ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Животът на Вацлав Хавел документален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Андреа Седлачкова
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин
  • 22:30
    "Код "Счупена стрела" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Джон Ву, актьори - Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Ангелите на Чарли"- с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др.
  • 22:00
    "Шифърът на Леонардо" - с уч. на Том Ханкс, Жан Рено, Одри Тоту, Иън Маккелън, Пол Бетани, Алфред Молина, Юрген Прохнов и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    Ваканцията на малкия Никола - комедия, Франция, 2014 г.; режисьор: Лоран Тирар; в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Були Ланерс, Лука Дзингарети и др
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Черните вълци - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 20:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 21:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Най-дивото от Африка: Кения
  • 20:10
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 1
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Окончателна присъда
  • 22:00
    Тексаски закони: Епизод 9
Пълна програма
  • 19:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 19:40
    АТАКА в действие
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Слънчев удар" - игрален филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Шоу викторина
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Дона Леон: Зверски печалби" - криминален филм, ФРГ, 2014
  • 22:45
    "Дона Леон: Auf Treu und Glauben" - криминален филм, ФРГ, 2013
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Детективи от "Серангун Роуд" сериен тв филм /9 епизод/ (12)
  • 20:55
    Музиката в българското кино концерт на Стефан Вълдобрев и необичайните заподозрени
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    The Tom & Jerry Show
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 18:45
    "Блокада" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Едуард Зуик, актьори - Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис идр.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Черният рицар: Възраждане" - екшън, драма, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Крисчън Бейл, Гари Олдман, Том Харди, Джоузеф Гордън-Левит, Ан Хатауей, Марион Котияр,  Морган Фрийман,  Бен Менделсон, Даниел Сунджата,  Май
Пълна програма
  • 19:00
    "Възходът на планетата на маймуните" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Рупърт Уайът, актьори - Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др.
  • 21:00
    "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
  • 23:45
    "Погрешен завой 6" - трилър, ужаси (САЩ, 2014), режисьор - Валери Милев, актьори - Атъни Илот, Крис Джервис, Акила Зол, Сейди Кац, Радослав Първанов, Асен Асенов, Данко Йорданов и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Стъпка по стъпка"- сериал
  • 20:30
    "Историята на Пепеляшка" - комедия, романтичен, (САЩ, Канада, 2004), режисьор - Марк Розман, актьори - Хилари Дъф, Дженифър Куулидж, Реджина Кинг, Дан Бърд и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Милост" - сериал
  • 22:30
    Премиера по bTV Lady: "Друговремец" - сериал, с.2, еп.2
Пълна програма
  • 18:50
    Чичо Дядко
  • 19:25
    Бен 10
  • 19:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 20:15
    Justice League Action
Пълна програма
  • 17:40
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 19:25
    "Любовно трио", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Флеминг, с Лара Флин Бойл, Стивън Болдуин, Джош Чарлз, Алексис Аркет, Марта Геман, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин I, 6 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 21:55
    "Жива стомана", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2011; реж. Шон Леви, с Хю Джакман, Еванджелин Лили, Дакота Гойо, Антъни Маки, Кевин Дюранд, [12+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 19:40
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 21:30
    "Аматьори тийнейджъри", драма, Швейцария, 2015; реж. Никлаус Хилбер, с Фабрицио Борсани, Анина Уолт, Киара Карла Бер, Луна Ведлер, Бенямин Дангел, [18+]
  • 23:05
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Изпратено с надежда: Свободата да простиш" (премиера) - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
  • 21:55
    "Сини небеса: Новият ми живот в Мексико" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Елена Улиг, Роберто Гера, Михаел Лот и др., /п/
  • 23:50
    "Старата любов ръжда не хваща" - романтичен филм с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др., /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Айк: В навечерието на десанта" - военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др.
  • 20:00
    "Карате кид 3" - екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др.
  • 22:15
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2
  • 23:30
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 19:00
    Изоставени конструкции: Призрачни кораби
  • 20:00
    Историята под лупа: Тайните на Уестминстърския дворец
  • 21:00
    Легенда за златото на крокодилите: Реки от злато
  • 22:00
    Смъртоносен улов: Молитва за раците
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 19:30
    Странно или какво?: Медицински мистерии
  • 20:20
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 21:10
    Стани богат изобретател: На изчезване
Пълна програма
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето
  • 20:00
    Мики и приятели състезатели
  • 20:30
    ГРЪМ
Пълна програма
  • 19:15
    "Да изобретяваме"
  • 19:40
    "Да изобретяваме"
  • 20:05
    "Да изобретяваме"
  • 20:30
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Дворецът - 6 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Сентинел - 17 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Австрия, пряко
Пълна програма
  • 17:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (мъже), пряко
  • 20:00
    Фехтовка: Световно първенство
  • 21:00
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Чикаго, пряко
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Дивото зове, еп. 7
  • 19:45
    Дивото зове, еп. 8
  • 20:30
    Дивото зове, еп. 9
  • 21:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
  • 19:50
    Sports Adventure
  • 20:15
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 20:00
    Да продадеш Ел Ей
  • 20:30
    Да продадеш Ел Ей
Пълна програма
  • 19:00
    Американска съпруга - първи сезон
  • 19:30
    Американска съпруга - първи сезон
  • 20:00
    Майка бунтар - първи сезон
  • 20:30
    Майка бунтар - първи сезон
Пълна програма
  • 19:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 20:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 21:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 21:55
    Престъпни намерения - десети сезон
Пълна програма
  • 19:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 21:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 22:35
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Гениите на модерния свят, еп. 2
  • 20:05
    Кенеди: Историята в развитие, еп. 0
  • 20:50
    Инките: Господари на небесата, еп. 1
  • 22:00
    Тайните на великите британски замъци, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Лесни машини за големи пари: Вуду демон
  • 19:30
    Лесни машини за големи пари: Яка печалба от камаро
  • 20:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 21:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 19:30
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    "Барни и приятели "
  • 19:25
    "Анджелина балерина"
  • 19:55
    "Томас и приятели"
  • 20:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:10
    "Фючъруърлд" - екшън / научно-фантастичен с Юл Бринър, Блайт Данър.
