ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Марина Матева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Ивайло Цветков-Нойзи
  • 10:30
    История.bg Култът към личността/п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 07:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 07:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 08:40
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Мисията на дивака: Бандит в склада
  • 07:25
    Кучета 101: Дизайнерски кучета
  • 08:15
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 09:10
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 09:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Любов и клюки" - трагикомедия, Италия, 1958
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 07:00
    Днес и утре /п/
  • 07:30
    Европа без граници: "Дарители и филантропи - България" документален филм /БНТ 2 Русе/втора част/п/
  • 08:00
    Най-големият музей в света Пти Пале в Париж /п/
  • 08:30
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 17 епизод /п/
Пълна програма
  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Фарът документален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 2, еп.15
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7 еп.21
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 08:45
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори - Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 10:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 11,12
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.14
Пълна програма
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Ергенският запой, част 3" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс,  Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Могъщите Магимечове
  • 07:25
    Реактивните момичета
  • 07:50
    Анджело е върхът
  • 08:15
    Бен 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
  • 08:35
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 10:20
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 12:00
    "Побързай, залез", драма, САЩ, 1967; реж. Ото Премингер, с Майкъл Кейн, Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Дайхан Каръл, Робърт Хукс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдилището", драма, България, 2014; реж. Стефан Командарев, с Асен Блатечки, Ованес Торосян, Ина Николова, Мики Манойлович, Параскева Джукелова, [12+]
  • 08:50
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 10:45
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
  • 12:35
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
Пълна програма
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Лъжовно сърце"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 9, /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч " - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 08:45
    "Осмо чувство " - сериал, сезон 8, /п/
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Разбит кабриолет и спасяването на "Корвет"
  • 07:40
    Как се прави...: Балони/ Тапети/ Замразени картофи/ Електрически крушки
  • 08:10
    Как се прави...: Рамки за велосипеди от въглеродни фибри/ Свещници/ Химикалки
  • 08:40
    Как са го направили?: Епизод 20
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Скафандър/Дизелов двигател/Неонови реклами
  • 07:26
    Странно или какво?: Медицински мистерии
  • 08:14
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 09:02
    Строителни постижения: Огромен язовир в Турция
Пълна програма
  • 07:00
    Щурите Ронкс
  • 07:15
    Мики Маус
  • 07:20
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:45
    Cracke
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол, Международна купа на шампионите: Манчестър Юнайтид - Манчестър Сити - пряко от Хюстън/САЩ
  • 08:00
    Покер
  • 09:00
    Телешопинг
  • 11:00
    Световни игри 2017 във Вроцлав, 2 ден - пряко
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 07:30
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Фокуси"
  • 08:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
  • 08:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 09:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия
  • 10:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
Пълна програма
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 7
  • 07:05
    Братски проекти, еп. 10
  • 07:25
    Братски проекти, еп. 11
  • 07:50
    Австралийски търсачи на злато, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Sports Adventure
  • 07:25
    Sports Adventure
  • 07:55
    MTB Heroes
  • 08:20
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Сготвено с любов- първи сезон
  • 07:15
    Сготвено с любов- първи сезон
  • 07:45
    Осем прости правила - втори сеозн
  • 08:10
    Осем прости правила - втори сеозн
Пълна програма
  • 06:45
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон
  • 08:35
    Отдел "Разследване"
  • 09:35
    Веществени доказателства: Париж - осми сезон
  • 10:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
Пълна програма
  • 07:00
    "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Мая Форбс, с Марк Ръфало, Зоуи Салдана, Имоджин Володарски, Ашли Ауфдерхайд, Бет Диксън, [12+]
  • 08:25
    "Кабелджията", комедия, САЩ, 1996; реж. Бен Стилър, с Джим Кери, Матю Бродерик, Лесли Ман, Джак Блек, Джордж Сегал, [12+]
  • 10:00
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 11:25
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 06:05
    Тайните на великите британски замъци, еп. 5
  • 07:05
    Скритата страна на Втората световна война, еп. 5
  • 08:05
    Загадки в музея, еп. 24
  • 08:55
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Лесни машини за големи пари: Вуду демон
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 08:15
    Проклятието на остров Оук: Тишина в мрака
Пълна програма
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 4 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Пингу"
  • 07:15
    "Кипър"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "На лов за извънземни" - екшън с Тим Томерсън, Тимъти ван Патън.
