ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди /най-доброто/ Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.5
  • 13:00
    "Островът на Ним" - приключенски, САЩ, 2008 г., режисьор: Марк Левин, Дженифър Флакет, в ролите: Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Моят бъдещ приятел" - с уч. на Ениша Брюстър, Бари Уотсън, Сара Ру, Фред Уилърд и др.
Пълна програма
  • Сега
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 15:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 12:05
    Царство; сезон 1, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 12:55
    Царство; сезон 1, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Помощници
  • 12:50
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 13:45
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
Пълна програма
  • Сега
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Народна музика
  • 12:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • Сега
    "Бебета животни в зоопарка" - поредица
  • 11:45
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12:00
    Потребителската кошница /п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Шифт /п/
Пълна програма
  • Сега
    В кадър Комитски тайни /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите /п/
  • 13:00
    Ян Бибиян "игрален филм /1985 г./, режисьор Васил Апостолов, в ролите: Георги Калоянчев, Цветана Манева, Николай Бинев, Никола Тодев и др.
Пълна програма
  • Сега
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 11:55
    The HAPPOS Family
  • 12:00
    Boomerang Treasure Chest: The Tom and Jerry Show
  • 13:25
    Tom & Jerry Tales
Пълна програма
  • Сега
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
  • 12:45
    "Стрелецът" - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем,  Рей Уинстън,  Марк Райлънс, Идрис Елба и др.
  • 15:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • Сега
    "Да пожертваш пешка" - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор - Едуард Зуик, актьори - Тоби Магуайър, Лив Шрайбер, Майкъл Стулбарг, Питър Сарсгаард, Едуард Зиновиев, Робин Уайгър, Софи Нелис, Лили Рейб и др.
  • 12:15
    "Свекървище" - комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др.
  • 14:15
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 16:30
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Още една история за Пепеляшка" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор - Деймън Сантостефано, актьори - Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др.
  • 12:00
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.4
  • 17:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Попитай сърцето" - драма, романтичен (Канада, 2015), ,ежисьор - Брадли Уолш, актьори - Уилям Болдуин, Кари Мачет, Стивън Лав и др.
Пълна програма
  • Сега
    Кларънс
  • 11:50
    Чичо Дядко
  • 12:15
    Време за приключения
  • 12:50
    Дракони: Отвъд хоризонта
Пълна програма
  • Сега
    "Свещен дим", комедийна драма, САЩ, 1999; реж. Джейн Кемпиън, с Кейт Уинслет, Харви Кийтъл, Джули Хамилтън, Софи Лий, Дан Уайли, [15+]
  • 12:40
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
  • 14:15
    "Дами и господа, "Дъ Фабюлъс Стейнс"", музикална драма, САЩ, 1982; реж. Лу Адлър, с Даян Лейн, Лора Дърн, Питър Донат, Марин Кантер, Кристин Лахти, [12+]
  • 15:45
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 12:40
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 14:30
    "Без любов (2016)", драма, Холандия, 2016; реж. Палома Агилера Валдебенито, с Наоми Велисариу, Даниил Воробьов, Марк Маделейн, Режис Дорион, Коше Буленс, [15+]
  • 16:10
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    Eco Solutions
Пълна програма
  • Сега
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Старата любов ръжда не хваща" - романтичен филм с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др.
