ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
Пълна програма
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп.770
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.19
Пълна програма
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
Пълна програма
  • 17:40
    Медиум; сезон 4, епизод 8, криминален, мистерия, САЩ, 2008
  • 18:30
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 19:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 20:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 17:25
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 18:20
    Най-дивото от Африка: Кения
  • 19:15
    В аквариума: Стари клиенти - нови поръчки
  • 20:10
    Кучета 101: Редки породи
Пълна програма
  • 17:10
    "Капиталът" - публицистично предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - обзорно предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:05
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    ЕП футбол за Купата на УЕФА, жени
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:55
    Песни от Рая Хорът Донг -хорът на куаят
  • 18:25
    Европа без граници: "Живот на граница" документален филм /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:55
    Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /3 епизод/
  • 19:20
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 17:50
    NEW! Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп. 16
  • 18:00
    "Готъм" - сериал, еп. 16
  • 19:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 12
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 16
Пълна програма
  • 16:00
    "Да пожертваш пешка" - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор - Едуард Зуик, актьори - Тоби Магуайър, Лив Шрайбер, Майкъл Стулбарг, Питър Сарсгаард, Едуард Зиновиев, Робин Уайгър, Софи Нелис, Лили Рейб и др.
  • 18:45
    "Фред Клаус" - комедия (САЩ, 2007), режисьор - Дейвед Допкин, актьори - Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс,  Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др.
  • 21:00
    "Възходът на планетата на маймуните" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Рупърт Уайът, актьори - Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др.
  • 23:00
    "Старо момче" - драма,екшън,мистерия (САЩ, 2013), режисьор - Спайк Лий, актьори - Самюел Л. Джаксън, Хана Уер, Джеймс Ренсън, Макс Касела, Ланс Редик, Майкъл Империоли, Ричард Портноу, Елизабет Олсън, Шарлто Копли, Джош Бролин и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Играчи" - сериал, еп. 11,12
  • 18:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.2
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Топмодели" - рилалити поредица
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 17:35
    Могъщите Магимечове
  • 18:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:35
    Ние, мечоците
  • 19:10
    Кларънс
Пълна програма
  • 17:20
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 19:05
    "Свещен дим", комедийна драма, САЩ, 1999; реж. Джейн Кемпиън, с Кейт Уинслет, Харви Кийтъл, Джули Хамилтън, Софи Лий, Дан Уайли, [15+]
  • 21:00
    "Субура", криминален трилър, Италия, 2015; реж. Стефано Солима, с Пиерфранческо Фавино, Елио Германо, Клаудио Амендола, Алесандро Борги, Грета Скарано, [18+]
  • 23:15
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 16:10
    "Звездна вечер", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Станли Тучи, Кембъл Скот, с Тони Шалуб, Станли Тучи, Мини Драйвър, Иън Холм, Изабела Роселини, [12+]
  • 18:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 19:55
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 21:30
    "Изгубената магистрала", драма - мистерия, САЩ, 1997; реж. Дейвид Линч, с Бил Пулман, Патриша Аркет, Балтазар Гети, Робърт Блейк, Робърт Лоджия, [18+]
Пълна програма
  • 17:15
    CNN Marketplace Africa
  • 18:00
    Quest Express
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 18:45
    Футбол: Верея - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Автомобил ветеран
  • 19:00
    Как се прави...: Поташ, кожени гривни, див ориз
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 20
Пълна програма
  • 17:50
    Създай прототип: Роботи-боксьори
  • 18:40
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 19:30
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
  • 20:20
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
Пълна програма
  • 17:30
    Джеси
  • 18:00
    Късмет, Чарли
  • 18:30
    Късмет, Чарли
  • 19:00
    Bunk'd S2
Пълна програма
  • 17:35
    "Изглежда супер"
  • 18:00
    "Изглежда супер"
  • 18:25
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Сръчни пръсти"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 34 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап), пряко
  • 19:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Пълна програма
  • 16:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (мъже), пряко
  • 18:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
  • 19:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (жени), пряко
  • 21:00
    Фехтовка: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 17:35
    Супер-превозвачи, еп. 3
  • 18:20
    Треска за дървени къщи, еп. 3
  • 19:15
    Риболовни войни, еп. 7
  • 19:35
    Риболовни войни, еп. 8
Пълна програма
  • 17:05
    Desert Saints 1
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 18:30
    Мобилните къщи на звездите
  • 19:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 17:30
    Осем прости правила - втори сеозн
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - първи сезон
  • 19:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 19:30
    Бивши - четвърти сезон
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - трети сезон
  • 18:10
    Отдел "Разследване"
  • 19:15
    Безследно изчезнали - трети сезон
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
Пълна програма
  • 16:30
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 18:25
    "Филми и звезди ІХ, 29 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейвид Ойелово, Лупита Нионг'О, Мартин Кабанца, Тарин Киейз, [12+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата I, 3 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Рийд Морано, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    Страхотни изобретения, еп. 30
  • 18:20
    Тайните на великите британски замъци, еп. 3
  • 19:10
    Изгубените кралици на Египет, еп. 0
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 6
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 18:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 19:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 20:00
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 84 еп. /п/
  • 18:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 4 еп.
