ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Американска мечта - Емил Костадинов документален филм
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:30
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер,  Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:50
    "Ченгето от Бевърли Хилс" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Рони Кокс, Джеймс Русо, Стивън Елиът и др., /п/
  • 20:00
    "Моби Дик" - приключенски с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, Доналд Съдърланд, Чарли Кокс, Джилиан Андерсън, Еди Марсан и др. и др., I част
  • 22:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 16:15
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап), пряко
  • 18:00
    Конен спорт: "Тлобъл18.00 Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Фалкенсфард
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Лека атлетика: "Болт: Историята"
Пълна програма
  • 17:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап), пряко
  • 19:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Полша
Пълна програма
  • 17:05
    Mantracker Season 6
  • 18:00
    Warped Roadies
  • 18:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 17:00
    (Live) FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 19:50
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 15:35
    Футбол: Мидълзбро - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 17:30
    Класика от Висшата лига - Мидълзбро - Арсенал (1998-99), повторение
  • 18:00
    Футбол: Дижон - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - обзор на сезон 2016-2017
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - обзор на сезон 2016-2017
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор на сезон 2016-2017
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Utilisima 17:15
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10
e-kids 17:20
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Viasat Explorer 17:20
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Viasat Nature 17:20
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
BNT HD 17:30
В кадър: Разговори с дядо документален филм
Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
AXN Black 17:45
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}