  • 14:10
    "Сини небеса: Новият ми живот в Мексико" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Елена Улиг, Роберто Гера, Михаел Лот и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5
Пълна програма
  • Сега
    Граничен контрол: Испания: Епизод 6
  • 12:00
    В преследване на класически автомобили: Епизод 12
  • 12:30
    В преследване на класически автомобили: Епизод 13
  • 13:00
    В преследване на класически автомобили: Епизод 14
Пълна програма
  • Сега
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 12:14
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
  • 13:02
    Строителни постижения: Строителството на модерното летище в Мумбай
  • 13:50
    Строителни постижения: Огромен язовир в Турция
Пълна програма
  • Сега
    Зоуи и магическото приложение
  • 13:10
    Спайдър-мен: Завръщане у дома
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    ЗУ ЗУ
Пълна програма
  • Сега
    Световни игри 2017 във Вроцлав, 3 ден - пряко
  • 13:30
    Футбол, Международна купа на шампионите: Байерн Мюнхен - Милан - пряко от Гуанджоу/Китай
  • 15:30
    Автомобилизъм GT Masters в Зандворд, Нидерландия: преди старта
  • 15:45
    Автомобилизъм GT Masters в Зандворд, Нидерландия - пряко
Пълна програма
  • Сега
    "Въпросите на Мили"
  • 11:50
    "Изглежда супер"
  • 12:15
    "Изглежда супер"
  • 12:40
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • Сега
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • Сега
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • Сега
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • Сега
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
  • 14:45
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап), пряко
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Световно първенство
  • 12:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 14:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Италия
  • 15:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: Смесено състезание, пряко
Пълна програма
  • Сега
    Каубои в студени води, еп. 5
  • 11:45
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 12:35
    Каубои в студени води, еп. 7
  • 13:20
    Каубои в студени води, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Mantracker Season 7
  • 12:30
    Warped Roadies
  • 12:55
    Sports Adventure
  • 13:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • Сега
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • Сега
    Кое е това момиче? - първи сезон
  • 11:55
    Кое е това момиче? - първи сезон
  • 12:25
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон
  • 13:20
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон
Пълна програма
  • Сега
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон
  • 12:10
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон
  • 13:20
    От местопрестъплението - първи сезон
  • 14:15
    От местопрестъплението - първи сезон
Пълна програма
  • Сега
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 13:35
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 15:25
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 16:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Втората световна война: цената на империята, еп. 11
  • 12:30
    Втората световна война: цената на империята, еп. 12
  • 13:25
    Втората световна война: цената на империята, еп. 13
  • 14:20
    Големите надежди, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 13:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 14:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
  • 15:00
    Бойци: Цел "Бретонец"
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 13:30
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Паленца"
  • 11:55
    "Пингу"
  • 12:05
    "Кипър"
  • 12:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • Сега
    ТОП ШОП
  • 11:45
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:45
    Телемаркет
  • 13:00
    "Уикенд с Роси"
Пълна програма
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • Сега
    "Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
  • 11:45
    "Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
  • 13:15
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 14:40
    "Девическа гимназия" - комедия с Бърт Уорд, Трейси Дейли, Ричард Габай.
Пълна програма
  • Сега
    V8 UTES
  • 12:10
    SILK WAY RALLY
  • 12:35
    AUTO MUNDIAL
  • 13:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
Пълна програма
  • Сега
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • Сега
    Pixie Lott's Dancefloor Collabs...