  • 08:25
    "Съучастницата" - еротичен с Марк Сингър, Шанън Туийд.
  • 09:55
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кембъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 11:35
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кърсти Али, Логън Кларк.
Пълна програма
  • 06:05
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 07:50
    STOP AND GO
  • 08:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 08:50
    V8 UTES
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Young, Hot And Loaded: Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:55
    Патрулиращи кучета, еп. 2
  • 07:20
    Кучетата и техният таен живот, еп. 1
  • 08:10
    Кучетата и техният таен живот, еп. 2
  • 09:00
    Кучетата и техният таен живот, еп. 3
Пълна програма
  • 06:45
    Теория на глупостта, еп. 26
  • 07:10
    Опасни срещи, еп. 4
  • 08:05
    Морски вълци, еп. 5
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Диво меню: Деликатеси
  • 07:24
    Диво меню: Наздраве!
  • 07:50
    На куката: Риболов на чудовища: Речен вълк
  • 08:37
    Кралицата хиена
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    International Champions Cup: Милан - Борусия Д
  • 10:00
     International Champions Cup: Байерн М - Арсенал
  • 12:00
    International Champions Cup: Рома - ПСЖ
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Безсмертнова"
  • 07:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 08:50
    Концерт
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 07:05
    Calimero
  • 07:35
    Die Oktonauten
  • 07:45
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия -20 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 10 епизод
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Грахчето от Мисисипи"
  • 08:00
    Моята необикновена бременност: Деб, Лиз и Кайеша
  • 09:00
    Семейна клиника за борба с наднорменото тегло: Нужда от промяна
  • 10:00
    Кралят на тортите: Празници и свещени изненади
Пълна програма
  • 07:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 07:30
    Един ден в Париж
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.5
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:45
    Последното завещание на Нобел, Швеция, драма/мистерия/трилър, 2012
  • 08:15
    Диамантената сълза, САЩ, драма/романтичен, 2008
  • 09:55
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 11:40
    Бетовен, САЩ, комедия/семеен, 1992
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:45
    На баба момчето - кулинарно предаване
  • 07:05
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 07:35
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 08:05
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Летни хитове № 1: Топ 50
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Модерно семейство - трети сезон
  • 07:10
    Модерно семейство - трети сезон
  • 07:35
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
  • 08:00
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    BIKINI
  • 07:30
    BIKINI
  • 08:00
    BIKINI
  • 08:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
  • 08:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 09:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия
  • 10:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: 3 м (мъже)
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 07:00
    "Сънсет бийч" - 131 еп.
  • 07:50
    "Така е в Есекс" - еп.7 и 8
  • 08:40
    "Полицейска жилка" - еп.20
  • 09:30
    "Такси" - 16 и 17 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 07:50
    "Майстори на сделките" - 20 еп.
