ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:45
    Как се прави ? документален филм /12 епизод/п/
  • 05:00
    Искри на изобретателност документален филм /7 епизод/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 690
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:00
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 05:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:55
    4исла; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:00
    Морски детективи; сезон 9, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
  • 05:02
    Опасната бахамска синева: Епизод 2
  • 05:49
    Диви и истински: Герои и ужаси
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Завръщане в гората
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 04:35
    Кабаре
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 04:35
    Часът на зрителите /п/
  • 05:00
    Песни от Рая Песен към кошутите /п/
  • 05:30
    България днес информационен блок /п/
  • 07:00
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 04:55
    Потребителската кошница /п/
  • 05:00
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
  • 05:00
    "Извън играта" - сериал, с.7 еп.7
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 4 еп. 7
Пълна програма
  • 02:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 3,4
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 1,2
  • 08:00
    "Оцеляване" - сериал, еп.2
  • 09:15
    "Бракувани" - комедия, романтичен, САЩ, 2003 г., режисьор: Робърт Саймъндс, в ролите: Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Моне Мазур, Кристоф Бек, Сам Харпър, Монет Мейзър, Аштън Къчър, Робърт Симъндс, Шон Леви и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Клуб "Веселие" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Гражданинът Кхан" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Гражданинът Кхан" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:35
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:25
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 07:00
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 08:55
    "Доказателството", драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 10:40
    "Дуел между братя: "Адидас" срещу "Пума"", биографична драма, Германия, 2016; реж. Оливер Доменгет, с Кен Дукен, Торбен Лийбрехт, Пико Фон Гроте, Надя Бекер, Хенк Бухолц, [12+]
Пълна програма
  • 02:55
    "Аз, Джиг Роботът", екшън - драма, Италия, 2015; реж. Габриеле Маинети, с Клаудио Сантамария, Лука Маринели, Илениа Пасторели, Стефано Амброджи, Маурицио Тезей, [18+]
  • 04:50
    "Звездна вечер", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Станли Тучи, Кембъл Скот, с Тони Шалуб, Станли Тучи, Мини Драйвър, Иън Холм, Изабела Роселини, [12+]
  • 07:00
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
  • 08:35
    "Театърът представя II - Г-н Разбран", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Кейт Харди, с Том Брук, Томи МакДонъл, Нийл Дъджен, Клер Скинър, Ейми Мидсън, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:40
    "Ченге от миналото" - сериал, сезон 5, /п/
  • 05:00
    "Ченге от миналото" - сериал, сезон 5, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Ченге от миналото" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
  • 05:10
    Как се прави...: Кухненска тел/ Печка/ Гравирани свещи/ Игрални автомати
  • 05:35
    Как се прави...: Машини за монтаж, лимонов тарт, миниатюрни оловни войници
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Maserati Biturbo от 1985
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 05:00
    Фабрика за храна: Хелоуин 1
  • 05:24
    Хакер в дивата природа: Проклятието на джунглата
  • 06:12
    НАСА: Неразгадани архиви: Чукът на Тор
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Как се създава"
  • 05:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 06:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 06:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 05:00
    Наследницата - 74 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 05:30
    Тенис, US Open: Обзор
  • 06:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 07:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
Пълна програма
  • 04:30
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 05:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 06:30
    Куриози
  • 07:00
    Тенис, US Open: Обзор
Пълна програма
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
  • 06:05
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
  • 06:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championships
  • 05:00
    Mtb Heroes
  • 05:25
    Mtb Heroes
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Дизайнери в действие - риалити
  • 05:10
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване
  • 06:00
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване
  • 06:50
    Будни цяла нощ - първи сезон
Пълна програма
  • 03:30
    Комисар Монталбано - сериал
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 06:00
    Честни измамници - трети сезон
  • 06:45
    Комисар Монталбано - сериал
Пълна програма
  • 03:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 05:35
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 07:00
    "Малката русалка: Началото на Ариел", анимация, САЩ, 2008; реж. Пеги Холмс, [0+]
  • 08:20
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 05:25
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 06:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 04:55
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Страхотният шевролет
  • 06:10
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Джаръд и Бранди
Пълна програма
  • 04:30
    КОНЕТЕ
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 39 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
  • 05:20
    "Баскетболни дневници" - биографичен филм / драма с Леонардо Ди Каприо, Бруно Кърби, Лорейн Брако, Ърни Хъдсън.
  • 07:00
    "Всичко наопаки" - драма с Елиът Гулд, Хауърд Хесман, Дженифър Тили, Сенди МакПийк.
  • 08:25
    "Смъртта язди редом" - уестърн с Лий Ван Клиф, Джон Филип Лоу.
Пълна програма
  • 04:00
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
  • 05:15
    STOP AND GO
  • 05:30
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 06:20
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    Tinie Tempah And David Guetta...