  • 15:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 16:00
    MTV's Hottest Summer Superstar
  • 18:00
    Wizkid's Global Riddims
Пълна програма
  • Сега
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, еп. 1
  • 12:05
    Градът на бялата мечка, еп. 5
  • 12:30
    Градът на бялата мечка, еп. 6
  • 13:00
    Животински лудории, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Опасни срещи, еп. 4
  • 12:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
  • 12:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
  • 13:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Малък гигант
  • 11:53
    Гадни животни
  • 12:42
    Пума срещу вълк
  • 13:26
    Котка от бъдещето
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Лориен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • Сега
    "Смак"
  • 11:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Идеалният ремонт"
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • Сега
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 13:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    International Champions Cup: Манчестър Юн - Манчестър Сити
  • 12:30
    ПРЯКО: International Champions Cup: Байерн М - Милан
  • 14:30
    УЕФА Шампионска Лига: Арсенал - Лудогорец
  • 16:30
    УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец - Арсенал
Пълна програма
  • Сега
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:30
    Игрален филм
  • 17:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • Сега
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
Пълна програма
  • Сега
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    King Julien
  • 12:05
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 12:30
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 13:00
    Barbie als Prinzessin der Tierinsel
Пълна програма
  • Сега
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Мацки параноички - комедия, Испания, 2015, режисьор Педро дел Санто, с Патрисия Вали, Барбара де Лема, Антонио Ибанез, Марта Мир Мартин
Пълна програма
  • Сега
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Забранено за хора с наднормено тегло
  • 12:00
    Невероятните спестовници: Епизод 1
  • 12:30
    Невероятните спестовници: Епизод 2
  • 13:00
    Невероятните спестовници: Ейнджъл/Марк
Пълна програма
  • Сега
    Балкан фолк
  • 12:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 12:30
    България - земя на три писмености
  • 13:30
    Чуй песента на Прага
Пълна програма
  • Сега
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
  • 12:30
    Живот на път в RV каравана
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
  • 12:30
    Живот на път в RV каравана
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Пробуждане, САЩ, с Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 1990
  • 12:05
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/Kids, 1993
  • 13:35
    Местни новини, САЩ, драма, с Кевин Спейси и Джулиан Мур, 2001
  • 15:25
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • Сега
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 12:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване
  • 12:30
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване
  • 13:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Лятна любов: Топ 50
Пълна програма
  • Сега
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • Сега
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Да возиш мис Дейзи" - комедия/ драма, САЩ, режисьор Брус Бересфорд, в ролите: Морган Фрийман, Дан Акройд, Джесика Танди и др.
Пълна програма
  • Сега
    Малкълм - седми сезон
  • 12:05
    Малкълм - седми сезон
  • 12:30
    Малкълм - седми сезон
  • 13:00
    Семейство Симпсън - шестнадесети сезон
Пълна програма
  • Сега
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • Сега
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 13:00
    BIKINI
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Световно първенство
  • 12:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 14:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Италия
  • 15:00
    Скокове във вода, Европейско първенство: Смесено състезание, пряко
Пълна програма
  • Сега
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    "Полицейска жилка" - еп.17-21
  • 12:00
    "Седем дена" - 18 eп.
  • 12:50
    "Джейк и Дебелака" - 17 еп.
  • 13:40
    "Спецотдел 2" - еп.13
Пълна програма
  • Сега
    "Спешни случаи" - 19 и 20 еп.
  • 12:00
    "Полицайките от Синсинати" - 8 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 6 и 7 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 11 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
Пълна програма
  • Сега
    Секреты "трудных" водоемов
  • 11:55
    Дело вкуса
  • 12:05
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 12:35
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • Сега
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
  • 13:20
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
  • 16:00
    "Туристът" - екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др., /п/
  • 18:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
Пълна програма
  • Сега
    Kitchen Boss: Sports Sunday
  • 11:52
    Kitchen Boss: Uncle Cosmo's Favourites
  • 12:15
    Kitchen Boss: Buddy's Dream Meal
  • 12:37
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
Пълна програма
  • Сега
    CITY GRAMMAR
  • 11:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 11:55
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
Пълна програма
  • Сега
    Трапезата на Сиба
  • 12:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 13:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • Сега
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
  • 14:45
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап), пряко
Пълна програма
  • Сега
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 13:35
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 15:25
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 16:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:25
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:55
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • Сега
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • Сега
    Killer Confessions: Faith, Hope and Love
  • 12:00
    Blood Relatives: Saints and Sinners