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 10 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 1 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Охота с луком
  • 07:25
    По рекам России
  • 07:55
    Рыболов-эксперт
  • 08:20
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5, /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Treehouse Masters: Canopy Clubhouse
  • 07:45
    Deadliest Catch: No Second Chances
  • 08:30
    Penn & Teller Tell A Lie: Monster Trucks vs Hook-And-Loop Fabric
  • 09:15
    Kitchen Boss: Italian Cooking
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:30
    Босата контеса
  • 08:00
    Кухнята
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Белгия
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Бриансон - Изоар (осемнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Дания
Пълна програма
  • 07:00
    "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Мая Форбс, с Марк Ръфало, Зоуи Салдана, Имоджин Володарски, Ашли Ауфдерхайд, Бет Диксън, [12+]
  • 08:25
    "Кабелджията", комедия, САЩ, 1996; реж. Бен Стилър, с Джим Кери, Матю Бродерик, Лесли Ман, Джак Блек, Джордж Сегал, [12+]
  • 10:00
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 11:25
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:00
    ZOU
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    Swamp Murders: River Monster
  • 07:50
    Swamp Murders: Misty River
  • 08:40
    Swamp Murders: Shoeprints In The Mud
  • 09:30
    Swamp Murders: A Dark Place To Die
Пълна програма
  • 07:00
    Planet Champion: USA Fast Girls
  • 07:25
    Planet Champion: African Stars
  • 07:55
    Planet Champion: Caribbean Icons
  • 08:20
    Fight Stars: Episode 22
Пълна програма
  • 06:50
    Randy Jones Strike Zone
  • 07:15
    Speargun Hunter
  • 07:40
    Speargun Hunter
  • 08:05
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 07:00
    Лесни машини за големи пари: Вуду демон
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 08:15
    Проклятието на остров Оук: Тишина в мрака
Пълна програма
  • 06:10
    Опасни срещи, еп. 4
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 5
  • 08:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 09:00
    Сервиз SOS, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, Унгария, 2017
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 20, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът от "Фейсбук"
  • 08:00
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 10:00
    Убийци: Оноприенко: Терминатора
Пълна програма
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Худ.фильм "Мио, мой Мио" 6+
Пълна програма
  • 06:30
    "Пленен от красотата на природата" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:00
    Creampie For Cute Big Boobs Teen (18+)
  • 07:26
    British Hottie On The Bus (18+)
  • 07:51
    Cum Swallowing Cute Hungarian Babe (18+)
  • 08:14
    New Driver's First Day On The Job (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Коритиба - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Красотата на диаграмите" - 3 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - I четвъртфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
  • 07:35
    Пътят към Русия магазинно предаване /23 епизод/
  • 08:00
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Ипрес рали"
Пълна програма
  • 03:25
    Шака Зулу: Цитаделата 1/1
  • 07:05
    Тайната на лешникотрошачката
  • 08:30
    Дни и облаци
  • 10:25
    Някой като Ходър
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    JAGLAVAK, PRINCE OF INSECTS
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
  • 09:00
    KARMA TREKKER - IRELAND
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
Пълна програма
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:10
    Ultimate First League
  • 07:30
    Ultimate Taekwondo
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:25
    Магьосникът и бялата змия
  • 07:20
    Машинист
  • 08:55
    Скаутско приключение
  • 10:20
    Сниф залавя крадеца
Пълна програма
  • 07:00
    World of X Games 2014
  • 08:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 09:00
    Spring Battle
  • 09:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Септември - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Бейтар Йерусалим, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Убийства в тресавището: Речно чудовище
  • 07:50
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 08:40
    Убийства в тресавището: Стъпки в калта
  • 09:30
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    IBCC 2017. 1. част
  • 07:30
    IBCC 2017. 2. част
  • 08:00
    Фидермания - Езерни шарани
  • 08:30
    Кухнята на любителите на риба - Със Золтан Бажика
Пълна програма
  • 07:00
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 08:35
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 09:50
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 10:15
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 08:30
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 10:50
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
  • 13:00
    "Игра на гаджета І, 1 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Ейми Сеймец, с Райли Кеоу, Пол Спаркс, Мери Лин Раджскъб, Ейми Сеймец, Кейт Лин Шайл, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep3
  • 07:30
    Street Style: North America
  • 08:00
    From The Runway - Fashion Week
  • 08:30
    Fashion Exposed
Пълна програма
  • 07:00
    XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    XCo Adventure Cup `2014 (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 11:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 13:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Студио "Лека атлетика"
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
bTV Comedy 07:00
"Стажанти" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 2
MGM 07:00
"Пет дни до полунощ 1.3" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Eurosport HD 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Mtel Sport 2 07:00
Плажен футбол: Европейска лига
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 07:00
"Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
HBO 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
HBO 2 07:00
"Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
HBO HD 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}