Пълна програма
  • 17:30
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Паленца"
  • 18:22
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 18:45
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:55
    "Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
  • 19:25
    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / екшън с Дейвид
  • 20:50
    "Дулата на Великолепната седморка" - екшън / уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони, Франк Силвера.
  • 22:35
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
Пълна програма
  • 17:35
    BIKE WORLD
  • 18:00
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:25
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:55
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 17:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Поп хитове - класация на Зара Ларсон: Топ 20
Пълна програма
  • 17:50
    Hot Spot: Lady Gaga
  • 18:00
    James Arthur: In The Zone
  • 19:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
  • 22:00
    Bebe Rexha: In The Zone
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 17:50
    Градът на бялата мечка, еп. 3
  • 18:20
    Градът на бялата мечка, еп. 4
  • 18:45
    Градът на бялата мечка, еп. 5
  • 19:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Морски вълци, еп. 14
  • 18:00
    Морски вълци, еп. 15
  • 19:00
    Корабостроителница, еп. 1
  • 20:00
    Корабостроителница, еп. 2
Пълна програма
  • 17:24
    Родени да убиват: Големи бели акули
  • 18:11
    Най-смъртоносните в Африка: Нашественици
  • 19:00
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в джунглата
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:05
    "Чакай ме"
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 19:00
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 20:00
    "Поле на чудесата"
Пълна програма
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Лудогорец
  • 18:00
    УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец - ПСЖ
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:35
    Игрален филм
  • 18:05
    Игрален филм
  • 19:35
    Таврида
  • 21:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков / на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 17:45
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 18:15
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 18:45
    Coop gegen Kat
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 17:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 20 епизод
  • 18:00
    Биографии на прочути личности: Наследството на семейство Кенеди
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 10
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любов от пръв поглед
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля и стрес
  • 19:00
    Кралят на тортите: Епизод 25
Пълна програма
  • 17:30
    Палестина
  • 18:00
    София
  • 18:30
    Община Севлиево - В сърцето на България
  • 19:00
    Легендите оживяват - Дряново, с.3 еп.2
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:05
    Пробуждане, САЩ, с Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 1990
  • 19:05
    Кралят на рибарите, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1991
  • 21:20
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/трилър, с Никълъс Кейдж, 2014
  • 23:00
    Дяволът в Емили Роуз, САЩ, драма/ужаси/трилър, 2005
Пълна програма
  • 17:50
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 17:20
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон
  • 18:10
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 18:40
    Просто Найджела - кулинарно предаване
  • 19:10
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Летни хитове № 1: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 60 еп. - документална поредица
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Хавай 5-0 - първи сезон
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями
  • 20:00
    Куантико - втори сезон
Пълна програма
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 17:30
    FASHION FLIX
  • 18:00
    FASHION FLIX
  • 18:30
    FASHION FLIX
  • 19:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Dancefloor Hits!
Пълна програма
  • 17:50
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 18:40
    "Медицински сестри" - 41 еп.
