ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Библиотеката /п/
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди /най-доброто/ Предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 15:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:25
    Скорпион; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 12:05
    Царство; сезон 1, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 12:55
    Царство; сезон 1, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
  • 11:00
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Помощници
  • 12:50
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
Пълна програма
  • 10:30
    АТАКА в действие
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:25
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 11:00
    "Бебета животни в зоопарка" - поредица
  • 11:45
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 12:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 11:00
    Туристически маршрути /п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12:00
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Комитски тайни /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:40
    NEW My Knight and Me
  • 11:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:30
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 11:55
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 10:30
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
  • 12:45
    "Стрелецът" - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем,  Рей Уинстън,  Марк Райлънс, Идрис Елба и др.
  • 15:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 09:45
    "Да пожертваш пешка" - биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор - Едуард Зуик, актьори - Тоби Магуайър, Лив Шрайбер, Майкъл Стулбарг, Питър Сарсгаард, Едуард Зиновиев, Робин Уайгър, Софи Нелис, Лили Рейб и др.
  • 12:15
    "Свекървище" - комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др.
  • 14:15
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 16:30
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Още една история за Пепеляшка" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор - Деймън Сантостефано, актьори - Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др.
  • 12:00
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.4
  • 17:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Попитай сърцето" - драма, романтичен (Канада, 2015), ,ежисьор - Брадли Уолш, актьори - Уилям Болдуин, Кари Мачет, Стивън Лав и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Огнедишащият
  • 11:15
    Кларънс
  • 11:25
    Кларънс
  • 11:50
    Чичо Дядко
Пълна програма
  • 10:45
    "Свещен дим", комедийна драма, САЩ, 1999; реж. Джейн Кемпиън, с Кейт Уинслет, Харви Кийтъл, Джули Хамилтън, Софи Лий, Дан Уайли, [15+]
  • 12:40
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
  • 14:15
    "Дами и господа, "Дъ Фабюлъс Стейнс"", музикална драма, САЩ, 1982; реж. Лу Адлър, с Даян Лейн, Лора Дърн, Питър Донат, Марин Кантер, Кристин Лахти, [12+]
  • 15:45
    "Професия: Стриптийзьор 2", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Грегъри Джейкъбс, с Чанинг Тейтъм, Мат Бомър, Джо Манганиело, Кевин Наш, Адам Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 11:10
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 12:40
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 14:30
    "Без любов (2016)", драма, Холандия, 2016; реж. Палома Агилера Валдебенито, с Наоми Велисариу, Даниил Воробьов, Марк Маделейн, Режис Дорион, Коше Буленс, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    Eco Solutions
Пълна програма
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Старата любов ръжда не хваща" - романтичен филм с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др.
  • 14:10
    "Сини небеса: Новият ми живот в Мексико" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Елена Улиг, Роберто Гера, Михаел Лот и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, 3 епизода
  • 11:00
    "Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 10
  • 11:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 5
  • 11:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 6
  • 12:00
    В преследване на класически автомобили: Епизод 12
Пълна програма
  • 10:38
    Как са го направили?: Скафандър/Дизелов двигател/Неонови реклами
  • 11:02
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
  • 11:26
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 12:14
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
Пълна програма
  • 10:30
    Bunk'd S2
  • 11:00
    Мики и приятели състезатели
  • 11:30
    Зоуи и магическото приложение
  • 13:10
    Спайдър-мен: Завръщане у дома
Пълна програма
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Доказано от опит"
  • 11:15
    "Доказано от опит"
  • 11:30
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 11:30
    Фехтовка: Световно първенство
  • 12:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 14:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Италия
Пълна програма
  • 10:15
    Риболовна надпревара, еп. 3
  • 11:00
    Каубои в студени води, еп. 5
  • 11:45
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 12:35
    Каубои в студени води, еп. 7
Пълна програма
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Mantracker Season 7
  • 12:30
    Warped Roadies
  • 12:55
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:30
    Братовчеди в кухнята
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:30
    Татенце - първи сезон
  • 10:55
    Кое е това момиче? - първи сезон
  • 11:25
    Кое е това момиче? - първи сезон
  • 11:55
    Кое е това момиче? - първи сезон
Пълна програма
  • 09:55
    Агенция "Рош" - втори сезон
  • 11:00
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон
  • 12:10
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон
  • 13:20
    От местопрестъплението - първи сезон
Пълна програма
  • 10:15
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 11:40
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 13:35
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 15:25
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    Втората световна война: цената на империята, еп. 10
  • 11:35
    Втората световна война: цената на империята, еп. 11
  • 12:30
    Втората световна война: цената на империята, еп. 12
  • 13:25
    Втората световна война: цената на империята, еп. 13
Пълна програма
  • 10:00
    Открито за убийството на Дж. Ф. Кенеди: По следите на Осуалд: Кубинската връзка
  • 11:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 13:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 14:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, трети сезон, 3 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица
Пълна програма
  • 10:00
    "Паленца"
  • 11:55
    "Пингу"
  • 12:05
    "Кипър"
  • 12:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:30
    ТОП ШОП
  • 11:45
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:10
    "Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
  • 11:45
    "Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
  • 13:15
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 14:40
    "Девическа гимназия" - комедия с Бърт Уорд, Трейси Дейли, Ричард Габай.
