилзен - Лудогорец
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Игрален филм
  • 21:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 22:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Престъпни намерения: Зад границата" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 21:15
    Vermisst
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:50
    451 градуса по Фаренхайт - драма, Великобритания, режисьор Франсоа Трюфо, с Алекс Скот, Бърнард Хърман, Джули Кристи, Оскар Вернер, Сирил Кюсак, по романа на Рей Бредбъри
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на тортите: Епизод 23
  • 19:30
    Кралят на тортите: Епизод 24
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    WWF - Хората и парковете
  • 20:00
    Легендите оживяват - с. Меричлери, еп. 10
  • 20:30
    Майстор на акварела
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 19:25
    Мумията се завръща, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2001
  • 21:30
    Холивудленд, САЩ, криминален/драма, с Бен Афлек, 2006
  • 23:35
    Смъртна присъда, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:10
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване
  • 19:30
    Пържола срещу Морков - кулинарно предаване
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Мъже в черно 2" - комедия / фантастика, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями
  • 20:00
    Куантико - първи сезон
  • 21:00
    "АПБ" - първи сезон
  • 22:00
    Светкавицата - трети сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 19:00
    BIKINI
  • 19:30
    BIKINI
  • 20:00
    MASTERPIECES
  • 20:30
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (жени)
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Джигити" - 6 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 9 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 7 и 8 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 157 и 158 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    Новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Охотничьи меридианы
  • 19:30
    Рыболов-эксперт
  • 19:55
    Дело вкуса
  • 20:10
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн" - комедия с уч. Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Диан Уест, Си Джей Адамс, М.Емет Уолш, Джеймс Ребхорн и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Sci-Fi Science: Starships
  • 19:23
    Sci-Fi Science: Warp Drive
  • 19:45
    Sci-Fi Science: Parallel Universe
  • 20:08
    Sci-Fi Science: Super Suits
Пълна програма
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    Новини
  • 19:45
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Неделните вечери на Рев Рън
  • 21:30
    Неделните вечери на Рев Рън
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 21:00
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 22:40
    "Само един дъх", документален, Румъния, 2016; реж. Моника Лазуреан-Горган, с Добрин Сикреа, Лиа Сикреа, Дениса Сикреа, [12+]
  • 23:50
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Харви Клюн
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:40
    Beauty Queen Murders: Last Call
  • 19:30
    Beauty Queen Murders: Evil Intentions
  • 20:20
    The Locator: A Mother's Last Wish
  • 20:45
    The Locator: Episode 18
Пълна програма
  • 19:15
    Premiere Fight Stars: Episode 22
  • 19:45
    Up Close With: Ben Gordon
  • 20:10
    Top: Extreme Winter Style
  • 20:40
    The Truth About...: The Serie A
Пълна програма
  • 18:55
    Ducks Unlimited
  • 19:20
    Ducks Unlimited
  • 19:45
    Shawn Michael's MRA
  • 20:10
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Ловът приключва
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингски меч
  • 21:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 22:00
    Премиера Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
Пълна програма
  • 19:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 5
  • 20:00
    Мегаколи, еп. 4
  • 21:00
    Мегазаводи, еп. 74
  • 22:00
    Градска джунгла, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.18
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 34
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 17:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
  • 19:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 18:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:25
    Царство; сезон 2, епизод 20, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:25
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 13, драма, САЩ, 2013
  • 21:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Стая за нощта/Бездомният
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дарси Фрийман
  • 22:00
    Премиера Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
Пълна програма
  • 19:00
    Мечтатели. Архимед. Повелитель чисел
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 18:50
    "Патриотична мисия в Армения" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /3 част
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:07
    Yoga Freaks (18+)
  • 19:29
    She Works Out (18+)
  • 19:50
    Reverse Psychology (18+)
  • 20:17
    Festival Girls (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Пърт, Австралия - обзор
  • 22:00
    Футбол: Крузейро - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 18:00
    Облаците на Силс Мария игрален филм
  • 20:00
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - Х кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 21:20
    Извън играта
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 18:40
    Момичето
  • 20:20
    Наградата
  • 22:00
    Бавачката
  • 23:30
    Някой като мен
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 20:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? GREEN TERRACES (TERRAZAS VERDES)
  • 20:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? BIOMASS (BIODISEL)
  • 21:00
    TEQUILA'S HISTORY AND CULTURE - THE AGAVE LANDSCAPE
Пълна програма
  • 18:30
    NEW High Explosive
  • 21:00
    Journey Fight
  • 22:00
    Japan Queen Tournament
  • 22:10
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 18:30
    Коко преди Шанел
  • 20:20
    Чичо Нино
  • 22:00
    Познаваш ли ме?
  • 23:30
    Игри на власт
Пълна програма
  • 19:00
    World of X Games 2016
  • 20:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 20:30
    Drive Thru Australia
  • 21:00
    World of X Games 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (10)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (6)
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
Пълна програма
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    Пътешествие из Перу
  • 20:00
    5 силни прояви на несломимия български дух
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Община Дупница
Пълна програма
  • 18:30
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, директно
  • 19:30
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Левски - Хайдук Сплит, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, директно
  • 21:55
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Високо над окопите. Сражение с изтребители 1914 - 1918 г." - 19 еп., документален филм
  • 22:00
    "Гениални изобретения" - 3 еп., документален филм
  • 23:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от о-в Мадейра, Португалия - финал (запис)
Пълна програма
  • 19:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод
  • 19:30
    Класика от Висшата Лига - Бирмингам Сити - Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение
  • 20:00
    Студио "Футбол", директно
  • 20:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Бейтар Йерусалим, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, директно
Пълна програма
  • 18:40
    Убийства на кралици на красотата: Последно обаждане
  • 19:30
    Убийства на кралици на красотата: Престъпни намерения
  • 20:20
    Намирачът: Последното желание на една майка
  • 20:45
    Намирачът: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
  • 21:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински
  • 21:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
Пълна програма
  • 19:00
    Дебнене - Духът на върха
  • 19:30
    Фидермания - Езерни шарани
  • 20:00
    Шарански театър - The Red One 1. част
  • 20:30
    Шарански театър - The Red One 2. част
Пълна програма
  • 18:05
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 20:00
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 22:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 20:15
    "Рей Донован I, 7 еп. - Нов рожден ден", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Лесли Линка Глатър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:05
    "Рей Донован I, 8 еп. - Бриджит", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Гай Фърланд, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    From The Runway - Fashion Week
  • 19:30
    What's Haute
  • 20:00
    One to Watch
  • 20:30
    Street Style
Пълна програма
  • 19:00
    Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Символът на вярата. История на Сердикийския събор (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Барса ТВ
  • 22:05
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:05
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 22:35
    Новини
  • 22:40
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}