  • 04:50
    Hot Spot: Tinie Tempah
  • 05:05
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 06:30
    Olly Murs: IN CTRL
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 05:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
  • 06:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 1
  • 04:55
    Хроники на дивото, еп. 20
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 1
  • 05:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 8
Пълна програма
  • 04:40
    Нашествието на белите мечки
  • 05:26
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 06:13
    Империята на мечките гризли
  • 07:00
    Необикновената Африка: Назинга
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ница - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:55
    "Комисарката" - сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Комисарката". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:10
    "Малколм" - сериал
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А 
  • 05:10
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
Пълна програма
  • 03:30
    "Последно отброяване: Преследването започва" - криминален сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 03:35
    Игрален филм
  • 05:00
    "Хуморина"
  • 06:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 08:30
    Концерт
Пълна програма
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:40
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 04:15
    "Джон Атанасов - геният, който промени света" - 2 ра част
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /
  • 06:30
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Лили Вермут - живопис и поезия в текстила" - док.филм
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 27
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 28
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 17
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Истанбул
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:20
    Декан Спанли, Нова Зеландия,Великобритания, комедия/драма, 2009
  • 06:15
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, 2014
  • 07:45
    Роксан, САЩ, комедия/романтичен, със Стив Марти, Дарил Хана, 1987
  • 09:30
    Небеса, Италия,САЩ, драма/трилър, с Джовани Рибизи, Кейт Бланшет, 2002
Пълна програма
  • 04:30
    "Летище: В денонощен ритъм" - 4 еп., документален филм
  • 05:30
    "Съкровищата на Древен Египет" - 3 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 03:50
    "Ридик 3" - фантастика / екшън филм, САЩ, 2010
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Психаротерапия - трети сезон
  • 04:50
    Американски татко - трети сезон
  • 05:10
    Демоните на Да Винчи - втори сезон
  • 06:00
    Касъл - четвърти сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:30
    FASHION FILMS
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 155-156 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 105-106 еп.
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 29 и 30
  • 07:00
    "Истински спасителни операции" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:20
    Сомы Европы
  • 04:50
    Охотничьи собаки
  • 05:05
    Рыболов-эксперт
  • 05:35
    Поплавочный практикум
Пълна програма
  • 00:15
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    " Отмъщението" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Dual Survival: Split Up
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 06:15
    Cake Boss: Chimps, Cinema & Crumb Cake
  • 06:37
    Cake Boss: Castles, Cannolis & Cartoon Characters
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 05:30
    Тенис, US Open: Обзор
  • 06:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 07:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
Пълна програма
  • 03:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 05:35
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 07:00
    "Малката русалка: Началото на Ариел", анимация, САЩ, 2008; реж. Пеги Холмс, [0+]
  • 08:20
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:36
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 05:24
    Swamp Murders: What Lies Beneath
  • 06:12
    I'd Kill for You: Killing Me Softly
  • 07:00
    Disappeared: No Stone Unturned
Пълна програма
  • 04:30
    Up Close With: Joleon Lescott
  • 05:00
    Clubland: Chicago Bulls
  • 05:30
    The Burning Issue: Basketball
  • 06:00
    The Truth About...: English Football
Пълна програма
  • 04:30
    Shawn Michael's MRA
  • 04:55
    Shawn Michael's MRA
  • 05:20
    Shawn Michael's MRA
  • 06:00
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 04:55
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Страхотният шевролет
  • 06:10
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Джаръд и Бранди
Пълна програма
  • 04:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 9
  • 05:00
    Строителна зона, еп. 14
  • 05:20
    Строителна зона, еп. 15
  • 05:45
    Пробив в системата, еп. 1
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 690
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 03:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 02:40
    Профилиране; сезон 6, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    Първите 48 часа: Последна смяна
  • 05:00
    Призраци и знаменитости: Джули Уайт, Роджър Барт, Доминик Суейн, Томас Иън Никълас
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Убит е полицай
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Кръгът на приятелите
Пълна програма
  • 03:00
    Худ.фильм "Черта" 12+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:30
    "Скалите проговарят" - документален филм
  • 05:00
    "По стъпките на св.Климент Охридски: остров Свети Ахил, Костур" - документален филм /3 част
  • 05:30
    "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Мизия" - Пазарджик 2014 /1 част
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Moonbeam City
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:46
    Post Game Climax (18+)
  • 05:13
    MoneyBalls (18+)
  • 05:38
    The Color Of Tits (18+)
  • 06:00
    Cute Student 69s For Travel Money (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Симона Халеп (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 500 - финал, повторение)
  • 06:00
    "Закриляни от любящите машини" - 2 еп., документален филм
  • 07:00
    Футбол: Фламенго - Атлетико /Гояненсе/ (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Кучетата: Наръчник на "Хоризонт"" - документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Световно първенство по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
  • 06:05
    Формула Е - обзор на сезона
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    THE RED ARMY CHOIR - MADE IN PARIS
  • 05:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 06:00
    ALL ABOARD - CUBA, EL TREN CUBANO
  • 07:00
    LOOKING FOR SARKOZY
Пълна програма
  • 04:20
    DEEP
  • 05:15
    Art of Fighting
  • 06:00
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:30
    American Misfits
  • 05:00
    The Captain and Casey Show
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (9)
  • 05:30
    Загадки в музея (10)
  • 06:15
    Забранена история (4)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Водопадите в България - Стара планина, част 1
  • 05:00
    Водопадите
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Гуидо Пея - Александър Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 06:00
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
  • 07:00
    "Опасни пътища" - 3 еп., документален филм
  • 08:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от о-в Мадейра, Португалия - финал (повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 4-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 05:24
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
  • 06:12
    Убивам заради теб: Убивай ме нежно
  • 07:00
    Изчезнали: Да преобърнеш света
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 02:55
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
  • 05:45
    "Под обстрел: Неразказаната история на Тони Вакаро", документален, САЩ, 2016; реж. Макс Левкович, [15+]
  • 07:00
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 08:40
    "В навечерието на Коледа", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джей Ръсел, с Ан Хечи, Кевин Даниелс, Карлос Гомес, Грифин Кейн, Алиса Сковбай, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Ще умра от срам I, 4 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Евънс, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 04:55
    "Борджиите ІІ, 7 еп. - Обсадата на Форли", историческа драма, Канада, 2012; реж. Кари Скогланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
  • 07:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 08:55
    "Къща чудовище", анимация, САЩ, 2006; реж. Джил Кенан , [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 05:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 04:00
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}