Пълна програма
  • 10:30
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 10:55
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
  • 11:20
    V8 UTES
  • 12:10
    SILK WAY RALLY
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 09:30
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 11:00
    Pixie Lott's Dancefloor Collabs...
  • 15:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 16:00
    MTV's Hottest Summer Superstar
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:30
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 6
  • 11:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, еп. 1
  • 12:05
    Градът на бялата мечка, еп. 5
  • 12:30
    Градът на бялата мечка, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 8
  • 11:00
    Опасни срещи, еп. 4
  • 12:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
  • 12:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 10:16
    Тасмания
  • 11:05
    Малък гигант
  • 11:53
    Гадни животни
  • 12:42
    Пума срещу вълк
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Лориен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:10
    Премиера. "Ирина Мирошниченко. "И с шапка пак съм си аз"
  • 11:05
    "Смак"
  • 11:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 13:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:30
    International Champions Cup: Манчестър Юн - Манчестър Сити
  • 12:30
    ПРЯКО: International Champions Cup: Байерн М - Милан
  • 14:30
    УЕФА Шампионска Лига: Арсенал - Лудогорец
  • 16:30
    УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец - Арсенал
Пълна програма
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
Пълна програма
  • 07:55
    Игрален филм
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
Пълна програма
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 10:40
    Die Tom und Jerry Show
  • 11:10
    King Julien
  • 12:05
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 12:30
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 10:20
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Батон туърлинг: Епизод 1
  • 11:00
    Забранено за хора с наднормено тегло
  • 12:00
    Невероятните спестовници: Епизод 1
  • 12:30
    Невероятните спестовници: Епизод 2
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 12:30
    България - земя на три писмености
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 10:05
    Пробуждане, САЩ, с Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 1990
  • 12:05
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/Kids, 1993
  • 13:35
    Местни новини, САЩ, драма, с Кевин Спейси и Джулиан Мур, 2001
  • 15:25
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 11:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 11:30
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 12:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 07:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
Пълна програма
  • 10:40
    Последният мъж на света - четвърти сезон
  • 11:10
    Малкълм - седми сезон
  • 11:35
    Малкълм - седми сезон
  • 12:05
    Малкълм - седми сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 11:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:20
    "Истории за осиновявания" - 1 и 2 еп.
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 19 и 20 еп.
