ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:05
    Нашествие на извънземни: Готови ли сме? документален филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Мордекай" - екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дейвид Коп, актьори - Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Железният човек 3" - с уч. на Робърт Дауни Младши, Гуинет Полтроу, Гай Пиърс, Дон Чийдъл, Джон Фавро, Бен Кингсли, Ребека Хол и др.
  • 22:40
    "Социалната мрежа" - с уч. на Джеси Айзенбърг, Руни Мара, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Макс Мингея, Джъстин Тимбърлейк и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50
    Две жени - драма, Франция/Латвия/Великобритания/Русия, 2014 г.; режисьор: Вера Глаголева; в ролите: Ралф Файнс, Ана Астраханцева-Вартанян, Александър Балуев, Силви Тестю
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Тамплиерите - исторически сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:45
    4исла; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 19:35
    4исла; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 20:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Тексаски закони: Епизод 9
  • 20:10
    Питбули и бивши затворници: Окончателна присъда
  • 21:05
    Тексаски закони: Епизод 10
  • 22:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за летен лагер
Пълна програма
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:30
    АТАКА в действие
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Чудният Бокачо" - игрален филм
Пълна програма
  • 14:30
    Спортен преглед
  • 20:20
    Световен журнал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Веднъж само истински да умреш" - тв филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:35
    Америка днес /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Детективи от "Серангун Роуд" сериен тв филм /10, последен епизод/ (12)
  • 20:55
    Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 2 епизод/п/
Пълна програма
  • 18:25
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    The Tom & Jerry Show
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 18:45
    "Стрелецът" - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем,  Рей Уинстън,  Марк Райлънс, Идрис Елба и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
Пълна програма
  • 18:15
    "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
  • 21:00
    "Щатски шерифи" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Стюърт Беър, актьори - Томи Лий Джоунс, Робърт Дауни-младши, Уесли Снайпс и др.
  • 23:30
    "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Стъпка по стъпка"- сериал
  • 20:30
    "Още една история за Пепеляшка" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор - Деймън Сантостефано, актьори - Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал
  • 22:30
    Премиера по bTV Lady: "Друговремец" - сериал, с.2, еп.3
Пълна програма
  • 19:15
    Бен 10
  • 19:25
    Бен 10
  • 19:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 20:15
    Justice League Action
Пълна програма
  • 19:15
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 21:00
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 22:50
    "Не съм виновен и не ми пука", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Крис Крадок, с Алън Тик, Куинтън Аарон, Лия Доз, Джеси Лапскъм, Валери Планш, [18+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 19:50
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 21:30
    "Веднъж през април", историческа драма, САЩ, 2005; реж. Раул Пек, с Идрис Елба, Дебра Уингър, Орис Еруеро, Памела Номвете, Карол Каремара, [18+]
  • 23:50
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Eco Solutions
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Изпратено с надежда: Сплотено семейство" (премиера)- романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
  • 21:55
    "Нежна дипломация" - романтична комедия с уч. на Вероника Ферес, Филипе Кароит, Мартин Брамбах, Тереза Ундерберг, Щефан Кампвирт и др., /п/
  • 23:50
    "На крилете на любовта" - романтична драма с уч. на Ивоне Кристина Дьорфер, Михаел Рол, Рудигер Йосвиг и др., /п/
Пълна програма
  • 17:45
    "Карате кид 3" - екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др., /п/
  • 20:00
    "Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Дейвид Брадли, Стив Джеймс, Майкъл Чан и др.
  • 22:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2
  • 23:10
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 19:00
    Създадени от разруха: Куфарчета, градински джуджета
  • 19:30
    Създадени от разруха: Тромпети, кори за яйца
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Сурова пустош
  • 21:00
    Воини на океана: Привлечи вниманието на врага
Пълна програма
  • 19:05
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
  • 19:30
    Космически пионери: Титан
  • 20:20
    Космически пионери: Венера
  • 21:10
    Космически пионери: Марс
Пълна програма
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето
  • 20:00
    Мики и приятели състезатели
  • 20:30
    11
Пълна програма
  • 19:10
    "Уголемена наука"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Изумителни постижения"
  • 20:30
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Семеен лекар - 95 еп. - Сериал
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Style&Class - с Едис Пала
  • 23:20
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Световно първенство: 10 м (мъже)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Англия - Испания, пряко
  • 23:45
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Португалия, пряко
  • 21:00
    Фехтовка: Световно първенство, пряко
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап)
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:45
    Супер конструкция, супер кола, еп. 6
  • 19:35
    Супер конструкция, супер кола, еп. 7
  • 20:30
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 2
Пълна програма
  • 18:55
    Sports Adventure
  • 19:20
    Sports Adventure
  • 19:50
    Sports Adventure
  • 20:15
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Живот на остров
  • 19:30
    Живот на остров
  • 20:00
    Джада в Италия
  • 20:30
    Джада в Италия
Пълна програма
  • 19:05
    Без думи - първи сезон
  • 19:30
    Без думи - първи сезон
  • 20:00
    Семеен пъзел - втори сезон
  • 20:30
    Семеен пъзел - втори сезон
Пълна програма
  • 19:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 20:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 21:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 21:55
    Престъпни намерения - десети сезон
Пълна програма
  • 18:50
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 21:00
    "Дългият път на Били Лин", драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 22:55
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Личният живот на Тюдорите, еп. 3
  • 19:50
    Още невидими убийци от Викторианската епоха, еп. 0
  • 20:55
    Последните дни на Ан Болейн, еп. 0
  • 22:00
    Дубровник: Републиката, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Ловът приключва
  • 20:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 21:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 22:00
    Премиера Сам: Специален епизод, 3-ти сезон: Среща отново
Пълна програма
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 22 еп.
