ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:55
    Телепазарен прозорец
  • 07:10
    Зелената линейка /п/
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Пубилцистично предаване
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3, еп. 14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "НепознатиТЕ: Катя Паскалева"- научно-популярна поредица
Пълна програма
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
Пълна програма
  • 06:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 07:30
    Клик /п./
  • 08:00
    Характери /п./
  • 08:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:05
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 4, документален, САЩ, 2014
  • 07:10
    Медиум; сезон 5, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2009
  • 08:00
    Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2009
  • 08:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Мисията на дивака: Невъоръжени и опасни
  • 07:00
    Мисията на дивака: Прогонването на змиите
  • 07:25
    Тексаски закони: Епизод 10
  • 08:15
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:15
    "Замъкът Айнщайн" - сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 06:35
    Съвременници: "Прохождането" документален филм /п/
  • 07:05
    Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /3 епизод/п/
  • 07:30
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 4 епизод/
  • 07:55
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 06:40
    Вълшебници концерт на детско студио "Да"
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 07:55
    The Mr Bean Animated Series
  • 08:45
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:30
    "Лонгмайър" - сериал, с.4, еп. 5,6
  • 10:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
  • 11:45
    "Черният рицар: Възраждане" - екшън, драма, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Крисчън Бейл, Гари Олдман, Том Харди, Джоузеф Гордън-Левит, Ан Хатауей, Марион Котияр,  Морган Фрийман,  Бен Менделсон, Даниел Сунджата,  Май
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп. 11
  • 07:45
    "Улични танци: Да разтърсим света" - драма, музикален (Канада, 2011), режисьор - Робърт Адитай, актьори - Тайрон Браун, Мишел Морган, Ники Грант, Час Армитаж, Кристи Флорес, Шен Полард и др.
  • 09:30
    "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид МакНали, актьори - Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др.
  • 11:15
    "Фред Клаус" - комедия (САЩ, 2007), режисьор - Дейвед Допкин, актьори - Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс,  Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.3
  • 09:00
    "Модерно семейство"- сериал, с.5
Пълна програма
  • 06:00
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити поредица
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
Пълна програма
  • 06:35
    NEXO KNIGHTS
  • 07:00
    Малки Титани: В готовност
  • 07:30
    Анджело е върхът
  • 08:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 06:40
    "Кой от двама ни?", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Бенжамин Буана, с Алис Изаз, Уилям Лебгил, Едит Ле Мерди, [12+]
  • 07:00
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 08:55
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 10:35
    "Пистолет за Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
Пълна програма
  • 06:25
    "Театърът представя III - Космическа ера", късометражна научна фантастика, Великобритания, 2014; реж. Лоурънс Гаф, с Ричард Уилсън, Саймън Калоу, [12+]
  • 07:00
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 09:05
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 10:45
    "Животът на Рейналдо Аренас", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джулиан Шнабел, с Хавиер Бардем, Оливие Мартинес, Джони Деп, Андреа Ди Стефано, Шон Пен, [15+]
Пълна програма
  • 06:30
    Talk Asia Lewis Hamilton
  • 07:00
    World Sport
  • 07:30
    Eco Solutions
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Кошмари в кухнята" - предаване, 2 сезон
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "На крилете на любовта" - романтична драма с уч. на Ивоне Кристина Дьорфер, Михаел Рол, Рудигер Йосвиг и др
Пълна програма
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5, /п/
  • 07:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, 3 епизода
  • 11:00
    "Айк: В навечерието на десанта" - военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др. , /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Какъвто бащата, такъв и синът
  • 07:40
    На края на Аляска: Епизод 1
  • 08:35
    Автоработилницата на аутсайдерите: Хотрод от 1957 - част 2
  • 09:30
    Как се прави...: Епизод 23
Пълна програма
  • 06:36
    Фабрика за храна: Печено кашу
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 07:26
    Странно или какво?: Проклятия
  • 08:14
    Странно или какво?: Странно животинско поведение
Пълна програма
  • 06:30
    Ханк Зипзър
  • 07:00
    Щурите Ронкс
  • 07:15
    Мики Маус
  • 07:20
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Покер
  • 09:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • 06:00
    "Шифърът"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Спортна лаборатория"
  • 07:45
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Швейцария
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Австрия
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (мъже)
  • 08:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 09:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за юноши
  • 10:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
Пълна програма
  • 06:30
    По следите на торнадото, еп. 8
  • 07:15
    Треска за нефрит, еп. 1
  • 07:35
    Треска за нефрит, еп. 2
  • 08:00
    Треска за нефрит, еп. 3
Пълна програма
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 07:00
    Warped Roadies
  • 07:25
    Sports Adventure
  • 07:55
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Малки сладки лъжкини
  • 07:45
    Малки сладки лъжкини
  • 08:40
    Малки сладки лъжкини
  • 09:35
    Татенце - първи сезон
Пълна програма
  • 06:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 07:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 08:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 09:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:25
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 07:00
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [0+]
  • 08:30
    "Филми и звезди ІХ, 29 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 08:55
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Наполеон: Кампанията в Египет, еп. 1
  • 07:00
    Страхотни изобретения, еп. 13
  • 07:25
    Забранена история, еп. 2
  • 08:10
    Забранена история, еп. 3
Пълна програма
  • 06:35
    Война за доставки: Откачен блус
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 07:25
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 08:15
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
Пълна програма
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 22 еп.
