ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Да докоснеш дивите коне игрален филм /п/
  • 02:05
    Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/п/
  • 02:50
    Зелената линейка /п/
  • 03:45
    Дойче веле: Шифт
Пълна програма
  • 00:30
    "Херкулес и амазонките" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор - Бил Нортън, актьори - Кевин Сорбо Rose McIver Антъни Куин Луси Лoулeс и др.
  • 02:30
    "Наемна убийца" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Хенри Сейн, актьори- Матю Марсдън, Кевин Макнили, Ийв, Бевърли Д’Анжело, Абрахам Бенруби, Кристана Локен,Алекса Вега, Кристиан Питре, Барак Хардли и др.
  • 04:15
    "Робокоп: Разтапяне" - екшън, криминален, сай-фай (САЩ, 2000), режисьор - Джулиан Грант, актьори - Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 00:15
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 03:40
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, /п/
  • 05:45
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 02:45
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Колорадо (четвърти етап)
  • 02:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 04:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап)
  • 05:00
    Лека атлетика: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 02:30
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 04:00
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 05:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Риймст - Хауфализе (шести етап)
Пълна програма
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:15
    Enfusion
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 01:30
    SILVERSTONE CLASSIC
  • 02:20
    MOBIL 1 THE GRID
  • 02:45
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 03:35
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 02:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 03:00
    Италия, Серия А: Рома - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

bTV Action 02:00
"Кости" - сериал, с.10, еп.7
bTV Comedy 02:00
"Барът" /п./- сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Хоби ТВ 02:00
АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 5 еп.
AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Mtel Sport 1 02:30
Тенис: "ATP WT Uncovered"
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Верона - Наполи

Всички предавания

Филми

HBO3 02:00
"Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Nova TV 02:00
"Скорпион" - сериен филм /п/
Skat+ 02:00
"Патриотична мисия в Армения" - документален филм /повторение/ /2 част
Vivacom Arena 02:00
Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 17:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 17:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}