ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 16:30
    MTV Crashes Plymouth: Best Bits
  • 17:15
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 18:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 19:30
    #MTVHottest: Here Come The Girls
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 17:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма

Сериали

Utilisima 17:15
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10
e-kids 17:20
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Viasat Explorer 17:20
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Viasat Nature 17:20
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
BNT HD 17:30
В кадър: Разговори с дядо документален филм
Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
AXN Black 17:45
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}