  • 19:55
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд.
  • 21:15
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 23:00
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 19:15
    GT CUP
  • 20:05
    VW RACING CUP UK
  • 20:30
    THE INSIDE LINE
  • 20:55
    FIM WORLD SIDECAR CROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 18:00
    Wizkid's Global Riddims
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Dancefloor Hits! Top 40
  • 23:00
    V Festival 2016: The Best Bits
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 18:25
    В Амазония с Брус Пари, еп. 1
  • 19:25
    В Амазония с Брус Пари, еп. 2
  • 20:20
    В Амазония с Брус Пари, еп. 3
  • 21:20
    В Амазония с Брус Пари, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Изгубените съкровища, еп. 4
  • 20:00
    Изгубените съкровища, еп. 5
  • 21:00
    Фотографите на National Geographic: Най-добрата работа на света, еп. 1
  • 22:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Издръжливост: Смелият медояд
  • 19:48
    Ум на гигант
  • 20:37
    Американска пума
  • 21:26
    Издръжливост: Смелият медояд
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бастия - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 18:15
    Филм "Влюбен по собствено желание"
  • 20:00
    "МаксимМаксим"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта" с Андрей Малахов
Пълна програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Играй с твоята звезда" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Стената" - куиз шоу
Пълна програма
  • 18:40
    Игрален филм
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Как се пише любов?" - комедия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:45
    Coop gegen Kat
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, фентъзи, Испания/Мароко, 2006, режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, Алекс Анхуло, Дъг Джоунс
  • 21:20
    Лека нощ! - концерт на Жоро Янакиев
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на тортите: Зимна сватба на чудесата
  • 19:30
    Кралят на тортите: Моделът Мери, играчки и рисуване върху вода
  • 20:00
    Кралят на тортите: Скъпоценни камъни и млад шеф
  • 20:30
    Кралят на тортите: Изгубена кауза и Мери на власт
Пълна програма
  • 19:00
    Тунис, Сус
  • 20:00
    5 интересни факта за Велико Търново
  • 20:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 21:00
    Национален парк Рила
Пълна програма
  • 19:00
    Най-добрият майстор готвач на открито
  • 20:00
    Непознатата Америка - извън пределите на картата
  • 20:30
    Непознатата Америка - извън пределите на картата
  • 21:00
    Островни изследователи
Пълна програма
  • 19:00
    Най-добрият майстор готвач на открито
  • 20:00
    Непознатата Америка - извън пределите на картата
  • 20:30
    Непознатата Америка - извън пределите на картата
  • 21:00
    Островни изследователи
Пълна програма
  • 17:25
    Холивудленд, САЩ, криминален/драма, с Бен Афлек, 2006
  • 19:30
    Нотинг Хил, Великобритания,САЩ, комедия/романтичен, 1999
  • 21:30
    Превъзходството на Борн, Германия,САЩ, екшън/трилър, с Мат Деймън, 2004
  • 23:15
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 19:30
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 20:00
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване
  • 21:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Лятна любов: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Систър Акт" - комедия, САЩ, 1992
  • 23:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    "Раят е на запад"- драма, Франция, реж. Коста Гаврас, с участието на : Рикардо Скамарчо, Юлиане Кьолер, Ерик Каравака, Улрих Тукур, Мона Ашач и др.
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:35
    Бягство от затвора - първи сезон
  • 19:30
    Обществени врагове - игрален филм
  • 22:10
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
  • 23:00
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    BIKINI
  • 19:30
    BIKINI
  • 20:00
    MASTERPIECES
  • 20:30
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 17:30
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (мъже), пряко
  • 20:00
    Фехтовка: Световно първенство
  • 21:00
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Чикаго, пряко
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 7 и 8 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 6 и 7 еп.