  • 19:05
    "Джигити" - 7 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 10 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:50
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 18:20
    Рыболов-эксперт
  • 18:45
    Дело вкуса
  • 19:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 15:50
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн" - комедия с уч. Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Диан Уест, Си Джей Адамс, М.Емет Уолш, Джеймс Ребхорн и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
Пълна програма
  • 17:30
    Penn & Teller Tell A Lie: Monster Trucks vs Hook-And-Loop Fabric
  • 18:15
    Kitchen Boss: Valentine's Day
  • 18:37
    Kitchen Boss: Go To Dishes
  • 19:00
    Sci-Fi Science: Teleportation
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап), пряко
  • 19:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Пълна програма
  • 16:30
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 18:25
    "Филми и звезди ІХ, 29 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейвид Ойелово, Лупита Нионг'О, Мартин Кабанца, Тарин Киейз, [12+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата I, 3 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Рийд Морано, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:05
    Doc McStuffins
  • 18:35
    The Lion Guard
  • 19:05
    PJ Masks
Пълна програма
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 17:50
    Blood Relatives: Flesh and Blood
  • 18:40
    Blood Relatives: Home Wrecker
  • 19:30
    Blood Relatives: Let's Slay Together
  • 20:20
    The Locator: Episode 19
Пълна програма
  • 17:55
    Event: Pilots Profile
  • 18:20
    The Fast Lane: Felipe Nasr
  • 18:50
    Event: Suzuka
  • 19:02
    Event: Abu Dhabi
Пълна програма
  • 17:40
    Field & Stream Icons
  • 18:05
    Field & Stream Icons
  • 18:30
    Wardens
  • 18:55
    Wardens
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 18:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 19:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 20:00
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
Пълна програма
  • 17:00
    Морски вълци, еп. 15
  • 18:00
    Корабостроителница, еп. 1
  • 19:00
    Корабостроителница, еп. 2
  • 20:00
    Сервиз SOS, еп. 1
Пълна програма
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп.770
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.19
Пълна програма
  • 17:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, Унгария, 2017
  • 19:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 17:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:35
    Царство; сезон 2, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:30
    Възприятия; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Вълшебният куршум
  • 18:00
    Ловецът на убийци: Заподозрян номер 1
  • 19:00
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Азиат" 16+
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 17:50
    "По стъпките на св.Климент Охридски - о-в Свети Ахил, Костур" - документален филм /3 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Сакар планина" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:50
    Brotherhood
  • 18:15
    Brotherhood
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
Пълна програма
  • 17:46
    Sales Pitch (18+)
  • 18:10
    Orgasmic Sex For Hot Lesbian Babes (18+)
  • 18:31
    My Step Sister (18+)
  • 18:58
    Foreva A Fantasy (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - IV четвъртфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 17:15
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/ пряко предаване от Пловдив
  • 18:15
    Метафора на живота игрален филм /Испания, 2014г./, режисьор Алваро Фернандес Армеро, в ролите: Раул Аревало, Инма Куеста, Алберто Сан Хуан и др.
  • 19:55
    Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
  • 21:10
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Ипрес рали"
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 18:00
    HOMES OF BRAZIL ? THE FAVELAS
  • 18:30
    HOMES OF BRAZIL ? SALVADOR
  • 19:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 17:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 18:30
    Japan Queen Tournament
  • 18:40
    Ultimate First League
  • 19:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 17:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 18:00
    One Less Brick in the Wall
  • 18:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 19:00
    The Fisherman’s Son
Пълна програма
  • 17:35
    Животински лудории (12)
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
Пълна програма
  • 17:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 18:00
    Импресия Гърция
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Магичният свят на Сардиния
Пълна програма
  • 17:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 18:30
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 19:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 1-и епизод, повторение
  • 20:00
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Лудогорец (16-17), повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 19:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 19:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 10-и епизод, повторение
  • 20:30
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
Пълна програма
  • 17:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 19
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 17:55
    "Анджи Трайбека ІІІ, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; с Рашида Джоунс, Хейс МакАртър, Джер Бърнс, Дион Коул, Андре Вермюлен, [12+]
  • 18:20
    "Покори Луната", анимационна комедия, Испания, 2015; реж. Енрике Гато, [0+]
  • 20:00
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 21:55
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
Пълна програма
  • 16:55
    "Аз, Ърл и умиращото момиче", драма, САЩ, 2015; реж. Алфонсо Гомес-Рехон, с Томас Ман, Арджей Сайлър, Оливия Кук, Ник Офърман, Кони Бритън, [12+]
  • 18:40
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 20:15
    "Рей Донован І, 9 еп. - Пътуването", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Джеръми Подесуа, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:05
    "Рей Донован І, 10 еп. - Нощта на боя", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Тъкър Гейтс, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Ямбол - градът на живата магия / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 17:45
    Студио "Волейбол"
  • 18:00
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 20:00
    Студио "Волейбол"
  • 20:15
    Новини
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Студио "Лека атлетика"
  • 21:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 23:00
    Студио "Лека атлетика"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон
Kino Nova 18:00
"Не така, брат!" - сериал, 4 епизода
Diema Family 18:00
"Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
Fox Channel 18:10
Всичко е под контрол - първи сезон

Всички предавания

Спорт

БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 2 18:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Ring.BG 18:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - ПСЖ

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/
TVT 18:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}