  • 20:30
    Документален филм
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
Пълна програма
  • 19:00
    "Барни и приятели "
  • 19:30
    "Анджелина балерина"
  • 19:45
    " Меси отива в Окидо"
  • 20:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Патарински Live/п/
  • 20:00
    "Без монтаж", избрано
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:50
    "Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.
  • 20:45
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 23:00
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
Пълна програма
  • 19:15
    SILK WAY RALLY
  • 19:45
    PORSCHE SUPERCUP SERIES
  • 19:55
    STOP AND GO
  • 20:05
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
  • 19:30
    Пич, оправи ми колата
  • 20:00
    Ретро къщурки - реалити шоу
  • 20:30
    Ретро къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 19:00
    MTV Asks Little Mix
  • 19:20
    Hot Spot: Little Mix
  • 19:30
    Young, Hot And Loaded: Top 20
  • 21:00
    US Hotlist 2017! Top 20
Пълна програма
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:05
    Микро чудовища, еп. 4
  • 20:00
    Гиганти от ледниковия период, еп. 1
  • 21:00
    В прегръдка с дивите животни, еп. 1
  • 21:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, еп. 11
Пълна програма
  • 19:00
    Пробив, еп. 5
  • 20:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 21:00
    Пробив, еп. 6
  • 22:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Династията на делфините
  • 19:48
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни в Америка
  • 21:26
    Династията на делфините
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Нотингам Форест - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 18:50
    Премиера. "Три акорда"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Клуб на Веселите и Находчивите". Купата на кмета на Москва
  • 23:30
    Филм "Висоцки. Благодарни сме, че си жив"
Пълна програма
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Дивергенти" - фантастичен филм, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ - Лудогорец
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Зрелищно! Моята невероятна история" - реалити
  • 21:15
    "Самотният рейнджър" - приключенски филм / уестърн / екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 20:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 17:40
    "Как се пише любов?" - комедия, САЩ, 2014
  • 19:55
    "Миг: Прошка без думи" - реалити шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Индиана Джоунс и храмът на смъртта" - приключенски филм, САЩ, 1984
Пълна програма
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес/ на живо/
  • 21:30
    "Професия Актриса - филм за Ивана Джеджева" - Документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 21:15
    Upps! Die Pannenshow
Пълна програма
  • 19:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:45
    Тихият залив - криминална комедия, 2016, Франция, режисьор Брюно Дюмон, с Жюлиет Бинош, Фабрис Лукини, Валерия Бруни Тедески и др.
  • 22:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски любовен триъгълник
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Необичайни двойки
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Труден избор на рокля
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Повече пари, повече проблеми
Пълна програма
  • 19:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 19:30
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
  • 20:00
    5 силни прояви на несломимия български дух
  • 20:30
    Образи от България - Монтана
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 21:00
    Загадки в музея
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 17:35
    Превъзходството на Борн, Германия,САЩ, екшън/трилър, с Мат Деймън, 2004
  • 19:20
    Обратна тяга, САЩ, драма/трилър, с Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, 1991
  • 21:35
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Джоузеф Гордън-Левит, Скарлет Йохансон, Джулиан Мур, 2013
  • 23:05
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Сезонна храна: Лято - кулинарно предаване
  • 19:30
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 20:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 20:30
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването"
Пълна програма
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    "Михаел Колхас" - историческа драма, Франция/Германия, режисьор Арно де Палиере, участват: Мадс Микелсен, Бруно Ганц, Дени Лаван и др. Номинация за "Златна палма" - Кан, 2013
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:35
    Бягство от затвора - първи сезон
  • 19:30
    Обявявам ви за законни Чък и Лари - игрален филм
  • 22:00
    Светкавицата - трети сезон
  • 22:55
    Светкавицата - трети сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 19:00
    BIKINI
  • 19:30
    BIKINI
  • 20:00
    FTV FRESH
  • 20:30
    FTV TOP 20
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Португалия, пряко
  • 21:00
    Фехтовка: Световно първенство, пряко
  • 22:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап)
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 9 и 10 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 8 и 9 еп.
  • 20:20
    "С паркинсон на 25 г."