  • 08:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 06:50
    "Канадски турнир по скейтборд 2006"
  • 07:00
    "Пингу"
  • 07:15
    "Кипър"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:25
    "Бягството" - екшън със Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн.
  • 07:00
    "Ловци на скалпове" - комедия / уестърн с Оси Дейвис, Бърт Ланкастър.
  • 08:40
    "Кечистка" - драма с Регина Бафф, Милдред Бърк.
  • 10:15
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд.
Пълна програма
  • 06:20
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 07:10
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 08:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 08:25
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:35
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Bebe Rexha: The Ride
  • 07:45
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 08:05
    On Set With Dua Lipa
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 06:55
    Патрулиращи кучета, еп. 10
  • 07:20
    Патрулиращи кучета, еп. 11
  • 07:45
    Патрулиращи кучета, еп. 12
  • 08:10
    Чудесата на кучетата, еп. 1
Пълна програма
  • 06:45
    Теория на глупостта, еп. 22
  • 07:10
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
  • 08:05
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
Пълна програма
  • 06:13
    Издръжливост: Смелият медояд
  • 07:00
    Диво меню: Хрупкави насекоми
  • 07:24
    Диво меню: Жабешка кухня
  • 07:50
    Животински боен клуб: Мечки гризли, гуанако, бръмбари
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:35
    Криминален филм "Заспалият пътник"
  • 08:30
    "Часовият"
  • 09:00
    "Здраве"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:45
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 07:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:30
    "Човек с план" - комедиен сериал
  • 10:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    International Champions Cup: Байерн М - Милан
  • 10:00
    International Champions Cup: Манчестър Юн - Манчестър Сити
  • 12:00
    International Champions Cup: Ювентус - Барселона
Пълна програма
  • 06:35
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:35
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:35
    "В капана на подозренията - Специално" - доку-поредица
  • 15:30
    "Стената" - куиз шоу
Пълна програма
  • 05:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 06:50
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 09:50
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 11:50
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 13:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Calimero
  • 07:35
    Die Oktonauten
  • 07:45
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на автомобилите - документална поредица - 10 част
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация - 18 епизод
  • 07:30
    Детски свят -Уинкс - анимация - 18 епизод
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:30
    Кралят на тортите: Най-добри приятели и бейзболни ръкавици
  • 07:00
    Многоженецът: Панталонките на голямото момче!
  • 08:00
    Многоженецът: Една от съпругите е нещастна
  • 09:00
    Глориявейл: Епизод 2
Пълна програма
  • 06:30
    Тунис, част 3
  • 07:00
    Виж България - Копривщица
  • 07:30
    Сезони
  • 08:00
    Виж България - Стрелча, в сърцето на България
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:50
    Битка в Сиатъл, Канада,Германия,САЩ, екшън/драма, 2007
  • 08:30
    Весело време за сватбата, Великобритания, комедия/драма, Фелисити Джоунс, 2012
  • 10:00
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 11:50
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, с Кийра Найтли, 2013
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Едуард VIII - любимият крал на нацистите" - документален филм
  • 09:30
    "Големите любовни истории на XX век: Люсил Бол и Дези Арназ" - сезон 2, 12 еп., документален филм
  • 10:00
    "Какво е да си ...?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 06:40
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
  • 07:05
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
  • 07:35
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване
  • 08:00
    Планет Кейк - първи сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:45
    Бягство от затвора - първи сезон
  • 07:35
    Бягство от затвора - първи сезон
  • 08:25
    Последният мъж на света - четвърти сезон
  • 08:50
    Последният мъж на света - четвърти сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:30
    DESSOUS
  • 07:00
    BIKINI
  • 07:30
    BIKINI
  • 08:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 06:45
    Скокове във вода, Европейско първенство: 10 м (мъже)
  • 08:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 09:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за юноши
  • 10:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 05:50
    "Границата" - 4 еп.
  • 07:00
    "Джейк и Дебелака" - 18 еп.
  • 07:50
    "Медицински разследвания" - еп.10-14
  • 12:00
    "Сeдем дена" - 19 eп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 177 и 178 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 15 и 1-3 еп.
  • 09:30
    "С паркинсон на 25 г."
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 06:35
    Охота с луком
  • 07:00
    Подводная охота
  • 07:25
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 07:55
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 05:40
    "Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др., /п/
  • 07:30
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др., /п/
  • 09:50
    "Ангелите на Чарли"- екшън с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др., /п/
  • 12:00
    "Шифърът на Леонардо" - с уч. на Том Ханкс, Жан Рено, Одри Тоту, Иън Маккелън, Пол Бетани, Алфред Молина, Юрген Прохнов и др., /п/
Пълна програма
  • 06:15
    Treehouse Masters: Canopy Clubhouse
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
  • 08:30
    Treehouse Masters: Backyard Bungalow
Пълна програма
  • 06:45
    MOJO MORNING
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:30
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 08:00
    Режи!
