ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    Tinie Tempah And David Guetta...
  • 04:50
    Hot Spot: Tinie Tempah
  • 05:05
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 06:30
    Olly Murs: IN CTRL
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}