ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    България от край до край 4 /3 епизод/п/
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Парсифал опера от Рихард Вагнер, постановка на Софийската опера и балет /1 част/
Пълна програма
  • 10:00
    "Мексиканецът" -  комедия, романтичен (САЩ, 2001), режисьор - Гор Вербински, актьори -  Брад Пит, Джулия Робъртс, Джеймс Гандолфини, Джей Кей Симънс, Боб Балабан, Джийн Хекман и др.
  • 12:15
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор - Матю Вон, актьори - Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоу
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, еп. 13
  • 16:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Болката на Ник" - криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Хелене Фишър, Луна Швайгер и др.
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5
Пълна програма
  • 11:15
    Футбол от Бундеслигата класика: обзор на сезон 2016/2017
  • 13:00
    "Двоен пас" - на живо
  • 15:30
    Покер
  • 16:30
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
Пълна програма
  • 09:45
    Лека атлетика: Световно първенство, пряко
  • 16:15
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап), пряко
  • 18:00
    Конен спорт: "Тлобъл18.00 Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Фалкенсфард
  • 19:25
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    Колоездене (жени): Световен тур Воргорда, пряко
  • 14:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Куршевел
  • 15:30
    Колоездене, "Арктик рейс": Линдсейвет - Финвикдален (трети етап)
  • 17:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап), пряко
Пълна програма
  • 11:35
    Mantracker Season 6
  • 12:30
    Warped Roadies
  • 12:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 13:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 11:25
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 12:10
    FIM JUNIOR MOTOCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 13:00
    BISHOP GARAGE
  • 13:25
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2017, Оукланд, трети ден, директно
  • 12:30
    Класика от Висшата лига - Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър (1996-97), повторение
  • 13:00
    Футбол: Брентфорд - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Ювентус
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
  • 16:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма

Сериали

Fox Life 11:55
Мики - първи сезон, еп. 10
Viasat Nature 11:55
Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 11:55
"Сестра Джаки I, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Скот Елис, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}