  • 21:10
    "Полицайките от Далас" - 1 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    "Европространство"
  • 19:30
    Новини
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Охота с луком
  • 19:25
    По рекам России
  • 19:55
    Рыболов-эксперт
  • 20:20
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 17:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 5 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
  • 21:00
    "Трите Хикса 2: Следващо ниво" - екшън с уч. на Айс Кюб, Уилям Дефо, Самюел Джаксън, Скот Спийдман и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон), /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Sci-Fi Science: Parallel Universe
  • 19:23
    Sci-Fi Science: Super Suits
  • 19:45
    Sci-Fi Science: Teleportation
  • 20:08
    Sci-Fi Science: Time Machine
Пълна програма
  • 19:15
    STEP BY STEP
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:05
    Henry Danger
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Bella and the Bulldogs
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап), пряко
  • 21:00
    Скокове във вода, Световно първенство: 10 м (мъже)
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Англия - Испания, пряко
  • 23:45
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап)
Пълна програма
  • 18:50
    "Железният човек 3", екшън - фантастика, САЩ, 2013; реж. Шейн Блек, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Ребека Хол, [12+]
  • 21:00
    "Дългият път на Били Лин", драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 22:55
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:05
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:35
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 20:05
    Sofia the First
  • 20:35
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 20:05
    Henry Danger
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Bella and the Bulldogs
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 18:40
    Beauty Queen Murders: Last Call
  • 19:30
    Beauty Queen Murders: Evil Intentions
  • 20:20
    The Locator: Episode 30
  • 21:10
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
Пълна програма
  • 19:15
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
  • 19:46
    Up Close With: Juan Mata
  • 20:10
    Top: Most Stylish London Teams
  • 20:40
    The Truth About...: Social Media
Пълна програма
  • 18:55
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 19:20
    Wardens
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Best of the West, The
Пълна програма
  • 19:00
    Хората от блатата: Ловът приключва
  • 20:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 21:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 22:00
    Премиера Сам: Специален епизод, 3-ти сезон: Среща отново
Пълна програма
  • 19:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 20:00
    Пробив, еп. 6
  • 21:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 22:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Мордекай" - екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дейвид Коп, актьори - Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 19:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, Унгария, 2016
  • 20:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, Унгария, 2016
  • 21:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, Унгария, 2016
  • 22:35
    Тест драйв; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 18:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 23:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 19:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 20:00
    Първите 48 часа: Последна смяна
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Невинните стават жертва
  • 22:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Той затвори синовете ни на тавана и запали къщата ни
Пълна програма
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 18:50
    "Княз Борис І - Покръстителят" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Отражението знае повече" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 19:05
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:01
    Cabbie Loves A Big Black Cock (18+)
  • 19:25
    A Little Big Trouble (18+)
  • 19:49
    Creampie For Cute Big Boobs Teen (18+)
  • 20:15
    Big Cock In The Back Pocket (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
  • 19:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 20:00
    Футбол: Витория - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 19:00
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина от сезон 2017
  • 19:50
    Футбол - Купа на конфедерациите: Чили - Германия, финал
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Случаят "Грюнингер" игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Ален Гспонер, в ролите: Щефан Курт, Макс Симонишек, Анатол Таубман и др.
Пълна програма
  • 18:35
    Единственият
  • 20:20
    Момичето
  • 22:00
    Оневинен 1/3
  • 22:50
    Код 37 2/4
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 20:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 21:00
    ALASKA: SPIRIT OF THE WILD
  • 22:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Only the Strongest
Пълна програма
  • 18:55
    Пипи бяга от вкъщи
  • 20:30
    Тигрови очи
  • 22:00
    Ловна дружинка
  • 23:40
    ЖКВД
Пълна програма
  • 19:00
    Bubba's World
  • 19:30
    Making of Riding Waves
  • 20:00
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 20:22
    The Search
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    Зелен свят - Другата алтернатива
  • 20:00
    5 интересни факта за хан Крум
  • 20:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 21:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 17:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 23:00
    Класика от Висшата Лига - Ипсуич Таун - Челси (2000-01), повторение
  • 23:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 18:40
    Убийства на кралици на красотата: Последно обаждане
  • 19:30
    Убийства на кралици на красотата: Престъпни намерения
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 30
  • 21:10
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
Пълна програма
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
  • 22:00
    "Карамел" с Гери Дончева - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Дебнене - Лов на благороден елен
  • 19:30
    Фидермания - На фидер в студена вода
  • 20:00
    Чудовищни шарани от Маймунската скала
  • 20:30
    Шарански театър - The Red One 1. част
Пълна програма
  • 18:30
    "Любов в ефира", романтична комедия, Канада, 2015; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристал Балънт, Дейвид Люис, Винсънт Гейл, [12+]
  • 20:00
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 21:50
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 23:20
    "Грейвс I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 19:25
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 21:00
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Бялата принцеса I, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep1
  • 19:30
    Video Fashion News
  • 20:00
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep2
  • 20:30
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep3
Пълна програма
  • 19:00
    Сапарева баня - началото на началото / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Резба и икона (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 20:00
    Студио "Волейбол"
  • 20:15
    Новини
  • 20:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 12:45
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}