  • 12:50
    Blood Relatives: Flesh and Blood
  • 13:40
    Blood Relatives: Home Wrecker
Пълна програма
  • Сега
    Event: Suzuka
  • 11:47
    Event: Abu Dhabi
  • 12:00
    The Burning Issue: Episode 17
  • 12:30
    Top: Streetwear
Пълна програма
  • Сега
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:50
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:40
    Wardens
Пълна програма
  • Сега
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 13:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 14:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
  • 15:00
    Бойци: Цел "Бретонец"
Пълна програма
  • Сега
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
  • 12:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
  • 12:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 12
  • 13:00
    Мегазаводи, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.5
  • 13:00
    "Островът на Ним" - приключенски, САЩ, 2008 г., режисьор: Марк Левин, Дженифър Флакет, в ролите: Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
Пълна програма
  • Сега
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, Унгария, 2016
  • 15:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:10
    Телешоп
  • 14:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в у-ще "Дънблейн"
  • 13:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
  • 14:00
    Първите 48 часа: Моментна снимка
Пълна програма
  • Сега
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • Сега
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Бъди благословена" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    "Нашата Вълкана" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
  • 12:30
    Brotherhood
  • 12:55
    I Live With Models
Пълна програма
  • Сега
    My Date's Mom (18+)
  • 12:01
    The Cocks Have Landed (18+)
  • 12:24
    False Alarm Fucking (18+)
  • 12:46
    French Creampie (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/ пряко предаване от Пловдив
  • 13:20
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 14:35
    Спортни новини
  • 14:45
    Мрежа на Босфора документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Розата на Натали
  • 13:00
    Амбицията на Тръмп
  • 14:25
    Бури
  • 15:55
    Регина
Пълна програма
  • Сега
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
  • 12:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • Сега
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF PERFUME, THE (VIETNAM)
  • 13:00
    ANIMAL X - USA: DRAIN DWELLERS
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
Пълна програма
  • Сега
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • Сега
    Коко
  • 12:55
    Най-добрите хора
  • 14:25
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 15:45
    Пистата
Пълна програма
  • Сега
    SPoT's Tampa Am
  • 12:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 12:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 12:52
    The Search
Пълна програма
  • Сега
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • Сега
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
  • 13:00
    Троянски манастир Успение Богородично
Пълна програма
  • Сега
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Лудогорец (16-17), повторение
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Верея - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Витоша - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Footbrazil"- 10 еп., обзорно предаване
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 12:30
    Студио "Футбол", директно
  • 13:00
    Футбол: Мач за трето място на Азиатската купа на Висшата лига 2017, директно
Пълна програма
  • Сега
    Признания в стаята за разпити: Вяра, надежда и любов
  • 12:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
  • 13:40
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
Пълна програма
  • Сега
    най-доброто от "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие - 1 част
  • 13:00
    най-доброто от "Горещи срещи" с Венета Райкова - 1 част
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
Пълна програма
  • Сега
    Ватерлиния - 47
  • 12:00
    Шарански театър - Всичко или нищо
  • 12:30
    Бъди Там! - В кухнята
  • 13:00
    IBCC 2017. 1. част
Пълна програма
  • Сега
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 13:15
    "Покори Луната", анимационна комедия, Испания, 2015; реж. Енрике Гато, [0+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 16:40
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 11:50
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; с Джон Оливър, [12+]
  • 12:20
    "Без ангажименти ІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Кари Браунстайн, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 12:50
    "Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Model Yoga Season 3 Ep4
  • 12:00
    Design Genius Season 4 Ep3
  • 12:30
    From The Runway - Designers
  • 13:00
    From The Runway - Fashion Week
Пълна програма
  • Сега
    Воздушные роботы
  • 12:05
    Лайнер будущего МС-21
  • 12:35
    Аринология. Снегоходы
  • 13:05
    Аринология. Квадроциклы
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • Сега
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 12:45
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:30
    Студио "Футбол"
  • 15:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • Сега
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 12:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 14:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:50
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Fox Life 11:55
Кое е това момиче? - първи сезон
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
Хоби ТВ 12:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
bTV Comedy 12:00
"Щурите съседи " /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Eurosport 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Eurosport HD 12:00
Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
Mtel Sport 2 12:00
Тенис: WTA Гщаад 2017

Всички предавания

Филми

MGM 11:45
"Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
Skat+ 11:45
"Бъди благословена" - документален филм /повторение/
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
RTR 12:00
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}