  • 20:20
    "Човекът, който загуби себе си"
  • 21:10
    "Полицайките от Синсинати" - 8 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Секреты "трудных" водоемов
  • 19:30
    На охотничьей тропе
  • 19:55
    Подводная охота
  • 20:25
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 18:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
  • 21:00
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон), /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Penn & Teller Tell A Lie: Hair Bleach Is a Rocket Fuel
  • 19:45
    Penn & Teller Tell A Lie: Monster Trucks vs Hook-And-Loop Fabric
  • 20:30
    Mega Builders: World's Biggest Container Ship
  • 21:15
    Futurescape with James Woods: Cheating Time
Пълна програма
  • 19:15
    STEP BY STEP
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Henry Danger
  • 20:55
    Bella and the Bulldogs
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Швейцария, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Австрия, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 21:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 22:35
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 20:05
    Sofia the First
  • 20:35
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Henry Danger
  • 20:55
    Bella and the Bulldogs
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 18:40
    Killer Confessions: The Caring Son
  • 19:30
    Killer Confessions: SK Confessions
  • 20:20
    The Locator: Episode 17
  • 21:10
    Nightmare Next Door: House of Horror
Пълна програма
  • 19:15
    Premiere Clubland: Episode 69
  • 19:46
    Up Close With: Falcao
  • 20:10
    Top: Streetwear
  • 20:40
    The Truth About...: Ferrari
Пълна програма
  • 18:55
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 19:20
    Wardens
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Best of the West, The
Пълна програма
  • 19:00
    Лесни машини за големи пари: Вуду демон
  • 19:30
    Лесни машини за големи пари: Яка печалба от камаро
  • 20:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 21:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
Пълна програма
  • 19:00
    Изгубените съкровища, еп. 5
  • 20:00
    Фотографите на National Geographic: Най-добрата работа на света, еп. 1
  • 21:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 22:00
    Изплуването на Атлантида, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин
  • 22:30
    "Код "Счупена стрела" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Джон Ву, актьори - Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
Пълна програма
  • 18:45
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:40
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 20:35
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 21:30
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 20:10
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2011
  • 22:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 20:00
    Първите 48 часа: Къщата на ул. "Мадрона"
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Предпочетено оръжие
  • 22:00
    Убиецът до теб: Смърт по пътя към училище
Пълна програма
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 18:50
    "Аз не живея, аз горя" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - концерт-спектакъл на ДЮТА"Зорница" /1 част
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 18:54
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 19:17
    Ballet School (18+)
  • 19:36
    My Date's Mom (18+)
  • 20:01
    The Cocks Have Landed (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 18:30
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина от сезон 2017
  • 19:30
    Световна лига по волейбол: Бразилия - Франция, финал
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 18:45
    Каквото искаш
  • 20:25
    Дано да ти мине бързо
  • 22:00
    Игри на власт
  • 23:30
    Петорката, еп.8
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - WILDLIFE WARRIORS
  • 20:00
    DISCOVERING THE WORLD - NEW CALEDONIA - THE RED AND THE BLUE
  • 21:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SUSTAINABLE HOUSING
  • 21:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? EQUIPMENT
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 18:40
    Завръщането на войника
  • 20:20
    Кунфуистка
  • 22:00
    Олимп,7
  • 22:45
    Олимп,8
Пълна програма
  • 18:30
    Freedom of Space
  • 19:30
    Riding Along with Filipe Toledo
  • 20:00
    Spring Battle
  • 20:30
    SLAM!
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Life at 20
  • 20:00
    10 факта за Средновековна България
  • 20:30
    Стоян зографът
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол: Пирин - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 21:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Витория - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Челси - Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Класика от Висшата Лига - Бирмингам Сити - Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение
  • 22:30
    Обзор на сезона в английската Висша Лига (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 18:40
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 19:30
    Признания в стаята за разпити: Признанието на режисьора
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 17
  • 21:10
    Кошмарни съседи: Къща на ужаса
Пълна програма
  • 19:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 21:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT
  • 22:00
    "Карамел" с Гери Дончева - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 19:00
    Дебнене - Лов на елени
  • 19:30
    Фидермания - С фидер-пръчка по словашкия Дунав
  • 20:00
    Energofish - Energofish magazin 8.
  • 20:30
    Мач-риболов - По дива вода
Пълна програма
  • 18:05
    "Петата вълна", научна фантастика, САЩ, 2016; реж. Джей Блексън, с Клои Грейс Мориц, Ник Робинсън, Рон Ливингстън, Маги Сиф, Алекс Роу, [15+]
  • 20:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 22:00
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    "Бялата принцеса I, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 20:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 10 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 21:00
    "Останалите ІІІ, 1 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Мими Ледър, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
  • 22:00
    "Останалите ІІІ, 2 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Джъстин Теру, Кари Куун, Ейми Бренеман, Кристофър Еклестън, Кевин Каръл, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    From The Runway - Men
  • 19:30
    No Grey Skies Ep3
  • 20:00
    Design Genius Season 4 Ep3
  • 20:30
    Model Yoga Season 3 Ep4
Пълна програма
  • 19:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Българското име на дълголетието (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 19:25
    Студио "Футбол"
  • 19:45
    Новини
  • 19:50
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 19:50
Спорт
Film Plus 19:30
"Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}