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Зак и Квак
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Швейцария
  • 08:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Австрия
  • 09:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Марсилия - Марсилия (двадесети етап)
Пълна програма
  • 05:25
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 07:00
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [0+]
  • 08:30
    "Филми и звезди ІХ, 29 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 08:55
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    ZOU
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Зак и Квак
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 06:12
    Obsession: Dark Desires: Exposed
  • 07:00
    Blood Relatives: Saints and Sinners
  • 07:50
    Blood Relatives: Flesh and Blood
  • 08:40
    Blood Relatives: Home Wrecker
Пълна програма
  • 06:30
    Star Guide: Best Social Media
  • 07:00
    Top: Social Networks
  • 07:25
    Sports Celebs and...: Social Networks
  • 07:55
    Top: Social Networks
Пълна програма
  • 06:50
    Elk Chronicles
  • 07:15
    Elk Chronicles
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    Steve Gruber's The Wildlife
Пълна програма
  • 06:35
    Война за доставки: Откачен блус
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 07:25
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 08:15
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
Пълна програма
  • 06:10
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
  • 07:05
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 08:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3, еп. 14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…"- токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Първите 48 часа: Къщата на ул. "Мадрона"
  • 07:00
    Първите 48 часа: Последна смяна
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: Общ преглед
  • 09:00
    Бебета зад решетките: Спешна ситуация
Пълна програма
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
Пълна програма
  • 06:30
    "Дежа вю" - метъл-балет /1 част
  • 07:00
    "Да раздадеш живота си" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов /3 част
Пълна програма
  • 06:30
    See Dad Run
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:42
    Emmanuelle In The Land Of Muff And Honey (18+)
  • 07:00
    Dani Daniels Gets A Creampie (18+)
  • 07:25
    Tour Of London Part Two (18+)
  • 07:49
    Dirty Politics (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Десетилетие на открития" - документален филм
  • 07:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Марщранд, Швеция - обзор
  • 08:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Циндао, Китай - финал (повторение)
  • 09:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:05
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /финали/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - Х кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 08:25
    Извън играта
Пълна програма
  • 06:25
    Мечо Пух
  • 07:20
    Синя птица
  • 08:40
    Бах и Ботин
  • 10:20
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 06:45
    Агротема
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    ALL ABOARD - CHINA, THE DRAGON OF THE HIMALAYAS
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
Пълна програма
  • 06:50
    Japan Queen Tournament
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Ultimate Taekwondo
  • 07:35
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 06:10
    Пиколо, саксо и компания
  • 07:30
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 08:50
    Т.И.М.
  • 10:15
    Гномове и троли
Пълна програма
  • 06:30
    2009 Roxy Chicken Jam
  • 07:00
    2008 Tampa AM
  • 07:30
    SPoT's Tampa Am
  • 08:00
    Pull
Пълна програма
  • 06:59
    END
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 07:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 07:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
Пълна програма
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Бейтар Йерусалим, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Хайдук Сплит, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
  • 12:00
    Футбол: Витоша - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:30
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - двойки финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Мач за трето място на Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 10:00
    Футбол: Финал на Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: На показ
  • 07:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 07:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
  • 08:40
    Кръвожадни роднини: Доморазрушителка
Пълна програма
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11:13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
Пълна програма
  • 06:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
  • 07:00
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
  • 07:30
    Carp Zoom - Радостен риболов на Балатон
  • 08:00
    Фидермания - С фидер-пръчка по словашкия Дунав
Пълна програма
  • 05:15
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 07:00
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 08:25
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 10:15
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 07:00
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
  • 08:30
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 09:55
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
Пълна програма
  • 06:30
    Street Style: North America
  • 07:00
    Design Genius Season 4 Ep3
  • 07:30
    Video Fashion News
  • 08:00
    Fashion Exposed
Пълна програма
  • 06:30
    Автовести. Лучшее. Выпуск 29
  • 07:00
    Автовести. Лучшее. Выпуск 4
  • 07:25
    Воздушные роботы
  • 07:55
    Лайнер будущего МС-21
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Акция (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Моето Старо Стефаново (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 06:00
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 08:00
    Волейбол: World Grand Prix 2017
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:30
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 08:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 10:00
    Колоездене: "На колела"
  • 10:45
    Волейбол: World Grand Prix 2017
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
bTV Comedy 07:00
"Стажанти" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 2
MGM 07:00
"Пет дни до полунощ 1.3" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Eurosport HD 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Mtel Sport 2 07:00
Плажен футбол: Европейска лига
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 07:00
"Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
HBO 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
HBO 2 07:00
"Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
HBO HD 07:00
"Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
AXN 07:00
Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}