  • 12:00
    "Полицайките от Синсинати" - 8 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 6 и 7 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    Авторевю - предаване за автомобили
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    По рекам России
  • 10:55
    Охотничьи меридианы
  • 11:25
    Секреты "трудных" водоемов
  • 11:55
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 08:40
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм
  • 11:00
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
  • 13:20
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
  • 16:00
    "Туристът" - екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Kitchen Boss: Pizza Night
  • 11:07
    Kitchen Boss: Sicilian Soiree
  • 11:30
    Kitchen Boss: Sports Sunday
  • 11:52
    Kitchen Boss: Uncle Cosmo's Favourites
Пълна програма
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
  • 11:00
    WEATHER FORECAST
  • 11:05
    GADGET-X
  • 11:20
    ENGLISH 911
Пълна програма
  • 10:30
    Гражданка в ранчото
  • 11:00
    Трапезата на Сиба
  • 11:30
    Трапезата на Сиба
  • 12:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Русия
  • 12:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ембрун - Салон де Прованс (деветнадесети етап)
  • 13:00
    Колоездене: "Тур дьо Франс" (жени), пряко
Пълна програма
  • 10:15
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
  • 11:40
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 13:35
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 15:25
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:35
    Sofia the First
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 10:45
    The Locator: Episode 18
  • 11:10
    Killer Confessions: Faith, Hope and Love
  • 12:00
    Blood Relatives: Saints and Sinners
  • 12:50
    Blood Relatives: Flesh and Blood
Пълна програма
  • 10:40
    Event: Pilots Profile
  • 11:05
    The Fast Lane: Felipe Nasr
  • 11:35
    Event: Suzuka
  • 11:47
    Event: Abu Dhabi
Пълна програма
  • 10:35
    Gun Stories
  • 11:00
    Hook & Look
  • 11:25
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:50
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 10:00
    Открито за убийството на Дж. Ф. Кенеди: По следите на Осуалд: Кубинската връзка
  • 11:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 13:00
    Бойци: Битка за язовира "Хадита"
  • 14:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
Пълна програма
  • 10:00
    Опасни срещи, еп. 4
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 9
  • 11:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 15
  • 12:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 11:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:10
    Телешоп
  • 14:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Нощната смяна
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в у-ще "Дънблейн"
  • 13:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Сакар планина" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    "Сладкопойна чучулига 2009" - конкурс за детска песен /1 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Бъди благословена" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:37
    Young Harlots: Dirty Business (18+)
  • 10:54
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 11:17
    Ballet School (18+)
  • 11:36
    My Date's Mom (18+)
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/
  • 11:00
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/ пряко предаване от Пловдив
  • 13:20
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 14:35
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Фалшификатори
  • 11:40
    Розата на Натали
  • 13:00
    Амбицията на Тръмп
  • 14:25
    Бури
Пълна програма
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 10:00
    HOSPITAL FOR THE KING OF THE SKY, A
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF PERFUME, THE (VIETNAM)
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 09:40
    Сниф участва във войната
  • 11:20
    Коко
  • 12:55
    Най-добрите хора
  • 14:25
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 10:30
    2009 Roxy Chicken Jam
  • 11:00
    2008 Tampa AM
  • 11:30
    SPoT's Tampa Am
  • 12:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.9
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 10:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 11:30
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Лудогорец (16-17), повторение
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Жалгирис, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Верея - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Footbrazil"- 10 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 12:30
    Студио "Футбол", директно
  • 13:00
    Футбол: Мач за трето място на Азиатската купа на Висшата лига 2017, директно
Пълна програма
  • 10:45
    Намирачът: Епизод 18
  • 11:10
    Признания в стаята за разпити: Вяра, надежда и любов
  • 12:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
Пълна програма
  • 09:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие - 1 част
  • 13:00
    най-доброто от "Горещи срещи" с Венета Райкова - 1 част
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
Пълна програма
  • 10:30
    TopMix TV - За шаран на щека
  • 11:00
    Мач-риболов - Настройване за състезание
  • 11:30
    Ватерлиния - 47
  • 12:00
    Шарански театър - Всичко или нищо
Пълна програма
  • 09:40
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 11:30
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 13:15
    "Покори Луната", анимационна комедия, Испания, 2015; реж. Енрике Гато, [0+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 11:50
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; с Джон Оливър, [12+]
  • 12:20
    "Без ангажименти ІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Кари Браунстайн, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 12:50
    "Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    No Grey Skies Ep3
  • 11:00
    Street Style: North America
  • 11:30
    Model Yoga Season 3 Ep4
  • 12:00
    Design Genius Season 4 Ep3
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Пътят към Храма (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 10:45
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 12:45
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:30
    Студио "Футбол"
  • 15:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 10:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 12:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 14:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 11:00
АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
HBO 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
bTV Action 11:00
"Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}